Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Norgescupen sammenlagt

Resultater Norgescup baneskyting. I klasse V73 ble Oddvar Tangen vinner, ikke nr. 2 som det står i lista.

Rank Skytter Skytterlag NC Fø NC Fl NC Ga NC Mo NC Rø NC Sa NC Ba NC Sa NC Dr Sum
1 Daniel Sørli Urskog 348 347 349 347 348 348 341 340 349 2089
2 Rasmus Løberg Flå (Uttrøndelag) 344 347 348 347 350 347 345 347 346 2086
3 Ole Magnus Bakken Løiten 348 349 346 348 348 345 2084
4 Peter Sørli Søgne 349 345 349 345 347 347 345 345 341 2082
5 Olve Grønås Birkeland Haugesund og Sveio 340 348 347 347 348 346 344 345 344 2081
6 Åse Marit Myrvang Høland/Bjørkelangen 337 345 349 346 345 345 344 350 345 2080
7 Lise Margrethe Skivenesvåg Åsane/Hordvik 341 349 345 342 345 345 343 348 348 2080
8 Runar Tveito Lunde 342 341 347 343 348 347 347 341 348 2080
9 Liv Sollesnes Jondal 347 343 348 345 345 349 338 343 345 2079
10 Trond Bergan Jondalen 348 348 348 345 346 344 338 344 343 2079
11 Sindre Nordvik Løiten 345 344 349 344 345 348 347 344 343 2078
12 Tore Rødland Klepp 345 347 343 346 344 347 342 345 348 2078
13 Anette Thingbø Sundnes Balestrand 345 346 346 346 343 348 342 347 331 2078
14 Tor Arnfinn Homme Kristiansand og Omegn 340 346 346 346 348 344 343 346 346 2078
15 Jan Kåre Moland Drangedal 344 345 348 347 346 344 346 345 345 2077
16 Amalie Evensen Os 338 347 348 344 346 344 346 345 345 2077
17 Vegard Solhaug Aurland 345 344 347 347 344 347 339 346 343 2076
18 Mette Strandlien Ringebu og Fåvang 344 345 348 346 347 345 344 344 2075
19 Thomas Bråthen Høland/Bjørkelangen 343 343 346 347 345 348 345 335 344 2075
20 Pål Øyvind Ørmen Råde 341 345 348 345 344 344 344 347 345 2074
21 Anne Ingeborg Sogn Øiom Randsfjord 346 347 347 346 343 345 241 343 2074
22 Bjarne Hammersvik Muri Oslo Østre 348 341 348 345 345 342 340 344 337 2072
23 Line Rødland Klepp 344 346 342 346 345 344 346 344 345 2072
24 Arnfinn Bakkevoll Søgne 343 346 348 348 342 235 337 343 343 2071
25 Tor Harald Lund Søgne 341 343 345 341 347 347 343 346 339 2071
26 Geir Atle Metveit Imenes 345 345 346 343 343 342 343 345 347 2071
27 Anders Warlo Totland Nes og Bromma 345 345 345 345 346 344 345 337 341 2071
28 Helge Norberg Oslo Østre 343 343 346 345 346 345 344 342 340 2069
29 John Olav Ågotnes Namdalseid og Lyngen 345 342 348 347 343 343 2068
30 Halvor Thrane Svendsen Rælingen 342 345 345 345 348 343 238 341 340 2068
31 Thomas Baar Tynset 343 344 344 347 343 341 345 345 194 2068
32 Mette Elisabeth Finnestad Søgne 343 343 346 339 345 343 342 346 344 2067
33 Regine Langbakk Gjerpen 344 345 345 347 344 341 340 340 339 2066
34 Trond Inge Rødland Klepp 341 344 344 344 346 343 336 345 342 2066
35 Magnus Bjerke Høland/Bjørkelangen 346 344 348 341 345 341 339 331 335 2065
36 Steinar Skoland Lyngdal 345 336 343 335 342 336 343 345 347 2065
37 Ivar Rinde Riflen/Skoger 335 337 343 345 344 346 344 343 341 2065
38 Arne Engevik Stord 345 342 347 346 336 343 340 341 341 2064
39 Lars Kristian Solheim Vegårshei 335 341 344 343 345 343 347 341 342 2064
40 Lars David jr Øvrum Nannestad 344 342 346 341 341 346 337 342 344 2064
41 Per Marius Nystuen Bjoneroa 329 345 348 340 346 341 238 343 2063
42 Bjørner Kolrud Østre Gausdal 341 345 347 340 346 344 2063
43 Irene Knudsen Bøe Sandar og Sandefjord 343 343 345 344 343 342 344 343 344 2063
44 Øyvind Lønning Åsane/Hordvik 343 343 345 344 345 342 2062
45 Trine Ramsvik Stette Engesetdal/Skodje 342 340 346 347 342 344 2061
46 Marianne Stigen Rælingen 341 340 344 347 344 341 343 332 342 2061
47 Gaute Grøterud Sigdal 338 344 346 342 340 344 341 342 343 2061
48 Terje Nisja Sunndal 341 345 343 339 346 343 338 342 337 2060
49 Tore Egil Halse Trondhjems 340 336 345 345 339 343 344 343 338 2060
50 Steinar Holtan Bøe Sandar og Sandefjord 341 333 345 345 339 340 343 343 343 2060
51 May Elin Frøyland Lyngdal 340 347 347 340 340 339 338 237 344 2058
52 Ole Arild Aa Hyen 342 341 344 339 346 337 343 341 340 2057
53 Jørand Aas Lunde 347 339 347 339 338 346 2056
54 Lars Bugge Frogn og Drøbak 345 339 344 342 339 345 340 340 337 2056
55 Kurt Eirik Bekkevold Sørskogbygda 342 343 345 342 341 342 339 338 342 2056
56 Ingeborg Lundby Løiten 339 341 342 346 340 338 344 342 235 2055
57 Ingeborg Rosøy Heim/Hemne 333 338 242 345 344 343 337 341 344 2055
58 Daniel Tveiten Haig Nordstrand 345 344 342 343 339 342 2055
59 Reidun Kristin Knapstad Florø 342 342 344 341 344 339 332 338 342 2055
60 Tor Christian Mathisen Bamble 340 340 345 341 337 343 341 344 340 2054
61 Dag Lien Løiten 344 339 342 342 345 342 2054
62 Kristian Frøysadal Hauge Sunnylven 342 343 343 339 344 343 2054
63 Otte Hårstad Rennebu 344 341 341 339 348 340 2053
64 Anders Haugen Lom og Skjåk 341 344 341 341 346 339 2052
65 Svein Kåre Furre Leikanger 343 340 341 343 342 342 341 334 335 2052
66 Even Gultvedt Aas 341 341 343 342 339 343 342 338 337 2052
67 Vidar Nottveit Seim 341 334 343 342 338 340 344 336 341 2051
68 Arnt Erik Aune Bodø Østre 344 341 343 341 342 340 2051
69 Ronja Hammervold Eidsvåg og Eidsøra 346 342 338 340 339 345 2050
70 Einar Johansen Time 344 346 341 342 344 332 2049
71 Ivar Fivelstad Sunnylven 343 339 346 334 335 341 340 339 340 2049
72 Ingrid Finnestad Skjeberg 340 338 340 344 342 235 345 2049
73 Bent Ove Bredal Løvåsen Trysil 340 342 341 341 340 339 340 341 344 2049
74 Maren Galguften Lunsæter Lånke 334 345 343 341 340 345 2048
75 Helene Storenes Imenes 341 341 345 341 340 340 2048
76 Trym Blegeberg Skibrek Jondalen 340 342 343 341 344 337 336 338 2048
77 Herman Baklid Jondalen 341 334 343 341 334 342 346 2047
78 Arild Brodahl Hallingskarvet 340 344 341 339 342 341 2047
79 Arild Røyseth Os 346 339 335 340 343 343 2046
80 Rune Seim Seim 341 338 342 340 344 341 2046
81 Øyvind Haugen Høland/Bjørkelangen 334 334 338 331 341 346 340 337 343 2045
82 Morten Støen Randsfjord 340 237 345 341 337 341 240 341 2045
83 Sverre Brovoll Oslo Østre 341 341 340 340 340 342 337 272 341 2045
84 Anita Bjørkedal Sartor 337 337 346 338 340 345 2043
85 Mona Isene Rennebu 341 341 345 335 338 342 2042
86 Marte Bjerkaas Nisja Sunndal 343 342 337 338 341 330 334 339 336 2040
87 Bertel Oddne Mjellem Hyen 340 340 343 338 340 339 2040
88 Jan Ole Seim Seim 341 337 338 337 343 343 2039
89 Erik Vik Strandvik 337 333 342 341 340 345 2038
90 Arne Birkeland Haugesund og Sveio 333 317 336 337 334 340 343 338 344 2038
91 Ben Magne Stokland Stadlandet 338 342 342 338 337 341 2038
92 Anita Lundby Løiten 344 335 342 340 340 336 2037
93 Dag Skår Hardanger 345 345 341 337 328 340 2036
94 June Emilie Åsenden Vinstra 333 336 342 338 344 343 2036
95 Hannah Johansen Time 339 337 342 344 336 337 2035
96 Jan Erik Aasheim Bodø Østre 333 337 339 343 342 341 2035
97 Håkon Rognstad Time 338 339 338 343 338 339 2035
98 Frode Kristensen Herdla 341 340 342 336 337 336 2032
99 Leif Sindre Modalsli Kongevold Flikka 337 344 342 339 337 331 2030
100 Tor Jarle Nystuen Nøtterø 336 342 337 332 342 340 2029
101 Bjørnar Wikane Jondal 333 337 341 338 339 341 2029
102 Tor-Arne Solbakken Rygge 338 343 340 334 334 339 2028
103 Ruben Myrset Nordskogbygda 334 338 336 341 339 338 2026
104 Adrian Aasegaard Tynset 332 334 340 339 335 337 333 339 334 2024
105 Henrik Oppen Oslo Østre 326 331 338 224 336 332 338 340 339 2023
106 Robert Stornes Nidaros 339 334 341 333 335 339 333 333 334 2022
107 Aleksander Mogen Radøy 334 337 335 330 336 340 336 331 338 2022
108 Bernt-Olav Tømmermo Notodden 339 337 338 335 338 335 2022
109 Sigmund Haugen Kjosaas Dale (Sunnfjord) 331 339 342 344 343 322 2021
110 Jørgen Skivenesvåg Åsane/Hordvik 332 338 340 342 336 333 2021
111 Egil Berakvam Vindafjord 336 341 329 336 340 338 2020
112 Terje Grøterud Sigdal 340 328 340 337 334 338 328 329 330 2019
113 Hanne Gussow Thoresen Ringerike 333 337 337 335 337 340 2019
114 Helena Metveit Imenes 330 336 333 335 342 342 2018
115 Dag Andre Hauge Sunnylven 334 333 334 340 341 336 2018
116 Arve Sevland Karmøy 328 339 339 337 334 341 2018
117 Jan Roger Hoff Viksdalen 333 337 340 332 336 339 2017
118 Tonje Wehn Ødegård Moss og Våler 341 331 341 340 336 327 2016
119 Knut Olav Olsen Skarpskytten 338 326 334 336 339 340 2013
120 Britt Nesteby Tynset 326 335 335 331 336 338 335 320 334 2013
121 Lennarth Olsen Kristiansand og Omegn 326 338 338 335 336 338 2011
122 Arnt Bruseth Mælum 337 338 338 334 331 332 2010
123 Asbjørn Sevland Karmøy 333 333 334 333 334 339 2006
124 Bjørn Egil Hansen Nøtterø 334 341 340 318 340 329 2002
125 Andreas Finnestad Lund Søgne 329 329 336 339 335 332 2000
126 Runar Driveklepp Volda 334 337 325 335 335 329 1995
127 Roy Halseth Malvik 335 331 337 324 330 325 1982
128 Per Tore Taklo Hundeide 328 334 332 331 328 329 1982
129 Torbjørn Landro Sartor 320 332 331 332 331 332 1978
130 Erlend Overaa Engesetdal/Skodje 332 313 335 312 328 331 314 318 325 1969
131 Odd Frank Olsen Kristiansand og Omegn 327 331 321 333 331 326 1969
132 Eivind Yttri Leikanger 324 320 332 324 325 335 1960
133 Inge Hvitås Kjølsdalen 345 337 341 238 342 340 1943
134 Terese Maristad Høland/Bjørkelangen 341 339 238 340 342 343 1943
135 Matheas Amb Lismarken 340 338 339 341 344 237 1939
136 Kjell Bøe Bjørgum Aurland 317 309 318 321 318 315 320 327 326 1930
137 Jakob Dalene Kristiansand og Omegn 341 335 237 337 336 337 1923
138 Reidar Ågedal Grindølen 342 339 340 334 235 330 1920
139 Janne Tormodset Viksdalen 324 332 317 219 331 318 1841
140 Mathea Barlund Skarpskytten 213 331 326 320 322 301 1813
141 Bjarne Sollesnes Jondal 231 340 230 332 332 334 1799
142 Amund Haugstulen Dovre og Dovreskog 343 345 343 343 342 1716
143 Bjørn Lennart Vorre Styrvoll 340 339 341 341 341 1702
144 Jan Dalene Kristiansand og Omegn 274 330 224 316 332 225 1701
145 Jan-Eivind Skjæret Jordet og Tenaasen 341 337 341 342 338 1699
146 Jan Håkon Jørgensen Rygge 234 233 342 336 340 208 1693
147 Linda Herland Hedrum 340 340 336 331 342 1689
148 Kai-Aleksander Kristiansen Lånke 339 334 341 337 335 1686
149 Gabriel Skjulhaug Yttri Leikanger 321 319 327 324 329 1620
150 Linn Hege Bakken Østre Gausdal 341 236 339 336 341 1593
151 Øyvind Johannessen Fredrikstad 334 236 333 333 332 1568
152 Kjetil Skår Hardanger 345 342 339 346 1372
153 Ingar Waag Surnadal 342 335 342 342 1361
154 Anita Lystad Hovdebygda og Ørsta 336 343 339 341 1359
155 Trond Petter Lystad Hovdebygda og Ørsta 340 339 338 336 1353
156 Arne Erik Nilsen Raumnes 339 335 335 341 1350
157 Sigbjørn Hausberg Surnadal 332 332 337 339 1340
158 Erik-Tobias Sletteland Dale (Sunnfjord) 325 334 343 334 1336
159 Torill Lystad Hovdebygda og Ørsta 336 323 336 335 1330
160 Oddlaug Ellingsen Årskaug Oppedal/Brekke 328 331 332 338 1329
161 Torinn Håkstad Lakselvdal 330 327 339 331 1327
162 Janne Haugnes Florø 335 320 331 330 1316
163 Kenneth Rakkestad Vennesla 324 334 331 326 1315
164 Gunstein Lauvrak Nordstrand 319 337 323 321 1300
165 Atle Lotsberg Nordbygda og Rand 321 322 327 327 1297
166 Einar Spillum Bodø Østre 332 324 321 315 1292
167 Tor Erik Oppedal Oppedal/Brekke 324 317 326 325 1292
168 Tore Johansen Oslo Østre 327 335 238 233 147 1280
169 Martin Bergan Styrvoll 234 340 230 231 230 1265
170 Kirsten Sørli Søgne 228 327 330 331 1216
171 Lars Næprud Lillehammer 235 234 339 336 1144
172 Caroline Finnestad Lund Søgne 347 346 344 1037
173 Thomas Krågtorp Råde 345 343 347 1035
174 Ole Martin Halvorsen Bergen 343 345 346 1034
175 Ingrid Marie Håkenåsen Lillehammer 344 344 344 1032
176 Rune Albjerk Jondalen 342 344 345 1031
177 Sondre Grønvoll Målselv 344 347 339 1030
178 Klara Taugl Søndre Odalen 342 347 341 1030
179 Erling jr Lien Ølen 341 346 341 1028
180 Eline Lillegård Hjelmen 343 342 343 1028
181 Nils Thomas Valand Aurland 339 342 346 1027
182 Julie Paulsen Johannessen Fredrikstad 340 345 342 1027
183 Endre Hagelund Nidaros 343 343 341 1027
184 Ole Kristian Austad Tørdal 342 343 342 1027
184 Tommy Opdalshei Dunderlandsdalen 343 342 342 1027
186 Kjetil jr. Igland Imenes 339 345 340 1024
187 Cecilie Fossmo Ringebu og Fåvang 343 342 339 1024
188 Odd Tyrhaug Smøla 342 342 340 1024
189 Lars Elling Haugsvær Oppedal/Brekke 341 341 342 1024
190 Steinar Rudseter Blaker 345 339 339 1023
191 Håvard Sørheim Stord 339 340 344 1023
192 Roar Kongsjorden Rollag og Veggli 341 341 341 1023
193 Bengt Bratland Nermark Trondenes 341 345 336 1022
194 Kai Egil Berntsen Froland 337 344 341 1022
195 Erland Haugen Røros 340 338 343 1021
196 Lars Bakkejord-Johnsen Bø (Vesterålen) 340 342 339 1021
197 Ole Martin Erdal Førde 344 336 340 1020
198 Odd Arild Stava Karmøy 341 344 334 1019
199 Odd Ivar Pedersen Lang-Ree Elverum 336 341 342 1019
199 Ann Kristin Årskog Vikhagen Jondalen 336 342 341 1019
201 Bjarte Langenes Åsane/Hordvik 337 340 342 1019
202 Bernt Tore Inderøy Hyllestad 333 343 342 1018
203 Idar Wergeland Lindås 342 342 333 1017
204 Sander Hustad Engevik Stord 341 335 341 1017
204 Eirik Sylte Kongsberg 341 341 335 1017
206 Geir-Wiggo Dale Os 341 340 336 1017
207 Odd Arne Langedal Førde 339 338 340 1017
207 Per Johan Brekke Bjordal/Søreide 338 340 339 1017
209 Rasmus Lillekvelland Nordstrand 333 338 345 1016
210 Lars Emil Haugen Stordalen 345 336 335 1016
211 Hege Kristin Aune Jørgensen Beiarn 344 335 337 1016
212 Hanne Skarpodde Blaker 338 335 343 1016
213 Tommy K. Brandtzæg Mære 336 341 339 1016
214 Stine Cecilie Bjerklund Holla 339 335 341 1015
215 Tom-Freddy Andreassen Bamble 337 337 341 1015
216 Torfinn R Johnsen Bø (Vesterålen) 337 338 340 1015
217 Lars Klemet Strand Høland/Bjørkelangen 338 335 341 1014
218 Arne Erik Christophersen Lismarken 340 336 338 1014
219 Eirik Tangstad Grane 337 337 340 1014
220 Lill Kristin Skuggerud Rollag og Veggli 339 339 336 1014
221 Asle Raade Tingelstad 230 228 329 227 1014
222 Ole Jo Brembu Høylandet 336 343 334 1013
222 Sander Årskog Vikhagen Jondalen 343 336 334 1013
224 Atalie Pedersen Vaagakallen 336 342 335 1013
225 Ove Sunde Dale (Sunnfjord) 335 339 339 1013
226 Gaute Eliassen Hamre Leikanger 339 337 337 1013
227 Erlend Burø Sæther Andenes 338 342 332 1012
228 Sveinung Kvamme Målselv 334 340 338 1012
229 Karoline Hansen Ørskog 339 339 333 1011
230 Espen Hovland Lunde 334 338 339 1011
230 Ragnhild Haugen Stordalen 339 338 334 1011
232 Ørjan Almeland Sjo Kvinnherad 336 339 336 1011
232 Ståle S. Reinsborg Selbu 336 339 336 1011
234 Ole Bjarne Hovland Knipenborg 338 331 341 1010
235 Tore Indreiten Stavanger 341 333 336 1010
236 Lars Myrset Eidsvåg og Eidsøra 334 335 341 1010
237 Henry Håkansson Eda Skyttegille 334 340 335 1009
238 Jostein Lassen Stavanger 336 341 331 1008
239 Marius Malme Fåberg 332 338 337 1007
239 Ole Jørgen Haugen Engesetdal/Skodje 332 337 338 1007
241 Karina Stette Engesetdal/Skodje 335 335 337 1007
241 Kåre Grønning Reinsfjell 335 337 335 1007
243 Morten Velo Ringerike 333 339 334 1006
244 Einar Furuseth Lismarken 332 338 336 1006
245 Anton Jenssen Mosvik 333 336 337 1006
246 Bjørn Lieng Hallingskarvet 340 335 330 1005
247 Henriette Larsen Kristoffersen Hammerfest 340 331 334 1005
248 Benjamin Langenes Nyhaven Søgne 339 331 335 1005
249 Espen Stubstad Mandal 338 336 330 1004
250 Anders Korneliussen Kvernes 337 336 331 1004
251 Ida Marie Lillekvelland Nordstrand 335 333 336 1004
251 Kjell Oddvar Frøysa Sunnylven 335 333 336 1004
253 Håvard Moen Herfjord 329 344 330 1003
254 Magne Almås Elverum 330 334 339 1003
255 Bendik Stokland Stadlandet 336 337 330 1003
256 Kristi Skår Hardanger 333 334 336 1003
257 Sigve Vikesland Aurland 336 328 338 1002
258 Svenn Harald Hovd Namdalseid og Lyngen 335 326 340 1001
259 Tom Nyhaven Søgne 337 332 332 1001
260 Helge Roar Åndal Malmefjorden 334 335 332 1001
261 Håkon Brevik Kristiansund 334 330 336 1000
262 Henrik Embretsen Åsnes 333 335 332 1000
263 Lars Lillegård Hjelmen 326 335 338 999
264 Ivar Eira Hammerfest 331 336 332 999
265 Ørjan Aven Førde 334 335 330 999
266 Ragnhild Eide Ure Os 329 334 335 998
267 Einar Tunheim 332 332 334 998
268 Stein Mortensbakke Førde 329 336 332 997
269 Heidi Hansen Sørkedalen 318 335 342 995
270 Arild Valand Mandal 330 327 338 995
271 Edgar Bjorøy Sartor 333 333 329 995
272 Sigurd Sve Rissa 333 330 330 993
273 Arild Wergeland Oppedal/Brekke 337 328 327 992
274 Erlend Rustad Kråkstad og Ski 326 334 332 992
275 Rolf Eldstad Overhalla 332 325 334 991
276 Dagfinn Harald Grønvoll Målselv 328 326 336 990
277 Nils Holme Hyen 327 328 335 990
278 Jan Kristian Evensen Os 332 325 333 990
279 Herman Erdal Førde 328 329 333 990
280 Marie Asbjørnsen Stavanger 332 318 338 988
281 Rune Jørgensen Beiarn 336 326 326 988
282 Joakim Grimestad Krone Flikka 325 333 329 987
283 Gustav Rosland Tørdal 326 332 329 987
284 Jonny Innvær Bremnes 327 330 329 986
285 Eirik Kristiansen Oslo Østre 321 332 332 985
286 Simon Gerhard Simonsen Karmøy 332 325 328 985
287 Tor-Einar Larsen Valnesfjord 328 328 329 985
288 Taran Cecilie Bjørnsen Drangedal 336 316 332 984
289 Åse Edny Sklett Overhalla 328 324 332 984
290 Jan Høiby Hommelvik 328 334 321 983
291 Dag Rasmussen Nordstrand 334 322 327 983
292 Atle Bakken Siljan 331 326 324 981
293 Sondre Hansen Heim/Hemne 325 330 324 979
294 Vidar Isaksen Alta 323 325 326 974
295 Sven Erik Rustad Kråkstad og Ski 325 325 324 974
296 Knut Arne Almås Høylandet 319 329 325 973
297 Bjørn Enerud Sande 310 327 334 971
298 Espen Mjelde Jakobsen Meland 321 331 319 971
299 Magnus Haakenstad Lesja 328 325 318 971
300 Adrian Christoffer Pedersen Hammerfest 307 328 334 969
301 Øystein Matre Haugesund og Sveio 336 337 295 968
302 Rune Djuvsland Kristiansund 323 318 325 966
303 Unni Gorm-Hansen Kvinnherad 324 322 315 961
304 Sveinung Søyland Moen Trondhjems 315 323 323 961
305 Preben Øidne Grindølen 307 326 327 960
306 Anders Gammelsæter Kvisvik Aureosen 318 320 321 959
307 Ørjan Ure Os 316 329 312 957
308 Karl R. Hetland Skedsmo 301 320 328 949
309 Guttorm Søndeled Søndeled 315 308 322 945
310 Bjarne Sigurd Ramsjø Svinndal 316 323 305 944
311 Tor Jostein Jenssen Bardu 318 315 305 938
312 Vidar Auve Hallingskarvet 336 238 343 917
313 Christian Køhl Elverum 238 341 338 917
314 Rolf Harry Johansen Trondenes 308 309 296 913
315 Nora Midtgard Jondalen 338 234 339 911
316 Lise Grønhovd Sigdal 340 234 336 910
317 Sven Thoresen Ringerike 327 255 327 909
318 Markus Nyhammer Haugen Seim 338 229 339 906
319 Elin Mikkelsplass Nes og Bromma 227 330 337 894
320 Per Christian Berg Kråkstad og Ski 328 222 332 882
321 Ola Vangen Sunnylven 335 333 212 880
322 Johanne Dalene Kristiansand og Omegn 268 299 299 866
323 Paul Magnar Haakenstad Lesja 225 239 328 792
324 Eivind Vågø Namdalseid og Lyngen 227 225 334 786
325 Bjørn Arve Hansen Heim/Hemne 326 220 231 777
326 Tor Kristian Lavik Åsane/Hordvik 221 226 324 771
327 Ole Jørgen Solli Styrvoll 241 236 237 714
328 Ole Kristian Bryhn Røyken og Hurum 344 349 693
329 Tore Veie Rissa 345 345 690
330 Tom Marius Gjertsen Kalvik Trondenes 343 345 688
330 Ola Petter Transet Røyken og Hurum 343 345 688
332 Ole-Anders Hagen Målselv 343 344 687
333 Joakim Øye Hardanger 344 342 686
334 Katrine Aannestad Lund Jondalen 343 342 685
335 Arnhild Eiken Leikanger 341 343 684
336 Tor Gaute Jøingsli Lom og Skjåk 342 342 684
337 Jøran Nordhuus Brønnøysund 339 344 683
338 Anton Rudland Ringebu og Fåvang 343 340 683
338 Miriam Jeanette Bjerklund Rygge 340 343 683
338 Trond Bråten Nord-Odal 340 343 683
341 Gudbrand Mo Lom og Skjåk 342 341 683
342 Peder Bakken Singsås 338 343 681
343 John Olav Solaas Trondenes 342 339 681
344 Guro Øie Bævre Bæverdalen 340 341 681
345 Åshild Rosnes Herdla 343 337 680
346 Anita Jære Rennebu 342 338 680
347 Thiril Tran Brendryen Skjeberg 339 341 680
348 Einar Brandskognes Kvæfjord 336 343 679
349 Simen Finstad Såner 337 342 679
350 Jarle Tvinnereim Kristiansand og Omegn 336 342 678
351 Kjell Eidal Nes og Bromma 338 339 677
352 Hilmar Johansen Nesna 334 342 676
353 Marte Eline Havre Åsane/Hordvik 338 338 676
354 Carl Ove Glahus Ørlendingen 333 342 675
355 Ane Bjerkaas Nisja Sunndal 336 339 675
356 Sofia Fallås Åsnes 338 337 675
356 Knut Sigurd Totland Nes og Bromma 337 338 675
358 Elisabeth Steinfeld Leganger Holsen 340 334 674
359 Raymond Eliassen Saltdal 335 338 673
360 Stian Stafsberg Klyve Oslo Østre 337 335 672
360 Knut Ola Halvorsen Eidsvoll Verk 335 337 672
360 Marthe Køhl Elverum 337 335 672
363 Marit Hefte Hallingskarvet 337 334 671
364 Christen Sjøvold Malvik 331 337 668
365 Terje Svarteberg Hallingskarvet 335 333 668
366 Jonas Ørmen Råde 329 336 665
367 Geir Seland Gransherad og Heddal 335 329 664
368 Lars Singsaas Singsås 328 335 663
369 Grete Ernstsen Saltdal 326 336 662
370 Per Erik Oldertrøen Tynset 219 232 211 662
371 Andre Raaen Skjelstadmark 336 324 660
372 Lars Haugnes Florø 334 326 660
373 Bjørn Kjønås Førde 327 333 660
374 Nils Johan Johansen Nesna 324 335 659
375 Ole Alexander Undhjem Råde 333 326 659
376 Morten Eriksen Mosjøen 328 331 659
377 Pål J Berg Gjerpen 330 329 659
377 Lars Guldbrandsen Eidskog 330 329 659
379 Ørjan Hansen Dunderlandsdalen 336 322 658
380 Bendik Stokkan Nordre Skage 331 327 658
381 Torunn Aaslund Frogn og Drøbak 323 334 657
382 Ketil Gundersen Nittedal 324 332 656
383 Sverre Håvard Melhus Rissa 329 327 656
383 Andreas Lunde Nittedal 329 327 656
385 Hans Kristian Dokken Nordre Land 316 338 654
386 Nils Kristian Johansen Nesna 321 333 654
387 Fredrik Herlofsen Søgne 330 322 652
388 Rune Flikkerud Nord-Odal 324 327 651
389 Ingrid Øyan Singsås 330 319 649
390 Roar Forfot By 323 326 649
391 Torkel Strøm Eidskog 319 329 648
392 Kristian Lotsberg Nordbygda og Rand 327 320 647
393 Erlend Rudland Ringebu og Fåvang 321 324 645
394 Jakob Lotsberg Nordbygda og Rand 338 306 644
395 Per Einar Lunde Nittedal 318 320 638
396 Ann Cathrine Sverkmo Walleraunet Namdalseid og Lyngen 314 322 636
397 Bjørnar C. S. Galby Frogn og Drøbak 299 311 610
398 Kristoffer Valleraunet Namdalseid og Lyngen 302 303 605
399 Jan Andre Runhovde Rygge 233 342 575
400 Ole Kristian Ågotnes Sartor 336 238 574
401 Ingrid Finnestad Løiten 231 342 573
402 Thomas Bakøy Sunde Rissa 232 341 573
403 May-Britt Radford Kongsvinger og Omegn 235 335 570
404 Morten Lunde Klepp 323 225 548
405 Øyvind Bjerklund Holla 234 237 471
406 Øyvind Nitteberg Høland/Bjørkelangen 237 233 470
407 Jesper Nilsstua Raumnes 231 232 463
408 Jostein Holm Eidsvoll Verk 237 225 462
409 Sindre Tunheim Imenes 229 232 461
410 Leif Engseth Aldersund 211 224 435
411 Roger Størseth Lånke 348 348
412 Hans Kristian Wear Styrvoll 347 347
413 Jeanette Hegg Duestad Sem 346 346
413 Ola Tore Dokken Nordre Land 346 346
415 Linn Christine Vatland Time 345 345
416 Ingvill Tobiassen Bodø Østre 344 344
416 Kine Svartisdal Storvolleng Dunderlandsdalen 344 344
416 Runar Tobiassen Bodø Østre 344 344
419 Esten Skårild Heim/Hemne 343 343
419 Roger Nesheim Eidsbygda 343 343
419 Aleksander Trøa Olsen Stordalen 343 343
419 Gøran Helgesen Saltdal 343 343
423 Njål Stian Børdal Åsane/Hordvik 342 342
423 Simon Sørgård Sørfjord og Omegn 342 342
423 Silje Jeanett Holter Moss og Våler 342 342
423 Kjell Arild Kleivkås Kristiansand og Omegn 342 342
423 Jakob Nørbech Aspøy og Straumsnes 342 342
428 Geir Kjetil Aa Hope Hyen 341 341
428 Ole Brukstuen Lismarken 341 341
428 Tom Eirik Malin Tana 341 341
431 Ørjan Svartisdal Karlsen Røvassdalen 340 340
431 Ingeborg Aune Jørgensen Beiarn 340 340
433 Jostein Rubbås-Risvik Øvre Målselv 339 339
433 Line Merete Juva Drangedal 339 339
433 Helge Anshushaug Soknedal 339 339
433 Rune Fekjan Jondalen 339 339
433 Audun Fiskum Harran 339 339
438 Inger Hustuft Aadne Styrvoll 338 338
438 Tony Rubbås Jacobsen Målselv 338 338
438 Per Arve Strømstad Oslo Østre 338 338
438 Erling Waag Surnadal 338 338
438 Roar Saksvik Orkla 338 338
443 Marius Granberg Fet 337 337
443 Ole Martin Engh Viken (opland) 337 337
443 Runar Finvåg Bodø Østre 337 337
443 Christian Hjartholm Solheim Oppedal/Brekke 337 337
443 Åsne Skår Hardanger 337 337
443 Jan Øivind Svardal Fana 337 337
443 Lars Bruseth Mælum 337 337
450 Anne Marie Rosnes Herdla 336 336
450 Marius Rinde Riflen/Skoger 336 336
450 Thomas Sørfjord Sørfjord og Omegn 336 336
450 Ole Erik Thoresen Hommelvik 336 336
450 Vidar Gaarder Rollag og Veggli 336 336
450 Sander A.B. Ellingsen Bodø Østre 336 336
450 Geir Kongsjorden Rollag og Veggli 336 336
450 Anders Walde Mikkelson Stord 336 336
450 Klaus-Arne Olsen Målselv 336 336
459 Kjell Johansen Hv-12 Trøndelag 335 335
459 Benedikte Oppedal Oppedal/Brekke 335 335
459 Martin Strypet Alvdal 335 335
459 Benedicte Guttorm Karasjok 335 335
459 Tormod Måge Gjesdal 335 335
464 Marius Liengen Sørskogbygda 334 334
464 Oda Flikkerud Nord-Odal 334 334
464 Atle Magnus Bergin Overhalla 334 334
464 Bjørn Erik Hagen Ådal 334 334
464 Rune Virkesdal Nyborg 334 334
464 Torill Fosli Fuglem Mostadmark 334 334
470 Geir Torkildsen Bodø Østre 333 333
470 Rune Lysgård Fagerheim Smøla 333 333
470 Marte Aune Skårild Heim/Hemne 333 333
470 Ivar Waag Surnadal 333 333
470 Kjell Egil Norum Lindesnes 333 333
470 Kjell Arild Høgda Tromsø 333 333
470 Vidar Olsen Alta 333 333
477 Rune Raknerud Trøgstad 332 332
477 Karl Georg Rosenberger Nordstrand 332 332
477 Tore Brandtzæg Mære 332 332
477 Ole-Henry Finvåg Bø (Vesterålen) 332 332
477 Lars Aleksander Haugan Alta 332 332
477 Magne Gamst Målselv 332 332
483 Julian Brunes Ellingsen Bodø Østre 331 331
483 Halvor Kongsjorden Rollag og Veggli 331 331
483 Marina Rognmo Mellem Bjerkvik 331 331
483 Kjell Johansen Trondhjems 331 331
487 Henrik Grimsrud Larsen Eidsberg 330 330
487 Audun Risvik Overhalla 330 330
487 Atle Berg Gjerpen 330 330
487 Viktoria Instanes Markussen Ramsund 330 330
487 Marius Fellingfors Grane 330 330
487 Sigmund Våge Vareld 330 330
487 Hilde Kjøsnes Thoresen Hommelvik 330 330
494 Torkil Hopmark Smøla 329 329
494 Maria Hoff Mortensbakke Førde 329 329
494 Edla Fiskum Harran 329 329
497 Geir Olav Alu Brøto Nes og Bromma 328 328
497 Jim R Aronsen Saltdal 328 328
497 Sander Svartemyr Virkesdal Oppedal/Brekke 328 328
497 Jørn Strypet Alvdal 328 328
497 Jenny Aardalen Oslo Østre 328 328
502 Tore Martinussen Skedsmo 327 327
502 Tormod Oldertrøen Tynset 327 327
504 Steinar Norum Lindesnes 326 326
504 Terje Holten Bodø Østre 326 326
504 Per Olav Tangen Tingelstad 326 326
504 Miklas Ellingsen Brunes Bodø Østre 326 326
508 Hanna Hunstad Sigdal 325 325
508 Erling Normann Saltdal 325 325
508 Kjetil Fjellheim Sannidal 325 325
508 Olav Biørnstad Røvassdalen 325 325
512 Børge Nilsen Hammerfest 324 324
512 Odd Morten Skogly Lindås 324 324
514 Ingrid Eline Aas Nordre Skage 323 323
514 Martin Skulbørstad Florø 323 323
516 Hanne Waag Surnadal 322 322
517 Lars A. Nymo Gisund 321 321
518 Martin Sikle Mathiesen Ringebu og Fåvang 320 320
518 Erlend Balseth Sandnessjøen 320 320
518 Ola Kongsjorden Rollag og Veggli 320 320
521 Alexander Klo Hansen Saltdal 319 319
521 Håkon Hjellum Grong 319 319
523 Marius Tuveng Dalsbygda 317 317
524 Rolf Magne Hellevang Nordbygda og Rand 315 315
525 Vegard Skamfer Rennebu 313 313
526 Ivar Meek Ljotebø Vadheim 312 312
527 Amund Normann Saltdal 309 309
528 Kristoffer Grette Rollag og Veggli 303 303
529 Jonny Hugo Johansen Voss 301 301
530 Sander Almo Saltdal 300 300
531 Stig Tore Kvam Larvik 297 297
532 Knut Ole Ysland Bodø Østre 291 291
533 Dagfinn Strøm Beiarn 283 283
534 Gaute Ullebust Førde 243 243
535 Roger Hals Kristiansund 237 237
536 Bjørn Marius Johnsen Nord-Odal 236 236
537 Hanne Amalie Hanssen Trondenes 234 234
537 Ragnhild Maurstad Karasjok 234 234
539 Kai Tore Austad Tørdal 233 233
540 Bjørn Olav Nyfløt Øyer/Dølen 232 232
540 Jørn Vikhagen Jondalen 232 232
542 Johannes Brændhagen Lunner 231 231
543 Frank Bilstad Øvre Ogndal 230 230
544 Idar Leknes Bjørnen 229 229
545 Anne Beate Engebretsen Øvre Rendal 226 226
546 Gunnar Bråten Alvdal 225 225
547 Andreas Hustuft Aadne Styrvoll 224 224
547 Tom Ingar Nilsstua Raumnes 224 224
549 Øyvind Taugl Søndre Odalen 221 221
550 Trond Oldertrøen Tynset 213 213
551 Øyvind Langø Øvre Velfjord 212 212