Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Norgestoppen - 100 på topp -

Her kan du få opp oversikter over de beste resultatene i landet, i samlag og i skytterlag. Oversikten gjelder kun de stevner som har importert res.

eller
Rank Skytter Skytterlag Stevne/Resultat Totalt *
1 Daniel Sørli Urskog Skytterlag Trippelstevnet Lonås 350 (29)
2 Rasmus Løberg Flå (Uttrøndelag) Skytterlag NC Røvassdalen 2. runde bane 350 (28)
3 Line Rødland Klepp Skytterlag Trippelstevnet Lonås 350 (20)
4 Åse Marit Myrvang Høland/Bjørkelangen Skytterlag NC Sannidal 3. runde bane 350 (19)
5 Hans Kristian Wear Styrvoll Skytterlag Vestfoldhelga 2022 - Sandar og Sandefjord 350 (17)
6 Ole Magnus Bakken Løiten Skytterlag Ø-Cup Nordstrand - Løiten 350 (16)
6 Thiril Tran Brendryen Skjeberg Skytterlag Østlendingenstevnet 350 (16)
8 Tor Arnfinn Homme Kristiansand og Omegn Skytterlag Landsdelskretsstevnet 350 (4)
9 Mette Strandlien Ringebu og Fåvang Skytterlag Midtukestevne 349 (27)
10 Sindre Nordvik Løiten Skytterlag NC Gaular 1. runde bane 349 (23)
10 Anton Rudland Ringebu og Fåvang Skytterlag Vårstevnet 349 (23)
10 Ole Kristian Bryhn Røyken og Hurum Skytterlag NC Røvassdalen 2. runde bane 349 (23)
10 Jeanette Hegg Duestad Sem Skytterlag Østlendingenstevnet 349 (23)
14 Kim-André Aannestad Lund Jondalen Skytterlag Landsskytterstevnet 2022 Bodø 349 (22)
15 Arnt Erik Aune Bodø Østre Skytterlag Serieskyting 1/ Internstevne1 (årets skytter) 349 (21)
15 Runar Tveito Lunde Skytterlag Lågencup 2022 - Rollag og Veggli 349 (21)
15 Arnfinn Bakkevoll Søgne Skytterlag Vestfoldhelga 2022 - Sandar og Sandefjord 349 (21)
15 Peter Sørli Søgne Skytterlag NC Gaular 1. runde bane 349 (21)
19 Trond Bergan Jondalen Skytterlag Sommerstevnet Skiptvet 2022 349 (20)
20 Thomas Bråthen Høland/Bjørkelangen Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Ringebu og Fåvang 349 (19)
20 Liv Sollesnes Jondal Skyttarlag NC Saltdal 2. runde bane 349 (19)
20 Anne Ingeborg Sogn Øiom Randsfjord Skytterlag Gjøvikstevnet 2022 349 (19)
23 Olve Grønås Birkeland Haugesund og Sveio Skyttarlag 1. Mai-stemna Jondal 349 (17)
24 Otte Hårstad Rennebu Skytterlag Vårstevnet 349 (16)
24 Thomas Krågtorp Råde Skytterlag Kr. M. Gylstads Minnestevne 2022 349 (16)
24 Lise Margrethe Skivenesvåg Åsane/Hordvik Skyttarlag NC Florø 1. runde bane 349 (16)
27 Katrine Aannestad Lund Jondalen Skytterlag Sparebank-Cup - Høland/Bjørkelangen stevne 349 (15)
28 Simon Kolstad Claussen Høland/Bjørkelangen Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Brommastevnet 349 (13)
29 Regine Langbakk Gjerpen Skytterlag Samlagsstevne bane 2022 349 (5)
30 Jan Kåre Moland Drangedal Skytterlag NC Gaular 1. runde bane 348 (26)
31 Caroline Finnestad Lund Søgne Skytterlag Mittvekestevne 348 (25)
32 Pål Øyvind Ørmen Råde Skytterlag Østfold cup Eidsberg- Råde 348 (24)
32 Thomas Baar Tynset Skytterlag Trippelstevnet OS-Røros 2022 348 (24)
34 Odd Arne Brekne Lyngdal Skytterlag Østlendingenstevnet 348 (22)
34 Tor Harald Lund Søgne Skytterlag Lågencup 2022 - Flesberg 348 (22)
36 Tormod Bjørnødegård Gjøvik og Brusveen Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Ringebu og Fåvang 348 (21)
36 Magnus Bjerke Høland/Bjørkelangen Skytterlag Per Jorsetts minnestevne 348 (21)
36 Tore Rødland Klepp Skytterlag NC Drangedal 3. runde bane 348 (21)
39 Geir Atle Metveit Imenes Skytterlag Jørgen Kittelsen minnestevne 348 (20)
39 John Olav Ågotnes Namdalseid og Lyngen Skytterlag Jotunheimtreff Dovre/Dovreskog 348 (20)
39 Bjarne Hammersvik Muri Oslo Østre Skytterlag NC Gaular 1. runde bane 348 (20)
39 Halvor Thrane Svendsen Rælingen Skytterlag NC Røvassdalen 2. runde bane 348 (20)
39 John Olav Ågotnes Sartor Skyttarlag NC Gaular 1. runde bane 348 (20)
39 Einar Johansen Time Skytterlag Lagsmesterskap 348 (20)
45 Ronja Hammervold Eidsvåg og Eidsøra Skytterlag Jotunheimtreff Lom og Skjåk 348 (19)
45 Trond Inge Rødland Klepp Skytterlag Haugesund og Sveio åpent banestevne 348 (19)
47 Anette Thingbø Sundnes Balestrand Skyttarlag Lerum Cup 2022 Hafslo 348 (18)
47 Ludvik André Sagstad Tolaas Nesjestranda & Skaala Skytterlag Steinkjer GP Tverråsstevnet 348 (18)
47 Øyvind Lønning Åsane/Hordvik Skyttarlag Lerumcup 2022 Sogndal 348 (18)
50 Joakim Øye Hardanger Skyttarlag VÅPENSMIACUP-Fløyterstevnet 348 (17)
50 Roger Størseth Lånke Skytterlag NC Mosjøen 2. runde bane 348 (17)
50 Amalie Evensen Os Skyttarlag NC Gaular 1. runde bane 348 (17)
50 Gøran Helgesen Saltdal Skytterlag Kanonhelg 348 (17)
50 Gaute Grøterud Sigdal Skytterlag Lagmesterskap bane 2022 348 (17)
50 Mette Elisabeth Finnestad Søgne Skytterlag Lerum Cup 2022 Aurland 348 (17)
50 Bent Ove Bredal Løvåsen Trysil Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Ringebu og Fåvang 348 (17)
57 Per Marius Nystuen Bjoneroa Skytterlag NC Gaular 1. runde bane 348 (16)
58 Vegard Solhaug Aurland Skyttarlag Lerumcup 2022 Sogndal 348 (15)
59 Jenny Tovseth Vatne Nordstrand Skytterlag Kongekåring 2022 348 (0)
60 May Elin Frøyland Lyngdal Skytterlag Vestfoldhelga Holmestrand 347 (25)
61 Julie Paulsen Johannessen Fredrikstad Skytterlag Rakkestadstevne Bane 347 (23)
62 Trine Ramsvik Stette Engesetdal/Skodje Skyttarlag NC Mosjøen 2. runde bane 347 (20)
62 Sindre Flesjå Finnøy Skytterlag Lagmesterskap 347 (20)
62 Esten Skårild Heim/Hemne Skytterlag Bynesstevnet 347 (20)
62 Tor Gaute Jøingsli Lom og Skjåk Skytterlag Trippelstevnet Lonås 347 (20)
62 Lars David jr Øvrum Nannestad Skytterlag VÅPENSMIACUP-Torpastevnet 347 (20)
62 Anders Walde Mikkelson Stord Skytterlag Lerum Cup 2022 Aurland 347 (20)
62 Arne Engevik Stord Skytterlag NC Gaular 1. runde bane 347 (20)
62 Bengt Bratland Nermark Trondenes Skytterlag Åpent banestevne 347 (20)
70 Hans Bakken Nordre Skage Skytterlag Ola Five stevnet 347 (19)
70 Morten Støen Randsfjord Skytterlag Krystallstevnet 347 (19)
70 Anita Jære Rennebu Skytterlag Hommelvikstevnet 347 (19)
73 Lars Elling Haugsvær Oppedal/Brekke Skyttarlag Sogn Ytre-Trippelstemne Oppedal/Brekke 347 (18)
73 Sander Hustad Engevik Stord Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Heimsilstevnet 347 (18)
73 Terje Nisja Sunndal Skytterlag Lerumcup 2022 Sogndal 347 (18)
76 Arild Brodahl Hallingskarvet Skytterlag Åpent kveldsstevne / 1. Sparebank1 karusell ungdom / 1. Veterantreff 347 (17)
76 Bjørnar Wikane Jondal Skyttarlag Lagsmesterskap Bane 347 (17)
76 Jørand Aas Lunde Skytterlag NC Gaular 1. runde bane 347 (17)
76 Hans Bakken Nordre Skage Skytterlag Høylands-stevnet 347 (17)
76 Klara Taugl Notodden Skytterlag Lågencup 2022 - Sigdal 347 (17)
76 Lars Kristian Solheim Vegårshei Skytterlag NC Bamble 3. runde bane 347 (17)
76 Bjørner Kolrud Østre Gausdal Skytterlag NC Saltdal 2. runde bane 347 (17)
83 Martin Strypet Alvdal Skytterlag Lagmesterskap bane 347 (16)
83 Steinar Skoland Lyngdal Skytterlag VÅPENSMIACUP-Torpastevnet 347 (16)
83 Sondre Grønvoll Målselv Skytterlag NC Røvassdalen 2. runde bane 347 (16)
83 Marianne Stigen Rælingen Skytterlag Rælingsstevnet 347 (16)
83 Kristian Frøysadal Hauge Sunnylven Skyttarlag Lerum Cup 2022 Aurland 347 (16)
83 Klara Taugl Søndre Odalen Skytterlag NC Røvassdalen 2. runde bane 347 (16)
89 Reidun Kristin Knapstad Florø Skytterlag Hytteholstemnet 2022 - PEAB K.NORDANG 347 (15)
90 Amund Haugstulen Dovre og Dovreskog Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Østre Gausdal 347 (14)
90 Anita Lystad Hovdebygda og Ørsta Skyttarlag Midtsommarstemne Bane 347 (14)
90 Rune Albjerk Jondalen Skytterlag Lågencup 2022 - Styrvoll 347 (14)
90 Martin N. Voss Stavanger Skytterlag Frigjøringsstevnet Aas 347 (14)
94 Even Gultvedt Aas Skytterlag Vårstevne 2022 NOS 347 (13)
94 Robert Stornes Nidaros Skytterlag Rissastevnet FK 1 347 (13)
94 June Emilie Åsenden Vinstra Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Brommastevnet 347 (13)
94 Erling jr Lien Ølen Skytterlag 1. Mai-stemna Hardanger 347 (13)
98 Trym Blegeberg Skibrek Jondalen Skytterlag VÅPENSMIACUP-Fløyterstevnet 347 (10)
99 Ingrid Marie Håkenåsen Lillehammer Skytterlag Rådalstevnet 347 (7)
100 Ivar Rinde Riflen/Skoger Skytterlag Samlagsstevnet Bane 2022 347 (5)
101 Simon Sørgård Sørfjord og Omegn Skytterlag Saltdalstevnet AN5 346 (25)
102 Knut Bråthen Kongsberg Skytterlag Lagmesterskap bane 2022 346 (24)
102 Anders Haugen Lom og Skjåk Skytterlag 16.maistevne 346 (24)
104 Nora Midtgard Jondalen Skytterlag VÅPENSMIACUP-Fløyterstevnet 346 (22)
105 Jan Erik Aasheim Bodø Østre Skytterlag Åpent stevne Sulitjelma i forkant av LS 346 (21)
105 Jorun Snekvik Surnadal Skytterlag Elitestevnet 346 (21)
107 Eline Lillegård Hjelmen Skytterlag Sommerstevne 2022 346 (20)
107 Marianne Berger Oslo Østre Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Hallingstevnet 346 (20)
107 Ivar Fivelstad Sunnylven Skyttarlag NC Gaular 1. runde bane 346 (20)
107 Tom Marius Gjertsen Kalvik Trondenes Skytterlag Kvæfjordstevnet 346 (20)
111 Gunnar Halbjørhus Hemsedal Skytterlag Vårskyting 346 (19)
111 Helge Norberg Oslo Østre Skytterlag NC Gaular 1. runde bane 346 (19)
113 Tor Christian Mathisen Bamble Skytterlag Frigjøringsstevnet Frogn og Drøbak 346 (18)
113 Herman Baklid Jondalen Skytterlag NC Drangedal 3. runde bane 346 (18)
113 Dag Lien Løiten Skytterlag Sparebank-Cup - Høland/Bjørkelangen stevne 346 (18)
113 Ola Petter Transet Røyken og Hurum Skytterlag VÅPENSMIACUP-Fløyterstevnet 346 (18)
113 Ståle Villumstad Spydeberg Skytterlag Frigjøringsstevnet Aas 346 (18)
118 Svend Karlsen Askim Skytterlag Lågencup 2022 - Jondalen 346 (17)
118 Nils Thomas Valand Aurland Skyttarlag NC Gaular 1. runde bane 346 (17)
118 Vidar Auve Hallingskarvet Skytterlag Øystre Slidre Stevne 346 (17)
118 Maren Galguften Lunsæter Lånke Skytterlag Bynesstevnet 346 (17)
118 Irene Knudsen Bøe Sandar og Sandefjord Skytterlag Slagenstevnet 2022 346 (17)
118 Steinar Holtan Bøe Sandar og Sandefjord Skytterlag Lågencup 2022 - Rollag og Veggli 346 (17)
118 Jan Ole Seim Seim Skyttarlag Løvstakkstevnet 346 (17)
118 Mads Lysevold Singsås Skytterlag Trippelstevne Os - Røros 2022 346 (17)
118 Kurt Eirik Bekkevold Sørskogbygda Skytterlag Rælingsstevnet 346 (17)
118 Simen Finstad Såner Skytterlag Frigjøringsstevnet Frogn og Drøbak 346 (17)
128 Ole Martin Halvorsen Bergen Skytterlag NC Saltdal 2. runde bane 346 (16)
128 Kjetil Skår Hardanger Skyttarlag Sunnhordlandstreffen 2022 Bremnes 346 (16)
128 Frode Kristensen Herdla Skyttarlag Åpent stevne Sulitjelma i forkant av LS 346 (16)
128 Terese Maristad Høland/Bjørkelangen Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Østre Gausdal 346 (16)
128 Glenn Anda Pettersen Mælum Skytterlag Mælumstevnet 2022 346 (16)
128 Anders Warlo Totland Nes og Bromma Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Hallingstevnet 346 (16)
128 Arild Røyseth Os Skyttarlag Fanastevnet 346 (16)
128 Benjamin Børslid Seim Skyttarlag Lerum Cup 2022 Leikanger 346 (16)
136 Hanne Skarpodde Blaker Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Hallingskarvet 346 (15)
136 Kai Egil Berntsen Froland Skytterlag 3. æresprisstevne 346 (15)
136 Ole Arild Aa Hyen Skyttarlag NC Røvassdalen 2. runde bane 346 (15)
136 Øyvind Haugen Høland/Bjørkelangen Skytterlag NC Saltdal 2. runde bane 346 (15)
136 Ingeborg Lundby Løiten Skytterlag NC Mosjøen 2. runde bane 346 (15)
136 Hannah Johansen Time Skytterlag Lerum Cup 2022 Knipenborg 346 (15)
136 Njål Stian Børdal Åsane/Hordvik Skyttarlag Sunnhordlandstreffen 2022 Bremnes 346 (15)
143 Kjetil jr. Igland Imenes Skytterlag Øvrebøstevnet, karusell 346 (14)
143 Endre Hagelund Nidaros Skytterlag Lagmesterskap 346 (14)
143 Ola Tore Dokken Nordre Land Skytterlag NC Mosjøen 2. runde bane 346 (14)
143 Peder Bakken Singsås Skytterlag Trippelstevnet Lonås 346 (14)
143 Olav Noralf Stensås Soknedal Skytterlag Trippelstevnet Fåset 346 (14)
143 Arne Magnus Hunstad Vestre Toten Skytterlag VÅPENSMIACUP-Kongestevnet 346 (14)
149 Mathias Olsen Froland Skytterlag Øvrebøstevnet, karusell 346 (13)
150 Bertel Oddne Mjellem Hyen Skyttarlag Midtsommarstemne Bane 346 (12)
150 Anita Bjørkedal Sartor Skyttarlag NC Gaular 1. runde bane 346 (12)
152 Ingar Waag Surnadal Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Østre Gausdal 346 (11)
152 Tore Egil Halse Trondhjems Skytterlag Selbustevnet 346 (11)
154 Jan-Eivind Skjæret Jordet og Tenaasen Skytterlag LDKS Bane Opplandskrets 2022 346 (6)
154 Mats Aadland Flatås Stord Skytterlag Vestlandsstemnet Bane 346 (6)
156 Anders Kruhaug Bjerkvik Skytterlag Lagsmesterskap bane 2022 345 (22)
157 Steinar Skoland Lyngdal Skytterlag Jon Istad Minnestemne 345 (21)
157 Terje Grøterud Sigdal Skytterlag Slagenstevnet 2022 345 (21)
157 Bjørn Lennart Vorre Styrvoll Skytterlag Rådestevnet 2022 345 (21)
160 Andreas Finnestad Lund Søgne Skytterlag Lågencup 2022 - Jondalen 345 (20)
160 Roger Nilsen Tynset Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Østre Gausdal 345 (20)
162 Helene Storenes Imenes Skytterlag NC Saltdal 2. runde bane 345 (19)
162 Tore Veie Rissa Skytterlag NC Mosjøen 2. runde bane 345 (19)
162 Linn Christine Vatland Time Skytterlag 3. Lagskonkuranse 345 (19)
165 Giske Bach Ørmen Råde Skytterlag Vårstevne FSL 345 (18)
165 Steffen S Kristiansen Råde Skytterlag Pinsestevnet 345 (18)
165 Trygve Borgen Sande Skytterlag Skjærgårdstevnet 2022 345 (18)
165 Karen Snekvik Surnadal Skytterlag Sommerstevne 2022 345 (18)
165 Ole Kristian Austad Tørdal Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Brommastevnet 345 (18)
170 Vegard Solhaug Aurland Skyttarlag SIERRACUP HALLINGDAL - Heimsilstevnet 345 (17)
170 Per Kåre Lyngen Flå (Uttrøndelag) Skytterlag Det Nordenfjeldske Skytterstevnet 345 (17)
170 Odd Martin Nythe Frogn og Drøbak Skytterlag Treningspokal 2 345 (17)
170 Kjell Oddbjørn Stensæter Gol og Ødegården Skyttarlag Åpent kveldsstevne / 1. Sparebank1 karusell ungdom / 1. Veterantreff 345 (17)
170 Dag Skår Hardanger Skyttarlag NC Førde 1. runde bane 345 (17)
170 Andreas Vigemyr Heddeland og Breland Skytterlag Listertreffen, Lyngdal 345 (17)
170 Jon-Hermann Hegg Hegg Skyttarlag SIERRACUP HALLINGDAL - Heimsilstevnet 345 (17)
170 Inge Hvitås Kjølsdalen Skyttarlag Hyenstemnet 345 (17)
170 Roger Hals Kristiansund Skytterlag Skarphedinstevnet 2022 / Trippel 345 (17)
170 Mona Isene Rennebu Skytterlag NC Gaular 1. runde bane 345 (17)
170 Tor-Arne Solbakken Rygge Skytterlag Østfoldcup Rygge - Råde 345 (17)
170 Bjørn Roar Hagavold Stjernen Skytterlag Lerum Cup 2022 Aurland 345 (17)
170 Aleksander Trøa Olsen Stordalen Skytterlag Grensetreffet bane 345 (17)
183 Henrik Sandås Enebakk Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Heimsilstevnet 345 (16)
183 Lars Bugge Frogn og Drøbak Skytterlag Blytjernstevnet 345 (16)
183 Ingeborg Rosøy Heim/Hemne Skytterlag Trippelstevnet Lonås 345 (16)
183 Lars Johan Skjeggedal Mykland Skytterlag 2. æresprisstevne 345 (16)
183 Anders Kolrud Østre Gausdal Skytterlag Vårstevne 2022 NOS 345 (16)
188 Steinar Rudseter Blaker Skytterlag NC Bamble 3. runde bane 345 (15)
188 Ørjan Hansen Dunderlandsdalen Skytterlag Kanonhelg 345 (15)
188 Roger Nesheim Eidsbygda Skyttarlag Haugenstemna 2022 345 (15)
188 Martin Sandås Enebakk Skytterlag Sarpsborg stevnet 2022 345 (15)
188 Kjell Strand Hovland Klepp Skytterlag Finnøystevnet 2022 345 (15)
188 Anita Lundby Løiten Skytterlag Vårstevnet 2022 345 (15)
188 Miriam Jeanette Bjerklund Rygge Skytterlag Østfoldcup Rygge - Råde 345 (15)
195 Ingvill Tobiassen Bodø Østre Skytterlag Elitestevnet 345 (14)
195 Tommy Opdalshei Dunderlandsdalen Skytterlag Åpent bane 345 (14)
195 Roar Sandås Enebakk Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Heimsilstevnet 345 (14)
195 Maren Galguften Lunsæter Tromsø Skytterlag NC Saltdal 2. runde bane 345 (14)
195 Svein Magne Stokkevåg Vindafjord Skytterlag Agastemnet 2022 345 (14)
200 Benedikte Oppedal Oppedal/Brekke Skyttarlag Seim-stemnet Bane 345 (13)
200 Tora Skiri Rauma Skytterlag Sommerstevne 2022 345 (13)
200 Rune Lysgård Fagerheim Smøla Skytterlag Banestevne 2022 345 (13)
200 Erik Vik Strandvik Skyttarlag NC Saltdal 2. runde bane 345 (13)
200 Oda Andreassen Berg Sørskogbygda Skytterlag Landsskytterstevnet 2022 Bodø 345 (13)
200 Hans Framstad Skaare Tingelstad Skytterlag Buttentjernstevnet (kveldsstevne) 345 (13)
206 Einar Brandskognes Kvæfjord Skytterlag Åpent banestevne 345 (12)
206 Daniel Tveiten Haig Nordstrand Skytterlag NC Mosjøen 2. runde bane 345 (12)
206 Ingrid Finnestad Skjeberg Skytterlag NC Bamble 3. runde bane 345 (12)
209 Kine Saksæther Andersen Degernes Skytterlag Frigjøringsstevnet Frogn og Drøbak 345 (11)
209 Jarle Tvinnereim Kristiansand og Omegn Skytterlag Hytteholstemnet 2022 - PEAB K.NORDANG 345 (11)
209 Tonje Wehn Ødegård Moss og Våler Skytterlag Enebakk-stevnet 2022 345 (11)
209 Johanna Reksten Nordbygda og Rand Skyttarlag Stadt-stemnet 2022 345 (11)
209 Rasmus Lillekvelland Nordstrand Skytterlag Åpningsstevne 2022 345 (11)
214 Kjersti Fagerlund Tønjum Skytterlag Vårtreffen 2022 Bane Knipenborg 345 (10)
214 Kai Tore Austad Tørdal Skytterlag Bamblestevnet 2022 345 (10)
216 Ole Jo Brembu Høylandet Skytterlag Sommerstevnet 2022 345 (9)
216 Lars Emil Haugen Stordalen Skytterlag NC Mosjøen 2. runde bane 345 (9)
218 Odd Sverre Håkenstad Lesja Skytterlag Samlagsmesterskap Bane 345 (6)
219 Heine Nes Stord Skytterlag Hordastemne Bane 345 (5)
219 Kim Johan Vemmelvik Søgne Skytterlag Landsdelskretsstevnet 345 (5)
221 Åsne Skår Hardanger Skyttarlag Hordastemne Bane 345 (3)
222 Nils Tormod Mælen Lonås Skytterlag Trippelstevnet Lonås 344 (22)
223 Matheas Amb Lismarken Skytterlag NC Røvassdalen 2. runde bane 344 (21)
224 Sander Årskog Vikhagen Jondalen Skytterlag Mælumstevnet 2022 344 (20)
225 Hege Kristin Aune Jørgensen Beiarn Skytterlag NC Mosjøen 2. runde bane 344 (19)
225 Magne Gamst Målselv Skytterlag Baneåpning 344 (19)
225 Kristian Haugsdal Asheim Oppedal/Brekke Skyttarlag Lerumcup 2022 Sogndal 344 (19)
225 Roar Kongsjorden Rollag og Veggli Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Heimsilstevnet 344 (19)
225 Odd Tyrhaug Smøla Skytterlag Tour de Orkla, Kvikne 344 (19)
230 Kine Svartisdal Storvolleng Dunderlandsdalen Skytterlag NC Røvassdalen 2. runde bane 344 (18)
230 Ove Steinkjellå Karmøy Skytterlag Bømlo (SHL treffen) Ope stemne Westcon banecup 344 (18)
230 Idar Wergeland Lindås Skyttarlag 1. Mai-stemna Jondal 344 (18)
230 Ingrid Finnestad Løiten Skytterlag Treningsstevne for Hedmark sksml 344 (18)
230 Frode Hanssen Målselv Skytterlag Landsskytterstevnet 2022 Bodø 344 (18)
230 Per Terje Sønsterud Nordre Modum Skytterlag Ryggestevnet 344 (18)
230 Sverre Brovoll Oslo Østre Skytterlag Rælingsstevnet 344 (18)
230 Markus Medaas Seim Skyttarlag Sunnhordlandstreffen 2022 Fitjar 344 (18)
230 Sindre Grønås Våler Skytterlag Vårstevne 2022 NOS 344 (18)
230 Kristian Andersen Øvre Ogndal Skytterlag Hårråmyrstevnet 344 (18)
240 Amalie Sagemoen Kristiansand og Omegn Skytterlag Øvrebøstevnet, karusell 344 (17)
240 Rune Seim Seim Skyttarlag NC Røvassdalen 2. runde bane 344 (17)
240 Marte Bjerkaas Nisja Sunndal Skytterlag Bjøllånesstevnet 344 (17)
240 Håkon Rognstad Time Skytterlag Karusell Lindesnes 344 (17)
240 John Olav Solaas Trondenes Skytterlag Kvæfjordstevnet 344 (17)
245 Marius Bakken Aas Skytterlag Ryggestevnet 344 (16)
245 Kristoffer Tvedt Skråmestø Bergen Skytterlag Sartorstevnet 344 (16)
245 Arild Einar Steinsnes Haugesund og Sveio Skyttarlag Sunnhordlandstreffen 2022 Stord 344 (16)
245 Steffen H. Olsen Hovdebygda og Ørsta Skyttarlag Vartdalsstemne bane 2022 344 (16)
245 Odd Arild Stava Karmøy Skytterlag NC Røvassdalen 2. runde bane 344 (16)
245 Tony Rubbås Jacobsen Målselv Skytterlag Kvæfjordstevnet 344 (16)
245 Håvard Sørheim Stord Skytterlag NC Saltdal 2. runde bane 344 (16)
252 Tom Olav Moldskred Aalesund Skyttarlag Skaalastevnet Bane 2022 344 (15)
252 Håkon Sørli Eidsvoll Verk Skytterlag VÅPENSMIACUP-Kongestevnet 344 (15)
252 Lars Myrset Eidsvåg og Eidsøra Skytterlag Løkemyrastemne bane 2022. 344 (15)
252 Ole Martin Erdal Førde Skyttarlag NC Førde 1. runde bane 344 (15)
252 Ole-Anders Hagen Målselv Skytterlag NC Saltdal 2. runde bane 344 (15)
252 Leif Gravem Sunndal Skytterlag Det Nordenfjeldske Skytterstevnet 344 (15)
252 Even Gultvedt Trondhjems Skytterlag Vårstevnet 344 (15)
252 Bjarte Langenes Åsane/Hordvik Skyttarlag Løvstakkstevnet 344 (15)
260 Håvard Moen Herfjord Skytterlag NC Røvassdalen 2. runde bane 344 (14)
260 Sofie Evensen Os Skyttarlag Lerum Cup 2022 Aurland 344 (14)
260 Kristin Dyrendahl Rissa Skytterlag Mini-LS bane 344 (14)
260 Vidar Nottveit Seim Skyttarlag NC Bamble 3. runde bane 344 (14)
264 Jan Roger Hoff Viksdalen Skyttarlag Dalestemnet 2022 344 (13)
264 Gunhild Helstad Øvre Rendal Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Ringebu og Fåvang 344 (13)
266 Runar Tobiassen Bodø Østre Skytterlag NC Saltdal 2. runde bane 344 (12)
266 Leif Sindre Modalsli Kongevold Flikka Skytterlag NC Røvassdalen 2. runde bane 344 (12)
266 Arne Erik Christophersen Lismarken Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Østre Gausdal 344 (12)
266 Einar Furuseth Lismarken Skytterlag Lerumcup 2022 Sogndal 344 (12)
266 Tor Jarle Nystuen Nøtterø Skytterlag Bamblestevnet 2022 344 (12)
266 Anders Hunstad Sigdal Skytterlag Lågencup 2022 - Jondalen 344 (12)
272 Sigmund Haugen Kjosaas Dale (Sunnfjord) Skyttarlag NC Mosjøen 2. runde bane 344 (11)
272 Arne Birkeland Haugesund og Sveio Skyttarlag NC Drangedal 3. runde bane 344 (11)
272 Ørjan Svartisdal Karlsen Røvassdalen Skytterlag Jubileumsstevne Korgen 150 år 344 (11)
272 Ole Alexander Undhjem Råde Skytterlag Hisåsstevnet 344 (11)
272 Sander Årskog Vikhagen Trondhjems Skytterlag Det Nordenfjeldske Skytterstevnet 344 (11)
277 Jøran Nordhuus Brønnøysund Skytterlag NC Saltdal 2. runde bane 344 (10)
277 Jan Terje Trætteberg Urskog Skytterlag Lagsmesterskap 200 M 344 (10)
279 Kim Andre Korsmo Bodø Østre Skytterlag Landsskytterstevnet 2022 Bodø 344 (8)
280 Mikkel Voll Stokkli Rennebu Skytterlag Tour de Orkla, Rennebu 344 (7)
281 Knut Jørgen Brodahl Fana Skyttarlag Vestlandsstemnet Bane 344 (4)
281 Oddlaug Ellingsen Årskaug Oppedal/Brekke Skyttarlag Vestlandsstemnet Bane 344 (4)
283 Kari Mørck Kråkstad og Ski Skytterlag Viken II 344 (3)
283 Ørjan Almeland Sjo Kvinnherad Skyttarlag Samlagstemnet Bane 22 344 (3)
283 Lars Fredrik H. Hansen Sauherad Skytterlag Landsdelskretsstevnet 344 (3)
286 Knut D Y Åkre Folgefonn Skyttarlag Krinsstemne 2022 Sørfjordkrinsen 344 (2)
287 Håkon Klubnes Såner Skytterlag Follocup Spydeberg-Såner 344 (0)
288 Bernt-Olav Tømmermo Notodden Skytterlag Saulandstevnet 2022 343 (22)
289 Reidar Ågedal Grindølen Skytterlag Gransheradstevnet 2022 343 (21)
290 Tor-Erik Fossli Målselv Skytterlag Landsskytterstevnet 2022 Bodø 343 (20)
291 Rune Vandevjen Olsen Nord-Odal Skytterlag Skøimåsanstevnet 2022 343 (19)
291 Tore Johansen Oslo Østre Skytterlag Frigjøringsstevnet Frogn og Drøbak 343 (19)
291 Julianne Skallerud Brekke Råde Skytterlag Østfold cup 343 (19)
294 Marianne Jødahl Riste Blaker Skytterlag Vårstevne 2022 NOS 343 (18)
294 Ketil Næss Fredrikstad Skytterlag Skjebergsmellen 2022 343 (18)
294 Jørn Daltorp Høland/Bjørkelangen Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Østre Gausdal 343 (18)
294 Erlend Aas Mostadmark Skytterlag Ole A. Solbergs Minnestevne 343 (18)
294 Trond Bråten Nord-Odal Skytterlag NC Saltdal 2. runde bane 343 (18)
299 Aleksander Tobias Stabell Bjerkvik Skytterlag Lagsmesterskap bane 2022 343 (17)
299 Odd Ivar Pedersen Lang-Ree Elverum Skytterlag VÅPENSMIACUP-Kongestevnet 343 (17)
299 Marius Granberg Fet Skytterlag Rakkestadstevne Bane 343 (17)
299 Kristin Nerødegård Myrstuen Gjøvik og Brusveen Skytterlag VÅPENSMIACUP-Kongestevnet 343 (17)
299 Ole Erik Thoresen Hommelvik Skytterlag Ole A. Solbergs Minnestevne 343 (17)
299 Nils Kåre Midtflå Oslo Østre Skytterlag Per Jorsetts minnestevne 343 (17)
305 Tom-Freddy Andreassen Bamble Skytterlag Bamblestevnet 2022 343 (16)
305 Sverre Vestvik Beitstad Skytterlag Hårråmyrstevnet 343 (16)
305 Erik-Tobias Sletteland Dale (Sunnfjord) Skyttarlag NC Gaular 1. runde bane 343 (16)
305 Bjørn Lieng Hallingskarvet Skytterlag FAGERNES STEVNET 343 (16)
305 Torgeir Pleym Iversen Haugesund og Sveio Skyttarlag Sunnhordlandstreffen 2022 Fitjar 343 (16)
305 Trond Petter Lystad Hovdebygda og Ørsta Skyttarlag Fjøssystemer-CUPEN Ringebu og Fåvang 343 (16)
305 Monica Sæterøy Høybakk Langevåg Skyttarlag Lerum Cup 2022 Aurland 343 (16)
305 Erland Haugen Røros Skytterlag NC Saltdal 2. runde bane 343 (16)
305 Kristi Haug Transet Røyken og Hurum Skytterlag Riflen stevnet 343 (16)
305 Tore Indreiten Stavanger Skytterlag Gannstevnet 2022 343 (16)
315 Lars Klemet Strand Høland/Bjørkelangen Skytterlag Rakkestadstevne Bane 343 (15)
315 Ole Bjarne Hovland Knipenborg Skyttarlag Lerum Cup 2022 Aurland 343 (15)
315 Kjell Arild Kleivkås Kristiansand og Omegn Skytterlag Karusell Lindesnes 343 (15)
315 Sander Harildstad Lismarken Skytterlag Lerum Cup 2022 Aurland 343 (15)
315 Tore Johansen Oslo Østre Skytterlag Midtsommerstevnet 343 (15)
315 Cecilie Fossmo Ringebu og Fåvang Skytterlag NC Bamble 3. runde bane 343 (15)
315 Helge Anshushaug Soknedal Skytterlag Soknedalsstevnet 2022 343 (15)
315 Christer Klubnes Såner Skytterlag Frigjøringsstevnet Såner 343 (15)
315 Emma Hagfoss Tromsø Skytterlag Lagsmesterskap bane 343 (15)
315 Linn Hege Bakken Østre Gausdal Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Otta 343 (15)
325 Svein Kåre Furre Leikanger Skyttarlag NC Mosjøen 2. runde bane 343 (14)
325 Øystein Breden Otta Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Vinstra 343 (14)
325 Lennarth Olsen Sogndal Skyttarlag Lerum Cup 2022 Hafslo 343 (14)
325 Ben Magne Stokland Stadlandet Skyttarlag Hytteholstemnet 2022 - PEAB K.NORDANG 343 (14)
325 Adrian Aasegaard Tynset Skytterlag Trippelstevnet OS-Røros 2022 343 (14)
325 Britt Nesteby Tynset Skytterlag Tour de Orkla - Oppdal 343 (14)
325 Ole Martin Engh Viken (opland) Skytterlag Gjøvikstevnet 2022 343 (14)
332 Ole Jørgen Haugen Engesetdal/Skodje Skyttarlag Midsundstevnet 2022 343 (13)
332 Åshild Rosnes Herdla Skyttarlag Jon Istad Minnestemne 343 (13)
332 Andreas Hansen Kvinnherad Skyttarlag Agastemnet 2022 343 (13)
332 Arnhild Eiken Leikanger Skyttarlag NC Gaular 1. runde bane 343 (13)
332 Ingeborg Rosøy Løiten Skytterlag Klubbmesterskap bane 343 (13)
332 Sindre Olafsen Nittedal Skytterlag VÅPENSMIACUP-Kongestevnet 343 (13)
338 Jakob Nørbech Aspøy og Straumsnes Skytterlag Sommerstevne 2022 343 (12)
338 Monica Saxebøl Frogn og Drøbak Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Heimsilstevnet 343 (12)
338 Bjarne Sollesnes Jondal Skyttarlag Sunnhordlandstreffen 2022 Stord 343 (12)
338 Eirik Sylte Kongsberg Skytterlag Vestfoldhelga Sande 343 (12)
338 Ole Brukstuen Lismarken Skytterlag Lerum Cup 2022 Leikanger 343 (12)
338 Tommy K. Brandtzæg Mære Skytterlag Sommerstevnet 343 (12)
338 Arne Erik Nilsen Raumnes Skytterlag Rådestevnet 2022 343 (12)
338 Thomas Høgåsseter Raumnes Skytterlag Vårstevnet 2022 343 (12)
338 Hanne Gussow Thoresen Ringerike Skytterlag Landsskytterstevnet 2022 Bodø 343 (12)
347 Elin Åhlin Bälgvikens Skytteförening Frigjøringsstevnet Aas 343 (11)
347 Terje Svarteberg Hallingskarvet Skytterlag Lerumcup 2022 Sogndal 343 (11)
347 Kjell Oddvar Frøysa Sunnylven Skyttarlag Fjøssystemer-CUPEN Østre Gausdal 343 (11)
350 Lars Jødahl Blaker Skytterlag Eidsberg stevnet 2022 343 (10)
350 Arne Fossmo Ringebu og Fåvang Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Ringebu og Fåvang 343 (10)
350 Petter B. Slevigen Øymark Skytterlag Kvalifisering for Jens Kjelsås 343 (10)
353 Bernt Tore Inderøy Hyllestad Skyttarlag NC Florø 1. runde bane 343 (9)
354 Janne Kornbrekke Kristiansand og Omegn Skytterlag Samlagsstevne 343 (8)
355 Karl Gunnar Strøm Bodø Østre Skytterlag Rana Salten-stevnet 2022 343 (7)
355 Tore Fulsaas Rollag og Veggli Skytterlag Blytjernstevnet 343 (7)
357 Marius Rinde Riflen/Skoger Skytterlag Samlagsstevnet Bane 2022 343 (6)
358 Bjørnar Strand Bodø Østre Skytterlag Vårmønstring 2022 343 (5)
358 Fredrik Ås Orerød Froland Skytterlag Samlagsstevnet Aust-Agder 343 (5)
358 Aleksander Teisrud Søgne Skytterlag Samlagsstevne 343 (5)
358 Erlend Solberg Seilen Åsane/Hordvik Skyttarlag Vestlandsstemnet Bane 343 (5)
362 Erlend Burø Sæther Andenes Skytterlag NNM Bane 200m 343 (3)
362 Åsmund Thaule Rise og Løddesøl Skytterlag Agderstevnet 343 (3)
364 Frank Bilstad Øvre Ogndal Skytterlag Lagmesterskap bane 343 (0)
365 Roy Lund Blaker Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Ringebu og Fåvang 342 (22)
366 Stine Cecilie Bjerklund Holla Skytterlag Lagmesterskap, bane 342 (21)
367 Kenneth Stubstad Mandal Skytterlag Øvrebøstevnet, karusell 342 (20)
367 Lise Grønhovd Sigdal Skytterlag VÅPENSMIACUP-Kongestevnet 342 (20)
369 Øyvind Bjerklund Holla Skytterlag Lagmesterskap, bane 342 (19)
370 Kenneth Esaiassen Kongsberg Skytterlag LP-cup bane runde 2 342 (18)
370 Jan Andre Runhovde Rygge Skytterlag NC Sannidal 3. runde bane 342 (18)
370 Atalie Pedersen Vaagakallen Skytterlag NC Røvassdalen 2. runde bane 342 (18)
373 Audun Fiskum Harran Skytterlag Loddoeng-stevnet 342 (17)
373 Elisabeth Steinfeld Leganger Holsen Skyttarlag Dalestemnet 2022 342 (17)
373 Jan Håkon Jørgensen Rygge Skytterlag NC Saltdal 2. runde bane 342 (17)
373 Runar A. Sørensen Spydeberg Skytterlag Eidsberg stevnet 2022 342 (17)
373 Even Englund Søgne Skytterlag Sunnhordlandstreffen 2022 Bremnes 342 (17)
373 Sofia Fallås Åsnes Skytterlag VÅPENSMIACUP-Fløyterstevnet 342 (17)
379 Elisabeth Steinfeld Leganger Bergen Skytterlag Tysse bane 2022 342 (16)
379 Øyvind Johannessen Fredrikstad Skytterlag Rakkestadstevne Bane 342 (16)
379 Ann Kristin Årskog Vikhagen Jondalen Skytterlag NC Bamble 3. runde bane 342 (16)
379 Arve Sevland Karmøy Skytterlag Lerum Cup 2022 Leikanger 342 (16)
379 Vidar Offigstad Løiten Skytterlag 1. mai stevne 342 (16)
379 Brage Skiri Rauma Skytterlag Jotunheimtreff Lom og Skjåk 342 (16)
379 Ståle S. Reinsborg Selbu Skytterlag Landsskytterstevnet 2022 Bodø 342 (16)
379 Torkil Hopmark Smøla Skytterlag Sommerstevne 2022 342 (16)
379 Bengt Andre Heiskel Storfjord Skytterlag Landsskytterstevnet 2022 Bodø 342 (16)
388 Lars Bakkejord-Johnsen Bø (Vesterålen) Skytterlag NC Røvassdalen 2. runde bane 342 (15)
388 Lars Bruseth Mælum Skytterlag Mælumstevnet 2022 342 (15)
388 Hanne Gussow Thoresen Ringerike Skyttersamlag Klubbmesterskap Ringerike skl 342 (15)
388 Lill Kristin Skuggerud Rollag og Veggli Skytterlag LP-cup 4. runde 2022 342 (15)
388 Ole Kristian Ågotnes Sartor Skyttarlag Landsskytterstevnet 2022 Bodø 342 (15)
388 Sven Inge Ødegård Time Skytterlag 2. Lagskonkuranse 342 (15)
388 Kristian Westum Tynset Skytterlag Trippelstevnet Tynset 342 (15)
388 Jørgen Skivenesvåg Åsane/Hordvik Skyttarlag NC Bamble 3. runde bane 342 (15)
396 Henrik Grimsrud Larsen Eidsberg Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Hallingstevnet 342 (14)
396 Gudbrand Mo Lom og Skjåk Skytterlag Bjørn Solbergs minnestevne 342 (14)
396 Silje Jeanett Holter Moss og Våler Skytterlag NC Mosjøen 2. runde bane 342 (14)
396 Anton Jenssen Mosvik Skytterlag Bølareinstevnet Bane 342 (14)
396 Hilmar Johansen Nesna Skytterlag NC Saltdal 2. runde bane 342 (14)
396 Tonje G. Grønvold Ringerike Skyttersamlag Klubbmesterskap Ringerike skl 342 (14)
396 Heidi Hansen Sørkedalen Skytterlag NC Saltdal 2. runde bane 342 (14)
403 Nils Holme Hyen Skyttarlag Lerumcup 2022 Sogndal 342 (13)
403 Øyvind Nitteberg Høland/Bjørkelangen Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Østre Gausdal 342 (13)
403 Kåre Kvaløy Sauda Skytterlag Sunnhordlandstreffen 2022 Fitjar 342 (13)
403 Erik Fjelltveit Nyhuus Trysil Skytterlag Trippelstevnet OS-Røros 2022 342 (13)
403 Jo Voldset Salthammer Vestnes og Vågstranda Skytterlag Hytteholstemnet 2022 - PEAB K.NORDANG 342 (13)
403 Knut Einar Rubbås Øvre Målselv Skytterlag Arthur Nyland minnestevne 342 (13)
409 Ingrid Jensløkken Blaker Skytterlag Sparebank-Cup - Høland/Bjørkelangen stevne 342 (12)
409 Odd Ivar Sæther Blaker Skytterlag VÅPENSMIACUP-Fløyterstevnet 342 (12)
409 Tormod Måge Gjesdal Skytterlag Kleppstevnet 342 (12)
409 Helena Metveit Imenes Skytterlag NC Sannidal 3. runde bane 342 (12)
409 Dag Rasmussen Nordstrand Skytterlag Pinsestevnet 342 (12)
409 Tom Eirik Malin Tana Skytterlag Bjøllånesstevnet 342 (12)
409 Jostein Kjernli Østre Gausdal Skytterlag Lerum Cup 2022 Hafslo 342 (12)
416 Jørn Strypet Alvdal Skytterlag Lagmesterskap bane 342 (11)
416 Ingeborg Aune Jørgensen Beiarn Skytterlag Landsskytterstevnet 2022 Bodø 342 (11)
416 Einar Spillum Bodø Østre Skytterlag Bane åpning 1 2022 342 (11)
416 Torfinn R Johnsen Bø (Vesterålen) Skytterlag Øksnesstevnet 342 (11)
416 Are Grov Hestetun Engesetdal/Skodje Skyttarlag Sollidalsstemnet 342 (11)
416 Chris-Andrè B. Fauske Hardanger Skyttarlag Olav Medås Minnestemne 342 (11)
416 Linda Herland Hedrum Skytterlag NC Drangedal 3. runde bane 342 (11)
416 Ivar Skaar Pedersen Langevåg Skyttarlag Lerumcup 2022 Sogndal 342 (11)
416 Jon Inge Vestby Lismarken Skytterlag Lerum Cup 2022 Aurland 342 (11)
416 Oda Flikkerud Nord-Odal Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Øyer/Dølen 342 (11)
416 Henrik Oppen Oslo Østre Skytterlag Ryggestevnet 342 (11)
416 Geir Omslandseter Porsgrunds Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Hallingskarvet 342 (11)
416 Arnold Slåen Råde Skytterlag Rådestevnet 2022 342 (11)
429 Hanne Waag Surnadal Skytterlag Årvågsfjordstevnet bane 2022 / Trippelstevne 342 (10)
429 Carl Ove Glahus Ørlendingen Skytterlag NC Røvassdalen 2. runde bane 342 (10)
431 Christian Holstad Lilleng Engesetdal/Skodje Skyttarlag Hytteholstemnet 2022 - PEAB K.NORDANG 342 (9)
431 Harald Brekke Hardanger Skyttarlag Vårpremieskyting 2022 342 (9)
431 May-Britt Radford Kongsvinger og Omegn Skytterlag Slagenstevnet 2022 342 (9)
431 Ole Kr. Finnbråten Skedsmo Skytterlag Vårstevnet 2022 342 (9)
431 Øyvind Solbrekken Flatla Tingelstad Skytterlag Landsskytterstevnet 2022 Bodø 342 (9)
436 Ingrid Eline Aas Nordre Skage Skytterlag Åpnings-stevnet 342 (8)
436 Jonny Denstad Rissa Skytterlag Mini-LS bane 342 (8)
438 Lars David jr Øvrum Ullensaker Skytterlag Vårstevne FSL 342 (7)
438 Knut Hårklau Voss Skyttarlag Lagsmeisterskap Bane 342 (7)
438 Andreas Seilen Åsane/Hordvik Skyttarlag Lagsmesterskap Bane 342 (7)
438 Elisabeth Skudalsnes Åsane/Hordvik Skyttarlag Vestlandsstemnet Bane 342 (7)
442 Jan Erik Fredriksen Eker Skytterlag Samlagsstevnet 2022 342 (6)
442 Veronica Meldal Brandtzæg Mære Skytterlag Rådalstevnet 342 (6)
444 Odd Arne Langedal Førde Skyttarlag LDKS bane Fjordane krets 2022 342 (5)
445 Tore Byberg Mandal Skytterlag Samlagsstevne bane 342 (4)
445 Erland Ødegård Tingelstad Skytterlag Samlagsstevne Opland 342 (4)
447 Adrian Christoffer Pedersen Hammerfest Skytterlag Lagmesterskap bane 2022 342 (3)
447 Tuva Bakke Viken (opland) Skytterlag Samlagsstevne Opland 342 (3)
449 Paal Johansen Byneset Skytterlag LDKS bane Trøndelag 342 (1)
449 Lennart Tennfjord Engesetdal/Skodje Skyttarlag Samlagsstevne bane 2022 - Sunnmør 342 (1)
451 Bente Grøterud Sigdal Skytterlag Ø-cup Sigdal - Frogn og Drøbak 342 (0)
451 Sebastian Johnsen Spydeberg Skytterlag Plaketten senior 342 (0)
453 Geir Kjetil Aa Hope Hyen Skyttarlag NC Florø 1. runde bane 341 (21)
454 Pål Skogen Nordre Land Skytterlag VÅPENSMIACUP-Fløyterstevnet 341 (19)
455 Guro Øie Bævre Bæverdalen Skytterlag Surnadalsstevnet 341 (18)
455 Aleksander Instanes Markussen Ramsund Skytterlag Andøytreffen bane 341 (18)
457 Hege Jødahl Blaker Skytterlag Frigjøringsstevnet Frogn og Drøbak 341 (17)
457 Reidar Rødne Etne Skytterlag Lerumcup 2022 Sogndal 341 (17)
457 Kai-Aleksander Kristiansen Lånke Skytterlag NC Gaular 1. runde bane 341 (17)
460 Jakob Dalene Kristiansand og Omegn Skytterlag NC Mosjøen 2. runde bane 341 (16)
460 Gjermund Sørum Lier Skytterlag Riflen stevnet 341 (16)
460 Asbjørn Lunsæter Lonås Skytterlag Trippelstevnet Fåset 341 (16)
460 Morten Velo Ringerike Skytterlag Sarpsborg stevnet 2022 341 (16)
460 Geir Kongsjorden Rollag og Veggli Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Hallingstevnet 341 (16)
460 Grete Ernstsen Saltdal Skytterlag Bane åpning 1 2022 341 (16)
460 Jostein Lassen Stavanger Skytterlag NC Røvassdalen 2. runde bane 341 (16)
460 Frank Willy Lie Bråten Trysil Skytterlag Trippelstevnet Lonås 341 (16)
468 Per Johan Brekke Bjordal/Søreide Skyttarlag Solundstemnet 2022 341 (15)
468 Øystein Matre Haugesund og Sveio Skyttarlag SIERRACUP HALLINGDAL - Brommastevnet 341 (15)
468 Anders Oddevald Sletner Høland/Bjørkelangen Skytterlag Sparebankcupen - Urskogstevnet 341 (15)
468 Kåre Grønning Reinsfjell Skytterlag Lars O. Løseths Minnestevne 341 (15)
468 Dag Andre Hauge Sunnylven Skyttarlag NC Røvassdalen 2. runde bane 341 (15)
468 Amalie Sagemoen Ugland Skytterlag 2. æresprisstevne 341 (15)
468 Sofia Fallås Åsnes Skytterlag NC Mosjøen 2. runde bane 341 (15)
475 Christian Køhl Elverum Skytterlag NC Røvassdalen 2. runde bane 341 (14)
475 Tor Bertil Risvik Overhalla Skytterlag Loddoeng-stevnet 341 (14)
475 Raymond Eliassen Saltdal Skytterlag Bane åpning 1 2022 341 (14)
478 Martias Flikka Flikka Skytterlag Landsskytterstevnet 2022 Bodø 341 (13)
478 Thomas Bråthen Kongsberg Skytterlag VÅPENSMIACUP-Kongestevnet 341 (13)
478 Håkon Brevik Kristiansund Skytterlag Skarphedinstevnet 2022 / Trippel 341 (13)
478 Bjørn Egil Hansen Nøtterø Skytterlag NC Røvassdalen 2. runde bane 341 (13)
478 Britt Helen Holtan Orkland Ytre Skytterlag Årvågsfjordstevnet bane 2022 / Trippelstevne 341 (13)
478 Geir-Wiggo Dale Os Skyttarlag Sunnhordlandstreffen 2022 Stord 341 (13)
478 Thomas Bakøy Sunde Rissa Skytterlag Baneåpning 341 (13)
485 Edgar Vorland Bømlo Skytterlag Sunnhordlandstreffen 2022 Fitjar 341 (12)
485 Ove Sunde Dale (Sunnfjord) Skyttarlag Hyllestadstemnet 2022 341 (12)
485 Dick Brevik Malmefjorden Skytterlag Sommerstevne 2022 341 (12)
485 Jørn Ole Skiri Rauma Skytterlag Banestevne 2022 341 (12)
485 Egil Berakvam Vindafjord Skytterlag NC Florø 1. runde bane 341 (12)
490 Hanna Haabeth Aasen Skytterlag Steinkjer GP Steinkjerstevnet 341 (11)
490 Katrine Sandnes Gjendem Eide og Naas Skytterlag Eide og Naas Vårstevne 341 (11)
490 Jenny Stene Haga Skytterlag Landsskytterstevnet 2022 Bodø 341 (11)
490 Ruben Myrset Nordskogbygda Skytterlag NC Mosjøen 2. runde bane 341 (11)
490 Jan Kristian Evensen Os Skyttarlag Lerumcup 2022 Sogndal 341 (11)
490 Runar Driveklepp Volda Skyttarlag Aalesund bane - Veidekkepokalen 341 (11)
496 Kristian Storenes Imenes Skytterlag Slagenstevnet 2022 341 (10)
496 Jarle Larsen Klepp Skytterlag Hafrsfjordstevnet 341 (10)
498 Kjell Arne Fjærli Bæverdalen Skytterlag Landsskytterstevnet 2022 Bodø 341 (9)
498 Helene Johansen Vikøren Farnes Skyttarlag Vårtreffen 2022 Bane Knipenborg 341 (9)
498 Gaute Eliassen Hamre Leikanger Skyttarlag Lerum Cup 2022 Aurland 341 (9)
498 Helge Roar Åndal Malmefjorden Skytterlag Sommerstevne 2022 341 (9)
498 Kaja Helene Remmen Nesna Skytterlag Kanonhelg 341 (9)
498 Jonas Ørmen Råde Skytterlag Rådestevnet 2022 341 (9)
504 Per Edvin Bech Askim Skytterlag Kråkstad og Ski Banestevne 2022 341 (8)
504 Håvard M. Ellefsen Byneset Skytterlag Trippelstevnet Fåset 341 (8)
504 Roy Haugsnes Årvågsfjord Skytterlag Lagmesterskap bane 2022 341 (8)
507 Einar Tunheim Hå Skytterlag Hå Stevnet 341 (7)
507 Øystein Johnsen Stange og Romedal Skytterlag Landsskytterstevnet 2022 Bodø 341 (7)
509 Arvid Ulset Aspøy og Straumsnes Skytterlag LDKS Mørekretsen 341 (6)
509 John Almeland Voss Skyttarlag Samlagsstemna Bane H&V 341 (6)
511 Marte Eline Havre Åsane/Hordvik Skyttarlag Lagsmesterskap Bane 341 (5)
512 Ragnhild Øyen Aspøy og Straumsnes Skytterlag Samlagsstevne Nordmør 341 (4)
513 May Britt Gjerstad Imenes Skytterlag Samlagsstevnet Aust-Agder 341 (2)
514 Marius Fellingfors Grane Skytterlag LM-bane 2022 341 (0)
515 Baste Sudmann Time Skytterlag Hafrsfjordstevnet 340 (19)
516 John Arne Stenberg Aas Skytterlag Follocup A 2 runde FD-Aas 340 (18)
516 Ragnhild Lien Ølen Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Hallingskarvet 340 (18)
518 Inge Hvitås Haugen Skyttarlag Sollidalsstemnet 340 (17)
518 Regine Hagfoss Tromsø Skytterlag Lagsmesterskap bane 340 (17)
520 Karina Stette Engesetdal/Skodje Skyttarlag Jotunheimtreff Lom og Skjåk 340 (16)
520 Jan Øivind Svardal Fana Skyttarlag Tysse bane 2022 340 (16)
520 Runar Tveito Lunde Skytterlag Mælumstevnet 2022 340 (16)
520 Svenn Harald Hovd Namdalseid og Lyngen Skytterlag NC Saltdal 2. runde bane 340 (16)
520 Hans Andre Tandberg Søndre Modum Skytterlag Kveldsstevne 2022 Ådal 340 (16)
525 Henriette Larsen Kristoffersen Hammerfest Skytterlag NC Mosjøen 2. runde bane 340 (15)
525 Kjell Egil Norum Lindesnes Skytterlag Midtukestevne 340 (15)
525 Tore Brandtzæg Mære Skytterlag Steinkjer GP Steinkjerstevnet 340 (15)
525 Markus Nyhammer Haugen Seim Skyttarlag Sartorstevnet 340 (15)
525 Martin Aadland Vad Stord Skytterlag Lerum Cup 2022 Leikanger 340 (15)
525 John Nordvik Surnadal Skytterlag Surnadalsstevnet 340 (15)
525 Kirsten Sørli Søgne Skytterlag Lerum Cup 2022 Hafslo 340 (15)
525 Vetle Mæle Skår Time Skytterlag Timestevnet 340 (15)
525 Kjell Arild Høgda Tromsø Skytterlag Lagsmesterskap bane 340 (15)
525 Gaute Sande Almeland Voss Skyttarlag Lerumcup 2022 Sogndal 340 (15)
535 Knut Ola Halvorsen Eidsvoll Verk Skytterlag Klubbmesterskap 340 (14)
535 Anne Marie Rosnes Herdla Skyttarlag Open stemne 340 (14)
535 Nils Kristian Johansen Nesna Skytterlag Tour de Orkla, Rennebu 340 (14)
535 Kristoffer Soma Stavanger Skytterlag ALLE - Klubbmesterskap bane 340 (14)
535 Vegard K. Govasli Øvre Velfjord Skytterlag Kommunemesterskap bane, Brønnøy 340 (14)
535 Caroline Iveland Øvrebø Skytterlag Øvrebøstevnet, karusell 340 (14)
541 Klaus-Arne Olsen Målselv Skytterlag Lakselvdal Open 340 (13)
541 Ola Vangen Sunnylven Skyttarlag Hjartåstemnet 2022 340 (13)
543 Frode Lund Blaker Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Østre Gausdal 340 (12)
543 Guro Heen Eidsberg Skytterlag Østfold cup Eidsberg- Rygge 2 340 (12)
543 Magne Almås Elverum Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Otta 340 (12)
543 Marius Malme Fåberg Skytterlag VÅPENSMIACUP-Torpastevnet 340 (12)
543 Inge Hvitås Hjartåbygda Skyttarlag Hjartåstemnet 2022 340 (12)
543 Christen Sjøvold Malvik Skytterlag Ole A. Solbergs Minnestevne 340 (12)
543 Sindre Jule Overhalla Skytterlag Vemundvikstevnet 340 (12)
543 Aleksander Mogen Radøy Skyttarlag NC Saltdal 2. runde bane 340 (12)
543 Anders M. Øiehaug Sem Skytterlag Vestfoldhelga Sem Jubileumsstevne 125år 340 (12)
543 Geir Raaen Skjelstadmark Skytterlag Lagmesterskap bane 2022 340 (12)
553 Kjetil Bøe Bjørgum Aurland Skyttarlag Lagsmeisterskap Bane 2022 340 (11)
553 Lars Myrstuen Gjøvik og Brusveen Skytterlag VÅPENSMIACUP-Kongestevnet 340 (11)
553 Alf Olav Skeivoll Greipstad Skytterlag 1. mai stevne 340 (11)
553 Adrian Herland Rollag Hedrum Skytterlag Vestfoldhelga 2022 - Andebu 340 (11)
553 Rune Fekjan Jondalen Skytterlag Landsskytterstevnet 2022 Bodø 340 (11)
553 Lars Næprud Lillehammer Skytterlag VÅPENSMIACUP-Torpastevnet 340 (11)
553 Jørn Hansson Løiten Skytterlag Treningsstevne for Hedmark sksml 340 (11)
553 Martin Bergan Styrvoll Skytterlag NC Saltdal 2. runde bane 340 (11)
553 Ane Bjerkaas Nisja Sunndal Skytterlag Ole A. Solbergs Minnestevne 340 (11)
553 Fredrik Herlofsen Søgne Skytterlag Øvrebøstevnet, karusell 340 (11)
563 Kjell Ivar Brustad Eidskog Skytterlag Klubbmesterskap bane 2022 340 (10)
563 Lars Guldbrandsen Eidskog Skytterlag VÅPENSMIACUP-Bustenskjoldstevnet 340 (10)
563 Ida Haugstad Stake Gol og Ødegården Skyttarlag Lerum Cup 2022 Aurland 340 (10)
563 Ingeborg Rosøy Løiten Skytterlag Vårstevnet 2022 340 (10)
563 Roy Halseth Malvik Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Østre Gausdal 340 (10)
563 Sveinung Kvamme Målselv Skytterlag Lørdagstreff 340 (10)
563 Stian Stafsberg Klyve Oslo Østre Skytterlag Per Jorsetts minnestevne 340 (10)
563 Halvor Kongsjorden Rollag og Veggli Skytterlag LP-cup bane runde 2 340 (10)
563 Knut Olav Olsen Skarpskytten Skytterlag NC Drangedal 3. runde bane 340 (10)
563 Marie Asbjørnsen Stavanger Skytterlag Bjøllånesstevnet 340 (10)
573 Eirik Tangstad Grane Skytterlag NC Saltdal 2. runde bane 340 (9)
573 Amund Wardberg Høiby Lismarken Skytterlag 1. mai stevne 340 (9)
573 Maren Oline Nygaard Åmot Skytterlag Samlagsstevne Østerdal 340 (9)
576 Miklas Ellingsen Brunes Bodø Østre Skytterlag Landsskytterstevnet 2022 Bodø 340 (8)
576 Henry Håkansson Eda Skyttegille NC Sannidal 3. runde bane 340 (8)
576 Esten Skårild Heim/Hemne Skytterlag Hemnestevnet/TRIPPELST. 340 (8)
576 Ida Marie Lillekvelland Nordstrand Skytterlag Sparebank-Cup - Høland/Bjørkelangen stevne 340 (8)
576 Andrea Meldal Moen Skjelstadmark Skytterlag Steinkjer GP Tverråsstevnet 340 (8)
576 Inger Hustuft Aadne Styrvoll Skytterlag Eidsberg stevnet 2022 340 (8)
576 Eivind Lien Ølen Skytterlag Lerum Cup 2022 Farnes 340 (8)
583 Benjamin T. Karlsen Fet Skytterlag Lerum Cup 2022 Farnes 340 (7)
583 Audun Risvik Overhalla Skytterlag Vemundvikstevnet 340 (7)
585 Erik Rognli Kongsberg Skytterlag Samlagsstevnet 2022 340 (6)
585 Kjell Johansen Trondhjems Skytterlag Trippelstevnet Fåset 340 (6)
587 Jørund Oskar Ertsås Mære Skytterlag Ta Østerås 340 (0)
587 Hans Runar Kojedal Røros Skytterlag Lagsmesterskap bane 2022 340 (0)
587 Jørn Arve Vedhugnes Tana Skytterlag Åpent banestevne 2 340 (0)
590 Knut Bjørnar Mellem Bjerkvik Skytterlag Lagsmesterskap bane 2022 339 (19)
591 Trine Lise Haugan Mostadmark Skytterlag Mostadmarkstevnet 339 (17)
592 Jenny R. Lund Blaker Skytterlag Sparebank-Cup - Høland/Bjørkelangen stevne 339 (16)
592 Wenche Belsvik Egersund Skytterlag Hafrsfjordstevnet 339 (16)
592 Sindre Tunheim Imenes Skytterlag Jørgen Kittelsen minnestevne 339 (16)
592 Lars Høybakk Langevåg Skyttarlag Banestemne 339 (16)
592 Milda Haugen Røros Skytterlag Trippelstevnet Lonås 339 (16)
592 Hilde Jægersborg Åsheim Skytterlag Landsskytterstevnet 2022 Bodø 339 (16)
598 Gunnar Bråten Alvdal Skytterlag Trippelstevnet Fåset 339 (15)
598 Vebjørn Berg Blaker Skytterlag VÅPENSMIACUP-Torpastevnet 339 (15)
598 Brynjar Grønås Birkeland Haugesund og Sveio Skyttarlag Haugesund og Sveio åpent banestevne 339 (15)
598 Asbjørn Sevland Karmøy Skytterlag NC Drangedal 3. runde bane 339 (15)
598 Marius Sveipe Ringebu og Fåvang Skytterlag Pinsestevnet 2022 339 (15)
598 Morten Velo Ringerike Skyttersamlag Klubbmesterskap Ringerike skl 339 (15)
604 Runar Finvåg Bodø Østre Skytterlag Åpent stevne Sulitjelma i forkant av LS 339 (14)
604 Geir Seland Gransherad og Heddal Skyttarlag Lågencup 2022 - Styrvoll 339 (14)
604 Adrian Aasegaard Høland/Bjørkelangen Skytterlag Sparebankcupen - Blakerstevnet 339 (14)
604 Espen Stubstad Mandal Skytterlag Skagerakstevnet, karusell 339 (14)
604 Roar Saksvik Orkla Skytterlag Furumostevnet 339 (14)
604 Bjørn Petter Leite Stavanger Skytterlag Karmøystevnet 339 (14)
604 Gisle Ommedal Time Skytterlag 1. Lagskonkuranse 339 (14)
604 Hans Petter Nyengen Trøgstad Skytterlag Klassemedaljer 1. gang 339 (14)
604 Jostein Rubbås-Risvik Øvre Målselv Skytterlag NC Saltdal 2. runde bane 339 (14)
613 Sander Nesbø Sælensminde Bergen Skytterlag Dalestemnet 2022 339 (13)
613 Line Merete Juva Drangedal Skytterlag Drangedalstevnet Bane 2022 339 (13)
613 Marit Hefte Hallingskarvet Skytterlag Lerum Cup 2022 Knipenborg 339 (13)
613 Frode Standal Kleive Skytterlag Malmefjordenstevnet 339 (13)
613 Tobias Lillekvelland Nordstrand Skytterlag Åpningsstevne 2022 339 (13)
613 Sigbjørn Hausberg Surnadal Skytterlag NC Saltdal 2. runde bane 339 (13)
613 Hanne Amalie Hanssen Trondenes Skytterlag Åpent banestevne 339 (13)
613 Trine Gromsrud Urskog Skytterlag Sommerstevnet Skiptvet 2022 339 (13)
613 Karoline Hansen Ørskog Skyttarlag NC Mosjøen 2. runde bane 339 (13)
622 Magne Øvrebø Hallingskarvet Skytterlag Lågencup 2022 - Rollag og Veggli 339 (12)
622 Miriam Jeanette Bjerklund Holla Skytterlag Mælumstevnet 2022 339 (12)
622 Yngve Natvik Knipenborg Skyttarlag Lerum Cup 2022 Aurland 339 (12)
622 Torinn Håkstad Lakselvdal Skytterlag NC Gaular 1. runde bane 339 (12)
622 Odd Arne Samdal Nittedal Skytterlag Sarpsborg stevnet 2022 339 (12)
622 Lars Rasmus Sandvik Nordstrand Skytterlag Frigjøringsstevnet Aas 339 (12)
622 Vidar Gaarder Rollag og Veggli Skytterlag Lågencup 2022 - Styrvoll 339 (12)
622 Benjamin Langenes Nyhaven Søgne Skytterlag NC Bamble 3. runde bane 339 (12)
630 Jens Offerdal Lysne Bergen Skytterlag Lerum Cup 2022 Leikanger 339 (11)
630 Øivind Ødegård Eidsberg Skytterlag Kr. M. Gylstads Minnestevne 2022 339 (11)
630 Kjell Eidal Nes og Bromma Skytterlag NC Saltdal 2. runde bane 339 (11)
633 Anders Spornæs Aas Skytterlag Follo-cup Aas - Kråkstad/Ski Senior 339 (10)
633 Dagfinn Harald Grønvoll Målselv Skytterlag Rislamotreffen 2022 339 (10)
633 Ragnhild Haugen Stordalen Skytterlag NC Mosjøen 2. runde bane 339 (10)
633 Tom Nyhaven Søgne Skytterlag 1. æresprisstevne 339 (10)
633 Thomas Sørfjord Sørfjord og Omegn Skytterlag Åpent stevne Sulitjelma i forkant av LS 339 (10)
633 Øystein Rønningen Østre Gausdal Skytterlag Lerumcup 2022 Sogndal 339 (10)
639 Amund Iversen Aas Skytterlag Follo-cup Aas - Kråkstad/Ski Senior 339 (9)
639 Kirsten Elin Bergsvik Finnøy Skytterlag Finnøystevnet 2022 339 (9)
639 Inga Mørck Kråkstad og Ski Skytterlag Frigjøringsstevnet Aas 339 (9)
639 Espen Hovland Lunde Skytterlag NC Saltdal 2. runde bane 339 (9)
639 Emil Hauge Mælum Skytterlag Landsskytterstevnet 2022 Bodø 339 (9)
639 Tore Nilsen Storfjord Skytterlag Lakselvdal Open 339 (9)
639 Erling Waag Surnadal Skytterlag Skarphedinstevnet 2022 / Trippel 339 (9)
639 Sigmund Våge Vareld Skyttarlag SIERRACUP HALLINGDAL - Hallingstevnet 339 (9)
647 Ørjan Aven Førde Skyttarlag Lerum Cup 2022 Leikanger 339 (8)
647 Frank Vik Kvinnherad Skyttarlag Midthølstevnet (Westcon banecup) 339 (8)
647 Trond Gullik Mikkelsen Surnadal Skytterlag Surnadalsstevnet 339 (8)
647 Harald Tandberg Søndre Modum Skytterlag VÅPENSMIACUP-Bustenskjoldstevnet 339 (8)
651 Ole Ragnar Hareide Hansen Bodø Østre Skytterlag Serieskyting 2 / Internstevne 2 339 (7)
651 Sverre Saxebøl Frogn og Drøbak Skytterlag Lerumcup 2022 Sogndal 339 (7)
651 Frode Markhus Husnes Skyttarlag Sunnhordlandstreffen 2022 Fitjar 339 (7)
651 Benedicte Guttorm Karasjok Skytterlag Åpent stevne Sulitjelma i forkant av LS 339 (7)
651 Øystein Kvarekvål Voss Skyttarlag Krinsstemna bane Vossakrinsen 339 (7)
656 Ida Kristiansen Gildeskål Skytterlag Samlagsstevnet 2022 - AN 7 339 (5)
656 Øystein Bremset Tydal Skytterlag Samlagsstevnet bane 339 (5)
658 Lars Andreas Nystad Bodø Østre Skytterlag Beiarstevnet 2022 339 (4)
659 Stian Valand Bergen Skytterlag Lagsmesterskap bane 339 (3)
659 Hans Kristian Dokken Nordre Land Skytterlag Samlagsstevne Opland 339 (3)
661 Olav Flaten Tolgen Skytterlag Samlagsstevnet 339 (2)
662 Arnt Bruseth Mælum Skytterlag VÅPENSMIACUP-Torpastevnet 338 (17)
663 Odin Røstum Stabell Trondhjems Skytterlag Midtsommerstevnet 338 (16)
663 Ole Johan Nyengen Trøgstad Skytterlag Follocup Trøgstad - Frogn og Drøbak 338 (16)
663 Ola Fjuk-Herje Urskog Skytterlag Ø-cup Urskog - Sigdal 338 (16)
663 Ingrid Hegge Øystre Slidre Skyttarlag Kveldssteve 338 (16)
667 Jonny Innvær Bremnes Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Heimsilstevnet 338 (15)
667 Lennarth Olsen Kristiansand og Omegn Skytterlag NC Gaular 1. runde bane 338 (15)
667 Øyvind Haugen Urskog Skytterlag Kråkstad og Ski Banestevne 2022 338 (15)
670 Ingvar Brohaug Alvdal Skytterlag Jotunheimtreff Dovre/Dovreskog 338 (14)
670 Lars Fredrik Gyland Kristiansand og Omegn Skytterlag Øvrebøstevnet, karusell 338 (14)
670 Tom Kappelslåen Lesja Skytterlag Tour de Orkla - Oppdal 338 (14)
670 Hans Kristian Lundby Løiten Skytterlag Ø-Cup Nordstrand - Løiten 338 (14)
674 Børre Pedersen Lakselvdal Skytterlag Midtsommerstevnet 338 (13)
674 Carl Konow Nesna Skytterlag Kanonhelg 338 (13)
674 Syver Jotun Nordstrand Skytterlag Frigjøringsstevnet Såner 338 (13)
674 Per Arve Strømstad Oslo Østre Skytterlag NC Mosjøen 2. runde bane 338 (13)
674 Roar Åsbakk Røsvik Skytterlag Røsvikstevnet AN 4 338 (13)
679 Sigve Vikesland Aurland Skyttarlag NC Saltdal 2. runde bane 338 (12)
679 Anders Andfjell Rakvaag Bjøllånes Skytterlag LM Bane 338 (12)
679 Kjetil Sundby Enebakk Skytterlag Enebakk-stevnet 2022 338 (12)
679 Kirsten Aaslund Frogn og Drøbak Skytterlag Øcup 1. runde Jondalen - FD 338 (12)
679 Mathias Oftedal Hå Skytterlag Bjerkreimsstevnet 2022 338 (12)
679 Erik Nyseter Opdal og Midtbygden Skytterlag Tour de Orkla, Kvikne 338 (12)
679 Erlend Ellingsen Årskaug Oppedal/Brekke Skyttarlag Seim-stemnet Bane 338 (12)
679 Magnus Uthus Selbu Skytterlag Neamesterskap bane 338 (12)
679 Mons Otnes Surnadal Skytterlag Årvågsfjordstevnet bane 2022 / Trippelstevne 338 (12)
679 Stein Ove Robøle Øystre Slidre Skyttarlag Øystre Slidre Stevne 338 (12)
689 Hans Solbrekken Ruud Etnedal Skyttarlag VÅPENSMIACUP-Torpastevnet 338 (11)
689 Asbjørn Myklebust Hovdebygda og Ørsta Skyttarlag Hjartåstemnet 2022 338 (11)
689 Martin N. Voss Kongsvinger og Omegn Skytterlag Samlagsstevnet bane Solør 2022 338 (11)
689 Pål Kristian Kværneng Løiten Skytterlag VÅPENSMIACUP-Kongestevnet 338 (11)
689 Arild Valand Mandal Skytterlag NC Drangedal 3. runde bane 338 (11)
689 Jakob Lotsberg Nordbygda og Rand Skyttarlag NC Førde 1. runde bane 338 (11)
689 Per Otto Opstad Rakvåg Skytterlag Midsundstevnet 2022 338 (11)
689 Vegard Granlund Råde Skytterlag Ryggestevnet 338 (11)
689 Arild Foros Singsås Skytterlag Soknedalsstevnet 2022 338 (11)
698 Lars Lillegård Hjelmen Skytterlag NC Gaular 1. runde bane 338 (10)
698 Rune Flikkerud Nord-Odal Skytterlag Vårstevne 2022 NOS 338 (10)
698 Arild Wergeland Oppedal/Brekke Skyttarlag Fjøssystemer-CUPEN Otta 338 (10)
698 Martin Sikle Mathiesen Ringebu og Fåvang Skytterlag Midtukestevne 338 (10)
698 Terje Stolt Trysil Skytterlag Samlagsstevne Østerdal 338 (10)
698 Eskil Myhre Vestre Toten Skytterlag Snertingdal Stevne 338 (10)
704 Nils Jakob Mella Alta Skytterlag Ungdom 100m/Rambøllpok. 3 338 (9)
704 Jan Høiby Hommelvik Skytterlag Singsåsstevnet 2022 Trippelstevne 338 (9)
704 Knut Sigurd Totland Nes og Bromma Skytterlag NC Drangedal 3. runde bane 338 (9)
704 Hans Skaare Randsfjord Skytterlag Midtsommerstevne 2022 338 (9)
704 Torbjørn Landro Sartor Skyttarlag Olav Medås Minnestemne 338 (9)
709 Conny J. Karlsen Alta Skytterlag Rislamotreffen 2022 338 (8)
709 Fred Erik Berge Laudal Skytterlag Mittvekestevne 338 (8)
709 Bernt Noodt Nidaros Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Østre Gausdal 338 (8)
709 Lars Gulbrandsen Lilleng Råde Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Hallingstevnet 338 (8)
709 Lars Singsaas Singsås Skytterlag Trippelstevnet Fåset 338 (8)
709 Espen Kambo Stavanger Skytterlag Lerum Cup 2022 Farnes 338 (8)
715 Jon Olav Bjørke Hardanger Skyttarlag Lerum Cup 2022 Knipenborg 338 (7)
716 Nils Andreas Olli Eira Karasjok Skytterlag NNM Bane 200m 338 (6)
716 Idar Moen Malmefjorden Skytterlag Samlagsstevne bane Romsdal 338 (6)
716 Ida Jamtøy Heggem Reinsfjell Skytterlag LDKS Mørekretsen 338 (6)
716 Kari Helene Halvorsrud Øymark Skytterlag Blytjernstevnet 338 (6)
720 Amund Ødegård Tingelstad Skytterlag Samlagsstevne Opland 338 (5)
721 Lars Aleksander Haugan Alta Skytterlag FM bane 2022 338 (4)
721 Tobias Hodøl Kronmo Skytterlag Samlagsstevnet 338 (4)
723 Tor-Einar Larsen Valnesfjord Skytterlag Samlagsstevnet 2022 - AN 7 338 (3)
724 Sigurd Opsahl Gjermshus Grue Skytterlag Hedmarkstevnet 2022 338 (2)
724 Terje Hus Kvinnherad Skyttarlag Hordastemne Bane 338 (2)
724 Jorun Øien Buseth Singsås Skytterlag Samlagsstevne 338 (2)
727 Ivar Eira Hammerfest Skytterlag Sommerstevne II 338 (1)
728 Bjørn A. Bylterud Enebakk Skytterlag Petters pokal bane 2022 338 (0)
728 Eline Vatne Wego Nordstrand Skytterlag Kongekåring 2022 338 (0)
728 Bjørn Toldnes Storsteinnes Skytterlag LM Bane 2022 338 (0)
731 Frøydis Indergård Reinsfjell Skytterlag Skarphedinstevnet 2022 / Trippel 337 (17)
732 Tommy Valstrand Sandstad Skytterlag Bynesstevnet 337 (16)
733 Olle Gabrielsson Rommeheds Skf Singsåsstevnet 2022 Trippelstevne 337 (15)
733 Bendik Stokland Stadlandet Skyttarlag Hytteholstemnet 2022 - PEAB K.NORDANG 337 (15)
733 Arve Vassli Stjørdal Skytterlag Årvågsfjordstevnet bane 2022 / Trippelstevne 337 (15)
733 Mariann Opperud Ådal Skytterlag Lågencup 2022 - Sigdal 337 (15)
737 Terje Svarteberg Hallingskarvet Skytterlag Åpent stevnet 337 (14)
737 Jakob B Skogan Kvam Skytterlag Steinkjer GP Steinkjerstevnet 337 (14)
737 Frank Odden Løiten Skytterlag Klubbmesterskap bane 337 (14)
737 Dag Ivar Borg Malm Skytterlag Baneåpning 337 (14)
737 Lars-Ola N. Rustad Nord-Odal Skytterlag Samlagsstevnet bane Solør 2022 337 (14)
737 Ragnhild Eide Ure Os Skyttarlag Lerumcup 2022 Sogndal 337 (14)
737 Rolf Eldstad Overhalla Skytterlag Loddoeng-stevnet 337 (14)
744 Kjetil Haugen Etnedal Skyttarlag VÅPENSMIACUP-Torpastevnet 337 (13)
744 Sander Fleischmann Høland/Bjørkelangen Skytterlag Frigjøringsstevnet Frogn og Drøbak 337 (13)
744 Christian Hjartholm Solheim Oppedal/Brekke Skyttarlag NC Gaular 1. runde bane 337 (13)
747 Per Asle Nordli Asker Skytterlag Krystallstevnet 337 (12)
747 Idar Leknes Bjørnen Skytterlag Tysse bane 2022 337 (12)
747 Marthe Køhl Elverum Skytterlag NC Mosjøen 2. runde bane 337 (12)
747 Stig Andrè Rødland Klepp Skytterlag Gjesdalstevnet 337 (12)
747 Anders Korneliussen Kvernes Skytterlag NC Førde 1. runde bane 337 (12)
747 Nils Johan Johansen Nesna Skytterlag Børgefjellstevnet - Grane 337 (12)
747 Jonas Sveum Nordre Land Skytterlag Pinsestevnet 2022 337 (12)
747 Gunstein Lauvrak Nordstrand Skytterlag NC Røvassdalen 2. runde bane 337 (12)
747 Endre Åbø Hallingstad Sauda Skytterlag Saudastevnet 2022 337 (12)
747 Gustav Rosland Tørdal Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Heimsilstevnet 337 (12)
757 Tor Harry Mikkelsen Alta Skytterlag Ungdom 100m/Grunnlagspokalen 2 337 (11)
757 Lene Mari Sæthre Bodø Østre Skytterlag Sørfjordstevne 2022 337 (11)
757 Pål Aslak Idland Gjesdal Skytterlag Baneåpning 337 (11)
757 Simen Dæhlen Gjøvik og Brusveen Skytterlag Gjøvikstevnet 2022 337 (11)
757 Steinar Norum Lindesnes Skytterlag Grindølsstevnet 22 337 (11)
757 Kristina Olsen Rælingen Skytterlag Sparebankcupen - Urskogstevnet 337 (11)
757 Karl Petter Elvestad Trøgstad Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Heimsilstevnet 337 (11)
764 Daniel Davidsen Andebu Skytterlag Klubbmesterskap ute 2022 337 (10)
764 Jørn Hals Aspøy og Straumsnes Skytterlag Banestevne 2022 337 (10)
764 Tor Viggo Gamst Brøstadbotn Skytterlag PRESSESTEVNE 337 (10)
764 Oddgeir Kvestad Folgefonn Skyttarlag Lerum Cup 2022 Aurland 337 (10)
764 Christoffer Finstad Frogn og Drøbak Skytterlag Vårstevne FSL 337 (10)
764 Kjell Oddbjørn Stensæter Gol og Ødegården Skyttarlag 4 Sparebank1 Karusell /Kveldsstevne 337 (10)
764 Trine Flotve Hardanger Skyttarlag Landsskytterstevnet 2022 Bodø 337 (10)
764 Bjørnar Eriksen Kvænangen Skytterlag Hattestevnet 337 (10)
764 Atle Magnus Bergin Overhalla Skytterlag Nesnastevnet 337 (10)
764 Rune Raknerud Trøgstad Skytterlag Ryggestevnet 337 (10)
764 Sondre Strøm Hushagen Vikna Skytterlag Landsskytterstevnet 2022 Bodø 337 (10)
764 Henrik Embretsen Åsnes Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Østre Gausdal 337 (10)
776 Trygve Thaule Rise og Løddesøl Skytterlag Cupfinale Aust-Agder 337 (9)
776 Bjørn Enerud Sande Skytterlag Vestfoldhelga Holmestrand 337 (9)
776 Espen Grina Tingelstad Skytterlag Lygnastevnet (kveldstevne) 337 (9)
776 Joakim Dahl Tingelstad Skytterlag Landsskytterstevnet 2022 Bodø 337 (9)
776 Glenn Tore S. Gaustad Trøgstad Skytterlag Follocup Trøgstad - Frogn og Drøbak 337 (9)
776 Atle Bakken Vågå Skytterlag Øystre Slidre Stevne 337 (9)
782 Ole-Henry Finvåg Bø (Vesterålen) Skytterlag Valnesfjordstevnet - AN 6 337 (8)
782 Oddgeir Kilen Fortun Skyttarlag Lerum Cup 2022 Leikanger 337 (8)
782 Terje Sletner Høland/Bjørkelangen Skytterlag Sparebankcupen - Urskogstevnet 337 (8)
782 Rune Kristoffersen Langevåg Skyttarlag Aalesund bane - Veidekkepokalen 337 (8)
782 Kristoffer Vad Sigdal Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Heimsilstevnet 337 (8)
782 Roy Solend Spydeberg Skytterlag Pinsestevnet 337 (8)
782 Kenneth Rakkestad Vennesla Skytterlag Ryggestevnet 337 (8)
782 Ken Roger Stø Vinstra Skytterlag Trippelstevnet Tynset 337 (8)
782 Håvard Valstad Øvre Ogndal Skytterlag Bølareinstevnet Bane 337 (8)
791 Kine Bekkevold Austerbygda Skytterlag Velfjordstevnet 337 (7)
791 Kristi Skår Hardanger Skyttarlag Sunnhordlandstreffen 2022 Stord 337 (7)
791 Joar Bakken Kvernes Skytterlag Eide og Naas Vårstevne 337 (7)
791 Solfrid Ramberg Målselv Skytterlag LM bane seniorer/veteran 337 (7)
791 Erlend Rudland Ringebu og Fåvang Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Østre Gausdal 337 (7)
796 Rune Jørgensen Beiarn Skytterlag Kanonhelg 337 (6)
796 Geir Finstad Blaker Skytterlag Skøimåsanstevnet 2022 337 (6)
796 Vanja Eirin Ramstad Degernes Skytterlag Østfold cup 337 (6)
796 Elin Mikkelsplass Nes og Bromma Skytterlag NC Saltdal 2. runde bane 337 (6)
800 Andre Raaen Skjelstadmark Skytterlag Samlagsstevnet bane 337 (5)
801 Truls Pedersen Lakselvdal Skytterlag NNM Bane 200m 337 (4)
801 Kay Johnny Gjerde Langevåg Skyttarlag Samlagsstevne bane 2022 - Sunnmør 337 (4)
803 Hans Petter Aas-Hveem Rygge Skytterlag Samlagstevne 337 (2)
804 Torill Fosli Fuglem Mostadmark Skytterlag Rådalstevnet 337 (1)
805 Jo Inge S. Auren Spydeberg Skytterlag Follocup Spydeberg-Såner 337 (0)
806 Jørn Finvåg Bø (Vesterålen) Skytterlag Sikantreffen 336 (16)
806 Tore Finstad Frogn og Drøbak Skytterlag VÅPENSMIACUP-Kongestevnet 336 (16)
808 Guro Emilie Hiksdal Øglænd Bremnes Skytterlag Sunnhordlandstreffen 2022 Bremnes 336 (15)
808 Taran Cecilie Bjørnsen Drangedal Skytterlag NC Bamble 3. runde bane 336 (15)
810 Ingrid Øyan Singsås Skytterlag Trippelstevnet Tynset 336 (14)
810 Steinar Skorpa Stavanger Skytterlag Timestevnet 336 (14)
812 Atle Lyngen Flå (Uttrøndelag) Skytterlag Trippelstevnet Lonås 336 (13)
812 Trygve Espedal Gann Skytterlag Hå Stevnet 336 (13)
812 Sander Svartemyr Virkesdal Oppedal/Brekke Skyttarlag Åpent stevne Sulitjelma i forkant av LS 336 (13)
812 Eirik Blindheim Seim Skyttarlag Open stemne 336 (13)
812 Anders Jaavall Øymark Skytterlag Kretsstevne 1. Krets 336 (13)
817 Knut Melby Atrå Skytterlag Mælumstevnet 2022 336 (12)
817 Per- Inge Heen Eidsberg Skytterlag Frigjøringsstevnet Aas 336 (12)
817 Jon Fjellheim Valbø Sannidal Skytterlag Bamblestevnet 2022 336 (12)
817 Atle Bakken Siljan Skytterlag Bamblestevnet 2022 336 (12)
817 Karl Haslestad Ugland Skytterlag Lagsmesterskap Bane 2022 336 (12)
817 Anne Marte Morstøl Vinstra Skytterlag Lagmesterskap Bane 2022 336 (12)
817 Astrid Kristine Halvorsrud Øymark Skytterlag Kr. M. Gylstads Minnestevne 2022 336 (12)
824 Jostein Nerødegård Begna Skyttarlag Bjørn Solbergs minnestevne 336 (11)
824 Anna-Cecilie Lunde Degernes Skytterlag VÅPENSMIACUP-Torpastevnet 336 (11)
824 Camilla Emilie Bergersen Gjerdrum Skytterlag VÅPENSMIACUP-Fløyterstevnet 336 (11)
824 Per Tore Taklo Hundeide Skyttarlag Hytteholstemnet 2022 - PEAB K.NORDANG 336 (11)
824 Erlend Rustad Kråkstad Skytterlag Follo-cup Aas - Kråkstad/Ski Senior 336 (11)
824 Daniel Jøndal Listou Nittedal Skytterlag Nittedalsstevnet 336 (11)
824 Heidi-Iren Olsen Grimstad Oslo Østre Skytterlag Trippelstevnet Dalsbygda 336 (11)
824 Bernt Krone Sokndal skytterlag Midtukestevne 336 (11)
824 Arnt Tomas Sundli Soknedal Skytterlag Soknedalsstevnet 2022 336 (11)
824 Tor-Arne Hanssen Tromsø Skytterlag Lagsmesterskap bane 336 (11)
834 Sander A.B. Ellingsen Bodø Østre Skytterlag NC Saltdal 2. runde bane 336 (10)
834 Elisabeth Aadland Vaagsbø Fana Skyttarlag Fanastevnet 336 (10)
834 Sigurd Stensås Soknedal Skytterlag Elitestevnet 336 (10)
834 Tor-Erik Iversen Sortland Skytterlag Andøytreffen bane 336 (10)
834 Lasse Aas Tydal Skytterlag Tydalstevnet 336 (10)
839 Stein Mortensbakke Førde Skyttarlag NC Florø 1. runde bane 336 (9)
839 Øyvind Abel Grane Skytterlag Eyvind Rørviks minnestevne 336 (9)
839 Kari Sofie Brøndbo Fiskum Harran Skytterlag Steinkjer GP Steinkjerstevnet 336 (9)
839 Torill Lystad Hovdebygda og Ørsta Skyttarlag NC Gaular 1. runde bane 336 (9)
839 Roy Håkstad Lakselvdal Skytterlag Lakselvdal Open 336 (9)
839 Kjersti Quande Haugen Skedsmo Skytterlag Sparebankcupen - Urskogstevnet 336 (9)
839 Lise Sundli Soknedal Skytterlag Ole A. Solbergs Minnestevne 336 (9)
846 Dagfinn Mehl Kvinnherad Skyttarlag Midthølstevnet (Westcon banecup) 336 (8)
846 Morten Eriksen Mosjøen Skytterlag Steinkjer GP Tverråsstevnet 336 (8)
846 Tom Kr. Noodt Nidaros Skytterlag Selbustevnet 336 (8)
846 Morten Stastad Randsfjord Skytterlag Krystallstevnet 336 (8)
846 Knut Kvarekvål Voss Skyttarlag 2. runde Banekarusell 336 (8)
851 Tor Hansen Lakså Skytterlag Landsskytterstevnet 2022 Bodø 336 (7)
851 Daniel Dretvik Leksvik Skytterlag Kommunemesterskap bane 336 (7)
851 Rune Virkesdal Nyborg Skyttarlag Solundstemnet 2022 336 (7)
851 Kjell Ivar Løvbrøtte Søndre Land Skytterlag VÅPENSMIACUP-Bustenskjoldstevnet 336 (7)
855 Karl R. Hetland Skedsmo Skytterlag Rælingsstevnet 336 (6)
855 Erik Gravem Surnadal Skytterlag Surnadalsstevnet 336 (6)
855 Iva Hidemstrædet Vågå Skytterlag Lagmesterskap 336 (6)
858 Simon Anfeldt Røstad Fagervika Skytterlag Samlagsmesterskap 336 (5)
858 Lars Inge Veslegard Hallingskarvet Skytterlag Åpent kveldsstevne /2. Sparebank1 karusell ungdom / 2. Veterantreff 336 (5)
858 Odd Frank Olsen Kristiansand og Omegn Skytterlag Lagsmesterskap Bane 336 (5)
858 Inger Hustuft Aadne Styrvoll Skytterlag Lågencup 2022 - Flesberg 336 (5)
862 Trygve Aaland Tryggestad Sunnylven Skyttarlag Samlagsstevne bane 2022 - Sunnmør 336 (4)
863 Stein Skumsvoll Farsund Skytterlag Samlagsstevne bane 336 (3)
863 Stig-Morten Larsen Storfjord Skytterlag Sommerstevne II 336 (3)
865 Siv Svartisdal Røvassdalen Skytterlag Vårmønstring 2022 336 (1)
866 Lars Kjetil Hunnes Rauma Skytterlag Lagmesterskap bane kl 1-5+V55 336 (0)
867 Erlend Overaa Engesetdal/Skodje Skyttarlag NC Gaular 1. runde bane 335 (16)
867 Joakim Mortensen Oslo Østre Skytterlag Lerum Cup 2022 Aurland 335 (16)
869 Helge Hollund Surdal Aalesund Skyttarlag Stamnæss-pokalen 2022 335 (14)
869 Idar Leknes Bjørnen og Vestre Målselv Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Østre Gausdal 335 (14)
869 Rune Vikøren Farnes Skyttarlag SIERRACUP HALLINGDAL - Hallingstevnet 335 (14)
872 Anders Kvarme Flå (Uttrøndelag) Skytterlag Elitestevnet 335 (13)
872 Jenny Aardalen Oslo Østre Skytterlag Bjøllånesstevnet 335 (13)
874 Ketil Gundersen Nittedal Skytterlag Nittedalsstevnet 335 (12)
874 Morten Musiol Oslo Østre Skytterlag Trippelstevnet OS-Røros 2022 335 (12)
874 Marthe Bjerkås Nisja Sunndal Skytterlag Ø-cup Urskog - Sigdal 335 (12)
874 Morten Helgaset Voss Skyttarlag 6 runde banekarusell Vossakrinsen 2022 335 (12)
878 Øystein Nyhagen Bodø Østre Skytterlag Valnesfjordstevnet - AN 6 335 (11)
878 Anders Milde Fana Skyttarlag Open stemne 335 (11)
878 Jesper Nilsstua Raumnes Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Øyer/Dølen 335 (11)
878 Hans Anders Kleven Sigdal Skytterlag Bjørn Solbergs minnestevne 335 (11)
878 Hans Morten Daniloff Tingelstad Skytterlag Høsttreffen 335 (11)
878 Jan Roger Hoff Viksdalen Skyttarlag Hyenstemnet 335 (11)
884 Janne Haugnes Florø Skytterlag NC Førde 1. runde bane 335 (10)
884 Bjørnar Ulvik Frosta Skytterlag Ulvstupokalen 335 (10)
884 Erlend Rustad Kråkstad og Ski Skytterlag Kråkstad og Ski Banestevne 2022 335 (10)
884 Espen By Dyrendahl Rissa Skytterlag Mini-LS bane 335 (10)
888 Irja Jødahl Blaker Skytterlag Sparebank-Cup - Høland/Bjørkelangen stevne 335 (9)
888 Isak Gurrik Nøtterø Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Brommastevnet 335 (9)
888 Erik Bauge Rissa Skytterlag Rissastevnet FK 1 335 (9)
888 Hans Emil Kiil Storfjord Skytterlag Lørdagstreff 335 (9)
888 Svend Svendli Storsteinnes Skytterlag Gisundtreffen 335 (9)
888 Kjell Johansen Trondhjems Skytterlag NC Mosjøen 2. runde bane 335 (9)
894 Roar Forfot By Skytterlag Åfjordsstevnet bane 335 (8)
894 Ketil Gundersen Nittedal Skytterlag Midtsommerstevnet 335 (8)
894 Edgar Bjorøy Sartor Skyttarlag Sartorstevnet 335 (8)
894 Sigmund Løken Stord Skytterlag Bømlo (SHL treffen) Ope stemne Westcon banecup 335 (8)
898 Benedicte Guttorm Alta Skytterlag Ungdom 100m/Rambøllpok.1 335 (7)
898 Thomas Benjaminsen Sandar og Sandefjord Skytterlag Vestfoldhelga 2022 - Sandar og Sandefjord 335 (7)
898 Vegar Grønberg Tingelstad Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Otta 335 (7)
901 Geir Lie Holum Skytterlag Listertreffen, Lyngdal 335 (6)
901 Hilde Kjøsnes Thoresen Hommelvik Skytterlag Elitestevnet 335 (6)
901 Eivind Yttri Leikanger Skyttarlag NC Saltdal 2. runde bane 335 (6)
901 Håvard Rønning Rennebu Skytterlag Bynesstevnet 335 (6)
901 Lennart Henden Syvde Skyttarlag Gylsmyrstevnet 2022 335 (6)
906 John Borge Åsane/Hordvik Skyttarlag Lagsmesterskap Bane 335 (4)
907 Åse Edny Sklett Overhalla Skytterlag Samlagstevnet Bane 2022 335 (2)
908 Ragnar Sollid Vingelen Skytterlag Samlagsstevnet 335 (1)
909 Espen Kjelaas Mære Skytterlag Petter P. Hofstad 1 335 (0)
909 Espen Skaarer-Johansen Spydeberg Skytterlag Follocup Spydeberg-Såner 335 (0)
911 Bjørn Erik Hagen Ådal Skytterlag NC Røvassdalen 2. runde bane 334 (14)
912 Tore Lunsæter Fåset Skytterlag Trippelstevnet Fåset 334 (13)
912 Marius Liengen Sørskogbygda Skytterlag NC Saltdal 2. runde bane 334 (13)
912 Rune Aas Tydal Skytterlag Tydalstevnet 334 (13)
915 Geir Hauge Mælum Skytterlag Mælumstevnet 2022 334 (12)
915 Jim R Aronsen Saltdal Skytterlag Bjøllånesstevnet 334 (12)
917 Torunn Aaslund Frogn og Drøbak Skytterlag NC Saltdal 2. runde bane 334 (11)
917 Herman Erdal Førde Skyttarlag Dalestemnet 2022 334 (11)
917 Stig Aase Hardanger Skyttarlag LM bane 2022 334 (11)
917 Andreas Lunde Nittedal Skytterlag Sparebankcupen - Urskogstevnet 334 (11)
917 Ole Morten Ingesen Nordre Modum Skytterlag Snarumspokalen 2022 334 (11)
917 Bjørnar Holsetstuen Opdal og Midtbygden Skytterlag Trippelstevnet Fåset 334 (11)
917 Terje Andreas Solås Ramsund Skytterlag Lakselvdal Open 334 (11)
917 Edward Murr Rygge Skytterlag Østfold cup Eidsberg- Rygge 2 334 (11)
917 Hans Kristian Tvedt Seim Skyttarlag Seim-stemnet Bane 334 (11)
926 Espen Glosli Degernes Skytterlag Østfold cup 334 (10)
926 Eivind Vågø Namdalseid og Lyngen Skytterlag NC Saltdal 2. runde bane 334 (10)
926 May Elisabeth Nordahl Nordstrand Skytterlag Åpningsstevne 2022 334 (10)
926 Sigurd Sve Rissa Skytterlag Kommunemesterskap bane 334 (10)
926 Sindre Taule Sandstå Seim Skyttarlag Sunnhordlandstreffen 2022 Fitjar 334 (10)
926 Tore Martinussen Skedsmo Skytterlag Midtsommerstevne 2022 334 (10)
926 Nora Grønsdal Tysse Skyttarlag Tysse bane 2022 334 (10)
926 Bjørn Olav Nyfløt Øyer/Dølen Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Vinstra 334 (10)
934 Solfrid Ulseth Moen Aspøy og Straumsnes Skytterlag Banestevne 2022 334 (9)
934 Øyvind Løkstad Målselv Skytterlag Målselvtreffen 334 (9)
934 Otto Myrvold Nordre Modum Skytterlag Kveldsstevne 2022 Ådal 334 (9)
934 Sverre H. Melhus Rissa Skytterlag Baneåpning 334 (9)
934 Camilla Irene Kalset Grøtte Surnadal Skytterlag Surnadalsstevnet 334 (9)
939 Roy Vidar Svensli Aureosen Skytterlag Aureosenstevnet bane 2022 334 (8)
939 Knut Øystein Freng Bodø Østre Skytterlag AN-2 Åpent stevne 334 (8)
939 Frode Torsvik Fjon Skyttarlag VÅPENSMIACUP-Bustenskjoldstevnet 334 (8)
939 Steve T. Øverland Gann Skytterlag Gannstevnet 2022 334 (8)
939 Lars A. Nymo Gisund Skytterlag Gisundtreffen 334 (8)
939 Arne Blix Herfjord Skytterlag Trippelstevnet Dalsbygda 334 (8)
939 Arvid Tufta Kvinnherad Skyttarlag 1. Mai-stemna Hardanger 334 (8)
939 Thomas Stenvoll Soknedal Skytterlag Trippelstevnet Lonås 334 (8)
939 Andre Sletli Tangen Skytterlag Høsttreffen 334 (8)
948 Anders Foss Hidemstrædet Blaker Skytterlag Sparebank-Cup - Høland/Bjørkelangen stevne 334 (7)
948 Vegard Saxebøl Frogn og Drøbak Skytterlag Treningspokal 1 334 (7)
948 Tobias Ferdinand Rubbås Målselv Skytterlag Gisundtreffen 334 (7)
948 Olav Biørnstad Røvassdalen Skytterlag Kanonhelg 334 (7)
948 Ørjan Larsos Saltdal Skytterlag Saltdalstevnet AN5 334 (7)
948 Nina Johanne Dønheim Sartor Skyttarlag Open stemne 334 (7)
948 Terje Ljostveit Sauda Skytterlag Hjelmelandsstevnet 2022 334 (7)
955 Lars Haugnes Florø Skytterlag NC Førde 1. runde bane 334 (6)
955 Lars Erik Skullerud Viken (opland) Skytterlag VÅPENSMIACUP-Fløyterstevnet 334 (6)
955 Bente Hjelen Årvågsfjord Skytterlag Sigvart Kuløy Minnestevne 334 (6)
958 Hege Jødahl Blaker Skytterlag Snertingdal Stevne 334 (5)
958 Hildegunn Strand Solund Skyttarlag Solundstemnet 2022 334 (5)
960 Jo Inge Fladvad Nordre Skage Skytterlag Samlagstevnet Bane 2022 334 (4)
961 Øystein Færøvik Dale (Sunnfjord) Skyttarlag LDKS bane Fjordane krets 2022 334 (3)
962 Jan Arne Løvås Jøa Skytterlag Samlagstevnet Bane 2022 334 (2)
962 Reidar Thaule Rise og Løddesøl Skytterlag Samlagsstevnet Aust-Agder 334 (2)
964 Per Stubberud Askim Skytterlag Askimmesterskap 2022 334 (0)
964 Ove Herjuaune Malvik Skytterlag Hønstadfatet 334 (0)
966 Ola Wester Lillehammer Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Øyer/Dølen 333 (16)
967 Joakim Grimestad Krone Gaular Skyttarlag Bjøllånesstevnet 333 (15)
968 Beate Hjellen Aalesund Skyttarlag Aalesund bane - Veidekkepokalen 333 (14)
969 Ståle Takle Bardu Skytterlag Sommerstarten 333 (13)
970 Vidar Olsen Alta Skytterlag Ungdom 100m/Grunnlagspokalen 2 333 (12)
970 Pål J Berg Gjerpen Skytterlag Gjerpen banestevne 2022 333 (12)
970 Silje Kjelaas Mære Skytterlag Hårråmyrstevnet 333 (12)
970 Eirik Kristiansen Oslo Østre Skytterlag Ryggestevnet 333 (12)
970 Camilla Mudenia Tana Skytterlag Lakselvdal Open 333 (12)
975 Geir Torkildsen Bodø Østre Skytterlag NC Saltdal 2. runde bane 333 (11)
976 Dina Marki Morttjernet Høland/Bjørkelangen Skytterlag Skjebergsmellen 2022 333 (10)
976 Odin Williksen Afdal Kråkstad og Ski Skytterlag Follo-cup Aas - Kråkstad/Ski Senior 333 (10)
976 Maximilian Zimmermann Kvinnherad Skyttarlag Frigjøringsstevnet Aas 333 (10)
976 Christian Espenes Overhalla Skytterlag Sjøslaget 333 (10)
976 Ole Gustav Huser Raumnes Skytterlag Frigjøringsstevnet Såner 333 (10)
976 Aina Tangen Stange og Romedal Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Ringebu og Fåvang 333 (10)
976 Arnt Erik Otnes Valsøyfjord Skytterlag Surnadalsstevnet 333 (10)
976 Sivert Krangnes Ådal Skytterlag Bjørn Solbergs minnestevne 333 (10)
984 Adrian Aasegaard Heim/Hemne Skytterlag NC Bamble 3. runde bane 333 (9)
984 Ivar Waag Surnadal Skytterlag NC Saltdal 2. runde bane 333 (9)
984 Per Ivar Emanuelsen Tromsø Skytterlag Lagsmesterskap bane 333 (9)
984 Iver Bjarne Brandtzæg Tydal Skytterlag Tydalstevnet 333 (9)
988 Kai Tore Schjørlien Nordre Land Skytterlag Pinsestevnet 2022 333 (8)
988 Kjetil Fjellheim Sannidal Skytterlag Mælumstevnet 2022 333 (8)
988 Mathea Barlund Skarpskytten Skytterlag Enebakk-stevnet 2022 333 (8)
988 Per Olav Tangen Tingelstad Skytterlag VÅPENSMIACUP-Bustenskjoldstevnet 333 (8)
992 Karina Nygård Aureosen Skytterlag Aureosenstevnet bane 2022 333 (7)
992 Jostein Holm Eidsvoll Verk Skytterlag Klubbmesterskap 333 (7)
992 Knut Ola Halvorsen Eidsvoll Verk Skytterlag VÅPENSMIACUP-Fløyterstevnet 333 (7)
992 Bjørn Kjønås Førde Skyttarlag NC Gaular 1. runde bane 333 (7)
992 Espen Mjelde Jakobsen Meland Skyttarlag Seim-stemnet Bane 333 (7)
992 Sevrin Dahle Sæterøy Rauma Skytterlag Åpent stevne Sulitjelma i forkant av LS 333 (7)
992 Ingrid Grobakken Øystre Slidre Skyttarlag Kveldssteve 333 (7)
999 Gunhild Stake Gol og Ødegården Skyttarlag SIERRACUP HALLINGDAL - Hallingstevnet 333 (6)
999 Per Christian Berg Kråkstad og Ski Skytterlag Lerumcup 2022 Sogndal 333 (6)
999 Ingar Sørum Lier Skytterlag Vestfoldhelga Sande 333 (6)
999 Solveig Hermann Tobiassen Malvik Skytterlag Steinkjer GP Tverråsstevnet 333 (6)
999 Marie Alme Nordbygda og Rand Skyttarlag Hyenstemnet 333 (6)
999 Lars Handå Røvassdalen Skytterlag Kanonhelg 333 (6)
1005 Bjørn Willand Tyristrand Skytterlag Samlagsstevne bane 2022 Ringerike skyttersamlag 333 (5)
1005 Janne Tormodset Viksdalen Skyttarlag Lerum Cup 2022 Leikanger 333 (5)
1007 Marte Aune Skårild Heim/Hemne Skytterlag NC Saltdal 2. runde bane 333 (4)
1008 Henrik Meum Stormo Rygge Skytterlag Samlagstevne 333 (2)
1008 Daniel Ivar Brevik Røyken og Hurum Skytterlag Samlagsstevnet Bane 2022 333 (2)
1010 Jan Ove Herring Fustvatn Skytterlag Midtsommerstevnet - Fustvatn 332 (15)
1011 Simon Gerhard Simonsen Karmøy Skytterlag NC Mosjøen 2. runde bane 332 (14)
1011 Øyvind Guggedal Klepp Skytterlag SULDALSSTEVNE 332 (14)
1013 Stian Halland Rennebu Skytterlag Tour de Orkla, Rennebu 332 (13)
1014 Jon Arne Olsen Nesna Skytterlag Bane åpning 1 2022 332 (12)
1015 Per Harald Eriksen Gildeskål Skytterlag Åpent stevne Sulitjelma i forkant av LS 332 (11)
1015 Bjørn Atle Brendjord Lesja Skytterlag Trippelstevnet Tynset 332 (11)
1015 Anders Bryhn Røyken og Hurum Skytterlag VÅPENSMIACUP-Bustenskjoldstevnet 332 (11)
1015 Øystein Færøvik Solund Skyttarlag Hyllestadstemnet 2022 332 (11)
1015 Bendik Steinhaug Storsteinnes Skytterlag Arthur Nyland minnestevne 332 (11)
1015 Eline Westum Tynset Skytterlag Trippelstevnet Lonås 332 (11)
1015 Emil Buvarp Øvre Surnadal Skytterlag Surnadalsstevnet 332 (11)
1022 Kathrine Johansen Balsfjord Skytterlag Lakselvdal Open 332 (10)
1023 Geir Innvær Bremnes Skytterlag Sunnhordlandstreffen 2022 Bremnes 332 (9)
1023 Tore Nedland Haugesund og Sveio Skyttarlag Sunnhordlandstreffen 2022 Bremnes 332 (9)
1023 Pål Kverneng Løiten Skytterlag Trippelstevne Alvdal 332 (9)
1023 Lars Fossum Valnesfjord Skytterlag Sørfjordstevne 2022 332 (9)
1023 Tor Ove Duun Vemundvik Skytterlag Vemundvikstevnet 332 (9)
1028 Morten Lunde Klepp Skytterlag Kleppstevnet 332 (8)
1028 Kjetil Kongsgård Røraas Kongsberg Skytterlag Lp Cup Bane 332 (8)
1028 Fredrik Jensen Løiten Skytterlag Treningsstevne for Hedmark sksml 332 (8)
1028 Ketil Sundal Nordstrand Skytterlag Åpningsstevne 2022 332 (8)
1028 Frode Finstad Røros Skytterlag Trippelstevne Os - Røros 2022 332 (8)
1028 Lars Johan S. Hereid Skarpskytten Skytterlag Agastemnet 2022 332 (8)
1034 Odin Røstum Stabell Alta Skytterlag Ungdom 100m/Rambøllpok.1 332 (7)
1034 Atle Berg Gjerpen Skytterlag Gjerpen banestevne 2022 332 (7)
1034 Jan Dalene Kristiansand og Omegn Skytterlag NC Sannidal 3. runde bane 332 (7)
1034 Magnus Haakenstad Lesja Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Øyer/Dølen 332 (7)
1034 Viktoria Instanes Markussen Ramsund Skytterlag Åpent stevne Sulitjelma i forkant av LS 332 (7)
1034 Audun Myksvoll Sartor Skyttarlag Fanastevnet 332 (7)
1034 Bjarne Sigurd Ramsjø Svinndal Skytterlag Frigjøringsstevnet Aas 332 (7)
1034 Oda Johanne Nordøen Åsane/Hordvik Skyttarlag Tysse bane 2022 332 (7)
1042 Martin Saxebøl Frogn og Drøbak Skytterlag Treningspokal 1 332 (6)
1042 Karl Georg Rosenberger Nordstrand Skytterlag NC Saltdal 2. runde bane 332 (6)
1042 Nichlas Wesche Evjen Selbu Skytterlag Selbustevnet 332 (6)
1042 Asle Raade Tingelstad Skytterlag VÅPENSMIACUP-Kongestevnet 332 (6)
1046 Camilla Mudenia Aas Skytterlag Rådestevnet 2022 332 (5)
1047 Aage Espedal Gann Skytterlag Kleppstevnet 332 (4)
1047 Lars Holme Hyen Skyttarlag Samlagsstemne bane Nordfjord 332 (4)
1047 Arnt Ingve Svela Klepp Skytterlag Kleppstevnet 332 (4)
1047 Ingvill Mari Tobiassen Malvik Skytterlag Malvikstevnet 332 (4)
1047 Bjarte Holdhus Åsane/Hordvik Skyttarlag Samlagsstevne 332 (4)
1052 Johanne Ramsli Smøla Skytterlag Samlagsstevne Nordmør 332 (3)
1053 Svenn Ivar Simskar Grane Skytterlag NNM Bane 200m 332 (2)
1053 Alf Erik Røyrvik Hyen Skyttarlag Samlagsstemne bane Nordfjord 332 (2)
1055 Per Ove Røkke Bodø Østre Skytterlag Vårmønstring 2022 332 (1)
1055 Bendik Giskås Øvre Ogndal Skytterlag Samlagsstevnet bane 332 (1)
1057 Morten Fuglevåg Nordstrand Skytterlag Kongekåring 2022 332 (0)
1057 Jenny Mølmshaug Spydeberg Skytterlag Follocup Spydeberg-Såner 332 (0)
1059 Tarjei Oppedal Oppedal/Brekke Skyttarlag Lagsmeisterskap bane Oppedal/Brekke 331 (13)
1060 Christine Eikås Tennfjord Engesetdal/Skodje Skyttarlag Jotunheimtreff Dovre/Dovreskog 331 (12)
1060 Harald Kvåle Jondal Skyttarlag 1. Mai-stemna Jondal 331 (12)
1062 Unni Gorm-Hansen Kvinnherad Skyttarlag Midthølstevnet (Westcon banecup) 331 (11)
1062 Frank Eidissen Lakså Skytterlag Laksåstevnet 331 (11)
1062 Sven Thoresen Ringerike Skyttersamlag Klubbmesterskap Ringerike skl 331 (11)
1065 Edvin Karlsen Askim Skytterlag Pinsestevnet 331 (10)
1065 Ann Iren Rønningsgrind Hallingskarvet Skytterlag Lerum Cup 2022 Knipenborg 331 (10)
1065 Torunn Schjelderup Håkstad Lakselvdal Skytterlag Lørdagstreff 331 (10)
1065 Tonje G. Grønvold Ringerike Skytterlag Snarumspokalen 2022 331 (10)
1065 Ottar Steinstø Sem Skytterlag Klubbmesterskap bane 2022 331 (10)
1065 Thor Einar Aurdal Sykkylven Skyttarlag Isfjordstevne 2022 331 (10)
1065 Anne Beate Engebretsen Øvre Rendal Skytterlag Trippelstevnet Dalsbygda 331 (10)
1072 Harald Borlaug Aurland Skyttarlag Vårtreffen Bane 2022 - Aurland 331 (9)
1072 Marina Rognmo Mellem Bjerkvik Skytterlag NC Saltdal 2. runde bane 331 (9)
1072 Julian Brunes Ellingsen Bodø Østre Skytterlag NC Saltdal 2. runde bane 331 (9)
1072 Sander Tveitastøl Haugesund og Sveio Skyttarlag Haugesund og Sveio åpent banestevne 331 (9)
1072 Arne Andreas Grendstad Klæbu Skytterlag Bynesstevnet 331 (9)
1072 Gabriel Skjulhaug Yttri Leikanger Skyttarlag Lerum Cup 2022 Aurland 331 (9)
1072 Tor Olav Gravrok Målselv Skytterlag Lerum Cup 2022 Aurland 331 (9)
1072 Bendik Stokkan Nordre Skage Skytterlag NC Mosjøen 2. runde bane 331 (9)
1072 Sondre Saksvik Orkla Skytterlag Terje Bergs minnestevne 331 (9)
1072 Jonny Innvær Rødenes Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Hallingstevnet 331 (9)
1072 Ole Andreas Nygaard Skiptvet Skytterlag VÅPENSMIACUP-Torpastevnet 331 (9)
1072 Svein Gunnar Bolstad Åsane/Hordvik Skyttarlag Open stemne 331 (9)
1084 Arild Moen Skjelstadmark Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Øyer/Dølen 331 (8)
1084 Ole Henrik Hansen Sørfjord og Omegn Skytterlag Sørfjordstevne 2022 331 (8)
1084 Eivind Killi Trondenes Skytterlag Sikantreffen 331 (8)
1087 Erlend Ragnar Ekerholt Aas Skytterlag Follo-cup Aas - Kråkstad/Ski Senior 331 (7)
1087 Hugo Larsen Bjerkvik Skytterlag Kvæfjordstevnet 331 (7)
1087 Idar Helmer Pedersen Hammerfest Skytterlag Høstpokalen 2022 331 (7)
1087 Arild Jønsson Torsnes Skytterlag Kretsstevne 4. krets 331 (7)
1091 Simen Brattbakk Solbjør Kleive Skytterlag Skaalastevnet Bane 2022 331 (6)
1091 Tor Erik Oppedal Oppedal/Brekke Skyttarlag Dalestemnet 2022 331 (6)
1091 Kjersti Brøndbo Wettre Steinkjer Skytterlag Sommerstevnet 331 (6)
1094 Hege Haugeplass Aurland Skyttarlag Lerum Cup 2022 Hafslo 331 (5)
1094 Aleksander Bråten Hardanger Skyttarlag 1. Mai-stemna Hardanger 331 (5)
1094 Andreas Hustuft Aadne Styrvoll Skytterlag Notoddenstevnet 2022 331 (5)
1097 Abel Leander Sandvei Bodø Østre Skytterlag Vårmønstring 2022 331 (3)
1097 Ørjan Solberg Hansen Lakså Skytterlag Samlagsstevnet 2022 - AN 7 331 (3)
1097 Odd Morten Skogly Lindås Skyttarlag Samlagsstevne 331 (3)
1097 Kay Margido Sletnes Reinsfjell Skytterlag Samlagsstevne Nordmør 331 (3)
1101 Markus Klubnes Såner Skytterlag Follocup Spydeberg-Såner 331 (0)
1102 Torkel Strøm Eidskog Skytterlag Klubbmesterskap bane 2022 330 (13)
1102 Gunnar Hjelen Årvågsfjord Skytterlag Trippelstevnet OS-Røros 2022 330 (13)
1104 Amund Iversen Hobøl Skytterlag Eidsberg stevnet 2022 330 (11)
1104 Marius H. Sandvik Knipenborg Skyttarlag Vårtreffen 2022 Bane Knipenborg 330 (11)
1106 Anne Mette Kjølgård Lillehammer Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Ringebu og Fåvang 330 (10)
1106 Atle Lotsberg Nordbygda og Rand Skyttarlag Stadt-stemnet 2022 330 (10)
1106 Kjell Løkken Soknedal Skytterlag Ole A. Solbergs Minnestevne 330 (10)
1106 Sigbjørn Henriksen Øvre Målselv Skytterlag PRESSESTEVNE 330 (10)
1110 Ole Morten Ingesen Malm Skytterlag Kveldsstevne 2022 Ådal 330 (9)
1110 Erik Wik Moss og Våler Skytterlag Sommerstevnet Skiptvet 2022 330 (9)
1110 Eirill Ulberg Hagavold Stjernen Skytterlag VÅPENSMIACUP-Bustenskjoldstevnet 330 (9)
1110 Geir Anders Hætta Berg Sørfjord og Omegn Skytterlag Valnesfjordstevnet - AN 6 330 (9)
1114 Espen Skjelbreid Grimstvedt Bergen Skytterlag Hytteholstemnet 2022 - PEAB K.NORDANG 330 (8)
1114 Malin Lauvrak Dølemo Skyttarlag 1. æresprisstevne 330 (8)
1114 Halvor Mørck Kråkstad og Ski Skytterlag Kråkstad og Ski Banestevne 2022 330 (8)
1114 Tom Knudsen Sandar og Sandefjord Skytterlag Røykenstevnet 330 (8)
1114 Lars Erik Hopmark Smøla Skytterlag Sigvart Kuløy Minnestevne 330 (8)
1119 Sondre Hansen Heim/Hemne Skytterlag NC Røvassdalen 2. runde bane 330 (7)
1119 Ida Jamtøy Heggem Reinsfjell Skytterlag Bjøllånesstevnet 330 (7)
1119 Andre Raaen Skjelstadmark Skytterlag Melmyrstevnet 330 (7)
1119 Ivar Meek Ljotebø Vadheim Skyttarlag Hyllestadstemnet 2022 330 (7)
1119 Ole-Thomas Groseth Ådal Skytterlag Lygnastevnet (kveldstevne) 330 (7)
1124 Inge Eriksen Bergen Skytterlag Lerum Cup 2022 Knipenborg 330 (6)
1124 Line Jordal Myrset Eidsvåg og Eidsøra Skytterlag Aalesund bane - Veidekkepokalen 330 (6)
1124 Oddbjørn Duaas Heim/Hemne Skytterlag Lagmesterskap Bane 2022 330 (6)
1127 Tove Linnerud Hemsedal Skytterlag Vårskyting 330 (5)
1127 Ida Johnsrud Sarpsborg Skytterlag Kretsstevne 3. krets Bane 2022 330 (5)
1129 Ørjan Metveit Imenes Skytterlag Samlagsstevnet Aust-Agder 330 (4)
1130 Ole Martin Granamo Kråkstad og Ski Skytterlag Kråkstad og Ski Banestevne 2022 330 (2)
1131 Børge Nilsen Hammerfest Skytterlag Sommerstevne II 330 (1)
1132 Syver Fjeld Nord-Odal Skytterlag Lagmesterskap Bane 2022 NOS 330 (0)
1133 Roar Aune Øvre Surnadal Skytterlag Malmefjordenstevnet 329 (17)
1134 Åsmund Gorset Opdal og Midtbygden Skytterlag Ole A. Solbergs Minnestevne 329 (14)
1135 Jon Sigvart Storli Greipstad Skytterlag Sørlandsstevnet, karusell 329 (12)
1135 Preben Øidne Grindølen Skytterlag 1. mai stevne 329 (12)
1135 Sverre Håvard Melhus Rissa Skytterlag NC Mosjøen 2. runde bane 329 (12)
1138 Knut Arne Almås Høylandet Skytterlag NC Røvassdalen 2. runde bane 329 (11)
1139 Vidar Isaksen Alta Skytterlag Ungdom 100m/Rambøllpok. 5 329 (10)
1139 Bjørn Mølland Greipstad Skytterlag Klubbmesterskap bane 329 (10)
1139 Marianne Borgen Holla Skytterlag Lerum Cup 2022 Farnes 329 (10)
1139 Roar Hauge Mælum Skytterlag Mælumstevnet 2022 329 (10)
1143 Magnus Andersen Balsfjord Skytterlag Lakselvdal Open 329 (9)
1143 Paul Otto Vatne Nordstrand Skytterlag Blytjernstevnet 329 (9)
1143 Kenneth Kaastad Os Skyttarlag Fanastevnet 329 (9)
1143 Guttorm Søndeled Søndeled Skytterlag Drangedalstevnet Bane 2022 329 (9)
1143 Henning Nøkleby Trøgstad Skytterlag Klassemedaljer 2.gang 329 (9)
1148 Maria Hoff Mortensbakke Førde Skyttarlag NC Førde 1. runde bane 329 (8)
1148 Stian Sollie Nyheim Nedre Målselv Skytterlag Minnestevnet 329 (8)
1148 Sverre Waage Selheim Nidaros Skytterlag 2. mesterskapsomgang 329 (8)
1148 Bjørn Marius Johnsen Nord-Odal Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Otta 329 (8)
1148 Tina Mari Husnes Larsen Røvassdalen Skytterlag Avslutningsstevnet 329 (8)
1153 Hanne Svindland Vidringstad Lyngdal Skytterlag Midtukestevne 329 (7)
1153 Kaja Jansen Mælum Skytterlag Bamblestevnet 2022 329 (7)
1153 Odin Garli Soknedal Skytterlag Ole A. Solbergs Minnestevne 329 (7)
1156 Geir Ove Tufte Drangedal Skytterlag Lagmesterskap Bane 329 (6)
1156 Edla Fiskum Harran Skytterlag NC Mosjøen 2. runde bane 329 (6)
1156 Ørjan Ure Os Skyttarlag NC Røvassdalen 2. runde bane 329 (6)
1156 Anders Skaarud Randsfjord Skytterlag Raufoss-stevnet 329 (6)
1156 Geir Medaas Seim Skyttarlag Sunnhordlandstreffen 2022 Fitjar 329 (6)
1161 Jarle Kvinen Gann Skytterlag Gannstevnet 2022 329 (5)
1161 Per Harald Homberset Hjartåbygda Skyttarlag Hjartåstemnet 2022 329 (5)
1161 Anders Dyrnes Smøla Skytterlag Sigvart Kuløy Minnestevne 329 (5)
1164 Håvar Solheim Høstmark Malmefjorden Skytterlag Samlagsstevne bane Romsdal 329 (2)
1165 Ragnhild Maurstad Karasjok Skytterlag Sommerstevne II 329 (1)
1166 Trond-Arthur Daniloff Langfjorddalen Skytterlag Åpent banestevne 3 329 (0)
1166 Kjell Kristian Straume Såner Skytterlag Follocup Spydeberg-Såner 329 (0)
1168 Nikolas Omland Hå Skytterlag Hå Stevnet 328 (17)
1169 Hege Ingrid Sydnes Blaker Skytterlag Lerum Cup 2022 Aurland 328 (14)
1169 Sondre Dæhlen Gjøvik og Brusveen Skytterlag Høsttreffen 328 (14)
1171 Geir lie Holum Skytterlag Listertreffen, Farsund 328 (10)
1171 Tor Magne Svendli Øvre Målselv Skytterlag Hattestevnet 328 (10)
1171 Øyvind Langø Øvre Velfjord Skytterlag Lagmeterskap bane, 2022 328 (10)
1174 Bendik Adamiak-Husby Aas Skytterlag Follocup A 2 runde FD-Aas 328 (9)
1174 Arne Ivar Åsmo Hansen Gisund Skytterlag Gisundtreffen 328 (9)
1174 Geir Olav Alu Brøto Nes og Bromma Skytterlag NC Røvassdalen 2. runde bane 328 (9)
1174 Tine Heimstad Sande Skytterlag VÅPENSMIACUP-Fløyterstevnet 328 (9)
1178 Elin Håland Bømlo Skytterlag Sjøslaget 328 (8)
1178 Ane Martine Berg Hjelmen Skytterlag Surnadalsstevnet 328 (8)
1178 Paul Magnar Haakenstad Lesja Skytterlag NC Saltdal 2. runde bane 328 (8)
1181 Håvard Sætermo Budal Skytterlag Tour de Orkla, Rennebu 328 (7)
1181 Rolf Morten Berg Hjelmen Skytterlag Tour de Orkla - Oppdal 328 (7)
1181 Tor Henning Post Ugland Skytterlag Lagsmesterskap Bane 2022 328 (7)
1184 Anders Gammelsæter Kvisvik Aureosen Skytterlag Aureosenstevnet bane 2022 328 (6)
1184 Heidi Pedersen Frogn og Drøbak Skytterlag Sarpsborg stevnet 2022 328 (6)
1184 Rune Kokås Brandtzæg Mære Skytterlag Steinkjer GP Tverråsstevnet 328 (6)
1184 Lars Nøkleby Trøgstad Skytterlag Follocup Trøgstad - Frogn og Drøbak 328 (6)
1188 Maren Evensen Os Skyttarlag Tysse bane 2022 328 (5)
1188 Tormod Oldertrøen Tynset Skytterlag Samlagsstevnet 328 (5)
1188 Nina Vatne Alfsen Vegårshei Skytterlag 1. æresprisstevne 328 (5)
1191 Eivind Lussand Fana Skyttarlag Fanastevnet 328 (4)
1191 Anders Skjerven Hafslo Skyttarlag Lerum Cup 2022 Hafslo 328 (4)
1191 Helge Sverre Strand Klepp Skytterlag Finnøystevnet 2022 328 (4)
1191 Jonas Sørenmo Kolvereid Skytterlag Samlagstevnet Bane 2022 328 (4)
1191 Erlend Balseth Sandnessjøen Skytterlag Samlagsstevnet bane 328 (4)
1196 Sanna Bye Ystgaard Mære Skytterlag Steinkjer GP Tverråsstevnet 328 (3)
1197 Sven Erik Rustad Kråkstad og Ski Skytterlag Frigjøringsstevnet Frogn og Drøbak 328 (2)
1198 Martin By Dyrendahl Rissa Skytterlag Samlagstevnet 328 (1)
1199 Tor Jostein Jenssen Bardu Skytterlag Lagmesterskap bane 328 (0)
1199 Espen Ekeroth Halden Skytterlag Kvalefisering for Jens Kjelsås 328 (0)
1199 Casper Leander Amundsen Nord-Odal Skytterlag Lagmesterskap Bane 2022 NOS 328 (0)
1202 Kristian Westvik Hansen Namdalseid og Lyngen Skytterlag Bølareinstevnet Bane 327 (12)
1203 Bjørn Lind Jordet og Tenaasen Skytterlag Samlagsstevne Østerdal 327 (11)
1203 Ivar Evje Sigdal Skytterlag Buttentjernstevnet (kveldsstevne) 327 (11)
1205 Knut Ole Ysland Bodø Østre Skytterlag Åpent stevne Sulitjelma i forkant av LS 327 (10)
1205 Kåre Vidringstad Lyngdal Skytterlag Midtukestevne 327 (10)
1205 Lars Kristian Skredderstuen Søndre Land Skytterlag Kveldsstevne 327 (10)
1208 Emil Johan Hansen Bjøllånes Skytterlag LM Bane 327 (9)
1208 Ronny Langhelle Bruvik Skyttarlag Open stemne 327 (9)
1208 Jan Inge Øksnes Kvam Skytterlag Pokalkonkurranse (Bane) Forr-Kvam-Snåsa 327 (9)
1208 Roar Hauge Mælum Skytterlag Sommerstevne 2022 327 (9)
1208 David Davidsen Sande Skytterlag Lågencup 2022 - Sigdal 327 (9)
1213 Elin Grøndalen Hemsedal Skytterlag Kveldstevne og Karusell 327 (8)
1214 Kristian Lotsberg Nordbygda og Rand Skyttarlag NC Førde 1. runde bane 327 (7)
1214 Mari Bjarkøy Ringerike Skytterlag Ryggestevnet 327 (7)
1214 Kristian Gording Steinkjer Skytterlag Sommerstevnet 327 (7)
1217 Kjell Bøe Bjørgum Aurland Skyttarlag NC Sannidal 3. runde bane 327 (6)
1217 Sander Eide Aase Hardanger Skyttarlag Midthølstevnet (Westcon banecup) 327 (6)
1217 Sven Thoresen Ringerike Skytterlag NC Mosjøen 2. runde bane 327 (6)
1217 Sigbjørn Hopmark Smøla Skytterlag Sigvart Kuløy Minnestevne 327 (6)
1217 Vidar Austheim Øvre Ogndal Skytterlag Steinkjer GP - Henningstevnet 327 (6)
1222 Torfinn Håland Grindølen Skytterlag Grindølsstevnet 22 327 (5)
1222 Trond A Hansen Vaagakallen Skytterlag Lofotstevnet - Vaagakallen 327 (5)
1224 Arnstein Homberset Hjartåbygda Skyttarlag Hjartåstemnet 2022 327 (4)
1224 Ingunn Hopmark Smøla Skytterlag Sigvart Kuløy Minnestevne 327 (4)
1224 Morten Grønvold Åsheim Skytterlag VÅPENSMIACUP-Fløyterstevnet 327 (4)
1227 Sveinung Moen Kviteseid Skyttarlag Straumanstemnet (innom Telemark) 327 (3)
1228 Anne Guri Hodnungseth Gol og Ødegården Skyttarlag Vårskyting 327 (0)
1229 Åsne Kaasa Notodden Skytterlag Notoddenstevnet 2022 326 (11)
1230 Heidi Støa Kristiansen Asker Skytterlag Lagmesterskap 2022 326 (10)
1230 Emma Helene Heiaas Kråkstad og Ski Skytterlag Follo-cup Aas - Kråkstad/Ski Senior 326 (10)
1232 Ole Johan Aune Snillfjord Skytterlag Terje Bergs minnestevne 326 (9)
1233 Ken Davidsen Andebu Skytterlag Klubbmesterskap ute 2022 326 (8)
1233 Ingvald Førde Ekra Imenes Skytterlag 1. æresprisstevne 326 (8)
1233 Frode Haga Sigdal Skytterlag Lagmesterskap bane 2022 326 (8)
1236 Bengt-Erik Hansen Balsfjord Skytterlag Sommerstarten 326 (7)
1236 Terje Holten Bodø Østre Skytterlag NC Saltdal 2. runde bane 326 (7)
1236 Magnus Eidså Hjartåbygda Skyttarlag Hjartåstemnet 2022 326 (7)
1236 Erik Stølen Opdal og Midtbygden Skytterlag Tour de Orkla - Oppdal 326 (7)
1236 Stian Nergaard Orkland Ytre Skytterlag Furumostevnet 326 (7)
1236 Roar Havstein Sem Skytterlag Vestfoldhelga Sem Jubileumsstevne 125år 326 (7)
1242 Bjørn Arve Hansen Heim/Hemne Skytterlag NC Mosjøen 2. runde bane 326 (6)
1242 Caroline Karlberg Hauge Mælum Skytterlag Mælumstevnet 2022 326 (6)
1242 Adrian Slevikmoen Rolfstad Ringerike Skytterlag Snarumspokalen 2022 326 (6)
1245 Henning Bakkejord-Johnsen Bø (Vesterålen) Skytterlag SM Bane 2022 326 (3)
1245 Dag-Kjetil Selsvik Jondal Skyttarlag Krinsstemne Bane Ytrekrinsen H&V 326 (3)
1245 Per Einar Lunde Nittedal Skytterlag Rælingsstevnet 326 (3)
1245 Marius Klette Voss Skyttarlag 1. Mai-stemna Hardanger 326 (3)
1249 Karl-Emil Ramstad Frogn og Drøbak Skytterlag Klubbmesterskap bane 326 (2)
1250 Eirik Lavik Falken Skytterlag Lagmesterskap Falken 2022 326 (0)
1250 Kristian Kvam Kristiansund Skytterlag Lagmesterskap 326 (0)
1250 Jan Børge Isaksen Vaagakallen Skytterlag Samlagsstevne - Bane 326 (0)
1253 Karl Petter Elvestad Båstad Skytterlag Båstadstevnet 2022 325 (14)
1254 Julie Marie Ottesen Aas Skytterlag Follo-cup Aas - Kråkstad/Ski Senior 325 (10)
1254 Thomas Andre Laurhammer Bremnes Skytterlag Sunnhordlandstreffen 2022 Bremnes 325 (10)
1256 Anne Karin Steffensen Bø (Vesterålen) Skytterlag Andøytreffen bane 325 (9)
1256 Rune Staum Grønn Dovre og Dovreskog Skytterlag Jotunheimtreff Dovre/Dovreskog 325 (9)
1256 Ingrid Moen Herfjord Skytterlag Lagsmesterskap 325 (9)
1256 Terje Kvestad Kongsberg Skytterlag VÅPENSMIACUP-Torpastevnet 325 (9)
1256 Øystein Bjertnæs Snarum Skytterlag Snarumspokalen 2022 325 (9)
1261 Bård Kaasen Kvænangen Skytterlag Lagsmesterskap bane 325 (8)
1261 Erling Normann Saltdal Skytterlag NC Saltdal 2. runde bane 325 (8)
1261 Hanna Hunstad Sigdal Skytterlag NC Bamble 3. runde bane 325 (8)
1261 Kenneth Magne Sætre Vartdal Skyttarlag Vartdalsstemne bane 2022 325 (8)
1265 Endre Jonassen Gann Skytterlag Gjesdalstevnet 325 (7)
1265 Helge Tveit Gann Skytterlag Hå Stevnet 325 (7)
1265 Emilie Haget Sem Skytterlag Klubbmesterskap bane 2022 325 (7)
1265 Torbjørn Berntsen Østre Gausdal Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Østre Gausdal 325 (7)
1269 Karl-Henrik Lund Brinch Byneset Skytterlag Bynesstevnet 325 (6)
1269 Jim Bakkelund Sande Skytterlag Sandemesterskap Bane + Nils Gunnestads pokal 325 (6)
1269 Kristin Kanestrøm Smøla Skytterlag Sigvart Kuløy Minnestevne 325 (6)
1269 Jon Sæterbø Surnadal Skytterlag Lars O. Løseths Minnestevne 325 (6)
1269 Roar Pettersen Vikna Skytterlag Sjøslaget 325 (6)
1269 Tor Kristian Lavik Åsane/Hordvik Skyttarlag SIERRACUP HALLINGDAL - Hallingstevnet 325 (6)
1275 Knut Åstrøm Dunderlandsdalen Skytterlag Kanonhelg 325 (5)
1275 Bjørnar C. S. Galby Frogn og Drøbak Skytterlag Lerum Cup 2022 Leikanger 325 (5)
1275 Rune Djuvsland Kristiansund Skytterlag NC Saltdal 2. runde bane 325 (5)
1275 Lars Bjarne Oddan Oddan Skytterlag Lagmesterskap 325 (5)
1275 Alexander Klo Hansen Saltdal Skytterlag Saltdalstevnet AN5 325 (5)
1275 Inge Brigt Kvam Stavanger Skytterlag Lerum Cup 2022 Knipenborg 325 (5)
1281 Ruth Jane Rossevatn Øvre Eiken Skytterlag Listertreffen, Øvre Eiken 325 (4)
1282 Kristin Sørengen Øystre Slidre Skyttarlag Vårstevne 325 (3)
1283 Bente Steiestøl Målselv Skytterlag Vårstevne 2022 NOS 325 (2)
1284 Rune Fossberg Bergen Nordre Skytterlag Dugleikspokal Høst 2022 325 (0)
1284 Fride Berg Standerholen Stange og Romedal Skytterlag Lagmesterskap bane 2022 325 (0)
1284 Gøril Nesmoen Sandbraaten Sørkedalen Skytterlag Klubbmesterskap bane 325 (0)
1287 Sine Stangborli Stord Skytterlag Karmøystevnet 324 (11)
1288 Marius Tuveng Dalsbygda Skytterlag Trippelstevnet Tynset 324 (10)
1288 Mads Stalheim Bergli Fana Skyttarlag Fanastevnet 324 (10)
1288 Andor Nesse Trondenes Skytterlag Andøytreffen bane 324 (10)
1288 Trond Oldertrøen Tynset Skytterlag Trippelstevnet Tynset 324 (10)
1292 Ronny Vedå Aalesund Skyttarlag Aalesund bane - Veidekkepokalen 324 (8)
1292 Sindre Birknes Indrebø Gula Skyttarlag Solundstemnet 2022 324 (8)
1292 Terje Lundebrekke Stadlandet Skyttarlag Haugenstemna 2022 324 (8)
1295 Trond Haugen Ørlendingen Skytterlag Lagsmesterskap ute 2022 324 (7)
1296 Asle Homberset Hjartåbygda Skyttarlag Løkemyrastemne bane 2022. 324 (6)
1296 Jonas Siksjø Streitlien Nordstrand Skytterlag Ø-Cup Nordstrand - Løiten 324 (6)
1296 Eirin Hovde Åmodt Ringebu og Fåvang Skytterlag Løitenstevnet 300m 324 (6)
1296 Svein Buland Skjelstadmark Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Østre Gausdal 324 (6)
1300 Erling Lodden Bømlo Skytterlag Bømlo (SHL treffen) Ope stemne Westcon banecup 324 (5)
1300 Vegard Lussand Fana Skyttarlag Fanastevnet 324 (5)
1300 Marte Marie Borud Nybakken Fet Skytterlag Lerum Cup 2022 Hafslo 324 (5)
1300 Ørjan Solberg Hansen Lakselvdal Skytterlag Lakså - ekstrastevne 324 (5)
1304 Kristian Martinsen Fet Skytterlag Klubbmesterskap bane 324 (4)
1305 Per Stensland Bergen Nordre Skytterlag Dugleikspokal Vår 2022 324 (0)
1305 Esben Fagerbakk Brønnøysund Skytterlag Lagsmesterskap 324 (0)
1305 Jens Ronald Johansen Halden Skytterlag Kvalefisering for Jens Kjelsås 324 (0)
1308 Tore Hoff Gjøvik og Brusveen Skytterlag Høsttreffen 323 (9)
1308 Ingvar Thomas Sørfjord Sørfjord og Omegn Skytterlag Kanonhelg 323 (9)
1310 Marius Gangnes Søndre Høland Skytterlag Kr. M. Gylstads Minnestevne 2022 323 (7)
1310 Sveinung Søyland Moen Trondhjems Skytterlag NC Røvassdalen 2. runde bane 323 (7)
1312 Trond Andresen Blaker Skytterlag Sparebankcupen - Blakerstevnet 323 (6)
1312 Louis Vold Vestvik Bømlo Skytterlag Sunnhordlandstreffen 2022 Stord 323 (6)
1312 Morten Nysted Stavanger Skytterlag Hafrsfjordstevnet 323 (6)
1312 Ulrik Johan Jakobsen Trondenes Skytterlag Åpent banestevne 323 (6)
1316 André Johannessen Bergen Skytterlag Lagsmesterskap bane 323 (5)
1316 Frøydis Indergård Trondhjems Skytterlag Lagmesterskap Bane 323 (5)
1316 Ole Magnus Høysæter Tysse Skyttarlag Tysse bane 2022 323 (5)
1319 Rolf Kåre Dragseth Tydal Skytterlag Tydalstevnet 323 (4)
1319 Marius Lorentzen Vestvågøy Skytterlag Samlagsstevne - Bane 323 (4)
1321 Martin Skulbørstad Florø Skytterlag NC Florø 1. runde bane 323 (3)
1322 Amund Normann Saltdal Skytterlag Beiarstevnet 2022 323 (2)
1323 Ida Elisabeth Finstad Såner Skytterlag Follocup Spydeberg-Såner 323 (0)
1324 Asgeir Bruseth Mælum Skytterlag Larvikstevnet 2022 322 (11)
1324 Hans Einar Sætra Øymark Skytterlag Klubbmesterskap 2022 322 (11)
1326 June Mari Kvål Sem Skytterlag Vestfoldhelga Sem Jubileumsstevne 125år 322 (10)
1327 Kai Nyhammer Lørenskog Skytterlag Klubbmesterskap 322 (9)
1327 Bjørn Magne Berg Styrvoll Skytterlag Vestfoldhelga Holmestrand 322 (9)
1329 Kristina Sjøberg Kristiansand og Omegn Skytterlag Birkenesstevnet, karusell 322 (8)
1329 Svein Strandbråten Stjernen Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Hallingstevnet 322 (8)
1331 Johny Andre Bertheau Sørum Skytterlag Skøimåsanstevnet 2022 322 (7)
1332 Brede Jensen Kongsberg Skytterlag Lagmesterskap bane 2022 322 (6)
1333 Ann Cathrine Sverkmo Walleraunet Namdalseid og Lyngen Skytterlag NC Røvassdalen 2. runde bane 322 (5)
1333 Arild Dyrendahl Rissa Skytterlag Baneåpning 322 (5)
1335 Jan Sverre Moe Heim/Hemne Skytterlag Lagmesterskap Bane 2022 322 (4)
1336 Vegard Skamfer Rennebu Skytterlag Tour de Orkla, Rennebu 322 (3)
1337 Erlend Oldertrøen Tynset Skytterlag Samlagsstevnet 322 (1)
1338 Tor-Martin Fossum Enebakk Skytterlag Petters pokal bane 2022 322 (0)
1338 Roy Erland Lindesnes Skytterlag Lagmesterskap 2022 322 (0)
1340 Erlend Gulaker Lånke Skytterlag Ole A. Solbergs Minnestevne 321 (10)
1340 Jorunn Vad Sigdal Skytterlag Lerumcup 2022 Sogndal 321 (10)
1342 Knut Ove Muldsvor Slagen Skytterlag Sommerstevnet Skiptvet 2022 321 (9)
1343 Kristoffer Kojedal Røros Skytterlag Trippelstevne Os - Røros 2022 321 (8)
1344 Øyvind Taugl Søndre Odalen Skytterlag Buttentjernstevnet (kveldsstevne) 321 (7)
1345 Per Inge Aakvik Aalesund Skyttarlag Jotunheimtreff Vågå 321 (6)
1345 Nelia Johanne Kvarme Aas Skytterlag Follocup A 2 runde FD-Aas 321 (6)
1345 Heidi Baar Lonås Skytterlag Trippelstevnet Lonås 321 (6)
1348 Ole Nikolai Jåtun Greipstad Skytterlag Greipstadstevnet, karusell 321 (5)
1348 Vidar Kvalevåg Haugesund og Sveio Skyttarlag Karmøystevnet 321 (5)
1348 Bernt Johansen Sandar og Sandefjord Skytterlag Klubbmesterskap 321 (5)
1351 Viljar Riksheim Hovdebygda og Ørsta Skyttarlag Hjartåstemnet 2022 321 (4)
1351 Lars Martin Berg Mo Skytterlag Jubileumsstevne Korgen 150 år 321 (4)
1351 John Håvard Velo Randsfjord Skytterlag Buttentjernstevnet (kveldsstevne) 321 (4)
1354 Arne Hægestøyl Dølemo Skyttarlag Cupfinale Aust-Agder 320 (11)
1355 Rune Rundhaug Karmøy Skytterlag Karmøystevnet 320 (10)
1356 Nils Kongsjorden Rollag og Veggli Skytterlag Lågencup 2022 - Rollag og Veggli 320 (8)
1357 Frode Stavnes Ertvågøy Skytterlag Skarphedinstevnet 2022 / Trippel 320 (6)
1357 Ole Kristian Rauk Nes og Bromma Skytterlag Lagmesterskap bane 320 (6)
1357 Trond Inge Asheim Oppedal/Brekke Skyttarlag Lagsmeisterskap bane Oppedal/Brekke 320 (6)
1360 Ola Kongsjorden Rollag og Veggli Skytterlag NC Mosjøen 2. runde bane 320 (5)
1360 Erik André Broe Skedsmo Skytterlag Sparebankcup - Fetstevnet 320 (5)
1360 Maren Husås Søndre Odalen Skytterlag Vårstevne 2022 NOS 320 (5)
1360 Rolf Harry Johansen Trondenes Skytterlag Sparebank 68° Nord Ofoten Cup 2 320 (5)
1364 Geir Martin Steinsli Søndre Land Skytterlag VÅPENSMIACUP-Kongestevnet 320 (3)
1365 Finn H. Andersen Melbo Skytterlag Andøytreffen bane 320 (2)
1366 Terje Buseth Singsås Skytterlag Tour de Orkla, Rennebu 319 (11)
1367 Johanne Marie Amundsen Mo Skytterlag Bjøllånesstevnet 319 (9)
1367 Therese Iren Pettersen Tysse Skyttarlag Tysse bane 2022 319 (9)
1369 Ivan Velo Randsfjord Skytterlag Pinsestevnet 2022 319 (6)
1369 Randi Singsaas Singsås Skytterlag Trippelstevnet Fåset 319 (6)
1369 Olav Teigland Tysnes Skyttarlag 1. Mai-stemna Hardanger 319 (6)
1372 Marius Hjellsand Høylandet Skytterlag Loddoeng-stevnet 319 (5)
1372 Eirik Nytun Nergård Nittedal Skytterlag Klubbmesterskap, bane 319 (5)
1372 Vegard Ånneland Oslo Østre Skytterlag Klubbmesterskap 319 (5)
1375 Jan Steinar Øyjord Kvinnherad Skyttarlag Midthølstevnet (Westcon banecup) 319 (3)
1375 Kristin Sve Bratseth Rissa Skytterlag Baneåpning 319 (3)
1375 Dina Bratland Vikna Skytterlag Samlagstevnet Bane 2022 319 (3)
1378 Håkon Hjellum Grong Skytterlag NC Saltdal 2. runde bane 319 (2)
1379 Øyvind Orderud Enebakk Skytterlag Petters pokal bane 2022 319 (0)
1379 Leif Haviken Søndre Modum Skytterlag Samlagsstevne bane 2022 Ringerike skyttersamlag 319 (0)
1381 Egil Reppen Gutvik Skytterlag Gutvik-stevnet 318 (7)
1381 Torunn Galborgen Stranden Hadding Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Hallingstevnet 318 (7)
1383 Sanna Finckenhagen Borgen Holla Skytterlag Lagmesterskap, bane 318 (6)
1384 Jan Tore Løkken Nord-Odal Skytterlag Vårstevne 2022 NOS 318 (5)
1385 Roger Voll Nord-Odal Skytterlag Lagmesterskap Bane 2022 NOS 318 (0)
1386 Ole Jakob Jemtland Sigdal Skytterlag Ø-cup Urskog - Sigdal 317 (9)
1387 Martin Lutnæs Trysil Skytterlag Samlagsstevne Østerdal 317 (7)
1388 Jon Gultvedt Aas Skytterlag Follo-cup Aas - Kråkstad/Ski Senior 317 (5)
1389 Jonny Hugo Johansen Voss Skyttarlag Lagsmeisterskap Bane 317 (1)
1390 Oddbjørn Håstul Larvik Skytterlag Larvikstevnet 2022 316 (7)
1391 Elling Skogan Skogn Skytterlag Steinkjer GP Tverråsstevnet 316 (6)
1392 Jorunn Marie Vaad Sigdal Skytterlag Lågencup 2022 - Flesberg 316 (5)
1393 Ann Silje Vad Sigdal Skytterlag Samlagsstevne bane 2022 Ringerike skyttersamlag 316 (0)
1394 Ivar Baard Ertvaag Ertvågøy Skytterlag Skarphedinstevnet 2022 / Trippel 315 (7)
1395 Rolf Magne Hellevang Nordbygda og Rand Skyttarlag NC Saltdal 2. runde bane 315 (6)
1396 Per Iver Mælen Lonås Skytterlag Trippelstevnet Lonås 315 (4)
1396 Tore Hoff Tingelstad Skytterlag Vårstevne 2022 NOS 315 (4)
1398 Terje Vestvik Beitstad Skytterlag Vigdarvoldstevnet 315 (3)
1398 Olav Skamfer Rennebu Skytterlag Lagmesterskap bane 315 (3)
1400 Tuva Hugås Sulitjelma Skytterlag Beiarstevnet 2022 315 (1)
1401 Ole Morten Østerås Mære Skytterlag Ta Østerås 315 (0)
1402 Øyvind Storli Sem Skytterlag Klubbmesterskap bane 2022 314 (5)
1403 Siv Hege Saltnes Klokset Engesetdal/Skodje Skyttarlag Hytteholstemnet 2022 - PEAB K.NORDANG 314 (4)
1403 Sander Almo Saltdal Skytterlag Valnesfjordstevnet - AN 6 314 (4)
1405 Inger Marie Bringsdal Holum Skytterlag Banestevnet-Holla 2022 314 (3)
1406 Trude Martinsen Ruud Etnedal Skyttarlag VÅPENSMIACUP-Bustenskjoldstevnet 313 (9)
1407 Wenche Snildalsli Vuttudal Heim/Hemne Skytterlag Hemnestevnet/TRIPPELST. 313 (6)
1408 Ketil Sunde Rissa Skytterlag Mini-LS bane 313 (5)
1409 Martin Troning Herfjord Skytterlag Lagsmesterskap 313 (4)
1409 Rune Hagen Tørdal Skytterlag Tørdalstevnet 2022 313 (4)
1411 Erlend Dalene Kristiansand og Omegn Skytterlag Skagerakstevnet, karusell 313 (3)
1412 Åshild Kvarekvål Voss Skyttarlag Lagsmeisterskap Bane 313 (2)
1413 Torstein Halsli Nidaros Skytterlag Lagmesterskap 313 (1)
1414 Inge Myklebust Lørenskog Skytterlag Hjemme LS 313 (0)
1414 Knut Inge Brænd Spydeberg Skytterlag Follocup Spydeberg-Såner 313 (0)
1416 Arne Rolfsrud Sigdal Skytterlag Lagmesterskap bane 2022 312 (8)
1417 Johannes Brændhagen Lunner Skytterlag Nesnastevnet 312 (7)
1418 Ole Petter Holm Birkenes Skytterlag Birkenesstevnet, karusell 312 (6)
1418 Sissel Bokn Finnøy Skytterlag Lagmesterskap 312 (6)
1418 Trond Anfeldt Røstad Ørlendingen Skytterlag Lagsmesterskap ute 2022 312 (6)
1421 Dag Hauger Spydeberg Skytterlag Follocup Spydeberg-Såner 312 (0)
1422 Vidar Storesætre Tysnes Skyttarlag Open stemne 311 (7)
1423 Sigbjørn Ege Kvinesdal Skytterlag Drangedalstevnet Bane 2022 311 (3)
1424 Stig Anders J. Larsen Balsfjord Skytterlag Sommerstarten 310 (8)
1425 Gunnar Vestvik Bømlo Skytterlag Haugesund og Sveio åpent banestevne 310 (4)
1425 Vemund Hagaseth Fagernes Skytterlag Vårstevne 310 (4)
1425 Tor Aassve Kvam Skytterlag Vigdarvoldstevnet 310 (4)
1428 Ole Jacob Kristiansen Brønnøysund Skytterlag Lagsmesterskap 310 (0)
1429 Per-Erik Haugen Nordstrand Skytterlag Åpningsstevne 2022 309 (5)
1429 Robert Fredheim Røsvik Skytterlag Sørfjordstevne 2022 309 (5)
1431 Dagfinn Strøm Beiarn Skytterlag Saltdalstevnet AN5 309 (4)
1432 Kristian Ystgaard Oswald Rygge Skytterlag Åpningspokalen 309 (3)
1432 Markus Solend Spydeberg Skytterlag Pinsestevnet 309 (3)
1434 Magnar Helgesen Voss Skyttarlag Lagsmeisterskap Bane 309 (2)
1435 Torbjørn Sirekrok Gjesdal Skytterlag Gjesdalstevnet 308 (6)
1436 Tor Even Røyrås Lyngdal Skytterlag Listertreffen, Lyngdal 308 (3)
1436 Magnar E. Dørum Opdal og Midtbygden Skytterlag Bynesstevnet 308 (3)
1436 Christian Ellingsen Årskaug Oppedal/Brekke Skyttarlag Open stemne 308 (3)
1439 Odd Charles Jensen Jøa Skytterlag Høylands-stevnet 308 (2)
1440 Erik Andresen Blaker Skytterlag Lagspokalen 308 (0)
1441 Erlend Sørlie Hoel Urskog Skytterlag Ø-cup Urskog - Sigdal 307 (4)
1442 Tom Ingar Nilsstua Raumnes Skytterlag Frigjøringsstevnet Frogn og Drøbak 307 (3)
1443 Asgeir Svane Daniloff Langfjorddalen Skytterlag Åpent banestevne 4 307 (0)
1444 Anders Refsland jr. Meland Skyttarlag Lagsmeisterskap 100/200M. Sommeravsluttning 306 (3)
1445 Karoline Lien Løiten Skytterlag Klubbmesterskap bane 305 (7)
1446 Marius Sundby Skogbygden Skytterlag Vårstevnet 2022 305 (6)
1447 Guttorm Kvernmo Narvik Skytterlag Midtsommerstevnet 305 (3)
1448 Thea Rinde Oterkiil Mælum Skytterlag Bamblestevnet 2022 305 (2)
1449 Vibeke Arnesen Trondenes Skytterlag Åpent banestevne 305 (1)
1450 Sigve Vidringstad Lyngdal Skytterlag Listertreffen, Øvre Eiken 304 (6)
1451 Jahn-Michael Myrvoll Syvde Skyttarlag Haugenstemna 2022 304 (4)
1452 Kristoffer Valleraunet Namdalseid og Lyngen Skytterlag NC Røvassdalen 2. runde bane 303 (9)
1453 Olav Måge Gjesdal Skytterlag Baneåpning 303 (7)
1453 Kristoffer Grette Rollag og Veggli Skytterlag NC Mosjøen 2. runde bane 303 (7)
1455 Jon Hugo Strømseng Falken Skytterlag PRESSESTEVNE 303 (5)
1456 Hogne Homberset Hjartåbygda Skyttarlag Hjartåstemnet 2022 303 (3)
1457 Jens Ole Jensen Brønnøysund Skytterlag Lagsmesterskap 303 (0)
1458 Svein Yngve Hegland Grong Skytterlag Åpnings-stevnet 302 (5)
1459 Gunda Marie Sagstad Tolaas Nesjestranda & Skaala Skytterlag Lagsmesterskap Bane 302 (4)
1460 Lars Erik Bårdli Ørlendingen Skytterlag Lagsmesterskap ute 2022 301 (2)
1461 Hroar Odden Kongsberg Skytterlag Lagmesterskap bane 2022 301 (0)
1462 Rune Rossevatn Øvre Eiken Skytterlag Listertreffen, Øvre Eiken 300 (4)
1463 Eilef Stalleland Imenes Skytterlag Birkenesstevnet, karusell 300 (2)
1464 Olav Holen Blaker Skytterlag Skøimåsanstevnet 2022 300 (1)
1465 Georg Groven Gann Skytterlag Gannstevnet 2022 299 (3)
1465 Johanne Dalene Kristiansand og Omegn Skytterlag NC Saltdal 2. runde bane 299 (3)
1467 Iver Skamfer Bjerkås Rennebu Skytterlag Lagmesterskap bane 298 (2)
1467 Sigurd Jægersborg Mathisen Åsheim Skytterlag VÅPENSMIACUP-Fløyterstevnet 298 (2)
1469 Stig Tore Kvam Larvik Skytterlag NC Bamble 3. runde bane 297 (6)
1470 Bjørn Granerud Gjerdrum Skytterlag VÅPENSMIACUP-Fløyterstevnet 296 (4)
1471 Oddgeir Stokkevåg Stadlandet Skyttarlag Bane 295 (1)
1472 Eskil Aasen Wangen Vinstra Skytterlag Lagmesterskap Bane 2022 294 (4)
1473 Bernt Kvamme Kirkenes Skytterlag Samlagsstevne 293 (6)
1474 Espen Foseid Aakre Seim Skyttarlag Open stemne 293 (2)
1475 Emil Lian Volden Snillfjord Skytterlag Ulvstupokalen 291 (5)
1476 Leif Engseth Aldersund Skytterlag Samlagsmesterskap 291 (1)
1477 Ole Johannes Bakke Hardanger Skyttarlag 1. Mai-stemna Hardanger 288 (1)
1478 Bjørnar Halvorsen Skaun Skytterlag KM-Org. Medaljen 286 (11)
1479 Roar Sudmann Meland Skyttarlag Open stemne 283 (3)
1480 Sten Morgan Stang Sarpsborg Skytterlag Orgmedalje 282 (4)
1481 Siv Tone Rossevatn Forgard Øvre Eiken Skytterlag Listertreffen, Øvre Eiken 282 (1)
1482 Kjell Thaule Rise og Løddesøl Skytterlag Cupfinale Aust-Agder 272 (2)
1483 Stine Njøs Eikeland Leikanger Skyttarlag Organisasjonsmedaljen 271 (0)
1484 Stig Ronny Skreslett Korgen Skytterlag Jubileumsstevne Korgen 150 år 266 (1)
1485 Jan Helge Einan Beiarn Skytterlag Beiarstevnet 2022 261 (2)
1486 Gaute Ullebust Førde Skyttarlag NC Førde 1. runde bane 243 (4)
1487 Ole Jørgen Solli Styrvoll Skytterlag Ryggestevnet 242 (7)
1488 Bjørnar Rasmussen Aurdal Sykkylven Skyttarlag Midt-Norsk Meisterskap Bane 241 (7)
1489 Jon Terje Hauger Stord Skytterlag Vestlandsstemnet Bane 240 (6)
1490 Morten Kyllo Frosta Skytterlag Lagmesterskap bane Frosta SKL 2022 238 (0)
1491 Emil K. Lilledal Stavanger Skytterlag Lagets premier/Dugleiksmerkepokalen 237 (5)
1492 Vegard Ysland Bodø Østre Skytterlag NNM Bane 200m 237 (0)
1493 Bjørn Tore Beisland Imenes Skytterlag Agderstevnet 236 (7)
1494 Geir Bjerregaard Bardu Skytterlag Lakselvdal Open 236 (6)
1495 Linn Grødum Homme Kristiansand og Omegn Skytterlag Samlagsstevne 236 (4)
1496 Per Stubberud Askim Skytterlag Blytjernstevnet 235 (9)
1497 Bjørn Vidar Gjerstad Degernes Skytterlag Blytjernstevnet 235 (7)
1498 Karl-Tore Gjengstø Aalesund Skyttarlag Samlagsstevne bane 2022 - Sunnmør 235 (5)
1498 Håkon Vasset Sande Skytterlag Baneåpning 235 (5)
1500 Martin Sandås Enebakk Skytterlag Frigjøringsstevnet Såner 235 (2)
1501 Kristian Eika Lunde Skytterlag Samlagsstevne bane 2022 234 (8)
1502 Knut Jon Frøysa Aalesund Skyttarlag Samlagsstevne bane 2022 - Sunnmør 234 (7)
1503 Tore Kampen Ringebu og Fåvang Skytterlag VÅPENSMIACUP-Fløyterstevnet 234 (5)
1504 Eivind Lambela Skibotn Skytterlag Skibotntreffen 234 (4)
1505 Sigurd Folkestad Kronmo Skytterlag Samlagsstevnet 234 (0)
1506 Tobias Eskeland Stord Skytterlag Samlagstemnet Bane 22 233 (6)
1507 Jørn Vikhagen Jondalen Skytterlag NC Mosjøen 2. runde bane 232 (12)
1508 Per Erik Oldertrøen Tynset Skytterlag NC Røvassdalen 2. runde bane 232 (9)
1509 Marit Johanne Hegg Hegg Skyttarlag Lerum Cup 2022 Leikanger 232 (6)
1510 Oddveig Kjøsnes Høland/Bjørkelangen Skytterlag Rælingsstevnet 232 (5)
1510 Kenneth Husåsfallet Skogbygden Skytterlag Vårstevnet 2022 232 (5)
1512 Bård Johan Furnes Bodø Østre Skytterlag Vårmønstring 2022 232 (0)
1513 Ingrid Finnestad Skjeberg Skytterlag NC Sannidal 3. runde bane 231 (5)
1514 Joakim Grimestad Krone Flikka Skytterlag Agderstevnet 231 (4)
1514 Steinar Gundersen Randsfjord Skytterlag Båstadstevnet 2022 231 (4)
1516 Kjell Tore Skarmyr Dølemo Skyttarlag Jørgen Kittelsen minnestevne 230 (4)
1516 Benny Erik Husåsfallet Skogbygden Skytterlag 1. mai stevne 230 (4)
1516 Torstein Dynna Tingelstad Skytterlag VÅPENSMIACUP-Fløyterstevnet 230 (4)
1519 Trygve Mjelde Vaksdal/modalen Skyttarlag Vestlandsstemnet Bane 230 (3)
1520 Paul Flatlien Skude Skytterlag VÅPENSMIACUP-Kongestevnet 229 (5)
1521 Bjørn Olav Breisjøberg Åslia Skytterlag Klubbmesterskap bane 229 (0)
1522 Roger Tobiassen Stiklestad og Vuku Skytterlag Sommerstevnet 228 (8)
1523 Jan Gunnar Feragen Aasen Skytterlag Levangermesterskap Bane 228 (4)
1524 Kjell Henning Ruud Finnøy Skytterlag Lagmesterskap 228 (2)
1525 Jon Arne Aaslie Åslia Skytterlag Klubbmesterskap bane 228 (0)
1526 Hallvard Grette Rollag og Veggli Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Brommastevnet 227 (5)
1527 John Arne Arvesen Stange og Romedal Skytterlag 1. mai stevne 227 (2)
1528 Augon Myrjord Sauherad Skytterlag Saulandstevnet 2022 226 (5)
1529 Anne Britt Sollie Fladvad Nordre Skage Skytterlag Samlagstevnet Bane 2022 226 (0)
1530 Bjørn Grønås Våler Skytterlag Moelven-Cup 3. runde 225 (7)
1531 Lars Groseth Ådal Skytterlag Samlagsstevne bane 2022 Ringerike skyttersamlag 225 (6)
1532 Janne Frilund Kleive Skytterlag Samlagsstevne bane Romsdal 225 (0)
1533 Georg Storvik Øvre Velfjord Skytterlag Samlagsstevnet bane 224 (6)
1534 Per Ove Fossheim Hyen Skyttarlag Samlagsstemne bane Nordfjord 224 (4)
1535 Bjørnar Boberg Kvænangen Skytterlag Lagsmesterskap bane 224 (0)
1536 Ståle Andresen Tyristrand Skytterlag Samlagsstevne bane 2022 Ringerike skyttersamlag 223 (2)
1537 Leif Gunnar Ødegård Bryggja Skyttarlag Vartdalsstemne bane 2022 223 (0)
1537 Jens Pettersen Nordstrand Skytterlag Kongekåring 2022 223 (0)
1539 Marius Solheim Wikane Jondal Skyttarlag Hordastemne Bane 222 (8)
1540 Vegar Bakken Moltustranda og Larsnes Skyttarlag Midt-Norsk Meisterskap Bane 222 (5)
1541 Tellef Kornbrekke Kristiansand og Omegn Skytterlag Agderstevnet 222 (4)
1541 Lisa Kallerud Lyngås Søndre Modum Skytterlag Samlagsstevne bane 2022 Ringerike skyttersamlag 222 (4)
1543 Hallvard Grette Rollag og Veggli Skytterlag NC Mosjøen 2. runde bane 222 (2)
1544 Ola Wærhaug Skedsmo Skytterlag Vårstevnet 2022 221 (2)
1545 Morten Dølhaug Reinertsen Alvdal Skytterlag Samlagsstevnet 221 (0)
1545 Halvard K. Grythe Fyresdal Skyttarlag Straumanstemnet (innom Telemark) 221 (0)
1545 Arne Kuraas Røros Skytterlag Samlagsstevnet 221 (0)
1548 Iver Anders Kjella Tingelstad Skytterlag Østlendingenstevnet 220 (7)
1549 Åmund Kolltveit Hardanger Skyttarlag Vestlandsstemnet Bane 220 (5)
1549 Endre Arntsen Løiten Skytterlag VÅPENSMIACUP-Torpastevnet 220 (5)
1551 Andrè Naavik Frosta Skytterlag Lagmesterskap bane Frosta SKL 2022 220 (0)
1552 Michael Emil Solum Lothe Øvre Velfjord Skytterlag Åpent stevne Sulitjelma i forkant av LS 218 (6)
1553 Kari Fjellheim Sannidal Skytterlag Sannidalsstevnet 2022 218 (4)
1554 Olav Aaker Torsnes Skytterlag VÅPENSMIACUP-Torpastevnet 218 (1)
1555 Gunnar Arne Einang Hegra Skytterlag Lagmesterskap 218 (0)
1556 Ole Herland Hedrum Skytterlag Larvikstevnet 2022 216 (1)
1557 Frode Sæther Andenes Skytterlag NNM Bane 200m 214 (0)
1558 Thomas Solås Ramsund Skytterlag NNM Bane 200m 212 (3)
1559 Lasse Gyltnes Ramsund Skytterlag Gisundtreffen 211 (4)
1560 Jonny Johansen Voss Skyttarlag Jon Istad Minnestemne 210 (3)
1561 Vidar Maalen Fåberg Skytterlag Ringsakertreffen 2022 Lismarken 210 (0)
1562 Bjørn Idar Selsjord Lesja Skytterlag Jotunheimtreff Lesja 209 (4)
1563 Åge Westrum Opdal og Midtbygden Skytterlag Tour de Orkla - Lady Arbuthnotts Pris 209 (1)
1564 Lars Ivar Staurseth Hønsvik Kleive Skytterlag Samlagsstevne bane Romsdal 207 (0)
1565 Bjarne Sveen Torpa Skytterlag VÅPENSMIACUP-Fløyterstevnet 205 (0)
1566 Jan Olav Hamremoen Hovin (Gauldal) Skytterlag Pokalskyting 2022 200 (0)
1567 Kai Ågedal Evje og Hornnes Skytterlag Samlagsstevne 199 (5)
1568 Malin Regine Fotland Øglænd Time Skytterlag 2. Lagskonkuranse 195 (1)
1569 Gjermund Kristiansen Vestvågøy Skytterlag Samlagsstevne - Bane 191 (0)
1570 Petter Kroken Åslia Skytterlag Klubbmesterskap bane 180 (0)
1571 Ketil Amundsen Mo Skytterlag Jubileumsstevne Korgen 150 år 177 (0)
1572 Emil Glomstad Nidaros Skytterlag Sommerstevnet 138 (0)
1573 Ketil Amundsen Mo Skytterlag Bjøllånesstevnet 134 (0)
1574 Frank Roger Sørgård Sørfjord og Omegn Skytterlag Sørfjordstevne 2022 121 (1)
1575 Edvard Hammersgård Skedsmo Skytterlag Skarpskyttermerket 97 (0)