Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Østfold Skyttersamlag

Tilhørende skytterlag:
Nummer Skytterlag Leder Tlf E-post
10919 Aremark Tom Sigurd Akre 91377709 E-post
10926 Buer/Kornsjø Jan Jansen 91 78 76 70 E-post
10921 Degernes Maren Lunde 99587281 E-post
10922 Eidsberg Øivind Ødegård 91726888 E-post
10923 Fredrikstad Thomas Ramsjø 99258638 E-post
10924 Halden Espen Ekeroth 924 99 076 E-post
10925 Ise Øystein Storm 90773313 E-post
10927 Rakkestad Eileen Torp 90633005 E-post
10928 Rygge Kåre Oskar Larsen +4790697883 E-post
10929 Rødenes Kjetil Ruud 92080831 E-post
10930 Råde Arnold Slåen 915 67 093 E-post
10931 Sarpsborg Morten Oliversen 908 34 285 E-post
10932 Skjeberg Oddvar Andersrød 48049680 E-post
10933 Torsnes Olav Aaker 94 80 64 30 E-post
10934 Øymark Petter B. Slevigen 991 02 178 E-post
10994 Hv-01 Oslofjord Lars Tore Ruud 95062513 E-post
Arrangementer siste år
Dato Stevne
19. juni 2024 Kretsmesterskap bane 2024 Resultater (13)
19. juni 2024 Formannspokalen 2024 Resultater (20)
15. juni 2024 Damegruppas premie Resultater (6)
15 - søndag 16. juni 2024 Eidsberg stevnet 2024 Resultater (261)
12. juni 2024 Klassecup #1 Råde - Degernes - Rygge Resultater (15)
10. juni 2024 Østfoldcup #1 Råde II - Råde I - Rygge Resultater (12)
5. juni 2024 Kretsstevne 1. Krets Resultater (20)
5. juni 2024 Kretsstevne 4. krets Resultater (40)
30. mai 2024 Ungdomscup #1 Rakkestad 2 - Rygge Resultater (7)
30. mai 2024 Vårpokal 2024 Resultater (5)
29. mai 2024 Ungdomscup #1 Råde - Skjeberg Resultater (7)
29. mai 2024 Hauges Minnepokal 1. runde Resultater (13)
27. mai 2024 Dugleismerket Resultater (3)
25 - søndag 26. mai 2024 Vårstevnet Resultater (158)
25 - søndag 26. mai 2024 Rakkestadstevne Bane Resultater (163)
23. mai 2024 Østfoldcup R/J Resultater (8)
22. mai 2024 Merkeskyting #2 Resultater (12)
22. mai 2024 Damenes pokal bane 2024 Resultater (4)
22. mai 2024 Kretsstevne 3. Krets Østfold Resultater (36)
15. mai 2024 Organisasjonsmedaljene Resultater (14)
15. mai 2024 Treningsstevne 25 skudd 100 meter Resultater (45)
14. mai 2024 Veterancup Eidsberg- Urskog Resultater (6)
12. mai 2024 Nammocup felt Resultater (7)
12. mai 2024 Nammocup felt Resultater (7)
8. mai 2024 Respitpokalen 2024 Resultater (7)
27 - søndag 28. april 2024 Vårstevnet Fredrikstad Resultater (187)
27 - søndag 28. april 2024 Skjebergsmellen 2024 Resultater (183)
24. april 2024 Asbjørn & Nicolays premie Resultater (8)
20 - søndag 21. april 2024 Vårstevnet Halden Resultater (179)
19 - søndag 21. april 2024 Hisåsstevnet Resultater (165)
17. april 2024 Åpningspokalen 2024 Resultater (5)
10. april 2024 Baneåpning Resultater (4)
3. april 2024 Liggpokalen 2024 Resultater (21)
12 - fredag 15. mars 2024 Midtukestevnet Sarpsborg Resultater (141)
6. mars 2024 6. pokal/ avslutt Resultater (17)
3. mars 2024 Samlagsstevne felt Østfold Resultater (76)
2. mars 2024 Klubbmesterskap felt Resultater (12)
2. mars 2024 Lagmesterskap Resultater (5)
2. mars 2024 Klubbmesterskap finfelt Resultater (4)
2. mars 2024 Klubbmesterskap Grov- og Finfelt 2024 Resultater (9)
2 - lørdag 9. mars 2024 Klubbmesterskap Resultater (14)
15. februar 2024 Kretsmesterskap 2 krets Resultater (21)
14. februar 2024 Kretsstevne 4 krets Resultater (53)
14. februar 2024 Kretsstevne 15m 1. Krets Resultater (17)
10. februar 2024 Damenes pokal felt 2024 Resultater (11)
3. februar 2024 Syverstad Minnehorn Felt 2024 Resultater (2)
31. januar 2024 5. Pokalskyting/Klubbmesterskap Resultater (25)
10. januar 2024 4. Pokalskyting Resultater (19)
9 - torsdag 11. januar 2024 Eidsbergtreffen 2024 Resultater (107)
6. januar 2024 Rådetreffen 2024 morgenstevne Resultater (24)
5. januar 2024 Rådetreffen 2024 kveldstevne Resultater (24)
14. desember 2023 Juleskyting Resultater (9)
13. desember 2023 KM 15m 2. Krets 2023 Resultater (19)
8 - lørdag 9. desember 2023 Samlagsstevne Østfold Resultater (96)
5 - torsdag 7. desember 2023 Klubbmesterskap Resultater (21)
4 - onsdag 6. desember 2023 Klubbmesterskap 15m 2023 Resultater (13)
4 - onsdag 6. desember 2023 Klubbmesterskap 15m 2024 Resultater (13)
28. november 2023 Månedskyting Resultater (2)
25 - søndag 26. november 2023 Novemberstevne Sarpsborg Resultater (127)
25 - søndag 26. november 2023 Rakkestad stevne 15 meter Resultater (98)
22. november 2023 Klubbmesterskap 15m Resultater (13)
22. november 2023 Lagmesterskap 15m Resultater (18)
20. november 2023 Østlandscup Rygge - Blaker 1 Resultater (10)
15. november 2023 3. pokal skytting Resultater (17)
11 - søndag 12. november 2023 15m Halden Resultater (88)
11 - søndag 12. november 2023 Novemberstevne Resultater (105)
3 - søndag 5. november 2023 November Stevnet Fredrikstad Resultater (143)
3 - søndag 5. november 2023 Rådestevnet 15m 2023 Resultater (143)
25. oktober 2023 2. Pokalskyting Resultater (15)
11. oktober 2023 Åpningspokal/1. Pokalskyting Resultater (18)
19 - torsdag 21. september 2023 Klubbmesterskap 100 M Resultater (14)
16. september 2023 Klubbmesterskap bane Resultater (6)
13. september 2023 Lagmesterskap skogsløp Resultater (13)
10. september 2023 Lagmesterskap Resultater (6)
9 - søndag 10. september 2023 Ryggestevnet Resultater (208)
9 - søndag 10. september 2023 Septemberstevne Sarpsborg 2023 Resultater (171)
9 - søndag 10. september 2023 Rådestevne 2023 Resultater (221)
6. september 2023 Klubbmesterskap Resultater (14)
6. september 2023 Damegruppas premie 2023 Resultater (10)
6. september 2023 Klubbmesterskap Bane 2023 Resultater (11)
6. september 2023 Erteskyting 2023 Resultater (11)
2. september 2023 Klubbmesterskap 2023 Resultater (4)
30. august 2023 klubbmesterskap bane Resultater (19)
29. august 2023 Dugleiksmerke Resultater (4)
23. august 2023 Hauges Minnepokal 2. runde Resultater (7)
22. august 2023 Kristoffersens pokal Resultater (4)
21. august 2023 Finale klasse cup 2023 Resultater (20)
19 - søndag 20. august 2023 Samlagsstevne Resultater (104)
17. august 2023 Dugleiksmerke Resultater (8)
17. august 2023 Kvalifisering for Jens Kjelsås Resultater (6)
16. august 2023 Kvalifisering for Jens Kjelsås Resultater (24)
16. august 2023 Kretsstevne 3.dje krets Østfold Resultater (29)
16. august 2023 kvalifisering for Jens Kjelsås Resultater (1)
16. august 2023 Lagmesterskap bane Resultater (23)
14. august 2023 Østfold cup Eidsberg- Råde 2 Resultater (8)
14. august 2023 Kvalifisering Jens Kjelsås minnemedalje Resultater (12)
9. august 2023 Semifinale Klassecup Råde - Degernes Resultater (10)
9. august 2023 Kvalifisering for Jens Kjelsås Resultater (11)
8. august 2023 kvalifisering for Jens Kjelsås Resultater (12)
5. august 2023 Kvalifisering Jens Kjelsås Resultater (11)
31 - torsdag 21. september 2023 Klubbmesterskap Bane 2023 Resultater (11)
12. juli 2023 Semifinale Østfoldcup Rygge I - Råde I Resultater (8)
5. juli 2023 Sommerfelt Resultater (81)
1. juli 2023 Østfoldmesterskap 2023 Resultater (88)
29. juni 2023 Kvartmatch 2023 Resultater (3)
28. juni 2023 Dugleiksmerke Sarpsborg Resultater (9)
22. juni 2023 Klassemedaljeme Resultater (14)
13 - torsdag 31. august 2023 Dugleiksmerke 2023 Resultater (9)

Kontaktinformasjon

Leder samlag
Tor-Arne Solbakken
Samlagets adresse
v/Tor-Arne Solbakken
Verkstedveien 6 C
1671 KRÅKERØY
Mobil
909 63 022
Bankkonto (drift)
11501042341
Org. nr
916495641