Du er her
Resultater for SM Felt / Snøhvitstevnet Felt 2023
Tilbake til oversikten
Arrangør: Hammerfest Skytterlag Dato: 10. juni 2023
- Antall deltakere: 40
(Klasse 5=1, Klasse 4=9, Klasse 3=3, Klasse 2=5, V55=1, V65=3, V73=3, Eldre Junior 18-19 år=2, Junior 16-17 år=5, Eldre rekrutt 14-15 år=2, Rekrutt 11-13 år=2, HK416=1, Nybegynner voksen=3)
- Sum premieinnskudd: 1890 kr.
- Antall skytterlag: 5
1
|
Nils Andreas Olli Eira
|
4
|
Karasjok
|
30/13
|
41/04
|
41/04
|
|
252
[+]
|
Total plassering |
1 |
Innledende |
30/13 |
pl.: 1 |
premie: 252 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
41/04 |
pl.: 1 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
41/04 |
pl.: 1 |
premie: |
|
2
|
Ivar Eira
|
4
|
Hammerfest
|
27/07
|
37/05
|
37/05
|
|
108
[+]
|
Total plassering |
2 |
Innledende |
27/07 |
pl.: 3 |
premie: 108 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
37/05 |
pl.: 2 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
37/05 |
pl.: 2 |
premie: |
|
3
|
Nathalie J. Losvar
|
4
|
Alta
|
29/13
|
36/04
|
36/04
|
|
180
[+]
|
Total plassering |
3 |
Innledende |
29/13 |
pl.: 2 |
premie: 180 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
36/04 |
pl.: 3 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
36/04 |
pl.: 3 |
premie: |
|
4
|
Miriam Amalie Pedersen
|
Eldre Junior 18-19 år
|
Hammerfest
|
28/11
|
36/03
|
36/03
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
4 |
Innledende |
28/11 |
pl.: 1 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
36/03 |
pl.: 1 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
36/03 |
pl.: 1 |
premie: |
|
5
|
Leif - Ronny J. Bjørklund
|
2
|
Hammerfest
|
25/09
|
34/05
|
34/05
|
|
120
[+]
|
Total plassering |
5 |
Innledende |
25/09 |
pl.: 2 |
premie: 120 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
34/05 |
pl.: 1 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
34/05 |
pl.: 1 |
premie: |
|
6
|
Vidar Olsen
|
4
|
Alta
|
24/08
|
33/06
|
33/06
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
6 |
Innledende |
24/08 |
pl.: 6 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
33/06 |
pl.: 4 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
33/06 |
pl.: 4 |
premie: |
|
7
|
Vidar Isaksen
|
3
|
Alta
|
23/08
|
33/03
|
33/03
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
7 |
Innledende |
23/08 |
pl.: 2 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
33/03 |
pl.: 1 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
33/03 |
pl.: 1 |
premie: |
|
8
|
Børge Nilsen
|
4
|
Hammerfest
|
25/07
|
33/01
|
33/01
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
8 |
Innledende |
25/07 |
pl.: 5 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
33/01 |
pl.: 5 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
33/01 |
pl.: 5 |
premie: |
|
9
|
Arnulf Losvar
|
V55
|
Alta
|
27/08
|
33/00
|
33/00
|
|
60
[+]
|
Total plassering |
9 |
Innledende |
27/08 |
pl.: 1 |
premie: 60 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
33/00 |
pl.: 1 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
33/00 |
pl.: 1 |
premie: |
|
10
|
Hedda Eide Olsen
|
Eldre Junior 18-19 år
|
Alta
|
25/09
|
32/02
|
32/02
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
10 |
Innledende |
25/09 |
pl.: 2 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
32/02 |
pl.: 2 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
32/02 |
pl.: 2 |
premie: |
|
11
|
Tom Vidar Moen Olsen
|
3
|
Hammerfest
|
22/08
|
31/04
|
31/04
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
11 |
Innledende |
22/08 |
pl.: 3 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
31/04 |
pl.: 2 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
31/04 |
pl.: 2 |
premie: |
|
12
|
Anita Tormodset
|
2
|
Hammerfest
|
25/09
|
28/00
|
28/00
|
|
180
[+]
|
Total plassering |
12 |
Innledende |
25/09 |
pl.: 1 |
premie: 180 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
28/00 |
pl.: 2 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
28/00 |
pl.: 2 |
premie: |
|
|
Jørn Arve Vedhugnes
|
5
|
Tana
|
30/19
|
30/19
|
30/19
|
|
60
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
30/19 |
pl.: 1 |
premie: 60 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
30/19 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
30/19 |
pl.: 1 |
premie: |
|
|
Idar Helmer Pedersen
|
3
|
Hammerfest
|
23/10
|
23/10
|
23/10
|
|
180
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
23/10 |
pl.: 1 |
premie: 180 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
23/10 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
23/10 |
pl.: 1 |
premie: |
|
|
Anne Jorunn Strand
|
2
|
Hammerfest
|
22/05
|
22/05
|
22/05
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
22/05 |
pl.: 3 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
22/05 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
22/05 |
pl.: 3 |
premie: |
|
|
Tom Eirik Malin
|
4
|
Tana
|
26/05
|
26/05
|
26/05
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
26/05 |
pl.: 4 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
26/05 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
26/05 |
pl.: 4 |
premie: |
|
|
Svein Tore Kristoffersen
|
2
|
Hammerfest
|
21/05
|
21/05
|
21/05
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
21/05 |
pl.: 4 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
21/05 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
21/05 |
pl.: 4 |
premie: |
|
|
Svein Ivar Paulsen
|
2
|
Hammerfest
|
13/03
|
13/03
|
13/03
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
13/03 |
pl.: 5 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
13/03 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
13/03 |
pl.: 5 |
premie: |
|
|
Henriette Larsen Kristoffersen
|
4
|
Hammerfest
|
23/07
|
23/07
|
23/07
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
23/07 |
pl.: 7 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
23/07 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
23/07 |
pl.: 7 |
premie: |
|
|
Tor Harry Mikkelsen
|
4
|
Alta
|
21/04
|
21/04
|
21/04
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
21/04 |
pl.: 8 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
21/04 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
21/04 |
pl.: 8 |
premie: |
|
|
Adrian Christoffer Pedersen
|
4
|
Hammerfest
|
20/01
|
20/01
|
20/01
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
20/01 |
pl.: 9 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
20/01 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
20/01 |
pl.: 9 |
premie: |
|