Hopp direkte til innhold
Hopp direkte til Søk
www.dfs.no
Nettstedskart
Kontakt oss
Facebook
Support
Landsskytterstevnet
Skyttermarked
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur
Søk etter
DFS.no
Skytterlagene
Stevner
Innmelding i DFS skytterlag
Nyttig innhold
IKT support
Mitt DFS
NYE Mitt DFS
Gå til din side
Skytter ID:
Logg inn
Du er her
DFS
>
Nord-Norge Krets
>
Salten
Nord-Norge Krets
Aust-Finnmark
Lofoten
Ofoten
Rana
Salten
Arrangementer
Beiarn
Bodø Østre
Forsvaret Bodø
Forsvarets Operative Hovedkvarter (FOH)
Forsvarets Operative Hovedkvarter (FOH)
Gildeskål
Halsa (Salten)
Kjerringøy
Lakså
Luftving 132
Meløy
Røst
Røsvik
Saltdal
Saltstraumen
Sandhornøya
Sulitjelma
Sørfjord og Omegn
Valnesfjord
Viken (Salten)
Ytterstrand
Ørnes
Troms
Vefsn
Vesterålen
Vest-Finnmark
Salten Skyttersamlag
Saltstraumen
Tilhørende skytterlag:
Nummer
Skytterlag
Leder
Tlf
E-post
10583
Beiarn
Rune Jørgensen
97510824
E-post
10584
Bodø Østre
Inge Korsmo
911 35 218
E-post
1702372
Forsvarets Operative Hovedkvarter (FOH)
Gisle Furnes
92014155
10588
Gildeskål
Henning Ottar Didriksen
92627398
E-post
10586
Halsa (Salten)
Jan Ketil Danielsen
46683072
E-post
10601
Kjerringøy
Ørjan Hansen
91336953
E-post
10587
Lakså
Ketil Hansen
96229285
E-post
10589
Meløy
Frank Wiik Rendal
92608245
E-post
2926202
Røst
Johan Fredrik Johansen
97496200
E-post
10597
Røsvik
Rune Åsbakk
94818118
E-post
10591
Saltdal
Raymond Eliassen
+4790609756
E-post
10600
Saltstraumen
Bjørn Ivar Mikkelborg
47641540
E-post
10599
Sandhornøya
Elias Vollan
95239787
E-post
10592
Sulitjelma
Ståle Indregård
91842721
E-post
10593
Sørfjord og Omegn
Ingvar Thomas Sørfjord
97173968
E-post
10594
Valnesfjord
Lars Fossum
99236990
E-post
10595
Viken (Salten)
Hans-Ole Leithe
46655233
E-post
10598
Ytterstrand
Eirik Hansen
97756338
E-post
10596
Ørnes
Bård Øvrebø
95113491
E-post
11017
Forsvaret Bodø
E-post
2677755
Forsvarets Operative Hovedkvarter (FOH)
Gisle Furnes
92014155
E-post
2228757
Luftving 132
Arrangementer siste år
Dato
Stevne
28. april 2024
Baneåpning 2024 Stevne 1
Resultater (41)
28. april 2024
Baneåpning 2024 Stevne 2
Resultater (32)
21. april 2024
Lagmesterskap felt
Resultater (8)
20. april 2024
Kiwicup 5 med finale
Resultater (47)
18. april 2024
Polvotten 2024
Resultater (13)
16. april 2024
Nammo-cup felt - Gildeskål
Resultater (10)
9. april 2024
Neglbiten 2024
Resultater (14)
6. april 2024
Samlagsstevnet felt
Resultater (48)
4. april 2024
Lagmesterskap Felt
Resultater (19)
21. mars 2024
Feltpokalen
Resultater (5)
17. mars 2024
Kiwi Cup Runde 3
Resultater (41)
16. mars 2024
Kiwi cup 2 (SR-2)
Resultater (37)
9. mars 2024
Sr-1 Kiwi Cup
Resultater (46)
6. mars 2024
Organisasjons medaljeskyting 15m 2024 Ørnes
Resultater (5)
5. mars 2024
Organisasjonsmedaljen 2024 Gildeskål
Resultater (5)
5 - torsdag 7. mars 2024
Lagmesterskap 15m 2024
Resultater (33)
21 - søndag 25. februar 2024
LDKS 15m
Resultater (79)
15 - søndag 18. februar 2024
Samlagsstevne innendørs 2024
Resultater (89)
7. februar 2024
Lagmesterskap 15m Ørnes
Resultater (14)
26 - lørdag 27. januar 2024
Laksåstevnet 1
Resultater (19)
26 - lørdag 27. januar 2024
Laksåstevne 2
Resultater (19)
25. januar 2024
Lagmesterskap 15m 2024
Resultater (25)
24 - torsdag 25. januar 2024
Feilregistrert Dobbeltstevne 1 Januar 24
Resultater (49)
24 - torsdag 25. januar 2024
Dobbeltstevne 2 Januar 24
Resultater (43)
24 - torsdag 25. januar 2024
Dobbeltstevne 1 Januar 2024
Resultater (49)
22 - søndag 28. januar 2024
HELI-TEAM CUP 8 ørnes
Resultater (9)
19 - lørdag 20. januar 2024
Januarstevne 2 2024
Resultater (35)
18 - lørdag 20. januar 2024
Januarstevne 1 2024
Resultater (39)
16 - torsdag 18. januar 2024
Heliteam Cup 23-24 Runde 7
Resultater (33)
15 - søndag 21. januar 2024
HELI-TEAM CUP 7 ørnes
Resultater (8)
12 - lørdag 13. januar 2024
Åpent stevne 1
Resultater (38)
12 - lørdag 13. januar 2024
Åpent stevne 2
Resultater (33)
9 - torsdag 11. januar 2024
Heliteam Cup 23-24 Runde 6
Resultater (45)
8 - søndag 14. januar 2024
HELI-TEAM CUP 6 Ørnes
Resultater (8)
5 - lørdag 6. januar 2024
Åpent dobbelstevne 1
Resultater (42)
5 - lørdag 6. januar 2024
Åpent dobbelstevne 2
Resultater (42)
2 - torsdag 4. januar 2024
Heliteam Cup 23-24 Runde 5
Resultater (35)
1 - søndag 7. januar 2024
HELI-TEAM CUP 5 Ørnes
Resultater (9)
28. desember 2023
Romjulstevne 1-2023
Resultater (40)
28. desember 2023
Romjulstevne 2-2023
Resultater (43)
14. desember 2023
Heliteamcup 4
Resultater (2)
12 - onsdag 13. desember 2023
Heliteam Cup 23-24 Runde 4
Resultater (26)
11 - søndag 17. desember 2023
HELI-TEAM CUP 4 ØRNES
Resultater (10)
6 - lørdag 9. desember 2023
Dobbelstevne Desember Inne 1
Resultater (39)
6 - lørdag 9. desember 2023
Dobbelstevne Desember Inne 2
Resultater (41)
5 - onsdag 6. desember 2023
Heliteam Cup 23-24 Runde 3
Resultater (34)
4 - søndag 10. desember 2023
HELI-TEAM CUP 3 ØRNES
Resultater (10)
29. november 2023
Heliteam Cup 23-24 Runde 2
Resultater (31)
29. november 2023
Vintercup2/HeliTeam2
Resultater (8)
27 - søndag 3. desember 2023
HELI-TEAM CUP 2 ØRNES
Resultater (8)
22. november 2023
Heliteam Cup 23-24 Runde 1
Resultater (29)
22. november 2023
Vintercup1 /HeliTeam1
Resultater (5)
20 - søndag 26. november 2023
HELI-TEAM CUP 1 ØRNES
Resultater (9)
17 - lørdag 18. november 2023
Åpent dobbelstevne 1
Resultater (27)
17 - lørdag 18. november 2023
Åpent dobbelstevne 2
Resultater (26)
8 - lørdag 11. november 2023
NovemberStevne 1
Resultater (57)
8 - lørdag 11. november 2023
NovemberStevne 2
Resultater (50)
3 - lørdag 4. november 2023
Novemberstevne 2 2023
Resultater (32)
2 - lørdag 4. november 2023
Novemberstevne 1 2023
Resultater (47)
27 - lørdag 28. oktober 2023
DobbeltStevne Oktober Inne 1
Resultater (65)
27 - lørdag 28. oktober 2023
DobbeltStevne Oktober Inne 2
Resultater (59)
22. oktober 2023
Ungdomsstevne 2023
Resultater (33)
22. oktober 2023
Kom i form
Resultater (12)
12. september 2023
Lagmesterskap Grovfelt
Resultater (14)
9. september 2023
Lagmesterskap Bane
Resultater (43)
1 - søndag 3. september 2023
Beiarstevnet 2023
Resultater (83)
27. august 2023
Samlagstevne Bane / AN7
Resultater (86)
23. august 2023
Ungdomstevne
Resultater (19)
15. august 2023
Dugleiksmerket
Resultater (15)
23. juli 2023
Jegerfelt
Resultater (8)
16. juli 2023
Dugleiksmerket
Resultater (7)
7 - lørdag 8. juli 2023
Valnesfjordstevnet - AN 6
Resultater (54)
6 - lørdag 8. juli 2023
Åpent stevne
Resultater (39)
1. juli 2023
Klubbmesterskap
Resultater (7)
24. juni 2023
Røsvikstevnet AN 4
Resultater (31)
23 - lørdag 24. juni 2023
Saltdalstevne bane
Resultater (51)
17. juni 2023
Sørfjordstevne 2023
Resultater (35)
17. juni 2023
Meløymesterskap bane
Resultater (17)
16 - lørdag 17. juni 2023
Laksåstevnet 2023 AN3
Resultater (37)
16 - lørdag 17. juni 2023
Ekstrastevnet 2023 Lakså
Resultater (31)
8. juni 2023
Lagmesterskap bane Gildeskål skytterlag 2023
Resultater (16)
6. juni 2023
Løvspretten 2023 (ungdom)/Internstevne 2 SR
Resultater (24)
3. juni 2023
Gildeskålhelga 2 finfelt
Resultater (27)
3. juni 2023
Gildeskålhelga stevne 2 300m
Resultater (12)
1 - lørdag 3. juni 2023
Gildeskålhelga bane 1
Resultater (42)
27. mai 2023
AN-2 Åpent Stevne
Resultater (39)
25. mai 2023
Serieskyting 1 / Internstevne 1
Resultater (23)
25. mai 2023
Nammo-cup felt - Halsa skytterlag
Resultater (4)
23. mai 2023
Vårkruset 2023
Resultater (14)
13. mai 2023
Vårmønstring AN 1
Resultater (58)
6. mai 2023
Nammo-cup felt ørnes
Resultater (12)
Kontaktinformasjon
E-post
salten@samlag.no
Leder samlag
Kjell Sahl
Samlagets adresse
c/o Kjell Arne Sahl
Idrettsveien 38
8150 ØRNES
Mobil
90073868
Bankkonto (drift)
15034659564
Org. nr
990437807
Hjemmeside
http://www.saltenskyttersamlag.no/