Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Østerdal Skyttersamlag

Tilhørende skytterlag:
Nummer Skytterlag Leder Tlf E-post
10889 Atna Christian P. Mathiesen 91560561 E-post
10890 Bjørnen Svein Erik Larsson 90869241 E-post
10891 Deset Per Sjølie 95912862 E-post
10892 Eidet Ola Stensby 91391702 E-post
10893 Elgen Niels Thomas Burchardt 91573310 E-post
10894 Elverum Magne Almås 92428524 E-post
10895 Engerdal Markus Pettersen 91514841 E-post
10896 Engeren Jon Inge Tollefsen 48188446 E-post
10897 Fjeld Steinar Solbakken 93282194 E-post
10899 Fregn Jan Storbæk 95880346 E-post
10900 Jordet og Tenaasen Stian Vesterhaug 932 56 980 E-post
10898 Jømna/Heradsbygd Geir Bronken 90663958 E-post
10901 Klara Runar Rønning 41579271 E-post
10902 Løra Stig Fossheim 91529716 E-post
10903 Nordre Trysil Håvard Lund 41516495 E-post
10904 Nordskogbygda Pål Sundt Finstad 95224580 E-post
10905 Osen Bente Rønningen 46518914 E-post
10906 Risberget Bengt Rundberget 918 08 538 E-post
10907 Sjølisand Halvor Sveen 99527330 E-post
10908 Sollia Hans-Petter Ruud 91882545 E-post
10909 Strand Haaken W. Mathiesen 48063232 E-post
10910 Strandbygda Ove Sætereng 95941304 E-post
10912 Sørskogbygda Kurt Eirik Bekkevold 924 45 400 E-post
10913 Trysil Line Merete Sandal 90530284 E-post
10911 Vestby og Søre Osen Tore Bråten 95889724 E-post
10914 Vestre Trysil Thorbjørn Brenden 92868263 E-post
10915 Ytre Rendal Knut Larsen 91705595 E-post
10916 Øksna Jan Gunnar Olbergsveen 93009994 E-post
10917 Østby Vidar Kjernåsen 90044991 E-post
10918 Åmot Per Harald Svendsberget 90754729 E-post
2076545 FLO Forsyning Østlandet-Østerdalen E-post
10997 Hv-05 Opplandske Karl-Åge Harviken 40029353 E-post
2350718 Hærens Befalskole
2785699 Hærens Lagførerskole E-post
1700764 Hærens Våpenskole Bård Kristiansen 48183596 E-post
11010 Hærstaben E-post
1717685 Kampeskadronen E-post
11021 Kompani Østerdal E-post
1702158 MP Kompaniet E-post
2076552 Telemark Bataljon E-post
3216454 Trenregimentet Terningmoen
11020 Østerdal Garnison E-post
Arrangementer siste år
Dato Stevne
21. februar 2024 lag mesterskap 15 m Lapua #8 2024 Resultater (11)
18. februar 2024 LM 15m Resultater (22)
17. februar 2024 Åpent felt stevne Resultater (29)
10. februar 2024 Kynndalsstevnet felt Resultater (18)
6 - onsdag 7. februar 2024 Lapua cup Runde # 7 23/ 24 Resultater (13)
26 - søndag 28. januar 2024 LDKS 15m i Opplandskretsen 2024. Resultater (300)
23 - onsdag 24. januar 2024 Lapua cup Runde # 6 23/ 24 Resultater (17)
22. januar 2024 15m cup runde 6 (Lapua cup) Resultater (19)
20. januar 2024 SM 15m Østerdal Resultater (65)
9 - onsdag 10. januar 2024 Lapua cup Runde # 5 23/ 24 Resultater (13)
8. januar 2024 15m cup runde 5 (Lapua cup) Resultater (22)
6. januar 2024 Nyttårstevnet Resultater (54)
16. desember 2023 Adventstevne 15m Resultater (80)
12 - onsdag 13. desember 2023 Lapua cup Runde 4. 23/ 24 Resultater (17)
11. desember 2023 15m cup runde 4 (Lapua cup) Resultater (19)
28 - onsdag 29. november 2023 Lapua cup Runde 3. 23/ 24 Resultater (11)
27. november 2023 15m cup runde 3 (Lapua cup) Resultater (18)
24 - lørdag 25. november 2023 Novemberstevnet Elverum Resultater (96)
24 - lørdag 25. november 2023 Novemberstevne 15m Resultater (90)
21 - onsdag 22. november 2023 Lapua cup Runde 2. 23/ 24 Resultater (17)
20. november 2023 15m cup runde 2 (Lapua cup) Resultater (18)
11. november 2023 Novemberstevnet 15m Resultater (34)
7 - onsdag 8. november 2023 Lapua cup Runde 1. 23/ 24 Resultater (13)
6. november 2023 15m cup runde 1 (Lapua cup) Resultater (20)
2. september 2023 Hurtigfestivalen Resultater (14)
2. september 2023 Hurtigfestivalen Resultater (17)
2. september 2023 Hurtigfestivalen Resultater (19)
15. august 2023 Lagmesterskap bane 2023 Resultater (9)
12. august 2023 Samlagsstevne Østerdal Resultater (49)
12. august 2023 Den Norske Skyttermedalje Østerdal Resultater (12)
12. august 2023 Samlagsstevne stang/felthurtig Resultater (10)
1. juli 2023 Lagsmesterskap Bane Trysil Resultater (17)
25. juni 2023 Hedmarkstevnet 2023 Resultater (51)
23 - lørdag 24. juni 2023 Terningmoen Stevne Resultater (73)
18. juni 2023 Lagsmesterskap Felt Trysil Resultater (12)
17. juni 2023 Trysil open Bane Resultater (46)
7. juni 2023 Ungdomsstevne Bane Resultater (14)
31. mai 2023 2 runders finfeltstevne for ungdom Resultater (12)
27. mai 2023 Pinsestevnet Resultater (71)
27. mai 2023 Pinsestevne Resultater (78)
24. mai 2023 2 runders finfeltstevne for ungdom Resultater (14)
12 - lørdag 13. mai 2023 Mai Stevne Elverum Resultater (66)
22. april 2023 Nammo Cup felt Elverum Resultater (16)
2. april 2023 Kjemsjøstevnet HV-cup Resultater (175)
1. april 2023 Gåstjønnfelten HV cup Resultater (97)
24 - lørdag 25. mars 2023 HV Cup 10 Finfelt Elverum Resultater (26)
23. mars 2023 Lapuacup #10 -2023 Resultater (10)
21 - onsdag 22. mars 2023 Midtuke-stevne 15m Nordskogbygda Resultater (82)
15. mars 2023 Ungdomsstevne 15m Resultater (35)
9. mars 2023 Lapuacup #9 -2023 Resultater (10)
5. mars 2023 Samlagsstevne felt Østerdal Resultater (22)

Kontaktinformasjon

Leder samlag
Jo Stuan
Samlagets adresse
Jo Stuan
Rudolf Nilsens veg 16
2407 ELVERUM
Mobil
959 48 620
Bankkonto (drift)
18221295532
Org. nr
990774323