Du er her
Resultater for Samlagsstevne felt
Tilbake til oversikten
Arrangør: Halsa (Nordmør) Skytterlag Dato: 3. juli 2021
- Antall deltakere: 75
(Klasse 5=4, Klasse 4=7, Klasse 3=4, Klasse 2=2, Klasse 1=1, V55=10, V65=10, V73=11, Eldre Junior 18-19 år=3, Junior 16-17 år=4, Eldre rekrutt 14-15 år=10, Rekrutt 11-13 år=2, Nybegynner ung=1, HK416=3, Jegerklassen Kun LS2024=1, Nybegynner voksen=2)
- Sum premieinnskudd: 5350 kr.
- Antall skytterlag: 17
3
|
Gunnar Øyen
|
V55
|
Aspøy og Straumsnes
|
29/15
(3)
|
41/22
(1)
|
41/22
(1)
|
|
167
[+]
|
Total plassering |
3 |
Innledende |
29/15 |
pl.: 3 |
premie: 167 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
41/22 |
pl.: 1 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
41/22 |
pl.: 1 |
premie: |
|
10
|
Bjørn Snekvik
|
V55
|
Bæverdalen
|
30/11
(2)
|
39/11
(2)
|
39/11
(2)
|
|
225
[+]
|
Total plassering |
10 |
Innledende |
30/11 |
pl.: 2 |
premie: 225 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
39/11 |
pl.: 2 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
39/11 |
pl.: 2 |
premie: |
|
13
|
Erling Kanestrøm
|
V55
|
Smøla
|
30/18
(1)
|
38/21
(3)
|
38/21
(3)
|
|
284
[+]
|
Total plassering |
13 |
Innledende |
30/18 |
pl.: 1 |
premie: 284 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
38/21 |
pl.: 3 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
38/21 |
pl.: 3 |
premie: |
|
15
|
Bjørn Brevik
|
V55
|
Kristiansund
|
28/8
(4)
|
38/13
(4)
|
38/13
(4)
|
|
124
[+]
|
Total plassering |
15 |
Innledende |
28/8 |
pl.: 4 |
premie: 124 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
38/13 |
pl.: 4 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
38/13 |
pl.: 4 |
premie: |
|
18
|
Ulf Hendseth
|
V55
|
Valsøyfjord
|
27/7
(5)
|
37/8
(5)
|
37/8
(5)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
18 |
Innledende |
27/7 |
pl.: 5 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
37/8 |
pl.: 5 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
37/8 |
pl.: 5 |
premie: |
|
24
|
Oddbjørn Bolme
|
V55
|
Rindal
|
23/9
(9)
|
34/10
(6)
|
34/10
(6)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
24 |
Innledende |
23/9 |
pl.: 9 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
34/10 |
pl.: 6 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
34/10 |
pl.: 6 |
premie: |
|
25
|
Kjell Otnes
|
V55
|
Valsøyfjord
|
25/8
(6)
|
33/9
(7)
|
33/9
(7)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
25 |
Innledende |
25/8 |
pl.: 6 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
33/9 |
pl.: 7 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
33/9 |
pl.: 7 |
premie: |
|
27
|
Alf Erik Bolme
|
V55
|
Rindal
|
24/9
(8)
|
32/10
(8)
|
32/10
(8)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
27 |
Innledende |
24/9 |
pl.: 8 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
32/10 |
pl.: 8 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
32/10 |
pl.: 8 |
premie: |
|
28
|
Bjørn Haugen
|
V55
|
Valsøyfjord
|
25/7
(7)
|
25/7
(9)
|
25/7
(9)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
28 |
Innledende |
25/7 |
pl.: 7 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
25/7 |
pl.: 9 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
25/7 |
pl.: 9 |
premie: |
|
29
|
Ivar Maalen
|
V55
|
Surnadal
|
23/6
(10)
|
23/6
(10)
|
23/6
(10)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
29 |
Innledende |
23/6 |
pl.: 10 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
23/6 |
pl.: 10 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
23/6 |
pl.: 10 |
premie: |
|