Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Akershus Skyttersamlag

Samlagets logo
Tilhørende skytterlag:
Nummer Skytterlag Leder Tlf E-post
10077 Blaker Odd Ivar Sæther 90912122 E-post
10935 Dfs Kari Nordmann 90971944 E-post
10078 Eidsvoll Verk Bjørn Lien 90025890 E-post
10079 Eidsvoll Østre Fredrik Strømsborg 97586982 E-post
10080 Fet Dag Isaksen 913 37 316 E-post
11012 FLO Luft
10081 Gjerdrum Stian Bertheussen 97117778 E-post
10082 Haga Trond Vodal 99206511 E-post
10084 Hurdal Gunnar Mårdalen 46916636 E-post
10085 Høland/Bjørkelangen Stian Fleischmann 97480170 E-post
10086 Kisen Jon Are Wethal 90921815 E-post
10087 Langseth Tor Martin Brustad 909 78 018 E-post
10088 Leirsund Michal Kjerstad 97672404 E-post
10089 Lørenskog Lasse Hansen 95830122 E-post
10090 Minne Tommy Brovold 99108509 E-post
10091 Nannestad Nina Cecilie Granlund 91624113 E-post
10092 Nes/Hovind Lene Andresen 92611338 E-post
10093 Nittedal Per Olav Listou 915 12 626 E-post
10094 Raumnes Arne Erik Nilsen 917 92 449 E-post
10095 Rælingen Tom Erik Korsviken 90774909 E-post
10096 Rømskog Nils Nilssen 959 80 329 E-post
10097 Setskog Thor Grasmo 986 64 603 E-post
10098 Skedsmo Tore Martinussen 95920329 E-post
10099 Skogbygden Jan Blådammen 99637144 E-post
10100 Steinsgård Pål Anders Fjeldstad 46622962 E-post
10102 Søndre Høland Susann Grepperud 915 31 130 E-post
10101 Sørum Åge Gjerde 90839538 E-post
10103 Ullensaker Agnar Dahl 97543732 E-post
10104 Urskog Rune Herje 91 11 96 77 E-post
3216405 Akershus kommandantskap vakt & sikring
1683879 FKL E-post
1618065 Flo/Vedl/Rtv-Bil E-post
3244704 Forsvarets sanitet (FSAN) Harald Lundnes 40029855 E-post
2932267 Gardermoen Militære Flystasjon Aksel Asheim 90261290
2971877 Innsatsstyrke Rype Avd.stjørdal Emil Moxness Sverdrup 98015473
2464469 Luftving 135 E-post
2695831 Redningshelikoptertjenesten E-post
2971901 Rht - Redningshelikoptertjenesten Bjørn Kjetil Frafjord 40644714 E-post
11008 Romerike Tekniske verksted B.I.L.
Arrangementer siste år
Dato Stevne
17. februar 2024 Finale Øcup 15 meter Resultater (65)
14 - torsdag 15. februar 2024 Kretskarusell Krets 1 Resultater (85)
11. februar 2024 Raumnesfelten 2024/Hv-cup 5 Resultater (178)
11. februar 2024 Øcup Blaker - R/V Resultater (10)
5 - lørdag 10. februar 2024 Skedsmostevne 15m Resultater (137)
28. januar 2024 Blakerfelten (HV-cup) Resultater (200)
23 - torsdag 25. januar 2024 Kretsmesterskap15m - krets 1 Resultater (89)
17 - lørdag 20. januar 2024 Stevne 15 m Resultater (93)
15 - lørdag 20. januar 2024 Skøimåsanstevnet 15m 2024 Resultater (149)
14. januar 2024 Hemnesfelten 2024 HV/cup 2 Resultater (191)
10. januar 2024 Ø-cup Urskog - Sigdal Resultater (10)
9. januar 2024 Romerikserien Fet - Nannestad Resultater (8)
28. desember 2023 Romjulspokalen Resultater (6)
21. desember 2023 Romerikserien Fet - Nannestad Resultater (8)
16. desember 2023 Treningsstevne FELT Resultater (7)
16. desember 2023 KM 15m - Krets 4 Resultater (31)
14. desember 2023 Bingoskyting Resultater (11)
12. desember 2023 Romeriksserie Resultater (8)
11. desember 2023 Klubbmesterskap Resultater (13)
4. desember 2023 Ø-cup 1 Resultater (10)
4 - tirsdag 5. desember 2023 KM-15m Krets 2 Akershus Resultater (24)
4 - torsdag 7. desember 2023 Høland/Bjørkelangen 15M stevne Resultater (167)
29 - lørdag 2. desember 2023 NORMA OPEN 2023 Resultater (730)
28. november 2023 Klubbmesterskap 15m Resultater (14)
27. november 2023 Ø-cup Resultater (5)
22 - søndag 26. november 2023 Samlagsmesterskap, 15m Resultater (131)
7 - søndag 12. november 2023 15m stevne - Østre Romerike (Blaker) Resultater (215)
6 - lørdag 11. november 2023 15m stevne - Østre Romerike (Fet) Resultater (199)
1 - lørdag 4. november 2023 Eidsvoll Verk 15 m Resultater (169)
31 - lørdag 4. november 2023 Nannestadstevnet 15m Resultater (172)
18 - søndag 22. oktober 2023 Høststevnet Resultater (203)
17 - søndag 22. oktober 2023 Gjerdrumstevnet 15m Resultater (177)
9 - torsdag 12. oktober 2023 Klubbmesterskap 15m inne Resultater (18)
28. september 2023 Kretsmesterskap bane 2023, krets 2 Akershus Resultater (23)
24. september 2023 Feltinstruktørkurs 2023 - konkurranse Resultater (26)
16. september 2023 Klubbmesterskap felt Resultater (11)
16. september 2023 KM krets-4 Akershus Resultater (38)
13. september 2023 Hjemme-LS Resultater (20)
10. september 2023 Romeriksblinkfinalen Resultater (73)
9. september 2023 Kretsmesterskap bane krets 1 Resultater (79)
9. september 2023 Høstpokalen 300m Resultater (5)
9. september 2023 Veteranpokalen Resultater (11)
7. september 2023 Klubbmesterskap Resultater (15)
6. september 2023 Dugleiksmerke 2023 Resultater (13)
6 - lørdag 9. september 2023 Klubbmesterskap Resultater (18)
5. september 2023 Lagsmesterskap skogsløp Resultater (6)
5. september 2023 Dugleiksmerke og Klubbmesterskap Resultater (7)
2. september 2023 Klubbmesterskap bane Resultater (7)
31. august 2023 Erling Samdals minnepokal Resultater (5)
30. august 2023 Klubbmesterskap 100m Resultater (10)
29. august 2023 Dugeliksmerke Urskog og Blaker Resultater (23)
27. august 2023 Aurskog Sparebanks pokal 2023 Resultater (16)
26. august 2023 Lars Fossum Minnepokal Resultater (2)
26. august 2023 Høstpokalen 100m Resultater (7)
26 - onsdag 30. august 2023 Dugleiksmerke Resultater (13)
24. august 2023 Kretsmesterskap krets 3 Resultater (34)
24. august 2023 Klubbmesterskap senior Resultater (8)
24. august 2023 Klubbmesterskap, bane Resultater (14)
23. august 2023 Dugleiksmerke Resultater (38)
23. august 2023 Klubbmesterskap 200m Resultater (6)
22. august 2023 Ø-cup Blaker - Rygge Resultater (16)
22. august 2023 Ø-cup Urskog - Spydeberg Resultater (16)
22. august 2023 Klubbmesterskap rek og veteran Resultater (8)
22 - torsdag 24. august 2023 Lagsmesterskap 100 M Resultater (9)
19. august 2023 Medaljestevne Akershus Resultater (32)
19. august 2023 SM Stang - Akershus Resultater (17)
19 - søndag 20. august 2023 Samlagstevnet Akershus Resultater (130)
17. august 2023 Ø-cup Urskog - Degernes Resultater (10)
14. august 2023 Ostlandscup 1b raelingen Resultater (18)
10 - søndag 13. august 2023 Landsdelskretsstevne Viken II Resultater (303)
9 - onsdag 16. august 2023 Klubbmesterskap Resultater (22)
11. juli 2023 Sommerpokalene Resultater (4)
27. juni 2023 Dobbel Øcup Resultater (26)
21. juni 2023 Klubbmesterskap Resultater (29)
11. juni 2023 Klubbmesterskap bane Resultater (24)
8. juni 2023 Vårpokalen Resultater (7)
8. juni 2023 Øcup runde 1 Resultater (16)
7. juni 2023 Klubbmesterskap bane 2023 Resultater (14)
6. juni 2023 Lagsmesterskap 200 M Resultater (6)
1. juni 2023 100-meterspokalen Resultater (6)
25 - lørdag 27. mai 2023 Rælingsstevnet Resultater (191)
24. mai 2023 Vårpokalene Resultater (18)
24 - lørdag 27. mai 2023 Nittedalsstevnet Resultater (218)
15. mai 2023 Veterancup Resultater (6)
15. mai 2023 Dugleiksmerket Resultater (2)
10 - søndag 14. mai 2023 Sparebankcupen - Urskogstevnet Resultater (237)
10 - søndag 14. mai 2023 Sparebankcupen - Blakerstevnet Resultater (219)
9 - søndag 14. mai 2023 Sparebankcupen - Fetstevnet Resultater (192)
9 - søndag 14. mai 2023 Sparebankcupen - Høland/Bjørkelangen skl Resultater (218)
8. mai 2023 Baneåpning 23 Resultater (18)
29. april 2023 NAMMO-CUP felt Resultater (17)
28 - søndag 30. april 2023 Vårstevnet 2023 Resultater (231)
26. april 2023 Ungdomsmesterskap LSL Resultater (11)
20 - lørdag 22. april 2023 Skøymåsanstevnet Resultater (175)
19 - torsdag 20. april 2023 Nammo cup felt 2023 Resultater (26)
15. april 2023 Klubbmesterskap felt 2023 Resultater (21)
13. april 2023 Avslutning innendørs Resultater (16)
28. mars 2023 Serieskyting Urskog - Nannestad Grønn Resultater (8)
28 - torsdag 30. mars 2023 Lagsmesterskap 15 M Resultater (17)
27 - onsdag 29. mars 2023 Klubbmesterskap 15m Resultater (14)
25. mars 2023 Vinterpokalene 2023 Resultater (8)
22. mars 2023 Klubbmesterskap 15m 2023 Resultater (19)
21 - onsdag 22. mars 2023 Kretskarusell krets 1 - Akershus Resultater (71)
19. mars 2023 Klubbmesterskap, felt Resultater (10)
16. mars 2023 Romeriksserien Fet - Nes Hovind Resultater (8)
12. mars 2023 Klubbmesterskap, jaktfelt Resultater (9)
11. mars 2023 KM felt, krets 1 Akershus Resultater (64)
11. mars 2023 Km felt, for skyttere i krets 4, Akershus Resultater (14)
7. mars 2023 Klubbmesterskap 15 m Resultater (32)
5. mars 2023 SM Felt Akershus Resultater (44)
4. mars 2023 Raumnesfelten 2023/ Hv-cup 14 Resultater (142)
1. mars 2023 Blaker-Urskog Resultater (27)

Akershus

Kontaktinformasjon

Leder samlag
Ingar Bentstuen
Samlagets adresse
Ingar Bentstuen
Buholen 12
2005 RÆLINGEN
Mobil
41004909
Bankkonto (drift)
12712229843
Org. nr
922204926