Du er her
Resultater for Samlagsstevnet felt
Tilbake til oversikten
Arrangør: Klepp Skytterlag Dato: 4 - lørdag 5. mars 2022
- Antall deltakere: 75
(Klasse 5=9, Klasse 4=10, Klasse 3=3, Klasse 2=7, Klasse 1=2, V55=4, V65=5, V73=13, Eldre Junior 18-19 år=3, Junior 16-17 år=6, Eldre rekrutt 14-15 år=6, Rekrutt 11-13 år=2, Nybegynner ung=2, Nybegynner voksen=3)
- Sum premieinnskudd:
- Antall skytterlag: 10
4
|
Halvar Austvoll
|
V73
|
Klepp
|
30/25
(1)
|
41/9
(4)
|
41/9
(4)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
4 |
Innledende |
30/25 |
pl.: 1 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
41/9 |
pl.: 4 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
41/9 |
pl.: 4 |
premie: |
|
2
|
Jostein Myklebust
|
V73
|
Klepp
|
30/25
(2)
|
42/5
(2)
|
42/5
(2)
|
Sølv medalje
|
0
[+]
|
Total plassering |
2 |
Innledende |
30/25 |
pl.: 2 |
premie: |
Medalje |
Sølv medalje |
Sum innledende + finale |
42/5 |
pl.: 2 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
42/5 |
pl.: 2 |
premie: |
|
7
|
Svein Kå. Søyland
|
V73
|
Gjesdal
|
30/23
(3)
|
40/2
(7)
|
40/2
(7)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
7 |
Innledende |
30/23 |
pl.: 3 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/2 |
pl.: 7 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
40/2 |
pl.: 7 |
premie: |
|
2
|
Per Gjesdal
|
V73
|
Gjesdal
|
30/22
(4)
|
42/5
(2)
|
42/5
(2)
|
Bronse medalje
|
0
[+]
|
Total plassering |
2 |
Innledende |
30/22 |
pl.: 4 |
premie: |
Medalje |
Bronse medalje |
Sum innledende + finale |
42/5 |
pl.: 2 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
42/5 |
pl.: 2 |
premie: |
|
8
|
Andres Skår
|
V73
|
Hjelmeland
|
30/22
(5)
|
39/3
(8)
|
39/3
(8)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
8 |
Innledende |
30/22 |
pl.: 5 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
39/3 |
pl.: 8 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
39/3 |
pl.: 8 |
premie: |
|
5
|
Johan Holen
|
V73
|
Hå
|
30/21
(6)
|
41/8
(5)
|
41/8
(5)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
5 |
Innledende |
30/21 |
pl.: 6 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
41/8 |
pl.: 5 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
41/8 |
pl.: 5 |
premie: |
|
1
|
Paul Vaule
|
V73
|
Hå
|
30/18
(7)
|
42/9
(1)
|
42/9
(1)
|
Gylt medalje
|
0
[+]
|
Total plassering |
1 |
Innledende |
30/18 |
pl.: 7 |
premie: |
Medalje |
Gylt medalje |
Sum innledende + finale |
42/9 |
pl.: 1 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
42/9 |
pl.: 1 |
premie: |
|
9
|
Reidar Sviland
|
V73
|
Gann
|
30/11
(8)
|
30/0
(9)
|
30/0
(9)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
9 |
Innledende |
30/11 |
pl.: 8 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
30/0 |
pl.: 9 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
30/0 |
pl.: 9 |
premie: |
|
6
|
Einar Aniksdal
|
V73
|
Hå
|
29/17
(9)
|
40/4
(6)
|
40/4
(6)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
6 |
Innledende |
29/17 |
pl.: 9 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/4 |
pl.: 6 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
40/4 |
pl.: 6 |
premie: |
|
10
|
Sivert Skår
|
V73
|
Time
|
29/15
(10)
|
29/0
(10)
|
29/0
(10)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
10 |
Innledende |
29/15 |
pl.: 10 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
29/0 |
pl.: 10 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
29/0 |
pl.: 10 |
premie: |
|
|
Torbjørn Mong
|
V73
|
Egersund
|
28/23
(11)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/23 |
pl.: 11 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Nils Seldal
|
V73
|
Klepp
|
28/18
(12)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/18 |
pl.: 12 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Åsmund Idland
|
V73
|
Gjesdal
|
25/14
(13)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
25/14 |
pl.: 13 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|