1
|
Egil Magne Hammervold
|
5
|
Eidsvåg og Eidsøra
|
30/23
|
|
30/23
|
|
336
[+]
|
Total plassering |
1 |
Innledende |
30/23 |
pl.: 1 |
premie: 336 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
30/23 |
pl.: 1 |
premie: |
|
2
|
Ronja Hammervold
|
5
|
Eidsvåg og Eidsøra
|
30/22
|
|
30/22
|
|
240
[+]
|
Total plassering |
2 |
Innledende |
30/22 |
pl.: 2 |
premie: 240 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
30/22 |
pl.: 2 |
premie: |
|
4
|
Hanne Waag
|
4
|
Surnadal
|
30/15
|
|
30/15
|
|
361
[+]
|
Total plassering |
4 |
Innledende |
30/15 |
pl.: 1 |
premie: 361 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
30/15 |
pl.: 1 |
premie: |
|
3
|
Otte Hårstad
|
5
|
Rennebu
|
30/15
|
|
30/15
|
|
144
[+]
|
Total plassering |
3 |
Innledende |
30/15 |
pl.: 3 |
premie: 144 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
30/15 |
pl.: 3 |
premie: |
|
5
|
Arnfinn Berdal
|
V55
|
Rindal
|
29/18
|
|
29/18
|
|
401
[+]
|
Total plassering |
5 |
Innledende |
29/18 |
pl.: 1 |
premie: 401 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
29/18 |
pl.: 1 |
premie: |
|
6
|
Lars Myrset
|
4
|
Eidsvåg og Eidsøra
|
29/14
|
|
29/14
|
|
266
[+]
|
Total plassering |
6 |
Innledende |
29/14 |
pl.: 2 |
premie: 266 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
29/14 |
pl.: 2 |
premie: |
|
7
|
Sigbjørn Hausberg
|
5
|
Surnadal
|
29/13
|
|
29/13
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
7 |
Innledende |
29/13 |
pl.: 4 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
29/13 |
pl.: 4 |
premie: |
|
8
|
Jørn Strypet
|
3
|
Alvdal
|
28/18
|
|
28/18
|
|
240
[+]
|
Total plassering |
8 |
Innledende |
28/18 |
pl.: 1 |
premie: 240 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
28/18 |
pl.: 1 |
premie: |
|
9
|
Anders Silset
|
V55
|
Heim/Hemne
|
28/16
|
|
28/16
|
|
320
[+]
|
Total plassering |
9 |
Innledende |
28/16 |
pl.: 2 |
premie: 320 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
28/16 |
pl.: 2 |
premie: |
|
11
|
Roger Nilsen
|
5
|
Tynset
|
28/15
|
|
28/15
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
11 |
Innledende |
28/15 |
pl.: 5 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
28/15 |
pl.: 5 |
premie: |
|
10
|
Terje Røstad
|
V55
|
Soknedal
|
28/15
|
|
28/15
|
|
239
[+]
|
Total plassering |
10 |
Innledende |
28/15 |
pl.: 3 |
premie: 239 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
28/15 |
pl.: 3 |
premie: |
|
12
|
Peder Bakken
|
4
|
Singsås
|
28/10
|
|
28/10
|
|
173
[+]
|
Total plassering |
12 |
Innledende |
28/10 |
pl.: 3 |
premie: 173 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
28/10 |
pl.: 3 |
premie: |
|
13
|
Hilde Liamo
|
2
|
Soknedal
|
28/09
|
|
28/09
|
|
240
[+]
|
Total plassering |
13 |
Innledende |
28/09 |
pl.: 1 |
premie: 240 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
28/09 |
pl.: 1 |
premie: |
|
14
|
Roger Hals
|
5
|
Kristiansund
|
27/14
|
|
27/14
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
14 |
Innledende |
27/14 |
pl.: 6 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
27/14 |
pl.: 6 |
premie: |
|
15
|
Trond Gullik Mikkelsen
|
4
|
Surnadal
|
27/13
|
|
27/13
|
|
80
[+]
|
Total plassering |
15 |
Innledende |
27/13 |
pl.: 4 |
premie: 80 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
27/13 |
pl.: 4 |
premie: |
|
16
|
Anita Jære
|
5
|
Rennebu
|
27/13
|
|
27/13
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
16 |
Innledende |
27/13 |
pl.: 7 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
27/13 |
pl.: 7 |
premie: |
|
17
|
Rune Stenmo
|
4
|
Stordalen
|
27/09
|
|
27/09
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
17 |
Innledende |
27/09 |
pl.: 5 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
27/09 |
pl.: 5 |
premie: |
|
18
|
Jorun Snekvik
|
5
|
Surnadal
|
26/12
|
|
26/12
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
18 |
Innledende |
26/12 |
pl.: 8 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
26/12 |
pl.: 8 |
premie: |
|
19
|
Ludvik André Sagstad Tolaas
|
5
|
Nesjestranda & Skaala
|
26/11
|
|
26/11
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
19 |
Innledende |
26/11 |
pl.: 9 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
26/11 |
pl.: 9 |
premie: |
|
20
|
Svein Budal
|
V55
|
Budal
|
26/11
|
|
26/11
|
|
159
[+]
|
Total plassering |
20 |
Innledende |
26/11 |
pl.: 4 |
premie: 159 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
26/11 |
pl.: 4 |
premie: |
|
21
|
Hans Iver Kojedal
|
V55
|
Røros
|
26/09
|
|
26/09
|
|
80
[+]
|
Total plassering |
21 |
Innledende |
26/09 |
pl.: 5 |
premie: 80 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
26/09 |
pl.: 5 |
premie: |
|
22
|
Tom Kappelslåen
|
3
|
Lesja
|
25/15
|
|
25/15
|
|
160
[+]
|
Total plassering |
22 |
Innledende |
25/15 |
pl.: 2 |
premie: 160 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
25/15 |
pl.: 2 |
premie: |
|
23
|
Hans Jakob Løkkesmo
|
4
|
Budal
|
25/14
|
|
25/14
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
23 |
Innledende |
25/14 |
pl.: 6 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
25/14 |
pl.: 6 |
premie: |
|
24
|
Trond Jøingsli
|
V55
|
Lom og Skjåk
|
25/10
|
|
25/10
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
24 |
Innledende |
25/10 |
pl.: 6 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
25/10 |
pl.: 6 |
premie: |
|
25
|
Aleksander Trøa Olsen
|
4
|
Stordalen
|
24/13
|
|
24/13
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
25 |
Innledende |
24/13 |
pl.: 7 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
24/13 |
pl.: 7 |
premie: |
|
26
|
Per Otto Opstad
|
4
|
Rakvåg
|
24/11
|
|
24/11
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
26 |
Innledende |
24/11 |
pl.: 8 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
24/11 |
pl.: 8 |
premie: |
|
27
|
Thomas Stenvoll
|
4
|
Soknedal
|
24/09
|
|
24/09
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
27 |
Innledende |
24/09 |
pl.: 9 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
24/09 |
pl.: 9 |
premie: |
|
28
|
Ivar Maalen
|
V55
|
Surnadal
|
24/05
|
|
24/05
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
28 |
Innledende |
24/05 |
pl.: 7 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
24/05 |
pl.: 7 |
premie: |
|
29
|
Bjørn Snekvik
|
V55
|
Bæverdalen
|
23/11
|
|
23/11
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
29 |
Innledende |
23/11 |
pl.: 8 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
23/11 |
pl.: 8 |
premie: |
|
30
|
Silje Hammervold
|
2
|
Eidsvåg og Eidsøra
|
23/10
|
|
23/10
|
|
160
[+]
|
Total plassering |
30 |
Innledende |
23/10 |
pl.: 2 |
premie: 160 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
23/10 |
pl.: 2 |
premie: |
|
31
|
Alf Erik Bolme
|
V55
|
Rindal
|
23/09
|
|
23/09
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
31 |
Innledende |
23/09 |
pl.: 9 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
23/09 |
pl.: 9 |
premie: |
|
32
|
Jon Ivar Hansen
|
V55
|
Heim/Hemne
|
23/08
|
|
23/08
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
32 |
Innledende |
23/08 |
pl.: 10 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
23/08 |
pl.: 10 |
premie: |
|
33
|
Arne Robert Skaslien
|
V55
|
Opdal og Midtbygden
|
23/08
|
|
23/08
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
33 |
Innledende |
23/08 |
pl.: 11 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
23/08 |
pl.: 11 |
premie: |
|
34
|
Geir Mølmen
|
2
|
Lesja
|
23/06
|
|
23/06
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
34 |
Innledende |
23/06 |
pl.: 3 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
23/06 |
pl.: 3 |
premie: |
|
35
|
Jon Sæterbø
|
3
|
Surnadal
|
22/10
|
|
22/10
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
35 |
Innledende |
22/10 |
pl.: 3 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
22/10 |
pl.: 3 |
premie: |
|
36
|
Jens Kåre Øyen
|
V55
|
Hov
|
22/09
|
|
22/09
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
36 |
Innledende |
22/09 |
pl.: 12 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
22/09 |
pl.: 12 |
premie: |
|
37
|
Bjørn Trøite
|
V55
|
Rennebu
|
22/07
|
|
22/07
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
37 |
Innledende |
22/07 |
pl.: 13 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
22/07 |
pl.: 13 |
premie: |
|
38
|
Egil Wikan
|
V55
|
Nora
|
21/06
|
|
21/06
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
38 |
Innledende |
21/06 |
pl.: 14 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
21/06 |
pl.: 14 |
premie: |
|
39
|
Ole Dalsegg
|
2
|
Øvre Surnadal
|
20/08
|
|
20/08
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
39 |
Innledende |
20/08 |
pl.: 4 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
20/08 |
pl.: 4 |
premie: |
|
40
|
Martin Strypet
|
4
|
Alvdal
|
20/06
|
|
20/06
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
40 |
Innledende |
20/06 |
pl.: 10 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
20/06 |
pl.: 10 |
premie: |
|
41
|
Ingrid Øyan
|
3
|
Singsås
|
19/00
|
|
19/00
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
41 |
Innledende |
19/00 |
pl.: 4 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
19/00 |
pl.: 4 |
premie: |
|
42
|
Lars Singsaas
|
4
|
Singsås
|
18/05
|
|
18/05
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
42 |
Innledende |
18/05 |
pl.: 11 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
18/05 |
pl.: 11 |
premie: |
|
43
|
Odd Bjerksetmyr
|
V55
|
Soknedal
|
18/04
|
|
18/04
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
43 |
Innledende |
18/04 |
pl.: 15 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
18/04 |
pl.: 15 |
premie: |
|
44
|
Eva Karin Tilset
|
2
|
Opdal og Midtbygden
|
17/06
|
|
17/06
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
44 |
Innledende |
17/06 |
pl.: 5 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
17/06 |
pl.: 5 |
premie: |
|
45
|
Signe Eggestøl Husby
|
Eldre Junior 18-19 år
|
Sunndal
|
17/01
|
|
17/01
|
|
80
[+]
|
Total plassering |
45 |
Innledende |
17/01 |
pl.: 1 |
premie: 80 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
17/01 |
pl.: 1 |
premie: |
|
46
|
Jorun Øien Buseth
|
3
|
Singsås
|
16/08
|
|
16/08
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
46 |
Innledende |
16/08 |
pl.: 5 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
16/08 |
pl.: 5 |
premie: |
|