1
|
Even Johannes S. Fladvad
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Nordre Skage
|
30/24
(2)
|
42/8
(1)
|
42/8
(1)
|
Gylt Nammomedalje og glassvase
|
124
[+]
|
Total plassering |
1 |
Innledende |
30/24 |
pl.: 2 |
premie: 124 |
Medalje |
Gylt Nammomedalje og glassvase |
Sum innledende + finale |
42/8 |
pl.: 1 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
42/8 |
pl.: 1 |
premie: |
|
2
|
Snorre Sverkmo Julnes
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Namdalseid og Lyngen
|
30/26
(1)
|
42/5
(2)
|
42/5
(2)
|
Gylt Ungdomsmedalje
|
145
[+]
|
Total plassering |
2 |
Innledende |
30/26 |
pl.: 1 |
premie: 145 |
Medalje |
Gylt Ungdomsmedalje |
Sum innledende + finale |
42/5 |
pl.: 2 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
42/5 |
pl.: 2 |
premie: |
|
3
|
Johanne Størseth
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Lånke
|
29/24
(3)
|
41/9
(3)
|
41/9
(3)
|
Gylt Ungdomsmedalje
|
103
[+]
|
Total plassering |
3 |
Innledende |
29/24 |
pl.: 3 |
premie: 103 |
Medalje |
Gylt Ungdomsmedalje |
Sum innledende + finale |
41/9 |
pl.: 3 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
41/9 |
pl.: 3 |
premie: |
|
4
|
Ine Rønning
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Aasen
|
28/13
(7)
|
40/7
(4)
|
40/7
(4)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
4 |
Innledende |
28/13 |
pl.: 7 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/7 |
pl.: 4 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
40/7 |
pl.: 4 |
premie: |
|
5
|
Petter jr Bakøy Sunde
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Rissa
|
28/11
(9)
|
39/4
(5)
|
39/4
(5)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
5 |
Innledende |
28/11 |
pl.: 9 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
39/4 |
pl.: 5 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
39/4 |
pl.: 5 |
premie: |
|
5
|
Hanne Trøen
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Rissa
|
28/16
(5)
|
39/4
(5)
|
39/4
(5)
|
|
76
[+]
|
Total plassering |
5 |
Innledende |
28/16 |
pl.: 5 |
premie: 76 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
39/4 |
pl.: 5 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
39/4 |
pl.: 5 |
premie: |
|
7
|
Theodor Raaen
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Skjelstadmark
|
28/13
(6)
|
38/8
(7)
|
38/8
(7)
|
|
66
[+]
|
Total plassering |
7 |
Innledende |
28/13 |
pl.: 6 |
premie: 66 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
38/8 |
pl.: 7 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
38/8 |
pl.: 7 |
premie: |
|
8
|
Martin Håpnes
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Hegra
|
28/12
(8)
|
38/2
(8)
|
38/2
(8)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
8 |
Innledende |
28/12 |
pl.: 8 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
38/2 |
pl.: 8 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
38/2 |
pl.: 8 |
premie: |
|
9
|
Marius Feragen
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Aasen
|
28/20
(4)
|
28/0
(9)
|
28/0
(9)
|
|
87
[+]
|
Total plassering |
9 |
Innledende |
28/20 |
pl.: 4 |
premie: 87 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
28/0 |
pl.: 9 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
28/0 |
pl.: 9 |
premie: |
|
|
John Albert K. Stenmo
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Stordalen
|
23/14
(10)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
23/14 |
pl.: 10 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Isak Fyhn Foros
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Singsås
|
1/0
(12)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
1/0 |
pl.: 12 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Tor Håkon Kaspersen
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Floren
|
23/7
(11)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
23/7 |
pl.: 11 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|