1
|
Tor Arnfinn Homme
|
5
|
Kristiansand og Omegn
|
30/21
(1)
|
|
30/21
(1)
|
|
366
[+]
|
Total plassering |
1 |
Innledende |
30/21 |
pl.: 1 |
premie: 366 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
30/21 |
pl.: 1 |
premie: |
|
2
|
Anne Ingeborg Sogn Øiom
|
5
|
Randsfjord
|
30/20
(2)
|
|
30/20
(2)
|
|
355
[+]
|
Total plassering |
2 |
Innledende |
30/20 |
pl.: 2 |
premie: 355 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
30/20 |
pl.: 2 |
premie: |
|
3
|
Geir Atle Metveit
|
5
|
Imenes
|
30/20
(3)
|
|
30/20
(3)
|
|
343
[+]
|
Total plassering |
3 |
Innledende |
30/20 |
pl.: 3 |
premie: 343 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
30/20 |
pl.: 3 |
premie: |
|
4
|
Thomas Krågtorp
|
5
|
Råde
|
30/19
(4)
|
|
30/19
(4)
|
|
332
[+]
|
Total plassering |
4 |
Innledende |
30/19 |
pl.: 4 |
premie: 332 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
30/19 |
pl.: 4 |
premie: |
|
5
|
Hans Kristian Wear
|
5
|
Styrvoll
|
30/19
(5)
|
|
30/19
(5)
|
|
320
[+]
|
Total plassering |
5 |
Innledende |
30/19 |
pl.: 5 |
premie: 320 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
30/19 |
pl.: 5 |
premie: |
|
6
|
Sverre Brovoll
|
5
|
Oslo Østre
|
30/18
(6)
|
|
30/18
(6)
|
|
309
[+]
|
Total plassering |
6 |
Innledende |
30/18 |
pl.: 6 |
premie: 309 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
30/18 |
pl.: 6 |
premie: |
|
7
|
Egil Magne Hammervold
|
5
|
Eidsvåg og Eidsøra
|
30/17
(7)
|
|
30/17
(7)
|
|
298
[+]
|
Total plassering |
7 |
Innledende |
30/17 |
pl.: 7 |
premie: 298 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
30/17 |
pl.: 7 |
premie: |
|
8
|
Roger Nilsen
|
5
|
Tynset
|
30/17
(8)
|
|
30/17
(8)
|
|
286
[+]
|
Total plassering |
9 |
Innledende |
30/17 |
pl.: 8 |
premie: 286 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
30/17 |
pl.: 8 |
premie: |
|
9
|
Pål Øyvind Ørmen
|
5
|
Råde
|
30/16
(9)
|
|
30/16
(9)
|
|
275
[+]
|
Total plassering |
10 |
Innledende |
30/16 |
pl.: 9 |
premie: 275 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
30/16 |
pl.: 9 |
premie: |
|
10
|
Kurt Eirik Bekkevold
|
5
|
Sørskogbygda
|
30/15
(10)
|
|
30/15
(10)
|
|
264
[+]
|
Total plassering |
11 |
Innledende |
30/15 |
pl.: 10 |
premie: 264 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
30/15 |
pl.: 10 |
premie: |
|
11
|
Mette Elisabeth Finnestad
|
5
|
Søgne
|
30/14
(11)
|
|
30/14
(11)
|
|
253
[+]
|
Total plassering |
12 |
Innledende |
30/14 |
pl.: 11 |
premie: 253 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
30/14 |
pl.: 11 |
premie: |
|
12
|
Thomas Baar
|
5
|
Tynset
|
30/14
(12)
|
|
30/14
(12)
|
|
241
[+]
|
Total plassering |
13 |
Innledende |
30/14 |
pl.: 12 |
premie: 241 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
30/14 |
pl.: 12 |
premie: |
|
13
|
Bjørn Roar Hagavold
|
5
|
Stjernen
|
30/12
(13)
|
|
30/12
(13)
|
|
230
[+]
|
Total plassering |
14 |
Innledende |
30/12 |
pl.: 13 |
premie: 230 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
30/12 |
pl.: 13 |
premie: |
|
14
|
Åse Marit Myrvang
|
5
|
Høland/Bjørkelangen
|
30/12
(14)
|
|
30/12
(14)
|
|
219
[+]
|
Total plassering |
15 |
Innledende |
30/12 |
pl.: 14 |
premie: 219 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
30/12 |
pl.: 14 |
premie: |
|
15
|
Lars Bugge
|
5
|
Frogn og Drøbak
|
29/20
(15)
|
|
29/20
(15)
|
|
208
[+]
|
Total plassering |
18 |
Innledende |
29/20 |
pl.: 15 |
premie: 208 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
29/20 |
pl.: 15 |
premie: |
|
16
|
Ingrid Finnestad
|
5
|
Løiten
|
29/19
(16)
|
|
29/19
(16)
|
|
197
[+]
|
Total plassering |
19 |
Innledende |
29/19 |
pl.: 16 |
premie: 197 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
29/19 |
pl.: 16 |
premie: |
|
17
|
Roger Hals
|
5
|
Kristiansund
|
29/17
(17)
|
|
29/17
(17)
|
|
185
[+]
|
Total plassering |
24 |
Innledende |
29/17 |
pl.: 17 |
premie: 185 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
29/17 |
pl.: 17 |
premie: |
|
18
|
Lars Kristian Solheim
|
5
|
Vegårshei
|
29/16
(18)
|
|
29/16
(18)
|
|
174
[+]
|
Total plassering |
25 |
Innledende |
29/16 |
pl.: 18 |
premie: 174 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
29/16 |
pl.: 18 |
premie: |
|
19
|
Kristian Storenes
|
5
|
Imenes
|
29/16
(19)
|
|
29/16
(19)
|
|
163
[+]
|
Total plassering |
26 |
Innledende |
29/16 |
pl.: 19 |
premie: 163 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
29/16 |
pl.: 19 |
premie: |
|
20
|
Hege Jødahl
|
5
|
Blaker
|
29/15
(20)
|
|
29/15
(20)
|
|
152
[+]
|
Total plassering |
27 |
Innledende |
29/15 |
pl.: 20 |
premie: 152 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
29/15 |
pl.: 20 |
premie: |
|
21
|
Trond Bergan
|
5
|
Jondalen
|
29/14
(21)
|
|
29/14
(21)
|
|
141
[+]
|
Total plassering |
30 |
Innledende |
29/14 |
pl.: 21 |
premie: 141 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
29/14 |
pl.: 21 |
premie: |
|
22
|
Runar Tveito
|
5
|
Lunde
|
29/13
(22)
|
|
29/13
(22)
|
|
130
[+]
|
Total plassering |
36 |
Innledende |
29/13 |
pl.: 22 |
premie: 130 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
29/13 |
pl.: 22 |
premie: |
|
23
|
Henrik Sandås
|
5
|
Enebakk
|
29/12
(23)
|
|
29/12
(23)
|
|
119
[+]
|
Total plassering |
37 |
Innledende |
29/12 |
pl.: 23 |
premie: 119 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
29/12 |
pl.: 23 |
premie: |
|
24
|
Liv Sollesnes
|
5
|
Jondal
|
29/12
(24)
|
|
29/12
(24)
|
|
108
[+]
|
Total plassering |
38 |
Innledende |
29/12 |
pl.: 24 |
premie: 108 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
29/12 |
pl.: 24 |
premie: |
|
25
|
Steinar Skoland
|
5
|
Lyngdal
|
29/10
(25)
|
|
29/10
(25)
|
|
97
[+]
|
Total plassering |
40 |
Innledende |
29/10 |
pl.: 25 |
premie: 97 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
29/10 |
pl.: 25 |
premie: |
|
26
|
Vidar Auve
|
5
|
Hallingskarvet
|
29/09
(26)
|
|
29/09
(26)
|
|
86
[+]
|
Total plassering |
41 |
Innledende |
29/09 |
pl.: 26 |
premie: 86 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
29/09 |
pl.: 26 |
premie: |
|
27
|
Øyvind Haugen
|
5
|
Høland/Bjørkelangen
|
28/19
(27)
|
|
28/19
(27)
|
|
75
[+]
|
Total plassering |
42 |
Innledende |
28/19 |
pl.: 27 |
premie: 75 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
28/19 |
pl.: 27 |
premie: |
|
28
|
Kjetil jr. Igland
|
5
|
Imenes
|
28/17
(28)
|
|
28/17
(28)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
43 |
Innledende |
28/17 |
pl.: 28 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
28/17 |
pl.: 28 |
premie: |
|
29
|
Nils Thomas Valand
|
5
|
Aurland
|
28/14
(29)
|
|
28/14
(29)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
47 |
Innledende |
28/14 |
pl.: 29 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
28/14 |
pl.: 29 |
premie: |
|
30
|
Terese Maristad
|
5
|
Høland/Bjørkelangen
|
28/13
(30)
|
|
28/13
(30)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
53 |
Innledende |
28/13 |
pl.: 30 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
28/13 |
pl.: 30 |
premie: |
|
31
|
Kjell Strand Hovland
|
5
|
Klepp
|
28/13
(31)
|
|
28/13
(31)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
54 |
Innledende |
28/13 |
pl.: 31 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
28/13 |
pl.: 31 |
premie: |
|
32
|
Ann Kristin Årskog Vikhagen
|
5
|
Jondalen
|
28/13
(32)
|
|
28/13
(32)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
55 |
Innledende |
28/13 |
pl.: 32 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
28/13 |
pl.: 32 |
premie: |
|
33
|
John Olav Solaas
|
5
|
Trondenes
|
28/12
(33)
|
|
28/12
(33)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
58 |
Innledende |
28/12 |
pl.: 33 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
28/12 |
pl.: 33 |
premie: |
|
34
|
Helena Metveit
|
5
|
Imenes
|
28/12
(34)
|
|
28/12
(34)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
59 |
Innledende |
28/12 |
pl.: 34 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
28/12 |
pl.: 34 |
premie: |
|
35
|
Thomas Bråthen
|
5
|
Høland/Bjørkelangen
|
28/09
(35)
|
|
28/09
(35)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
62 |
Innledende |
28/09 |
pl.: 35 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
28/09 |
pl.: 35 |
premie: |
|
36
|
Karl-Tore Gjengstø
|
5
|
Aalesund
|
28/08
(36)
|
|
28/08
(36)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
64 |
Innledende |
28/08 |
pl.: 36 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
28/08 |
pl.: 36 |
premie: |
|
37
|
Anders Haugen
|
5
|
Lom og Skjåk
|
28/08
(37)
|
|
28/08
(37)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
66 |
Innledende |
28/08 |
pl.: 37 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
28/08 |
pl.: 37 |
premie: |
|
38
|
Tore Fulsaas
|
5
|
Rollag og Veggli
|
28/05
(38)
|
|
28/05
(38)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
67 |
Innledende |
28/05 |
pl.: 38 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
28/05 |
pl.: 38 |
premie: |
|
39
|
Tor Harald Lund
|
5
|
Søgne
|
27/18
(39)
|
|
27/18
(39)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
70 |
Innledende |
27/18 |
pl.: 39 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
27/18 |
pl.: 39 |
premie: |
|
40
|
Ivar Skaar Pedersen
|
5
|
Langevåg
|
27/16
(40)
|
|
27/16
(40)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
71 |
Innledende |
27/16 |
pl.: 40 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
27/16 |
pl.: 40 |
premie: |
|
41
|
Ingar Waag
|
5
|
Surnadal
|
27/16
(41)
|
|
27/16
(41)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
72 |
Innledende |
27/16 |
pl.: 41 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
27/16 |
pl.: 41 |
premie: |
|
42
|
Sindre Nordvik
|
5
|
Løiten
|
27/16
(42)
|
|
27/16
(42)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
73 |
Innledende |
27/16 |
pl.: 42 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
27/16 |
pl.: 42 |
premie: |
|
43
|
Morten Støen
|
5
|
Randsfjord
|
27/14
(43)
|
|
27/14
(43)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
77 |
Innledende |
27/14 |
pl.: 43 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
27/14 |
pl.: 43 |
premie: |
|
44
|
Monica Saxebøl
|
5
|
Frogn og Drøbak
|
27/12
(44)
|
|
27/12
(44)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
80 |
Innledende |
27/12 |
pl.: 44 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
27/12 |
pl.: 44 |
premie: |
|
45
|
Trym Blegeberg Skibrek
|
5
|
Jondalen
|
27/11
(45)
|
|
27/11
(45)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
85 |
Innledende |
27/11 |
pl.: 45 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
27/11 |
pl.: 45 |
premie: |
|
46
|
Anders Warlo Totland
|
5
|
Nes og Bromma
|
27/09
(46)
|
|
27/09
(46)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
87 |
Innledende |
27/09 |
pl.: 46 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
27/09 |
pl.: 46 |
premie: |
|
47
|
Hannah Johansen
|
5
|
Time
|
27/08
(47)
|
|
27/08
(47)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
90 |
Innledende |
27/08 |
pl.: 47 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
27/08 |
pl.: 47 |
premie: |
|
48
|
Ola Petter Transet
|
5
|
Imenes
|
27/03
(48)
|
|
27/03
(48)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
91 |
Innledende |
27/03 |
pl.: 48 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
27/03 |
pl.: 48 |
premie: |
|
49
|
Helene Storenes
|
5
|
Imenes
|
26/18
(49)
|
|
26/18
(49)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
92 |
Innledende |
26/18 |
pl.: 49 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
26/18 |
pl.: 49 |
premie: |
|
50
|
Adrian Aasegaard
|
5
|
Tynset
|
26/17
(50)
|
|
26/17
(50)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
93 |
Innledende |
26/17 |
pl.: 50 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
26/17 |
pl.: 50 |
premie: |
|
51
|
Lise Grønhovd
|
5
|
Sigdal
|
26/13
(51)
|
|
26/13
(51)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
100 |
Innledende |
26/13 |
pl.: 51 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
26/13 |
pl.: 51 |
premie: |
|
52
|
Kenneth Esaiassen
|
5
|
Kongsberg
|
26/12
(52)
|
|
26/12
(52)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
103 |
Innledende |
26/12 |
pl.: 52 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
26/12 |
pl.: 52 |
premie: |
|
53
|
Henrik Oppen
|
5
|
Oslo Østre
|
26/11
(53)
|
|
26/11
(53)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
107 |
Innledende |
26/11 |
pl.: 53 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
26/11 |
pl.: 53 |
premie: |
|
54
|
Inge Hvitås
|
5
|
Kjølsdalen
|
26/11
(54)
|
|
26/11
(54)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
108 |
Innledende |
26/11 |
pl.: 54 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
26/11 |
pl.: 54 |
premie: |
|
55
|
Daniel Sørli
|
5
|
Sunndal
|
26/10
(55)
|
|
26/10
(55)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
109 |
Innledende |
26/10 |
pl.: 55 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
26/10 |
pl.: 55 |
premie: |
|
56
|
Arne Erik Nilsen
|
5
|
Raumnes
|
26/06
(56)
|
|
26/06
(56)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
112 |
Innledende |
26/06 |
pl.: 56 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
26/06 |
pl.: 56 |
premie: |
|
57
|
Terje Grøterud
|
5
|
Sigdal
|
25/14
(57)
|
|
25/14
(57)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
114 |
Innledende |
25/14 |
pl.: 57 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
25/14 |
pl.: 57 |
premie: |
|
58
|
Lars Guldbrandsen
|
5
|
Eidskog
|
25/11
(58)
|
|
25/11
(58)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
117 |
Innledende |
25/11 |
pl.: 58 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
25/11 |
pl.: 58 |
premie: |
|
59
|
Endre Hagelund
|
5
|
Nidaros
|
24/18
(59)
|
|
24/18
(59)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
123 |
Innledende |
24/18 |
pl.: 59 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
24/18 |
pl.: 59 |
premie: |
|
60
|
Line Rødland
|
5
|
Klepp
|
24/17
(60)
|
|
24/17
(60)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
124 |
Innledende |
24/17 |
pl.: 60 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
24/17 |
pl.: 60 |
premie: |
|
61
|
Kim-André Aannestad Lund
|
5
|
Jondalen
|
24/15
(61)
|
|
24/15
(61)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
125 |
Innledende |
24/15 |
pl.: 61 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
24/15 |
pl.: 61 |
premie: |
|
62
|
Jørand Aas
|
5
|
Lunde
|
24/12
(62)
|
|
24/12
(62)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
126 |
Innledende |
24/12 |
pl.: 62 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
24/12 |
pl.: 62 |
premie: |
|
63
|
Kjell Oddvar Frøysa
|
5
|
Sunnylven
|
24/11
(63)
|
|
24/11
(63)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
127 |
Innledende |
24/11 |
pl.: 63 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
24/11 |
pl.: 63 |
premie: |
|
64
|
Britt Nesteby
|
5
|
Tynset
|
24/10
(64)
|
|
24/10
(64)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
128 |
Innledende |
24/10 |
pl.: 64 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
24/10 |
pl.: 64 |
premie: |
|
65
|
Marte Bjerkaas Nisja
|
5
|
Sunndal
|
24/09
(65)
|
|
24/09
(65)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
131 |
Innledende |
24/09 |
pl.: 65 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
24/09 |
pl.: 65 |
premie: |
|
66
|
Roar Sandås
|
5
|
Enebakk
|
24/08
(66)
|
|
24/08
(66)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
132 |
Innledende |
24/08 |
pl.: 66 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
24/08 |
pl.: 66 |
premie: |
|
67
|
May Elin Frøyland
|
5
|
Lyngdal
|
23/12
(67)
|
|
23/12
(67)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
136 |
Innledende |
23/12 |
pl.: 67 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
23/12 |
pl.: 67 |
premie: |
|
68
|
Regine Langbakk
|
5
|
Gjerpen
|
23/12
(68)
|
|
23/12
(68)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
137 |
Innledende |
23/12 |
pl.: 68 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
23/12 |
pl.: 68 |
premie: |
|
69
|
Tore Rødland
|
5
|
Klepp
|
23/11
(69)
|
|
23/11
(69)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
138 |
Innledende |
23/11 |
pl.: 69 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
23/11 |
pl.: 69 |
premie: |
|
70
|
Martin Sandås
|
5
|
Enebakk
|
22/12
(70)
|
|
22/12
(70)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
149 |
Innledende |
22/12 |
pl.: 70 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
22/12 |
pl.: 70 |
premie: |
|
71
|
Tore Johansen
|
5
|
Oslo Østre
|
22/11
(71)
|
|
22/11
(71)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
151 |
Innledende |
22/11 |
pl.: 71 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
22/11 |
pl.: 71 |
premie: |
|
72
|
Bjørn Lennart Vorre
|
5
|
Styrvoll
|
22/05
(72)
|
|
22/05
(72)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
157 |
Innledende |
22/05 |
pl.: 72 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
22/05 |
pl.: 72 |
premie: |
|
73
|
Tor Christian Mathisen
|
5
|
Bamble
|
22/05
(73)
|
|
22/05
(73)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
158 |
Innledende |
22/05 |
pl.: 73 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
22/05 |
pl.: 73 |
premie: |
|
74
|
Gaute Grøterud
|
5
|
Sigdal
|
21/13
(74)
|
|
21/13
(74)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
162 |
Innledende |
21/13 |
pl.: 74 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
21/13 |
pl.: 74 |
premie: |
|
75
|
Trond Inge Rødland
|
5
|
Klepp
|
20/06
(75)
|
|
20/06
(75)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
175 |
Innledende |
20/06 |
pl.: 75 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
20/06 |
pl.: 75 |
premie: |
|
76
|
Ivar Rinde
|
5
|
Riflen/Skoger
|
19/14
(76)
|
|
19/14
(76)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
179 |
Innledende |
19/14 |
pl.: 76 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
19/14 |
pl.: 76 |
premie: |
|
77
|
Ivar Fivelstad
|
5
|
Sunnylven
|
18/03
(77)
|
|
18/03
(77)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
185 |
Innledende |
18/03 |
pl.: 77 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
18/03 |
pl.: 77 |
premie: |
|
78
|
Linda Herland
|
5
|
Hedrum
|
16/06
(78)
|
|
16/06
(78)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
194 |
Innledende |
16/06 |
pl.: 78 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
16/06 |
pl.: 78 |
premie: |
|
79
|
Tore Egil Halse
|
5
|
Trondhjems
|
13/04
(79)
|
|
13/04
(79)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
195 |
Innledende |
13/04 |
pl.: 79 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
13/04 |
pl.: 79 |
premie: |
|