Du er her
Resultater for Vestlandsstemnet felt 2023
Tilbake til oversikten
Arrangør: Leikanger Skyttarlag Dato: 29 - lørdag 1. juli 2023
- Antall deltakere: 156
(Klasse 5=20, Klasse 4=15, Klasse 3=7, Klasse 2=10, Klasse 1=3, V55=18, V65=11, V73=30, Eldre Junior 18-19 år=3, Junior 16-17 år=8, Eldre rekrutt 14-15 år=9, Rekrutt 11-13 år=16, Kikkertklassen=3, Nybegynner voksen=3)
- Sum premieinnskudd:
- Antall skytterlag: 49
1
|
Amalie Skorpen Hauge
|
Rekrutt 11-13 år
|
Seim
|
30/15
(2)
|
41/08
(1)
|
41/08
(1)
|
Gylt
|
0
[+]
|
Total plassering |
1 |
Innledende |
30/15 |
pl.: 2 |
premie: |
Medalje |
Gylt |
Sum innledende + finale |
41/08 |
pl.: 1 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
41/08 |
pl.: 1 |
premie: |
|
2
|
Even Kjos Liljedahl
|
Rekrutt 11-13 år
|
Hafslo
|
27/12
(3)
|
39/08
(2)
|
39/08
(2)
|
Sølv
|
0
[+]
|
Total plassering |
2 |
Innledende |
27/12 |
pl.: 3 |
premie: |
Medalje |
Sølv |
Sum innledende + finale |
39/08 |
pl.: 2 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
39/08 |
pl.: 2 |
premie: |
|
3
|
Astrid Husum
|
Rekrutt 11-13 år
|
Leikanger
|
30/16
(1)
|
39/00
(3)
|
39/00
(3)
|
Bronse
|
0
[+]
|
Total plassering |
3 |
Innledende |
30/16 |
pl.: 1 |
premie: |
Medalje |
Bronse |
Sum innledende + finale |
39/00 |
pl.: 3 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
39/00 |
pl.: 3 |
premie: |
|
4
|
Ronja Sylta Flatås
|
Rekrutt 11-13 år
|
Osterøy
|
27/11
(4)
|
38/07
(4)
|
38/07
(4)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
4 |
Innledende |
27/11 |
pl.: 4 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
38/07 |
pl.: 4 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
38/07 |
pl.: 4 |
premie: |
|
5
|
Egil Kristiansen
|
Rekrutt 11-13 år
|
Knipenborg
|
26/06
(7)
|
37/07
(5)
|
37/07
(5)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
5 |
Innledende |
26/06 |
pl.: 7 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
37/07 |
pl.: 5 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
37/07 |
pl.: 5 |
premie: |
|
6
|
Iselin Bjørke
|
Rekrutt 11-13 år
|
Hardanger
|
24/11
(8)
|
36/03
(6)
|
36/03
(6)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
6 |
Innledende |
24/11 |
pl.: 8 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
36/03 |
pl.: 6 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
36/03 |
pl.: 6 |
premie: |
|
7
|
Martine Fardal
|
Rekrutt 11-13 år
|
Norum
|
26/12
(5)
|
34/02
(7)
|
34/02
(7)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
7 |
Innledende |
26/12 |
pl.: 5 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
34/02 |
pl.: 7 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
34/02 |
pl.: 7 |
premie: |
|
7
|
Hedda Buene Fjell
|
Rekrutt 11-13 år
|
Lindås
|
26/10
(6)
|
34/02
(7)
|
34/02
(7)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
7 |
Innledende |
26/10 |
pl.: 6 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
34/02 |
pl.: 7 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
34/02 |
pl.: 7 |
premie: |
|
9
|
Gulla Langedal Sortland
|
Rekrutt 11-13 år
|
Førde
|
23/12
(9)
|
23/12
|
23/12
(9)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
9 |
Innledende |
23/12 |
pl.: 9 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
23/12 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
23/12 |
pl.: 9 |
premie: |
|
10
|
Malin Mauland
|
Rekrutt 11-13 år
|
Bergen
|
23/09
(10)
|
23/09
|
23/09
(10)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
10 |
Innledende |
23/09 |
pl.: 10 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
23/09 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
23/09 |
pl.: 10 |
premie: |
|
11
|
Isak Bjørke
|
Rekrutt 11-13 år
|
Hardanger
|
21/11
(11)
|
21/11
|
21/11
(11)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
11 |
Innledende |
21/11 |
pl.: 11 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
21/11 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
21/11 |
pl.: 11 |
premie: |
|
12
|
Henrik H. Bolstad
|
Rekrutt 11-13 år
|
Åsane/Hordvik
|
21/09
(12)
|
21/09
|
21/09
(12)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
12 |
Innledende |
21/09 |
pl.: 12 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
21/09 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
21/09 |
pl.: 12 |
premie: |
|
13
|
Frida Buene Fjell
|
Rekrutt 11-13 år
|
Lindås
|
21/09
(13)
|
21/09
|
21/09
(13)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
13 |
Innledende |
21/09 |
pl.: 13 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
21/09 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
21/09 |
pl.: 13 |
premie: |
|
14
|
Tobias Breidvik
|
Rekrutt 11-13 år
|
Hafslo
|
20/08
(14)
|
20/08
|
20/08
(14)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
14 |
Innledende |
20/08 |
pl.: 14 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
20/08 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
20/08 |
pl.: 14 |
premie: |
|
15
|
Kristian Østerbø
|
Rekrutt 11-13 år
|
Oppedal/Brekke
|
20/05
(15)
|
20/05
|
20/05
(15)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
15 |
Innledende |
20/05 |
pl.: 15 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
20/05 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
20/05 |
pl.: 15 |
premie: |
|
16
|
Ove Kristiansen
|
Rekrutt 11-13 år
|
Knipenborg
|
08/02
(16)
|
08/02
|
08/02
(16)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
16 |
Innledende |
08/02 |
pl.: 16 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
08/02 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
08/02 |
pl.: 16 |
premie: |
|