Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur
Arrangementer med start påmelding idag
Dato Stevne LIVE Kart Skytterlag Type Beskrivelse Frist Påmelding Ant
12.02 Samlagsstevnet 15m kart Fustvatn Inne Samlagsst. 10.02 Start kl. 21.00
19.02 DC1 Sabotørfelten kart Trondhjems Felt - Åpent 17.02 Start kl. 21.00
Februar 2022
Dato Stevne LIVE Kart Skytterlag Type Beskrivelse Frist Påmelding Ant
10 - 10.02 Lapuacup #7 -2023 Sørskogbygda Inne - Åpent 07.02 Til påmelding 4

Januar 2023
Dato Stevne LIVE Kart Skytterlag Type Beskrivelse Frist Påmelding Ant
30.01 - 04.02 Randstevne LS Lånketrippel 2 kart Lånke Inne - Åpent 28.01 Avsluttet 472

30.01 - 03.02 Randstevne LS Flå / Samlagsstevne 15 m. kart Flå (Uttrøndelag) Inne - Åpent 28.01 Avsluttet 234

31.01 - 03.02 På vei til LS Live kart Rennebu Inne - Åpent 30.01 Avsluttet 117

Februar 2023
Dato Stevne LIVE Kart Skytterlag Type Beskrivelse Frist Påmelding Ant
01 - 03.02 Åpent stevne i forkant av LS 15m kart Alvdal Inne - Åpent 31.01 Avsluttet 171

01 - 03.02 Åpent 15m stevne Tynset Live kart Tynset Inne - Åpent 31.01 Avsluttet 148

01 - 03.02 Åpent 15m stevne kart Øvre Rendal Inne - Åpent 31.01 Avsluttet 36

02 - 05.02 Landsskytterstevnet innendørs Stjørdal Live kart Stjørdal Inne - Åpent 15.01 Avsluttet 1655

02 - 04.02 Randstevne LS-Meråker Live kart Stordalen Inne - Åpent 31.01 Avsluttet 322

02 - 04.02 Randstevne LS - Tydal kart Tydal Inne - Åpent 31.01 Avsluttet 34

02 - 05.02 Randstevne LS - Skatval Live Inderøy Inne - Åpent 01.02 Avsluttet 302

02.02 Randstevne LS - LEVANGER Live kart Levanger og Frol Inne - Åpent 01.02 Avsluttet 43

02 - 04.02 Randstevne LS kart Tydal Inne - Åpent
02.02 Sunnfjordpokalen Runde 6 kart Førde Inne - Åpent 01.02 Avsluttet 24

02 - 09.02 Lapuacup 7. runde kart Hallingskarvet Inne - Åpent 01.02 Avsluttet 4

03 - 04.02 Tromsø Open kart Tromsø Inne - Åpent AVLYST
03 - 04.02 Randstevne LS Skjelstadmark kart Skjelstadmark Inne - Åpent 02.02 Til påmelding 138

04.02 Finfeltstevne kart Sande Felt - Åpent AVLYST
05.02 Gjerdrumstevnet finfelt Gjerdrum Felt - Åpent AVLYST
05.02 Gjerdrumstevnet finfelt kart Gjerdrum Felt - Åpent 05.02 AVLYST
06 - 08.02 Lapua 7 kart Etnedal Inne - Åpent
06 - 11.02 Skedsmostevne 15m Live kart Skedsmo Inne - Åpent 05.02 Til påmelding 159

07.02 LapuaCup runde 7 kart Kråkstad og Ski Inne - Åpent 11

07.02 Miniatyrcup finalen R, ER, J kart Langevåg Inne - ikke kl.sett - Åpent
07.02 Mekonomen Cup 7 kart Mosjøen Inne - Åpent 06.02 Til påmelding 36

07.02 Treningscup 15m Hedmark kart Åsheim Inne - Åpent
07 - 09.02 Feil"! kart Andebu Inne - Åpent AVLYST
07 - 09.02 Vestfoldcup 15m - runde 2 av 5 Live kart Andebu Inne - Åpent 06.02 Til påmelding 83

07.02 Trenings cup kart Åsheim Inne - Åpent 06.02 Til påmelding 5

07 - 09.02 5. karusell 15 m. 2023 Live kart Hallingskarvet Inne - Åpent 05.02 Til påmelding 39

07 - 08.02 Krinsstemna Vossakrinsen Voss Inne - Åpent 06.02 Til påmelding 51

08 - 12.02 Tolga Open kart Tolgen Inne - Åpent 07.02 Til påmelding 17

08 - 12.02 Os Open Live kart Nora Inne - Åpent 08.02 Til påmelding 19

08.02 Miniatyrcup finalen 3-5, EJ kart Ørskog Inne - ikke kl.sett - Åpent
08.02 Lapuacup runde 7 kart Tingelstad Inne - Åpent 07.02 Til påmelding 4

08.02 Krinsstemna 15m Live kart Ullensvang Inne - Åpent 07.02 Til påmelding 7

08.02 Veteranstevne Live kart Sande Inne - Åpent 07.02 Til påmelding 3

09 - 12.02 Frostrøyken Målselv Live kart Målselv Inne - Åpent 07.02 Til påmelding 146

09 - 12.02 LDKS 15m Live kart Stordalen Inne Landsdelst. 08.02 Til påmelding 200

09.02 Miniatyrcup finalen NV, 1, 2 kart Aalesund Inne - ikke kl.sett - Åpent
09.02 Miniatyrcup finalen V55, V65, V73 kart Sykkylven Inne - ikke kl.sett - Åpent 08.02 Til påmelding 15

09 - 11.02 Samlagsstevnet 15m kart Fana Inne Samlagsst. 07.02 Til påmelding 162

09.02 Indre Fosen kommunemesterskap Live kart Rissa Inne - Åpent 08.02 Til påmelding 48

09 - 11.02 Februarstevne 1 2023 Live kart Gildeskål Inne - Åpent 09.02 Til påmelding 45

09 - 11.02 Februarstevne 2 2023 Live kart Gildeskål Inne - Åpent 09.02 Til påmelding 41

09 - 11.02 Dalsfjordstemnet Dale 2023 Live kart Dale (Sunnfjord) Inne - Åpent 08.02 Til påmelding 61

09 - 12.02 Returacup Stadlandet Live kart Stadlandet Inne - Åpent 08.02 Til påmelding 7

10 - 12.02 FROSTRØYKEN Falken Live kart Falken Inne - Åpent 08.02 Til påmelding 114

10 - 11.02 2. karusellst. / HVcup-5 kart Imenes Felt - Åpent 09.02 Til påmelding 180

10 - 11.02 3. karusellst. / HVcup-6 kart Rise og Løddesøl Felt - Åpent
10 - 11.02 Åpent dobbelstevne 1 Fagervika Inne - Åpent 08.02 Til påmelding 26

10 - 12.02 LDKS 15m Mørekretsen 2023 kart Aspøy og Straumsnes Inne Landsdelst. 05.02 Til påmelding 178

10 - 12.02 Batnfjordstevnet kart Batnfjord Inne - Åpent 04.02 Til påmelding 99

10 - 11.02 Åpent dobbelstevne 2 Fagervika Inne - Åpent 08.02 Til påmelding 27

10 - 11.02 15M kart Almenning Inne - Åpent 09.02 Til påmelding 2

10 - 11.02 Dalsfjordstemnet Hyllestad 2023 kart Hyllestad Inne - Åpent 09.02 Til påmelding 43

10 - 11.02 Dalsfjordstemnet Gaular 2023 Live kart Gaular Inne - Åpent 08.02 Til påmelding 57

10 - 11.02 Askvollstemnet 2023 kart Askvoll og Holmedal Inne - Åpent 08.02 Til påmelding 39

11.02 Heli-Team Cup FINALE Live kart Trondenes Inne - Åpent
11 - 12.02 Instruksjon / Innskyting Rogaland Felt - Åpent
11 - 12.02 HV-7+8/Telecup Felt Sannidal og Drangedal Drangedal Felt - Åpent 09.02 Til påmelding 248

11 - 12.02 Dobbel feltkarusell 60skudd Farsund Felt - Åpent 08.02 Til påmelding 19

11.02 Åpent stevne Kvæfjord Inne - Åpent 08.02 Til påmelding 20

12.02 Samlagsstevnet 15m kart Fustvatn Inne Samlagsst. 10.02 Start kl. 21.00
12.02 Åpent feltstevne - Kynndalen Sørskogbygda Felt - Åpent 10.02 Til påmelding 20

13 - 19.02 15m Vinter Sogndal Live kart Sogndal Inne - Åpent 12.02 Til påmelding 94

13 - 19.02 15m Vinter Hafslo Live kart Hafslo Inne - Åpent 12.02 Til påmelding 131

13 - 15.02 Vinterstevne 15m - Kråkstad og Ski kart Kråkstad og Ski Inne - Åpent 12.02 Til påmelding 112

13 - 15.02 Vinterstevne 15m - Askim kart Askim Inne - Åpent 11.02 Til påmelding 126

13 - 17.02 Krets1 kretskarusell 15 m kart Rømskog Inne - Åpent 12.02 Til påmelding 49

14 - 18.02 Orkla Sparebank Open 15m kart Orkland Ytre Inne - Åpent 13.02 Til påmelding 29

14 - 19.02 15m Vinter Norum kart Norum Inne - Åpent 12.02 Til påmelding 111

14 - 19.02 Samlagstemne Miniatyr 2023 Live kart Fitjar Inne Samlagsst. 13.02 Til påmelding 112

14 - 15.02 Kretsstevne 4 krets kart Torsnes Inne - Åpent 13.02 Til påmelding 39

14 - 16.02 6.Karusell m/finaler Alle klasser kart Gol og Ødegården Inne - Åpent 13.02 Til påmelding 24

14.02 Lagmesterskap 15 m kart Holla Inne - Åpent 13.02 Til påmelding 17

14 - 16.02 Vestfoldcup Nøtterø Nøtterø Inne - Åpent 12.02 Til påmelding 65

14 - 15.02 Dobbelt kveldsstevne 1 Live kart Ringerike Inne - Åpent 13.02 Til påmelding 78

14 - 15.02 Dobbelt kveldsstevne 2 Live kart Ringerike Inne - Åpent 13.02 Til påmelding 74

15.02 Lagmeisterskap 15m Stord 2023 kart Stord Inne - Åpent
15.02 Lagsmesterskap 15m kart Trysil Inne - Åpent 14.02 Til påmelding 1

15.02 Lapuacup runde 8 kart Tingelstad Inne - Åpent 14.02 Start: 08.02.2023
15 - 17.02 Orkland Energi innertiern kart Orkla Inne - Åpent 14.02 Til påmelding 80

15.02 Ringsaker mesterskapet 15m kart Åsheim Inne - Åpent 14.02 Til påmelding 31

15.02 Innendørskarusell 2023 Live kart Hegra Inne - Åpent 13.02 Til påmelding 23

15.02 SM 15m Oslo kart Oslo Østre Inne Samlagsst. 15.02 Til påmelding 16

15.02 Kretsstevne 15m 1. Krets kart Eidsberg - Bane - Åpent 14.02 Til påmelding 6

15.02 Fellestrening 2 Akershus skyttersamlag kart Eidsvoll Verk Inne - Åpent 14.02 Til påmelding 47

16.02 Liggpokalen Live kart Trondenes Inne - ikke kl.sett - Åpent
16 - 18.02 Dobbeltstevne 15m 1 Live kart Namdalseid og Lyngen Inne - Åpent 14.02 Til påmelding 54

16 - 18.02 Dobbeltstevne 15m 2 Live kart Namdalseid og Lyngen Inne - Åpent 14.02 Til påmelding 52

16 - 18.02 Februarstevnet 2023 Live kart Høylandet Inne - Åpent 15.02 Til påmelding 16

16 - 18.02 Returacup Hyen kart Hyen Inne - Åpent 16.02 Til påmelding 5

16 - 17.02 15m Åpent Stevne Live kart Hegra Inne - Åpent 15.02 Til påmelding 27

16.02 Nomemesterskap 15 m kart Holla Inne - Åpent 15.02 Til påmelding 33

16 - 19.02 Fiskåstemnet 15m kart Fiskå Inne - Åpent 18.02 Til påmelding 4

16.02 Lapuacup #8 -2023 Sørskogbygda Inne - Åpent 14.02 Start: 06.02.2023
17 - 18.02 Kleven Jakt og Fiske Cup 1 kart Hammerfest Inne - Åpent
17 - 18.02 Kleven Jakt og Fiske Cup 2 kart Hammerfest Inne - Åpent
17 - 18.02 Samlagstevne 15 meter kart Saltdal Inne Samlagsst. 16.02 Til påmelding 48

17 - 18.02 Åpent Stevne kart Sørfjorden Inne - Åpent 15.02 Til påmelding 36

17.02 Herfjordstevnet 15m Live kart Herfjord Inne - Åpent 15.02 Til påmelding 25

17 - 18.02 Kjellarstevnet kart Snillfjord Inne - Åpent
17 - 18.02 SM 15m Live kart Bjerkvik Inne Samlagsst. 16.02 Til påmelding 41

18 - 19.02 SM miniatyr kart Storfjord Inne Samlagsst. 16.02 Til påmelding 134

18.02 Egersundfelten Live Egersund Felt - Åpent 13.02 Til påmelding 21

18 - 19.02 Kleven Jakt og Fiske Cup 3 kart Hammerfest Inne - Åpent
18 - 19.02 Kleven Jakt og Fiske Cup 4 kart Hammerfest Inne - Åpent
18.02 Samlagsmesterskap 15 m kart Alteren Inne Samlagsst.
18.02 Åpent feltstevne / HV-CUP 9 kart Brumunddal og Nes Felt - Åpent 17.02 Til påmelding 100

18 - 19.02 Solundstemnet miniatyr 2023 kart Solund Inne - Åpent 16.02 Til påmelding 6

18 - 19.02 Samlagsstemne H&V, 15m Odda Inne Samlagsst. 15.02 Til påmelding 69

18.02 Dobbeltregistrert - utgår kart Brumunddal og Nes Felt - Åpent AVLYST
19.02 Telecup Siljan 2023 kart Siljan Felt - Åpent AVLYST
19.02 Samlagstevne 15m kart Bø (Vesterålen) Inne Samlagsst. 16.02 Til påmelding 28

19.02 DC1 Sabotørfelten kart Trondhjems Felt - Åpent 17.02 Start kl. 21.00
19.02 Totenfelten HV-Cup kart Vestre Toten Felt - Åpent 17.02 Til påmelding 158

19.02 Gjøvikfelten HV-Cup 2023 kart Gjøvik og Brusveen Felt - Åpent 17.02 Til påmelding 158

19.02 Gjesdalfelten kart Gjesdal Felt - Åpent 18.02 Start: 06.02.2023
20 - 22.02 Lapua 8 kart Etnedal Inne - Åpent
22 - 23.02 Midtukers stevne Elverum Live kart Elverum Inne - Åpent 20.02 Til påmelding 45

22.02 Mekonomen cup kart Drevja Inne - Åpent 20.02 Start: 08.02.2023
24 - 26.02 NNM 15m Midtre krets kart Bø (Vesterålen) Inne Landsdelst. 23.02 Til påmelding 79

25.02 KM 15m kart Drevja Inne - Åpent 23.02 Til påmelding 27

25.02 Njåfjellstevnet / Håfelten kart Time Felt - Åpent
25 - 26.02 LDKS 15m - Hordakretsen Live kart Haugesund og Sveio Inne Landsdelst. 12.02 Til påmelding 115

25.02 NM skifeltskyting normaldistanse Nordbygda og Rand Skifelt - Åpent 15.02 Til påmelding 20

25.02 4. karusellstevne kart Ugland Felt - Åpent
25.02 5. karusellstevne kart Froland Felt - Åpent
25.02 Åpent miniatyr Sortland kart Sortland Inne - Åpent 23.02 Til påmelding 49

26.02 Gaukestevnet - Grovfelt kart Gann Felt - Åpent
26.02 Grensestevnet DC 2 kart Brekken/Aursund Felt - Åpent
26.02 Felt Langevåg kart Langevåg Felt - Åpent
26.02 NM skifeltskyting sprint Nordbygda og Rand Skifelt - Åpent 15.02 Til påmelding 20

26.02 Telecup Sauherad / Lunde 2023 kart Sauherad Felt - Åpent 24.02 Til påmelding 140

26.02 Dølifelten 2023 Runde 13 HV-CUP Søndre Odalen Felt - Åpent 24.02 Til påmelding 134

Mars 2023
Dato Stevne LIVE Kart Skytterlag Type Beskrivelse Frist Påmelding Ant
01 - 04.03 15m Samlagsstemne SISS kart Leikanger Inne Samlagsst. 28.02 Start: 05.02.2023 1

02.03 Kne- og Ståpokalen Live kart Trondenes Inne - ikke kl.sett - Åpent
02.03 15m stevne kart Åsheim Inne - Åpent AVLYST
02.03 15m stevne inne mars kart Åsheim Inne - Åpent 02.03 Til påmelding 36

03 - 04.03 Marsstevnet kart Skjelstadmark Inne - Åpent
04.03 Sogn Ytre Samlagsstemne 15m 2023 Live kart Nesse Inne Samlagsst. 02.03 Start: 04.02.2023
04.03 Vestfoldmesterskap hurtig øvelser kart Sande Felt Samlagsst. 03.03 Start: 04.02.2023
04.03 SR-1 Feltstevne Saltstraumen Felt - Åpent 04.03 Start: 04.02.2023 4

04.03 Samlagsstevnet felt Solør 2023 Galterud Felt Samlagsst.
04.03 Ringsakermesterskapet - felt 2023 kart Brumunddal og Nes Felt - Åpent