Du er her
Resultater for Gjesdalfelten
Tilbake til oversikten
Arrangør: Gjesdal Skytterlag Dato: 20. februar 2022
- Antall deltakere: 68
(Klasse 5=7, Klasse 4=11, Klasse 3=2, Klasse 2=5, V65=5, V73=15, Eldre Junior 18-19 år=3, Junior 16-17 år=5, Eldre rekrutt 14-15 år=4, Rekrutt 11-13 år=1, Nybegynner ung=5, HK416=2, Nybegynner voksen=3)
- Sum premieinnskudd: 4839 kr.
- Antall skytterlag: 12
|
Tore Rødland
|
5
|
Klepp
|
17/08
|
17/08
|
17/08
|
|
262
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
17/08 |
pl.: 1 |
premie: 262 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
17/08 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
17/08 |
pl.: 1 |
premie: |
|
|
John Karsten Øglænd
|
4
|
Time
|
16/06
|
16/06
|
16/06
|
|
361
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
16/06 |
pl.: 1 |
premie: 361 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
16/06 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
16/06 |
pl.: 1 |
premie: |
|
|
Jim Nybrott
|
2
|
Gjesdal
|
12/02
|
12/02
|
12/02
|
|
240
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
12/02 |
pl.: 1 |
premie: 240 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
12/02 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
12/02 |
pl.: 1 |
premie: |
|
|
Torbjørn Sirekrok
|
3
|
Gjesdal
|
11/02
|
11/02
|
11/02
|
|
160
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
11/02 |
pl.: 1 |
premie: 160 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
11/02 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
11/02 |
pl.: 1 |
premie: |
|
|
Ole Morten Austvoll Lunde
|
Eldre Junior 18-19 år
|
Klepp
|
08/02
|
08/02
|
08/02
|
|
108
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
08/02 |
pl.: 1 |
premie: 108 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
08/02 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
08/02 |
pl.: 1 |
premie: |
|
|
Trond Inge Rødland
|
5
|
Klepp
|
16/03
|
16/03
|
16/03
|
|
186
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
16/03 |
pl.: 2 |
premie: 186 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
16/03 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
16/03 |
pl.: 2 |
premie: |
|
|
Marius Myklebust
|
4
|
Egersund
|
15/07
|
15/07
|
15/07
|
|
266
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
15/07 |
pl.: 2 |
premie: 266 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
15/07 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
15/07 |
pl.: 2 |
premie: |
|
|
Hartvig Egeland
|
2
|
Gjesdal
|
08/00
|
08/00
|
08/00
|
|
160
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
08/00 |
pl.: 2 |
premie: 160 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
08/00 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
08/00 |
pl.: 2 |
premie: |
|
|
Olav Måge
|
Eldre Junior 18-19 år
|
Gjesdal
|
08/00
|
08/00
|
08/00
|
|
72
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
08/00 |
pl.: 2 |
premie: 72 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
08/00 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
08/00 |
pl.: 2 |
premie: |
|
|
Helge Tveit
|
3
|
Gann
|
04/00
|
04/00
|
04/00
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
04/00 |
pl.: 2 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
04/00 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
04/00 |
pl.: 2 |
premie: |
|
|
Ove Steinkjellå
|
4
|
Karmøy
|
15/04
|
15/04
|
15/04
|
|
173
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
15/04 |
pl.: 3 |
premie: 173 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
15/04 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
15/04 |
pl.: 3 |
premie: |
|
|
Line Rødland
|
5
|
Klepp
|
15/04
|
15/04
|
15/04
|
|
112
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
15/04 |
pl.: 3 |
premie: 112 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
15/04 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
15/04 |
pl.: 3 |
premie: |
|
|
Helge Kyllingstad
|
2
|
Gjesdal
|
07/01
|
07/01
|
07/01
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
07/01 |
pl.: 3 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
07/01 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
07/01 |
pl.: 3 |
premie: |
|
|
Malin Regine Fotland Øglænd
|
Eldre Junior 18-19 år
|
Time
|
06/00
|
06/00
|
06/00
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
06/00 |
pl.: 3 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
06/00 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
06/00 |
pl.: 3 |
premie: |
|
|
Odd Arild Stava
|
5
|
Karmøy
|
15/03
|
15/03
|
15/03
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
15/03 |
pl.: 4 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
15/03 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
15/03 |
pl.: 4 |
premie: |
|
|
Tormod Måge
|
4
|
Gjesdal
|
13/04
|
13/04
|
13/04
|
|
80
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
13/04 |
pl.: 4 |
premie: 80 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
13/04 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
13/04 |
pl.: 4 |
premie: |
|
|
Ole Richard Bødtker
|
2
|
Gann
|
06/02
|
06/02
|
06/02
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
06/02 |
pl.: 4 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
06/02 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
06/02 |
pl.: 4 |
premie: |
|
|
Tore Indreiten
|
5
|
Stavanger
|
14/06
|
14/06
|
14/06
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
14/06 |
pl.: 5 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
14/06 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
14/06 |
pl.: 5 |
premie: |
|
|
Aage V Espedal
|
4
|
Gann
|
12/03
|
12/03
|
12/03
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
12/03 |
pl.: 5 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
12/03 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
12/03 |
pl.: 5 |
premie: |
|
|
Johan Auestad
|
2
|
Gjesdal
|
06/01
|
06/01
|
06/01
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
06/01 |
pl.: 5 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
06/01 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
06/01 |
pl.: 5 |
premie: |
|
|
Kjell Strand Hovland
|
4
|
Klepp
|
11/00
|
11/00
|
11/00
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
11/00 |
pl.: 6 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
11/00 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
11/00 |
pl.: 6 |
premie: |
|
|
Olav Fuglestad
|
5
|
Time
|
09/01
|
09/01
|
09/01
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
09/01 |
pl.: 6 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
09/01 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
09/01 |
pl.: 6 |
premie: |
|
|
Steinar Skorpa
|
4
|
Stavanger
|
09/01
|
09/01
|
09/01
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
09/01 |
pl.: 7 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
09/01 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
09/01 |
pl.: 7 |
premie: |
|
|
Jostein Lassen
|
5
|
Stavanger
|
05/01
|
05/01
|
05/01
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
05/01 |
pl.: 7 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
05/01 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
05/01 |
pl.: 7 |
premie: |
|
|
Pål Augedal
|
4
|
Hå
|
08/01
|
08/01
|
08/01
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
08/01 |
pl.: 8 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
08/01 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
08/01 |
pl.: 8 |
premie: |
|
|
Hans Augedal
|
4
|
Hå
|
07/00
|
07/00
|
07/00
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
07/00 |
pl.: 9 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
07/00 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
07/00 |
pl.: 9 |
premie: |
|
|
Steve T. Øverland
|
4
|
Gann
|
06/03
|
06/03
|
06/03
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
06/03 |
pl.: 10 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
06/03 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
06/03 |
pl.: 10 |
premie: |
|
|
Anne Margrethe Kyllingstad
|
4
|
Gjesdal
|
04/01
|
04/01
|
04/01
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
04/01 |
pl.: 11 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
04/01 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
04/01 |
pl.: 11 |
premie: |
|