Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Opland Skyttersamlag

Tilhørende skytterlag:
Nummer Skytterlag Leder Tlf E-post
10471 Biri Kristian Sveen 92455363 E-post
10472 Bjoneroa Sverre Sørum 90638009 E-post
10473 Brandbu Tore Nygaard 92814082 E-post
10474 Eina Hans Morten Daniloff 97465775 E-post
11011 FLO Felleskapasiteter
10476 Gjøvik og Brusveen Bjørn Cato Djupnes 97109492 E-post
10477 Lunner Anders Olimb Flatla 41456658 E-post
10478 Nohr Øyvind Fauske 95419458 E-post
10479 Nordre Land Ola Tore Dokken 900 69043 E-post
10480 Randsfjord Anne Ingeborg Sogn Øiom 40092332 E-post
10481 Skude Anders Hagenborg 95720463 E-post
10482 Snertingdal Per Villy Nygård 41658495 E-post
10483 Søndre Land Kjell Ivar Løvbrøtte 97633201 E-post
10484 Tingelstad Finn Olav Nordli 915 30 200 E-post
10485 Torpa Anne Beathe Bakken 90894022 E-post
10486 Vestre Brandbu Iver Engeli 90080104 E-post
10487 Vestre Toten Steinar Lium 97780260 E-post
10488 Viken (opland) Stian Solhaug 48076699 E-post
10489 Østre Toten E-post
10490 Øvre Snertingdal Roy Holthe 99455064 E-post
Arrangementer siste år
Dato Stevne
25. februar 2024 Totenfelten HV-cup 2024 Resultater (133)
24 - søndag 25. februar 2024 Gjøvikfelten 2024 HV-Cup 9 Resultater (66)
21. februar 2024 Lagsmesterskap 15M 2024 Resultater (7)
14. februar 2024 Lapuacup runde 8 Resultater (21)
12 - torsdag 15. februar 2024 Krystallcupen 15 m - stevne nr. 2 Resultater (57)
7. februar 2024 Lapuacup runde7 Resultater (21)
24. januar 2024 Lapuacup runde6 Resultater (23)
19 - lørdag 20. januar 2024 Samlagsstevnet 15m Oppland Resultater (60)
15 - torsdag 18. januar 2024 Krystallcupen 15 m - stevne nr. 1 Resultater (59)
13 - søndag 14. januar 2024 VÅPENSMIACUP 15 M-Søndre Land Resultater (158)
13 - søndag 14. januar 2024 VÅPENSMIACUP 15 M-Nordre Land Resultater (168)
13 - søndag 14. januar 2024 VÅPENSMIACUP 15 M-Torpa Resultater (112)
10. januar 2024 Lapuacup runde5 Resultater (21)
6 - søndag 7. januar 2024 Raufoss-stevnet 15m Resultater (104)
6 - søndag 7. januar 2024 Gjøvikstevnet 15m 2024 Resultater (122)
13. desember 2023 Lapuacup runde 4 Resultater (24)
9. desember 2023 Karusellfinale Opland Resultater (40)
30. november 2023 15m karusell Land krets Resultater (12)
29. november 2023 Lapuacup runde 3 Resultater (21)
28. november 2023 Karusell Hadeland krets 3 runde Resultater (29)
22. november 2023 Lapuacup runde 2 Resultater (19)
15. november 2023 Karusell Hadeland krets Resultater (26)
12. november 2023 Lapuacup runde 1/2023 Resultater (6)
8. november 2023 Kveldsstevne Resultater (45)
8. november 2023 Lapuacup runde 1 Resultater (17)
31 - torsdag 2. november 2023 15m Karusell 2023 1.runde Resultater (14)
31 - torsdag 2. november 2023 Karusell Hadeland krets 1. runde Resultater (27)
10. september 2023 Karusellfinale - OSS Resultater (18)
2. september 2023 Høsttreffen 2023 Resultater (69)
20. august 2023 Samlagsstevne Resultater (97)
18 - lørdag 19. august 2023 Samlagsmesterskap felt 2023 Resultater (56)
15. august 2023 Karusell Totenkrets 2023 Resultater (7)
19 - søndag 23. juli 2023 Fløyterstevnet Felt Resultater (251)
19 - søndag 23. juli 2023 VÅPENSMIA CUP-Kongestevnet Resultater (433)
19 - søndag 23. juli 2023 VÅPENSMIACUP-Fløyterstevnet Resultater (497)
19 - søndag 23. juli 2023 VÅPENSMIA CUP-Torpastevnet Resultater (401)
11. juli 2023 Karusell Hadeland krets 3 runde Resultater (22)
8. juli 2023 Buttentjernstevnet Resultater (41)
13. juni 2023 Karusell på Lygna Resultater (31)
9 - søndag 11. juni 2023 LDKS bane Oplandskrtetsen Resultater (192)
6. juni 2023 Karusell Totenkrets - 100m Resultater (15)
1 - søndag 4. juni 2023 NC Tingelstad Skytterlag 1.runde BANE Resultater (510)
1 - søndag 4. juni 2023 NC Tingelstad Skytterlag 1. runde Stang og Felthurtig Resultater (64)
1 - søndag 4. juni 2023 NC Nordre Land 1. runde bane Resultater (491)
1 - søndag 4. juni 2023 NC Gjøvik og Brusveen 1.runde bane Resultater (561)
1 - søndag 4. juni 2023 NC Nordre Land 1.runde Stang/Felthurtig Resultater (64)
1 - søndag 4. juni 2023 NC Gjøvik og Brusveen 1.runde Stang/Felthurtig Resultater (62)
29. mai 2023 Bjørn Solbergs minnestevne Resultater (116)
29. mai 2023 Pinsestevnet Torpa 2023 Resultater (98)
24 - torsdag 25. mai 2023 Kveldsstevne Resultater (46)
26. mars 2023 HV-Cup Resultater (118)
22. mars 2023 Lapuacup runde 10 Resultater (13)
18. mars 2023 ØM FINFELT Resultater (119)
8. mars 2023 Lapuacup runde 9 Resultater (14)

Kontaktinformasjon

Leder samlag
Jonny Myhre
Samlagets adresse
v/ Jonny Myhre
Reinsvollvegen 113
2833 RAUFOSS
Mobil
902 75 808
Bankkonto (drift)
61790528009
Org. nr
986947647