Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Resultater

Rank Skyttere Skytterlag Klasse Resultat Totalt
1 Jan Kåre Moland Drangedal Skytterlag 5 30/28 30/28
1 John Olav Ågotnes Sartor Skyttarlag 5 30/28 30/28
3 Øyvind Haugen Høland/Bjørkelangen Skytterlag 5 30/27 30/27
4 Kine Saksæther Andersen Degernes Skytterlag EJ 30/26 30/26
4 Åse Marit Myrvang Høland/Bjørkelangen Skytterlag 5 30/26 30/26
4 Ben Magne Stokland Stadlandet Skyttarlag 5 30/26 30/26
7 Arnulf Losvar Alta Skytterlag V55 30/23 30/23
7 Torfinn R Johnsen Bø (Vesterålen) Skytterlag 5 30/23 30/23
7 Anna-Cecilie Lunde Degernes Skytterlag 4 30/23 30/23
7 Arne Birkeland Haugesund og Sveio Skyttarlag 5 30/23 30/23
7 Kim-André Aannestad Lund Jondalen Skytterlag 5 30/23 30/23
7 Svenn Harald Hovd Namdalseid og Lyngen Skytterlag 4 30/23 30/23
13 Knut Ola Halvorsen Eidsvoll Verk Skytterlag 4 30/22 30/22
13 Ann Kristin Årskog Vikhagen Jondalen Skytterlag 5 30/22 30/22
13 Herman Baklid Jondalen Skytterlag 4 30/22 30/22
13 Otte Hårstad Rennebu Skytterlag 5 30/22 30/22
17 Nathalie J. Losvar Alta Skytterlag EJ 30/21 30/21
17 Joakim Grambo Tangen Degernes Skytterlag EJ 30/21 30/21
17 Anders Skjerven Hafslo Skyttarlag 4 30/21 30/21
17 Vidar Gaarder Rollag og Veggli Skytterlag 4 30/21 30/21
17 Stig-Morten Larsen Storfjord Skytterlag 3 30/21 30/21
22 Tove Paulsen Aarøen Bjørnen og Vestre Målselv Skytterlag V55 30/20 30/20
22 Thomas Bråthen Høland/Bjørkelangen Skytterlag 5 30/20 30/20
22 Arve Sevland Karmøy Skytterlag 5 30/20 30/20
25 Conny J. Karlsen Alta Skytterlag 4 30/19 30/19
25 Geir Atle Metveit Imenes Skytterlag 5 30/19 30/19
27 Odin Røstum Stabell Alta Skytterlag 4 30/18 30/18
27 Vidar Isaksen Alta Skytterlag 3 30/18 30/18
27 Jørn Vikhagen Jondalen Skytterlag 4 30/18 30/18
27 Trond Jøingsli Lom og Skjåk Skytterlag V55 30/18 30/18
27 Lars Johan Skjeggedal Mykland Skytterlag 4 30/18 30/18
27 Asbjørn Nygaard Spydeberg Skytterlag V55 30/18 30/18
27 Marianne Helseth Tangen Skytterlag 4 30/18 30/18
34 Oddmund Eggum Trondenes Skytterlag V55 30/17 30/17
35 Tor Harry Mikkelsen Alta Skytterlag 4 30/16 30/16
35 Frode Markhus Husnes Skyttarlag 4 30/16 30/16
37 Anders Metveit Imenes Skytterlag V55 30/15 30/15
38 Lars Aleksander Haugan Alta Skytterlag 3 30/14 30/14
38 Jesper Nilsstua Raumnes Skytterlag 4 30/14 30/14
38 John Almeland Voss Skyttarlag 5 30/14 30/14
38 Knut Kvarekvål Voss Skyttarlag 4 30/14 30/14
42 Lars Kvernmo Alta Skytterlag V55 30/13 30/13
42 Bjørnar Halvorsen Skaun Skytterlag 3 30/13 30/13
44 Tor Magne Svendli Øvre Målselv Skytterlag 3 30/9 30/9
45 Frida Helseth Nordby Tangen Skytterlag 3 29/25 29/25
46 Jostein Rubbås-Risvik Øvre Målselv Skytterlag 4 29/24 29/24
47 Tore Mølmshaug Spydeberg Skytterlag V55 29/23 29/23
47 Aina Helseth Nordby Tangen Skytterlag 3 29/23 29/23
49 Thorstein Åmodt Lom og Skjåk Skytterlag V55 29/22 29/22
50 Vidar Olsen Alta Skytterlag 3 29/21 29/21
50 Kjell-Erik Hansen Namdalseid og Lyngen Skytterlag 4 29/21 29/21
52 Venke Sverkmo Namdalseid og Lyngen Skytterlag V55 29/20 29/20
53 Anders Haugen Lom og Skjåk Skytterlag 5 29/19 29/19
53 John Olav Solaas Trondenes Skytterlag 5 29/19 29/19
55 Kaja Helene Remmen Nesna Skytterlag 5 29/18 29/18
55 John Melvin Tveiten Rollag og Veggli Skytterlag V55 29/18 29/18
55 Øystein Bremset Tydal Skytterlag 4 29/18 29/18
58 Arvid Refsdal Fana Skyttarlag V55 29/17 29/17
58 Harald Brekke Hardanger Skyttarlag 4 29/17 29/17
58 Jon Olav Bjørke Hardanger Skyttarlag 4 29/17 29/17
58 Knut Drognes Raumnes Skytterlag V55 29/17 29/17
62 Inge Markus Gjestvang Imenes Skytterlag 2 29/16 29/16
62 Ove Steinkjellå Karmøy Skytterlag 4 29/16 29/16
62 Even Gultvedt Trondhjems Skytterlag 5 29/16 29/16
65 Jo Inge S. Auren Spydeberg Skytterlag 4 29/15 29/15
66 Per Morten Berntsen Bjørnen og Vestre Målselv Skytterlag 2 29/14 29/14
66 Harald Haavik Hatlestrand og Ølve Skytterlag V55 29/14 29/14
66 Tor Isak Laugen Skaun Skytterlag V55 29/14 29/14
66 Lill-Synnøve Larsen Storfjord Skytterlag 2 29/14 29/14
70 Torbjørn Haavik Hatlestrand og Ølve Skytterlag 3 29/13 29/13
70 Sander Tveitastøl Haugesund og Sveio Skyttarlag 3 29/13 29/13
70 Leif Hagen Ådal Skytterlag V55 29/13 29/13
73 Kjetil Aarøen Bjørnen og Vestre Målselv Skytterlag V55 29/12 29/12
74 Benedicte Guttorm Alta Skytterlag 4 29/11 29/11
74 Anders Milde Fana Skyttarlag 4 29/11 29/11
76 Aksel Brodahl Fana Skyttarlag V55 29/10 29/10
77 Sofie Evensen Os Skyttarlag 4 29/6 29/6
78 Thomas Høgåsseter Raumnes Skytterlag 5 28/25 28/25
79 Øyvind Nitteberg Høland/Bjørkelangen Skytterlag 5 28/20 28/20
79 Runar A. Sørensen Spydeberg Skytterlag 5 28/20 28/20
81 Dagfinn Mehl Kvinnherad Skyttarlag 3 28/19 28/19
81 Kristian Westvik Hansen Namdalseid og Lyngen Skytterlag 3 28/19 28/19
81 Aleksander Trøa Olsen Stordalen Skytterlag 4 28/19 28/19
84 Daniel Bu Hardanger Skyttarlag 4 28/17 28/17
84 Asgeir Jønland Herfjord Skytterlag V55 28/17 28/17
84 Sven By Herfjord Skytterlag 4 28/17 28/17
87 Ole-Thomas Groseth Ådal Skytterlag 3 28/16 28/16
88 Bjørn Lien Eidsvoll Verk Skytterlag V55 28/15 28/15
88 Svein Bjarnar Nesse Fjordane Skyttarlag 3 28/15 28/15
88 Andreas Hansen Kvinnherad Skyttarlag EJ 28/15 28/15
91 Sander Fleischmann Høland/Bjørkelangen Skytterlag 4 28/14 28/14
91 Stig Åge Teigen Lom og Skjåk Skytterlag 2 28/14 28/14
91 Oddbjørn Hårklau Voss Skyttarlag V55 28/14 28/14
91 Eva Rubbås-Risvik Øvre Målselv Skytterlag 2 28/14 28/14
95 Mina Fleischmann Høland/Bjørkelangen Skytterlag EJ 28/13 28/13
95 Andre Sletli Tangen Skytterlag EJ 28/13 28/13
97 Eivind Vågø Namdalseid og Lyngen Skytterlag 4 28/12 28/12
97 Carl Konow Nesna Skytterlag EJ 28/12 28/12
97 Stein Erik Renå Selbu Skytterlag V55 28/12 28/12
100 Arne Blix Herfjord Skytterlag 3 28/11 28/11
100 Odd Arne Tangen Høland/Bjørkelangen Skytterlag V55 28/11 28/11
100 Gudbrand Mo Lom og Skjåk Skytterlag 5 28/11 28/11
100 Håvard Holmebukt Nedre Målselv Skytterlag 2 28/11 28/11
100 Eli Lunde Tangen Skytterlag 2 28/11 28/11
105 Kristian Djuvsland Hatlestrand og Ølve Skytterlag V55 28/10 28/10
105 Hans Kvale Voss Skyttarlag 2 28/10 28/10
107 Anne Liv Skjeggedal Imenes Skytterlag 2 28/9 28/9
108 Morten Lynum Skogn Skytterlag 3 28/8 28/8
109 Vibeke Arnesen Trondenes Skytterlag 3 28/7 28/7
109 Lasse Aas Tydal Skytterlag 4 28/7 28/7
111 Lars-Egar Haugen Lom og Skjåk Skytterlag 2 27/20 27/20
112 Kaja Elise Hyllestad Degernes Skytterlag EJ 27/17 27/17
112 Bernt Einar Moland Drangedal Skytterlag V55 27/17 27/17
112 Petter Tolleiv Salbu Fana Skyttarlag V55 27/17 27/17
112 Tore Fulsaas Rollag og Veggli Skytterlag 4 27/17 27/17
116 Vidar Kvalevåg Haugesund og Sveio Skyttarlag 3 27/16 27/16
116 Bjørn Trøite Rennebu Skytterlag V55 27/16 27/16
118 Ingrid Moen Herfjord Skytterlag 3 27/15 27/15
118 Vegard Skamfer Rennebu Skytterlag 3 27/15 27/15
118 Kjell Johansen Trondhjems Skytterlag 4 27/15 27/15
121 Jan Gunnar Tufta Hatlestrand og Ølve Skytterlag 4 27/14 27/14
122 Rune Aas Tydal Skytterlag 4 27/13 27/13
122 Morten Helgaset Voss Skyttarlag 3 27/13 27/13
124 Pål Gisle Asker Skytterlag 2 27/12 27/12
124 Ida Sofie Nikolaisen Bjørnen og Vestre Målselv Skytterlag EJ 27/12 27/12
124 Olav Ludvig Håbrekke Hardanger Skyttarlag 2 27/12 27/12
127 Vemund Eithun Innset Skytterlag 2 27/10 27/10
127 Simon Gerhard Simonsen Karmøy Skytterlag 3 27/10 27/10
127 Elin Berge Skaun Skytterlag 2 27/10 27/10
127 Judith Camilla Andersen Øvre Målselv Skytterlag 2 27/10 27/10
131 Eilef Stalleland Imenes Skytterlag 3 27/9 27/9
131 Terje H. Jensen Moss og Våler Skytterlag 2 27/9 27/9
133 Arne Erik Nilsen Raumnes Skytterlag 4 27/8 27/8
134 Sigurd Liland Voss Skyttarlag V55 27/7 27/7
135 Mona Isene Rennebu Skytterlag 5 26/16 26/16
135 Ove Fenne Voss Skyttarlag V55 26/16 26/16
137 Elias Furunes Drangedal Skytterlag EJ 26/15 26/15
137 Maren Evensen Os Skyttarlag EJ 26/15 26/15
139 Jon Arne Olsen Nesna Skytterlag 3 26/14 26/14
140 Tom-Hugo Johansen Balsfjord Skytterlag 2 26/11 26/11
140 Leif Skeie Kvinnherad Skyttarlag 2 26/11 26/11
140 Steinar Smeland Kviteseid Skyttarlag V55 26/11 26/11
140 Jan Andersen Mykland Skytterlag 2 26/11 26/11
144 Sigbjørn Tidemann Stordalen Skytterlag 3 26/9 26/9
144 Kjell Kristian Lunde Tangen Skytterlag 2 26/9 26/9
146 Harald Rørvik Husnes Skyttarlag V55 26/8 26/8
147 Amalie Evensen Os Skyttarlag 5 26/6 26/6
148 Nils Johan Johansen Nesna Skytterlag 4 25/15 25/15
149 Jostein Ellingsen Karmøy Skytterlag 2 25/12 25/12
149 Asbjørn Hansen Lom og Skjåk Skytterlag 2 25/12 25/12
151 Reidar Våge Vareld Skyttarlag 2 25/11 25/11
152 Martin Troning Herfjord Skytterlag 3 25/10 25/10
153 Ørjan Metveit Imenes Skytterlag 3 25/8 25/8
153 Espen Lauritsen Moss og Våler Skytterlag 2 25/8 25/8
153 Eivind Letto Storfjord Skytterlag 2 25/8 25/8
156 Jan Kristian Evensen Os Skyttarlag 4 25/7 25/7
156 Kåre Nordsjø Åsheim Skytterlag 2 25/7 25/7
158 Ole Gustav Huser Raumnes Skytterlag 3 25/5 25/5
159 Per-Åge Mortensen Høland/Bjørkelangen Skytterlag V55 24/13 24/13
160 Hilmar Johansen Nesna Skytterlag 5 24/12 24/12
161 Verner Yttervoll Nesna Skytterlag V55 24/10 24/10
162 Tollev Vikane Hatlestrand og Ølve Skytterlag 2 24/8 24/8
163 Leon Fosser Degernes Skytterlag EJ 23/19 23/19
164 Arvid Austefjord Os Skyttarlag V55 23/13 23/13
165 Anne Skjeggedal Mykland Skytterlag EJ 23/12 23/12
166 Martin Enger Høland/Bjørkelangen Skytterlag 2 23/9 23/9
166 Tom Ingar Nilsstua Raumnes Skytterlag 4 23/9 23/9
166 Sveinung Søyland Moen Trondhjems Skytterlag 4 23/9 23/9
169 Reidar Nernes Hardanger Skyttarlag 2 23/8 23/8
169 Viljar Haavik Hatlestrand og Ølve Skytterlag 3 23/8 23/8
169 Tore Egil Halse Trondhjems Skytterlag 4 23/8 23/8
172 Andreas Steensen Våge Vareld Skyttarlag 2 23/7 23/7
173 Ole Bennæs Kvinnherad Skyttarlag V55 23/6 23/6
173 Emil Andreas Henriksen Øvergård Øvre Målselv Skytterlag EJ 23/6 23/6
175 Jens Åge Fossberg Kvinnherad Skyttarlag 2 23/4 23/4
176 Sten Egil Nystad Storfjord Skytterlag 3 23/2 23/2
177 Geir Larsen Spydeberg Skytterlag 2 22/14 22/14
178 Odd Einar Stoknes Herfjord Skytterlag V55 22/11 22/11
179 Steinar Bolstad Fjordane Skyttarlag 3 22/10 22/10
180 Marco Wold Herfjord Skytterlag EJ 22/9 22/9
180 John Bjørseth Høland/Bjørkelangen Skytterlag V55 22/9 22/9
182 Elin Sareussen Vang Trondenes Skytterlag 2 22/7 22/7
183 Aksel Lynum Skogn Skytterlag 3 22/6 22/6
183 Kjell Nyrud Øvre Målselv Skytterlag V55 22/6 22/6
185 Torkil Berg Trondhjems Skytterlag V55 22/3 22/3
186 Ole Steinar Fiske Skaun Skytterlag 2 21/8 21/8
187 Runar Holter-Belgen Moss og Våler Skytterlag 2 21/7 21/7
188 Ida Mari Engevold Tangen Skytterlag 2 21/5 21/5
188 Jon Skjerve Voss Skyttarlag V55 21/5 21/5
190 Svein Gunnar Haavik Hatlestrand og Ølve Skytterlag 3 21/4 21/4
191 Einar Kvamsdal Vareld Skyttarlag 2 20/8 20/8
192 Bjørnar Berntsen Bjørnen og Vestre Målselv Skytterlag 2 19/11 19/11
193 Kenneth Berntsen Bjørnen og Vestre Målselv Skytterlag 2 19/9 19/9
194 Asbjørn Feten Fjordane Skyttarlag 2 17/1 17/1
195 Kurt-Arne Rabben Bø (Vesterålen) Skytterlag V55 16/7 16/7
196 Olav Kvalheim Thorsnes Fjordane Skyttarlag 2 15/7 15/7
197 Oddgeir Stokkevåg Stadlandet Skyttarlag V55 14/5 14/5
198 Fredrik Mogård Selbu Skytterlag 2 14/2 14/2
199 Svein Harald Antonsen Skaun Skytterlag V55 12/4 12/4
200 Arvid Grave Kviteseid Skyttarlag 2 3/0 3/0