Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Norgestoppen - 100 på topp -

Her kan du få opp oversikter over de beste resultatene i landet. Oversikten ta kun med åpne stevner. Interne stevner tas ikke med. RETTET 20.05.2002 I feltet skytterlags/samlagsID kan du angi samlagsID og få ut alle i tilhørende samlag. F.eks 10020 og 10019 gir Akershus og Oslo skyttersamlag

Brødtekst

eller
Rank Skytter Skytterlag Stevne/Resultat Totalt *
1 Daniel Sørli Urskog Skytterlag Trippelstevnet Lonås 350 (29)
2 Rasmus Løberg Flå (Uttrøndelag) Skytterlag NC Røvassdalen 2. runde bane 350 (28)
3 Line Rødland Klepp Skytterlag Trippelstevnet Lonås 350 (20)
4 Hans Kristian Wear Styrvoll Skytterlag Vestfoldhelga 2022 - Sandar og Sandefjord 350 (17)
5 Tor Arnfinn Homme Kristiansand og Omegn Skytterlag Landsdelskretsstevnet 350 (4)
6 Mette Strandlien Ringebu og Fåvang Skytterlag Midtukestevne 349 (27)
7 Sindre Nordvik Løiten Skytterlag NC Gaular 1. runde bane 349 (23)
7 Anton Rudland Ringebu og Fåvang Skytterlag Vårstevnet 349 (23)
7 Ole Kristian Bryhn Røyken og Hurum Skytterlag NC Røvassdalen 2. runde bane 349 (23)
10 Kim-André Aannestad Lund Jondalen Skytterlag Landsskytterstevnet 2022 Bodø 349 (22)
11 Arnt Erik Aune Bodø Østre Skytterlag Serieskyting 1/ Internstevne1 (årets skytter) 349 (21)
11 Åse Marit Myrvang Høland/Bjørkelangen Skytterlag NC Gaular 1. runde bane 349 (21)
11 Runar Tveito Lunde Skytterlag Lågencup 2022 - Rollag og Veggli 349 (21)
11 Ole Magnus Bakken Løiten Skytterlag Ringsakertreffen 2022 Brumunddal og Nes 349 (21)
11 Arnfinn Bakkevoll Søgne Skytterlag Vestfoldhelga 2022 - Sandar og Sandefjord 349 (21)
11 Peter Sørli Søgne Skytterlag NC Gaular 1. runde bane 349 (21)
17 Trond Bergan Jondalen Skytterlag Sommerstevnet Skiptvet 2022 349 (20)
18 Thomas Bråthen Høland/Bjørkelangen Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Ringebu og Fåvang 349 (19)
18 Liv Sollesnes Jondal Skyttarlag NC Saltdal 2. runde bane 349 (19)
18 Anne Ingeborg Sogn Øiom Randsfjord Skytterlag Gjøvikstevnet 2022 349 (19)
21 Olve Grønås Birkeland Haugesund og Sveio Skyttarlag 1. Mai-stemna Jondal 349 (17)
22 Otte Hårstad Rennebu Skytterlag Vårstevnet 349 (16)
22 Thomas Krågtorp Råde Skytterlag Kr. M. Gylstads Minnestevne 2022 349 (16)
22 Lise Margrethe Skivenesvåg Åsane/Hordvik Skyttarlag NC Florø 1. runde bane 349 (16)
25 Katrine Aannestad Lund Jondalen Skytterlag Sparebank-Cup - Høland/Bjørkelangen stevne 349 (15)
26 Simon Kolstad Claussen Høland/Bjørkelangen Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Brommastevnet 349 (13)
27 Jan Kåre Moland Drangedal Skytterlag NC Gaular 1. runde bane 348 (26)
28 Caroline Finnestad Lund Søgne Skytterlag Mittvekestevne 348 (25)
29 Pål Øyvind Ørmen Råde Skytterlag Østfold cup Eidsberg- Råde 348 (24)
29 Thomas Baar Tynset Skytterlag Trippelstevnet OS-Røros 2022 348 (24)
31 Tor Harald Lund Søgne Skytterlag Lågencup 2022 - Flesberg 348 (22)
32 Tormod Bjørnødegård Gjøvik og Brusveen Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Ringebu og Fåvang 348 (21)
32 Magnus Bjerke Høland/Bjørkelangen Skytterlag Per Jorsetts minnestevne 348 (21)
32 Jeanette Hegg Duestad Sem Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Hallingskarvet 348 (21)
35 Geir Atle Metveit Imenes Skytterlag Jørgen Kittelsen minnestevne 348 (20)
35 John Olav Ågotnes Namdalseid og Lyngen Skytterlag Jotunheimtreff Dovre/Dovreskog 348 (20)
35 Bjarne Hammersvik Muri Oslo Østre Skytterlag NC Gaular 1. runde bane 348 (20)
35 Halvor Thrane Svendsen Rælingen Skytterlag NC Røvassdalen 2. runde bane 348 (20)
35 John Olav Ågotnes Sartor Skyttarlag NC Gaular 1. runde bane 348 (20)
40 Ronja Hammervold Eidsvåg og Eidsøra Skytterlag Jotunheimtreff Lom og Skjåk 348 (19)
40 Trond Inge Rødland Klepp Skytterlag Haugesund og Sveio åpent banestevne 348 (19)
42 Anette Thingbø Sundnes Balestrand Skyttarlag Lerum Cup 2022 Hafslo 348 (18)
42 Tore Rødland Klepp Skytterlag Jørgen Kittelsen minnestevne 348 (18)
42 Øyvind Lønning Åsane/Hordvik Skyttarlag Lerumcup 2022 Sogndal 348 (18)
45 Joakim Øye Hardanger Skyttarlag VÅPENSMIACUP-Fløyterstevnet 348 (17)
45 Roger Størseth Lånke Skytterlag NC Mosjøen 2. runde bane 348 (17)
45 Amalie Evensen Os Skyttarlag NC Gaular 1. runde bane 348 (17)
45 Gøran Helgesen Saltdal Skytterlag Kanonhelg 348 (17)
45 Gaute Grøterud Sigdal Skytterlag Lagmesterskap bane 2022 348 (17)
45 Mette Elisabeth Finnestad Søgne Skytterlag Lerum Cup 2022 Aurland 348 (17)
45 Bent Ove Bredal Løvåsen Trysil Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Ringebu og Fåvang 348 (17)
52 Per Marius Nystuen Bjoneroa Skytterlag NC Gaular 1. runde bane 348 (16)
53 Vegard Solhaug Aurland Skyttarlag Lerumcup 2022 Sogndal 348 (15)
54 May Elin Frøyland Lyngdal Skytterlag Vestfoldhelga Holmestrand 347 (25)
55 Julie Paulsen Johannessen Fredrikstad Skytterlag Rakkestadstevne Bane 347 (23)
56 Einar Johansen Time Skytterlag Mittvekestevne 347 (21)
57 Trine Ramsvik Stette Engesetdal/Skodje Skyttarlag NC Mosjøen 2. runde bane 347 (20)
57 Esten Skårild Heim/Hemne Skytterlag Bynesstevnet 347 (20)
57 Tor Gaute Jøingsli Lom og Skjåk Skytterlag Trippelstevnet Lonås 347 (20)
57 Lars David jr Øvrum Nannestad Skytterlag VÅPENSMIACUP-Torpastevnet 347 (20)
57 Anders Walde Mikkelson Stord Skytterlag Lerum Cup 2022 Aurland 347 (20)
57 Arne Engevik Stord Skytterlag NC Gaular 1. runde bane 347 (20)
57 Bengt Bratland Nermark Trondenes Skytterlag Åpent banestevne 347 (20)
64 Hans Bakken Nordre Skage Skytterlag Ola Five stevnet 347 (19)
64 Morten Støen Randsfjord Skytterlag Krystallstevnet 347 (19)
64 Anita Jære Rennebu Skytterlag Hommelvikstevnet 347 (19)
67 Lars Elling Haugsvær Oppedal/Brekke Skyttarlag Sogn Ytre-Trippelstemne Oppedal/Brekke 347 (18)
67 Sander Hustad Engevik Stord Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Heimsilstevnet 347 (18)
67 Terje Nisja Sunndal Skytterlag Lerumcup 2022 Sogndal 347 (18)
70 Arild Brodahl Hallingskarvet Skytterlag Åpent kveldsstevne / 1. Sparebank1 karusell ungdom / 1. Veterantreff 347 (17)
70 Jørand Aas Lunde Skytterlag NC Gaular 1. runde bane 347 (17)
70 Hans Bakken Nordre Skage Skytterlag Høylands-stevnet 347 (17)
70 Klara Taugl Notodden Skytterlag Lågencup 2022 - Sigdal 347 (17)
70 Bjørner Kolrud Østre Gausdal Skytterlag NC Saltdal 2. runde bane 347 (17)
75 Regine Langbakk Gjerpen Skytterlag NC Mosjøen 2. runde bane 347 (16)
75 Odd Arne Brekne Lyngdal Skytterlag Lågencup 2022 - Styrvoll 347 (16)
75 Steinar Skoland Lyngdal Skytterlag VÅPENSMIACUP-Torpastevnet 347 (16)
75 Sondre Grønvoll Målselv Skytterlag NC Røvassdalen 2. runde bane 347 (16)
75 Marianne Stigen Rælingen Skytterlag Rælingsstevnet 347 (16)
75 Kristian Frøysadal Hauge Sunnylven Skyttarlag Lerum Cup 2022 Aurland 347 (16)
75 Klara Taugl Søndre Odalen Skytterlag NC Røvassdalen 2. runde bane 347 (16)
82 Reidun Kristin Knapstad Florø Skytterlag Hytteholstemnet 2022 - PEAB K.NORDANG 347 (15)
83 Amund Haugstulen Dovre og Dovreskog Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Østre Gausdal 347 (14)
83 Anita Lystad Hovdebygda og Ørsta Skyttarlag Midtsommarstemne Bane 347 (14)
83 Rune Albjerk Jondalen Skytterlag Lågencup 2022 - Styrvoll 347 (14)
83 Martin N. Voss Stavanger Skytterlag Frigjøringsstevnet Aas 347 (14)
87 Even Gultvedt Aas Skytterlag Vårstevne 2022 NOS 347 (13)
87 Robert Stornes Nidaros Skytterlag Rissastevnet FK 1 347 (13)
87 June Emilie Åsenden Vinstra Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Brommastevnet 347 (13)
87 Erling jr Lien Ølen Skytterlag 1. Mai-stemna Hardanger 347 (13)
91 Trym Blegeberg Skibrek Jondalen Skytterlag VÅPENSMIACUP-Fløyterstevnet 347 (10)
92 Ingrid Marie Håkenåsen Lillehammer Skytterlag Rådalstevnet 347 (7)
93 Simon Sørgård Sørfjord og Omegn Skytterlag Saltdalstevnet AN5 346 (25)
94 Anders Haugen Lom og Skjåk Skytterlag 16.maistevne 346 (24)
95 Nora Midtgard Jondalen Skytterlag VÅPENSMIACUP-Fløyterstevnet 346 (22)
96 Jan Erik Aasheim Bodø Østre Skytterlag Åpent stevne Sulitjelma i forkant av LS 346 (21)
97 Eline Lillegård Hjelmen Skytterlag Sommerstevne 2022 346 (20)
97 Marianne Berger Oslo Østre Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Hallingstevnet 346 (20)
97 Ivar Fivelstad Sunnylven Skyttarlag NC Gaular 1. runde bane 346 (20)
100 Gunnar Halbjørhus Hemsedal Skytterlag Vårskyting 346 (19)
100 Helge Norberg Oslo Østre Skytterlag NC Gaular 1. runde bane 346 (19)
102 Tor Christian Mathisen Bamble Skytterlag Frigjøringsstevnet Frogn og Drøbak 346 (18)
102 Dag Lien Løiten Skytterlag Sparebank-Cup - Høland/Bjørkelangen stevne 346 (18)
102 Ivar Rinde Riflen/Skoger Skytterlag NC Saltdal 2. runde bane 346 (18)
102 Ola Petter Transet Røyken og Hurum Skytterlag VÅPENSMIACUP-Fløyterstevnet 346 (18)
102 Ståle Villumstad Spydeberg Skytterlag Frigjøringsstevnet Aas 346 (18)
107 Svend Karlsen Askim Skytterlag Lågencup 2022 - Jondalen 346 (17)
107 Nils Thomas Valand Aurland Skyttarlag NC Gaular 1. runde bane 346 (17)
107 Vidar Auve Hallingskarvet Skytterlag Øystre Slidre Stevne 346 (17)
107 Maren Galguften Lunsæter Lånke Skytterlag Bynesstevnet 346 (17)
107 Irene Knudsen Bøe Sandar og Sandefjord Skytterlag Slagenstevnet 2022 346 (17)
107 Steinar Holtan Bøe Sandar og Sandefjord Skytterlag Lågencup 2022 - Rollag og Veggli 346 (17)
107 Jan Ole Seim Seim Skyttarlag Løvstakkstevnet 346 (17)
107 Mads Lysevold Singsås Skytterlag Trippelstevne Os - Røros 2022 346 (17)
107 Kurt Eirik Bekkevold Sørskogbygda Skytterlag Rælingsstevnet 346 (17)
107 Simen Finstad Såner Skytterlag Frigjøringsstevnet Frogn og Drøbak 346 (17)
117 Ole Martin Halvorsen Bergen Skytterlag NC Saltdal 2. runde bane 346 (16)
117 Kjetil Skår Hardanger Skyttarlag Sunnhordlandstreffen 2022 Bremnes 346 (16)
117 Frode Kristensen Herdla Skyttarlag Åpent stevne Sulitjelma i forkant av LS 346 (16)
117 Terese Maristad Høland/Bjørkelangen Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Østre Gausdal 346 (16)
117 Glenn Anda Pettersen Mælum Skytterlag Mælumstevnet 2022 346 (16)
117 Anders Warlo Totland Nes og Bromma Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Hallingstevnet 346 (16)
117 Arild Røyseth Os Skyttarlag Fanastevnet 346 (16)
117 Benjamin Børslid Seim Skyttarlag Lerum Cup 2022 Leikanger 346 (16)
125 Hanne Skarpodde Blaker Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Hallingskarvet 346 (15)
125 Kai Egil Berntsen Froland Skytterlag 3. æresprisstevne 346 (15)
125 Ole Arild Aa Hyen Skyttarlag NC Røvassdalen 2. runde bane 346 (15)
125 Øyvind Haugen Høland/Bjørkelangen Skytterlag NC Saltdal 2. runde bane 346 (15)
125 Ingeborg Lundby Løiten Skytterlag NC Mosjøen 2. runde bane 346 (15)
125 Hannah Johansen Time Skytterlag Lerum Cup 2022 Knipenborg 346 (15)
125 Njål Stian Børdal Åsane/Hordvik Skyttarlag Sunnhordlandstreffen 2022 Bremnes 346 (15)
132 Kjetil jr. Igland Imenes Skytterlag Øvrebøstevnet, karusell 346 (14)
132 Ola Tore Dokken Nordre Land Skytterlag NC Mosjøen 2. runde bane 346 (14)
132 Peder Bakken Singsås Skytterlag Trippelstevnet Lonås 346 (14)
132 Olav Noralf Stensås Soknedal Skytterlag Trippelstevnet Fåset 346 (14)
132 Arne Magnus Hunstad Vestre Toten Skytterlag VÅPENSMIACUP-Kongestevnet 346 (14)
137 Mathias Olsen Froland Skytterlag Øvrebøstevnet, karusell 346 (13)
138 Bertel Oddne Mjellem Hyen Skyttarlag Midtsommarstemne Bane 346 (12)
138 Anita Bjørkedal Sartor Skyttarlag NC Gaular 1. runde bane 346 (12)
140 Ingar Waag Surnadal Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Østre Gausdal 346 (11)
140 Tore Egil Halse Trondhjems Skytterlag Selbustevnet 346 (11)
142 Jan-Eivind Skjæret Jordet og Tenaasen Skytterlag LDKS Bane Opplandskrets 2022 346 (6)
142 Mats Aadland Flatås Stord Skytterlag Vestlandsstemnet Bane 346 (6)
144 Ludvik André Sagstad Tolaas Nesjestranda & Skaala Skytterlag Eide og Naas Vårstevne 345 (23)
145 Steinar Skoland Lyngdal Skytterlag Jon Istad Minnestemne 345 (21)
145 Terje Grøterud Sigdal Skytterlag Slagenstevnet 2022 345 (21)
147 Andreas Finnestad Lund Søgne Skytterlag Lågencup 2022 - Jondalen 345 (20)
147 Roger Nilsen Tynset Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Østre Gausdal 345 (20)
147 Lars Kristian Solheim Vegårshei Skytterlag 2. æresprisstevne 345 (20)
150 Helene Storenes Imenes Skytterlag NC Saltdal 2. runde bane 345 (19)
150 Tore Veie Rissa Skytterlag NC Mosjøen 2. runde bane 345 (19)
152 Giske Bach Ørmen Råde Skytterlag Vårstevne FSL 345 (18)
152 Steffen S Kristiansen Råde Skytterlag Pinsestevnet 345 (18)
152 Trygve Borgen Sande Skytterlag Skjærgårdstevnet 2022 345 (18)
152 Karen Snekvik Surnadal Skytterlag Sommerstevne 2022 345 (18)
152 Ole Kristian Austad Tørdal Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Brommastevnet 345 (18)
157 Vegard Solhaug Aurland Skyttarlag SIERRACUP HALLINGDAL - Heimsilstevnet 345 (17)
157 Odd Martin Nythe Frogn og Drøbak Skytterlag Treningspokal 2 345 (17)
157 Kjell Oddbjørn Stensæter Gol og Ødegården Skyttarlag Åpent kveldsstevne / 1. Sparebank1 karusell ungdom / 1. Veterantreff 345 (17)
157 Dag Skår Hardanger Skyttarlag NC Førde 1. runde bane 345 (17)
157 Andreas Vigemyr Heddeland og Breland Skytterlag Listertreffen, Lyngdal 345 (17)
157 Jon-Hermann Hegg Hegg Skyttarlag SIERRACUP HALLINGDAL - Heimsilstevnet 345 (17)
157 Inge Hvitås Kjølsdalen Skyttarlag Hyenstemnet 345 (17)
157 Roger Hals Kristiansund Skytterlag Skarphedinstevnet 2022 / Trippel 345 (17)
157 Mona Isene Rennebu Skytterlag NC Gaular 1. runde bane 345 (17)
157 Tor-Arne Solbakken Rygge Skytterlag Østfoldcup Rygge - Råde 345 (17)
157 Bjørn Roar Hagavold Stjernen Skytterlag Lerum Cup 2022 Aurland 345 (17)
157 Aleksander Trøa Olsen Stordalen Skytterlag Grensetreffet bane 345 (17)
169 Henrik Sandås Enebakk Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Heimsilstevnet 345 (16)
169 Lars Bugge Frogn og Drøbak Skytterlag Blytjernstevnet 345 (16)
169 Ingeborg Rosøy Heim/Hemne Skytterlag Trippelstevnet Lonås 345 (16)
169 Lars Johan Skjeggedal Mykland Skytterlag 2. æresprisstevne 345 (16)
169 Jorun Snekvik Surnadal Skytterlag Hemnestevnet/TRIPPELST. 345 (16)
169 Anders Kolrud Østre Gausdal Skytterlag Vårstevne 2022 NOS 345 (16)
175 Ørjan Hansen Dunderlandsdalen Skytterlag Kanonhelg 345 (15)
175 Roger Nesheim Eidsbygda Skyttarlag Haugenstemna 2022 345 (15)
175 Kjell Strand Hovland Klepp Skytterlag Finnøystevnet 2022 345 (15)
175 Anita Lundby Løiten Skytterlag Vårstevnet 2022 345 (15)
175 Miriam Jeanette Bjerklund Rygge Skytterlag Østfoldcup Rygge - Råde 345 (15)
180 Steinar Rudseter Blaker Skytterlag Per Jorsetts minnestevne 345 (14)
180 Roar Sandås Enebakk Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Heimsilstevnet 345 (14)
180 Maren Galguften Lunsæter Tromsø Skytterlag NC Saltdal 2. runde bane 345 (14)
180 Tom Marius Gjertsen Kalvik Trondenes Skytterlag NC Saltdal 2. runde bane 345 (14)
180 Svein Magne Stokkevåg Vindafjord Skytterlag Agastemnet 2022 345 (14)
185 Endre Hagelund Nidaros Skytterlag Hommelvikstevnet 345 (13)
185 Tora Skiri Rauma Skytterlag Sommerstevne 2022 345 (13)
185 Rune Lysgård Fagerheim Smøla Skytterlag Banestevne 2022 345 (13)
185 Erik Vik Strandvik Skyttarlag NC Saltdal 2. runde bane 345 (13)
185 Oda Andreassen Berg Sørskogbygda Skytterlag Landsskytterstevnet 2022 Bodø 345 (13)
185 Linn Christine Vatland Time Skytterlag Kleppstevnet 345 (13)
185 Hans Framstad Skaare Tingelstad Skytterlag Buttentjernstevnet (kveldsstevne) 345 (13)
192 Bjørnar Wikane Jondal Skyttarlag Lerum Cup 2022 Aurland 345 (12)
192 Einar Brandskognes Kvæfjord Skytterlag Åpent banestevne 345 (12)
192 Daniel Tveiten Haig Nordstrand Skytterlag NC Mosjøen 2. runde bane 345 (12)
195 Kine Saksæther Andersen Degernes Skytterlag Frigjøringsstevnet Frogn og Drøbak 345 (11)
195 Jarle Tvinnereim Kristiansand og Omegn Skytterlag Hytteholstemnet 2022 - PEAB K.NORDANG 345 (11)
195 Tonje Wehn Ødegård Moss og Våler Skytterlag Enebakk-stevnet 2022 345 (11)
195 Johanna Reksten Nordbygda og Rand Skyttarlag Stadt-stemnet 2022 345 (11)
195 Rasmus Lillekvelland Nordstrand Skytterlag Åpningsstevne 2022 345 (11)
200 Kjersti Fagerlund Tønjum Skytterlag Vårtreffen 2022 Bane Knipenborg 345 (10)
200 Kai Tore Austad Tørdal Skytterlag Bamblestevnet 2022 345 (10)
202 Ole Jo Brembu Høylandet Skytterlag Sommerstevnet 2022 345 (9)
202 Lars Emil Haugen Stordalen Skytterlag NC Mosjøen 2. runde bane 345 (9)
204 Odd Sverre Håkenstad Lesja Skytterlag Samlagsmesterskap Bane 345 (6)
205 Heine Nes Stord Skytterlag Hordastemne Bane 345 (5)
205 Kim Johan Vemmelvik Søgne Skytterlag Landsdelskretsstevnet 345 (5)
207 Åsne Skår Hardanger Skyttarlag Hordastemne Bane 345 (3)
208 Nils Tormod Mælen Lonås Skytterlag Trippelstevnet Lonås 344 (22)
209 Matheas Amb Lismarken Skytterlag NC Røvassdalen 2. runde bane 344 (21)
210 Herman Baklid Jondalen Skytterlag Lågencup 2022 - Rollag og Veggli 344 (20)
210 Sander Årskog Vikhagen Jondalen Skytterlag Mælumstevnet 2022 344 (20)
212 Hege Kristin Aune Jørgensen Beiarn Skytterlag NC Mosjøen 2. runde bane 344 (19)
212 Magne Gamst Målselv Skytterlag Baneåpning 344 (19)
212 Kristian Haugsdal Asheim Oppedal/Brekke Skyttarlag Lerumcup 2022 Sogndal 344 (19)
212 Roar Kongsjorden Rollag og Veggli Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Heimsilstevnet 344 (19)
212 Odd Tyrhaug Smøla Skytterlag Tour de Orkla, Kvikne 344 (19)
217 Kine Svartisdal Storvolleng Dunderlandsdalen Skytterlag NC Røvassdalen 2. runde bane 344 (18)
217 Ove Steinkjellå Karmøy Skytterlag Bømlo (SHL treffen) Ope stemne Westcon banecup 344 (18)
217 Idar Wergeland Lindås Skyttarlag 1. Mai-stemna Jondal 344 (18)
217 Ingrid Finnestad Løiten Skytterlag Treningsstevne for Hedmark sksml 344 (18)
217 Frode Hanssen Målselv Skytterlag Landsskytterstevnet 2022 Bodø 344 (18)
217 Sverre Brovoll Oslo Østre Skytterlag Rælingsstevnet 344 (18)
217 Markus Medaas Seim Skyttarlag Sunnhordlandstreffen 2022 Fitjar 344 (18)
217 Sindre Grønås Våler Skytterlag Vårstevne 2022 NOS 344 (18)
217 Kristian Andersen Øvre Ogndal Skytterlag Hårråmyrstevnet 344 (18)
226 Amalie Sagemoen Kristiansand og Omegn Skytterlag Øvrebøstevnet, karusell 344 (17)
226 Rune Seim Seim Skyttarlag NC Røvassdalen 2. runde bane 344 (17)
226 Marte Bjerkaas Nisja Sunndal Skytterlag Bjøllånesstevnet 344 (17)
226 Håkon Rognstad Time Skytterlag Karusell Lindesnes 344 (17)
230 Kristoffer Tvedt Skråmestø Bergen Skytterlag Sartorstevnet 344 (16)
230 Martin Sandås Enebakk Skytterlag Pinsestevnet 344 (16)
230 Arild Einar Steinsnes Haugesund og Sveio Skyttarlag Sunnhordlandstreffen 2022 Stord 344 (16)
230 Steffen H. Olsen Hovdebygda og Ørsta Skyttarlag Vartdalsstemne bane 2022 344 (16)
230 Odd Arild Stava Karmøy Skytterlag NC Røvassdalen 2. runde bane 344 (16)
230 Tony Rubbås Jacobsen Målselv Skytterlag Hattestevnet 344 (16)
230 Jenny Tovseth Vatne Nordstrand Skytterlag Buttentjernstevnet (kveldsstevne) 344 (16)
230 Håvard Sørheim Stord Skytterlag NC Saltdal 2. runde bane 344 (16)
238 Tom Olav Moldskred Aalesund Skyttarlag Skaalastevnet Bane 2022 344 (15)
238 Håkon Sørli Eidsvoll Verk Skytterlag VÅPENSMIACUP-Kongestevnet 344 (15)
238 Lars Myrset Eidsvåg og Eidsøra Skytterlag Løkemyrastemne bane 2022. 344 (15)
238 Ole Martin Erdal Førde Skyttarlag NC Førde 1. runde bane 344 (15)
238 Ole-Anders Hagen Målselv Skytterlag NC Saltdal 2. runde bane 344 (15)
238 Even Gultvedt Trondhjems Skytterlag Vårstevnet 344 (15)
238 Bjarte Langenes Åsane/Hordvik Skyttarlag Løvstakkstevnet 344 (15)
245 Håvard Moen Herfjord Skytterlag NC Røvassdalen 2. runde bane 344 (14)
245 Sofie Evensen Os Skyttarlag Lerum Cup 2022 Aurland 344 (14)
245 Kristin Dyrendahl Rissa Skytterlag Mini-LS bane 344 (14)
248 Ingvill Tobiassen Bodø Østre Skytterlag NC Saltdal 2. runde bane 344 (13)
248 Ingrid Finnestad Skjeberg Skytterlag NC Mosjøen 2. runde bane 344 (13)
248 Bjørn Lennart Vorre Styrvoll Skytterlag Larvikstevnet 2022 344 (13)
248 Jan Roger Hoff Viksdalen Skyttarlag Dalestemnet 2022 344 (13)
248 Gunhild Helstad Øvre Rendal Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Ringebu og Fåvang 344 (13)
253 Runar Tobiassen Bodø Østre Skytterlag NC Saltdal 2. runde bane 344 (12)
253 Leif Sindre Modalsli Kongevold Flikka Skytterlag NC Røvassdalen 2. runde bane 344 (12)
253 Arne Erik Christophersen Lismarken Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Østre Gausdal 344 (12)
253 Einar Furuseth Lismarken Skytterlag Lerumcup 2022 Sogndal 344 (12)
253 Tor Jarle Nystuen Nøtterø Skytterlag Bamblestevnet 2022 344 (12)
253 Anders Hunstad Sigdal Skytterlag Lågencup 2022 - Jondalen 344 (12)
259 Sigmund Haugen Kjosaas Dale (Sunnfjord) Skyttarlag NC Mosjøen 2. runde bane 344 (11)
259 Ole Alexander Undhjem Råde Skytterlag Hisåsstevnet 344 (11)
261 Jøran Nordhuus Brønnøysund Skytterlag NC Saltdal 2. runde bane 344 (10)
261 Jan Terje Trætteberg Urskog Skytterlag Lagsmesterskap 200 M 344 (10)
263 Kim Andre Korsmo Bodø Østre Skytterlag Landsskytterstevnet 2022 Bodø 344 (8)
264 Mikkel Voll Stokkli Rennebu Skytterlag Tour de Orkla, Rennebu 344 (7)
265 Knut Jørgen Brodahl Fana Skyttarlag Vestlandsstemnet Bane 344 (4)
265 Oddlaug Ellingsen Årskaug Oppedal/Brekke Skyttarlag Vestlandsstemnet Bane 344 (4)
267 Kari Mørck Kråkstad og Ski Skytterlag Viken II 344 (3)
267 Lars Fredrik H. Hansen Sauherad Skytterlag Landsdelskretsstevnet 344 (3)
269 Knut D Y Åkre Folgefonn Skyttarlag Krinsstemne 2022 Sørfjordkrinsen 344 (2)
270 Bernt-Olav Tømmermo Notodden Skytterlag Saulandstevnet 2022 343 (22)
271 Reidar Ågedal Grindølen Skytterlag Gransheradstevnet 2022 343 (21)
272 Tor-Erik Fossli Målselv Skytterlag Landsskytterstevnet 2022 Bodø 343 (20)
273 Rune Vandevjen Olsen Nord-Odal Skytterlag Skøimåsanstevnet 2022 343 (19)
273 Tore Johansen Oslo Østre Skytterlag Frigjøringsstevnet Frogn og Drøbak 343 (19)
273 Julianne Skallerud Brekke Råde Skytterlag Østfold cup 343 (19)
276 Marianne Jødahl Riste Blaker Skytterlag Vårstevne 2022 NOS 343 (18)
276 Ketil Næss Fredrikstad Skytterlag Skjebergsmellen 2022 343 (18)
276 Jørn Daltorp Høland/Bjørkelangen Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Østre Gausdal 343 (18)
276 Erlend Aas Mostadmark Skytterlag Ole A. Solbergs Minnestevne 343 (18)
276 Trond Bråten Nord-Odal Skytterlag NC Saltdal 2. runde bane 343 (18)
281 Odd Ivar Pedersen Lang-Ree Elverum Skytterlag VÅPENSMIACUP-Kongestevnet 343 (17)
281 Marius Granberg Fet Skytterlag Rakkestadstevne Bane 343 (17)
281 Kristin Nerødegård Myrstuen Gjøvik og Brusveen Skytterlag VÅPENSMIACUP-Kongestevnet 343 (17)
281 Ole Erik Thoresen Hommelvik Skytterlag Ole A. Solbergs Minnestevne 343 (17)
281 Nils Kåre Midtflå Oslo Østre Skytterlag Per Jorsetts minnestevne 343 (17)
286 Tom-Freddy Andreassen Bamble Skytterlag Bamblestevnet 2022 343 (16)
286 Sverre Vestvik Beitstad Skytterlag Hårråmyrstevnet 343 (16)
286 Erik-Tobias Sletteland Dale (Sunnfjord) Skyttarlag NC Gaular 1. runde bane 343 (16)
286 Tommy Opdalshei Dunderlandsdalen Skytterlag Bjøllånesstevnet 343 (16)
286 Bjørn Lieng Hallingskarvet Skytterlag FAGERNES STEVNET 343 (16)
286 Torgeir Pleym Iversen Haugesund og Sveio Skyttarlag Sunnhordlandstreffen 2022 Fitjar 343 (16)
286 Trond Petter Lystad Hovdebygda og Ørsta Skyttarlag Fjøssystemer-CUPEN Ringebu og Fåvang 343 (16)
286 Monica Sæterøy Høybakk Langevåg Skyttarlag Lerum Cup 2022 Aurland 343 (16)
286 Erland Haugen Røros Skytterlag NC Saltdal 2. runde bane 343 (16)
286 Kristi Haug Transet Røyken og Hurum Skytterlag Riflen stevnet 343 (16)
286 Tore Indreiten Stavanger Skytterlag Gannstevnet 2022 343 (16)
286 John Olav Solaas Trondenes Skytterlag Landsskytterstevnet 2022 Bodø 343 (16)
298 Lars Klemet Strand Høland/Bjørkelangen Skytterlag Rakkestadstevne Bane 343 (15)
298 Ole Bjarne Hovland Knipenborg Skyttarlag Lerum Cup 2022 Aurland 343 (15)
298 Kjell Arild Kleivkås Kristiansand og Omegn Skytterlag Karusell Lindesnes 343 (15)
298 Sander Harildstad Lismarken Skytterlag Lerum Cup 2022 Aurland 343 (15)
298 Tore Johansen Oslo Østre Skytterlag Midtsommerstevnet 343 (15)
298 Helge Anshushaug Soknedal Skytterlag Soknedalsstevnet 2022 343 (15)
298 Christer Klubnes Såner Skytterlag Frigjøringsstevnet Såner 343 (15)
298 Linn Hege Bakken Østre Gausdal Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Otta 343 (15)
306 Svein Kåre Furre Leikanger Skyttarlag NC Mosjøen 2. runde bane 343 (14)
306 Øystein Breden Otta Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Vinstra 343 (14)
306 Lennarth Olsen Sogndal Skyttarlag Lerum Cup 2022 Hafslo 343 (14)
306 Ben Magne Stokland Stadlandet Skyttarlag Hytteholstemnet 2022 - PEAB K.NORDANG 343 (14)
306 Adrian Aasegaard Tynset Skytterlag Trippelstevnet OS-Røros 2022 343 (14)
306 Britt Nesteby Tynset Skytterlag Tour de Orkla - Oppdal 343 (14)
306 Ole Martin Engh Viken (opland) Skytterlag Gjøvikstevnet 2022 343 (14)
313 Ole Jørgen Haugen Engesetdal/Skodje Skyttarlag Midsundstevnet 2022 343 (13)
313 Åshild Rosnes Herdla Skyttarlag Jon Istad Minnestemne 343 (13)
313 Andreas Hansen Kvinnherad Skyttarlag Agastemnet 2022 343 (13)
313 Arnhild Eiken Leikanger Skyttarlag NC Gaular 1. runde bane 343 (13)
313 Sindre Olafsen Nittedal Skytterlag VÅPENSMIACUP-Kongestevnet 343 (13)
318 Jakob Nørbech Aspøy og Straumsnes Skytterlag Sommerstevne 2022 343 (12)
318 Monica Saxebøl Frogn og Drøbak Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Heimsilstevnet 343 (12)
318 Bjarne Sollesnes Jondal Skyttarlag Sunnhordlandstreffen 2022 Stord 343 (12)
318 Eirik Sylte Kongsberg Skytterlag Vestfoldhelga Sande 343 (12)
318 Ole Brukstuen Lismarken Skytterlag Lerum Cup 2022 Leikanger 343 (12)
318 Tommy K. Brandtzæg Mære Skytterlag Sommerstevnet 343 (12)
318 Thomas Høgåsseter Raumnes Skytterlag Vårstevnet 2022 343 (12)
318 Hanne Gussow Thoresen Ringerike Skytterlag Landsskytterstevnet 2022 Bodø 343 (12)
326 Elin Åhlin Bälgvikens Skytteförening Frigjøringsstevnet Aas 343 (11)
326 Terje Svarteberg Hallingskarvet Skytterlag Lerumcup 2022 Sogndal 343 (11)
326 Arne Birkeland Haugesund og Sveio Skyttarlag Kleppstevnet 343 (11)
326 Vidar Nottveit Seim Skyttarlag NC Gaular 1. runde bane 343 (11)
326 Kjell Oddvar Frøysa Sunnylven Skyttarlag Fjøssystemer-CUPEN Østre Gausdal 343 (11)
331 Lars Jødahl Blaker Skytterlag Eidsberg stevnet 2022 343 (10)
331 Arne Fossmo Ringebu og Fåvang Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Ringebu og Fåvang 343 (10)
331 Petter B. Slevigen Øymark Skytterlag Kvalifisering for Jens Kjelsås 343 (10)
334 Bernt Tore Inderøy Hyllestad Skyttarlag NC Florø 1. runde bane 343 (9)
335 Janne Kornbrekke Kristiansand og Omegn Skytterlag Samlagsstevne 343 (8)
336 Tore Fulsaas Rollag og Veggli Skytterlag Blytjernstevnet 343 (7)
337 Bjørnar Strand Bodø Østre Skytterlag Vårmønstring 2022 343 (5)
337 Fredrik Ås Orerød Froland Skytterlag Samlagsstevnet Aust-Agder 343 (5)
337 Aleksander Teisrud Søgne Skytterlag Samlagsstevne 343 (5)
337 Erlend Solberg Seilen Åsane/Hordvik Skyttarlag Vestlandsstemnet Bane 343 (5)
341 Erlend Burø Sæther Andenes Skytterlag NNM Bane 200m 343 (3)
342 Frank Bilstad Øvre Ogndal Skytterlag Lagmesterskap bane 343 (0)
343 Roy Lund Blaker Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Ringebu og Fåvang 342 (22)
344 Kenneth Stubstad Mandal Skytterlag Øvrebøstevnet, karusell 342 (20)
344 Lise Grønhovd Sigdal Skytterlag VÅPENSMIACUP-Kongestevnet 342 (20)
346 Per Kåre Lyngen Flå (Uttrøndelag) Skytterlag Vårstevnet 342 (19)
347 Kenneth Esaiassen Kongsberg Skytterlag LP-cup bane runde 2 342 (18)
347 Atalie Pedersen Vaagakallen Skytterlag NC Røvassdalen 2. runde bane 342 (18)
349 Audun Fiskum Harran Skytterlag Loddoeng-stevnet 342 (17)
349 Elisabeth Steinfeld Leganger Holsen Skyttarlag Dalestemnet 2022 342 (17)
349 Jan Håkon Jørgensen Rygge Skytterlag NC Saltdal 2. runde bane 342 (17)
349 Runar A. Sørensen Spydeberg Skytterlag Eidsberg stevnet 2022 342 (17)
349 Even Englund Søgne Skytterlag Sunnhordlandstreffen 2022 Bremnes 342 (17)
349 Sofia Fallås Åsnes Skytterlag VÅPENSMIACUP-Fløyterstevnet 342 (17)
355 Elisabeth Steinfeld Leganger Bergen Skytterlag Tysse bane 2022 342 (16)
355 Øyvind Johannessen Fredrikstad Skytterlag Rakkestadstevne Bane 342 (16)
355 Arve Sevland Karmøy Skytterlag Lerum Cup 2022 Leikanger 342 (16)
355 Vidar Offigstad Løiten Skytterlag 1. mai stevne 342 (16)
355 Brage Skiri Rauma Skytterlag Jotunheimtreff Lom og Skjåk 342 (16)
355 Ståle S. Reinsborg Selbu Skytterlag Landsskytterstevnet 2022 Bodø 342 (16)
355 Torkil Hopmark Smøla Skytterlag Sommerstevne 2022 342 (16)
355 Bengt Andre Heiskel Storfjord Skytterlag Landsskytterstevnet 2022 Bodø 342 (16)
363 Lars Bakkejord-Johnsen Bø (Vesterålen) Skytterlag NC Røvassdalen 2. runde bane 342 (15)
363 Lars Bruseth Mælum Skytterlag Mælumstevnet 2022 342 (15)
363 Marius Rinde Riflen/Skoger Skytterlag Vestfoldhelga Sande 342 (15)
363 Lill Kristin Skuggerud Rollag og Veggli Skytterlag LP-cup 4. runde 2022 342 (15)
363 Ørjan Svartisdal Karlsen Røvassdalen Skytterlag Velfjordstevnet 342 (15)
363 Ole Kristian Ågotnes Sartor Skyttarlag Landsskytterstevnet 2022 Bodø 342 (15)
363 Sven Inge Ødegård Time Skytterlag 2. Lagskonkuranse 342 (15)
363 Kristian Westum Tynset Skytterlag Trippelstevnet Tynset 342 (15)
371 Henrik Grimsrud Larsen Eidsberg Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Hallingstevnet 342 (14)
371 Øyvind Bjerklund Holla Skytterlag Bamblestevnet 2022 342 (14)
371 Gudbrand Mo Lom og Skjåk Skytterlag Bjørn Solbergs minnestevne 342 (14)
371 Silje Jeanett Holter Moss og Våler Skytterlag NC Mosjøen 2. runde bane 342 (14)
371 Anton Jenssen Mosvik Skytterlag Bølareinstevnet Bane 342 (14)
371 Hilmar Johansen Nesna Skytterlag NC Saltdal 2. runde bane 342 (14)
371 Cecilie Fossmo Ringebu og Fåvang Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Otta 342 (14)
371 Heidi Hansen Sørkedalen Skytterlag NC Saltdal 2. runde bane 342 (14)
379 Nils Holme Hyen Skyttarlag Lerumcup 2022 Sogndal 342 (13)
379 Øyvind Nitteberg Høland/Bjørkelangen Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Østre Gausdal 342 (13)
379 Kåre Kvaløy Sauda Skytterlag Sunnhordlandstreffen 2022 Fitjar 342 (13)
379 Erik Fjelltveit Nyhuus Trysil Skytterlag Trippelstevnet OS-Røros 2022 342 (13)
379 Jo Voldset Salthammer Vestnes og Vågstranda Skytterlag Hytteholstemnet 2022 - PEAB K.NORDANG 342 (13)
379 Knut Einar Rubbås Øvre Målselv Skytterlag Arthur Nyland minnestevne 342 (13)
385 Ingrid Jensløkken Blaker Skytterlag Sparebank-Cup - Høland/Bjørkelangen stevne 342 (12)
385 Odd Ivar Sæther Blaker Skytterlag VÅPENSMIACUP-Fløyterstevnet 342 (12)
385 Tormod Måge Gjesdal Skytterlag Kleppstevnet 342 (12)
385 Dag Rasmussen Nordstrand Skytterlag Pinsestevnet 342 (12)
385 Tom Eirik Malin Tana Skytterlag Bjøllånesstevnet 342 (12)
385 Jostein Kjernli Østre Gausdal Skytterlag Lerum Cup 2022 Hafslo 342 (12)
391 Ingeborg Aune Jørgensen Beiarn Skytterlag Landsskytterstevnet 2022 Bodø 342 (11)
391 Einar Spillum Bodø Østre Skytterlag Bane åpning 1 2022 342 (11)
391 Torfinn R Johnsen Bø (Vesterålen) Skytterlag Øksnesstevnet 342 (11)
391 Are Grov Hestetun Engesetdal/Skodje Skyttarlag Sollidalsstemnet 342 (11)
391 Chris-Andrè B. Fauske Hardanger Skyttarlag Olav Medås Minnestemne 342 (11)
391 Ivar Skaar Pedersen Langevåg Skyttarlag Lerumcup 2022 Sogndal 342 (11)
391 Jon Inge Vestby Lismarken Skytterlag Lerum Cup 2022 Aurland 342 (11)
391 Oda Flikkerud Nord-Odal Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Øyer/Dølen 342 (11)
391 Geir Omslandseter Porsgrunds Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Hallingskarvet 342 (11)
400 Hanne Waag Surnadal Skytterlag Årvågsfjordstevnet bane 2022 / Trippelstevne 342 (10)
400 Carl Ove Glahus Ørlendingen Skytterlag NC Røvassdalen 2. runde bane 342 (10)
402 Christian Holstad Lilleng Engesetdal/Skodje Skyttarlag Hytteholstemnet 2022 - PEAB K.NORDANG 342 (9)
402 Harald Brekke Hardanger Skyttarlag Vårpremieskyting 2022 342 (9)
402 May-Britt Radford Kongsvinger og Omegn Skytterlag Slagenstevnet 2022 342 (9)
402 Ole Kr. Finnbråten Skedsmo Skytterlag Vårstevnet 2022 342 (9)
402 Øyvind Solbrekken Flatla Tingelstad Skytterlag Landsskytterstevnet 2022 Bodø 342 (9)
407 Ingrid Eline Aas Nordre Skage Skytterlag Åpnings-stevnet 342 (8)
407 Jonny Denstad Rissa Skytterlag Mini-LS bane 342 (8)
409 Thiril Tran Brendryen Skjeberg Skytterlag Lerum Cup 2022 Aurland 342 (7)
409 Lars David jr Øvrum Ullensaker Skytterlag Vårstevne FSL 342 (7)
409 Andreas Seilen Åsane/Hordvik Skyttarlag Lagsmesterskap Bane 342 (7)
409 Elisabeth Skudalsnes Åsane/Hordvik Skyttarlag Vestlandsstemnet Bane 342 (7)
413 Veronica Meldal Brandtzæg Mære Skytterlag Rådalstevnet 342 (6)
414 Odd Arne Langedal Førde Skyttarlag LDKS bane Fjordane krets 2022 342 (5)
415 Jørgen Skivenesvåg Åsane/Hordvik Skyttarlag Lagsmesterskap Bane 342 (2)
416 Paal Johansen Byneset Skytterlag LDKS bane Trøndelag 342 (1)
417 Sebastian Johnsen Spydeberg Skytterlag Plaketten senior 342 (0)
418 Geir Kjetil Aa Hope Hyen Skyttarlag NC Florø 1. runde bane 341 (21)
419 Pål Skogen Nordre Land Skytterlag VÅPENSMIACUP-Fløyterstevnet 341 (19)
420 Guro Øie Bævre Bæverdalen Skytterlag Surnadalsstevnet 341 (18)
421 Hege Jødahl Blaker Skytterlag Frigjøringsstevnet Frogn og Drøbak 341 (17)
421 Reidar Rødne Etne Skytterlag Lerumcup 2022 Sogndal 341 (17)
421 Kai-Aleksander Kristiansen Lånke Skytterlag NC Gaular 1. runde bane 341 (17)
424 Jakob Dalene Kristiansand og Omegn Skytterlag NC Mosjøen 2. runde bane 341 (16)
424 Gjermund Sørum Lier Skytterlag Riflen stevnet 341 (16)
424 Asbjørn Lunsæter Lonås Skytterlag Trippelstevnet Fåset 341 (16)
424 Geir Kongsjorden Rollag og Veggli Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Hallingstevnet 341 (16)
424 Grete Ernstsen Saltdal Skytterlag Bane åpning 1 2022 341 (16)
424 Jostein Lassen Stavanger Skytterlag NC Røvassdalen 2. runde bane 341 (16)
424 Frank Willy Lie Bråten Trysil Skytterlag Trippelstevnet Lonås 341 (16)
431 Per Johan Brekke Bjordal/Søreide Skyttarlag Solundstemnet 2022 341 (15)
431 Jan Erik Fredriksen Eker Skytterlag Vestfoldhelga 2022 - Sandar og Sandefjord 341 (15)
431 Øystein Matre Haugesund og Sveio Skyttarlag SIERRACUP HALLINGDAL - Brommastevnet 341 (15)
431 Anders Oddevald Sletner Høland/Bjørkelangen Skytterlag Sparebankcupen - Urskogstevnet 341 (15)
431 Kåre Grønning Reinsfjell Skytterlag Lars O. Løseths Minnestevne 341 (15)
431 Dag Andre Hauge Sunnylven Skyttarlag NC Røvassdalen 2. runde bane 341 (15)
431 Amalie Sagemoen Ugland Skytterlag 2. æresprisstevne 341 (15)
431 Sofia Fallås Åsnes Skytterlag NC Mosjøen 2. runde bane 341 (15)
439 Christian Køhl Elverum Skytterlag NC Røvassdalen 2. runde bane 341 (14)
439 Tor Bertil Risvik Overhalla Skytterlag Loddoeng-stevnet 341 (14)
439 Raymond Eliassen Saltdal Skytterlag Bane åpning 1 2022 341 (14)
442 Martias Flikka Flikka Skytterlag Landsskytterstevnet 2022 Bodø 341 (13)
442 Thomas Bråthen Kongsberg Skytterlag VÅPENSMIACUP-Kongestevnet 341 (13)
442 Håkon Brevik Kristiansund Skytterlag Skarphedinstevnet 2022 / Trippel 341 (13)
442 Bjørn Egil Hansen Nøtterø Skytterlag NC Røvassdalen 2. runde bane 341 (13)
442 Britt Helen Holtan Orkland Ytre Skytterlag Årvågsfjordstevnet bane 2022 / Trippelstevne 341 (13)
442 Geir-Wiggo Dale Os Skyttarlag Sunnhordlandstreffen 2022 Stord 341 (13)
442 Thomas Bakøy Sunde Rissa Skytterlag Baneåpning 341 (13)
449 Edgar Vorland Bømlo Skytterlag Sunnhordlandstreffen 2022 Fitjar 341 (12)
449 Ove Sunde Dale (Sunnfjord) Skyttarlag Hyllestadstemnet 2022 341 (12)
449 Stine Cecilie Bjerklund Holla Skytterlag VÅPENSMIACUP-Torpastevnet 341 (12)
449 Dick Brevik Malmefjorden Skytterlag Sommerstevne 2022 341 (12)
449 Jørn Ole Skiri Rauma Skytterlag Banestevne 2022 341 (12)
449 Egil Berakvam Vindafjord Skytterlag NC Florø 1. runde bane 341 (12)
455 Marius Bakken Aas Skytterlag Kråkstad og Ski Banestevne 2022 341 (11)
455 Katrine Sandnes Gjendem Eide og Naas Skytterlag Eide og Naas Vårstevne 341 (11)
455 Jenny Stene Haga Skytterlag Landsskytterstevnet 2022 Bodø 341 (11)
455 Ruben Myrset Nordskogbygda Skytterlag NC Mosjøen 2. runde bane 341 (11)
455 Jan Kristian Evensen Os Skyttarlag Lerumcup 2022 Sogndal 341 (11)
455 Runar Driveklepp Volda Skyttarlag Aalesund bane - Veidekkepokalen 341 (11)
455 Knut Hårklau Voss Skyttarlag 3 runde banekarusell 2022 341 (11)
462 Kristian Storenes Imenes Skytterlag Slagenstevnet 2022 341 (10)
462 Jarle Larsen Klepp Skytterlag Hafrsfjordstevnet 341 (10)
462 Arne Erik Nilsen Raumnes Skytterlag Kråkstad og Ski Banestevne 2022 341 (10)
465 Martin Strypet Alvdal Skytterlag Trippelstevne Alvdal 341 (9)
465 Kjell Arne Fjærli Bæverdalen Skytterlag Landsskytterstevnet 2022 Bodø 341 (9)
465 Helene Johansen Vikøren Farnes Skyttarlag Vårtreffen 2022 Bane Knipenborg 341 (9)
465 Linda Herland Hedrum Skytterlag Lerumcup 2022 Sogndal 341 (9)
465 Gaute Eliassen Hamre Leikanger Skyttarlag Lerum Cup 2022 Aurland 341 (9)
465 Helge Roar Åndal Malmefjorden Skytterlag Sommerstevne 2022 341 (9)
465 Kaja Helene Remmen Nesna Skytterlag Kanonhelg 341 (9)
472 Per Edvin Bech Askim Skytterlag Kråkstad og Ski Banestevne 2022 341 (8)
472 Håvard M. Ellefsen Byneset Skytterlag Trippelstevnet Fåset 341 (8)
472 Benedikte Oppedal Oppedal/Brekke Skyttarlag Åpent stevne Sulitjelma i forkant av LS 341 (8)
475 Einar Tunheim Hå Skytterlag Hå Stevnet 341 (7)
475 Øystein Johnsen Stange og Romedal Skytterlag Landsskytterstevnet 2022 Bodø 341 (7)
477 Arvid Ulset Aspøy og Straumsnes Skytterlag LDKS Mørekretsen 341 (6)
478 Marte Eline Havre Åsane/Hordvik Skyttarlag Lagsmesterskap Bane 341 (5)
479 May Britt Gjerstad Imenes Skytterlag Samlagsstevnet Aust-Agder 341 (2)
480 Baste Sudmann Time Skytterlag Hafrsfjordstevnet 340 (19)
481 Ragnhild Lien Ølen Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Hallingskarvet 340 (18)
482 Inge Hvitås Haugen Skyttarlag Sollidalsstemnet 340 (17)
483 Karina Stette Engesetdal/Skodje Skyttarlag Jotunheimtreff Lom og Skjåk 340 (16)
483 Jan Øivind Svardal Fana Skyttarlag Tysse bane 2022 340 (16)
483 Runar Tveito Lunde Skytterlag Mælumstevnet 2022 340 (16)
483 Svenn Harald Hovd Namdalseid og Lyngen Skytterlag NC Saltdal 2. runde bane 340 (16)
483 Hans Andre Tandberg Søndre Modum Skytterlag Kveldsstevne 2022 Ådal 340 (16)
488 Henriette Larsen Kristoffersen Hammerfest Skytterlag NC Mosjøen 2. runde bane 340 (15)
488 Kjell Egil Norum Lindesnes Skytterlag Midtukestevne 340 (15)
488 Markus Nyhammer Haugen Seim Skyttarlag Sartorstevnet 340 (15)
488 Martin Aadland Vad Stord Skytterlag Lerum Cup 2022 Leikanger 340 (15)
488 John Nordvik Surnadal Skytterlag Surnadalsstevnet 340 (15)
488 Kirsten Sørli Søgne Skytterlag Lerum Cup 2022 Hafslo 340 (15)
488 Vetle Mæle Skår Time Skytterlag Timestevnet 340 (15)
488 Gaute Sande Almeland Voss Skyttarlag Lerumcup 2022 Sogndal 340 (15)
496 Anne Marie Rosnes Herdla Skyttarlag Open stemne 340 (14)
496 Nils Kristian Johansen Nesna Skytterlag Tour de Orkla, Rennebu 340 (14)
496 Vegard K. Govasli Øvre Velfjord Skytterlag Kommunemesterskap bane, Brønnøy 340 (14)
496 Caroline Iveland Øvrebø Skytterlag Øvrebøstevnet, karusell 340 (14)
500 Klaus-Arne Olsen Målselv Skytterlag Lakselvdal Open 340 (13)
500 Morten Velo Ringerike Skytterlag VÅPENSMIACUP-Torpastevnet 340 (13)
500 Ola Vangen Sunnylven Skyttarlag Hjartåstemnet 2022 340 (13)
500 Sander Årskog Vikhagen Trondhjems Skytterlag Mostadmarkstevnet 340 (13)
504 Frode Lund Blaker Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Østre Gausdal 340 (12)
504 Guro Heen Eidsberg Skytterlag Østfold cup Eidsberg- Rygge 2 340 (12)
504 Magne Almås Elverum Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Otta 340 (12)
504 Marius Malme Fåberg Skytterlag VÅPENSMIACUP-Torpastevnet 340 (12)
504 Inge Hvitås Hjartåbygda Skyttarlag Hjartåstemnet 2022 340 (12)
504 Christen Sjøvold Malvik Skytterlag Ole A. Solbergs Minnestevne 340 (12)
504 Tore Byberg Mandal Skytterlag 1. mai stevne 340 (12)
504 Sindre Jule Overhalla Skytterlag Vemundvikstevnet 340 (12)
504 Aleksander Mogen Radøy Skyttarlag NC Saltdal 2. runde bane 340 (12)
504 Jan Andre Runhovde Rygge Skytterlag Lunde stevnet 340 (12)
504 Anders M. Øiehaug Sem Skytterlag Vestfoldhelga Sem Jubileumsstevne 125år 340 (12)
504 Roy Haugsnes Årvågsfjord Skytterlag Årvågsfjordstevnet bane 2022 / Trippelstevne 340 (12)
516 Lars Myrstuen Gjøvik og Brusveen Skytterlag VÅPENSMIACUP-Kongestevnet 340 (11)
516 Alf Olav Skeivoll Greipstad Skytterlag 1. mai stevne 340 (11)
516 Adrian Herland Rollag Hedrum Skytterlag Vestfoldhelga 2022 - Andebu 340 (11)
516 Rune Fekjan Jondalen Skytterlag Landsskytterstevnet 2022 Bodø 340 (11)
516 Lars Næprud Lillehammer Skytterlag VÅPENSMIACUP-Torpastevnet 340 (11)
516 Jørn Hansson Løiten Skytterlag Treningsstevne for Hedmark sksml 340 (11)
516 Martin Bergan Styrvoll Skytterlag NC Saltdal 2. runde bane 340 (11)
516 Ane Bjerkaas Nisja Sunndal Skytterlag Ole A. Solbergs Minnestevne 340 (11)
516 Fredrik Herlofsen Søgne Skytterlag Øvrebøstevnet, karusell 340 (11)
525 Lars Guldbrandsen Eidskog Skytterlag VÅPENSMIACUP-Bustenskjoldstevnet 340 (10)
525 Ida Haugstad Stake Gol og Ødegården Skyttarlag Lerum Cup 2022 Aurland 340 (10)
525 Ingeborg Rosøy Løiten Skytterlag Vårstevnet 2022 340 (10)
525 Roy Halseth Malvik Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Østre Gausdal 340 (10)
525 Sveinung Kvamme Målselv Skytterlag Lørdagstreff 340 (10)
525 Stian Stafsberg Klyve Oslo Østre Skytterlag Per Jorsetts minnestevne 340 (10)
525 Halvor Kongsjorden Rollag og Veggli Skytterlag LP-cup bane runde 2 340 (10)
525 Marie Asbjørnsen Stavanger Skytterlag Bjøllånesstevnet 340 (10)
533 Eirik Tangstad Grane Skytterlag NC Saltdal 2. runde bane 340 (9)
533 Amund Wardberg Høiby Lismarken Skytterlag 1. mai stevne 340 (9)
533 Maren Oline Nygaard Åmot Skytterlag Samlagsstevne Østerdal 340 (9)
536 Miklas Ellingsen Brunes Bodø Østre Skytterlag Landsskytterstevnet 2022 Bodø 340 (8)
536 Esten Skårild Heim/Hemne Skytterlag Hemnestevnet/TRIPPELST. 340 (8)
536 Ida Marie Lillekvelland Nordstrand Skytterlag Sparebank-Cup - Høland/Bjørkelangen stevne 340 (8)
536 Inger Hustuft Aadne Styrvoll Skytterlag Eidsberg stevnet 2022 340 (8)
536 Eivind Lien Ølen Skytterlag Lerum Cup 2022 Farnes 340 (8)
541 Benjamin T. Karlsen Fet Skytterlag Lerum Cup 2022 Farnes 340 (7)
541 Audun Risvik Overhalla Skytterlag Vemundvikstevnet 340 (7)
543 Andrea Meldal Moen Skjelstadmark Skytterlag Rådalstevnet 340 (6)
543 Kjell Johansen Trondhjems Skytterlag Trippelstevnet Fåset 340 (6)
545 Jørund Oskar Ertsås Mære Skytterlag Ta Østerås 340 (0)
545 Jørn Arve Vedhugnes Tana Skytterlag Åpent banestevne 2 340 (0)
547 Trine Lise Haugan Mostadmark Skytterlag Mostadmarkstevnet 339 (17)
548 Jenny R. Lund Blaker Skytterlag Sparebank-Cup - Høland/Bjørkelangen stevne 339 (16)
548 Wenche Belsvik Egersund Skytterlag Hafrsfjordstevnet 339 (16)
548 Sindre Tunheim Imenes Skytterlag Jørgen Kittelsen minnestevne 339 (16)
548 Lars Høybakk Langevåg Skyttarlag Banestemne 339 (16)
548 Aleksander Instanes Markussen Ramsund Skytterlag Åpent banestevne 339 (16)
548 Milda Haugen Røros Skytterlag Trippelstevnet Lonås 339 (16)
548 Hilde Jægersborg Åsheim Skytterlag Landsskytterstevnet 2022 Bodø 339 (16)
555 Gunnar Bråten Alvdal Skytterlag Trippelstevnet Fåset 339 (15)
555 Vebjørn Berg Blaker Skytterlag VÅPENSMIACUP-Torpastevnet 339 (15)
555 Brynjar Grønås Birkeland Haugesund og Sveio Skyttarlag Haugesund og Sveio åpent banestevne 339 (15)
555 Marius Sveipe Ringebu og Fåvang Skytterlag Pinsestevnet 2022 339 (15)
555 Knut Olav Olsen Skarpskytten Skytterlag Midtsommerstevnet 339 (15)
560 Runar Finvåg Bodø Østre Skytterlag Åpent stevne Sulitjelma i forkant av LS 339 (14)
560 Geir Seland Gransherad og Heddal Skyttarlag Lågencup 2022 - Styrvoll 339 (14)
560 Adrian Aasegaard Høland/Bjørkelangen Skytterlag Sparebankcupen - Blakerstevnet 339 (14)
560 Asbjørn Sevland Karmøy Skytterlag Lerumcup 2022 Sogndal 339 (14)
560 Espen Stubstad Mandal Skytterlag Skagerakstevnet, karusell 339 (14)
560 Roar Saksvik Orkla Skytterlag Furumostevnet 339 (14)
560 Bjørn Petter Leite Stavanger Skytterlag Karmøystevnet 339 (14)
560 Gisle Ommedal Time Skytterlag 1. Lagskonkuranse 339 (14)
560 Hans Petter Nyengen Trøgstad Skytterlag Klassemedaljer 1. gang 339 (14)
560 Jostein Rubbås-Risvik Øvre Målselv Skytterlag NC Saltdal 2. runde bane 339 (14)
570 Sander Nesbø Sælensminde Bergen Skytterlag Dalestemnet 2022 339 (13)
570 Anders Kruhaug Bjerkvik Skytterlag Åpent banestevne 339 (13)
570 Line Merete Juva Drangedal Skytterlag Drangedalstevnet Bane 2022 339 (13)
570 Sindre Flesjå Finnøy Skytterlag Finnøystevnet 2022 339 (13)
570 Marit Hefte Hallingskarvet Skytterlag Lerum Cup 2022 Knipenborg 339 (13)
570 Frode Standal Kleive Skytterlag Malmefjordenstevnet 339 (13)
570 Tobias Lillekvelland Nordstrand Skytterlag Åpningsstevne 2022 339 (13)
570 Kristoffer Soma Stavanger Skytterlag Gjesdalstevnet 339 (13)
570 Sigbjørn Hausberg Surnadal Skytterlag NC Saltdal 2. runde bane 339 (13)
570 Hanne Amalie Hanssen Trondenes Skytterlag Åpent banestevne 339 (13)
570 Trine Gromsrud Urskog Skytterlag Sommerstevnet Skiptvet 2022 339 (13)
570 Karoline Hansen Ørskog Skyttarlag NC Mosjøen 2. runde bane 339 (13)
582 Karl Gunnar Strøm Bodø Østre Skytterlag AN-2 Åpent stevne 339 (12)
582 Magne Øvrebø Hallingskarvet Skytterlag Lågencup 2022 - Rollag og Veggli 339 (12)
582 Miriam Jeanette Bjerklund Holla Skytterlag Mælumstevnet 2022 339 (12)
582 Yngve Natvik Knipenborg Skyttarlag Lerum Cup 2022 Aurland 339 (12)
582 Torinn Håkstad Lakselvdal Skytterlag NC Gaular 1. runde bane 339 (12)
582 Lars Rasmus Sandvik Nordstrand Skytterlag Frigjøringsstevnet Aas 339 (12)
582 Vidar Gaarder Rollag og Veggli Skytterlag Lågencup 2022 - Styrvoll 339 (12)
589 Jens Offerdal Lysne Bergen Skytterlag Lerum Cup 2022 Leikanger 339 (11)
589 Øivind Ødegård Eidsberg Skytterlag Kr. M. Gylstads Minnestevne 2022 339 (11)
589 John Almeland Voss Skyttarlag 4 runde banekarusell Vossakrinsen 2022 339 (11)
592 Anders Spornæs Aas Skytterlag Follo-cup Aas - Kråkstad/Ski Senior 339 (10)
592 Dagfinn Harald Grønvoll Målselv Skytterlag Rislamotreffen 2022 339 (10)
592 Ragnhild Haugen Stordalen Skytterlag NC Mosjøen 2. runde bane 339 (10)
592 Tom Nyhaven Søgne Skytterlag 1. æresprisstevne 339 (10)
592 Thomas Sørfjord Sørfjord og Omegn Skytterlag Åpent stevne Sulitjelma i forkant av LS 339 (10)
592 Øystein Rønningen Østre Gausdal Skytterlag Lerumcup 2022 Sogndal 339 (10)
598 Amund Iversen Aas Skytterlag Follo-cup Aas - Kråkstad/Ski Senior 339 (9)
598 Nils Thomas Valand Aurland Skyttarlag Sogn Ytre-Trippelstemne Oppedal/Brekke 339 (9)
598 Kirsten Elin Bergsvik Finnøy Skytterlag Finnøystevnet 2022 339 (9)
598 Inga Mørck Kråkstad og Ski Skytterlag Frigjøringsstevnet Aas 339 (9)
598 Ørjan Almeland Sjo Kvinnherad Skyttarlag NC Florø 1. runde bane 339 (9)
598 Espen Hovland Lunde Skytterlag NC Saltdal 2. runde bane 339 (9)
598 Emil Hauge Mælum Skytterlag Landsskytterstevnet 2022 Bodø 339 (9)
598 Tore Nilsen Storfjord Skytterlag Lakselvdal Open 339 (9)
598 Erling Waag Surnadal Skytterlag Skarphedinstevnet 2022 / Trippel 339 (9)
598 Erland Ødegård Tingelstad Skytterlag Åpent stevne Sulitjelma i forkant av LS 339 (9)
598 Sigmund Våge Vareld Skyttarlag SIERRACUP HALLINGDAL - Hallingstevnet 339 (9)
609 Ørjan Aven Førde Skyttarlag Lerum Cup 2022 Leikanger 339 (8)
609 Frank Vik Kvinnherad Skyttarlag Midthølstevnet (Westcon banecup) 339 (8)
609 Trond Gullik Mikkelsen Surnadal Skytterlag Surnadalsstevnet 339 (8)
609 Harald Tandberg Søndre Modum Skytterlag VÅPENSMIACUP-Bustenskjoldstevnet 339 (8)
613 Ole Ragnar Hareide Hansen Bodø Østre Skytterlag Serieskyting 2 / Internstevne 2 339 (7)
613 Sverre Saxebøl Frogn og Drøbak Skytterlag Lerumcup 2022 Sogndal 339 (7)
613 Frode Markhus Husnes Skyttarlag Sunnhordlandstreffen 2022 Fitjar 339 (7)
613 Benedicte Guttorm Karasjok Skytterlag Åpent stevne Sulitjelma i forkant av LS 339 (7)
617 Arnt Bruseth Mælum Skytterlag VÅPENSMIACUP-Torpastevnet 338 (17)
618 Odin Røstum Stabell Trondhjems Skytterlag Midtsommerstevnet 338 (16)
618 Ole Johan Nyengen Trøgstad Skytterlag Follocup Trøgstad - Frogn og Drøbak 338 (16)
618 Ola Fjuk-Herje Urskog Skytterlag Ø-cup Urskog - Sigdal 338 (16)
618 Ingrid Hegge Øystre Slidre Skyttarlag Kveldssteve 338 (16)
622 Jonny Innvær Bremnes Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Heimsilstevnet 338 (15)
622 Lennarth Olsen Kristiansand og Omegn Skytterlag NC Gaular 1. runde bane 338 (15)
622 Øyvind Haugen Urskog Skytterlag Kråkstad og Ski Banestevne 2022 338 (15)
625 Ingvar Brohaug Alvdal Skytterlag Jotunheimtreff Dovre/Dovreskog 338 (14)
625 Lars Fredrik Gyland Kristiansand og Omegn Skytterlag Øvrebøstevnet, karusell 338 (14)
625 Tom Kappelslåen Lesja Skytterlag Tour de Orkla - Oppdal 338 (14)
628 Børre Pedersen Lakselvdal Skytterlag Midtsommerstevnet 338 (13)
628 Tore Brandtzæg Mære Skytterlag Tormod Haltstrands minnestevne FK 4 338 (13)
628 Carl Konow Nesna Skytterlag Kanonhelg 338 (13)
628 Syver Jotun Nordstrand Skytterlag Frigjøringsstevnet Såner 338 (13)
628 Per Arve Strømstad Oslo Østre Skytterlag NC Mosjøen 2. runde bane 338 (13)
628 Roar Åsbakk Røsvik Skytterlag Røsvikstevnet AN 4 338 (13)
634 Sigve Vikesland Aurland Skyttarlag NC Saltdal 2. runde bane 338 (12)
634 Kjell Ivar Brustad Eidskog Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Vinstra 338 (12)
634 Kjetil Sundby Enebakk Skytterlag Enebakk-stevnet 2022 338 (12)
634 Kirsten Aaslund Frogn og Drøbak Skytterlag Øcup 1. runde Jondalen - FD 338 (12)
634 Mathias Oftedal Hå Skytterlag Bjerkreimsstevnet 2022 338 (12)
634 Inge Hvitås Kjøllefjord JFF Hytteholstemnet 2022 - PEAB K.NORDANG 338 (12)
634 Erik Nyseter Opdal og Midtbygden Skytterlag Tour de Orkla, Kvikne 338 (12)
634 Mons Otnes Surnadal Skytterlag Årvågsfjordstevnet bane 2022 / Trippelstevne 338 (12)
634 Stein Ove Robøle Øystre Slidre Skyttarlag Øystre Slidre Stevne 338 (12)
643 Hans Solbrekken Ruud Etnedal Skyttarlag VÅPENSMIACUP-Torpastevnet 338 (11)
643 Asbjørn Myklebust Hovdebygda og Ørsta Skyttarlag Hjartåstemnet 2022 338 (11)
643 Pål Kristian Kværneng Løiten Skytterlag VÅPENSMIACUP-Kongestevnet 338 (11)
643 Kjell Eidal Nes og Bromma Skytterlag NC Mosjøen 2. runde bane 338 (11)
643 Jakob Lotsberg Nordbygda og Rand Skyttarlag NC Førde 1. runde bane 338 (11)
643 Henrik Oppen Oslo Østre Skytterlag NC Gaular 1. runde bane 338 (11)
643 Per Otto Opstad Rakvåg Skytterlag Midsundstevnet 2022 338 (11)
643 Arild Foros Singsås Skytterlag Soknedalsstevnet 2022 338 (11)
651 Anders Andfjell Rakvaag Bjøllånes Skytterlag Midtsommerstevnet - Fustvatn 338 (10)
651 Lars Lillegård Hjelmen Skytterlag NC Gaular 1. runde bane 338 (10)
651 Rune Flikkerud Nord-Odal Skytterlag Vårstevne 2022 NOS 338 (10)
651 Hans Kristian Dokken Nordre Land Skytterlag VÅPENSMIACUP-Torpastevnet 338 (10)
651 Arild Wergeland Oppedal/Brekke Skyttarlag Fjøssystemer-CUPEN Otta 338 (10)
651 Martin Sikle Mathiesen Ringebu og Fåvang Skytterlag Midtukestevne 338 (10)
651 Terje Stolt Trysil Skytterlag Samlagsstevne Østerdal 338 (10)
651 Eskil Myhre Vestre Toten Skytterlag Snertingdal Stevne 338 (10)
659 Nils Jakob Mella Alta Skytterlag Ungdom 100m/Rambøllpok. 3 338 (9)
659 Jan Høiby Hommelvik Skytterlag Singsåsstevnet 2022 Trippelstevne 338 (9)
659 Hans Skaare Randsfjord Skytterlag Midtsommerstevne 2022 338 (9)
659 Torbjørn Landro Sartor Skyttarlag Olav Medås Minnestemne 338 (9)
659 Øystein Kvarekvål Voss Skyttarlag Jon Istad Minnestemne 338 (9)
664 Conny J. Karlsen Alta Skytterlag Rislamotreffen 2022 338 (8)
664 Fred Erik Berge Laudal Skytterlag Mittvekestevne 338 (8)
664 Bernt Noodt Nidaros Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Østre Gausdal 338 (8)
664 Lars Gulbrandsen Lilleng Råde Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Hallingstevnet 338 (8)
664 Lars Singsaas Singsås Skytterlag Trippelstevnet Fåset 338 (8)
664 Espen Kambo Stavanger Skytterlag Lerum Cup 2022 Farnes 338 (8)
670 Jon Olav Bjørke Hardanger Skyttarlag Lerum Cup 2022 Knipenborg 338 (7)
671 Nils Andreas Olli Eira Karasjok Skytterlag NNM Bane 200m 338 (6)
671 Ida Jamtøy Heggem Reinsfjell Skytterlag LDKS Mørekretsen 338 (6)
671 Kari Helene Halvorsrud Øymark Skytterlag Blytjernstevnet 338 (6)
674 Lars Aleksander Haugan Alta Skytterlag FM bane 2022 338 (4)
675 Sigurd Opsahl Gjermshus Grue Skytterlag Hedmarkstevnet 2022 338 (2)
675 Terje Hus Kvinnherad Skyttarlag Hordastemne Bane 338 (2)
677 Ivar Eira Hammerfest Skytterlag Sommerstevne II 338 (1)
678 Bjørn A. Bylterud Enebakk Skytterlag Petters pokal bane 2022 338 (0)
679 Knut Ola Halvorsen Eidsvoll Verk Skytterlag VÅPENSMIACUP-Kongestevnet 337 (18)
680 Frøydis Indergård Reinsfjell Skytterlag Skarphedinstevnet 2022 / Trippel 337 (17)
681 Tommy Valstrand Sandstad Skytterlag Bynesstevnet 337 (16)
682 Olle Gabrielsson Rommeheds Skf Singsåsstevnet 2022 Trippelstevne 337 (15)
682 Bendik Stokland Stadlandet Skyttarlag Hytteholstemnet 2022 - PEAB K.NORDANG 337 (15)
682 Arve Vassli Stjørdal Skytterlag Årvågsfjordstevnet bane 2022 / Trippelstevne 337 (15)
682 Mariann Opperud Ådal Skytterlag Lågencup 2022 - Sigdal 337 (15)
686 Terje Svarteberg Hallingskarvet Skytterlag Åpent stevnet 337 (14)
686 Dag Ivar Borg Malm Skytterlag Baneåpning 337 (14)
686 Ragnhild Eide Ure Os Skyttarlag Lerumcup 2022 Sogndal 337 (14)
686 Rolf Eldstad Overhalla Skytterlag Loddoeng-stevnet 337 (14)
690 Kjetil Haugen Etnedal Skyttarlag VÅPENSMIACUP-Torpastevnet 337 (13)
690 Sander Fleischmann Høland/Bjørkelangen Skytterlag Frigjøringsstevnet Frogn og Drøbak 337 (13)
690 Christian Hjartholm Solheim Oppedal/Brekke Skyttarlag NC Gaular 1. runde bane 337 (13)
693 Per Asle Nordli Asker Skytterlag Krystallstevnet 337 (12)
693 Idar Leknes Bjørnen Skytterlag Tysse bane 2022 337 (12)
693 Marthe Køhl Elverum Skytterlag NC Mosjøen 2. runde bane 337 (12)
693 Stig Andrè Rødland Klepp Skytterlag Gjesdalstevnet 337 (12)
693 Anders Korneliussen Kvernes Skytterlag NC Førde 1. runde bane 337 (12)
693 Nils Johan Johansen Nesna Skytterlag Børgefjellstevnet - Grane 337 (12)
693 Jonas Sveum Nordre Land Skytterlag Pinsestevnet 2022 337 (12)
693 Gunstein Lauvrak Nordstrand Skytterlag NC Røvassdalen 2. runde bane 337 (12)
693 Endre Åbø Hallingstad Sauda Skytterlag Saudastevnet 2022 337 (12)
693 Øystein Bremset Tydal Skytterlag Pers fat, lagspokal 2022 337 (12)
693 Gustav Rosland Tørdal Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Heimsilstevnet 337 (12)
704 Tor Harry Mikkelsen Alta Skytterlag Ungdom 100m/Grunnlagspokalen 2 337 (11)
704 Lene Mari Sæthre Bodø Østre Skytterlag Sørfjordstevne 2022 337 (11)
704 Pål Aslak Idland Gjesdal Skytterlag Baneåpning 337 (11)
704 Simen Dæhlen Gjøvik og Brusveen Skytterlag Gjøvikstevnet 2022 337 (11)
704 Steinar Norum Lindesnes Skytterlag Grindølsstevnet 22 337 (11)
704 Kristina Olsen Rælingen Skytterlag Sparebankcupen - Urskogstevnet 337 (11)
704 Karl Petter Elvestad Trøgstad Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Heimsilstevnet 337 (11)
711 Jørn Hals Aspøy og Straumsnes Skytterlag Banestevne 2022 337 (10)
711 Tor Viggo Gamst Brøstadbotn Skytterlag PRESSESTEVNE 337 (10)
711 Oddgeir Kvestad Folgefonn Skyttarlag Lerum Cup 2022 Aurland 337 (10)
711 Christoffer Finstad Frogn og Drøbak Skytterlag Vårstevne FSL 337 (10)
711 Kjell Oddbjørn Stensæter Gol og Ødegården Skyttarlag 4 Sparebank1 Karusell /Kveldsstevne 337 (10)
711 Trine Flotve Hardanger Skyttarlag Landsskytterstevnet 2022 Bodø 337 (10)
711 Bjørnar Eriksen Kvænangen Skytterlag Hattestevnet 337 (10)
711 Atle Magnus Bergin Overhalla Skytterlag Nesnastevnet 337 (10)
711 Sondre Strøm Hushagen Vikna Skytterlag Landsskytterstevnet 2022 Bodø 337 (10)
711 Henrik Embretsen Åsnes Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Østre Gausdal 337 (10)
721 Idar Moen Malmefjorden Skytterlag Sommerstevne 2022 337 (9)
721 Trygve Thaule Rise og Løddesøl Skytterlag Cupfinale Aust-Agder 337 (9)
721 Bjørn Enerud Sande Skytterlag Vestfoldhelga Holmestrand 337 (9)
721 Espen Grina Tingelstad Skytterlag Lygnastevnet (kveldstevne) 337 (9)
721 Joakim Dahl Tingelstad Skytterlag Landsskytterstevnet 2022 Bodø 337 (9)
721 Glenn Tore S. Gaustad Trøgstad Skytterlag Follocup Trøgstad - Frogn og Drøbak 337 (9)
721 Atle Bakken Vågå Skytterlag Øystre Slidre Stevne 337 (9)
728 Ole-Henry Finvåg Bø (Vesterålen) Skytterlag Valnesfjordstevnet - AN 6 337 (8)
728 Oddgeir Kilen Fortun Skyttarlag Lerum Cup 2022 Leikanger 337 (8)
728 Terje Sletner Høland/Bjørkelangen Skytterlag Sparebankcupen - Urskogstevnet 337 (8)
728 Rune Kristoffersen Langevåg Skyttarlag Aalesund bane - Veidekkepokalen 337 (8)
728 Kristoffer Vad Sigdal Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Heimsilstevnet 337 (8)
728 Roy Solend Spydeberg Skytterlag Pinsestevnet 337 (8)
728 Ken Roger Stø Vinstra Skytterlag Trippelstevnet Tynset 337 (8)
728 Håvard Valstad Øvre Ogndal Skytterlag Bølareinstevnet Bane 337 (8)
736 Kine Bekkevold Austerbygda Skytterlag Velfjordstevnet 337 (7)
736 Adrian Brandskognes Hammerfest Skytterlag Nesnastevnet 337 (7)
736 Kristi Skår Hardanger Skyttarlag Sunnhordlandstreffen 2022 Stord 337 (7)
736 Joar Bakken Kvernes Skytterlag Eide og Naas Vårstevne 337 (7)
736 Erlend Rudland Ringebu og Fåvang Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Østre Gausdal 337 (7)
736 Vegard Granlund Råde Skytterlag Ø-cup Oslo Østre - Råde 337 (7)
742 Rune Jørgensen Beiarn Skytterlag Kanonhelg 337 (6)
742 Geir Finstad Blaker Skytterlag Skøimåsanstevnet 2022 337 (6)
742 Vanja Eirin Ramstad Degernes Skytterlag Østfold cup 337 (6)
742 Elin Mikkelsplass Nes og Bromma Skytterlag NC Saltdal 2. runde bane 337 (6)
746 Truls Pedersen Lakselvdal Skytterlag NNM Bane 200m 337 (4)
747 Hans Petter Aas-Hveem Rygge Skytterlag Østfoldmesterskap 337 (2)
748 Torill Fosli Fuglem Mostadmark Skytterlag Rådalstevnet 337 (1)
749 Tore Finstad Frogn og Drøbak Skytterlag VÅPENSMIACUP-Kongestevnet 336 (16)
749 Benjamin Langenes Nyhaven Søgne Skytterlag Banestevnet-Holla 2022 336 (16)
751 Guro Emilie Hiksdal Øglænd Bremnes Skytterlag Sunnhordlandstreffen 2022 Bremnes 336 (15)
751 Kjell Arild Høgda Tromsø Skytterlag Lørdagstreff 336 (15)
753 Hanna Haabeth Aasen Skytterlag Selbustevnet 336 (14)
753 Ingrid Øyan Singsås Skytterlag Trippelstevnet Tynset 336 (14)
753 Steinar Skorpa Stavanger Skytterlag Timestevnet 336 (14)
756 Atle Lyngen Flå (Uttrøndelag) Skytterlag Trippelstevnet Lonås 336 (13)
756 Trygve Espedal Gann Skytterlag Hå Stevnet 336 (13)
756 Helena Metveit Imenes Skytterlag NC Røvassdalen 2. runde bane 336 (13)
756 Ann Kristin Årskog Vikhagen Jondalen Skytterlag NC Røvassdalen 2. runde bane 336 (13)
756 Arild Valand Mandal Skytterlag 1. mai stevne 336 (13)
756 Sander Svartemyr Virkesdal Oppedal/Brekke Skyttarlag Åpent stevne Sulitjelma i forkant av LS 336 (13)
756 Eirik Blindheim Seim Skyttarlag Open stemne 336 (13)
756 Tuva Bakke Viken (opland) Skytterlag Kveldsstevne 336 (13)
756 Anders Jaavall Øymark Skytterlag Kretsstevne 1. Krets 336 (13)
765 Knut Melby Atrå Skytterlag Mælumstevnet 2022 336 (12)
765 Per- Inge Heen Eidsberg Skytterlag Frigjøringsstevnet Aas 336 (12)
765 Jon Fjellheim Valbø Sannidal Skytterlag Bamblestevnet 2022 336 (12)
765 Atle Bakken Siljan Skytterlag Bamblestevnet 2022 336 (12)
765 Astrid Kristine Halvorsrud Øymark Skytterlag Kr. M. Gylstads Minnestevne 2022 336 (12)
770 John Arne Stenberg Aas Skytterlag Follo-cup Aas - Kråkstad/Ski Senior 336 (11)
770 Jostein Nerødegård Begna Skyttarlag Bjørn Solbergs minnestevne 336 (11)
770 Anna-Cecilie Lunde Degernes Skytterlag VÅPENSMIACUP-Torpastevnet 336 (11)
770 Camilla Emilie Bergersen Gjerdrum Skytterlag VÅPENSMIACUP-Fløyterstevnet 336 (11)
770 Per Tore Taklo Hundeide Skyttarlag Hytteholstemnet 2022 - PEAB K.NORDANG 336 (11)
770 Erlend Rustad Kråkstad Skytterlag Follo-cup Aas - Kråkstad/Ski Senior 336 (11)
770 Daniel Jøndal Listou Nittedal Skytterlag Nittedalsstevnet 336 (11)
770 Heidi-Iren Olsen Grimstad Oslo Østre Skytterlag Trippelstevnet Dalsbygda 336 (11)
770 Bernt Krone Sokndal skytterlag Midtukestevne 336 (11)
770 Arnt Tomas Sundli Soknedal Skytterlag Soknedalsstevnet 2022 336 (11)
780 Sander A.B. Ellingsen Bodø Østre Skytterlag NC Saltdal 2. runde bane 336 (10)
780 Henry Håkansson Eda Skyttegille Midtsommerstevnet 336 (10)
780 Elisabeth Aadland Vaagsbø Fana Skyttarlag Fanastevnet 336 (10)
780 Lasse Aas Tydal Skytterlag Tydalstevnet 336 (10)
784 Stein Mortensbakke Førde Skyttarlag NC Florø 1. runde bane 336 (9)
784 Øyvind Abel Grane Skytterlag Eyvind Rørviks minnestevne 336 (9)
784 Torill Lystad Hovdebygda og Ørsta Skyttarlag NC Gaular 1. runde bane 336 (9)
784 Roy Håkstad Lakselvdal Skytterlag Lakselvdal Open 336 (9)
784 Kjersti Quande Haugen Skedsmo Skytterlag Sparebankcupen - Urskogstevnet 336 (9)
784 Andre Raaen Skjelstadmark Skytterlag NC Mosjøen 2. runde bane 336 (9)
784 Lise Sundli Soknedal Skytterlag Ole A. Solbergs Minnestevne 336 (9)
791 Adrian Christoffer Pedersen Hammerfest Skytterlag Nesnastevnet 336 (8)
791 Dagfinn Mehl Kvinnherad Skyttarlag Midthølstevnet (Westcon banecup) 336 (8)
791 Tom Kr. Noodt Nidaros Skytterlag Selbustevnet 336 (8)
791 Morten Stastad Randsfjord Skytterlag Krystallstevnet 336 (8)
791 Knut Kvarekvål Voss Skyttarlag 2. runde Banekarusell 336 (8)
796 Jørn Strypet Alvdal Skytterlag Tour de Orkla, Rennebu 336 (7)
796 Tor Hansen Lakså Skytterlag Landsskytterstevnet 2022 Bodø 336 (7)
796 Daniel Dretvik Leksvik Skytterlag Kommunemesterskap bane 336 (7)
796 Rune Virkesdal Nyborg Skyttarlag Solundstemnet 2022 336 (7)
796 Jonas Ørmen Råde Skytterlag NC Saltdal 2. runde bane 336 (7)
796 Kjell Ivar Løvbrøtte Søndre Land Skytterlag VÅPENSMIACUP-Bustenskjoldstevnet 336 (7)
802 Karl R. Hetland Skedsmo Skytterlag Rælingsstevnet 336 (6)
802 Erik Gravem Surnadal Skytterlag Surnadalsstevnet 336 (6)
802 Iva Hidemstrædet Vågå Skytterlag Lagmesterskap 336 (6)
805 Lars Inge Veslegard Hallingskarvet Skytterlag Åpent kveldsstevne /2. Sparebank1 karusell ungdom / 2. Veterantreff 336 (5)
805 Odd Frank Olsen Kristiansand og Omegn Skytterlag Lagsmesterskap Bane 336 (5)
805 Inger Hustuft Aadne Styrvoll Skytterlag Lågencup 2022 - Flesberg 336 (5)
808 Stig-Morten Larsen Storfjord Skytterlag Sommerstevne II 336 (3)
809 Rune Raknerud Trøgstad Skytterlag Klubbmesterskap bane senior/veteran 336 (2)
810 Siv Svartisdal Røvassdalen Skytterlag Vårmønstring 2022 336 (1)
811 Erlend Overaa Engesetdal/Skodje Skyttarlag NC Gaular 1. runde bane 335 (16)
811 Joakim Mortensen Oslo Østre Skytterlag Lerum Cup 2022 Aurland 335 (16)
813 Helge Hollund Surdal Aalesund Skyttarlag Stamnæss-pokalen 2022 335 (14)
813 Idar Leknes Bjørnen og Vestre Målselv Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Østre Gausdal 335 (14)
813 Lennart Tennfjord Engesetdal/Skodje Skyttarlag Midsundstevnet 2022 335 (14)
813 Rune Vikøren Farnes Skyttarlag SIERRACUP HALLINGDAL - Hallingstevnet 335 (14)
813 Morten Eriksen Mosjøen Skytterlag Høylands-stevnet 335 (14)
818 Jenny Aardalen Oslo Østre Skytterlag Bjøllånesstevnet 335 (13)
819 Ketil Gundersen Nittedal Skytterlag Nittedalsstevnet 335 (12)
819 Odd Arne Samdal Nittedal Skytterlag Landsskytterstevnet 2022 Bodø 335 (12)
819 Morten Musiol Oslo Østre Skytterlag Trippelstevnet OS-Røros 2022 335 (12)
819 Marthe Bjerkås Nisja Sunndal Skytterlag Ø-cup Urskog - Sigdal 335 (12)
819 Kenneth Rakkestad Vennesla Skytterlag Greipstadstevnet, karusell 335 (12)
819 Morten Helgaset Voss Skyttarlag 6 runde banekarusell Vossakrinsen 2022 335 (12)
825 Øystein Nyhagen Bodø Østre Skytterlag Valnesfjordstevnet - AN 6 335 (11)
825 Anders Milde Fana Skyttarlag Open stemne 335 (11)
825 Jesper Nilsstua Raumnes Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Øyer/Dølen 335 (11)
825 Hans Anders Kleven Sigdal Skytterlag Bjørn Solbergs minnestevne 335 (11)
825 Jan Roger Hoff Viksdalen Skyttarlag Hyenstemnet 335 (11)
830 Stein Skumsvoll Farsund Skytterlag Listertreffen, Lyngdal 335 (10)
830 Janne Haugnes Florø Skytterlag NC Førde 1. runde bane 335 (10)
830 Bjørnar Ulvik Frosta Skytterlag Ulvstupokalen 335 (10)
830 Erlend Rustad Kråkstad og Ski Skytterlag Kråkstad og Ski Banestevne 2022 335 (10)
830 Espen By Dyrendahl Rissa Skytterlag Mini-LS bane 335 (10)
835 Irja Jødahl Blaker Skytterlag Sparebank-Cup - Høland/Bjørkelangen stevne 335 (9)
835 Isak Gurrik Nøtterø Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Brommastevnet 335 (9)
835 Erik Bauge Rissa Skytterlag Rissastevnet FK 1 335 (9)
835 Hans Emil Kiil Storfjord Skytterlag Lørdagstreff 335 (9)
835 Kjell Johansen Trondhjems Skytterlag NC Mosjøen 2. runde bane 335 (9)
840 Roar Forfot By Skytterlag Åfjordsstevnet bane 335 (8)
840 Ketil Gundersen Nittedal Skytterlag Midtsommerstevnet 335 (8)
840 Edgar Bjorøy Sartor Skyttarlag Sartorstevnet 335 (8)
840 Sigmund Løken Stord Skytterlag Bømlo (SHL treffen) Ope stemne Westcon banecup 335 (8)
844 Benedicte Guttorm Alta Skytterlag Ungdom 100m/Rambøllpok.1 335 (7)
844 Thomas Benjaminsen Sandar og Sandefjord Skytterlag Vestfoldhelga 2022 - Sandar og Sandefjord 335 (7)
844 Vegar Grønberg Tingelstad Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Otta 335 (7)
847 Geir Lie Holum Skytterlag Listertreffen, Lyngdal 335 (6)
847 Eivind Yttri Leikanger Skyttarlag NC Saltdal 2. runde bane 335 (6)
847 Håvard Rønning Rennebu Skytterlag Bynesstevnet 335 (6)
847 Lennart Henden Syvde Skyttarlag Gylsmyrstevnet 2022 335 (6)
851 Tor-Erik Iversen Sortland Skytterlag NNM Bane 200m 335 (5)
852 Anne Marte Morstøl Vinstra Skytterlag Samlagsmesterskap Bane 335 (4)
852 John Borge Åsane/Hordvik Skyttarlag Lagsmesterskap Bane 335 (4)
854 Svend Svendli Storsteinnes Skytterlag NNM Bane 200m 335 (3)
855 Espen Kjelaas Mære Skytterlag Petter P. Hofstad 1 335 (0)
856 Bjørn Erik Hagen Ådal Skytterlag NC Røvassdalen 2. runde bane 334 (14)
857 Tore Lunsæter Fåset Skytterlag Trippelstevnet Fåset 334 (13)
857 Marius Liengen Sørskogbygda Skytterlag NC Saltdal 2. runde bane 334 (13)
857 Rune Aas Tydal Skytterlag Tydalstevnet 334 (13)
860 Geir Hauge Mælum Skytterlag Mælumstevnet 2022 334 (12)
860 Jim R Aronsen Saltdal Skytterlag Bjøllånesstevnet 334 (12)
862 Torunn Aaslund Frogn og Drøbak Skytterlag NC Saltdal 2. runde bane 334 (11)
862 Herman Erdal Førde Skyttarlag Dalestemnet 2022 334 (11)
862 Jakob B Skogan Kvam Skytterlag Ola Five stevnet 334 (11)
862 Andreas Lunde Nittedal Skytterlag Sparebankcupen - Urskogstevnet 334 (11)
862 Ole Morten Ingesen Nordre Modum Skytterlag Snarumspokalen 2022 334 (11)
862 Bjørnar Holsetstuen Opdal og Midtbygden Skytterlag Trippelstevnet Fåset 334 (11)
862 Terje Andreas Solås Ramsund Skytterlag Lakselvdal Open 334 (11)
862 Edward Murr Rygge Skytterlag Østfold cup Eidsberg- Rygge 2 334 (11)
870 Espen Glosli Degernes Skytterlag Østfold cup 334 (10)
870 Eivind Vågø Namdalseid og Lyngen Skytterlag NC Saltdal 2. runde bane 334 (10)
870 May Elisabeth Nordahl Nordstrand Skytterlag Åpningsstevne 2022 334 (10)
870 Sigurd Sve Rissa Skytterlag Kommunemesterskap bane 334 (10)
870 Sindre Taule Sandstå Seim Skyttarlag Sunnhordlandstreffen 2022 Fitjar 334 (10)
870 Bente Grøterud Sigdal Skytterlag Lagmesterskap bane 2022 334 (10)
870 Tore Martinussen Skedsmo Skytterlag Midtsommerstevne 2022 334 (10)
870 Nora Grønsdal Tysse Skyttarlag Tysse bane 2022 334 (10)
870 Bjørn Olav Nyfløt Øyer/Dølen Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Vinstra 334 (10)
879 Solfrid Ulseth Moen Aspøy og Straumsnes Skytterlag Banestevne 2022 334 (9)
879 Øyvind Løkstad Målselv Skytterlag Målselvtreffen 334 (9)
879 Otto Myrvold Nordre Modum Skytterlag Kveldsstevne 2022 Ådal 334 (9)
879 Sverre H. Melhus Rissa Skytterlag Baneåpning 334 (9)
879 Camilla Irene Kalset Grøtte Surnadal Skytterlag Surnadalsstevnet 334 (9)
884 Roy Vidar Svensli Aureosen Skytterlag Aureosenstevnet bane 2022 334 (8)
884 Knut Øystein Freng Bodø Østre Skytterlag AN-2 Åpent stevne 334 (8)
884 Frode Torsvik Fjon Skyttarlag VÅPENSMIACUP-Bustenskjoldstevnet 334 (8)
884 Steve T. Øverland Gann Skytterlag Gannstevnet 2022 334 (8)
884 Arne Blix Herfjord Skytterlag Trippelstevnet Dalsbygda 334 (8)
884 Arvid Tufta Kvinnherad Skyttarlag 1. Mai-stemna Hardanger 334 (8)
884 Thomas Stenvoll Soknedal Skytterlag Trippelstevnet Lonås 334 (8)
891 Ragnhild Øyen Aspøy og Straumsnes Skytterlag Eide og Naas Vårstevne 334 (7)
891 Anders Foss Hidemstrædet Blaker Skytterlag Sparebank-Cup - Høland/Bjørkelangen stevne 334 (7)
891 Vegard Saxebøl Frogn og Drøbak Skytterlag Treningspokal 1 334 (7)
891 Olav Biørnstad Røvassdalen Skytterlag Kanonhelg 334 (7)
891 Ørjan Larsos Saltdal Skytterlag Saltdalstevnet AN5 334 (7)
891 Nina Johanne Dønheim Sartor Skyttarlag Open stemne 334 (7)
891 Terje Ljostveit Sauda Skytterlag Hjelmelandsstevnet 2022 334 (7)
898 Lars Haugnes Florø Skytterlag NC Førde 1. runde bane 334 (6)
898 Arnold Slåen Råde Skytterlag Kretsstevne 4. krets 334 (6)
898 Lars Erik Skullerud Viken (opland) Skytterlag VÅPENSMIACUP-Fløyterstevnet 334 (6)
898 Bente Hjelen Årvågsfjord Skytterlag Sigvart Kuløy Minnestevne 334 (6)
902 Hege Jødahl Blaker Skytterlag Snertingdal Stevne 334 (5)
902 Hildegunn Strand Solund Skyttarlag Solundstemnet 2022 334 (5)
904 Jo Inge Fladvad Nordre Skage Skytterlag Kyststevnet 334 (4)
905 Øystein Færøvik Dale (Sunnfjord) Skyttarlag LDKS bane Fjordane krets 2022 334 (3)
906 Reidar Thaule Rise og Løddesøl Skytterlag Samlagsstevnet Aust-Agder 334 (2)
907 Ove Herjuaune Malvik Skytterlag Hønstadfatet 334 (0)
908 Ola Wester Lillehammer Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Øyer/Dølen 333 (16)
909 Joakim Grimestad Krone Gaular Skyttarlag Bjøllånesstevnet 333 (15)
910 Beate Hjellen Aalesund Skyttarlag Aalesund bane - Veidekkepokalen 333 (14)
910 Kay Johnny Gjerde Langevåg Skyttarlag Hytteholstemnet 2022 - PEAB K.NORDANG 333 (14)
912 Ståle Takle Bardu Skytterlag Sommerstarten 333 (13)
913 Vidar Olsen Alta Skytterlag Ungdom 100m/Grunnlagspokalen 2 333 (12)
913 Pål J Berg Gjerpen Skytterlag Gjerpen banestevne 2022 333 (12)
913 Silje Kjelaas Mære Skytterlag Hårråmyrstevnet 333 (12)
913 Camilla Mudenia Tana Skytterlag Lakselvdal Open 333 (12)
917 Geir Torkildsen Bodø Østre Skytterlag NC Saltdal 2. runde bane 333 (11)
917 Lars A. Nymo Gisund Skytterlag Minnestevnet 333 (11)
919 Daniel Davidsen Andebu Skytterlag Vestfoldhelga 2022 - Andebu 333 (10)
919 Dina Marki Morttjernet Høland/Bjørkelangen Skytterlag Skjebergsmellen 2022 333 (10)
919 Odin Williksen Afdal Kråkstad og Ski Skytterlag Follo-cup Aas - Kråkstad/Ski Senior 333 (10)
919 Maximilian Zimmermann Kvinnherad Skyttarlag Frigjøringsstevnet Aas 333 (10)
919 Frank Odden Løiten Skytterlag Løitenstevnet 300m 333 (10)
919 Christian Espenes Overhalla Skytterlag Sjøslaget 333 (10)
919 Ole Gustav Huser Raumnes Skytterlag Frigjøringsstevnet Såner 333 (10)
919 Aina Tangen Stange og Romedal Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Ringebu og Fåvang 333 (10)
919 Arnt Erik Otnes Valsøyfjord Skytterlag Surnadalsstevnet 333 (10)
919 Sivert Krangnes Ådal Skytterlag Bjørn Solbergs minnestevne 333 (10)
929 Jo Inge S. Auren Spydeberg Skytterlag Pinsestevnet 333 (9)
929 Ivar Waag Surnadal Skytterlag NC Saltdal 2. runde bane 333 (9)
929 Iver Bjarne Brandtzæg Tydal Skytterlag Tydalstevnet 333 (9)
932 Kai Tore Schjørlien Nordre Land Skytterlag Pinsestevnet 2022 333 (8)
932 Kjetil Fjellheim Sannidal Skytterlag Mælumstevnet 2022 333 (8)
932 Mathea Barlund Skarpskytten Skytterlag Enebakk-stevnet 2022 333 (8)
932 Per Olav Tangen Tingelstad Skytterlag VÅPENSMIACUP-Bustenskjoldstevnet 333 (8)
936 Karina Nygård Aureosen Skytterlag Aureosenstevnet bane 2022 333 (7)
936 Knut Ola Halvorsen Eidsvoll Verk Skytterlag VÅPENSMIACUP-Fløyterstevnet 333 (7)
936 Bjørn Kjønås Førde Skyttarlag NC Gaular 1. runde bane 333 (7)
936 Sevrin Dahle Sæterøy Rauma Skytterlag Åpent stevne Sulitjelma i forkant av LS 333 (7)
936 Ingrid Grobakken Øystre Slidre Skyttarlag Kveldssteve 333 (7)
941 Gunhild Stake Gol og Ødegården Skyttarlag SIERRACUP HALLINGDAL - Hallingstevnet 333 (6)
941 Per Christian Berg Kråkstad og Ski Skytterlag Lerumcup 2022 Sogndal 333 (6)
941 Ingar Sørum Lier Skytterlag Vestfoldhelga Sande 333 (6)
941 Marie Alme Nordbygda og Rand Skyttarlag Hyenstemnet 333 (6)
941 Lars Handå Røvassdalen Skytterlag Kanonhelg 333 (6)
941 Tor-Einar Larsen Valnesfjord Skytterlag Valnesfjordstevnet - AN 6 333 (6)
947 Janne Tormodset Viksdalen Skyttarlag Lerum Cup 2022 Leikanger 333 (5)
948 Marte Aune Skårild Heim/Hemne Skytterlag NC Saltdal 2. runde bane 333 (4)
949 Jan Ove Herring Fustvatn Skytterlag Midtsommerstevnet - Fustvatn 332 (15)
950 Simon Gerhard Simonsen Karmøy Skytterlag NC Mosjøen 2. runde bane 332 (14)
950 Øyvind Guggedal Klepp Skytterlag SULDALSSTEVNE 332 (14)
952 Stian Halland Rennebu Skytterlag Tour de Orkla, Rennebu 332 (13)
953 Jon Arne Olsen Nesna Skytterlag Bane åpning 1 2022 332 (12)
954 Per Harald Eriksen Gildeskål Skytterlag Åpent stevne Sulitjelma i forkant av LS 332 (11)
954 Bjørn Atle Brendjord Lesja Skytterlag Trippelstevnet Tynset 332 (11)
954 Anders Bryhn Røyken og Hurum Skytterlag VÅPENSMIACUP-Bustenskjoldstevnet 332 (11)
954 Sigurd Stensås Soknedal Skytterlag Baneåpning 332 (11)
954 Øystein Færøvik Solund Skyttarlag Hyllestadstemnet 2022 332 (11)
954 Bendik Steinhaug Storsteinnes Skytterlag Arthur Nyland minnestevne 332 (11)
954 Eline Westum Tynset Skytterlag Trippelstevnet Lonås 332 (11)
954 Emil Buvarp Øvre Surnadal Skytterlag Surnadalsstevnet 332 (11)
962 Kathrine Johansen Balsfjord Skytterlag Lakselvdal Open 332 (10)
962 Ragnar Sollid Vingelen Skytterlag Åpent stevnet 332 (10)
964 Geir Innvær Bremnes Skytterlag Sunnhordlandstreffen 2022 Bremnes 332 (9)
964 Tore Nedland Haugesund og Sveio Skyttarlag Sunnhordlandstreffen 2022 Bremnes 332 (9)
964 Pål Kverneng Løiten Skytterlag Trippelstevne Alvdal 332 (9)
964 Lars Fossum Valnesfjord Skytterlag Sørfjordstevne 2022 332 (9)
964 Tor Ove Duun Vemundvik Skytterlag Vemundvikstevnet 332 (9)
969 Kari Sofie Brøndbo Fiskum Harran Skytterlag Åpnings-stevnet 332 (8)
969 Morten Lunde Klepp Skytterlag Kleppstevnet 332 (8)
969 Kjetil Kongsgård Røraas Kongsberg Skytterlag Lp Cup Bane 332 (8)
969 Fredrik Jensen Løiten Skytterlag Treningsstevne for Hedmark sksml 332 (8)
969 Ketil Sundal Nordstrand Skytterlag Åpningsstevne 2022 332 (8)
969 Åse Edny Sklett Overhalla Skytterlag Sjøslaget 332 (8)
969 Frode Finstad Røros Skytterlag Trippelstevne Os - Røros 2022 332 (8)
969 Lars Johan S. Hereid Skarpskytten Skytterlag Agastemnet 2022 332 (8)
977 Odin Røstum Stabell Alta Skytterlag Ungdom 100m/Rambøllpok.1 332 (7)
977 Atle Berg Gjerpen Skytterlag Gjerpen banestevne 2022 332 (7)
977 Magnus Haakenstad Lesja Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Øyer/Dølen 332 (7)
977 Viktoria Instanes Markussen Ramsund Skytterlag Åpent stevne Sulitjelma i forkant av LS 332 (7)
977 Audun Myksvoll Sartor Skyttarlag Fanastevnet 332 (7)
977 Jorun Øien Buseth Singsås Skytterlag Tour de Orkla, Rennebu 332 (7)
977 Bjarne Sigurd Ramsjø Svinndal Skytterlag Frigjøringsstevnet Aas 332 (7)
977 Oda Johanne Nordøen Åsane/Hordvik Skyttarlag Tysse bane 2022 332 (7)
985 Martin Saxebøl Frogn og Drøbak Skytterlag Treningspokal 1 332 (6)
985 Karl Georg Rosenberger Nordstrand Skytterlag NC Saltdal 2. runde bane 332 (6)
985 Nichlas Wesche Evjen Selbu Skytterlag Selbustevnet 332 (6)
985 Asle Raade Tingelstad Skytterlag VÅPENSMIACUP-Kongestevnet 332 (6)
989 Aage Espedal Gann Skytterlag Kleppstevnet 332 (4)
989 Lars Holme Hyen Skyttarlag Samlagsstemne bane Nordfjord 332 (4)
989 Arnt Ingve Svela Klepp Skytterlag Kleppstevnet 332 (4)
989 Ingvill Mari Tobiassen Malvik Skytterlag Malvikstevnet 332 (4)
993 Hans Runar Kojedal Røros Skytterlag Trippelstevne Os - Røros 2022 332 (3)
994 Svenn Ivar Simskar Grane Skytterlag NNM Bane 200m 332 (2)
994 Alf Erik Røyrvik Hyen Skyttarlag Samlagsstemne bane Nordfjord 332 (2)
996 Per Ove Røkke Bodø Østre Skytterlag Vårmønstring 2022 332 (1)
997 Tarjei Oppedal Oppedal/Brekke Skyttarlag Lagsmeisterskap bane Oppedal/Brekke 331 (13)
998 Christine Eikås Tennfjord Engesetdal/Skodje Skyttarlag Jotunheimtreff Dovre/Dovreskog 331 (12)
998 Hilde Kjøsnes Thoresen Hommelvik Skytterlag Hommelvikstevnet 331 (12)
998 Harald Kvåle Jondal Skyttarlag 1. Mai-stemna Jondal 331 (12)
1001 Unni Gorm-Hansen Kvinnherad Skyttarlag Midthølstevnet (Westcon banecup) 331 (11)
1001 Frank Eidissen Lakså Skytterlag Laksåstevnet 331 (11)
1003 Edvin Karlsen Askim Skytterlag Pinsestevnet 331 (10)
1003 Ann Iren Rønningsgrind Hallingskarvet Skytterlag Lerum Cup 2022 Knipenborg 331 (10)
1003 Torunn Schjelderup Håkstad Lakselvdal Skytterlag Lørdagstreff 331 (10)
1003 Tonje G. Grønvold Ringerike Skytterlag Snarumspokalen 2022 331 (10)
1003 Hanne Gussow Thoresen Ringerike Skyttersamlag VÅPENSMIACUP-Fløyterstevnet 331 (10)
1003 Thor Einar Aurdal Sykkylven Skyttarlag Isfjordstevne 2022 331 (10)
1003 Anne Beate Engebretsen Øvre Rendal Skytterlag Trippelstevnet Dalsbygda 331 (10)
1010 Harald Borlaug Aurland Skyttarlag Vårtreffen Bane 2022 - Aurland 331 (9)
1010 Marina Rognmo Mellem Bjerkvik Skytterlag NC Saltdal 2. runde bane 331 (9)
1010 Julian Brunes Ellingsen Bodø Østre Skytterlag NC Saltdal 2. runde bane 331 (9)
1010 Sander Tveitastøl Haugesund og Sveio Skyttarlag Haugesund og Sveio åpent banestevne 331 (9)
1010 Arne Andreas Grendstad Klæbu Skytterlag Bynesstevnet 331 (9)
1010 Gabriel Skjulhaug Yttri Leikanger Skyttarlag Lerum Cup 2022 Aurland 331 (9)
1010 Solveig Hermann Tobiassen Malvik Skytterlag Sommerstevnet 331 (9)
1010 Espen Mjelde Jakobsen Meland Skyttarlag NC Røvassdalen 2. runde bane 331 (9)
1010 Tor Olav Gravrok Målselv Skytterlag Lerum Cup 2022 Aurland 331 (9)
1010 Bendik Stokkan Nordre Skage Skytterlag NC Mosjøen 2. runde bane 331 (9)
1010 Sondre Saksvik Orkla Skytterlag Terje Bergs minnestevne 331 (9)
1010 Jonny Innvær Rødenes Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Hallingstevnet 331 (9)
1010 Ole Andreas Nygaard Skiptvet Skytterlag VÅPENSMIACUP-Torpastevnet 331 (9)
1023 Arild Moen Skjelstadmark Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Øyer/Dølen 331 (8)
1023 Ole Henrik Hansen Sørfjord og Omegn Skytterlag Sørfjordstevne 2022 331 (8)
1025 Erlend Ragnar Ekerholt Aas Skytterlag Follo-cup Aas - Kråkstad/Ski Senior 331 (7)
1025 Arild Jønsson Torsnes Skytterlag Kretsstevne 4. krets 331 (7)
1027 Simen Brattbakk Solbjør Kleive Skytterlag Skaalastevnet Bane 2022 331 (6)
1027 Tor Erik Oppedal Oppedal/Brekke Skyttarlag Dalestemnet 2022 331 (6)
1027 Kjersti Brøndbo Wettre Steinkjer Skytterlag Sommerstevnet 331 (6)
1027 Karl Haslestad Ugland Skytterlag Samlagsstevnet Aust-Agder 331 (6)
1031 Hege Haugeplass Aurland Skyttarlag Lerum Cup 2022 Hafslo 331 (5)
1031 Aleksander Bråten Hardanger Skyttarlag 1. Mai-stemna Hardanger 331 (5)
1031 Andreas Hustuft Aadne Styrvoll Skytterlag Notoddenstevnet 2022 331 (5)
1034 Abel Leander Sandvei Bodø Østre Skytterlag Vårmønstring 2022 331 (3)
1035 Gunnar Hjelen Årvågsfjord Skytterlag Trippelstevnet OS-Røros 2022 330 (13)
1036 Jan Dalene Kristiansand og Omegn Skytterlag NC Røvassdalen 2. runde bane 330 (12)
1037 Amund Iversen Hobøl Skytterlag Eidsberg stevnet 2022 330 (11)
1037 Marius H. Sandvik Knipenborg Skyttarlag Vårtreffen 2022 Bane Knipenborg 330 (11)
1039 Anne Mette Kjølgård Lillehammer Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Ringebu og Fåvang 330 (10)
1039 Atle Lotsberg Nordbygda og Rand Skyttarlag Stadt-stemnet 2022 330 (10)
1039 Kjell Løkken Soknedal Skytterlag Ole A. Solbergs Minnestevne 330 (10)
1039 Sigbjørn Henriksen Øvre Målselv Skytterlag PRESSESTEVNE 330 (10)
1043 Ole Morten Ingesen Malm Skytterlag Kveldsstevne 2022 Ådal 330 (9)
1043 Erik Wik Moss og Våler Skytterlag Sommerstevnet Skiptvet 2022 330 (9)
1043 Eirill Ulberg Hagavold Stjernen Skytterlag VÅPENSMIACUP-Bustenskjoldstevnet 330 (9)
1043 Geir Anders Hætta Berg Sørfjord og Omegn Skytterlag Valnesfjordstevnet - AN 6 330 (9)
1043 Amund Ødegård Tingelstad Skytterlag Åpent stevne Sulitjelma i forkant av LS 330 (9)
1048 Espen Skjelbreid Grimstvedt Bergen Skytterlag Hytteholstemnet 2022 - PEAB K.NORDANG 330 (8)
1048 Malin Lauvrak Dølemo Skyttarlag 1. æresprisstevne 330 (8)
1048 Halvor Mørck Kråkstad og Ski Skytterlag Kråkstad og Ski Banestevne 2022 330 (8)
1048 Tom Knudsen Sandar og Sandefjord Skytterlag Røykenstevnet 330 (8)
1048 Lars Erik Hopmark Smøla Skytterlag Sigvart Kuløy Minnestevne 330 (8)
1053 Marius Fellingfors Grane Skytterlag Kanonhelg 330 (7)
1053 Sondre Hansen Heim/Hemne Skytterlag NC Røvassdalen 2. runde bane 330 (7)
1053 Ida Jamtøy Heggem Reinsfjell Skytterlag Bjøllånesstevnet 330 (7)
1053 Andre Raaen Skjelstadmark Skytterlag Melmyrstevnet 330 (7)
1053 Ivar Meek Ljotebø Vadheim Skyttarlag Hyllestadstemnet 2022 330 (7)
1053 Ole-Thomas Groseth Ådal Skytterlag Lygnastevnet (kveldstevne) 330 (7)
1059 Inge Eriksen Bergen Skytterlag Lerum Cup 2022 Knipenborg 330 (6)
1059 Line Jordal Myrset Eidsvåg og Eidsøra Skytterlag Aalesund bane - Veidekkepokalen 330 (6)
1059 Johanne Ramsli Smøla Skytterlag Sigvart Kuløy Minnestevne 330 (6)
1059 Bjørn Willand Tyristrand Skytterlag Buttentjernstevnet (kveldsstevne) 330 (6)
1063 Tove Linnerud Hemsedal Skytterlag Vårskyting 330 (5)
1063 Ida Johnsrud Sarpsborg Skytterlag Kretsstevne 3. krets Bane 2022 330 (5)
1065 Ørjan Metveit Imenes Skytterlag Samlagsstevnet Aust-Agder 330 (4)
1066 Ole Martin Granamo Kråkstad og Ski Skytterlag Kråkstad og Ski Banestevne 2022 330 (2)
1067 Børge Nilsen Hammerfest Skytterlag Sommerstevne II 330 (1)
1068 Syver Fjeld Nord-Odal Skytterlag Lagmesterskap Bane 2022 NOS 330 (0)
1069 Roar Aune Øvre Surnadal Skytterlag Malmefjordenstevnet 329 (17)
1070 Åsmund Gorset Opdal og Midtbygden Skytterlag Ole A. Solbergs Minnestevne 329 (14)
1071 Jon Sigvart Storli Greipstad Skytterlag Sørlandsstevnet, karusell 329 (12)
1071 Preben Øidne Grindølen Skytterlag 1. mai stevne 329 (12)
1071 Ørjan Solberg Hansen Lakså Skytterlag Laksåstevnet 329 (12)
1071 Sverre Håvard Melhus Rissa Skytterlag NC Mosjøen 2. runde bane 329 (12)
1075 Knut Arne Almås Høylandet Skytterlag NC Røvassdalen 2. runde bane 329 (11)
1076 Bjørn Mølland Greipstad Skytterlag Klubbmesterskap bane 329 (10)
1076 Marianne Borgen Holla Skytterlag Lerum Cup 2022 Farnes 329 (10)
1076 Roar Hauge Mælum Skytterlag Mælumstevnet 2022 329 (10)
1079 Magnus Andersen Balsfjord Skytterlag Lakselvdal Open 329 (9)
1079 Paul Otto Vatne Nordstrand Skytterlag Blytjernstevnet 329 (9)
1079 Kenneth Kaastad Os Skyttarlag Fanastevnet 329 (9)
1079 Guttorm Søndeled Søndeled Skytterlag Drangedalstevnet Bane 2022 329 (9)
1083 Maria Hoff Mortensbakke Førde Skyttarlag NC Førde 1. runde bane 329 (8)
1083 Stian Sollie Nyheim Nedre Målselv Skytterlag Minnestevnet 329 (8)
1083 Sverre Waage Selheim Nidaros Skytterlag 2. mesterskapsomgang 329 (8)
1083 Bjørn Marius Johnsen Nord-Odal Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Otta 329 (8)
1087 Hanne Svindland Vidringstad Lyngdal Skytterlag Midtukestevne 329 (7)
1087 Kaja Jansen Mælum Skytterlag Bamblestevnet 2022 329 (7)
1087 Odin Garli Soknedal Skytterlag Ole A. Solbergs Minnestevne 329 (7)
1090 Edla Fiskum Harran Skytterlag NC Mosjøen 2. runde bane 329 (6)
1090 Ørjan Ure Os Skyttarlag NC Røvassdalen 2. runde bane 329 (6)
1090 Anders Skaarud Randsfjord Skytterlag Raufoss-stevnet 329 (6)
1090 Geir Medaas Seim Skyttarlag Sunnhordlandstreffen 2022 Fitjar 329 (6)
1094 Torkel Strøm Eidskog Skytterlag NC Saltdal 2. runde bane 329 (5)
1094 Jarle Kvinen Gann Skytterlag Gannstevnet 2022 329 (5)
1094 Per Harald Homberset Hjartåbygda Skyttarlag Hjartåstemnet 2022 329 (5)
1094 Anders Dyrnes Smøla Skytterlag Sigvart Kuløy Minnestevne 329 (5)
1098 Ragnhild Maurstad Karasjok Skytterlag Sommerstevne II 329 (1)
1099 Trond-Arthur Daniloff Langfjorddalen Skytterlag Åpent banestevne 3 329 (0)
1100 Nikolas Omland Hå Skytterlag Hå Stevnet 328 (17)
1101 Hege Ingrid Sydnes Blaker Skytterlag Lerum Cup 2022 Aurland 328 (14)
1102 Knut Sigurd Totland Nes og Bromma Skytterlag VÅPENSMIACUP-Bustenskjoldstevnet 328 (11)
1103 Geir lie Holum Skytterlag Listertreffen, Farsund 328 (10)
1103 Tor Magne Svendli Øvre Målselv Skytterlag Hattestevnet 328 (10)
1105 Vidar Isaksen Alta Skytterlag Ungdom 100m/Rambøllpok. 3 328 (9)
1105 Geir Olav Alu Brøto Nes og Bromma Skytterlag NC Røvassdalen 2. runde bane 328 (9)
1105 Tine Heimstad Sande Skytterlag VÅPENSMIACUP-Fløyterstevnet 328 (9)
1105 Øyvind Langø Øvre Velfjord Skytterlag Velfjordstevnet 328 (9)
1109 Elin Håland Bømlo Skytterlag Sjøslaget 328 (8)
1109 Ane Martine Berg Hjelmen Skytterlag Surnadalsstevnet 328 (8)
1109 Paul Magnar Haakenstad Lesja Skytterlag NC Saltdal 2. runde bane 328 (8)
1112 Håvard Sætermo Budal Skytterlag Tour de Orkla, Rennebu 328 (7)
1112 Rolf Morten Berg Hjelmen Skytterlag Tour de Orkla - Oppdal 328 (7)
1114 Anders Gammelsæter Kvisvik Aureosen Skytterlag Aureosenstevnet bane 2022 328 (6)
1114 Ottar Steinstø Sem Skytterlag Vestfoldhelga Sem Jubileumsstevne 125år 328 (6)
1114 Lars Nøkleby Trøgstad Skytterlag Follocup Trøgstad - Frogn og Drøbak 328 (6)
1117 Maren Evensen Os Skyttarlag Tysse bane 2022 328 (5)
1117 Nina Vatne Alfsen Vegårshei Skytterlag 1. æresprisstevne 328 (5)
1119 Eivind Lussand Fana Skyttarlag Fanastevnet 328 (4)
1119 Anders Skjerven Hafslo Skyttarlag Lerum Cup 2022 Hafslo 328 (4)
1119 Helge Sverre Strand Klepp Skytterlag Finnøystevnet 2022 328 (4)
1122 Sven Erik Rustad Kråkstad og Ski Skytterlag Frigjøringsstevnet Frogn og Drøbak 328 (2)
1123 Svein Gunnar Bolstad Åsane/Hordvik Skyttarlag Lagsmesterskap Bane 328 (1)
1124 Espen Ekeroth Halden Skytterlag Kvalefisering for Jens Kjelsås 328 (0)
1124 Casper Leander Amundsen Nord-Odal Skytterlag Lagmesterskap Bane 2022 NOS 328 (0)
1126 Kristian Westvik Hansen Namdalseid og Lyngen Skytterlag Bølareinstevnet Bane 327 (12)
1127 Bjørn Lind Jordet og Tenaasen Skytterlag Samlagsstevne Østerdal 327 (11)
1127 Ivar Evje Sigdal Skytterlag Buttentjernstevnet (kveldsstevne) 327 (11)
1129 Knut Ole Ysland Bodø Østre Skytterlag Åpent stevne Sulitjelma i forkant av LS 327 (10)
1129 Kåre Vidringstad Lyngdal Skytterlag Midtukestevne 327 (10)
1129 Lars Kristian Skredderstuen Søndre Land Skytterlag Kveldsstevne 327 (10)
1132 Ronny Langhelle Bruvik Skyttarlag Open stemne 327 (9)
1132 Jan Inge Øksnes Kvam Skytterlag Pokalkonkurranse (Bane) Forr-Kvam-Snåsa 327 (9)
1132 Roar Hauge Mælum Skytterlag Sommerstevne 2022 327 (9)
1132 David Davidsen Sande Skytterlag Lågencup 2022 - Sigdal 327 (9)
1136 Elin Grøndalen Hemsedal Skytterlag Kveldstevne og Karusell 327 (8)
1137 Kristian Lotsberg Nordbygda og Rand Skyttarlag NC Førde 1. runde bane 327 (7)
1137 Kristian Gording Steinkjer Skytterlag Sommerstevnet 327 (7)
1139 Sander Eide Aase Hardanger Skyttarlag Midthølstevnet (Westcon banecup) 327 (6)
1139 Sven Thoresen Ringerike Skytterlag NC Mosjøen 2. runde bane 327 (6)
1139 Sigbjørn Hopmark Smøla Skytterlag Sigvart Kuløy Minnestevne 327 (6)
1142 Hugo Larsen Bjerkvik Skytterlag Minnestevnet 327 (5)
1142 Torfinn Håland Grindølen Skytterlag Grindølsstevnet 22 327 (5)
1142 Tormod Oldertrøen Tynset Skytterlag NC Saltdal 2. runde bane 327 (5)
1142 Trond A Hansen Vaagakallen Skytterlag Lofotstevnet - Vaagakallen 327 (5)
1146 Arnstein Homberset Hjartåbygda Skyttarlag Hjartåstemnet 2022 327 (4)
1146 Ingunn Hopmark Smøla Skytterlag Sigvart Kuløy Minnestevne 327 (4)
1146 Morten Grønvold Åsheim Skytterlag VÅPENSMIACUP-Fløyterstevnet 327 (4)
1149 Sveinung Moen Kviteseid Skyttarlag Straumanstemnet (innom Telemark) 327 (3)
1150 Anne Guri Hodnungseth Gol og Ødegården Skyttarlag Vårskyting 327 (0)
1151 Heidi Pedersen Frogn og Drøbak Skytterlag Eidsberg stevnet 2022 326 (11)
1151 Åsne Kaasa Notodden Skytterlag Notoddenstevnet 2022 326 (11)
1153 Heidi Støa Kristiansen Asker Skytterlag Lagmesterskap 2022 326 (10)
1153 Emma Helene Heiaas Kråkstad og Ski Skytterlag Follo-cup Aas - Kråkstad/Ski Senior 326 (10)
1153 Tor-Arne Hanssen Tromsø Skytterlag Målselvtreffen 326 (10)
1156 Ole Johan Aune Snillfjord Skytterlag Terje Bergs minnestevne 326 (9)
1157 Ingvald Førde Ekra Imenes Skytterlag 1. æresprisstevne 326 (8)
1157 Frode Haga Sigdal Skytterlag Lagmesterskap bane 2022 326 (8)
1159 Bengt-Erik Hansen Balsfjord Skytterlag Sommerstarten 326 (7)
1159 Terje Holten Bodø Østre Skytterlag NC Saltdal 2. runde bane 326 (7)
1159 Magnus Eidså Hjartåbygda Skyttarlag Hjartåstemnet 2022 326 (7)
1159 Erik Stølen Opdal og Midtbygden Skytterlag Tour de Orkla - Oppdal 326 (7)
1159 Stian Nergaard Orkland Ytre Skytterlag Furumostevnet 326 (7)
1159 Roar Havstein Sem Skytterlag Vestfoldhelga Sem Jubileumsstevne 125år 326 (7)
1165 Bjørn Arve Hansen Heim/Hemne Skytterlag NC Mosjøen 2. runde bane 326 (6)
1165 Caroline Karlberg Hauge Mælum Skytterlag Mælumstevnet 2022 326 (6)
1165 Adrian Slevikmoen Rolfstad Ringerike Skytterlag Snarumspokalen 2022 326 (6)
1168 Eivind Killi Trondenes Skytterlag Åpent banestevne 326 (4)
1169 Per Einar Lunde Nittedal Skytterlag Rælingsstevnet 326 (3)
1169 Marius Klette Voss Skyttarlag 1. Mai-stemna Hardanger 326 (3)
1171 Tor Henning Post Ugland Skytterlag Samlagsstevnet Aust-Agder 326 (1)
1172 Karl Petter Elvestad Båstad Skytterlag Båstadstevnet 2022 325 (14)
1173 Henrik Meum Stormo Rygge Skytterlag Pinsestevnet 325 (11)
1174 Julie Marie Ottesen Aas Skytterlag Follo-cup Aas - Kråkstad/Ski Senior 325 (10)
1174 Thomas Andre Laurhammer Bremnes Skytterlag Sunnhordlandstreffen 2022 Bremnes 325 (10)
1176 Rune Staum Grønn Dovre og Dovreskog Skytterlag Jotunheimtreff Dovre/Dovreskog 325 (9)
1176 Terje Kvestad Kongsberg Skytterlag VÅPENSMIACUP-Torpastevnet 325 (9)
1176 Øystein Bjertnæs Snarum Skytterlag Snarumspokalen 2022 325 (9)
1179 Erling Normann Saltdal Skytterlag NC Saltdal 2. runde bane 325 (8)
1179 Kenneth Magne Sætre Vartdal Skyttarlag Vartdalsstemne bane 2022 325 (8)
1181 Endre Jonassen Gann Skytterlag Gjesdalstevnet 325 (7)
1181 Helge Tveit Gann Skytterlag Hå Stevnet 325 (7)
1181 Oddbjørn Duaas Heim/Hemne Skytterlag Skarphedinstevnet 2022 / Trippel 325 (7)
1181 Dag-Kjetil Selsvik Jondal Skyttarlag 1. Mai-stemna Jondal 325 (7)
1181 Torbjørn Berntsen Østre Gausdal Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Østre Gausdal 325 (7)
1186 Karl-Henrik Lund Brinch Byneset Skytterlag Bynesstevnet 325 (6)
1186 Kristin Kanestrøm Smøla Skytterlag Sigvart Kuløy Minnestevne 325 (6)
1186 Jon Sæterbø Surnadal Skytterlag Lars O. Løseths Minnestevne 325 (6)
1186 Roar Pettersen Vikna Skytterlag Sjøslaget 325 (6)
1186 Tor Kristian Lavik Åsane/Hordvik Skyttarlag SIERRACUP HALLINGDAL - Hallingstevnet 325 (6)
1191 Knut Åstrøm Dunderlandsdalen Skytterlag Kanonhelg 325 (5)
1191 Bjørnar C. S. Galby Frogn og Drøbak Skytterlag Lerum Cup 2022 Leikanger 325 (5)
1191 Rune Djuvsland Kristiansund Skytterlag NC Saltdal 2. runde bane 325 (5)
1191 Alexander Klo Hansen Saltdal Skytterlag Saltdalstevnet AN5 325 (5)
1191 Inge Brigt Kvam Stavanger Skytterlag Lerum Cup 2022 Knipenborg 325 (5)
1196 Ruth Jane Rossevatn Øvre Eiken Skytterlag Listertreffen, Øvre Eiken 325 (4)
1197 Kristin Sørengen Øystre Slidre Skyttarlag Vårstevne 325 (3)
1198 Bente Steiestøl Målselv Skytterlag Vårstevne 2022 NOS 325 (2)
1199 Sine Stangborli Stord Skytterlag Karmøystevnet 324 (11)
1200 Marius Tuveng Dalsbygda Skytterlag Trippelstevnet Tynset 324 (10)
1200 Mads Stalheim Bergli Fana Skyttarlag Fanastevnet 324 (10)
1200 Trond Oldertrøen Tynset Skytterlag Trippelstevnet Tynset 324 (10)
1203 Ronny Vedå Aalesund Skyttarlag Aalesund bane - Veidekkepokalen 324 (8)
1203 Sindre Birknes Indrebø Gula Skyttarlag Solundstemnet 2022 324 (8)
1203 Terje Lundebrekke Stadlandet Skyttarlag Haugenstemna 2022 324 (8)
1206 Tor Jostein Jenssen Bardu Skytterlag Sommerstarten 324 (6)
1206 Asle Homberset Hjartåbygda Skyttarlag Løkemyrastemne bane 2022. 324 (6)
1206 Eirin Hovde Åmodt Ringebu og Fåvang Skytterlag Løitenstevnet 300m 324 (6)
1206 Svein Buland Skjelstadmark Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Østre Gausdal 324 (6)
1210 Erling Lodden Bømlo Skytterlag Bømlo (SHL treffen) Ope stemne Westcon banecup 324 (5)
1210 Vegard Lussand Fana Skyttarlag Fanastevnet 324 (5)
1210 Marte Marie Borud Nybakken Fet Skytterlag Lerum Cup 2022 Hafslo 324 (5)
1210 Ørjan Solberg Hansen Lakselvdal Skytterlag Lakså - ekstrastevne 324 (5)
1210 Odd Morten Skogly Lindås Skyttarlag NC Saltdal 2. runde bane 324 (5)
1215 Henning Nøkleby Trøgstad Skytterlag Klubbmesterskap bane senior/veteran 324 (2)
1216 Per Stensland Bergen Nordre Skytterlag Dugleikspokal Vår 2022 324 (0)
1216 Jens Ronald Johansen Halden Skytterlag Kvalefisering for Jens Kjelsås 324 (0)
1218 Ingvar Thomas Sørfjord Sørfjord og Omegn Skytterlag Kanonhelg 323 (9)
1219 Kjell Bøe Bjørgum Aurland Skyttarlag Lerum Cup 2022 Leikanger 323 (8)
1220 Marius Gangnes Søndre Høland Skytterlag Kr. M. Gylstads Minnestevne 2022 323 (7)
1220 Sveinung Søyland Moen Trondhjems Skytterlag NC Røvassdalen 2. runde bane 323 (7)
1222 Trond Andresen Blaker Skytterlag Sparebankcupen - Blakerstevnet 323 (6)
1222 Louis Vold Vestvik Bømlo Skytterlag Sunnhordlandstreffen 2022 Stord 323 (6)
1222 Morten Nysted Stavanger Skytterlag Hafrsfjordstevnet 323 (6)
1222 Ulrik Johan Jakobsen Trondenes Skytterlag Åpent banestevne 323 (6)
1226 Ole Magnus Høysæter Tysse Skyttarlag Tysse bane 2022 323 (5)
1227 Rolf Kåre Dragseth Tydal Skytterlag Tydalstevnet 323 (4)
1228 Martin Skulbørstad Florø Skytterlag NC Florø 1. runde bane 323 (3)
1229 Asgeir Bruseth Mælum Skytterlag Larvikstevnet 2022 322 (11)
1230 June Mari Kvål Sem Skytterlag Vestfoldhelga Sem Jubileumsstevne 125år 322 (10)
1231 Bjørn Magne Berg Styrvoll Skytterlag Vestfoldhelga Holmestrand 322 (9)
1232 Kristina Sjøberg Kristiansand og Omegn Skytterlag Birkenesstevnet, karusell 322 (8)
1232 Svein Strandbråten Stjernen Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Hallingstevnet 322 (8)
1234 Tore Hoff Gjøvik og Brusveen Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Østre Gausdal 322 (7)
1234 Johny Andre Bertheau Sørum Skytterlag Skøimåsanstevnet 2022 322 (7)
1236 Jan Arne Løvås Jøa Skytterlag Åpnings-stevnet 322 (6)
1237 Bård Kaasen Kvænangen Skytterlag Ungdom 100m/Rambøllpok.1 322 (5)
1237 Ann Cathrine Sverkmo Walleraunet Namdalseid og Lyngen Skytterlag NC Røvassdalen 2. runde bane 322 (5)
1237 Arild Dyrendahl Rissa Skytterlag Baneåpning 322 (5)
1240 Vegard Skamfer Rennebu Skytterlag Tour de Orkla, Rennebu 322 (3)
1241 Tor-Martin Fossum Enebakk Skytterlag Petters pokal bane 2022 322 (0)
1241 Vidar Austheim Øvre Ogndal Skytterlag Lagmesterskap bane 322 (0)
1243 Erlend Gulaker Lånke Skytterlag Ole A. Solbergs Minnestevne 321 (10)
1243 Morten Fuglevåg Nordstrand Skytterlag Åpningsstevne 2022 321 (10)
1243 Jorunn Vad Sigdal Skytterlag Lerumcup 2022 Sogndal 321 (10)
1243 Marius Lorentzen Vestvågøy Skytterlag Lofotstevne, Vestvågøy 321 (10)
1247 Knut Ove Muldsvor Slagen Skytterlag Sommerstevnet Skiptvet 2022 321 (9)
1248 Kristoffer Kojedal Røros Skytterlag Trippelstevne Os - Røros 2022 321 (8)
1249 Øyvind Taugl Søndre Odalen Skytterlag Buttentjernstevnet (kveldsstevne) 321 (7)
1250 Per Inge Aakvik Aalesund Skyttarlag Jotunheimtreff Vågå 321 (6)
1250 Heidi Baar Lonås Skytterlag Trippelstevnet Lonås 321 (6)
1250 Hans Morten Daniloff Tingelstad Skytterlag VÅPENSMIACUP-Fløyterstevnet 321 (6)
1253 Ole Nikolai Jåtun Greipstad Skytterlag Greipstadstevnet, karusell 321 (5)
1253 Vidar Kvalevåg Haugesund og Sveio Skyttarlag Karmøystevnet 321 (5)
1253 Per Ivar Emanuelsen Tromsø Skytterlag Lakselvdal Open 321 (5)
1256 Viljar Riksheim Hovdebygda og Ørsta Skyttarlag Hjartåstemnet 2022 321 (4)
1256 John Håvard Velo Randsfjord Skytterlag Buttentjernstevnet (kveldsstevne) 321 (4)
1258 Arne Hægestøyl Dølemo Skyttarlag Cupfinale Aust-Agder 320 (11)
1259 Rune Rundhaug Karmøy Skytterlag Karmøystevnet 320 (10)
1259 Erlend Balseth Sandnessjøen Skytterlag NC Røvassdalen 2. runde bane 320 (10)
1261 Nils Kongsjorden Rollag og Veggli Skytterlag Lågencup 2022 - Rollag og Veggli 320 (8)
1262 Frode Stavnes Ertvågøy Skytterlag Skarphedinstevnet 2022 / Trippel 320 (6)
1262 Ole Kristian Rauk Nes og Bromma Skytterlag Lagmesterskap bane 320 (6)
1262 Trond Inge Asheim Oppedal/Brekke Skyttarlag Lagsmeisterskap bane Oppedal/Brekke 320 (6)
1265 Ola Kongsjorden Rollag og Veggli Skytterlag NC Mosjøen 2. runde bane 320 (5)
1265 Erik André Broe Skedsmo Skytterlag Sparebankcup - Fetstevnet 320 (5)
1265 Maren Husås Søndre Odalen Skytterlag Vårstevne 2022 NOS 320 (5)
1265 Rolf Harry Johansen Trondenes Skytterlag Sparebank 68° Nord Ofoten Cup 2 320 (5)
1269 Geir Martin Steinsli Søndre Land Skytterlag VÅPENSMIACUP-Kongestevnet 320 (3)
1270 Rune Fossberg Bergen Nordre Skytterlag Lagsmesterskap Bane 320 (0)
1271 Terje Buseth Singsås Skytterlag Tour de Orkla, Rennebu 319 (11)
1272 Johanne Marie Amundsen Mo Skytterlag Bjøllånesstevnet 319 (9)
1272 Therese Iren Pettersen Tysse Skyttarlag Tysse bane 2022 319 (9)
1274 Ivan Velo Randsfjord Skytterlag Pinsestevnet 2022 319 (6)
1274 Randi Singsaas Singsås Skytterlag Trippelstevnet Fåset 319 (6)
1274 Olav Teigland Tysnes Skyttarlag 1. Mai-stemna Hardanger 319 (6)
1274 Jan Børge Isaksen Vaagakallen Skytterlag Sparebank`1 vandrepokal 319 (6)
1278 Marius Hjellsand Høylandet Skytterlag Loddoeng-stevnet 319 (5)
1279 Jan Steinar Øyjord Kvinnherad Skyttarlag Midthølstevnet (Westcon banecup) 319 (3)
1279 Kristin Sve Bratseth Rissa Skytterlag Baneåpning 319 (3)
1281 Håkon Hjellum Grong Skytterlag NC Saltdal 2. runde bane 319 (2)
1282 Øyvind Orderud Enebakk Skytterlag Petters pokal bane 2022 319 (0)
1283 Håvar Solheim Høstmark Malmefjorden Skytterlag Sommerstevne 2022 318 (9)
1284 Egil Reppen Gutvik Skytterlag Gutvik-stevnet 318 (7)
1284 Torunn Galborgen Stranden Hadding Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Hallingstevnet 318 (7)
1284 Bjørn Toldnes Storsteinnes Skytterlag Rislamotreffen 2022 318 (7)
1287 Henning Bakkejord-Johnsen Bø (Vesterålen) Skytterlag Sortlandstevnet 318 (6)
1288 Jan Tore Løkken Nord-Odal Skytterlag Vårstevne 2022 NOS 318 (5)
1289 Kai Nyhammer Lørenskog Skytterlag Hjemme LS 318 (0)
1289 Roger Voll Nord-Odal Skytterlag Lagmesterskap Bane 2022 NOS 318 (0)
1289 Lars Bjarne Oddan Oddan Skytterlag Bestemannspokal 318 (0)
1292 Ole Jakob Jemtland Sigdal Skytterlag Ø-cup Urskog - Sigdal 317 (9)
1293 Martin Lutnæs Trysil Skytterlag Samlagsstevne Østerdal 317 (7)
1294 Jon Gultvedt Aas Skytterlag Follo-cup Aas - Kråkstad/Ski Senior 317 (5)
1295 Mari Bjarkøy Ringerike Skytterlag Kveldsstevne 2022 Ådal 317 (1)
1296 Oddbjørn Håstul Larvik Skytterlag Larvikstevnet 2022 316 (7)
1297 Jorunn Marie Vaad Sigdal Skytterlag Lågencup 2022 - Flesberg 316 (5)
1298 Ivar Baard Ertvaag Ertvågøy Skytterlag Skarphedinstevnet 2022 / Trippel 315 (7)
1299 Rolf Magne Hellevang Nordbygda og Rand Skyttarlag NC Saltdal 2. runde bane 315 (6)
1300 Jenny Mølmshaug Spydeberg Skytterlag Pinsestevnet 315 (5)
1301 Per Iver Mælen Lonås Skytterlag Trippelstevnet Lonås 315 (4)
1301 Tore Hoff Tingelstad Skytterlag Vårstevne 2022 NOS 315 (4)
1303 Terje Vestvik Beitstad Skytterlag Vigdarvoldstevnet 315 (3)
1303 Olav Skamfer Rennebu Skytterlag Lagmesterskap bane 315 (3)
1305 Ole Morten Østerås Mære Skytterlag Ta Østerås 315 (0)
1306 Siv Hege Saltnes Klokset Engesetdal/Skodje Skyttarlag Hytteholstemnet 2022 - PEAB K.NORDANG 314 (4)
1306 Sander Almo Saltdal Skytterlag Valnesfjordstevnet - AN 6 314 (4)
1308 Inger Marie Bringsdal Holum Skytterlag Banestevnet-Holla 2022 314 (3)
1309 Trude Martinsen Ruud Etnedal Skyttarlag VÅPENSMIACUP-Bustenskjoldstevnet 313 (9)
1310 Wenche Snildalsli Vuttudal Heim/Hemne Skytterlag Hemnestevnet/TRIPPELST. 313 (6)
1311 Ketil Sunde Rissa Skytterlag Mini-LS bane 313 (5)
1312 Rune Hagen Tørdal Skytterlag Tørdalstevnet 2022 313 (4)
1313 Erlend Dalene Kristiansand og Omegn Skytterlag Skagerakstevnet, karusell 313 (3)
1314 Inge Myklebust Lørenskog Skytterlag Hjemme LS 313 (0)
1315 Arne Rolfsrud Sigdal Skytterlag Lagmesterskap bane 2022 312 (8)
1316 Johannes Brændhagen Lunner Skytterlag Nesnastevnet 312 (7)
1317 Ole Petter Holm Birkenes Skytterlag Birkenesstevnet, karusell 312 (6)
1317 Knut Inge Brænd Spydeberg Skytterlag Pinsestevnet 312 (6)
1319 Kristian Kvam Kristiansund Skytterlag Kristiansund 312 (5)
1320 Vidar Storesætre Tysnes Skyttarlag Open stemne 311 (7)
1321 Tuva Hugås Sulitjelma Skytterlag Åpent stevne Sulitjelma i forkant av LS 311 (6)
1322 Sigbjørn Ege Kvinesdal Skytterlag Drangedalstevnet Bane 2022 311 (3)
1323 Stig Anders J. Larsen Balsfjord Skytterlag Sommerstarten 310 (8)
1324 Gunnar Vestvik Bømlo Skytterlag Haugesund og Sveio åpent banestevne 310 (4)
1324 Vemund Hagaseth Fagernes Skytterlag Vårstevne 310 (4)
1324 Tor Aassve Kvam Skytterlag Vigdarvoldstevnet 310 (4)
1327 Nelia Johanne Kvarme Aas Skytterlag VÅPENSMIACUP-Fløyterstevnet 309 (6)
1328 Per-Erik Haugen Nordstrand Skytterlag Åpningsstevne 2022 309 (5)
1328 Robert Fredheim Røsvik Skytterlag Sørfjordstevne 2022 309 (5)
1330 Dagfinn Strøm Beiarn Skytterlag Saltdalstevnet AN5 309 (4)
1330 Amund Normann Saltdal Skytterlag NC Saltdal 2. runde bane 309 (4)
1332 Kristian Ystgaard Oswald Rygge Skytterlag Åpningspokalen 309 (3)
1332 Markus Solend Spydeberg Skytterlag Pinsestevnet 309 (3)
1334 Torbjørn Sirekrok Gjesdal Skytterlag Gjesdalstevnet 308 (6)
1335 Tor Even Røyrås Lyngdal Skytterlag Listertreffen, Lyngdal 308 (3)
1335 Magnar E. Dørum Opdal og Midtbygden Skytterlag Bynesstevnet 308 (3)
1337 Odd Charles Jensen Jøa Skytterlag Høylands-stevnet 308 (2)
1338 Erik Andresen Blaker Skytterlag Lagspokalen 308 (0)
1339 Idar Helmer Pedersen Hammerfest Skytterlag Konkurranseskyting 307 (5)
1340 Erlend Sørlie Hoel Urskog Skytterlag Ø-cup Urskog - Sigdal 307 (4)
1341 Tom Ingar Nilsstua Raumnes Skytterlag Frigjøringsstevnet Frogn og Drøbak 307 (3)
1341 Elling Skogan Skogn Skytterlag Sommerstevnet 307 (3)
1343 Asgeir Svane Daniloff Langfjorddalen Skytterlag Åpent banestevne 4 307 (0)
1344 Anders Refsland jr. Meland Skyttarlag Lagsmeisterskap 100/200M. Sommeravsluttning 306 (3)
1345 Marius Sundby Skogbygden Skytterlag Vårstevnet 2022 305 (6)
1346 Guttorm Kvernmo Narvik Skytterlag Midtsommerstevnet 305 (3)
1347 Thea Rinde Oterkiil Mælum Skytterlag Bamblestevnet 2022 305 (2)
1348 Vibeke Arnesen Trondenes Skytterlag Åpent banestevne 305 (1)
1349 Sigve Vidringstad Lyngdal Skytterlag Listertreffen, Øvre Eiken 304 (6)
1350 Jahn-Michael Myrvoll Syvde Skyttarlag Haugenstemna 2022 304 (4)
1351 Brede Jensen Kongsberg Skytterlag LP-cup bane runde 2 304 (3)
1352 Camilla Mudenia Aas Skytterlag Frigjøringsstevnet Aas 304 (1)
1353 Kristoffer Valleraunet Namdalseid og Lyngen Skytterlag NC Røvassdalen 2. runde bane 303 (9)
1354 Olav Måge Gjesdal Skytterlag Baneåpning 303 (7)
1354 Kristoffer Grette Rollag og Veggli Skytterlag NC Mosjøen 2. runde bane 303 (7)
1356 Jon Hugo Strømseng Falken Skytterlag PRESSESTEVNE 303 (5)
1357 Hogne Homberset Hjartåbygda Skyttarlag Hjartåstemnet 2022 303 (3)
1358 Svein Yngve Hegland Grong Skytterlag Åpnings-stevnet 302 (5)
1359 Jonny Hugo Johansen Voss Skyttarlag NC Mosjøen 2. runde bane 301 (3)
1360 Rune Rossevatn Øvre Eiken Skytterlag Listertreffen, Øvre Eiken 300 (4)
1361 Eilef Stalleland Imenes Skytterlag Birkenesstevnet, karusell 300 (2)
1362 Olav Holen Blaker Skytterlag Skøimåsanstevnet 2022 300 (1)
1363 Georg Groven Gann Skytterlag Gannstevnet 2022 299 (3)
1363 Johanne Dalene Kristiansand og Omegn Skytterlag NC Saltdal 2. runde bane 299 (3)
1365 Iver Skamfer Bjerkås Rennebu Skytterlag Lagmesterskap bane 298 (2)
1365 Sigurd Jægersborg Mathisen Åsheim Skytterlag VÅPENSMIACUP-Fløyterstevnet 298 (2)
1367 Bjørn Granerud Gjerdrum Skytterlag VÅPENSMIACUP-Fløyterstevnet 296 (4)
1368 Oddgeir Stokkevåg Stadlandet Skyttarlag Bane 295 (1)
1369 Espen Foseid Aakre Seim Skyttarlag Open stemne 293 (2)
1370 Emil Lian Volden Snillfjord Skytterlag Ulvstupokalen 291 (5)
1371 Ole Johannes Bakke Hardanger Skyttarlag 1. Mai-stemna Hardanger 288 (1)
1372 Bjørnar Halvorsen Skaun Skytterlag KM-Org. Medaljen 286 (11)
1373 Leif Engseth Aldersund Skytterlag Kanonhelg 284 (4)
1374 Sten Morgan Stang Sarpsborg Skytterlag Orgmedalje 282 (4)
1375 Siv Tone Rossevatn Forgard Øvre Eiken Skytterlag Listertreffen, Øvre Eiken 282 (1)
1376 Jan Sverre Moe Heim/Hemne Skytterlag KM-Org. Medaljen 280 (4)
1377 Kjell Thaule Rise og Løddesøl Skytterlag Cupfinale Aust-Agder 272 (2)
1378 Stine Njøs Eikeland Leikanger Skyttarlag Organisasjonsmedaljen 271 (0)
1379 Gunda Marie Sagstad Tolaas Nesjestranda & Skaala Skytterlag Skaalastevnet Bane 2022 269 (3)
1380 Gaute Ullebust Førde Skyttarlag NC Førde 1. runde bane 243 (4)
1381 Bjørnar Rasmussen Aurdal Sykkylven Skyttarlag Midt-Norsk Meisterskap Bane 241 (7)
1382 Jon Terje Hauger Stord Skytterlag Vestlandsstemnet Bane 240 (6)
1383 Per Stubberud Askim Skytterlag Enebakk-stevnet 2022 240 (5)
1384 Stig Tore Kvam Larvik Skytterlag Vestfoldhelga 2022 - Sandar og Sandefjord 238 (10)
1385 Stig Aase Hardanger Skyttarlag Vestlandsstemnet Bane 238 (7)
1386 Emil K. Lilledal Stavanger Skytterlag Lagets premier/Dugleiksmerkepokalen 237 (5)
1387 Jostein Holm Eidsvoll Verk Skytterlag NC Mosjøen 2. runde bane 237 (4)
1388 Vegard Ysland Bodø Østre Skytterlag NNM Bane 200m 237 (0)
1389 Geir Bjerregaard Bardu Skytterlag Lakselvdal Open 236 (6)
1390 Linn Grødum Homme Kristiansand og Omegn Skytterlag Samlagsstevne 236 (4)
1391 Per Stubberud Askim Skytterlag Blytjernstevnet 235 (9)
1392 Bjørn Vidar Gjerstad Degernes Skytterlag Blytjernstevnet 235 (7)
1393 Eirik Kristiansen Oslo Østre Skytterlag Frigjøringsstevnet Aas 235 (6)
1394 Håkon Vasset Sande Skytterlag Baneåpning 235 (5)
1395 Martin Sandås Enebakk Skytterlag Frigjøringsstevnet Såner 235 (2)
1396 Tore Kampen Ringebu og Fåvang Skytterlag VÅPENSMIACUP-Fløyterstevnet 234 (5)
1397 Eivind Lambela Skibotn Skytterlag Skibotntreffen 234 (4)
1398 Jørn Vikhagen Jondalen Skytterlag NC Mosjøen 2. runde bane 232 (12)
1399 Per Erik Oldertrøen Tynset Skytterlag NC Røvassdalen 2. runde bane 232 (9)
1400 Marit Johanne Hegg Hegg Skyttarlag Lerum Cup 2022 Leikanger 232 (6)
1401 Oddveig Kjøsnes Høland/Bjørkelangen Skytterlag Rælingsstevnet 232 (5)
1401 Kenneth Husåsfallet Skogbygden Skytterlag Vårstevnet 2022 232 (5)
1403 Bård Johan Furnes Bodø Østre Skytterlag Vårmønstring 2022 232 (0)
1404 Steinar Gundersen Randsfjord Skytterlag Båstadstevnet 2022 231 (4)
1405 Bernt Johansen Sandar og Sandefjord Skytterlag Lågencup 2022 - Styrvoll 230 (6)
1406 Kjell Tore Skarmyr Dølemo Skyttarlag Jørgen Kittelsen minnestevne 230 (4)
1406 Benny Erik Husåsfallet Skogbygden Skytterlag 1. mai stevne 230 (4)
1406 Torstein Dynna Tingelstad Skytterlag VÅPENSMIACUP-Fløyterstevnet 230 (4)
1406 Andor Nesse Trondenes Skytterlag NNM Bane 200m 230 (4)
1410 Trygve Mjelde Vaksdal/modalen Skyttarlag Vestlandsstemnet Bane 230 (3)
1411 Paul Flatlien Skude Skytterlag VÅPENSMIACUP-Kongestevnet 229 (5)
1412 Roger Tobiassen Stiklestad og Vuku Skytterlag Sommerstevnet 228 (8)
1413 Jørn Finvåg Bø (Vesterålen) Skytterlag NNM Bane 200m 228 (4)
1414 Hallvard Grette Rollag og Veggli Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Brommastevnet 227 (5)
1415 John Arne Arvesen Stange og Romedal Skytterlag 1. mai stevne 227 (2)
1416 Augon Myrjord Sauherad Skytterlag Saulandstevnet 2022 226 (5)
1417 Hans Kristian Lundby Løiten Skytterlag 1. mai stevne 226 (0)
1418 Bjørn Grønås Våler Skytterlag Moelven-Cup 3. runde 225 (7)
1419 Ken Davidsen Andebu Skytterlag Vestfoldhelga 2022 - Andebu 225 (2)
1420 Per Ove Fossheim Hyen Skyttarlag Samlagsstemne bane Nordfjord 224 (4)
1421 Eskil Aasen Wangen Vinstra Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Vinstra 223 (4)
1422 Anne Karin Steffensen Bø (Vesterålen) Skytterlag NNM Bane 200m 223 (3)
1423 Leif Gunnar Ødegård Bryggja Skyttarlag Vartdalsstemne bane 2022 223 (0)
1424 Marius Solheim Wikane Jondal Skyttarlag Hordastemne Bane 222 (8)
1425 Finn H. Andersen Melbo Skytterlag NNM Bane 200m 222 (6)
1426 Vegar Bakken Moltustranda og Larsnes Skyttarlag Midt-Norsk Meisterskap Bane 222 (5)
1427 Hallvard Grette Rollag og Veggli Skytterlag NC Mosjøen 2. runde bane 222 (2)
1428 Jens Pettersen Nordstrand Skytterlag Åpningsstevne 2022 222 (0)
1429 Ola Wærhaug Skedsmo Skytterlag Vårstevnet 2022 221 (2)
1430 Halvard K. Grythe Fyresdal Skyttarlag Straumanstemnet (innom Telemark) 221 (0)
1431 Åmund Kolltveit Hardanger Skyttarlag Vestlandsstemnet Bane 220 (5)
1431 Endre Arntsen Løiten Skytterlag VÅPENSMIACUP-Torpastevnet 220 (5)
1433 Anne Britt Sollie Fladvad Nordre Skage Skytterlag Sommerstevnet 2022 219 (4)
1434 Michael Emil Solum Lothe Øvre Velfjord Skytterlag Åpent stevne Sulitjelma i forkant av LS 218 (6)
1435 Kari Fjellheim Sannidal Skytterlag Sannidalsstevnet 2022 218 (4)
1436 Olav Aaker Torsnes Skytterlag VÅPENSMIACUP-Torpastevnet 218 (1)
1437 Ole Herland Hedrum Skytterlag Larvikstevnet 2022 216 (1)
1438 Frode Sæther Andenes Skytterlag NNM Bane 200m 214 (0)
1439 Jens Ole Jensen Brønnøysund Skytterlag Kommunemesterskap bane, Brønnøy 213 (2)
1440 Thomas Solås Ramsund Skytterlag NNM Bane 200m 212 (3)
1441 Jonny Johansen Voss Skyttarlag Jon Istad Minnestemne 210 (3)
1442 Vidar Maalen Fåberg Skytterlag Ringsakertreffen 2022 Lismarken 210 (0)
1443 Bjørn Idar Selsjord Lesja Skytterlag Jotunheimtreff Lesja 209 (4)
1444 Åge Westrum Opdal og Midtbygden Skytterlag Tour de Orkla - Lady Arbuthnotts Pris 209 (1)
1445 Bjarne Sveen Torpa Skytterlag VÅPENSMIACUP-Fløyterstevnet 205 (0)
1446 Kai Ågedal Evje og Hornnes Skytterlag Samlagsstevne 199 (5)
1447 Lasse Gyltnes Ramsund Skytterlag NNM Bane 200m 198 (1)
1448 Malin Regine Fotland Øglænd Time Skytterlag 2. Lagskonkuranse 195 (1)
1449 Emil Glomstad Nidaros Skytterlag Sommerstevnet 138 (0)
1450 Ketil Amundsen Mo Skytterlag Bjøllånesstevnet 134 (0)
1451 Frank Roger Sørgård Sørfjord og Omegn Skytterlag Sørfjordstevne 2022 121 (1)
1452 Edvard Hammersgård Skedsmo Skytterlag Skarpskyttermerket 97 (0)