36
|
Max Bolte
|
2
|
Alvdal
|
11/1
|
|
11/1
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
36 |
Innledende |
11/1 |
pl.: 3 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
11/1 |
pl.: 3 |
premie: |
|
18
|
Stein Sandnes
|
2
|
Glåmos
|
28/9
|
|
28/9
|
|
225
[+]
|
Total plassering |
18 |
Innledende |
28/9 |
pl.: 1 |
premie: 225 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
28/9 |
pl.: 1 |
premie: |
|
24
|
Kurt Fiva
|
2
|
Isfjorden og Åndalsnes
|
26/9
|
|
26/9
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
24 |
Innledende |
26/9 |
pl.: 2 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
26/9 |
pl.: 2 |
premie: |
|
25
|
Morten Dølhaug Reinertsen
|
3
|
Alvdal
|
26/8
|
|
26/8
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
25 |
Innledende |
26/8 |
pl.: 4 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
26/8 |
pl.: |
premie: |
|
9
|
Silje Hammervold
|
3
|
Eidsvåg og Eidsøra
|
29/17
|
|
29/17
|
|
184
[+]
|
Total plassering |
9 |
Innledende |
29/17 |
pl.: 1 |
premie: 184 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
29/17 |
pl.: |
premie: |
|
15
|
Tore Hagestande
|
3
|
Lesja
|
28/15
|
|
28/15
|
|
116
[+]
|
Total plassering |
15 |
Innledende |
28/15 |
pl.: 2 |
premie: 116 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
28/15 |
pl.: |
premie: |
|
23
|
Eva Karin Tilset
|
3
|
Opdal og Midtbygden
|
26/15
|
|
26/15
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
23 |
Innledende |
26/15 |
pl.: 3 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
26/15 |
pl.: |
premie: |
|
19
|
Ken Roger Stø
|
4
|
Vinstra
|
28/8
|
|
28/8
|
|
147
[+]
|
Total plassering |
19 |
Innledende |
28/8 |
pl.: 3 |
premie: 147 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
28/8 |
pl.: |
premie: |
|
28
|
Jørn Strypet
|
4
|
Alvdal
|
25/7
|
|
25/7
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
28 |
Innledende |
25/7 |
pl.: 6 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
25/7 |
pl.: |
premie: |
|
4
|
Hanne Waag
|
4
|
Surnadal
|
30/13
|
|
30/13
|
|
309
[+]
|
Total plassering |
4 |
Innledende |
30/13 |
pl.: 1 |
premie: 309 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
30/13 |
pl.: |
premie: |
|
33
|
Erling Waag
|
4
|
Surnadal
|
22/16
|
|
22/16
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
33 |
Innledende |
22/16 |
pl.: 9 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
22/16 |
pl.: |
premie: |
|
10
|
Sigbjørn Hausberg
|
4
|
Surnadal
|
29/17
|
|
29/17
|
|
219
[+]
|
Total plassering |
10 |
Innledende |
29/17 |
pl.: 2 |
premie: 219 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
29/17 |
pl.: |
premie: |
|
31
|
Vegar Bakken
|
4
|
Moltustranda og Larsnes
|
23/10
|
|
23/10
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
31 |
Innledende |
23/10 |
pl.: 8 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
23/10 |
pl.: |
premie: |
|
20
|
Tom Kappelslåen
|
4
|
Lesja
|
27/16
|
|
27/16
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
20 |
Innledende |
27/16 |
pl.: 4 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
27/16 |
pl.: |
premie: |
|
30
|
Magnus Haakenstad
|
4
|
Lillehammer
|
24/6
|
|
24/6
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
30 |
Innledende |
24/6 |
pl.: 7 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
24/6 |
pl.: |
premie: |
|
21
|
Per Otto Oppstad
|
4
|
Rakvåg
|
27/15
|
|
27/15
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
21 |
Innledende |
27/15 |
pl.: 5 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
27/15 |
pl.: |
premie: |
|
5
|
Tor Gaute Jøingsli
|
5
|
Lom og Skjåk
|
30/12
|
|
30/12
|
|
131
[+]
|
Total plassering |
5 |
Innledende |
30/12 |
pl.: 4 |
premie: 131 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
30/12 |
pl.: |
premie: |
|
7
|
Gudbrand Mo
|
5
|
Lom og Skjåk
|
29/24
|
|
29/24
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
7 |
Innledende |
29/24 |
pl.: 6 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
29/24 |
pl.: |
premie: |
|
1
|
Roger Nilsen
|
5
|
Tynset
|
30/24
|
|
30/24
|
|
300
[+]
|
Total plassering |
1 |
Innledende |
30/24 |
pl.: 1 |
premie: 300 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
30/24 |
pl.: |
premie: |
|
2
|
Ingar Waag
|
5
|
Surnadal
|
30/21
|
|
30/21
|
|
225
[+]
|
Total plassering |
2 |
Innledende |
30/21 |
pl.: 2 |
premie: 225 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
30/21 |
pl.: |
premie: |
|
11
|
Britt Nesteby
|
5
|
Tynset
|
29/16
|
|
29/16
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
11 |
Innledende |
29/16 |
pl.: 8 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
29/16 |
pl.: |
premie: |
|
8
|
Egil Magne Hammervold
|
5
|
Eidsvåg og Eidsøra
|
29/22
|
|
29/22
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
8 |
Innledende |
29/22 |
pl.: 7 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
29/22 |
pl.: |
premie: |
|
17
|
Lars Myrset
|
5
|
Eidsvåg og Eidsøra
|
28/13
|
|
28/13
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
17 |
Innledende |
28/13 |
pl.: 11 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
28/13 |
pl.: |
premie: |
|
3
|
Ludvik André Sagstad Tolaas
|
5
|
Nesjestranda & Skaala
|
30/19
|
|
30/19
|
|
169
[+]
|
Total plassering |
3 |
Innledende |
30/19 |
pl.: 3 |
premie: 169 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
30/19 |
pl.: |
premie: |
|
14
|
Anita Jære
|
5
|
Rennebu
|
28/17
|
|
28/17
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
14 |
Innledende |
28/17 |
pl.: 10 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
28/17 |
pl.: |
premie: |
|
12
|
Thomas Baar
|
5
|
Tynset
|
29/16
|
|
29/16
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
12 |
Innledende |
29/16 |
pl.: 9 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
29/16 |
pl.: |
premie: |
|
6
|
Odd Sverre Håkenstad
|
5
|
Lesja
|
29/24
|
|
29/24
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
6 |
Innledende |
29/24 |
pl.: 5 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
29/24 |
pl.: |
premie: |
|
34
|
Terje Røstad
|
V55
|
Soknedal
|
22/7
|
|
22/7
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
34 |
Innledende |
22/7 |
pl.: 7 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
22/7 |
pl.: 7 |
premie: |
|
32
|
Hans Iver Kojedal
|
V55
|
Røros
|
23/6
|
|
23/6
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
32 |
Innledende |
23/6 |
pl.: 6 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
23/6 |
pl.: 6 |
premie: |
|
29
|
Agnar Kveberg
|
V55
|
Alvdal
|
24/12
|
|
24/12
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
29 |
Innledende |
24/12 |
pl.: 5 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
24/12 |
pl.: 5 |
premie: |
|
13
|
Anders Silset
|
V55
|
Heim/Hemne
|
28/22
|
|
28/22
|
|
272
[+]
|
Total plassering |
13 |
Innledende |
28/22 |
pl.: 1 |
premie: 272 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
28/22 |
pl.: 1 |
premie: |
|
16
|
Jon Ivar Hansen
|
V55
|
Heim/Hemne
|
28/15
|
|
28/15
|
|
200
[+]
|
Total plassering |
16 |
Innledende |
28/15 |
pl.: 2 |
premie: 200 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
28/15 |
pl.: 2 |
premie: |
|
22
|
Bernt Jon Runde
|
V55
|
Isfjorden og Åndalsnes
|
27/7
|
|
27/7
|
|
128
[+]
|
Total plassering |
22 |
Innledende |
27/7 |
pl.: 3 |
premie: 128 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
27/7 |
pl.: 3 |
premie: |
|
27
|
Arne Robert Skaslien
|
V55
|
Opdal og Midtbygden
|
25/8
|
|
25/8
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
27 |
Innledende |
25/8 |
pl.: 4 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
25/8 |
pl.: 4 |
premie: |
|
35
|
Karl Øygarden
|
V55
|
Lesja
|
17/6
|
|
17/6
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
35 |
Innledende |
17/6 |
pl.: 8 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
17/6 |
pl.: 8 |
premie: |
|
26
|
Andre Sletli
|
Eldre Junior 18-19 år
|
Tangen
|
25/13
|
|
25/13
|
|
75
[+]
|
Total plassering |
26 |
Innledende |
25/13 |
pl.: 1 |
premie: 75 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
25/13 |
pl.: 1 |
premie: |
|