Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Norgestoppen - 100 på topp -

Her kan du få opp oversikter over de beste resultatene i landet. Oversikten ta kun med åpne stevner. Interne stevner tas ikke med. I feltet skytterlags/samlagsID er det kun mulig å angi skytterlagsID.

eller
Rank Skytter Skytterlag Stevne/Resultat Totalt *
1 Daniel Sørli Urskog Skytterlag Frigjøringsstevnet Frogn og Drøbak 350 (25)
2 Rasmus Løberg Flå (Uttrøndelag) Skytterlag Sparebankcupen - Urskogstevnet 350 (20)
3 Anton Rudland Ringebu og Fåvang Skytterlag Vårstevnet 349 (23)
4 Hans Kristian Wear Styrvoll Skytterlag Gjerpen banestevne 2022 349 (21)
5 Kim-André Aannestad Lund Jondalen Skytterlag Notoddenstevnet 2022 349 (20)
5 Runar Tveito Lunde Skytterlag Frigjøringsstevnet Aas 349 (20)
7 Olve Grønås Birkeland Haugesund og Sveio Skyttarlag 1. Mai-stemna Jondal 349 (17)
7 Sindre Nordvik Løiten Skytterlag Sparebank-Cup - Høland/Bjørkelangen stevne 349 (17)
9 Otte Hårstad Rennebu Skytterlag Vårstevnet 349 (16)
10 Katrine Aannestad Lund Jondalen Skytterlag Sparebank-Cup - Høland/Bjørkelangen stevne 349 (15)
11 Thomas Krågtorp Råde Skytterlag Skjebergsmellen 2022 348 (22)
11 Tor Harald Lund Søgne Skytterlag Lågencup 2022 - Flesberg 348 (22)
13 Liv Sollesnes Jondal Skyttarlag Løvstakkstevnet 348 (21)
13 Anne Ingeborg Sogn Øiom Randsfjord Skytterlag Vårstevnet 2022 348 (21)
15 Geir Atle Metveit Imenes Skytterlag Jørgen Kittelsen minnestevne 348 (20)
16 Tore Rødland Klepp Skytterlag Jørgen Kittelsen minnestevne 348 (18)
16 Tor Arnfinn Homme Kristiansand og Omegn Skytterlag Greipstadstevnet, karusell 348 (18)
16 John Olav Ågotnes Sartor Skyttarlag Sogn Ytre-Trippelstemne Bjordal/Søreide 348 (18)
19 Peter Sørli Søgne Skytterlag Skjærgårdstevnet 2022 348 (16)
20 Pål Øyvind Ørmen Råde Skytterlag Skjebergsmellen 2022 348 (14)
21 Thomas Bråthen Høland/Bjørkelangen Skytterlag Sparebankcupen - Urskogstevnet 347 (22)
21 Thomas Baar Tynset Skytterlag Trippelstevnet Lonås 347 (22)
23 Tor Gaute Jøingsli Lom og Skjåk Skytterlag Trippelstevnet Lonås 347 (20)
23 Arnfinn Bakkevoll Søgne Skytterlag 1. mai stevne 347 (20)
23 Mette Elisabeth Finnestad Søgne Skytterlag Bamblestevnet 2022 347 (20)
26 Åse Marit Myrvang Høland/Bjørkelangen Skytterlag Sparebankcupen - Urskogstevnet 347 (18)
26 Mette Strandlien Ringebu og Fåvang Skytterlag Trippelstevne Alvdal 347 (18)
28 Arild Brodahl Hallingskarvet Skytterlag Åpent kveldsstevne / 1. Sparebank1 karusell ungdom / 1. Veterantreff 347 (17)
28 Klara Taugl Notodden Skytterlag Lågencup 2022 - Sigdal 347 (17)
28 Ole Kristian Bryhn Røyken og Hurum Skytterlag Frigjøringsstevnet Frogn og Drøbak 347 (17)
31 Magnus Bjerke Høland/Bjørkelangen Skytterlag Slagenstevnet 2022 347 (16)
31 Steinar Skoland Lyngdal Skytterlag Jørgen Kittelsen minnestevne 347 (16)
33 Ronja Hammervold Eidsvåg og Eidsøra Skytterlag Baneåpning 347 (15)
33 Trond Bergan Jondalen Skytterlag Lågencup 2022 - Flesberg 347 (15)
35 Martin N. Voss Stavanger Skytterlag Frigjøringsstevnet Aas 347 (14)
36 Even Gultvedt Aas Skytterlag Vårstevne 2022 NOS 347 (13)
36 Einar Johansen Time Skytterlag Kleppstevnet 347 (13)
36 Erling jr Lien Ølen Skytterlag 1. Mai-stemna Hardanger 347 (13)
39 Lise Margrethe Rinde Åsane/Hordvik Skyttarlag 1. Mai-stemna Jondal 347 (11)
40 Ole Magnus Bakken Løiten Skytterlag Løitenstevnet 100m og 200m 347 (5)
40 Halvor Thrane Svendsen Rælingen Skytterlag Løitenstevnet 100m og 200m 347 (5)
42 June Emilie Åsenden Vinstra Skytterlag Sparebank-Cup - Høland/Bjørkelangen stevne 346 (22)
43 Arnt Erik Aune Bodø Østre Skytterlag Åpningsstevnet 346 (19)
43 Jørand Aas Lunde Skytterlag Gjerpen banestevne 2022 346 (19)
45 Tor Christian Mathisen Bamble Skytterlag Frigjøringsstevnet Frogn og Drøbak 346 (18)
45 Line Rødland Klepp Skytterlag Hafrsfjordstevnet 346 (18)
45 Dag Lien Løiten Skytterlag Sparebank-Cup - Høland/Bjørkelangen stevne 346 (18)
45 Lars Elling Haugsvær Oppedal/Brekke Skyttarlag 1. Mai-stemna Hardanger 346 (18)
45 Ståle Villumstad Spydeberg Skytterlag Frigjøringsstevnet Aas 346 (18)
50 Vidar Auve Hallingskarvet Skytterlag Sparebankcupen - Urskogstevnet 346 (17)
50 Irene Knudsen Bøe Sandar og Sandefjord Skytterlag Slagenstevnet 2022 346 (17)
50 Jan Ole Seim Seim Skyttarlag Løvstakkstevnet 346 (17)
50 Arne Engevik Stord Skytterlag Løvstakkstevnet 346 (17)
50 Simen Finstad Såner Skytterlag Frigjøringsstevnet Frogn og Drøbak 346 (17)
55 Amund Haugstulen Dovre og Dovreskog Skytterlag Midtukestevne 346 (16)
55 Arild Røyseth Os Skyttarlag Fanastevnet 346 (16)
57 Nils Thomas Valand Aurland Skyttarlag Løvstakkstevnet 346 (15)
57 Vegard Solhaug Aurland Skyttarlag Vårtreffen 2022 Bane Knipenborg 346 (15)
59 Regine Langbakk Gjerpen Skytterlag Sparebank-Cup - Høland/Bjørkelangen stevne 346 (14)
60 Anita Lystad Hovdebygda og Ørsta Skyttarlag Aalesund bane - Veidekkepokalen 346 (13)
61 Hanne Skarpodde Blaker Skytterlag 1. mai stevne 346 (10)
61 Trond Inge Rødland Klepp Skytterlag Gannstevnet 2022 346 (10)
63 Gøran Helgesen Saltdal Skytterlag Vårmønstring 2022 346 (6)
64 Ludvik André Sagstad Tolaas Nesjestranda & Skaala Skytterlag Eide og Naas Vårstevne 345 (23)
65 Terje Grøterud Sigdal Skytterlag Slagenstevnet 2022 345 (21)
66 Bjarne Hammersvik Muri Oslo Østre Skytterlag Sparebankcupen - Urskogstevnet 345 (20)
66 Terje Nisja Sunndal Skytterlag Vårstevnet 345 (20)
68 Terese Maristad Høland/Bjørkelangen Skytterlag Trippelstevne Alvdal 345 (19)
68 Gaute Grøterud Sigdal Skytterlag Kveldsstevne 2022 Ådal 345 (19)
70 Rune Albjerk Jondalen Skytterlag Lågencup 2022 - Flesberg 345 (18)
70 Giske Bach Ørmen Råde Skytterlag Vårstevne FSL 345 (18)
70 Trygve Borgen Sande Skytterlag Skjærgårdstevnet 2022 345 (18)
73 Jan Kåre Moland Drangedal Skytterlag Notoddenstevnet 2022 345 (17)
73 Kjell Oddbjørn Stensæter Gol og Ødegården Skyttarlag Åpent kveldsstevne / 1. Sparebank1 karusell ungdom / 1. Veterantreff 345 (17)
73 Inge Hvitås Kjølsdalen Skyttarlag Hyenstemnet 345 (17)
73 May Elin Frøyland Lyngdal Skytterlag Bamblestevnet 2022 345 (17)
73 Anders Warlo Totland Nes og Bromma Skytterlag Lågencup 2022 - Sigdal 345 (17)
78 Anders Haugen Lom og Skjåk Skytterlag Vårstevne 2022 NOS 345 (16)
78 Anders Kolrud Østre Gausdal Skytterlag Vårstevne 2022 NOS 345 (16)
80 Kjell Strand Hovland Klepp Skytterlag Finnøystevnet 2022 345 (15)
80 Anita Lundby Løiten Skytterlag Vårstevnet 2022 345 (15)
82 Bent Ove Bredal Løvåsen Trysil Skytterlag Trippelstevne Alvdal 345 (14)
83 Kjetil Skår Hardanger Skyttarlag Vårpremieskyting 2022 345 (13)
83 Linn Christine Vatland Time Skytterlag Kleppstevnet 345 (13)
85 Helge Norberg Oslo Østre Skytterlag 1. mai stevne 345 (12)
86 Kine Saksæther Andersen Degernes Skytterlag Frigjøringsstevnet Frogn og Drøbak 345 (11)
86 Esten Skårild Heim/Hemne Skytterlag Ulvstupokalen 345 (11)
86 Johanna Reksten Nordbygda og Rand Skyttarlag Stadt-stemnet 2022 345 (11)
86 Rasmus Lillekvelland Nordstrand Skytterlag Åpningsstevne 2022 345 (11)
86 Kristian Frøysadal Hauge Sunnylven Skyttarlag Gylsmyrstevnet 2022 345 (11)
91 Daniel Tveiten Haig Nordstrand Skytterlag Åpningsstevne 2022 345 (10)
91 Kjersti Fagerlund Tønjum Skytterlag Vårtreffen 2022 Bane Knipenborg 345 (10)
91 Kai Tore Austad Tørdal Skytterlag Bamblestevnet 2022 345 (10)
94 Amalie Evensen Os Skyttarlag Løvstakkstevnet 344 (20)
95 Magne Gamst Målselv Skytterlag Baneåpning 344 (19)
95 Jeanette Hegg Duestad Sem Skytterlag Skøimåsanstevnet 2022 344 (19)
95 Odd Tyrhaug Smøla Skytterlag Sigvart Kuløy Minnestevne 344 (19)
98 Odd Sverre Håkenstad Lesja Skytterlag Trippelstevnet Tynset 344 (18)
98 Idar Wergeland Lindås Skyttarlag 1. Mai-stemna Jondal 344 (18)
98 Ingrid Finnestad Løiten Skytterlag Treningsstevne for Hedmark sksml 344 (18)
98 Ivar Fivelstad Sunnylven Skyttarlag Eide og Naas Vårstevne 344 (18)
98 Sindre Grønås Våler Skytterlag Vårstevne 2022 NOS 344 (18)
103 Roar Sandås Enebakk Skytterlag Sparebankcupen - Urskogstevnet 344 (17)
103 Kurt Eirik Bekkevold Sørskogbygda Skytterlag Kveldsstevne 2022 Ådal 344 (17)
105 Kristoffer Tvedt Skråmestø Bergen Skytterlag Sartorstevnet 344 (16)
105 Lars Bugge Frogn og Drøbak Skytterlag Notoddenstevnet 2022 344 (16)
105 Maren Galguften Lunsæter Lånke Skytterlag Baneåpning 344 (16)
105 Tony Rubbås Jacobsen Målselv Skytterlag Hattestevnet 344 (16)
105 Morten Støen Randsfjord Skytterlag Vårstevne 344 (16)
110 Klara Taugl Søndre Odalen Skytterlag Vårstevnet 2022 344 (15)
110 Even Gultvedt Trondhjems Skytterlag Vårstevnet 344 (15)
110 Bjarte Langenes Åsane/Hordvik Skyttarlag Løvstakkstevnet 344 (15)
113 Endre Hagelund Nidaros Skytterlag Baneåpning 344 (14)
114 Jan Erik Aasheim Bodø Østre Skytterlag Bane åpning 1 2022 344 (13)
114 Frode Kristensen Herdla Skyttarlag 1. Mai-stemna Jondal 344 (13)
114 Trym Blegeberg Skibrek Jondalen Skytterlag Sparebank-Cup - Høland/Bjørkelangen stevne 344 (13)
114 Bjørn Lennart Vorre Styrvoll Skytterlag Larvikstevnet 2022 344 (13)
118 Jon-Hermann Hegg Hegg Skyttarlag Sparebankcupen - Urskogstevnet 344 (12)
118 Tor Jarle Nystuen Nøtterø Skytterlag Bamblestevnet 2022 344 (12)
118 Heine Nes Stord Skytterlag Sartorstevnet 344 (12)
121 Ole Alexander Undhjem Råde Skytterlag Hisåsstevnet 344 (11)
122 Jan-Eivind Skjæret Jordet og Tenaasen Skytterlag Løitenstevnet 100m og 200m 344 (7)
123 Rune Vandevjen Olsen Nord-Odal Skytterlag Skøimåsanstevnet 2022 343 (19)
123 Tore Johansen Oslo Østre Skytterlag Frigjøringsstevnet Frogn og Drøbak 343 (19)
125 Marianne Jødahl Riste Blaker Skytterlag Vårstevne 2022 NOS 343 (18)
125 Ketil Næss Fredrikstad Skytterlag Skjebergsmellen 2022 343 (18)
125 Ivar Rinde Riflen/Skoger Skytterlag Larvikstevnet 2022 343 (18)
125 Tore Egil Halse Trondhjems Skytterlag Trippelstevne Alvdal 343 (18)
125 Lars Kristian Solheim Vegårshei Skytterlag Sauheradstevnet 2022 343 (18)
130 Trine Ramsvik Stette Engesetdal/Skodje Skyttarlag Gylsmyrstevnet 2022 343 (17)
130 Marte Bjerkaas Nisja Sunndal Skytterlag Trippelstevne Alvdal 343 (17)
132 Tom-Freddy Andreassen Bamble Skytterlag Bamblestevnet 2022 343 (16)
132 Reidar Ågedal Grindølen Skytterlag Greipstadstevnet, karusell 343 (16)
132 Kristi Haug Transet Røyken og Hurum Skytterlag Riflen stevnet 343 (16)
132 Tore Indreiten Stavanger Skytterlag Gannstevnet 2022 343 (16)
136 Ole Erik Thoresen Hommelvik Skytterlag Trippelstevne Alvdal 343 (15)
136 Christer Klubnes Såner Skytterlag Frigjøringsstevnet Såner 343 (15)
138 Ole Arild Aa Hyen Skyttarlag Stadt-stemnet 2022 343 (14)
138 Ingeborg Lundby Løiten Skytterlag Vårstevnet 2022 343 (14)
138 Benjamin Børslid Seim Skyttarlag Sartorstevnet 343 (14)
141 Mathias Olsen Froland Skytterlag 1. æresprisstevne 343 (13)
141 Lars Fredrik H. Hansen Sauherad Skytterlag Lågencup 2022 - Flesberg 343 (13)
143 Ole Jørgen Haugen Engesetdal/Skodje Skyttarlag Gylsmyrstevnet 2022 343 (12)
143 Jenny Tovseth Vatne Nordstrand Skytterlag Løitenstevnet 300m 343 (12)
143 Thomas Høgåsseter Raumnes Skytterlag Vårstevnet 2022 343 (12)
146 Elin Åhlin Bälgvikens Skytteförening Frigjøringsstevnet Aas 343 (11)
146 Arne Birkeland Haugesund og Sveio Skyttarlag Kleppstevnet 343 (11)
148 Dag Skår Hardanger Skyttarlag Sartorstevnet 343 (10)
149 Eline Lillegård Hjelmen Skytterlag Malmefjordenstevnet 343 (9)
150 Roger Størseth Lånke Skytterlag Trippelstevne Alvdal 343 (8)
151 Bjørnar Strand Bodø Østre Skytterlag Vårmønstring 2022 343 (5)
152 Jan Terje Trætteberg Urskog Skytterlag Sparebankcupen - Urskogstevnet 342 (21)
153 Per Kåre Lyngen Flå (Uttrøndelag) Skytterlag Vårstevnet 342 (19)
154 Kenneth Esaiassen Kongsberg Skytterlag LP-cup bane runde 2 342 (18)
154 Lars David jr Øvrum Nannestad Skytterlag Sparebank-Cup - Høland/Bjørkelangen stevne 342 (18)
154 Sander Hustad Engevik Stord Skytterlag Løvstakkstevnet 342 (18)
157 Henrik Sandås Enebakk Skytterlag Frigjøringsstevnet Aas 342 (17)
157 Bertel Oddne Mjellem Hyen Skyttarlag Vårtreffen 2022 Bane Knipenborg 342 (17)
157 Kjetil jr. Igland Imenes Skytterlag Sauheradstevnet 2022 342 (17)
157 Sverre Brovoll Oslo Østre Skytterlag Sparebankcupen - Urskogstevnet 342 (17)
161 Bjørn Lieng Hallingskarvet Skytterlag Åpent kveldsstevne / 1. Sparebank1 karusell ungdom / 1. Veterantreff 342 (16)
161 Lars Klemet Strand Høland/Bjørkelangen Skytterlag Trippelstevnet Tynset 342 (16)
161 Arne Erik Christophersen Lismarken Skytterlag Klubbmesterskap bane 2022 342 (16)
161 Vidar Offigstad Løiten Skytterlag 1. mai stevne 342 (16)
161 Anita Bjørkedal Sartor Skyttarlag 1. Mai-stemna Hardanger 342 (16)
166 Sander Harildstad Lismarken Skytterlag Klubbmesterskap bane 2022 342 (15)
166 Kenneth Stubstad Mandal Skytterlag Birkenesstevnet, karusell 342 (15)
166 Bernt-Olav Tømmermo Notodden Skytterlag Lågencup 2022 - Flesberg 342 (15)
166 Kristian Westum Tynset Skytterlag Trippelstevnet Tynset 342 (15)
166 Ole Martin Engh Viken (opland) Skytterlag Kveldsstevne 342 (15)
171 Knut D Y Åkre Folgefonn Skyttarlag Lagsmeisterskap Bane 2022 342 (14)
171 Åshild Rosnes Herdla Skyttarlag Løvstakkstevnet 342 (14)
171 Øyvind Bjerklund Holla Skytterlag Bamblestevnet 2022 342 (14)
171 Aleksander Trøa Olsen Stordalen Skytterlag Vårstevnet 342 (14)
171 Jorun Snekvik Surnadal Skytterlag Eide og Naas Vårstevne 342 (14)
171 Håkon Rognstad Time Skytterlag Kleppstevnet 342 (14)
177 Andreas Vigemyr Heddeland og Breland Skytterlag Banestevne 342 (13)
177 Ingrid Marie Håkenåsen Lillehammer Skytterlag Baneåpning 342 (13)
177 Marius Rinde Riflen/Skoger Skytterlag Røykenstevnet 342 (13)
177 Ingrid Finnestad Skjeberg Skytterlag 1. mai stevne 342 (13)
181 Ingrid Jensløkken Blaker Skytterlag Sparebank-Cup - Høland/Bjørkelangen stevne 342 (12)
181 Lars Jødahl Blaker Skytterlag Vårstevne 2022 NOS 342 (12)
181 Tormod Måge Gjesdal Skytterlag Kleppstevnet 342 (12)
181 Steffen S Kristiansen Råde Skytterlag Frigjøringsstevnet Frogn og Drøbak 342 (12)
181 Bjørn Roar Hagavold Stjernen Skytterlag Kveldsstevne 2022 Ådal 342 (12)
186 Per Marius Nystuen Bjoneroa Skytterlag Kveldsstevne 2022 Ådal 342 (11)
186 Einar Spillum Bodø Østre Skytterlag Bane åpning 1 2022 342 (11)
186 Chris-Andrè B. Fauske Hardanger Skyttarlag Vårpremieskyting 2022 342 (11)
186 Lars Bruseth Mælum Skytterlag Gjerpen banestevne 2022 342 (11)
186 Hans Bakken Nordre Skage Skytterlag Åpnings-stevnet 342 (11)
186 Ben Magne Stokland Stadlandet Skyttarlag Hyenstemnet 342 (11)
192 Leif Sindre Modalsli Kongevold Flikka Skytterlag 1. mai stevne 342 (10)
193 Ingvill Tobiassen Bodø Østre Skytterlag Vårstevnet 342 (9)
193 Erik-Tobias Sletteland Dale (Sunnfjord) Skyttarlag Hyenstemnet 342 (9)
193 Harald Brekke Hardanger Skyttarlag Vårpremieskyting 2022 342 (9)
193 May-Britt Radford Kongsvinger og Omegn Skytterlag Slagenstevnet 2022 342 (9)
193 Ole Kr. Finnbråten Skedsmo Skytterlag Vårstevnet 2022 342 (9)
198 Ingrid Eline Aas Nordre Skage Skytterlag Åpnings-stevnet 342 (8)
198 Aleksander Teisrud Søgne Skytterlag Birkenesstevnet, karusell 342 (8)
200 Lars David jr Øvrum Ullensaker Skytterlag Vårstevne FSL 342 (7)
201 Sebastian Johnsen Spydeberg Skytterlag Plaketten senior 342 (0)
202 Øyvind Haugen Høland/Bjørkelangen Skytterlag Sparebankcupen - Urskogstevnet 341 (21)
203 Ivar Skaar Pedersen Langevåg Skyttarlag Aalesund bane - Veidekkepokalen 341 (18)
203 Trond Bråten Nord-Odal Skytterlag Vårstevne 2022 NOS 341 (18)
205 Hege Jødahl Blaker Skytterlag Frigjøringsstevnet Frogn og Drøbak 341 (17)
205 Steinar Holtan Bøe Sandar og Sandefjord Skytterlag Frigjøringsstevnet Såner 341 (17)
207 Bjørnar Wikane Jondal Skyttarlag Sartorstevnet 341 (16)
207 Gjermund Sørum Lier Skytterlag Riflen stevnet 341 (16)
207 Tonje Wehn Ødegård Moss og Våler Skytterlag Frigjøringsstevnet Frogn og Drøbak 341 (16)
207 Grete Ernstsen Saltdal Skytterlag Bane åpning 1 2022 341 (16)
211 Anders Oddevald Sletner Høland/Bjørkelangen Skytterlag Sparebankcupen - Urskogstevnet 341 (15)
211 Tor-Arne Solbakken Rygge Skytterlag Frigjøringsstevnet Frogn og Drøbak 341 (15)
213 Øystein Matre Haugesund og Sveio Skyttarlag Hafrsfjordstevnet 341 (14)
213 Ove Steinkjellå Karmøy Skytterlag Kleppstevnet 341 (14)
213 Anita Jære Rennebu Skytterlag Trippelstevnet Lonås 341 (14)
213 Raymond Eliassen Saltdal Skytterlag Bane åpning 1 2022 341 (14)
213 Hannah Johansen Time Skytterlag Egersundstevnet 2022 341 (14)
218 Thomas Bakøy Sunde Rissa Skytterlag Baneåpning 341 (13)
218 Roar Kongsjorden Rollag og Veggli Skytterlag LP-cup bane runde 2 341 (13)
218 Even Englund Søgne Skytterlag Kleppstevnet 341 (13)
218 Petter B. Slevigen Øymark Skytterlag Vårstevne FSL 341 (13)
218 Njål Stian Børdal Åsane/Hordvik Skyttarlag Fanastevnet 341 (13)
223 Dag Rasmussen Nordstrand Skytterlag Frigjøringsstevnet Aas 341 (12)
223 Marianne Stigen Rælingen Skytterlag 1. mai stevne 341 (12)
223 Ole Kristian Austad Tørdal Skytterlag Vårstevnet 341 (12)
223 Bjørner Kolrud Østre Gausdal Skytterlag Vårstevne 2022 NOS 341 (12)
227 Tom Olav Moldskred Aalesund Skyttarlag Stamnæss-pokalen 2022 341 (11)
227 Katrine Sandnes Gjendem Eide og Naas Skytterlag Eide og Naas Vårstevne 341 (11)
227 Runar Driveklepp Volda Skyttarlag Aalesund bane - Veidekkepokalen 341 (11)
230 Kristian Storenes Imenes Skytterlag Slagenstevnet 2022 341 (10)
230 Jarle Larsen Klepp Skytterlag Hafrsfjordstevnet 341 (10)
232 Martin Strypet Alvdal Skytterlag Trippelstevne Alvdal 341 (9)
232 Jan Erik Fredriksen Eker Skytterlag Skjærgårdstevnet 2022 341 (9)
232 Helene Johansen Vikøren Farnes Skyttarlag Vårtreffen 2022 Bane Knipenborg 341 (9)
232 Åsne Skår Hardanger Skyttarlag Sartorstevnet 341 (9)
236 Kai Egil Berntsen Froland Skytterlag Vårstevnet 341 (8)
237 Ingeborg Aune Jørgensen Beiarn Skytterlag Vårmønstring 2022 341 (6)
237 Thiril Tran Brendryen Skjeberg Skytterlag Frigjøringsstevnet Frogn og Drøbak 341 (6)
239 Tommy Opdalshei Dunderlandsdalen Skytterlag Vårmønstring 2022 341 (2)
240 Helge Anshushaug Soknedal Skytterlag Trippelstevnet Lonås 340 (20)
241 Baste Sudmann Time Skytterlag Hafrsfjordstevnet 340 (19)
242 Britt Nesteby Tynset Skytterlag Vårstevne 340 (18)
243 Mads Lysevold Singsås Skytterlag Baneåpning 340 (17)
244 Martin Sandås Enebakk Skytterlag Frigjøringsstevnet Frogn og Drøbak 340 (16)
244 Brage Skiri Rauma Skytterlag Eide og Naas Vårstevne 340 (16)
244 Hanne Gussow Thoresen Ringerike Skytterlag Kveldsstevne 2022 Ådal 340 (16)
244 Hans Andre Tandberg Søndre Modum Skytterlag Kveldsstevne 2022 Ådal 340 (16)
248 Roy Lund Blaker Skytterlag Vårstevne 2022 NOS 340 (15)
248 Markus Nyhammer Haugen Seim Skyttarlag Sartorstevnet 340 (15)
248 Peder Bakken Singsås Skytterlag Trippelstevnet Lonås 340 (15)
251 Ingeborg Rosøy Heim/Hemne Skytterlag Sparebankcupen - Urskogstevnet 340 (14)
251 Helene Storenes Imenes Skytterlag Jørgen Kittelsen minnestevne 340 (14)
251 Ola Petter Transet Røyken og Hurum Skytterlag Baneåpning 2022 340 (14)
254 Ove Sunde Dale (Sunnfjord) Skyttarlag Sogn Ytre-Trippelstemne Bjordal/Søreide 340 (13)
254 Anne Marie Rosnes Herdla Skyttarlag 1. Mai-stemna Jondal 340 (13)
256 Tore Byberg Mandal Skytterlag 1. mai stevne 340 (12)
256 Jan Kristian Evensen Os Skyttarlag Løvstakkstevnet 340 (12)
256 Ingar Waag Surnadal Skytterlag Eide og Naas Vårstevne 340 (12)
259 Elisabeth Steinfeld Leganger Bergen Skytterlag Løvstakkstevnet 340 (11)
259 Christian Køhl Elverum Skytterlag Vårstevnet 340 (11)
259 Alf Olav Skeivoll Greipstad Skytterlag 1. mai stevne 340 (11)
259 Øyvind Nitteberg Høland/Bjørkelangen Skytterlag Sparebankcupen - Urskogstevnet 340 (11)
259 Kjell Egil Norum Lindesnes Skytterlag Greipstadstevnet, karusell 340 (11)
259 Jørn Hansson Løiten Skytterlag Treningsstevne for Hedmark sksml 340 (11)
265 Ingeborg Rosøy Løiten Skytterlag Vårstevnet 2022 340 (10)
265 Halvor Kongsjorden Rollag og Veggli Skytterlag LP-cup bane runde 2 340 (10)
267 Stine Cecilie Bjerklund Holla Skytterlag Lågencup 2022 - Sigdal 340 (9)
267 Amund Wardberg Høiby Lismarken Skytterlag 1. mai stevne 340 (9)
269 Monica Saxebøl Frogn og Drøbak Skytterlag Treningspokal 1 340 (8)
269 Ida Marie Lillekvelland Nordstrand Skytterlag Sparebank-Cup - Høland/Bjørkelangen stevne 340 (8)
269 Bjørn Egil Hansen Nøtterø Skytterlag Frigjøringsstevnet Frogn og Drøbak 340 (8)
272 Marius Bakken Aas Skytterlag Skjebergsmellen 2022 339 (17)
273 Jenny R. Lund Blaker Skytterlag Sparebank-Cup - Høland/Bjørkelangen stevne 339 (16)
273 Wenche Belsvik Egersund Skytterlag Hafrsfjordstevnet 339 (16)
273 Øyvind Johannessen Fredrikstad Skytterlag Frigjøringsstevnet Såner 339 (16)
273 Sindre Tunheim Imenes Skytterlag Jørgen Kittelsen minnestevne 339 (16)
273 Herman Baklid Jondalen Skytterlag LP-cup bane runde 2 339 (16)
278 Tore Fulsaas Rollag og Veggli Skytterlag Skjærgårdstevnet 2022 339 (14)
278 Kjell Oddvar Frøysa Sunnylven Skyttarlag Malmefjordenstevnet 339 (14)
278 Andreas Finnestad Lund Søgne Skytterlag 1. æresprisstevne 339 (14)
278 Gisle Ommedal Time Skytterlag 1. Lagskonkuranse 339 (14)
278 Hans Petter Nyengen Trøgstad Skytterlag Klassemedaljer 1. gang 339 (14)
278 Gunhild Helstad Øvre Rendal Skytterlag Trippelstevne Alvdal 339 (14)
284 Jakob Nørbech Aspøy og Straumsnes Skytterlag Eide og Naas Vårstevne 339 (13)
284 Sindre Flesjå Finnøy Skytterlag Finnøystevnet 2022 339 (13)
284 Linda Herland Hedrum Skytterlag Frigjøringsstevnet Frogn og Drøbak 339 (13)
284 Geir Kjetil Aa Hope Hyen Skyttarlag Hyenstemnet 339 (13)
284 Frode Standal Kleive Skytterlag Malmefjordenstevnet 339 (13)
284 Håkon Brevik Kristiansund Skytterlag Eide og Naas Vårstevne 339 (13)
284 Tobias Lillekvelland Nordstrand Skytterlag Åpningsstevne 2022 339 (13)
284 Lise Grønhovd Sigdal Skytterlag Frigjøringsstevnet Frogn og Drøbak 339 (13)
284 Sven Inge Ødegård Time Skytterlag Hafrsfjordstevnet 339 (13)
293 Steinar Rudseter Blaker Skytterlag Frigjøringsstevnet Frogn og Drøbak 339 (12)
293 Lars Rasmus Sandvik Nordstrand Skytterlag Frigjøringsstevnet Aas 339 (12)
293 Lill Kristin Skuggerud Rollag og Veggli Skytterlag Lågencup 2022 - Sigdal 339 (12)
293 Kirsten Sørli Søgne Skytterlag Ivelandstevnet, karusell 339 (12)
293 Amalie Sagemoen Ugland Skytterlag Bamblestevnet 2022 339 (12)
298 Einar Tunheim Hå Skytterlag Hafrsfjordstevnet 339 (11)
298 Einar Furuseth Lismarken Skytterlag 1. mai stevne 339 (11)
298 Glenn Anda Pettersen Mælum Skytterlag Bamblestevnet 2022 339 (11)
298 Rune Lysgård Fagerheim Smøla Skytterlag Sigvart Kuløy Minnestevne 339 (11)
298 Linn Hege Bakken Østre Gausdal Skytterlag Vårstevne 2022 NOS 339 (11)
303 Arve Sevland Karmøy Skytterlag Kleppstevnet 339 (10)
303 Kjell Arild Kleivkås Kristiansand og Omegn Skytterlag Ivelandstevnet, karusell 339 (10)
303 Ørjan Svartisdal Karlsen Røvassdalen Skytterlag Åpningsstevnet 339 (10)
303 Tom Nyhaven Søgne Skytterlag 1. æresprisstevne 339 (10)
307 Kirsten Elin Bergsvik Finnøy Skytterlag Finnøystevnet 2022 339 (9)
307 Inga Mørck Kråkstad og Ski Skytterlag Frigjøringsstevnet Aas 339 (9)
307 Arnhild Eiken Leikanger Skyttarlag Lagsmeisterskap bane og stang 339 (9)
307 Erik Vik Strandvik Skyttarlag 1. Mai-stemna Hardanger 339 (9)
307 Adrian Aasegaard Tynset Skytterlag Midtukestevne 339 (9)
312 Hans Framstad Skaare Tingelstad Skytterlag 1. mai stevne 339 (7)
313 Hege Kristin Aune Jørgensen Beiarn Skytterlag Vårmønstring 2022 339 (6)
313 Geir-Wiggo Dale Os Skyttarlag Fanastevnet 339 (6)
315 Marius Sveipe Ringebu og Fåvang Skytterlag Vårstevnet 2022 338 (16)
315 Runar A. Sørensen Spydeberg Skytterlag Frigjøringsstevnet Frogn og Drøbak 338 (16)
317 Odd Arild Stava Karmøy Skytterlag 1. Mai-stemna Jondal 338 (14)
317 Asbjørn Lunsæter Lonås Skytterlag Trippelstevnet Lonås 338 (14)
319 Nora Midtgard Jondalen Skytterlag Lågencup 2022 - Flesberg 338 (13)
319 Asbjørn Sevland Karmøy Skytterlag Finnøystevnet 2022 338 (13)
319 Erlend Aas Mostadmark Skytterlag Baneåpning 338 (13)
319 Syver Jotun Nordstrand Skytterlag Frigjøringsstevnet Såner 338 (13)
319 Sindre Jule Overhalla Skytterlag Åpnings-stevnet 338 (13)
319 Ola Fjuk-Herje Urskog Skytterlag Sparebankcupen - Urskogstevnet 338 (13)
325 Are Grov Hestetun Engesetdal/Skodje Skyttarlag Aalesund bane - Veidekkepokalen 338 (12)
325 Mathias Oftedal Hå Skytterlag Bjerkreimsstevnet 2022 338 (12)
325 Nils Tormod Mælen Lonås Skytterlag Trippelstevnet Lonås 338 (12)
325 Arne Erik Nilsen Raumnes Skytterlag Sparebank-Cup - Høland/Bjørkelangen stevne 338 (12)
329 Nils Holme Hyen Skyttarlag Hyenstemnet 338 (11)
329 Dag Andre Hauge Sunnylven Skyttarlag Vårtreffen 2022 Bane Knipenborg 338 (11)
329 Sander Årskog Vikhagen Trondhjems Skytterlag Vårstevnet 338 (11)
329 Jo Voldset Salthammer Vestnes og Vågstranda Skytterlag Malmefjordenstevnet 338 (11)
333 Odd Ivar Sæther Blaker Skytterlag Sparebank-Cup - Høland/Bjørkelangen stevne 338 (10)
333 Rune Flikkerud Nord-Odal Skytterlag Vårstevne 2022 NOS 338 (10)
335 Ole Brukstuen Lismarken Skytterlag Klubbmesterskap bane 2022 338 (9)
335 Oda Andreassen Berg Sørskogbygda Skytterlag 1. mai stevne 338 (9)
335 Vetle Mæle Skår Time Skytterlag Kleppstevnet 338 (9)
335 Arne Magnus Hunstad Vestre Toten Skytterlag Lågencup 2022 - Sigdal 338 (9)
339 Runar Finvåg Bodø Østre Skytterlag Bane åpning 2 2022 338 (8)
339 Runar Tobiassen Bodø Østre Skytterlag Baneåpning 338 (8)
339 Bjarne Sollesnes Jondal Skyttarlag 1. Mai-stemna Hardanger 338 (8)
339 Sofie Evensen Os Skyttarlag 1. Mai-stemna Jondal 338 (8)
343 Line Merete Juva Drangedal Skytterlag Bamblestevnet 2022 338 (7)
343 Lars Myrset Eidsvåg og Eidsøra Skytterlag Malmefjordenstevnet 338 (7)
345 Pål Kristian Kværneng Løiten Skytterlag Vårstevne 338 (5)
346 Mariann Opperud Ådal Skytterlag Lågencup 2022 - Sigdal 337 (15)
347 Torgeir Pleym Iversen Haugesund og Sveio Skyttarlag 1. Mai-stemna Jondal 337 (14)
347 Dag Ivar Borg Malm Skytterlag Baneåpning 337 (14)
347 Sigbjørn Hausberg Surnadal Skytterlag Hjelmenstevnet 2022 337 (14)
350 Knut Ola Halvorsen Eidsvoll Verk Skytterlag Vårstevnet 2022 337 (13)
350 Aksel Kristian Baarstad Høland/Bjørkelangen Skytterlag Sparebankcup - Fetstevnet 337 (13)
350 Sander Fleischmann Høland/Bjørkelangen Skytterlag Frigjøringsstevnet Frogn og Drøbak 337 (13)
350 Jostein Lassen Stavanger Skytterlag Bjerkreimsstevnet 2022 337 (13)
350 Odin Røstum Stabell Trondhjems Skytterlag Hattestevnet 337 (13)
355 Jens Offerdal Lysne Bergen Skytterlag Sartorstevnet 337 (11)
355 Marius Granberg Fet Skytterlag Frigjøringsstevnet Aas 337 (11)
355 Pål Aslak Idland Gjesdal Skytterlag Baneåpning 337 (11)
355 Magne Øvrebø Hallingskarvet Skytterlag Åpent kveldsstevne / 1. Sparebank1 karusell ungdom / 1. Veterantreff 337 (11)
355 Kristina Olsen Rælingen Skytterlag Sparebankcupen - Urskogstevnet 337 (11)
355 Øystein Rønningen Østre Gausdal Skytterlag Midtukestevne 337 (11)
361 Christoffer Finstad Frogn og Drøbak Skytterlag Vårstevne FSL 337 (10)
361 Bjørnar Eriksen Kvænangen Skytterlag Hattestevnet 337 (10)
361 Stian Stafsberg Klyve Oslo Østre Skytterlag Vårstevne 2022 NOS 337 (10)
361 Kåre Grønning Reinsfjell Skytterlag Ulvstupokalen 337 (10)
361 Cecilie Fossmo Ringebu og Fåvang Skytterlag Midtukestevne 337 (10)
361 Bjørn Petter Leite Stavanger Skytterlag Hafrsfjordstevnet 337 (10)
361 Thomas Sørfjord Sørfjord og Omegn Skytterlag Bane åpning 2 2022 337 (10)
368 Knut Einar Rubbås Øvre Målselv Skytterlag Hattestevnet 337 (9)
369 Jan Høiby Hommelvik Skytterlag Trippelstevnet Tynset 337 (8)
369 Terje Sletner Høland/Bjørkelangen Skytterlag Sparebankcupen - Urskogstevnet 337 (8)
369 Rune Kristoffersen Langevåg Skyttarlag Aalesund bane - Veidekkepokalen 337 (8)
369 Aleksander Mogen Radøy Skyttarlag 1. Mai-stemna Hardanger 337 (8)
369 Eskil Myhre Vestre Toten Skytterlag Kveldsstevne 337 (8)
369 Ken Roger Stø Vinstra Skytterlag Trippelstevnet Tynset 337 (8)
375 Sverre Saxebøl Frogn og Drøbak Skytterlag Frigjøringsstevnet Frogn og Drøbak 337 (7)
375 Joar Bakken Kvernes Skytterlag Eide og Naas Vårstevne 337 (7)
377 Geir Finstad Blaker Skytterlag Skøimåsanstevnet 2022 337 (6)
377 Idar Moen Malmefjorden Skytterlag Malmefjordenstevnet 337 (6)
379 Sigurd Opsahl Gjermshus Grue Skytterlag 1. mai stevne 337 (5)
380 Mons Otnes Surnadal Skytterlag Hjelmenstevnet 2022 336 (17)
381 Vegard Granlund Råde Skytterlag Vårstevne FSL 336 (15)
382 Torkil Hopmark Smøla Skytterlag Eide og Naas Vårstevne 336 (14)
383 Amalie Sagemoen Kristiansand og Omegn Skytterlag Birkenesstevnet, karusell 336 (13)
383 Arild Valand Mandal Skytterlag 1. mai stevne 336 (13)
383 Audun Risvik Overhalla Skytterlag Åpnings-stevnet 336 (13)
383 Tuva Bakke Viken (opland) Skytterlag Kveldsstevne 336 (13)
387 Per- Inge Heen Eidsberg Skytterlag Frigjøringsstevnet Aas 336 (12)
387 Espen Stubstad Mandal Skytterlag Greipstadstevnet, karusell 336 (12)
387 Ruben Myrset Nordskogbygda Skytterlag Sparebank-Cup - Høland/Bjørkelangen stevne 336 (12)
387 Jon Fjellheim Valbø Sannidal Skytterlag Bamblestevnet 2022 336 (12)
387 Atle Bakken Siljan Skytterlag Bamblestevnet 2022 336 (12)
392 Jonny Innvær Bremnes Skytterlag 1. Mai-stemna Jondal 336 (11)
392 Ole Jo Brembu Høylandet Skytterlag Åpnings-stevnet 336 (11)
392 Tommy K. Brandtzæg Mære Skytterlag Vårstevnet 336 (11)
392 Nils Johan Johansen Nesna Skytterlag Baneåpning 336 (11)
392 John Almeland Voss Skyttarlag 2. runde Banekarusell 336 (11)
397 Elisabeth Aadland Vaagsbø Fana Skyttarlag Fanastevnet 336 (10)
397 Lars Næprud Lillehammer Skytterlag Maistevnet 336 (10)
397 Knut Hårklau Voss Skyttarlag 1 runde banekarusell Vossakretsen 336 (10)
397 Erlend Solberg Seilen Åsane/Hordvik Skyttarlag Fanastevnet 336 (10)
401 Jan Øivind Svardal Fana Skyttarlag Sartorstevnet 336 (9)
401 Eirik Sylte Kongsberg Skytterlag Larvikstevnet 2022 336 (9)
401 Trine Lise Haugan Mostadmark Skytterlag Baneåpning 336 (9)
401 Roar Saksvik Orkla Skytterlag Baneåpning 336 (9)
401 Kjersti Quande Haugen Skedsmo Skytterlag Sparebankcupen - Urskogstevnet 336 (9)
401 Linn Hege Bakken Tynset Skytterlag Vårstevne 336 (9)
407 Knut Kvarekvål Voss Skyttarlag 2. runde Banekarusell 336 (8)
407 Jostein Rubbås-Risvik Øvre Målselv Skytterlag Hattestevnet 336 (8)
409 Inger Hustuft Aadne Styrvoll Skytterlag Lågencup 2022 - Flesberg 336 (5)
410 Morten Velo Ringerike Skytterlag Frigjøringsstevnet Aas 336 (4)
411 Ole Ragnar Hareide Hansen Bodø Østre Skytterlag Vårmønstring 2022 336 (3)
412 Siv Svartisdal Røvassdalen Skytterlag Vårmønstring 2022 336 (1)
413 Helge Hollund Surdal Aalesund Skyttarlag Stamnæss-pokalen 2022 335 (14)
413 Lars Johan Skjeggedal Mykland Skytterlag 1. æresprisstevne 335 (14)
415 Marit Hefte Hallingskarvet Skytterlag Fanastevnet 335 (12)
415 Dick Brevik Malmefjorden Skytterlag Malmefjordenstevnet 335 (12)
415 Robert Stornes Nidaros Skytterlag Baneåpning 335 (12)
415 Tore Veie Rissa Skytterlag Baneåpning 335 (12)
415 Steinar Skorpa Stavanger Skytterlag Hafrsfjordstevnet 335 (12)
415 Kenneth Rakkestad Vennesla Skytterlag Greipstadstevnet, karusell 335 (12)
421 Magne Almås Elverum Skytterlag 1. mai stevne 335 (11)
421 Svein Kåre Furre Leikanger Skyttarlag Lagsmeisterskap bane og stang 335 (11)
421 Jan Roger Hoff Viksdalen Skyttarlag Hyenstemnet 335 (11)
424 Bjørnar Ulvik Frosta Skytterlag Ulvstupokalen 335 (10)
424 Fred Erik Berge Laudal Skytterlag Karusell Laudal 335 (10)
424 Rune Raknerud Trøgstad Skytterlag Sparebankcupen - Urskogstevnet 335 (10)
427 Frode Lund Blaker Skytterlag Sparebankcup - Fetstevnet 335 (9)
427 Irja Jødahl Blaker Skytterlag Sparebank-Cup - Høland/Bjørkelangen stevne 335 (9)
427 Torill Lystad Hovdebygda og Ørsta Skyttarlag Gylsmyrstevnet 2022 335 (9)
427 Jarle Tvinnereim Kristiansand og Omegn Skytterlag Birkenesstevnet, karusell 335 (9)
427 Erlend Rustad Kråkstad og Ski Skytterlag Frigjøringsstevnet Aas 335 (9)
427 Jostein Kjernli Østre Gausdal Skytterlag Midtukestevne 335 (9)
433 Øivind Ødegård Eidsberg Skytterlag Vårstevnet 335 (8)
433 Edgar Bjorøy Sartor Skyttarlag Sartorstevnet 335 (8)
435 Bjørn Enerud Sande Skytterlag Frigjøringsstevnet Aas 335 (7)
436 Lennart Henden Syvde Skyttarlag Gylsmyrstevnet 2022 335 (6)
437 Sigmund Våge Vareld Skyttarlag Fanastevnet 335 (5)
438 Miklas Ellingsen Brunes Bodø Østre Skytterlag Vårmønstring 2022 335 (3)
439 Knut Jørgen Brodahl Fana Skyttarlag Fanastevnet 334 (14)
439 Harald Tandberg Søndre Modum Skytterlag Kveldsstevne 2022 Ådal 334 (14)
441 Oda Flikkerud Nord-Odal Skytterlag Vårstevne 2022 NOS 334 (13)
442 Erik Nyseter Opdal og Midtbygden Skytterlag Trippelstevnet Lonås 334 (12)
443 Kine Bekkevold Austerbygda Skytterlag Åpningsstevnet 334 (11)
443 Jon Olav Bjørke Hardanger Skyttarlag 1. Mai-stemna Hardanger 334 (11)
443 Lars Lillegård Hjelmen Skytterlag Malmefjordenstevnet 334 (11)
443 Roy Halseth Malvik Skytterlag Trippelstevne Alvdal 334 (11)
443 Andreas Lunde Nittedal Skytterlag Sparebankcupen - Urskogstevnet 334 (11)
443 Øystein Kvarekvål Voss Skyttarlag 2. runde Banekarusell 334 (11)
449 May Elisabeth Nordahl Nordstrand Skytterlag Åpningsstevne 2022 334 (10)
449 Tor Bertil Risvik Overhalla Skytterlag Åpnings-stevnet 334 (10)
449 Lars Singsaas Singsås Skytterlag Trippelstevnet Tynset 334 (10)
449 Martin Aadland Vad Stord Skytterlag 1. Mai-stemna Jondal 334 (10)
453 Otto Myrvold Nordre Modum Skytterlag Kveldsstevne 2022 Ådal 334 (9)
453 Sverre H. Melhus Rissa Skytterlag Baneåpning 334 (9)
453 Olle Gabrielsson Rommeheds Skf Løitenstevnet 300m 334 (9)
453 Jonas Ørmen Råde Skytterlag Hisåsstevnet 334 (9)
453 Karl R. Hetland Skedsmo Skytterlag Sparebankcupen - Urskogstevnet 334 (9)
458 Steve T. Øverland Gann Skytterlag Gannstevnet 2022 334 (8)
458 Arvid Tufta Kvinnherad Skyttarlag 1. Mai-stemna Hardanger 334 (8)
458 Gaute Eliassen Hamre Leikanger Skyttarlag Lagsmeisterskap bane og stang 334 (8)
458 Thomas Stenvoll Soknedal Skytterlag Trippelstevnet Lonås 334 (8)
458 Trond Gullik Mikkelsen Surnadal Skytterlag Hjelmenstevnet 2022 334 (8)
458 Trine Gromsrud Urskog Skytterlag Sparebank-Cup - Høland/Bjørkelangen stevne 334 (8)
464 Ragnhild Øyen Aspøy og Straumsnes Skytterlag Eide og Naas Vårstevne 334 (7)
464 Anders Foss Hidemstrædet Blaker Skytterlag Sparebank-Cup - Høland/Bjørkelangen stevne 334 (7)
464 Vegard Saxebøl Frogn og Drøbak Skytterlag Treningspokal 1 334 (7)
467 Bente Hjelen Årvågsfjord Skytterlag Sigvart Kuløy Minnestevne 334 (6)
468 Knut Melby Atrå Skytterlag Sauheradstevnet 2022 334 (4)
468 Lennart Tennfjord Engesetdal/Skodje Skyttarlag Aalesund bane - Veidekkepokalen 334 (4)
470 Ove Herjuaune Malvik Skytterlag Hønstadfatet 334 (0)
471 Beate Hjellen Aalesund Skyttarlag Aalesund bane - Veidekkepokalen 333 (14)
471 Kirsten Aaslund Frogn og Drøbak Skytterlag Røykenstevnet 333 (14)
471 Sveinung Kvamme Målselv Skytterlag Hattestevnet 333 (14)
471 Karl Petter Elvestad Trøgstad Skytterlag Frigjøringsstevnet Aas 333 (14)
475 Trygve Thaule Rise og Løddesøl Skytterlag 1. æresprisstevne 333 (13)
476 Pål J Berg Gjerpen Skytterlag Gjerpen banestevne 2022 333 (12)
476 Jørn Ole Skiri Rauma Skytterlag Malmefjordenstevnet 333 (12)
476 Torbjørn Landro Sartor Skyttarlag Vårtreffen Bane 2022 - Aurland 333 (12)
479 Jesper Nilsstua Raumnes Skytterlag Frigjøringsstevnet Aas 333 (11)
479 Sigurd Sve Rissa Skytterlag Baneåpning 333 (11)
479 Stein Ove Robøle Øystre Slidre Skyttarlag Vårstevne 333 (11)
482 Dina Marki Morttjernet Høland/Bjørkelangen Skytterlag Skjebergsmellen 2022 333 (10)
482 Stig Andrè Rødland Klepp Skytterlag Finnøystevnet 2022 333 (10)
482 Maximilian Zimmermann Kvinnherad Skyttarlag Frigjøringsstevnet Aas 333 (10)
482 Frank Odden Løiten Skytterlag Løitenstevnet 300m 333 (10)
482 Kjell Eidal Nes og Bromma Skytterlag Lågencup 2022 - Sigdal 333 (10)
482 Ole Gustav Huser Raumnes Skytterlag Frigjøringsstevnet Såner 333 (10)
488 Kristi Skår Hardanger Skyttarlag 1. Mai-stemna Hardanger 333 (9)
489 Trond Petter Lystad Hovdebygda og Ørsta Skyttarlag Gylsmyrstevnet 2022 333 (8)
489 Gustav Rosland Tørdal Skytterlag Notoddenstevnet 2022 333 (8)
491 Morten Eriksen Mosjøen Skytterlag Åpningsstevnet 333 (6)
491 Arnt Bruseth Mælum Skytterlag Bamblestevnet 2022 333 (6)
491 Marie Alme Nordbygda og Rand Skyttarlag Hyenstemnet 333 (6)
494 Jo Inge S. Auren Spydeberg Skytterlag Plaketten senior 333 (0)
495 Vanja Eirin Ramstad Degernes Skytterlag Hisåsstevnet 332 (12)
495 Anders Milde Fana Skyttarlag Fanastevnet 332 (12)
495 Jon Arne Olsen Nesna Skytterlag Bane åpning 1 2022 332 (12)
498 Bjørn Atle Brendjord Lesja Skytterlag Trippelstevnet Tynset 332 (11)
498 Tore Brandtzæg Mære Skytterlag Baneåpning 332 (11)
498 Sigurd Stensås Soknedal Skytterlag Baneåpning 332 (11)
498 Eline Westum Tynset Skytterlag Trippelstevnet Lonås 332 (11)
502 Karl Gunnar Strøm Bodø Østre Skytterlag Bane åpning 2 2022 332 (10)
502 Audun Fiskum Harran Skytterlag Åpnings-stevnet 332 (10)
504 Pål Kverneng Løiten Skytterlag Trippelstevne Alvdal 332 (9)
505 Kari Sofie Brøndbo Fiskum Harran Skytterlag Åpnings-stevnet 332 (8)
505 Morten Lunde Klepp Skytterlag Kleppstevnet 332 (8)
505 Kjetil Kongsgård Røraas Kongsberg Skytterlag Lp Cup Bane 332 (8)
505 Fredrik Jensen Løiten Skytterlag Treningsstevne for Hedmark sksml 332 (8)
505 Ketil Sundal Nordstrand Skytterlag Åpningsstevne 2022 332 (8)
510 Kjetil Haugen Etnedal Skyttarlag Vårstevne 332 (7)
510 Atle Berg Gjerpen Skytterlag Gjerpen banestevne 2022 332 (7)
510 Steinar Norum Lindesnes Skytterlag Karusell Laudal 332 (7)
510 Erlend Rudland Ringebu og Fåvang Skytterlag Vårstevne 332 (7)
510 Audun Myksvoll Sartor Skyttarlag Fanastevnet 332 (7)
510 Bjarne Sigurd Ramsjø Svinndal Skytterlag Frigjøringsstevnet Aas 332 (7)
516 Martin Saxebøl Frogn og Drøbak Skytterlag Treningspokal 1 332 (6)
517 Aage V Espedal Gann Skytterlag Kleppstevnet 332 (4)
517 Arnt Ingve Svela Klepp Skytterlag Kleppstevnet 332 (4)
519 Per Ove Røkke Bodø Østre Skytterlag Vårmønstring 2022 332 (1)
520 Harald Kvåle Jondal Skyttarlag 1. Mai-stemna Jondal 331 (12)
521 Ole Johan Nyengen Trøgstad Skytterlag Klassemedaljer 1. gang 331 (11)
522 Tore Finstad Frogn og Drøbak Skytterlag Skjebergsmellen 2022 331 (10)
522 Martin Bergan Styrvoll Skytterlag Bamblestevnet 2022 331 (10)
524 Harald Borlaug Aurland Skyttarlag Vårtreffen Bane 2022 - Aurland 331 (9)
524 Sigmund Løken Stord Skytterlag 1. Mai-stemna Jondal 331 (9)
526 Ingvar Brohaug Alvdal Skytterlag Trippelstevne Alvdal 331 (8)
526 Nils Kristian Johansen Nesna Skytterlag Vårstevnet 331 (8)
526 Henrik Oppen Oslo Østre Skytterlag Løitenstevnet 300m 331 (8)
529 Kjell Ivar Brustad Eidskog Skytterlag Vårstevne 2022 NOS 331 (7)
529 Adrian Herland Rollag Hedrum Skytterlag Larvikstevnet 2022 331 (7)
529 Inger Hustuft Aadne Styrvoll Skytterlag Larvikstevnet 2022 331 (7)
532 Elin Mikkelsplass Nes og Bromma Skytterlag Åpent kveldsstevne / 1. Sparebank1 karusell ungdom / 1. Veterantreff 331 (6)
533 Aleksander Bråten Hardanger Skyttarlag 1. Mai-stemna Hardanger 331 (5)
533 Andreas Hustuft Aadne Styrvoll Skytterlag Notoddenstevnet 2022 331 (5)
535 Kathrine Johansen Balsfjord Skytterlag Hattestevnet 331 (4)
536 Abel Leander Sandvei Bodø Østre Skytterlag Vårmønstring 2022 331 (3)
536 Lene Mari Sæthre Bodø Østre Skytterlag Vårmønstring 2022 331 (3)
538 Svenn Harald Hovd Namdalseid og Lyngen Skytterlag Vårstevnet 330 (16)
539 Ole Morten Ingesen Nordre Modum Skytterlag Lågencup 2022 - Sigdal 330 (13)
540 Marius H. Sandvik Knipenborg Skyttarlag Vårtreffen 2022 Bane Knipenborg 330 (11)
541 Atle Lotsberg Nordbygda og Rand Skyttarlag Stadt-stemnet 2022 330 (10)
541 Nina Johanne Dønheim Sartor Skyttarlag Sartorstevnet 330 (10)
543 Ole Morten Ingesen Malm Skytterlag Kveldsstevne 2022 Ådal 330 (9)
543 Gaute Sande Almeland Voss Skyttarlag Vårtreffen Bane 2022 - Aurland 330 (9)
545 Malin Lauvrak Dølemo Skyttarlag 1. æresprisstevne 330 (8)
545 Geir Lie Holum Skytterlag Karusell Laudal 330 (8)
545 Tom Knudsen Sandar og Sandefjord Skytterlag Røykenstevnet 330 (8)
545 Lars Erik Hopmark Smøla Skytterlag Sigvart Kuløy Minnestevne 330 (8)
549 Line Jordal Myrset Eidsvåg og Eidsøra Skytterlag Aalesund bane - Veidekkepokalen 330 (6)
549 Geir Seland Gransherad og Heddal Skyttarlag Gjerpen banestevne 2022 330 (6)
549 Johanne Ramsli Smøla Skytterlag Sigvart Kuløy Minnestevne 330 (6)
552 Per Johan Brekke Bjordal/søreide Skyttarlag Sogn Ytre-Trippelstemne Bjordal/Søreide 330 (5)
552 Rune Vikøren Farnes Skyttarlag Vårtreffen Farnes 330 (5)
554 Roar Aune Øvre Surnadal Skytterlag Malmefjordenstevnet 329 (17)
555 Alf Erik Røyrvik Hyen Skyttarlag Hyenstemnet 329 (14)
556 Preben Øidne Grindølen Skytterlag 1. mai stevne 329 (12)
557 Inge Eriksen Bergen Skytterlag 1. Mai-stemna Jondal 329 (10)
558 Kenneth Kaastad Os Skyttarlag Fanastevnet 329 (9)
559 Per Asle Nordli Asker Skytterlag Kveldsstevne 2022 Ådal 329 (8)
559 Olav Biørnstad Røvassdalen Skytterlag Åpningsstevnet 329 (8)
561 Per Tore Taklo Hundeide Skyttarlag Stadt-stemnet 2022 329 (7)
561 Odd Frank Olsen Kristiansand og Omegn Skytterlag Birkenesstevnet, karusell 329 (7)
561 Kaja Jansen Mælum Skytterlag Bamblestevnet 2022 329 (7)
564 Jarle Kvinen Gann Skytterlag Gannstevnet 2022 329 (5)
564 Anders Dyrnes Smøla Skytterlag Sigvart Kuløy Minnestevne 329 (5)
566 Eirik Blindheim Seim Skyttarlag Løvstakkstevnet 329 (3)
567 Janne Tormodset Viksdalen Skyttarlag Sogn Ytre-Trippelstemne Bjordal/Søreide 328 (12)
568 Ørjan Hansen Dunderlandsdalen Skytterlag Åpent dobbeltstevne 2 328 (11)
569 Marthe Køhl Elverum Skytterlag Vårstevnet 2022 328 (10)
569 Tore Martinussen Skedsmo Skytterlag Skøimåsanstevnet 2022 328 (10)
569 Hanne Waag Surnadal Skytterlag Hjelmenstevnet 2022 328 (10)
569 Fredrik Herlofsen Søgne Skytterlag 1. mai stevne 328 (10)
569 Tor Magne Svendli Øvre Målselv Skytterlag Hattestevnet 328 (10)
569 Astrid Kristine Halvorsrud Øymark Skytterlag Frigjøringsstevnet Frogn og Drøbak 328 (10)
575 Jørn Strypet Alvdal Skytterlag Trippelstevne Alvdal 328 (9)
575 Jo Inge Fladvad Nordre Skage Skytterlag Åpnings-stevnet 328 (9)
577 Sigmund Haugen Kjosaas Dale (Sunnfjord) Skyttarlag Hyenstemnet 328 (8)
578 Syver Fjeld Nord-Odal Skytterlag 1. mai stevne 328 (7)
578 Arild Moen Skjelstadmark Skytterlag Vårstevnet 328 (7)
580 Helge Roar Åndal Malmefjorden Skytterlag Malmefjordenstevnet 328 (6)
581 Anders Spornæs Aas Skytterlag Frigjøringsstevnet Aas 328 (5)
581 Nina Vatne Alfsen Vegårshei Skytterlag 1. æresprisstevne 328 (5)
583 Eivind Lussand Fana Skyttarlag Fanastevnet 328 (4)
583 Helge Sverre Strand Klepp Skytterlag Finnøystevnet 2022 328 (4)
585 Sven Erik Rustad Kråkstad og Ski Skytterlag Frigjøringsstevnet Frogn og Drøbak 328 (2)
586 Lars Kristian Skredderstuen Søndre Land Skytterlag Kveldsstevne 327 (10)
587 Bjørn Marius Johnsen Nord-Odal Skytterlag Sparebankcup - Fetstevnet 327 (9)
587 Gunstein Lauvrak Nordstrand Skytterlag Skøimåsanstevnet 2022 327 (9)
587 David Davidsen Sande Skytterlag Lågencup 2022 - Sigdal 327 (9)
590 Vidar Gaarder Rollag og Veggli Skytterlag LP-cup bane runde 2 327 (6)
590 Sigbjørn Hopmark Smøla Skytterlag Sigvart Kuløy Minnestevne 327 (6)
590 Aina Tangen Stange og Romedal Skytterlag Vårstevne 2022 NOS 327 (6)
593 Ingunn Hopmark Smøla Skytterlag Sigvart Kuløy Minnestevne 327 (4)
594 Åsne Kaasa Notodden Skytterlag Notoddenstevnet 2022 326 (11)
594 Kristoffer Vad Sigdal Skytterlag Lågencup 2022 - Sigdal 326 (11)
596 Karl Haslestad Ugland Skytterlag Vårstevnet 326 (10)
597 Ingvald Førde Ekra Imenes Skytterlag 1. æresprisstevne 326 (8)
598 Anders Gammelsæter Kvisvik Aureosen Skytterlag Malmefjordenstevnet 326 (7)
599 Anna-Cecilie Lunde Degernes Skytterlag Skjebergsmellen 2022 326 (6)
599 Per Christian Berg Kråkstad og Ski Skytterlag Frigjøringsstevnet Aas 326 (6)
601 Marius Klette Voss Skyttarlag 1. Mai-stemna Hardanger 326 (3)
602 Hans Petter Aas-Hveem Rygge Skytterlag Riflen stevnet 325 (15)
603 Reidun Kristin Knapstad Florø Skytterlag Hyenstemnet 325 (12)
604 Lars Fredrik Gyland Kristiansand og Omegn Skytterlag Greipstadstevnet, karusell 325 (10)
604 Roy Håkstad Lakselvdal Skytterlag Hattestevnet 325 (10)
606 Terje Kvestad Kongsberg Skytterlag Lågencup 2022 - Sigdal 325 (8)
607 Dag-Kjetil Selsvik Jondal Skyttarlag 1. Mai-stemna Jondal 325 (7)
608 Gunnar Bråten Alvdal Skytterlag Trippelstevnet Tynset 325 (6)
608 Kristin Kanestrøm Smøla Skytterlag Sigvart Kuløy Minnestevne 325 (6)
610 Roar Havstein Sem Skytterlag Notoddenstevnet 2022 325 (5)
611 Svenn Ivar Simskar Grane Skytterlag Åpningsstevnet 325 (4)
612 Mathea Barlund Skarpskytten Skytterlag Sparebank-Cup - Høland/Bjørkelangen stevne 325 (3)
612 Kristin Sørengen Øystre Slidre Skyttarlag Vårstevne 325 (3)
614 Bente Steiestøl Målselv Skytterlag Vårstevne 2022 NOS 325 (2)
615 Mads Stalheim Bergli Fana Skyttarlag Fanastevnet 324 (10)
615 Heidi Pedersen Frogn og Drøbak Skytterlag Riflen stevnet 324 (10)
617 Oddgeir Kvestad Folgefonn Skyttarlag Lagsmeisterskap Bane 2022 324 (9)
618 Ronny Vedå Aalesund Skyttarlag Aalesund bane - Veidekkepokalen 324 (8)
618 Øyvind Guggedal Klepp Skytterlag Finnøystevnet 2022 324 (8)
620 Endre Jonassen Gann Skytterlag Kleppstevnet 324 (7)
620 Morten Helgaset Voss Skyttarlag 2. runde Banekarusell 324 (7)
622 Eirin Hovde Åmodt Ringebu og Fåvang Skytterlag Løitenstevnet 300m 324 (6)
622 Martin Sikle Mathiesen Ringebu og Fåvang Skytterlag Vårstevne 324 (6)
624 Vegard Lussand Fana Skyttarlag Fanastevnet 324 (5)
625 Roy Vidar Svensli Aureosen Skytterlag Malmefjordenstevnet 324 (3)
625 Tor Henning Post Ugland Skytterlag 1. æresprisstevne 324 (3)
627 Espen Mjelde Jakobsen Meland Skyttarlag 1. Mai-stemna Jondal 323 (10)
627 Bjørn Willand Tyristrand Skytterlag Lågencup 2022 - Flesberg 323 (10)
629 Bjørn Mølland Greipstad Skytterlag Vårstevnet 323 (9)
630 Conny J. Karlsen Alta Skytterlag Hattestevnet 323 (8)
630 Terje Hus Kvinnherad Skyttarlag 1. Mai-stemna Hardanger 323 (8)
632 Jakob Lotsberg Nordbygda og Rand Skyttarlag Hyenstemnet 323 (7)
632 Alexander Klo Hansen Saltdal Skytterlag Bane åpning 2 2022 323 (7)
634 Hege Ingrid Sydnes Blaker Skytterlag Sparebank-Cup - Høland/Bjørkelangen stevne 323 (6)
634 Morten Nysted Stavanger Skytterlag Hafrsfjordstevnet 323 (6)
636 Oda Johanne Nordøen Åsane/Hordvik Skyttarlag Sogn Ytre-Trippelstemne Bjordal/Søreide 323 (4)
637 Christen Sjøvold Malvik Skytterlag Hønstadfatet 323 (0)
638 Asgeir Bruseth Mælum Skytterlag Larvikstevnet 2022 322 (11)
639 Kristina Sjøberg Kristiansand og Omegn Skytterlag Birkenesstevnet, karusell 322 (8)
639 Camilla Irene Kalset Grøtte Surnadal Skytterlag Hjelmenstevnet 2022 322 (8)
641 Erik Bauge Rissa Skytterlag Baneåpning 322 (7)
641 Johny Andre Bertheau Sørum Skytterlag Skøimåsanstevnet 2022 322 (7)
643 Jan Arne Løvås Jøa Skytterlag Åpnings-stevnet 322 (6)
643 Frode Finstad Røros Skytterlag Trippelstevne Alvdal 322 (6)
645 Arild Dyrendahl Rissa Skytterlag Baneåpning 322 (5)
646 Per Einar Lunde Nittedal Skytterlag Sparebankcupen - Urskogstevnet 322 (4)
647 Morten Fuglevåg Nordstrand Skytterlag Åpningsstevne 2022 321 (10)
648 Britt Helen Holtan Orkland Ytre Skytterlag Ulvstupokalen 321 (7)
649 Eivind Yttri Leikanger Skyttarlag Lagsmeisterskap bane og stang 321 (6)
649 Paul Otto Vatne Nordstrand Skytterlag Frigjøringsstevnet Såner 321 (6)
651 Bjørnar C. S. Galby Frogn og Drøbak Skytterlag Røykenstevnet 321 (5)
651 Ole Nikolai Jåtun Greipstad Skytterlag Greipstadstevnet, karusell 321 (5)
651 Øyvind Taugl Søndre Odalen Skytterlag Vårstevnet 2022 321 (5)
654 Ole Johan Aune Snillfjord Skytterlag Ulvstupokalen 321 (4)
655 Henrik Meum Stormo Rygge Skytterlag Frigjøringsstevnet Aas 321 (2)
656 Ronny Langhelle Bruvik Skyttarlag Sartorstevnet 320 (9)
657 Jan Dalene Kristiansand og Omegn Skytterlag Greipstadstevnet, karusell 320 (6)
658 Erik André Broe Skedsmo Skytterlag Sparebankcup - Fetstevnet 320 (5)
658 Eirill Ulberg Hagavold Stjernen Skytterlag Røykenstevnet 320 (5)
658 Maren Husås Søndre Odalen Skytterlag Vårstevne 2022 NOS 320 (5)
661 Sigve Vikesland Aurland Skyttarlag Vårtreffen Bane 2022 - Aurland 319 (11)
662 Jostein Nerødegård Begna Skyttarlag Løitenstevnet 300m 319 (9)
663 Øystein Bjertnæs Snarum Skytterlag Lågencup 2022 - Sigdal 319 (7)
664 Stig-Morten Larsen Storfjord Skytterlag Hattestevnet 319 (6)
664 Olav Teigland Tysnes Skyttarlag 1. Mai-stemna Hardanger 319 (6)
666 Tor Jostein Jenssen Bardu Skytterlag Hattestevnet 319 (4)
666 Jonas Sveum Nordre Land Skytterlag Vårstevne 319 (4)
666 Ole-Thomas Groseth Ådal Skytterlag Kveldsstevne 2022 Ådal 319 (4)
669 Bengt-Erik Hansen Balsfjord Skytterlag Hattestevnet 319 (3)
669 Kristin Sve Bratseth Rissa Skytterlag Baneåpning 319 (3)
671 Gabriel Skjulhaug Yttri Leikanger Skyttarlag Lagsmeisterskap bane og stang 318 (9)
672 Ingvar Thomas Sørfjord Sørfjord og Omegn Skytterlag Bane åpning 2 2022 318 (6)
673 Jan Tore Løkken Nord-Odal Skytterlag Vårstevne 2022 NOS 318 (5)
674 Mari Bjarkøy Ringerike Skytterlag Kveldsstevne 2022 Ådal 317 (1)
675 Oddbjørn Håstul Larvik Skytterlag Larvikstevnet 2022 316 (7)
676 Jon Sæterbø Surnadal Skytterlag Hjelmenstevnet 2022 316 (6)
677 Jorunn Marie Vaad Sigdal Skytterlag Lågencup 2022 - Flesberg 316 (5)
678 Kjell Bøe Bjørgum Aurland Skyttarlag Vårtreffen 2022 Bane Knipenborg 316 (4)
678 Kristian Lotsberg Nordbygda og Rand Skyttarlag Hyenstemnet 316 (4)
680 Tore Hoff Tingelstad Skytterlag Vårstevne 2022 NOS 315 (4)
681 Anne Beate Engebretsen Øvre Rendal Skytterlag Vårstevne 2022 NOS 314 (7)
682 Ole Petter Holm Birkenes Skytterlag Birkenesstevnet, karusell 312 (6)
683 Heidi Støa Kristiansen Asker Skytterlag Røykenstevnet 312 (4)
684 Ivar Meek Ljotebø Vadheim Skyttarlag Hyenstemnet 310 (6)
685 Vemund Hagaseth Fagernes Skytterlag Vårstevne 310 (4)
685 Sander Eide Aase Hardanger Skyttarlag 1. Mai-stemna Hardanger 310 (4)
687 Per-Erik Haugen Nordstrand Skytterlag Åpningsstevne 2022 309 (5)
688 Erik Andresen Blaker Skytterlag Lagspokalen 308 (0)
689 Tom Ingar Nilsstua Raumnes Skytterlag Frigjøringsstevnet Frogn og Drøbak 307 (3)
690 Marius Sundby Skogbygden Skytterlag Vårstevnet 2022 305 (6)
691 Thea Rinde Oterkiil Mælum Skytterlag Bamblestevnet 2022 305 (2)
692 Helge Tveit Gann Skytterlag Gannstevnet 2022 304 (5)
693 Brede Jensen Kongsberg Skytterlag LP-cup bane runde 2 304 (3)
694 Camilla Mudenia Aas Skytterlag Frigjøringsstevnet Aas 304 (1)
695 Olav Måge Gjesdal Skytterlag Baneåpning 303 (7)
695 Ivar Evje Sigdal Skytterlag Røykenstevnet 303 (7)
697 Per Iver Mælen Lonås Skytterlag Trippelstevnet Lonås 303 (2)
698 Svein Yngve Hegland Grong Skytterlag Åpnings-stevnet 302 (5)
699 Eilef Stalleland Imenes Skytterlag Birkenesstevnet, karusell 300 (2)
700 Olav Holen Blaker Skytterlag Skøimåsanstevnet 2022 300 (1)
701 Georg Groven Gann Skytterlag Gannstevnet 2022 299 (3)
702 Odd Charles Jensen Jøa Skytterlag Åpnings-stevnet 294 (2)
703 Espen Foseid Aakre Seim Skyttarlag Open stemne 293 (2)
704 Emil Volden Snillfjord Skytterlag Ulvstupokalen 291 (5)
705 Torbjørn Sirekrok Gjesdal Skytterlag Egersundstevnet 2022 288 (4)
706 Ole Johannes Bakke Hardanger Skyttarlag 1. Mai-stemna Hardanger 288 (1)
707 Knut Inge Brænd Spydeberg Skytterlag Plaketten senior 269 (0)
708 Sverre Vestvik Beitstad Skytterlag Forsvarsskytingen 241 (11)
709 Per Edvin Bech Askim Skytterlag Sparebankcupen - Urskogstevnet 240 (7)
710 Per Stubberud Askim Skytterlag Frigjøringsstevnet Aas 239 (7)
711 Henry Håkansson Eda Skyttegille Sparebankcupen - Urskogstevnet 239 (6)
711 Jakob B Skogan Kvam Skytterlag Forsvarsskytingen 239 (6)
711 Daniel Dretvik Leksvik Skytterlag Forsvarsskytingen 239 (6)
714 Svend Karlsen Askim Skytterlag Frigjøringsstevnet Aas 238 (7)
715 Anders Skaarud Randsfjord Skytterlag Frigjøringsstevnet Frogn og Drøbak 237 (6)
716 Marte Eline Havre Åsane/Hordvik Skyttarlag Sartorstevnet 236 (10)
717 Erik Wik Moss og Våler Skytterlag Åpningsstevnet 236 (7)
717 Frank Bilstad Øvre Ogndal Skytterlag Forsvarsskytingen 236 (7)
719 Ole Kristian Ågotnes Sartor Skyttarlag Sartorstevnet 236 (5)
720 Eirik Kristiansen Oslo Østre Skytterlag Frigjøringsstevnet Aas 235 (6)
720 Håvard Valstad Øvre Ogndal Skytterlag Forsvarsskytingen 235 (6)
722 Håkon Vasset Sande Skytterlag Baneåpning 235 (5)
722 Arild Jønsson Torsnes Skytterlag Frigjøringsstevnet Aas 235 (5)
724 Martin Sandås Enebakk Skytterlag Frigjøringsstevnet Såner 235 (2)
725 Jørund Oskar Ertsås Mære Skytterlag Forsvarsskytingen 234 (8)
725 Arne Fossmo Ringebu og Fåvang Skytterlag Midtukestevne 234 (8)
727 Bjørn Olav Nyfløt Øyer/Dølen Skytterlag Vårstevne 234 (3)
728 Lars Fossum Valnesfjord Skytterlag Vårmønstring 2022 234 (0)
729 Tom Kappelslåen Lesja Skytterlag Eide og Naas Vårstevne 233 (3)
730 Rolf Eldstad Overhalla Skytterlag Forsvarsskytingen 232 (9)
731 Klaus-Arne Olsen Målselv Skytterlag Hattestevnet 232 (7)
732 Kenneth Husåsfallet Skogbygden Skytterlag Vårstevnet 2022 232 (5)
733 Bård Johan Furnes Bodø Østre Skytterlag Vårmønstring 2022 232 (0)
734 Elin Håland Bømlo Skytterlag Forsvarsskytingen 231 (2)
735 Tine Heimstad Sande Skytterlag Baneåpning 231 (1)
736 Kim Andre Korsmo Bodø Østre Skytterlag Vårmønstring 2022 231 (0)
737 Johannes Brændhagen Lunner Skytterlag Sparebankcupen - Urskogstevnet 230 (7)
738 Kjell Tore Skarmyr Dølemo Skyttarlag Jørgen Kittelsen minnestevne 230 (4)
738 Benny Erik Husåsfallet Skogbygden Skytterlag 1. mai stevne 230 (4)
740 Arne Hægestøyl Dølemo Skyttarlag Vårstevnet 229 (6)
741 Øystein Nyhagen Bodø Østre Skytterlag Vårmønstring 2022 229 (0)
742 John Arne Arvesen Stange og Romedal Skytterlag 1. mai stevne 227 (2)
743 Espen Grina Tingelstad Skytterlag Kveldsstevne 226 (7)
744 Hans Kristian Lundby Løiten Skytterlag 1. mai stevne 226 (0)
745 Tommy Valstrand Sandstad Skytterlag Ulvstupokalen 225 (6)
746 Jorunn Vad Sigdal Skytterlag Lågencup 2022 - Sigdal 223 (2)
747 Knut Øystein Freng Bodø Østre Skytterlag Vårmønstring 2022 223 (0)
748 Torstein Dynna Tingelstad Skytterlag Skøimåsanstevnet 2022 222 (4)
749 Trond Andresen Blaker Skytterlag Sparebankcupen - Urskogstevnet 222 (0)
749 Jens Pettersen Nordstrand Skytterlag Åpningsstevne 2022 222 (0)
751 Ola Wærhaug Skedsmo Skytterlag Vårstevnet 2022 221 (2)
752 Bjørn Grønås Våler Skytterlag Vårstevne 2022 NOS 220 (5)
753 Vidar Austheim Øvre Ogndal Skytterlag Forsvarsskytingen 220 (2)
754 Ole Herland Hedrum Skytterlag Larvikstevnet 2022 216 (1)
755 Arne Rolfsrud Sigdal Skytterlag Lågencup 2022 - Sigdal 215 (1)
756 Tore Hoff Gjøvik og Brusveen Skytterlag 1. mai stevne 214 (3)
757 Roger Voll Nord-Odal Skytterlag Vårstevne 2022 NOS 214 (2)
758 Knut Åstrøm Dunderlandsdalen Skytterlag Vårmønstring 2022 214 (0)
759 Terje Vestvik Beitstad Skytterlag Forsvarsskytingen 213 (4)
760 Jens Ronald Johansen Halden Skytterlag Vårstevnet 211 (1)
761 Åse Edny Sklett Overhalla Skytterlag Forsvarsskytingen 210 (3)
762 Olav Aaker Torsnes Skytterlag Skjebergsmellen 2022 206 (2)