Du er her
Resultater for SM-Felt, stang og felthurtig
Tilbake til oversikten
Arrangør: Hammerfest Skytterlag Dato: 10 - lørdag 11. juni 2022
- Antall deltakere: 29
(Klasse 4=9, Klasse 3=1, Klasse 2=7, V55=2, V73=2, Eldre Junior 18-19 år=1, Junior 16-17 år=3, Rekrutt 11-13 år=2, Nybegynner voksen=2)
- Sum premieinnskudd: 1560 kr.
- Antall skytterlag: 5
1
|
Arnulf Losvar
|
V55
|
Alta
|
26/12
|
38/03
|
38/03
|
|
120
[+]
|
Total plassering |
1 |
Innledende |
26/12 |
pl.: 1 |
premie: 120 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
38/03 |
pl.: 1 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
38/03 |
pl.: 1 |
premie: |
|
2
|
Nils Andreas Olli Eira
|
4
|
Karasjok
|
26/09
|
37/04
|
37/04
|
|
252
[+]
|
Total plassering |
2 |
Innledende |
26/09 |
pl.: 1 |
premie: 252 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
37/04 |
pl.: 1 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
37/04 |
pl.: 1 |
premie: |
|
3
|
Benedicte Guttorm
|
4
|
Karasjok
|
24/05
|
35/06
|
35/06
|
|
180
[+]
|
Total plassering |
3 |
Innledende |
24/05 |
pl.: 2 |
premie: 180 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
35/06 |
pl.: 2 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
35/06 |
pl.: 2 |
premie: |
|
4
|
Conny J. Karlsen
|
4
|
Alta
|
23/05
|
34/02
|
34/02
|
|
108
[+]
|
Total plassering |
4 |
Innledende |
23/05 |
pl.: 3 |
premie: 108 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
34/02 |
pl.: 3 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
34/02 |
pl.: 3 |
premie: |
|
5
|
Tor Harry Mikkelsen
|
4
|
Alta
|
20/04
|
32/06
|
32/06
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
5 |
Innledende |
20/04 |
pl.: 7 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
32/06 |
pl.: 4 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
32/06 |
pl.: 4 |
premie: |
|
6
|
Adrian Christoffer Pedersen
|
4
|
Hammerfest
|
21/06
|
31/01
|
31/01
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
6 |
Innledende |
21/06 |
pl.: 4 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
31/01 |
pl.: 5 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
31/01 |
pl.: 5 |
premie: |
|
7
|
Lars Aleksander Haugan
|
3
|
Alta
|
21/08
|
30/04
|
30/04
|
|
60
[+]
|
Total plassering |
7 |
Innledende |
21/08 |
pl.: 1 |
premie: 60 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
30/04 |
pl.: 1 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
30/04 |
pl.: 1 |
premie: |
|
8
|
Tom Vidar Moen Olsen
|
2
|
Hammerfest
|
21/08
|
30/02
|
30/02
|
|
140
[+]
|
Total plassering |
8 |
Innledende |
21/08 |
pl.: 2 |
premie: 140 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
30/02 |
pl.: 1 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
30/02 |
pl.: 1 |
premie: |
|
8
|
Kurt Maurstad
|
2
|
Karasjok
|
20/04
|
30/02
|
30/02
|
|
84
[+]
|
Total plassering |
8 |
Innledende |
20/04 |
pl.: 3 |
premie: 84 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
30/02 |
pl.: 2 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
30/02 |
pl.: 2 |
premie: |
|
8
|
Børge Nilsen
|
4
|
Hammerfest
|
21/05
|
30/02
|
30/02
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
8 |
Innledende |
21/05 |
pl.: 5 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
30/02 |
pl.: 6 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
30/02 |
pl.: 6 |
premie: |
|
11
|
Svein Tore Kristoffersen
|
2
|
Hammerfest
|
19/06
|
29/03
|
29/03
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
11 |
Innledende |
19/06 |
pl.: 4 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
29/03 |
pl.: 3 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
29/03 |
pl.: 3 |
premie: |
|
12
|
Henriette Larsen Kristoffersen
|
4
|
Hammerfest
|
19/05
|
28/03
|
28/03
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
12 |
Innledende |
19/05 |
pl.: 8 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
28/03 |
pl.: 7 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
28/03 |
pl.: 7 |
premie: |
|
13
|
Anita Tormodset
|
2
|
Hammerfest
|
16/08
|
26/06
|
26/06
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
13 |
Innledende |
16/08 |
pl.: 6 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
26/06 |
pl.: 4 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
26/06 |
pl.: 4 |
premie: |
|
14
|
Miriam Amalie Pedersen
|
Eldre Junior 18-19 år
|
Hammerfest
|
18/05
|
26/03
|
26/03
|
|
60
[+]
|
Total plassering |
14 |
Innledende |
18/05 |
pl.: 1 |
premie: 60 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
26/03 |
pl.: 1 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
26/03 |
pl.: 1 |
premie: |
|
15
|
Roymond Makarewicz
|
2
|
Hammerfest
|
17/02
|
26/01
|
26/01
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
15 |
Innledende |
17/02 |
pl.: 5 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
26/01 |
pl.: 5 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
26/01 |
pl.: 5 |
premie: |
|
16
|
Svein Ivar Paulsen
|
2
|
Hammerfest
|
13/03
|
19/00
|
19/00
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
16 |
Innledende |
13/03 |
pl.: 7 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
19/00 |
pl.: 6 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
19/00 |
pl.: 6 |
premie: |
|
|
Jan Otto Kaino
|
2
|
Kvænangen
|
23/12
|
23/12
|
23/12
|
|
196
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
23/12 |
pl.: 1 |
premie: 196 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
23/12 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
23/12 |
pl.: 1 |
premie: |
|
|
Ole Sabbasen
|
V55
|
Tana
|
09/03
|
09/03
|
09/03
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
09/03 |
pl.: 2 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
09/03 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
09/03 |
pl.: 2 |
premie: |
|
|
Tom Eirik Malin
|
4
|
Tana
|
21/04
|
21/04
|
21/04
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
21/04 |
pl.: 6 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
21/04 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
21/04 |
pl.: 6 |
premie: |
|
|
Ivar Eira
|
4
|
Hammerfest
|
13/03
|
13/03
|
13/03
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
13/03 |
pl.: 9 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
13/03 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
13/03 |
pl.: 9 |
premie: |
|