Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Nordmør Skyttersamlag

Tilhørende skytterlag:
Nummer Skytterlag Leder Tlf E-post
10394 Aspøy og Straumsnes Arvid Ulset 90935850 E-post
10398 Batnfjord Ida Høgset-Torvik 41572907 E-post
10399 Bæverdalen Ragnhild Øie 48100211 E-post
10400 Eide og Naas Katrine Sandnes 98009549 E-post
10401 Ertvågøy Vidar Råket 922 98 586 E-post
10403 Fredø Oddbjørn Reiten 95217759 E-post
10404 Halsa (Nordmør) Nils Halse 91627977 E-post
10405 Hjelmen Lars Lillegård 95408026 E-post
10406 Hov Jon Arne Evensen 91862509 E-post
10422 Jordalsgrend og Øksendal Anders Lervik 90868221 E-post
10407 Kristiansund Henning Ove Lyngvik 47381833 E-post
10408 Kvernes Arnfinn Gustad 90550919 E-post
10409 Lomundal Hilde Staveli Solli 97112427 E-post
10410 Meisingset Endre Gjøvikli 46696471 E-post
10411 Reinsfjell Torbjørn Husevåg 41357681 E-post
10412 Rindal Morten Møller 95770482 E-post
10413 Rindalsskogen Ole Holten Røen 48137094 E-post
10397 Smøla Odd Tyrhaug 91186771 E-post
10414 Sunndal Olav Gravem 959 31 333 E-post
10415 Surnadal Hanne Waag 95081828 E-post
10416 Søya og Todalen Håvard Halset 40233465 E-post
10418 Tustna Geir Christian Smerud 99235145 E-post
10417 Valsøyfjord Bjørn Haugen 91543767 E-post
10420 Øvre Surnadal Alf Strand 90260361 E-post
10421 Ålvundfjord og Ålvundeid Ole Hunnes 41219018 E-post
10395 Årvågsfjord Gunnar Hjelen 907 52 254 E-post
Arrangementer siste år
Dato Stevne
15 - søndag 16. juni 2024 Lady Arbuthnotts Pris Resultater (59)
31 - lørdag 1. juni 2024 Aspøy og Straumsnes bane Resultater (72)
31 - lørdag 1. juni 2024 Kristiansund bane Resultater (69)
24 - lørdag 25. mai 2024 Eide og Naas Vårstevne Resultater (101)
24 - lørdag 25. mai 2024 Reinsfjellstevnet 2024 Resultater (110)
9. mai 2024 Sigv.Kuløs minnestevne Resultater (59)
30. april 2024 Smølamesterskap Finfelt Resultater (15)
28. april 2024 Samlagsstevne Nordmør Resultater (82)
27. april 2024 Nammo Cup Felt Resultater (14)
27. april 2024 Lagmesterskap felt 2024 Resultater (26)
27. april 2024 Surnadalsfelten Resultater (57)
24. april 2024 Nammo-cup felt-Kristiansund Resultater (18)
20. april 2024 DC 11 Sunndalsfelten Resultater (89)
19. april 2024 Lagmesterskap 15M 2024 Resultater (13)
18. april 2024 Treningsstevne april 2024 Resultater (50)
7. april 2024 Valfjellstevnet Resultater (85)
2. april 2024 Lagmesterskap 15 meter Resultater (13)
23. mars 2024 Lagsmesterskap felt Resultater (10)
21. mars 2024 Treningsstevne mars 2024 Resultater (56)
12. mars 2024 Veteran uke 11 Resultater (10)
10. mars 2024 Gjemnesfelten 2024 Resultater (89)
7. mars 2024 Lagmesterskap inne Resultater (16)
28. februar 2024 Lagmesterskap 15m 2024 Resultater (27)
27. februar 2024 Auremesterskap 15m 2024 Resultater (22)
27. februar 2024 Veteran 270224 Resultater (14)
24 - søndag 25. februar 2024 DC 2 Rindalsfelten Resultater (82)
21. februar 2024 Treningsstevne februar 2024 Resultater (52)
9 - mandag 12. februar 2024 Lagmesterskap 15m 2024 Resultater (35)
27 - søndag 28. januar 2024 Surnadal Åpent stevne 15m Resultater (145)
27 - søndag 28. januar 2024 Rindal 15m Resultater (102)
26 - søndag 28. januar 2024 Hjelmen stevnet 15 metet Resultater (93)
20 - søndag 21. januar 2024 Samlagsstevne 15 m Nordmør Resultater (119)
19 - søndag 21. januar 2024 Aspøy og Straumsnes15m 2024 Resultater (114)
13 - søndag 14. januar 2024 Sunndal 15m Resultater (128)
12 - søndag 14. januar 2024 Hov 15m Resultater (103)
7. januar 2024 Lagsmesterskap 15m 2024/Årsavslutning 2023 Resultater (13)
6 - søndag 7. januar 2024 Årvågsfjordstevnet 15 meter (dobbeltstevne) Resultater (76)
6 - søndag 7. januar 2024 Ertvågøystevnet 15m (Dobbeltstevne) Resultater (71)
28. desember 2023 skyttersprint Resultater (8)
28 - fredag 29. desember 2023 Romjulsstevne Halsa 2023 Resultater (108)
21. desember 2023 Lagmesterskap Resultater (13)
10. desember 2023 Nordmør open FINALE Resultater (112)
29. november 2023 Nordmør Open 5.runde Resultater (17)
23. november 2023 Nordmøre open runde 4 Resultater (9)
17. november 2023 Nordmøre open uke 46 Resultater (8)
10 - lørdag 11. november 2023 Oskar Otnes minnestevne Resultater (86)
9. november 2023 Nordmøre open uke 45 Resultater (5)
8. november 2023 Nordmør Open 3.runde Resultater (22)
8. november 2023 Nordmør Open 4.runde Resultater (19)
7. november 2023 Nordmør Open 2.runde Resultater (19)
2. november 2023 Nordmøre Open uke 44 Resultater (8)
31. oktober 2023 Nordmør Open 1.runde Resultater (20)
29. oktober 2023 Smøla 15m Resultater (61)
24. oktober 2023 Den Norske Skyttermedalje Nordmør Resultater (3)
21 - søndag 22. oktober 2023 Eide og Naas Innendørsstevne 15m Resultater (83)
20. oktober 2023 Den Norske skytemedalje Nordmør Resultater (7)
20. september 2023 Lagmesterskap 100m Resultater (6)
15. september 2023 Lagmesterskap 200m Resultater (11)
31. august 2023 Lagmesterskap bane 2023 Resultater (4)
29 - torsdag 31. august 2023 Dugleiksmerke 2023 Resultater (18)
27. august 2023 Auremesterskap 2023 Bane Resultater (7)
24 - søndag 27. august 2023 NC Sunndal 3. runde bane Resultater (271)
16 - søndag 20. august 2023 Samlagsstevne Nordmør Resultater (111)
12. august 2023 Dugleiksmerke Resultater (8)
12. august 2023 Organisasjonsmedaljen Resultater (2)
12. august 2023 Lagmesterskap Bane 2023 Resultater (10)
11. august 2023 Sørsmølapokalen Resultater (9)
10. august 2023 Dugleiksmerke Resultater (7)
9. august 2023 Lagmesterskap bane 2023 Resultater (17)
9. august 2023 Dugleiksmerke 2023 Resultater (17)
21 - lørdag 22. juli 2023 Surnadalsstevnet bane Resultater (149)
21 - lørdag 22. juli 2023 Halsastevnet 2023 Resultater (128)
15 - søndag 16. juli 2023 Skarphedinstevnet 2023 / Trippel Resultater (94)
15 - søndag 16. juli 2023 Årvågsfjordstevne 2023 / Trippelstevne Resultater (113)
11 - torsdag 20. juli 2023 Lagmesterskap felt Resultater (18)
6 - torsdag 13. juli 2023 Lagmesterskap bane Resultater (9)
4 - lørdag 8. juli 2023 Lagmesterskap 2023 Resultater (16)
28. juni 2023 Lagmesterskap bane 2023 Resultater (19)
23. juni 2023 Lagsmesterskap/Pokalskyting/Kommastevne Resultater (9)
23 - lørdag 24. juni 2023 Lars O. Løseths Minnestevne Resultater (78)
22. juni 2023 Lagmesterskap felt Resultater (15)
21. juni 2023 Liggendepokalen Resultater (0)
19. juni 2023 Klasse og grunnlagspokal 2023 Resultater (4)

Nordmør

Kontaktinformasjon

Leder samlag
Alf Høgset
Samlagets adresse
Alf Høgset
Bakken 9
6631 BATNFJORDSØRA
Mobil
928 01 312
Bankkonto (drift)
39306126753
Org. nr
971375647