Hopp direkte til innhold
Hopp direkte til Søk
www.dfs.no
Nettstedskart
Kontakt oss
Facebook
Support
Landsskytterstevnet
Skyttermarked
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur
Søk etter
DFS.no
Skytterlagene
Stevner
Innmelding i DFS skytterlag
Nyttig innhold
IKT support
Mitt DFS
NYE Mitt DFS
Gå til din side
Skytter ID:
Logg inn
Du er her
DFS
>
Opplandskretsen
>
Opland
Opplandskretsen
Gudbrandsdal
Hedmark
Nord-Østerdal
Opland
Arrangementer
Biri
Bjoneroa
Brandbu
Eina
FLO Felleskapasiteter
Gjøvik og Brusveen
Lunner
Nohr
Nordre Land
Randsfjord
Skude
Snertingdal
Søndre Land
Tingelstad
Torpa
Vestre Brandbu
Vestre Toten
Viken (opland)
Østre Toten
Øvre Snertingdal
Valdres
Østerdal
Opland Skyttersamlag
Tilhørende skytterlag:
Nummer
Skytterlag
Leder
Tlf
E-post
10471
Biri
Kristian Sveen
92455363
E-post
10472
Bjoneroa
Sverre Sørum
90638009
E-post
10473
Brandbu
Tore Nygaard
92814082
E-post
10474
Eina
Hans Morten Daniloff
97465775
E-post
11011
FLO Felleskapasiteter
10476
Gjøvik og Brusveen
Bjørn Cato Djupnes
97109492
E-post
10477
Lunner
Anders Olimb Flatla
41456658
E-post
10478
Nohr
Øyvind Fauske
95419458
E-post
10479
Nordre Land
Ola Tore Dokken
900 69043
E-post
10480
Randsfjord
Anne Ingeborg Sogn Øiom
40092332
E-post
10481
Skude
Anders Hagenborg
95720463
E-post
10482
Snertingdal
Per Villy Nygård
41658495
E-post
10483
Søndre Land
Kjell Ivar Løvbrøtte
97633201
E-post
10484
Tingelstad
Finn Olav Nordli
915 30 200
E-post
10485
Torpa
Anne Beathe Bakken
90894022
E-post
10486
Vestre Brandbu
Iver Engeli
90080104
E-post
10487
Vestre Toten
Steinar Lium
97780260
E-post
10488
Viken (opland)
Stian Solhaug
48076699
E-post
10489
Østre Toten
Mads Gustav Rødningsby
90567644
E-post
10490
Øvre Snertingdal
Roy Holthe
99455064
E-post
Arrangementer siste år
Dato
Stevne
11 - torsdag 14. mars 2024
Krystallcupen 15 m - stevne nr. 3
Resultater (61)
8 - søndag 10. mars 2024
Landsdelskretsstevnet felt 2024 (Oppland)
Resultater (156)
25. februar 2024
Totenfelten HV-cup 2024
Resultater (133)
24 - søndag 25. februar 2024
Gjøvikfelten 2024 HV-Cup 9
Resultater (66)
21. februar 2024
Lagsmesterskap 15M 2024
Resultater (7)
14. februar 2024
Lapuacup runde 8
Resultater (21)
12 - torsdag 15. februar 2024
Krystallcupen 15 m - stevne nr. 2
Resultater (57)
7. februar 2024
Lapuacup runde7
Resultater (21)
24. januar 2024
Lapuacup runde6
Resultater (23)
19 - lørdag 20. januar 2024
Samlagsstevnet 15m Oppland
Resultater (60)
15 - torsdag 18. januar 2024
Krystallcupen 15 m - stevne nr. 1
Resultater (59)
13 - søndag 14. januar 2024
VÅPENSMIACUP 15 M-Søndre Land
Resultater (158)
13 - søndag 14. januar 2024
VÅPENSMIACUP 15 M-Nordre Land
Resultater (168)
13 - søndag 14. januar 2024
VÅPENSMIACUP 15 M-Torpa
Resultater (112)
10. januar 2024
Lapuacup runde5
Resultater (21)
6 - søndag 7. januar 2024
Raufoss-stevnet 15m
Resultater (104)
6 - søndag 7. januar 2024
Gjøvikstevnet 15m 2024
Resultater (122)
13. desember 2023
Lapuacup runde 4
Resultater (24)
9. desember 2023
Karusellfinale Opland
Resultater (40)
30. november 2023
15m karusell Land krets
Resultater (12)
29. november 2023
Lapuacup runde 3
Resultater (21)
28. november 2023
Karusell Hadeland krets 3 runde
Resultater (29)
22. november 2023
Lapuacup runde 2
Resultater (19)
15. november 2023
Karusell Hadeland krets
Resultater (26)
12. november 2023
Lapuacup runde 1/2023
Resultater (6)
8. november 2023
Kveldsstevne
Resultater (45)
8. november 2023
Lapuacup runde 1
Resultater (17)
31 - torsdag 2. november 2023
15m Karusell 2023 1.runde
Resultater (14)
31 - torsdag 2. november 2023
Karusell Hadeland krets 1. runde
Resultater (27)
10. september 2023
Karusellfinale - OSS
Resultater (18)
2. september 2023
Høsttreffen 2023
Resultater (69)
20. august 2023
Samlagsstevne
Resultater (97)
18 - lørdag 19. august 2023
Samlagsmesterskap felt 2023
Resultater (56)
15. august 2023
Karusell Totenkrets 2023
Resultater (7)
19 - søndag 23. juli 2023
Fløyterstevnet Felt
Resultater (251)
19 - søndag 23. juli 2023
VÅPENSMIA CUP-Kongestevnet
Resultater (433)
19 - søndag 23. juli 2023
VÅPENSMIACUP-Fløyterstevnet
Resultater (497)
19 - søndag 23. juli 2023
VÅPENSMIA CUP-Torpastevnet
Resultater (401)
11. juli 2023
Karusell Hadeland krets 3 runde
Resultater (22)
8. juli 2023
Buttentjernstevnet
Resultater (41)
13. juni 2023
Karusell på Lygna
Resultater (31)
9 - søndag 11. juni 2023
LDKS bane Oplandskrtetsen
Resultater (192)
6. juni 2023
Karusell Totenkrets - 100m
Resultater (15)
1 - søndag 4. juni 2023
NC Tingelstad Skytterlag 1.runde BANE
Resultater (510)
1 - søndag 4. juni 2023
NC Tingelstad Skytterlag 1. runde Stang og Felthurtig
Resultater (64)
1 - søndag 4. juni 2023
NC Nordre Land 1. runde bane
Resultater (491)
1 - søndag 4. juni 2023
NC Gjøvik og Brusveen 1.runde bane
Resultater (561)
1 - søndag 4. juni 2023
NC Nordre Land 1.runde Stang/Felthurtig
Resultater (64)
1 - søndag 4. juni 2023
NC Gjøvik og Brusveen 1.runde Stang/Felthurtig
Resultater (62)
29. mai 2023
Bjørn Solbergs minnestevne
Resultater (116)
29. mai 2023
Pinsestevnet Torpa 2023
Resultater (98)
24 - torsdag 25. mai 2023
Kveldsstevne
Resultater (46)
Kontaktinformasjon
E-post
opland@samlag.no
Leder samlag
Jonny Myhre
Samlagets adresse
v/ Jonny Myhre
Reinsvollvegen 113
2833 RAUFOSS
Mobil
902 75 808
Bankkonto (drift)
61790528009
Org. nr
986947647
Hjemmeside
https://dfsgrasrot.no/opland