|
Leif Atle Beisland
|
2
|
Imenes
|
|
31/10
|
|
|
198
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
31/10 |
pl.: 3 |
premie: 198 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Eivind Igland
|
2
|
Imenes
|
|
22/13
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
22/13 |
pl.: 11 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Inge Markus Gjestvang
|
2
|
Imenes
|
|
31/14
|
|
|
284
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
31/14 |
pl.: 1 |
premie: 284 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Jacob Andre Torgersen
|
2
|
Ugland
|
|
20/7
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
20/7 |
pl.: 15 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Jan Yngve Eilertsen
|
2
|
Holum
|
|
29/6
|
|
|
101
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
29/6 |
pl.: 6 |
premie: 101 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Ådne Jenssen
|
2
|
Mandal
|
|
27/11
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
27/11 |
pl.: 8 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Kjell Bang
|
2
|
Holum
|
|
30/12
|
|
|
162
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
30/12 |
pl.: 4 |
premie: 162 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Geir Bernhard Øksendal
|
2
|
Holum
|
|
24/4
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
24/4 |
pl.: 9 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Jonas Sodeland Øksendal
|
2
|
Holum
|
|
31/11
|
|
|
235
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
31/11 |
pl.: 2 |
premie: 235 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Jane Vigemyr Johnsen
|
2
|
Heddeland og Breland
|
|
22/4
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
22/4 |
pl.: 12 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Rune Iveland
|
2
|
Øvrebø
|
|
17/2
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
17/2 |
pl.: 17 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Jannike Eidså
|
2
|
Greipstad
|
|
22/3
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
22/3 |
pl.: 13 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Lars Skår
|
2
|
Time
|
|
29/14
|
|
|
125
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
29/14 |
pl.: 5 |
premie: 125 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Anne Liv Skjeggedal
|
2
|
Imenes
|
|
21/9
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
21/9 |
pl.: 14 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Arne Skuland
|
2
|
Kristiansand og Omegn
|
|
28/10
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
28/10 |
pl.: 7 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Terje Dale
|
2
|
Laudal
|
|
19/2
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
19/2 |
pl.: 16 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Odd Arne Haugedal
|
2
|
Birkenes
|
|
23/9
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
23/9 |
pl.: 10 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Ørjan Metveit
|
3
|
Imenes
|
|
33/13
|
|
|
212
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
33/13 |
pl.: 2 |
premie: 212 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Eilef Stalleland
|
3
|
Imenes
|
|
24/5
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
24/5 |
pl.: 11 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Odd Alexander Gyland
|
3
|
Kvinesdal
|
|
30/16
|
|
|
144
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
30/16 |
pl.: 3 |
premie: 144 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Tor Ståle Knaben
|
3
|
Holum
|
|
30/7
|
|
|
121
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
30/7 |
pl.: 4 |
premie: 121 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Jan Dalene
|
3
|
Kristiansand og Omegn
|
|
28/6
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
28/6 |
pl.: 10 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Lars Fredrik Gyland
|
3
|
Kristiansand og Omegn
|
|
29/14
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
29/14 |
pl.: 7 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Terje Bronebakk
|
3
|
Vennesla
|
|
18/7
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
18/7 |
pl.: 12 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Arne Hægestøyl
|
3
|
Dølemo
|
|
28/8
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
28/8 |
pl.: 8 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Kjell Tore Skarmyr
|
3
|
Dølemo
|
|
18/5
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
18/5 |
pl.: 13 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Malin Lauvrak
|
3
|
Dølemo
|
|
30/7
|
|
|
99
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
30/7 |
pl.: 5 |
premie: 99 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Inge Eftevand
|
3
|
Evje og Hornnes
|
|
34/17
|
|
|
269
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
34/17 |
pl.: 1 |
premie: 269 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Kai Ågedal
|
3
|
Evje og Hornnes
|
|
29/15
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
29/15 |
pl.: 6 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Tommy Dale
|
3
|
Evje og Hornnes
|
|
28/7
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
28/7 |
pl.: 9 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
John Karsten Øglænd
|
4
|
Time
|
|
30/11
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
30/11 |
pl.: 9 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Tom Nyhaven
|
4
|
Søgne
|
|
30/17
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
30/17 |
pl.: 8 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Geir Hauge
|
4
|
Mælum
|
|
31/13
|
|
|
152
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
31/13 |
pl.: 5 |
premie: 152 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Emil Hauge
|
4
|
Mælum
|
|
35/16
|
|
|
314
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
35/16 |
pl.: 1 |
premie: 314 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Kjetil Knutsen
|
4
|
Kvinesdal
|
|
32/12
|
|
|
184
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
32/12 |
pl.: 4 |
premie: 184 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Atle Lid
|
4
|
Evje og Hornnes
|
|
27/4
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
27/4 |
pl.: 14 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Aage V Espedal
|
4
|
Gann
|
|
28/4
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
28/4 |
pl.: 12 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Arild Valand
|
4
|
Mandal
|
|
0/0
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
0/0 |
pl.: 21 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Geir Lie
|
4
|
Holum
|
|
28/9
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
28/9 |
pl.: 10 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Karen Sodeland Øksendal
|
4
|
Holum
|
|
16/2
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
16/2 |
pl.: 18 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Børge Sløgedal
|
4
|
Heddeland og Breland
|
|
14/4
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
14/4 |
pl.: 20 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Espen Elias Vigemyr
|
4
|
Heddeland og Breland
|
|
15/0
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
15/0 |
pl.: 19 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Bjørn Mølland
|
4
|
Greipstad
|
|
24/8
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
24/8 |
pl.: 15 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Alf Olav Skeivoll
|
4
|
Greipstad
|
|
31/12
|
|
|
130
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
31/12 |
pl.: 6 |
premie: 130 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Jarle Tvinnereim
|
4
|
Kristiansand og Omegn
|
|
33/14
|
|
|
217
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
33/14 |
pl.: 3 |
premie: 217 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Kenneth Rakkestad
|
4
|
Vennesla
|
|
28/8
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
28/8 |
pl.: 11 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Fred Erik Berge
|
4
|
Laudal
|
|
34/17
|
|
|
260
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
34/17 |
pl.: 2 |
premie: 260 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Terje Allum
|
4
|
Siljan
|
|
31/9
|
|
|
108
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
31/9 |
pl.: 7 |
premie: 108 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Egil Vegsund
|
4
|
Evje og Hornnes
|
|
24/7
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
24/7 |
pl.: 16 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Preben Øidne
|
4
|
Grindølen
|
|
27/16
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
27/16 |
pl.: 13 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Gustav Rosland
|
4
|
Tørdal
|
|
23/1
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
23/1 |
pl.: 17 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Geir Atle Metveit
|
5
|
Imenes
|
|
36/23
|
|
|
192
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
36/23 |
pl.: 5 |
premie: 192 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Helene Storenes
|
5
|
Imenes
|
|
34/23
|
|
|
101
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
34/23 |
pl.: 9 |
premie: 101 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Kjetil jr. Igland
|
5
|
Imenes
|
|
31/15
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
31/15 |
pl.: 15 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Jan Kåre Moland
|
5
|
Drangedal
|
|
37/29
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
37/29 |
pl.: 1 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Inge Hvitås
|
5
|
Kjølsdalen
|
|
36/23
|
|
|
210
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
36/23 |
pl.: 4 |
premie: 210 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Tore Byberg
|
5
|
Mandal
|
|
36/12
|
|
|
174
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
36/12 |
pl.: 6 |
premie: 174 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Arnfinn Bakkevoll
|
5
|
Søgne
|
|
34/18
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
34/18 |
pl.: 10 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Tor Harald Lund
|
5
|
Søgne
|
|
37/22
|
|
|
237
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
37/22 |
pl.: 3 |
premie: 237 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Mette Elisabeth Finnestad
|
5
|
Søgne
|
|
33/22
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
33/22 |
pl.: 12 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Andreas Finnestad Lund
|
5
|
Søgne
|
|
26/7
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
26/7 |
pl.: 23 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Stig Lid
|
5
|
Evje og Hornnes
|
|
20/4
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
20/4 |
pl.: 25 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Kenneth Stubstad
|
5
|
Mandal
|
|
33/11
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
33/11 |
pl.: 14 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Espen Stubstad
|
5
|
Mandal
|
|
30/14
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
30/14 |
pl.: 20 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Steinar Skoland
|
5
|
Lyngdal
|
|
33/12
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
33/12 |
pl.: 13 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
May Elin Frøyland
|
5
|
Lyngdal
|
|
31/14
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
31/14 |
pl.: 17 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Tor Arnfinn Homme
|
5
|
Kristiansand og Omegn
|
|
37/24
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
37/24 |
pl.: 2 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Andreas Vigemyr
|
5
|
Heddeland og Breland
|
|
22/6
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
22/6 |
pl.: 24 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Lars Kristian Solheim
|
5
|
Vegårshei
|
|
31/15
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
31/15 |
pl.: 16 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Einar Tunheim
|
5
|
Hå
|
|
27/7
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
27/7 |
pl.: 21 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Sindre Tunheim
|
5
|
Hå
|
|
19/5
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
19/5 |
pl.: 26 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Trond Inge Rødland
|
5
|
Klepp
|
|
30/18
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
30/18 |
pl.: 18 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Tore Rødland
|
5
|
Klepp
|
|
35/27
|
|
|
147
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
35/27 |
pl.: 7 |
premie: 147 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Line Rødland
|
5
|
Klepp
|
|
35/17
|
|
|
128
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
35/17 |
pl.: 8 |
premie: 128 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Reidar Ågedal
|
5
|
Grindølen
|
|
30/17
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
30/17 |
pl.: 19 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Tor Christian Mathisen
|
5
|
Bamble
|
|
34/16
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
34/16 |
pl.: 11 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Kai Egil Berntsen
|
5
|
Froland
|
|
0/0
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
0/0 |
pl.: 27 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Leif Sindre Modalsli Kongevold
|
5
|
Flikka
|
|
26/9
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
26/9 |
pl.: 22 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Anders Edvin Gusdal
|
V55
|
Imenes
|
|
34/16
|
|
|
326
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
34/16 |
pl.: 1 |
premie: 326 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Anders Metveit
|
V55
|
Imenes
|
|
30/16
|
|
|
139
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
30/16 |
pl.: 5 |
premie: 139 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Kåre Storenes
|
V55
|
Imenes
|
|
30/10
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
30/10 |
pl.: 7 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Kåre Haugvaldstad
|
V55
|
Gjesdal
|
|
27/15
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
27/15 |
pl.: 10 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Johan Arthur Nygård
|
V55
|
Kristiansand og Omegn
|
|
31/18
|
|
|
238
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
31/18 |
pl.: 2 |
premie: 238 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Magne Lorentzen
|
V55
|
Søgne
|
|
27/11
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
27/11 |
pl.: 11 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Stein Feyling Østbøll
|
V55
|
Birkenes
|
|
24/4
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
24/4 |
pl.: 16 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Oddvar Kvåle
|
V55
|
Holum
|
|
29/15
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
29/15 |
pl.: 8 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Arild Gunnar Rasmussen
|
V55
|
Holum
|
|
26/10
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
26/10 |
pl.: 12 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Georg Gulbrandsen
|
V55
|
Dølemo
|
|
30/18
|
|
|
189
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
30/18 |
pl.: 3 |
premie: 189 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Viggo Hanssen
|
V55
|
Heddeland og Breland
|
|
19/4
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
19/4 |
pl.: 18 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Ole Håkon Eidså
|
V55
|
Greipstad
|
|
24/6
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
24/6 |
pl.: 15 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Johan Sørli
|
V55
|
Søgne
|
|
22/10
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
22/10 |
pl.: 17 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Håvard Forsdal
|
V55
|
Rise og Løddesøl
|
|
29/12
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
29/12 |
pl.: 9 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Stein Taanevig
|
V55
|
Mandal
|
|
30/11
|
|
|
114
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
30/11 |
pl.: 6 |
premie: 114 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Arild Håkedal
|
V55
|
Dølemo
|
|
25/9
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
25/9 |
pl.: 14 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Krister Engvoll
|
V55
|
Kristiansand og Omegn
|
|
25/13
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
25/13 |
pl.: 13 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Bjørn Bjellerås
|
V55
|
Imenes
|
|
30/17
|
|
|
164
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
30/17 |
pl.: 4 |
premie: 164 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Kristian Storenes
|
Eldre Junior 18-19 år
|
Imenes
|
|
33/11
|
|
|
83
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
33/11 |
pl.: 2 |
premie: 83 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Benjamin Langenes Nyhaven
|
Eldre Junior 18-19 år
|
Søgne
|
|
32/13
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
32/13 |
pl.: 3 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Caroline Finnestad Lund
|
Eldre Junior 18-19 år
|
Søgne
|
|
36/19
|
|
|
157
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
36/19 |
pl.: 1 |
premie: 157 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Inger Marie Bringsdal
|
Eldre Junior 18-19 år
|
Holum
|
|
21/6
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
21/6 |
pl.: 6 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|