Du er her
Resultater for KM Felt Søndre krets
Tilbake til oversikten
Arrangør: Mosjøen Skytterlag Dato: 23. april 2022
- Antall deltakere: 53
(Klasse 5=8, Klasse 4=9, Klasse 3=3, Klasse 2=2, V55=6, V65=5, V73=8, Eldre Junior 18-19 år=1, Eldre rekrutt 14-15 år=1, Rekrutt 11-13 år=3, Nybegynner ung=2, HK416=4, Kikkertklassen=1, =6)
- Sum premieinnskudd: 3763 kr.
- Antall skytterlag: 17
6
|
Alexander Albertsen
|
4
|
Mosjøen
|
25/11
(6)
|
25/00
|
25/00
(6)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
25/11 |
pl.: 6 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
25/00 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
25/00 |
pl.: 6 |
premie: |
|
9
|
Morten Eriksen
|
4
|
Mosjøen
|
17/14
(9)
|
17/14
|
17/14
(9)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
17/14 |
pl.: 9 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
17/14 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
17/14 |
pl.: 9 |
premie: |
|
4
|
Øyvind Abel
|
4
|
Grane
|
26/07
(4)
|
26/00
|
26/00
(4)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
26/07 |
pl.: 4 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
26/00 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
26/00 |
pl.: 4 |
premie: |
|
3
|
Siv Svartisdal
|
4
|
Røvassdalen
|
26/11
(3)
|
26/00
|
26/00
(3)
|
|
162
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
26/11 |
pl.: 3 |
premie: 162 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
26/00 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
26/00 |
pl.: 3 |
premie: |
|
5
|
Ben Helland
|
4
|
Alteren
|
25/16
(5)
|
25/00
|
25/00
(5)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
25/16 |
pl.: 5 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
25/00 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
25/00 |
pl.: 5 |
premie: |
|
7
|
Carl Konow
|
4
|
Nesna
|
25/11
(7)
|
25/00
|
25/00
(7)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
25/11 |
pl.: 7 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
25/00 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
25/00 |
pl.: 7 |
premie: |
|
8
|
Einar Spillum
|
4
|
Bodø Østre
|
24/10
(8)
|
24/00
|
24/00
(8)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
24/10 |
pl.: 8 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
24/00 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
24/00 |
pl.: 8 |
premie: |
|
1
|
Nils Johan Johansen
|
4
|
Nesna
|
29/16
(1)
|
40/03
(2)
|
40/03
(2)
|
|
379
[+]
|
Total plassering |
8 |
Innledende |
29/16 |
pl.: 1 |
premie: 379 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/03 |
pl.: 2 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
40/03 |
pl.: 2 |
premie: |
|
2
|
Runar Finvåg
|
4
|
Bodø Østre
|
28/08
(2)
|
40/09
(1)
|
40/09
(1)
|
|
269
[+]
|
Total plassering |
4 |
Innledende |
28/08 |
pl.: 2 |
premie: 269 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/09 |
pl.: 1 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
40/09 |
pl.: 1 |
premie: |
|