Du er her
Resultater for SM-Felt
Tilbake til oversikten
Arrangør: Alta Skytterlag Dato: 7. august 2021
- Antall deltakere: 33
(Klasse 4=7, Klasse 3=1, Klasse 2=7, V55=2, V65=2, V73=2, Eldre Junior 18-19 år=2, Junior 16-17 år=3, Eldre rekrutt 14-15 år=1, Rekrutt 11-13 år=2, HK416=1, Kikkertklassen=3)
- Sum premieinnskudd: 1720 kr.
- Antall skytterlag: 7
1
|
Benedicte Guttorm
|
4
|
Karasjok
|
29/19
|
41/07
|
41/07
|
Gylt/Stjerne
|
196
[+]
|
Total plassering |
1 |
Innledende |
29/19 |
pl.: 1 |
premie: 196 |
Medalje |
Gylt/Stjerne |
Sum innledende + finale |
41/07 |
pl.: 1 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
41/07 |
pl.: 1 |
premie: |
|
2
|
Arnulf Losvar
|
V55
|
Alta
|
28/13
|
40/03
|
40/03
|
Gylt/Stjerne
|
120
[+]
|
Total plassering |
2 |
Innledende |
28/13 |
pl.: 1 |
premie: 120 |
Medalje |
Gylt/Stjerne |
Sum innledende + finale |
40/03 |
pl.: 1 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
40/03 |
pl.: 1 |
premie: |
|
3
|
Adrian Christoffer Pedersen
|
Eldre Junior 18-19 år
|
Hammerfest
|
27/10
|
39/05
|
39/05
|
Nammo sølv m/diplom
|
0
[+]
|
Total plassering |
3 |
Innledende |
27/10 |
pl.: 2 |
premie: |
Medalje |
Nammo sølv m/diplom |
Sum innledende + finale |
39/05 |
pl.: 1 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
39/05 |
pl.: 1 |
premie: |
|
6
|
Vidar Olsen
|
2
|
Alta
|
25/15
|
36/03
|
36/03
|
Gylt/Stjerne
|
140
[+]
|
Total plassering |
6 |
Innledende |
25/15 |
pl.: 2 |
premie: 140 |
Medalje |
Gylt/Stjerne |
Sum innledende + finale |
36/03 |
pl.: 1 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
36/03 |
pl.: 1 |
premie: |
|
14
|
Vidar Isaksen
|
3
|
Alta
|
24/13
|
30/00
|
30/00
|
|
60
[+]
|
Total plassering |
14 |
Innledende |
24/13 |
pl.: 1 |
premie: 60 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
30/00 |
pl.: 1 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
30/00 |
pl.: 1 |
premie: |
|
4
|
Nils Andreas Olli Eira
|
4
|
Karasjok
|
27/11
|
38/06
|
38/06
|
|
84
[+]
|
Total plassering |
4 |
Innledende |
27/11 |
pl.: 3 |
premie: 84 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
38/06 |
pl.: 2 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
38/06 |
pl.: 2 |
premie: |
|
5
|
Nathalie J. Losvar
|
Eldre Junior 18-19 år
|
Alta
|
27/12
|
37/05
|
37/05
|
Ungdomsmedalje sølv
|
120
[+]
|
Total plassering |
5 |
Innledende |
27/12 |
pl.: 1 |
premie: 120 |
Medalje |
Ungdomsmedalje sølv |
Sum innledende + finale |
37/05 |
pl.: 2 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
37/05 |
pl.: 2 |
premie: |
|
9
|
Kurt Maurstad
|
2
|
Karasjok
|
23/06
|
33/02
|
33/02
|
Sølv/Stjerne
|
0
[+]
|
Total plassering |
9 |
Innledende |
23/06 |
pl.: 4 |
premie: |
Medalje |
Sølv/Stjerne |
Sum innledende + finale |
33/02 |
pl.: 2 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
33/02 |
pl.: 2 |
premie: |
|
10
|
Lars Daniel Isaksen
|
V55
|
Alta
|
26/06
|
32/02
|
32/02
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
10 |
Innledende |
26/06 |
pl.: 2 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
32/02 |
pl.: 2 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
32/02 |
pl.: 2 |
premie: |
|
7
|
Ivar Eira
|
4
|
Hammerfest
|
28/12
|
35/02
|
35/02
|
|
140
[+]
|
Total plassering |
7 |
Innledende |
28/12 |
pl.: 2 |
premie: 140 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
35/02 |
pl.: 3 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
35/02 |
pl.: 3 |
premie: |
|
15
|
Svein Ivar Paulsen
|
2
|
Hammerfest
|
19/06
|
25/01
|
25/01
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
15 |
Innledende |
19/06 |
pl.: 6 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
25/01 |
pl.: 3 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
25/01 |
pl.: 3 |
premie: |
|
8
|
Ragnhild Maurstad
|
4
|
Karasjok
|
25/09
|
34/03
|
34/03
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
8 |
Innledende |
25/09 |
pl.: 4 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
34/03 |
pl.: 4 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
34/03 |
pl.: 4 |
premie: |
|
16
|
Tom Vidar Moen Olsen
|
2
|
Hammerfest
|
18/05
|
21/02
|
21/02
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
16 |
Innledende |
18/05 |
pl.: 7 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
21/02 |
pl.: 4 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
21/02 |
pl.: 4 |
premie: |
|
10
|
Conny J. Karlsen
|
4
|
Alta
|
24/06
|
32/02
|
32/02
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
10 |
Innledende |
24/06 |
pl.: 6 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
32/02 |
pl.: 5 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
32/02 |
pl.: 5 |
premie: |
|
12
|
Tor Harry Mikkelsen
|
4
|
Alta
|
24/06
|
31/00
|
31/00
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
12 |
Innledende |
24/06 |
pl.: 5 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
31/00 |
pl.: 6 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
31/00 |
pl.: 6 |
premie: |
|
13
|
Idar Helmer Pedersen
|
4
|
Hammerfest
|
23/12
|
30/03
|
30/03
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
13 |
Innledende |
23/12 |
pl.: 7 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
30/03 |
pl.: 7 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
30/03 |
pl.: 7 |
premie: |
|
|
Stig-Morten Larsen
|
2
|
Storfjord
|
28/15
|
28/15
|
28/15
|
|
196
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/15 |
pl.: 1 |
premie: 196 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
28/15 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
28/15 |
pl.: 1 |
premie: |
|
|
Lill-Synnøve Larsen
|
2
|
Storfjord
|
24/09
|
24/09
|
24/09
|
|
84
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
24/09 |
pl.: 3 |
premie: 84 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
24/09 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
24/09 |
pl.: 3 |
premie: |
|
|
Jan Otto Kaino
|
2
|
Kvænangen
|
22/13
|
22/13
|
22/13
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
22/13 |
pl.: 5 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
22/13 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
22/13 |
pl.: 5 |
premie: |
|