Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Resultater

Rank Skyttere Skytterlag Klasse Resultat Totalt
1 Jan Kåre Moland Drangedal Skytterlag 5 30/28 30/28
1 John Olav Ågotnes Sartor Skyttarlag 5 30/28 30/28
3 Øyvind Haugen Høland/Bjørkelangen Skytterlag 5 30/27 30/27
4 Kine Saksæther Andersen Degernes Skytterlag EJ 30/26 30/26
4 Åse Marit Myrvang Høland/Bjørkelangen Skytterlag 5 30/26 30/26
6 Arnulf Losvar Alta Skytterlag V55 30/23 30/23
6 Torfinn R Johnsen Bø (Vesterålen) Skytterlag 5 30/23 30/23
6 Anna-Cecilie Lunde Degernes Skytterlag 4 30/23 30/23
6 Arne Birkeland Haugesund og Sveio Skyttarlag 5 30/23 30/23
6 Svenn Harald Hovd Namdalseid og Lyngen Skytterlag 4 30/23 30/23
11 Knut Ola Halvorsen Eidsvoll Verk Skytterlag 4 30/22 30/22
11 Otte Hårstad Rennebu Skytterlag 5 30/22 30/22
13 Nathalie J. Losvar Alta Skytterlag EJ 30/21 30/21
13 Joakim Grambo Tangen Degernes Skytterlag EJ 30/21 30/21
13 Vidar Gaarder Rollag og Veggli Skytterlag 4 30/21 30/21
16 Tove Paulsen Aarøen Bjørnen og Vestre Målselv Skytterlag V55 30/20 30/20
16 Thomas Bråthen Høland/Bjørkelangen Skytterlag 5 30/20 30/20
16 Arve Sevland Karmøy Skytterlag 5 30/20 30/20
19 Conny J. Karlsen Alta Skytterlag 4 30/19 30/19
20 Odin Røstum Stabell Alta Skytterlag 4 30/18 30/18
20 Vidar Isaksen Alta Skytterlag 3 30/18 30/18
20 Marianne Helseth Tangen Skytterlag 4 30/18 30/18
23 Tor Harry Mikkelsen Alta Skytterlag 4 30/16 30/16
24 Lars Aleksander Haugan Alta Skytterlag 3 30/14 30/14
24 Jesper Nilsstua Raumnes Skytterlag 4 30/14 30/14
24 John Almeland Voss Skyttarlag 5 30/14 30/14
24 Knut Kvarekvål Voss Skyttarlag 4 30/14 30/14
28 Lars Kvernmo Alta Skytterlag V55 30/13 30/13
29 Frida Helseth Nordby Tangen Skytterlag 3 29/25 29/25
30 Aina Helseth Nordby Tangen Skytterlag 3 29/23 29/23
31 Vidar Olsen Alta Skytterlag 3 29/21 29/21
31 Kjell-Erik Hansen Namdalseid og Lyngen Skytterlag 4 29/21 29/21
33 Venke Sverkmo Namdalseid og Lyngen Skytterlag V55 29/20 29/20
34 John Melvin Tveiten Rollag og Veggli Skytterlag V55 29/18 29/18
34 Øystein Bremset Tydal Skytterlag 4 29/18 29/18
36 Harald Brekke Hardanger Skyttarlag 4 29/17 29/17
36 Jon Olav Bjørke Hardanger Skyttarlag 4 29/17 29/17
36 Knut Drognes Raumnes Skytterlag V55 29/17 29/17
39 Ove Steinkjellå Karmøy Skytterlag 4 29/16 29/16
39 Even Gultvedt Trondhjems Skytterlag 5 29/16 29/16
41 Per Morten Berntsen Bjørnen og Vestre Målselv Skytterlag 2 29/14 29/14
41 Harald Haavik Hatlestrand og Ølve Skytterlag V55 29/14 29/14
43 Torbjørn Haavik Hatlestrand og Ølve Skytterlag 3 29/13 29/13
43 Sander Tveitastøl Haugesund og Sveio Skyttarlag 3 29/13 29/13
45 Kjetil Aarøen Bjørnen og Vestre Målselv Skytterlag V55 29/12 29/12
46 Benedicte Guttorm Alta Skytterlag 4 29/11 29/11
47 Sofie Evensen Os Skyttarlag 4 29/6 29/6
48 Thomas Høgåsseter Raumnes Skytterlag 5 28/25 28/25
49 Øyvind Nitteberg Høland/Bjørkelangen Skytterlag 5 28/20 28/20
50 Dagfinn Mehl Kvinnherad Skyttarlag 3 28/19 28/19
50 Kristian Westvik Hansen Namdalseid og Lyngen Skytterlag 3 28/19 28/19
52 Daniel Bu Hardanger Skyttarlag 4 28/17 28/17
52 Asgeir Jønland Herfjord Skytterlag V55 28/17 28/17
52 Sven By Herfjord Skytterlag 4 28/17 28/17
55 Bjørn Lien Eidsvoll Verk Skytterlag V55 28/15 28/15
55 Svein Bjarnar Nesse Fjordane Skyttarlag 3 28/15 28/15
55 Andreas Hansen Kvinnherad Skyttarlag EJ 28/15 28/15
58 Sander Fleischmann Høland/Bjørkelangen Skytterlag 4 28/14 28/14
58 Oddbjørn Hårklau Voss Skyttarlag V55 28/14 28/14
60 Mina Fleischmann Høland/Bjørkelangen Skytterlag EJ 28/13 28/13
60 Andre Sletli Tangen Skytterlag EJ 28/13 28/13
62 Eivind Vågø Namdalseid og Lyngen Skytterlag 4 28/12 28/12
62 Stein Erik Renå Selbu Skytterlag V55 28/12 28/12
64 Arne Blix Herfjord Skytterlag 3 28/11 28/11
64 Odd Arne Tangen Høland/Bjørkelangen Skytterlag V55 28/11 28/11
64 Håvard Holmebukt Nedre Målselv Skytterlag 2 28/11 28/11
64 Eli Lunde Tangen Skytterlag 2 28/11 28/11
68 Kristian Djuvsland Hatlestrand og Ølve Skytterlag V55 28/10 28/10
68 Hans Kvale Voss Skyttarlag 2 28/10 28/10
70 Morten Lynum Skogn Skytterlag 3 28/8 28/8
71 Lasse Aas Tydal Skytterlag 4 28/7 28/7
72 Kaja Elise Hyllestad Degernes Skytterlag EJ 27/17 27/17
72 Bernt Einar Moland Drangedal Skytterlag V55 27/17 27/17
72 Tore Fulsaas Rollag og Veggli Skytterlag 4 27/17 27/17
75 Vidar Kvalevåg Haugesund og Sveio Skyttarlag 3 27/16 27/16
75 Bjørn Trøite Rennebu Skytterlag V55 27/16 27/16
77 Ingrid Moen Herfjord Skytterlag 3 27/15 27/15
77 Vegard Skamfer Rennebu Skytterlag 3 27/15 27/15
77 Kjell Johansen Trondhjems Skytterlag 4 27/15 27/15
80 Jan Gunnar Tufta Hatlestrand og Ølve Skytterlag 4 27/14 27/14
81 Rune Aas Tydal Skytterlag 4 27/13 27/13
81 Morten Helgaset Voss Skyttarlag 3 27/13 27/13
83 Ida Sofie Nikolaisen Bjørnen og Vestre Målselv Skytterlag EJ 27/12 27/12
83 Olav Ludvig Håbrekke Hardanger Skyttarlag 2 27/12 27/12
85 Vemund Eithun Innset Skytterlag 2 27/10 27/10
85 Simon Gerhard Simonsen Karmøy Skytterlag 3 27/10 27/10
87 Terje H. Jensen Moss og Våler Skytterlag 2 27/9 27/9
88 Arne Erik Nilsen Raumnes Skytterlag 4 27/8 27/8
89 Sigurd Liland Voss Skyttarlag V55 27/7 27/7
90 Mona Isene Rennebu Skytterlag 5 26/16 26/16
90 Ove Fenne Voss Skyttarlag V55 26/16 26/16
92 Elias Furunes Drangedal Skytterlag EJ 26/15 26/15
92 Maren Evensen Os Skyttarlag EJ 26/15 26/15
94 Leif Skeie Kvinnherad Skyttarlag 2 26/11 26/11
95 Kjell Kristian Lunde Tangen Skytterlag 2 26/9 26/9
96 Amalie Evensen Os Skyttarlag 5 26/6 26/6
97 Jostein Ellingsen Karmøy Skytterlag 2 25/12 25/12
98 Reidar Våge Vareld Skyttarlag 2 25/11 25/11
99 Martin Troning Herfjord Skytterlag 3 25/10 25/10
100 Espen Lauritsen Moss og Våler Skytterlag 2 25/8 25/8
101 Jan Kristian Evensen Os Skyttarlag 4 25/7 25/7
102 Ole Gustav Huser Raumnes Skytterlag 3 25/5 25/5
103 Per-Åge Mortensen Høland/Bjørkelangen Skytterlag V55 24/13 24/13
104 Tollev Vikane Hatlestrand og Ølve Skytterlag 2 24/8 24/8
105 Leon Fosser Degernes Skytterlag EJ 23/19 23/19
106 Arvid Austefjord Os Skyttarlag V55 23/13 23/13
107 Martin Enger Høland/Bjørkelangen Skytterlag 2 23/9 23/9
107 Tom Ingar Nilsstua Raumnes Skytterlag 4 23/9 23/9
107 Sveinung Søyland Moen Trondhjems Skytterlag 4 23/9 23/9
110 Reidar Nernes Hardanger Skyttarlag 2 23/8 23/8
110 Viljar Haavik Hatlestrand og Ølve Skytterlag 3 23/8 23/8
110 Tore Egil Halse Trondhjems Skytterlag 4 23/8 23/8
113 Andreas Steensen Våge Vareld Skyttarlag 2 23/7 23/7
114 Ole Bennæs Kvinnherad Skyttarlag V55 23/6 23/6
115 Jens Åge Fossberg Kvinnherad Skyttarlag 2 23/4 23/4
116 Odd Einar Stoknes Herfjord Skytterlag V55 22/11 22/11
117 Steinar Bolstad Fjordane Skyttarlag 3 22/10 22/10
118 Marco Wold Herfjord Skytterlag EJ 22/9 22/9
118 John Bjørseth Høland/Bjørkelangen Skytterlag V55 22/9 22/9
120 Aksel Lynum Skogn Skytterlag 3 22/6 22/6
121 Torkil Berg Trondhjems Skytterlag V55 22/3 22/3
122 Runar Holter-Belgen Moss og Våler Skytterlag 2 21/7 21/7
123 Ida Mari Engevold Tangen Skytterlag 2 21/5 21/5
123 Jon Skjerve Voss Skyttarlag V55 21/5 21/5
125 Svein Gunnar Haavik Hatlestrand og Ølve Skytterlag 3 21/4 21/4
126 Einar Kvamsdal Vareld Skyttarlag 2 20/8 20/8
127 Bjørnar Berntsen Bjørnen og Vestre Målselv Skytterlag 2 19/11 19/11
128 Kenneth Berntsen Bjørnen og Vestre Målselv Skytterlag 2 19/9 19/9
129 Asbjørn Feten Fjordane Skyttarlag 2 17/1 17/1
130 Kurt-Arne Rabben Bø (Vesterålen) Skytterlag V55 16/7 16/7
131 Olav Kvalheim Thorsnes Fjordane Skyttarlag 2 15/7 15/7
132 Fredrik Mogård Selbu Skytterlag 2 14/2 14/2