Du er her
Resultater for Samlagsstevne Stang og felthurtig 2020
Tilbake til oversikten
Arrangør: Aalesund Skyttarlag Dato: 23. august 2020
- Antall deltakere: 17
(Klasse 5=6, Klasse 4=4, Klasse 3=1, Klasse 2=2, Klasse 1=1, Junior 16-17 år=3, =1)
- Sum premieinnskudd:
- Antall skytterlag: 7
|
Karl Tore Gjengstø
|
5
|
Aalesund
|
25
|
|
|
0
[+]
|
|
|
Stang |
poeng: 25 |
pl.: 1 |
Finale stang |
poeng: |
pl.: |
Premie |
|
Total plassering |
|
|
|
|
|
|
|
Ivar Skaar Pedersen
|
4
|
Langevåg
|
22
|
|
|
0
[+]
|
|
|
Stang |
poeng: 22 |
pl.: 1 |
Finale stang |
poeng: |
pl.: |
Premie |
|
Total plassering |
|
|
|
|
|
|
|
Dag Andre Hauge
|
5
|
Sunnylven
|
20
|
|
|
0
[+]
|
|
|
Stang |
poeng: 20 |
pl.: 2 |
Finale stang |
poeng: |
pl.: |
Premie |
|
Total plassering |
|
|
|
|
|
|
|
Ivar Fivelstad
|
5
|
Sunnylven
|
18
|
|
|
0
[+]
|
|
|
Stang |
poeng: 18 |
pl.: 3 |
Finale stang |
poeng: |
pl.: |
Premie |
|
Total plassering |
|
|
|
|
|
|
|
Lars Høybakk
|
5
|
Langevåg
|
17
|
|
|
0
[+]
|
|
|
Stang |
poeng: 17 |
pl.: 4 |
Finale stang |
poeng: |
pl.: |
Premie |
|
Total plassering |
|
|
|
|
|
|
|
Rune Kristoffersen
|
4
|
Langevåg
|
17
|
|
|
0
[+]
|
|
|
Stang |
poeng: 17 |
pl.: 2 |
Finale stang |
poeng: |
pl.: |
Premie |
|
Total plassering |
|
|
|
|
|
|
|
Lennart Tennfjord
|
4
|
Engesetdal/Skodje
|
16
|
|
|
0
[+]
|
|
|
Stang |
poeng: 16 |
pl.: 3 |
Finale stang |
poeng: |
pl.: |
Premie |
|
Total plassering |
|
|
|
|
|
|
|
Rikard Reiten
|
2
|
Hildre og Brattvåg
|
16
|
|
|
0
[+]
|
|
|
Stang |
poeng: 16 |
pl.: 1 |
Finale stang |
poeng: |
pl.: |
Premie |
|
Total plassering |
|
|
|
|
|
|
|
Tom Olav Moldskred
|
|
NROF Søre Sunnmøre
|
16
|
|
|
0
[+]
|
|
|
Stang |
poeng: 16 |
pl.: 1 |
Finale stang |
poeng: |
pl.: |
Premie |
|
Total plassering |
|
|
|
|
|
|
|
Kristian Frøysadal Hauge
|
4
|
Sunnylven
|
15
|
|
|
0
[+]
|
|
|
Stang |
poeng: 15 |
pl.: 4 |
Finale stang |
poeng: |
pl.: |
Premie |
|
Total plassering |
|
|
|
|
|
|
|
Isak Frøysadal Hauge
|
Junior 16-17 år
|
Sunnylven
|
14
|
|
|
0
[+]
|
|
|
Stang |
poeng: 14 |
pl.: 1 |
Finale stang |
poeng: |
pl.: |
Premie |
|
Total plassering |
|
|
|
|
|
|
|
Are Hestetun
|
5
|
Engesetdal/Skodje
|
14
|
|
|
0
[+]
|
|
|
Stang |
poeng: 14 |
pl.: 5 |
Finale stang |
poeng: |
pl.: |
Premie |
|
Total plassering |
|
|
|
|
|
|
|
Roger Vangen
|
2
|
Stranda
|
13
|
|
|
0
[+]
|
|
|
Stang |
poeng: 13 |
pl.: 2 |
Finale stang |
poeng: |
pl.: |
Premie |
|
Total plassering |
|
|
|
|
|
|
|
Ola-Johan Dybvik
|
Junior 16-17 år
|
Langevåg
|
13
|
|
|
0
[+]
|
|
|
Stang |
poeng: 13 |
pl.: 2 |
Finale stang |
poeng: |
pl.: |
Premie |
|
Total plassering |
|
|
|
|
|
|
|
Torbjørn Høybakk
|
3
|
Langevåg
|
12
|
|
|
0
[+]
|
|
|
Stang |
poeng: 12 |
pl.: 1 |
Finale stang |
poeng: |
pl.: |
Premie |
|
Total plassering |
|
|
|
|
|
|
|
Kjell Oddvar Frøysa
|
5
|
Sunnylven
|
12
|
|
|
0
[+]
|
|
|
Stang |
poeng: 12 |
pl.: 6 |
Finale stang |
poeng: |
pl.: |
Premie |
|
Total plassering |
|
|
|
|
|
|
|
Kirsti Frøysadal Hauge
|
1
|
Sunnylven
|
11
|
|
|
0
[+]
|
|
|
Stang |
poeng: 11 |
pl.: 1 |
Finale stang |
poeng: |
pl.: |
Premie |
|
Total plassering |
|
|
|
|
|
|
|
Elise Erstad
|
Junior 16-17 år
|
Langevåg
|
5
|
|
|
0
[+]
|
|
|
Stang |
poeng: 5 |
pl.: 3 |
Finale stang |
poeng: |
pl.: |
Premie |
|
Total plassering |
|
|
|
|
|
|