120
|
Tore Nerli Hansen
|
2
|
Sande
|
24/11
|
|
24/11
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
120 |
Innledende |
24/11 |
pl.: 8 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
24/11 |
pl.: 8 |
premie: |
|
35
|
Eivind Igland
|
2
|
Imenes
|
29/10
|
|
29/10
|
|
379
[+]
|
Total plassering |
35 |
Innledende |
29/10 |
pl.: 1 |
premie: 379 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
29/10 |
pl.: 1 |
premie: |
|
78
|
Inge Markus Gjestvang
|
2
|
Imenes
|
26/16
|
|
26/16
|
|
278
[+]
|
Total plassering |
78 |
Innledende |
26/16 |
pl.: 3 |
premie: 278 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
26/16 |
pl.: 3 |
premie: |
|
149
|
Jan Erik Lundsbakken
|
2
|
Stange og Romedal
|
22/05
|
|
22/05
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
149 |
Innledende |
22/05 |
pl.: 15 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
22/05 |
pl.: 15 |
premie: |
|
140
|
Kjetil Sandvoll
|
2
|
Stange og Romedal
|
23/07
|
|
23/07
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
140 |
Innledende |
23/07 |
pl.: 12 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
23/07 |
pl.: 12 |
premie: |
|
118
|
Geir Rune Dregelid
|
2
|
Sande
|
24/13
|
|
24/13
|
|
80
[+]
|
Total plassering |
118 |
Innledende |
24/13 |
pl.: 7 |
premie: 80 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
24/13 |
pl.: 7 |
premie: |
|
143
|
Kjell Kristian Lunde
|
2
|
Tangen
|
23/06
|
|
23/06
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
143 |
Innledende |
23/06 |
pl.: 13 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
23/06 |
pl.: 13 |
premie: |
|
139
|
Olav Grostølen
|
2
|
Hallingskarvet
|
23/07
|
|
23/07
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
139 |
Innledende |
23/07 |
pl.: 11 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
23/07 |
pl.: 11 |
premie: |
|
90
|
Magne Råde
|
2
|
Forr
|
26/08
|
|
26/08
|
|
178
[+]
|
Total plassering |
90 |
Innledende |
26/08 |
pl.: 5 |
premie: 178 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
26/08 |
pl.: 5 |
premie: |
|
169
|
Espen Bekkevold
|
2
|
Eker
|
14/02
|
|
14/02
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
169 |
Innledende |
14/02 |
pl.: 19 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
14/02 |
pl.: 19 |
premie: |
|
165
|
Harald Holst
|
2
|
Eker
|
17/09
|
|
17/09
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
165 |
Innledende |
17/09 |
pl.: 18 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
17/09 |
pl.: 18 |
premie: |
|
170
|
Trond Magnus Strøm
|
2
|
Eker
|
14/02
|
|
14/02
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
170 |
Innledende |
14/02 |
pl.: 20 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
14/02 |
pl.: 20 |
premie: |
|
160
|
Nina Cecilie Granlund
|
2
|
Nannestad
|
19/05
|
|
19/05
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
160 |
Innledende |
19/05 |
pl.: 17 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
19/05 |
pl.: 17 |
premie: |
|
80
|
Lars Grette
|
2
|
Nordstrand
|
26/12
|
|
26/12
|
|
228
[+]
|
Total plassering |
80 |
Innledende |
26/12 |
pl.: 4 |
premie: 228 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
26/12 |
pl.: 4 |
premie: |
|
146
|
Lars Skår
|
2
|
Time
|
22/09
|
|
22/09
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
146 |
Innledende |
22/09 |
pl.: 14 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
22/09 |
pl.: 14 |
premie: |
|
137
|
Daniel Berg
|
2
|
Riflen/Skoger
|
23/09
|
|
23/09
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
137 |
Innledende |
23/09 |
pl.: 10 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
23/09 |
pl.: 10 |
premie: |
|
60
|
Geir Lam Andresen
|
2
|
Oslo Østre
|
27/19
|
|
27/19
|
|
328
[+]
|
Total plassering |
60 |
Innledende |
27/19 |
pl.: 2 |
premie: 328 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
27/19 |
pl.: 2 |
premie: |
|
112
|
Anne Liv Skjeggedal
|
2
|
Imenes
|
25/06
|
|
25/06
|
|
129
[+]
|
Total plassering |
112 |
Innledende |
25/06 |
pl.: 6 |
premie: 129 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
25/06 |
pl.: 6 |
premie: |
|
133
|
Simon Johannes Myhren
|
2
|
Spydeberg
|
23/13
|
|
23/13
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
133 |
Innledende |
23/13 |
pl.: 9 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
23/13 |
pl.: 9 |
premie: |
|
153
|
Maria Krohn
|
2
|
Klepp
|
21/07
|
|
21/07
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
153 |
Innledende |
21/07 |
pl.: 16 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
21/07 |
pl.: 16 |
premie: |
|
56
|
Ole Gustav Huser
|
3
|
Raumnes
|
28/09
|
|
28/09
|
|
321
[+]
|
Total plassering |
56 |
Innledende |
28/09 |
pl.: 1 |
premie: 321 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
28/09 |
pl.: 1 |
premie: |
|
155
|
David Davidsen
|
3
|
Sande
|
21/05
|
|
21/05
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
155 |
Innledende |
21/05 |
pl.: 8 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
21/05 |
pl.: 8 |
premie: |
|
82
|
Ørjan Metveit
|
3
|
Imenes
|
26/12
|
|
26/12
|
|
159
[+]
|
Total plassering |
82 |
Innledende |
26/12 |
pl.: 3 |
premie: 159 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
26/12 |
pl.: 3 |
premie: |
|
162
|
Bjarne Budsberg
|
3
|
Vinstra
|
18/07
|
|
18/07
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
162 |
Innledende |
18/07 |
pl.: 10 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
18/07 |
pl.: 10 |
premie: |
|
106
|
Karl Petter Elvestad
|
3
|
Trøgstad
|
25/10
|
|
25/10
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
106 |
Innledende |
25/10 |
pl.: 5 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
25/10 |
pl.: 5 |
premie: |
|
125
|
Terje Kvestad
|
3
|
Kongsberg
|
24/10
|
|
24/10
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
125 |
Innledende |
24/10 |
pl.: 7 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
24/10 |
pl.: 7 |
premie: |
|
94
|
Rolf Magne Hellevang
|
3
|
Nordbygda og Rand
|
26/07
|
|
26/07
|
|
80
[+]
|
Total plassering |
94 |
Innledende |
26/07 |
pl.: 4 |
premie: 80 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
26/07 |
pl.: 4 |
premie: |
|
157
|
Tom Kappelslåen
|
3
|
Lesja
|
20/09
|
|
20/09
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
157 |
Innledende |
20/09 |
pl.: 9 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
20/09 |
pl.: 9 |
premie: |
|
107
|
Paul Otto Vatne
|
3
|
Nordstrand
|
25/09
|
|
25/09
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
107 |
Innledende |
25/09 |
pl.: 6 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
25/09 |
pl.: 6 |
premie: |
|
70
|
Henrik Meum Stormo
|
3
|
Rygge
|
27/11
|
|
27/11
|
|
240
[+]
|
Total plassering |
70 |
Innledende |
27/11 |
pl.: 2 |
premie: 240 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
27/11 |
pl.: 2 |
premie: |
|
54
|
Bjørn Enerud
|
4
|
Sande
|
28/10
|
|
28/10
|
|
196
[+]
|
Total plassering |
54 |
Innledende |
28/10 |
pl.: 8 |
premie: 196 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
28/10 |
pl.: 8 |
premie: |
|
91
|
Kjell Strand Hovland
|
4
|
Klepp
|
26/08
|
|
26/08
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
91 |
Innledende |
26/08 |
pl.: 15 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
26/08 |
pl.: 15 |
premie: |
|
61
|
Ove Steinkjellå
|
4
|
Karmøy
|
27/18
|
|
27/18
|
|
166
[+]
|
Total plassering |
61 |
Innledende |
27/18 |
pl.: 9 |
premie: 166 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
27/18 |
pl.: 9 |
premie: |
|
101
|
Karl-Henrik Lund Brinch
|
4
|
Byneset
|
25/12
|
|
25/12
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
101 |
Innledende |
25/12 |
pl.: 18 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
25/12 |
pl.: 18 |
premie: |
|
142
|
Sverre Saxebøl
|
4
|
Frogn og Drøbak
|
23/07
|
|
23/07
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
142 |
Innledende |
23/07 |
pl.: 29 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
23/07 |
pl.: 29 |
premie: |
|
168
|
Bjørnar C. S. Galby
|
4
|
Frogn og Drøbak
|
15/03
|
|
15/03
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
168 |
Innledende |
15/03 |
pl.: 35 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
15/03 |
pl.: 35 |
premie: |
|
166
|
Jan Erik Fredriksen
|
4
|
Eker
|
17/03
|
|
17/03
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
166 |
Innledende |
17/03 |
pl.: 34 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
17/03 |
pl.: 34 |
premie: |
|
104
|
Anders Skaarud
|
4
|
Randsfjord
|
25/10
|
|
25/10
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
104 |
Innledende |
25/10 |
pl.: 20 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
25/10 |
pl.: 20 |
premie: |
|
16
|
Henrik Oppen
|
4
|
Oslo Østre
|
30/11
|
|
30/11
|
|
372
[+]
|
Total plassering |
16 |
Innledende |
30/11 |
pl.: 2 |
premie: 372 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
30/11 |
pl.: 2 |
premie: |
|
110
|
Tom Nyhaven
|
4
|
Søgne
|
25/08
|
|
25/08
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
110 |
Innledende |
25/08 |
pl.: 22 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
25/08 |
pl.: 22 |
premie: |
|
28
|
Rune Raknerud
|
4
|
Trøgstad
|
29/14
|
|
29/14
|
|
313
[+]
|
Total plassering |
28 |
Innledende |
29/14 |
pl.: 4 |
premie: 313 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
29/14 |
pl.: 4 |
premie: |
|
127
|
Per Stubberud
|
4
|
Askim
|
24/08
|
|
24/08
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
127 |
Innledende |
24/08 |
pl.: 26 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
24/08 |
pl.: 26 |
premie: |
|
72
|
Kristoffer Hansen
|
4
|
Eker
|
27/10
|
|
27/10
|
|
109
[+]
|
Total plassering |
72 |
Innledende |
27/10 |
pl.: 11 |
premie: 109 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
27/10 |
pl.: 11 |
premie: |
|
77
|
Jørn Vikhagen
|
4
|
Jondalen
|
26/16
|
|
26/16
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
77 |
Innledende |
26/16 |
pl.: 13 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
26/16 |
pl.: 13 |
premie: |
|
98
|
Hanne Waag
|
4
|
Surnadal
|
25/15
|
|
25/15
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
98 |
Innledende |
25/15 |
pl.: 17 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
25/15 |
pl.: 17 |
premie: |
|
147
|
Kenneth Esaiassen
|
4
|
Kongsberg
|
22/09
|
|
22/09
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
147 |
Innledende |
22/09 |
pl.: 30 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
22/09 |
pl.: 30 |
premie: |
|
25
|
Pål Kristian Kværneng
|
4
|
Løiten
|
29/15
|
|
29/15
|
|
342
[+]
|
Total plassering |
25 |
Innledende |
29/15 |
pl.: 3 |
premie: 342 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
29/15 |
pl.: 3 |
premie: |
|
108
|
Jo Ivar Løvseth
|
4
|
Løiten
|
25/09
|
|
25/09
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
108 |
Innledende |
25/09 |
pl.: 21 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
25/09 |
pl.: 21 |
premie: |
|
92
|
Knut Sigurd Totland
|
4
|
Nes og Bromma
|
26/08
|
|
26/08
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
92 |
Innledende |
26/08 |
pl.: 16 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
26/08 |
pl.: 16 |
premie: |
|
71
|
Halvor Kongsjorden
|
4
|
Rollag og Veggli
|
27/10
|
|
27/10
|
|
138
[+]
|
Total plassering |
71 |
Innledende |
27/10 |
pl.: 10 |
premie: 138 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
27/10 |
pl.: 10 |
premie: |
|
11
|
Torkel Strøm
|
4
|
Eidskog
|
30/15
|
|
30/15
|
|
402
[+]
|
Total plassering |
11 |
Innledende |
30/15 |
pl.: 1 |
premie: 402 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
30/15 |
pl.: 1 |
premie: |
|
48
|
Ole Gudem
|
4
|
Asker
|
28/13
|
|
28/13
|
|
225
[+]
|
Total plassering |
48 |
Innledende |
28/13 |
pl.: 7 |
premie: 225 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
28/13 |
pl.: 7 |
premie: |
|
141
|
Jostein Rubbås-Risvik
|
4
|
Øvre Målselv
|
23/07
|
|
23/07
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
141 |
Innledende |
23/07 |
pl.: 28 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
23/07 |
pl.: 28 |
premie: |
|
126
|
Tore Skryten
|
4
|
Raumnes
|
24/09
|
|
24/09
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
126 |
Innledende |
24/09 |
pl.: 25 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
24/09 |
pl.: 25 |
premie: |
|
113
|
Arne Erik Nilsen
|
4
|
Raumnes
|
25/06
|
|
25/06
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
113 |
Innledende |
25/06 |
pl.: 23 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
25/06 |
pl.: 23 |
premie: |
|
156
|
Tore Kampen
|
4
|
Ringebu og Fåvang
|
21/04
|
|
21/04
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
156 |
Innledende |
21/04 |
pl.: 33 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
21/04 |
pl.: 33 |
premie: |
|
151
|
Dag Andre Hauge
|
4
|
Sunnylven
|
21/09
|
|
21/09
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
151 |
Innledende |
21/09 |
pl.: 32 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
21/09 |
pl.: 32 |
premie: |
|
32
|
Gunstein Lauvrak
|
4
|
Nordstrand
|
29/12
|
|
29/12
|
|
283
[+]
|
Total plassering |
32 |
Innledende |
29/12 |
pl.: 5 |
premie: 283 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
29/12 |
pl.: 5 |
premie: |
|
103
|
Jarle Tvinnereim
|
4
|
Kristiansand og Omegn
|
25/10
|
|
25/10
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
103 |
Innledende |
25/10 |
pl.: 19 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
25/10 |
pl.: 19 |
premie: |
|
81
|
Bjørnar Rasmussen Aurdal
|
4
|
Sykkylven og Stranda
|
26/12
|
|
26/12
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
81 |
Innledende |
26/12 |
pl.: 14 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
26/12 |
pl.: 14 |
premie: |
|
75
|
Thor Einar Aurdal
|
4
|
Sykkylven og Stranda
|
27/08
|
|
27/08
|
|
80
[+]
|
Total plassering |
75 |
Innledende |
27/08 |
pl.: 12 |
premie: 80 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
27/08 |
pl.: 12 |
premie: |
|
115
|
Terje Allum
|
4
|
Siljan
|
25/05
|
|
25/05
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
115 |
Innledende |
25/05 |
pl.: 24 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
25/05 |
pl.: 24 |
premie: |
|
136
|
Jo Kristian Bergum
|
4
|
Byneset
|
23/09
|
|
23/09
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
136 |
Innledende |
23/09 |
pl.: 27 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
23/09 |
pl.: 27 |
premie: |
|
148
|
Hans Petter Aas-Hveem
|
4
|
Rygge
|
22/07
|
|
22/07
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
148 |
Innledende |
22/07 |
pl.: 31 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
22/07 |
pl.: 31 |
premie: |
|
171
|
Per Olav Tangen
|
4
|
Tingelstad
|
07/02
|
|
07/02
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
171 |
Innledende |
07/02 |
pl.: 36 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
07/02 |
pl.: 36 |
premie: |
|
36
|
Jørn Hansson
|
4
|
Løiten
|
29/10
|
|
29/10
|
|
254
[+]
|
Total plassering |
36 |
Innledende |
29/10 |
pl.: 6 |
premie: 254 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
29/10 |
pl.: 6 |
premie: |
|
95
|
Hege Jødahl
|
5
|
Blaker
|
26/06
|
|
26/06
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
95 |
Innledende |
26/06 |
pl.: 48 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
26/06 |
pl.: 48 |
premie: |
|
10
|
Steinar Rudseter
|
5
|
Blaker
|
30/16
|
|
30/16
|
|
277
[+]
|
Total plassering |
10 |
Innledende |
30/16 |
pl.: 9 |
premie: 277 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
30/16 |
pl.: 9 |
premie: |
|
114
|
Tor-Arne Solbakken
|
5
|
Rygge
|
25/06
|
|
25/06
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
114 |
Innledende |
25/06 |
pl.: 53 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
25/06 |
pl.: 53 |
premie: |
|
3
|
Øyvind Haugen
|
5
|
Høland/Bjørkelangen
|
30/20
|
|
30/20
|
|
385
[+]
|
Total plassering |
3 |
Innledende |
30/20 |
pl.: 2 |
premie: 385 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
30/20 |
pl.: 2 |
premie: |
|
124
|
Ola Fjuk-Herje
|
5
|
Urskog
|
24/10
|
|
24/10
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
124 |
Innledende |
24/10 |
pl.: 58 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
24/10 |
pl.: 58 |
premie: |
|
76
|
Geir Atle Metveit
|
5
|
Imenes
|
26/17
|
|
26/17
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
76 |
Innledende |
26/17 |
pl.: 43 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
26/17 |
pl.: 43 |
premie: |
|
45
|
Helene Storenes
|
5
|
Imenes
|
28/15
|
|
28/15
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
45 |
Innledende |
28/15 |
pl.: 30 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
28/15 |
pl.: 30 |
premie: |
|
86
|
Kjetil jr. Igland
|
5
|
Imenes
|
26/10
|
|
26/10
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
86 |
Innledende |
26/10 |
pl.: 47 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
26/10 |
pl.: 47 |
premie: |
|
84
|
Morten Støen
|
5
|
Randsfjord
|
26/11
|
|
26/11
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
84 |
Innledende |
26/11 |
pl.: 46 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
26/11 |
pl.: 46 |
premie: |
|
66
|
Roger Hals
|
5
|
Kristiansund
|
27/13
|
|
27/13
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
66 |
Innledende |
27/13 |
pl.: 41 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
27/13 |
pl.: 41 |
premie: |
|
63
|
Odd Martin Nythe
|
5
|
Frogn og Drøbak
|
27/16
|
|
27/16
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
63 |
Innledende |
27/16 |
pl.: 38 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
27/16 |
pl.: 38 |
premie: |
|
119
|
Monica Saxebøl
|
5
|
Frogn og Drøbak
|
24/11
|
|
24/11
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
119 |
Innledende |
24/11 |
pl.: 54 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
24/11 |
pl.: 54 |
premie: |
|
14
|
Jan Kåre Moland
|
5
|
Drangedal
|
30/13
|
|
30/13
|
|
231
[+]
|
Total plassering |
14 |
Innledende |
30/13 |
pl.: 12 |
premie: 231 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
30/13 |
pl.: 12 |
premie: |
|
59
|
Inge Hvitås
|
5
|
Kjølsdalen
|
28/08
|
|
28/08
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
59 |
Innledende |
28/08 |
pl.: 37 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
28/08 |
pl.: 37 |
premie: |
|
34
|
Liv Sollesnes
|
5
|
Jondal
|
29/11
|
|
29/11
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
34 |
Innledende |
29/11 |
pl.: 24 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
29/11 |
pl.: 24 |
premie: |
|
24
|
Anne Ingeborg Sogn Øiom
|
5
|
Randsfjord
|
29/15
|
|
29/15
|
|
140
[+]
|
Total plassering |
24 |
Innledende |
29/15 |
pl.: 18 |
premie: 140 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
29/15 |
pl.: 18 |
premie: |
|
150
|
Tore Johansen
|
5
|
Oslo Østre
|
21/12
|
|
21/12
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
150 |
Innledende |
21/12 |
pl.: 64 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
21/12 |
pl.: 64 |
premie: |
|
6
|
Kurt Eirik Bekkevold
|
5
|
Sørskogbygda
|
30/17
|
|
30/17
|
|
339
[+]
|
Total plassering |
6 |
Innledende |
30/17 |
pl.: 5 |
premie: 339 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
30/17 |
pl.: 5 |
premie: |
|
6
|
Sverre Brovoll
|
5
|
Oslo Østre
|
30/17
|
|
30/17
|
|
339
[+]
|
Total plassering |
6 |
Innledende |
30/17 |
pl.: 5 |
premie: 339 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
30/17 |
pl.: 5 |
premie: |
|
64
|
Lars Bugge
|
5
|
Frogn og Drøbak
|
27/15
|
|
27/15
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
64 |
Innledende |
27/15 |
pl.: 39 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
27/15 |
pl.: 39 |
premie: |
|
26
|
Daniel Sørli
|
5
|
Urskog
|
29/15
|
|
29/15
|
|
125
[+]
|
Total plassering |
26 |
Innledende |
29/15 |
pl.: 19 |
premie: 125 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
29/15 |
pl.: 19 |
premie: |
|
4
|
Tor Harald Lund
|
5
|
Søgne
|
30/19
|
|
30/19
|
|
370
[+]
|
Total plassering |
4 |
Innledende |
30/19 |
pl.: 3 |
premie: 370 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
30/19 |
pl.: 3 |
premie: |
|
38
|
Mette Elisabeth Finnestad
|
5
|
Søgne
|
28/19
|
|
28/19
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
38 |
Innledende |
28/19 |
pl.: 26 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
28/19 |
pl.: 26 |
premie: |
|
52
|
Hans Petter Nyengen
|
5
|
Trøgstad
|
28/12
|
|
28/12
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
52 |
Innledende |
28/12 |
pl.: 35 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
28/12 |
pl.: 35 |
premie: |
|
40
|
Roger Nilsen
|
5
|
Tynset
|
28/18
|
|
28/18
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
40 |
Innledende |
28/18 |
pl.: 28 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
28/18 |
pl.: 28 |
premie: |
|
22
|
Adrian Aasegaard
|
5
|
Tynset
|
29/17
|
|
29/17
|
|
170
[+]
|
Total plassering |
22 |
Innledende |
29/17 |
pl.: 16 |
premie: 170 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
29/17 |
pl.: 16 |
premie: |
|
109
|
Bjørn Lieng
|
5
|
Hallingskarvet
|
25/08
|
|
25/08
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
109 |
Innledende |
25/08 |
pl.: 52 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
25/08 |
pl.: 52 |
premie: |
|
27
|
Ann Kristin Årskog Vikhagen
|
5
|
Jondalen
|
29/15
|
|
29/15
|
|
110
[+]
|
Total plassering |
27 |
Innledende |
29/15 |
pl.: 20 |
premie: 110 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
29/15 |
pl.: 20 |
premie: |
|
122
|
Ola Vangen
|
5
|
Sunnylven
|
24/10
|
|
24/10
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
122 |
Innledende |
24/10 |
pl.: 56 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
24/10 |
pl.: 56 |
premie: |
|
47
|
Ingar Waag
|
5
|
Surnadal
|
28/14
|
|
28/14
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
47 |
Innledende |
28/14 |
pl.: 31 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
28/14 |
pl.: 31 |
premie: |
|
138
|
Sigbjørn Hausberg
|
5
|
Surnadal
|
23/08
|
|
23/08
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
138 |
Innledende |
23/08 |
pl.: 62 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
23/08 |
pl.: 62 |
premie: |
|
121
|
Karl-Tore Gjengstø
|
5
|
Aalesund
|
24/10
|
|
24/10
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
121 |
Innledende |
24/10 |
pl.: 55 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
24/10 |
pl.: 55 |
premie: |
|
163
|
Ivar Skaar Pedersen
|
5
|
Langevåg
|
18/06
|
|
18/06
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
163 |
Innledende |
18/06 |
pl.: 66 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
18/06 |
pl.: 66 |
premie: |
|
12
|
Ingrid Finnestad
|
5
|
Skjeberg
|
30/15
|
|
30/15
|
|
262
[+]
|
Total plassering |
12 |
Innledende |
30/15 |
pl.: 10 |
premie: 262 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
30/15 |
pl.: 10 |
premie: |
|