1
|
Tor Arnfinn Homme
|
5
|
Kristiansand og Omegn
|
30/25
|
|
30/25
|
|
333
[+]
|
Total plassering |
1 |
Innledende |
30/25 |
pl.: 1 |
premie: 333 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
30/25 |
pl.: |
premie: |
|
2
|
Ingrid Finnestad
|
5
|
Skjeberg
|
30/24
|
|
30/24
|
|
295
[+]
|
Total plassering |
2 |
Innledende |
30/24 |
pl.: 2 |
premie: 295 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
30/24 |
pl.: |
premie: |
|
3
|
Jan Kåre Moland
|
5
|
Drangedal
|
30/23
|
|
30/23
|
|
266
[+]
|
Total plassering |
3 |
Innledende |
30/23 |
pl.: 3 |
premie: 266 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
30/23 |
pl.: |
premie: |
|
4
|
Øyvind Haugen
|
5
|
Høland/Bjørkelangen
|
30/21
|
|
30/21
|
|
247
[+]
|
Total plassering |
4 |
Innledende |
30/21 |
pl.: 4 |
premie: 247 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
30/21 |
pl.: |
premie: |
|
5
|
Tor Harald Lund
|
5
|
Søgne
|
30/20
|
|
30/20
|
|
228
[+]
|
Total plassering |
5 |
Innledende |
30/20 |
pl.: 5 |
premie: 228 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
30/20 |
pl.: |
premie: |
|
6
|
Dag Lien
|
5
|
Løiten
|
30/18
|
|
30/18
|
|
209
[+]
|
Total plassering |
6 |
Innledende |
30/18 |
pl.: 6 |
premie: 209 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
30/18 |
pl.: |
premie: |
|
7
|
Geir Atle Metveit
|
5
|
Imenes
|
30/17
|
|
30/17
|
|
190
[+]
|
Total plassering |
7 |
Innledende |
30/17 |
pl.: 7 |
premie: 190 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
30/17 |
pl.: |
premie: |
|
8
|
Sverre Brovoll
|
5
|
Oslo Østre
|
30/16
|
|
30/16
|
|
170
[+]
|
Total plassering |
8 |
Innledende |
30/16 |
pl.: 8 |
premie: 170 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
30/16 |
pl.: |
premie: |
|
9
|
Ole Kristian Austad
|
5
|
Tørdal
|
30/14
|
|
30/14
|
|
151
[+]
|
Total plassering |
9 |
Innledende |
30/14 |
pl.: 9 |
premie: 151 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
30/14 |
pl.: |
premie: |
|
10
|
Runar Tveito
|
5
|
Lunde
|
30/13
|
|
30/13
|
|
132
[+]
|
Total plassering |
10 |
Innledende |
30/13 |
pl.: 10 |
premie: 132 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
30/13 |
pl.: |
premie: |
|
11
|
Kristian Storenes
|
Eldre Junior 18-19 år
|
Imenes
|
30/11
|
|
30/11
|
|
130
[+]
|
Total plassering |
11 |
Innledende |
30/11 |
pl.: 1 |
premie: 130 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
30/11 |
pl.: 1 |
premie: |
|
12
|
Jo Ivar Løvseth
|
4
|
Løiten
|
29/18
|
|
29/18
|
|
336
[+]
|
Total plassering |
12 |
Innledende |
29/18 |
pl.: 1 |
premie: 336 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
29/18 |
pl.: |
premie: |
|
13
|
Tor Christian Mathisen
|
5
|
Bamble
|
29/17
|
|
29/17
|
|
104
[+]
|
Total plassering |
13 |
Innledende |
29/17 |
pl.: 11 |
premie: 104 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
29/17 |
pl.: |
premie: |
|
14
|
Lars Bugge
|
5
|
Frogn og Drøbak
|
29/16
|
|
29/16
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
14 |
Innledende |
29/16 |
pl.: 12 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
29/16 |
pl.: |
premie: |
|
15
|
Kari Fjellheim
|
3
|
Sannidal
|
29/16
|
|
29/16
|
|
240
[+]
|
Total plassering |
15 |
Innledende |
29/16 |
pl.: 1 |
premie: 240 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
29/16 |
pl.: |
premie: |
|
16
|
Per Egil Storsveen
|
V55
|
Løiten
|
29/16
|
|
29/16
|
|
343
[+]
|
Total plassering |
16 |
Innledende |
29/16 |
pl.: 1 |
premie: 343 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
29/16 |
pl.: 1 |
premie: |
|
17
|
Kjell Strand Hovland
|
4
|
Klepp
|
29/15
|
|
29/15
|
|
281
[+]
|
Total plassering |
17 |
Innledende |
29/15 |
pl.: 2 |
premie: 281 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
29/15 |
pl.: |
premie: |
|
18
|
Regine Langbakk
|
5
|
Gjerpen
|
29/14
|
|
29/14
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
18 |
Innledende |
29/14 |
pl.: 13 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
29/14 |
pl.: |
premie: |
|
19
|
Knut Sigurd Totland
|
4
|
Nes og Bromma
|
29/13
|
|
29/13
|
|
240
[+]
|
Total plassering |
19 |
Innledende |
29/13 |
pl.: 3 |
premie: 240 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
29/13 |
pl.: |
premie: |
|
20
|
Jørand Aas
|
5
|
Lunde
|
29/13
|
|
29/13
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
20 |
Innledende |
29/13 |
pl.: 14 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
29/13 |
pl.: |
premie: |
|
21
|
Johan Arthur Nygård
|
V55
|
Kristiansand og Omegn
|
29/13
|
|
29/13
|
|
300
[+]
|
Total plassering |
21 |
Innledende |
29/13 |
pl.: 2 |
premie: 300 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
29/13 |
pl.: 2 |
premie: |
|
22
|
Amalie Sagemoen
|
Eldre Junior 18-19 år
|
Ugland
|
29/11
|
|
29/11
|
|
93
[+]
|
Total plassering |
22 |
Innledende |
29/11 |
pl.: 2 |
premie: 93 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
29/11 |
pl.: 2 |
premie: |
|
23
|
Kåre Storenes
|
V55
|
Imenes
|
29/11
|
|
29/11
|
|
268
[+]
|
Total plassering |
23 |
Innledende |
29/11 |
pl.: 3 |
premie: 268 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
29/11 |
pl.: 3 |
premie: |
|
24
|
Arne Erik Nilsen
|
4
|
Raumnes
|
29/8
|
|
29/8
|
|
212
[+]
|
Total plassering |
24 |
Innledende |
29/8 |
pl.: 4 |
premie: 212 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
29/8 |
pl.: |
premie: |
|
25
|
Gunstein Lauvrak
|
4
|
Nordstrand
|
28/18
|
|
28/18
|
|
171
[+]
|
Total plassering |
25 |
Innledende |
28/18 |
pl.: 5 |
premie: 171 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
28/18 |
pl.: |
premie: |
|
26
|
Øyvind Bjerklund
|
4
|
Holla
|
28/17
|
|
28/17
|
|
144
[+]
|
Total plassering |
26 |
Innledende |
28/17 |
pl.: 6 |
premie: 144 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
28/17 |
pl.: |
premie: |
|
27
|
Knut Melby
|
4
|
Atrå
|
28/17
|
|
28/17
|
|
116
[+]
|
Total plassering |
27 |
Innledende |
28/17 |
pl.: 7 |
premie: 116 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
28/17 |
pl.: |
premie: |
|
28
|
Thomas Høgåsseter
|
5
|
Raumnes
|
28/15
|
|
28/15
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
28 |
Innledende |
28/15 |
pl.: 15 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
28/15 |
pl.: |
premie: |
|
29
|
Pål Kristian Kværneng
|
4
|
Løiten
|
28/14
|
|
28/14
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
29 |
Innledende |
28/14 |
pl.: 8 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
28/14 |
pl.: |
premie: |
|
30
|
Ole Jakob Jemtland
|
3
|
Sigdal
|
28/14
|
|
28/14
|
|
165
[+]
|
Total plassering |
30 |
Innledende |
28/14 |
pl.: 2 |
premie: 165 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
28/14 |
pl.: |
premie: |
|
31
|
Lars Skår
|
2
|
Time
|
28/14
|
|
28/14
|
|
298
[+]
|
Total plassering |
31 |
Innledende |
28/14 |
pl.: 1 |
premie: 298 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
28/14 |
pl.: 1 |
premie: |
|
32
|
Lars Kristian Solheim
|
5
|
Vegårshei
|
28/12
|
|
28/12
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
32 |
Innledende |
28/12 |
pl.: 16 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
28/12 |
pl.: |
premie: |
|
33
|
Geir Hauge
|
4
|
Mælum
|
28/11
|
|
28/11
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
33 |
Innledende |
28/11 |
pl.: 9 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
28/11 |
pl.: |
premie: |
|
34
|
Bjørn Bjellerås
|
V55
|
Imenes
|
28/11
|
|
28/11
|
|
236
[+]
|
Total plassering |
34 |
Innledende |
28/11 |
pl.: 4 |
premie: 236 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
28/11 |
pl.: 4 |
premie: |
|
35
|
Anders Warlo Totland
|
5
|
Nes og Bromma
|
28/10
|
|
28/10
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
35 |
Innledende |
28/10 |
pl.: 17 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
28/10 |
pl.: |
premie: |
|
36
|
Bjørn Enerud
|
4
|
Sande
|
28/9
|
|
28/9
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
36 |
Innledende |
28/9 |
pl.: 10 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
28/9 |
pl.: |
premie: |
|
37
|
Kjetil jr. Igland
|
5
|
Imenes
|
28/8
|
|
28/8
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
37 |
Innledende |
28/8 |
pl.: 18 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
28/8 |
pl.: |
premie: |
|
38
|
Ole Gustav Huser
|
3
|
Raumnes
|
28/7
|
|
28/7
|
|
120
[+]
|
Total plassering |
38 |
Innledende |
28/7 |
pl.: 3 |
premie: 120 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
28/7 |
pl.: |
premie: |
|
39
|
Pål Øyvind Ørmen
|
5
|
Råde
|
27/15
|
|
27/15
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
39 |
Innledende |
27/15 |
pl.: 19 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
27/15 |
pl.: |
premie: |
|
40
|
Sigbjørn Hausberg
|
5
|
Surnadal
|
27/15
|
|
27/15
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
40 |
Innledende |
27/15 |
pl.: 20 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
27/15 |
pl.: |
premie: |
|
41
|
Ole Dorholt
|
V55
|
Lunde
|
27/15
|
|
27/15
|
|
203
[+]
|
Total plassering |
41 |
Innledende |
27/15 |
pl.: 5 |
premie: 203 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
27/15 |
pl.: 5 |
premie: |
|
42
|
Per Kristian Aas
|
V55
|
Lunde
|
27/15
|
|
27/15
|
|
182
[+]
|
Total plassering |
42 |
Innledende |
27/15 |
pl.: 6 |
premie: 182 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
27/15 |
pl.: 6 |
premie: |
|
43
|
Øyvind Nitteberg
|
5
|
Høland/Bjørkelangen
|
27/14
|
|
27/14
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
43 |
Innledende |
27/14 |
pl.: 21 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
27/14 |
pl.: |
premie: |
|
44
|
Inge Markus Gjestvang
|
2
|
Imenes
|
27/11
|
|
27/11
|
|
231
[+]
|
Total plassering |
44 |
Innledende |
27/11 |
pl.: 2 |
premie: 231 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
27/11 |
pl.: 2 |
premie: |
|
45
|
Jørn Vikhagen
|
4
|
Jondalen
|
27/10
|
|
27/10
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
45 |
Innledende |
27/10 |
pl.: 11 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
27/10 |
pl.: |
premie: |
|
46
|
Steinar Rudseter
|
5
|
Blaker
|
27/9
|
|
27/9
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
46 |
Innledende |
27/9 |
pl.: 22 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
27/9 |
pl.: |
premie: |
|
47
|
Gaute Grøterud
|
Eldre Junior 18-19 år
|
Sigdal
|
27/8
|
|
27/8
|
|
57
[+]
|
Total plassering |
47 |
Innledende |
27/8 |
pl.: 3 |
premie: 57 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
27/8 |
pl.: 3 |
premie: |
|
48
|
Kjetil Fjellheim
|
4
|
Sannidal
|
27/7
|
|
27/7
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
48 |
Innledende |
27/7 |
pl.: 12 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
27/7 |
pl.: |
premie: |
|
49
|
Stine Cecilie Bjerklund
|
5
|
Holla
|
26/14
|
|
26/14
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
49 |
Innledende |
26/14 |
pl.: 23 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
26/14 |
pl.: |
premie: |
|
50
|
John Olav Solaas
|
5
|
Trondenes
|
26/13
|
|
26/13
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
50 |
Innledende |
26/13 |
pl.: 24 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
26/13 |
pl.: |
premie: |
|
51
|
Sverre Saxebøl
|
4
|
Frogn og Drøbak
|
26/11
|
|
26/11
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
51 |
Innledende |
26/11 |
pl.: 13 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
26/11 |
pl.: |
premie: |
|
52
|
Daniel Berg
|
2
|
Riflen/Skoger
|
26/10
|
|
26/10
|
|
179
[+]
|
Total plassering |
52 |
Innledende |
26/10 |
pl.: 3 |
premie: 179 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
26/10 |
pl.: 3 |
premie: |
|
53
|
Anne Liv Skjeggedal
|
2
|
Imenes
|
26/10
|
|
26/10
|
|
153
[+]
|
Total plassering |
53 |
Innledende |
26/10 |
pl.: 4 |
premie: 153 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
26/10 |
pl.: 4 |
premie: |
|
54
|
Nils Thomas Valand
|
5
|
Aurland
|
26/9
|
|
26/9
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
54 |
Innledende |
26/9 |
pl.: 25 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
26/9 |
pl.: |
premie: |
|
55
|
Bernt Einar Moland
|
V55
|
Drangedal
|
26/7
|
|
26/7
|
|
150
[+]
|
Total plassering |
55 |
Innledende |
26/7 |
pl.: 7 |
premie: 150 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
26/7 |
pl.: 7 |
premie: |
|
56
|
Anders Metveit
|
V55
|
Imenes
|
25/14
|
|
25/14
|
|
118
[+]
|
Total plassering |
56 |
Innledende |
25/14 |
pl.: 8 |
premie: 118 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
25/14 |
pl.: 8 |
premie: |
|
57
|
Terje Allum
|
4
|
Siljan
|
25/13
|
|
25/13
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
57 |
Innledende |
25/13 |
pl.: 14 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
25/13 |
pl.: |
premie: |
|
58
|
Henrik Dorholt
|
Eldre Junior 18-19 år
|
Lunde
|
25/12
|
|
25/12
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
58 |
Innledende |
25/12 |
pl.: 4 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
25/12 |
pl.: 4 |
premie: |
|
59
|
Lars Grette
|
2
|
Nordstrand
|
25/10
|
|
25/10
|
|
114
[+]
|
Total plassering |
59 |
Innledende |
25/10 |
pl.: 5 |
premie: 114 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
25/10 |
pl.: 5 |
premie: |
|
60
|
Terje Grøterud
|
3
|
Sigdal
|
25/9
|
|
25/9
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
60 |
Innledende |
25/9 |
pl.: 4 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
25/9 |
pl.: |
premie: |
|
61
|
Bjørn Holmboe
|
V55
|
Sande
|
25/8
|
|
25/8
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
61 |
Innledende |
25/8 |
pl.: 9 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
25/8 |
pl.: 9 |
premie: |
|
62
|
Ingar Waag
|
5
|
Surnadal
|
24/15
|
|
24/15
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
62 |
Innledende |
24/15 |
pl.: 26 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
24/15 |
pl.: |
premie: |
|
63
|
Thomas Krågtorp
|
5
|
Råde
|
24/13
|
|
24/13
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
63 |
Innledende |
24/13 |
pl.: 27 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
24/13 |
pl.: |
premie: |
|
64
|
Line Merete Juva
|
5
|
Drangedal
|
24/12
|
|
24/12
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
64 |
Innledende |
24/12 |
pl.: 28 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
24/12 |
pl.: |
premie: |
|
65
|
Lars Esse
|
V55
|
Bamble
|
24/8
|
|
24/8
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
65 |
Innledende |
24/8 |
pl.: 10 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
24/8 |
pl.: 10 |
premie: |
|
66
|
Arild Håkedal
|
V55
|
Dølemo
|
24/7
|
|
24/7
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
66 |
Innledende |
24/7 |
pl.: 11 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
24/7 |
pl.: 11 |
premie: |
|
67
|
Kjell Kristian Lunde
|
2
|
Tangen
|
23/11
|
|
23/11
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
67 |
Innledende |
23/11 |
pl.: 6 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
23/11 |
pl.: 6 |
premie: |
|
68
|
Inga Marie Hanserud
|
Eldre Junior 18-19 år
|
Jondalen
|
23/9
|
|
23/9
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
68 |
Innledende |
23/9 |
pl.: 5 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
23/9 |
pl.: 5 |
premie: |
|
69
|
Adrian Herland Rollag
|
4
|
Hedrum
|
23/9
|
|
23/9
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
69 |
Innledende |
23/9 |
pl.: 15 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
23/9 |
pl.: |
premie: |
|
70
|
Espen Kirkesæther
|
V55
|
Sem
|
23/9
|
|
23/9
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
70 |
Innledende |
23/9 |
pl.: 12 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
23/9 |
pl.: 12 |
premie: |
|
71
|
Krister Engvoll
|
V55
|
Kristiansand og Omegn
|
23/8
|
|
23/8
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
71 |
Innledende |
23/8 |
pl.: 13 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
23/8 |
pl.: 13 |
premie: |
|
72
|
Gustav Rosland
|
4
|
Tørdal
|
23/8
|
|
23/8
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
72 |
Innledende |
23/8 |
pl.: 16 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
23/8 |
pl.: |
premie: |
|
73
|
Kåre Haugvaldstad
|
V55
|
Gjesdal
|
23/6
|
|
23/6
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
73 |
Innledende |
23/6 |
pl.: 14 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
23/6 |
pl.: 14 |
premie: |
|
74
|
Odd Petter Nythe
|
V55
|
Frogn og Drøbak
|
22/10
|
|
22/10
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
74 |
Innledende |
22/10 |
pl.: 15 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
22/10 |
pl.: 15 |
premie: |
|
75
|
Sigbjørn Undheim
|
V55
|
Time
|
22/10
|
|
22/10
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
75 |
Innledende |
22/10 |
pl.: 16 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
22/10 |
pl.: 16 |
premie: |
|
76
|
Kai Ågedal
|
3
|
Evje og Hornnes
|
22/8
|
|
22/8
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
76 |
Innledende |
22/8 |
pl.: 5 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
22/8 |
pl.: |
premie: |
|
77
|
Svein Egil Holta
|
V55
|
Jørpeland
|
22/5
|
|
22/5
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
77 |
Innledende |
22/5 |
pl.: 17 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
22/5 |
pl.: 17 |
premie: |
|
78
|
Linda Herland
|
4
|
Hedrum
|
22/4
|
|
22/4
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
78 |
Innledende |
22/4 |
pl.: 17 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
22/4 |
pl.: |
premie: |
|
79
|
Bjørn Lennart Vorre
|
5
|
Styrvoll
|
21/9
|
|
21/9
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
79 |
Innledende |
21/9 |
pl.: 29 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
21/9 |
pl.: |
premie: |
|
80
|
Knut Drognes
|
V55
|
Raumnes
|
21/6
|
|
21/6
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
80 |
Innledende |
21/6 |
pl.: 18 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
21/6 |
pl.: 18 |
premie: |
|
81
|
Hans Petter Aas-Hveem
|
4
|
Rygge
|
21/6
|
|
21/6
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
81 |
Innledende |
21/6 |
pl.: 18 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
21/6 |
pl.: |
premie: |
|
82
|
Geir Rune Dregelid
|
2
|
Sande
|
21/5
|
|
21/5
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
82 |
Innledende |
21/5 |
pl.: 7 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
21/5 |
pl.: 7 |
premie: |
|
83
|
Ivar Rinde
|
5
|
Riflen/Skoger
|
20/7
|
|
20/7
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
83 |
Innledende |
20/7 |
pl.: 30 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
20/7 |
pl.: |
premie: |
|
84
|
Kjerstin Steinhaug Hauge
|
2
|
Mælum
|
20/6
|
|
20/6
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
84 |
Innledende |
20/6 |
pl.: 8 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
20/6 |
pl.: 8 |
premie: |
|
85
|
Egil Andre Finnestad
|
V55
|
Skjeberg
|
20/6
|
|
20/6
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
85 |
Innledende |
20/6 |
pl.: 19 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
20/6 |
pl.: 19 |
premie: |
|
86
|
Jan Henning Loftsgarden
|
V55
|
Rauland
|
20/5
|
|
20/5
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
86 |
Innledende |
20/5 |
pl.: 20 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
20/5 |
pl.: 20 |
premie: |
|
87
|
David Davidsen
|
3
|
Sande
|
20/5
|
|
20/5
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
87 |
Innledende |
20/5 |
pl.: 6 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
20/5 |
pl.: |
premie: |
|
88
|
Johnny Helgesen
|
V55
|
Skjeberg
|
20/5
|
|
20/5
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
88 |
Innledende |
20/5 |
pl.: 21 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
20/5 |
pl.: 21 |
premie: |
|
89
|
Andre Sletli
|
Eldre Junior 18-19 år
|
Tangen
|
20/3
|
|
20/3
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
89 |
Innledende |
20/3 |
pl.: 6 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
20/3 |
pl.: 6 |
premie: |
|
90
|
Henrik Meum Stormo
|
3
|
Rygge
|
19/13
|
|
19/13
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
90 |
Innledende |
19/13 |
pl.: 7 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
19/13 |
pl.: |
premie: |
|
91
|
Emil Hauge
|
4
|
Mælum
|
19/2
|
|
19/2
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
91 |
Innledende |
19/2 |
pl.: 19 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
19/2 |
pl.: |
premie: |
|
92
|
Tor-Arne Solbakken
|
5
|
Rygge
|
18/9
|
|
18/9
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
92 |
Innledende |
18/9 |
pl.: 31 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
18/9 |
pl.: |
premie: |
|
93
|
Eivind Igland
|
2
|
Imenes
|
18/6
|
|
18/6
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
93 |
Innledende |
18/6 |
pl.: 9 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
18/6 |
pl.: 9 |
premie: |
|
94
|
Simon Johannes Myhren
|
2
|
Spydeberg
|
18/4
|
|
18/4
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
94 |
Innledende |
18/4 |
pl.: 10 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
18/4 |
pl.: 10 |
premie: |
|
95
|
Georg Gulbrandsen
|
V55
|
Dølemo
|
18/4
|
|
18/4
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
95 |
Innledende |
18/4 |
pl.: 22 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
18/4 |
pl.: 22 |
premie: |
|
96
|
Maja Dorholt
|
Eldre Junior 18-19 år
|
Lunde
|
17/7
|
|
17/7
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
96 |
Innledende |
17/7 |
pl.: 7 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
17/7 |
pl.: 7 |
premie: |
|
97
|
Knut Lande
|
V55
|
Fiskum
|
17/6
|
|
17/6
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
97 |
Innledende |
17/6 |
pl.: 23 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
17/6 |
pl.: 23 |
premie: |
|
98
|
Tore Nerli Hansen
|
2
|
Sande
|
16/6
|
|
16/6
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
98 |
Innledende |
16/6 |
pl.: 11 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
16/6 |
pl.: 11 |
premie: |
|
99
|
Ronny Wergeland Rysjedal
|
2
|
Sauland
|
15/7
|
|
15/7
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
99 |
Innledende |
15/7 |
pl.: 12 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
15/7 |
pl.: 12 |
premie: |
|
100
|
Kari Jørgensen
|
2
|
Imenes
|
15/2
|
|
15/2
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
100 |
Innledende |
15/2 |
pl.: 13 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
15/2 |
pl.: 13 |
premie: |
|