eller
1
|
Thomas Bråthen
|
Høland/Bjørkelangen Skytterlag
|
Vårstevnet Fredrikstad
|
350
|
(27)
|
2
|
Caroline Finnestad Lund
|
Søgne Skytterlag
|
Jørgen Kittelsen minnestevne
|
349
|
(22)
|
3
|
Rasmus Løberg
|
Jondalen Skytterlag
|
Notoddenstevnet 2024
|
349
|
(21)
|
4
|
Kim-André Aannestad Lund
|
Jondalen Skytterlag
|
Laagen Cup
|
348
|
(22)
|
4
|
Gaute Grøterud
|
Sigdal Skytterlag
|
Lågen Cup 2024. Eker
|
348
|
(22)
|
4
|
June Emilie Åsenden
|
Vinstra Skytterlag
|
Vårstevnet
|
348
|
(22)
|
7
|
Ole Magnus Bakken
|
Løiten Skytterlag
|
Løitenstevnet 300m
|
348
|
(21)
|
8
|
Tor Harald Lund
|
Søgne Skytterlag
|
Greipstadstevnet, karusell
|
348
|
(17)
|
9
|
Sindre Nordvik
|
Løiten Skytterlag
|
Vårstevnet
|
348
|
(16)
|
10
|
Johanna Reksten
|
Nordbygda og Rand Skyttarlag
|
Notoddenstevnet 2024
|
348
|
(14)
|
11
|
Anders Warlo Totland
|
Jondalen Skytterlag
|
LP Cup runde 1 2024
|
347
|
(22)
|
12
|
Runar Tveito
|
Lunde Skytterlag
|
Lågencup 2024 - Sigdal
|
347
|
(21)
|
12
|
Halvor Thrane Svendsen
|
Rælingen Skytterlag
|
Vårstevnet
|
347
|
(21)
|
14
|
Roger Størseth
|
Lånke Skytterlag
|
Baneåpning
|
347
|
(20)
|
15
|
Øyvind Solbrekken Flatla
|
Blaker Skytterlag
|
Vårstevnet
|
347
|
(18)
|
16
|
Pål Øyvind Ørmen
|
Råde Skytterlag
|
Vårstevnet Fredrikstad
|
347
|
(17)
|
17
|
Steinar Skoland
|
Lyngdal Skytterlag
|
Finnøystevnet
|
347
|
(15)
|
17
|
Hans Kristian Wear
|
Styrvoll Skytterlag
|
Lågencup 2024 - Sigdal
|
347
|
(15)
|
19
|
Sander Årskog Vikhagen
|
NTNUI Skyting
|
Vårstevnet
|
347
|
(12)
|
20
|
Einar Johansen
|
Time Skytterlag
|
Finnøystevnet
|
347
|
(11)
|
21
|
Anne Ingeborg Sogn Øiom
|
Randsfjord Skytterlag
|
Løitenstevnet 100 og 200m
|
347
|
(7)
|
21
|
Daniel Sørli
|
Sunndal Skytterlag
|
Løitenstevnet 100 og 200m
|
347
|
(7)
|
23
|
Terese Maristad
|
Høland/Bjørkelangen Skytterlag
|
Løitenstevnet 100 og 200m
|
347
|
(4)
|
24
|
Steinar Holtan Bøe
|
Sandar og Sandefjord Skytterlag
|
Notoddenstevnet 2024
|
346
|
(24)
|
25
|
Geir Atle Metveit
|
Imenes Skytterlag
|
Laagen Cup
|
346
|
(21)
|
26
|
Lars David jr Øvrum
|
Nannestad Skytterlag
|
Vårstevnet
|
346
|
(20)
|
26
|
Helge Norberg
|
Oslo Østre Skytterlag
|
Vårstevnet
|
346
|
(20)
|
26
|
Aleksander Teisrud
|
Søgne Skytterlag
|
1.mai stevne 2024
|
346
|
(20)
|
29
|
Irene K. Bøe
|
Sandar og Sandefjord Skytterlag
|
Laagen Cup
|
346
|
(19)
|
30
|
Åse Marit Myrvang
|
Høland/Bjørkelangen Skytterlag
|
Hisåsstevnet
|
346
|
(18)
|
30
|
Terje Nisja
|
Sunndal Skytterlag
|
Baneåpning
|
346
|
(18)
|
30
|
Thomas Baar
|
Tynset Skytterlag
|
Vårstevnet
|
346
|
(18)
|
33
|
Kristoffer Tvedt Skråmestø
|
Bergen Skytterlag
|
1.mai Jondal 2024
|
346
|
(17)
|
33
|
Jørand Aas
|
Lunde Skytterlag
|
Laagen Cup
|
346
|
(17)
|
33
|
Maren Galguften Lunsæter
|
Lånke Skytterlag
|
Baneåpning
|
346
|
(17)
|
36
|
Arnt Erik Aune
|
Bodø Østre Skytterlag
|
Åpent dobbeltstevne 2
|
346
|
(16)
|
36
|
Bjørn Lieng
|
Hallingskarvet Skytterlag
|
1.mai Jondal 2024
|
346
|
(16)
|
38
|
Tor Arnfinn Homme
|
Kristiansand og Omegn Skytterlag
|
Jørgen Kittelsen minnestevne
|
346
|
(15)
|
38
|
Edvin Aamot
|
Orkla Skytterlag
|
Vårstevnet
|
346
|
(15)
|
40
|
Henrik Sandås
|
Enebakk Skytterlag
|
Vårstevnet Halden
|
346
|
(14)
|
40
|
Helene Johansen Vikøren
|
Farnes Skyttarlag
|
Åpent stevne
|
346
|
(14)
|
40
|
Adrian Herland Rollag
|
Hedrum Skytterlag
|
Lågen Cup 2024. Eker
|
346
|
(14)
|
40
|
Benjamin Langenes Nyhaven
|
Søgne Skytterlag
|
Greipstadstevnet, karusell
|
346
|
(14)
|
44
|
Peter Sørli
|
Søgne Skytterlag
|
Egersundstevnet
|
346
|
(11)
|
45
|
Sverre Frøshaug
|
Trøgstad Skytterlag
|
Skjebergsmellen 2024
|
346
|
(9)
|
46
|
John Olav Ågotnes
|
Namdalseid og Lyngen Skytterlag
|
1.Mai Stevnet
|
345
|
(24)
|
47
|
Regine Langbakk
|
Gjerpen Skytterlag
|
Lågen Cup 2024. Eker
|
345
|
(22)
|
48
|
Kine Saksæther Andersen
|
Degernes Skytterlag
|
Hisåsstevnet
|
345
|
(20)
|
49
|
Helena Metveit
|
Imenes Skytterlag
|
Laagen Cup
|
345
|
(17)
|
49
|
Ludvik André Sagstad Tolaas
|
Nesjestranda & Skaala Skytterlag
|
Baneåpning
|
345
|
(17)
|
49
|
Aleksander Trøa Olsen
|
Skjelstadmark Skytterlag
|
Baneåpning
|
345
|
(17)
|
49
|
Mette Elisabeth Finnestad
|
Søgne Skytterlag
|
Jørgen Kittelsen minnestevne
|
345
|
(17)
|
49
|
Elisabeth Skudalsnes
|
Åsane/Hordvik Skyttarlag
|
1.mai Jondal 2024
|
345
|
(17)
|
54
|
Line Rødland
|
Klepp Skytterlag
|
Egersundstevnet
|
345
|
(16)
|
54
|
May Elin Frøyland
|
Lyngdal Skytterlag
|
Jørgen Kittelsen minnestevne
|
345
|
(16)
|
56
|
Vidar Auve
|
Hallingskarvet Skytterlag
|
Notoddenstevnet 2024
|
345
|
(15)
|
56
|
Ola Petter Transet
|
Imenes Skytterlag
|
1.Mai stevne Mjåvann
|
345
|
(15)
|
58
|
Odd Ivar Pedersen Lang-Ree
|
Elverum Skytterlag
|
Vårstevnet
|
345
|
(13)
|
59
|
Torgeir Pleym Iversen
|
Haugesund og Sveio Skyttarlag
|
Finnøystevnet
|
345
|
(12)
|
59
|
Erlend Solberg Seilen
|
Åsane/Hordvik Skyttarlag
|
1.mai-stevnet 2024
|
345
|
(12)
|
61
|
Arnfinn Bakkevoll
|
Søgne Skytterlag
|
Greipstadstevnet, karusell
|
345
|
(11)
|
62
|
Lars Kristian Solheim
|
Dølemo Skyttarlag
|
Jørgen Kittelsen minnestevne
|
344
|
(23)
|
63
|
Amalie Evensen
|
Os Skyttarlag
|
Laagen Cup
|
344
|
(21)
|
64
|
Trym Blegeberg Skibrek
|
Jondalen Skytterlag
|
Lågen Cup 2024. Eker
|
344
|
(19)
|
64
|
Andreas Seilen
|
Åsane/Hordvik Skyttarlag
|
1.mai Jondal 2024
|
344
|
(19)
|
66
|
Marius Granberg
|
Fet Skytterlag
|
Vårstevnet
|
344
|
(17)
|
67
|
Trond Inge Rødland
|
Klepp Skytterlag
|
Bjerkreimstevnet
|
344
|
(16)
|
67
|
Bjarne Hammersvik Muri
|
Oslo Østre Skytterlag
|
1.mai stevne 2024
|
344
|
(16)
|
67
|
Andreas Finnestad Lund
|
Søgne Skytterlag
|
Jørgen Kittelsen minnestevne
|
344
|
(16)
|
70
|
Hege Jødahl
|
Blaker Skytterlag
|
Skøimåsanstevnet 2024
|
344
|
(15)
|
70
|
Jan Øivind Svardal
|
Fana Skyttarlag
|
1.mai Jondal 2024
|
344
|
(15)
|
70
|
Tor Jarle Nystuen
|
Nøtterø Skytterlag
|
Lågencup 2024 - Sigdal
|
344
|
(15)
|
73
|
Kjetil jr. Igland
|
Imenes Skytterlag
|
Greipstadstevnet, karusell
|
344
|
(14)
|
74
|
Håkon Sørli
|
Eidsvoll Verk Skytterlag
|
1.mai stevne 2024
|
344
|
(13)
|
74
|
Ola Petter Transet
|
Røyken og Hurum Skytterlag
|
Jørgen Kittelsen minnestevne
|
344
|
(13)
|
76
|
Nils Thomas Valand
|
Aurland Skyttarlag
|
Vårtreffen Bane Knipenborg
|
344
|
(12)
|
76
|
Thomas Halvorsen
|
Bergen Skytterlag
|
1.mai-stevnet 2024
|
344
|
(12)
|
76
|
Mette Strandlien
|
Ringebu og Fåvang Skytterlag
|
Baneåpning
|
344
|
(12)
|
76
|
Thomas Krågtorp
|
Råde Skytterlag
|
Skjebergsmellen 2024
|
344
|
(12)
|
80
|
Bent Ove Bredal Løvåsen
|
Trysil Skytterlag
|
Løitenstevnet 100 og 200m
|
344
|
(3)
|
81
|
Anders Walde Mikkelson
|
Stord Skytterlag
|
1.mai Jondal 2024
|
343
|
(18)
|
82
|
Runar Finvåg
|
Bodø Østre Skytterlag
|
Åpent dobbeltstevne 2
|
343
|
(17)
|
82
|
Morten Støen
|
Randsfjord Skytterlag
|
Vårstevnet
|
343
|
(17)
|
84
|
Martin Sandås
|
Enebakk Skytterlag
|
Vårstevnet
|
343
|
(16)
|
84
|
Lars Bugge
|
Frogn og Drøbak Skytterlag
|
Vårstevnet
|
343
|
(16)
|
84
|
Brage Skiri
|
Rauma Skytterlag
|
Vårstevnet
|
343
|
(16)
|
87
|
Veronica Meldal Brandtzæg
|
Oslo Østre Skytterlag
|
Vårstevnet
|
343
|
(15)
|
87
|
Eirik Sylte
|
Sem Skytterlag
|
Lågencup 2024 - Sigdal
|
343
|
(15)
|
89
|
Tor Christian Mathisen
|
Bamble Skytterlag
|
Larvikstevnet 2024
|
343
|
(14)
|
89
|
Tommy Opdalshei
|
Dunderlandsdalen Skytterlag
|
Åpent dobbeltstevne 2
|
343
|
(14)
|
89
|
Ann Kristin Årskog Vikhagen
|
Jondalen Skytterlag
|
Larvikstevnet 2024
|
343
|
(14)
|
89
|
Stian Stafsberg Klyve
|
Oslo Østre Skytterlag
|
Vårstevnet
|
343
|
(14)
|
89
|
Tore Johansen
|
Oslo Østre Skytterlag
|
Vårstevnet
|
343
|
(14)
|
89
|
Jan-Eivind Skjæret
|
Trysil Skytterlag
|
Vårstevnet
|
343
|
(14)
|
95
|
Liv Sollesnes
|
Jondal Skyttarlag
|
1.mai-stevnet 2024
|
343
|
(13)
|
96
|
Raymond Eliassen
|
Saltdal Skytterlag
|
Åpningsstevnet
|
343
|
(11)
|
97
|
Kjetil Skår
|
Hardanger Skyttarlag
|
1.mai-stevnet 2024
|
343
|
(10)
|
97
|
Marie Asbjørnsen
|
Stavanger Skytterlag
|
Finnøystevnet
|
343
|
(10)
|
99
|
Ole Erik Thoresen
|
Hommelvik Skytterlag
|
Baneåpning
|
343
|
(9)
|
99
|
Jenny Tovseth Vatne
|
Nordstrand Skytterlag
|
Baneåpning
|
343
|
(9)
|
101
|
Sverre Brovoll
|
Oslo Østre Skytterlag
|
Løitenstevnet 100 og 200m
|
343
|
(1)
|
102
|
Jørgen Bjerkgården Kleiverud
|
Flesberg Skytterlag
|
Laagen Cup
|
342
|
(20)
|
103
|
Marius Myklebust
|
Egersund Skytterlag
|
Bjerkreimstevnet
|
342
|
(19)
|
104
|
Arild Røyseth
|
Os Skyttarlag
|
1.mai Jondal 2024
|
342
|
(17)
|
105
|
Benedicte Guttorm
|
Karasjok Skytterlag
|
Vårstevnet
|
342
|
(16)
|
105
|
Tommy K. Brandtzæg
|
Mære Skytterlag
|
Baneåpning
|
342
|
(16)
|
105
|
Tora Skiri
|
Rauma Skytterlag
|
Vårstevnet
|
342
|
(16)
|
105
|
Runar A. Sørensen
|
Spydeberg Skytterlag
|
Skjebergsmellen 2024
|
342
|
(16)
|
109
|
Bernt-Olav Tømmermo
|
Notodden Skytterlag
|
Lågencup 2024 - Sigdal
|
342
|
(15)
|
109
|
Otte Hårstad
|
Rennebu Skytterlag
|
Baneåpning
|
342
|
(15)
|
111
|
Mads Lysevold
|
Singsås Skytterlag
|
Vårstevnet
|
342
|
(14)
|
111
|
Adrian Aasegaard
|
Tynset Skytterlag
|
Vårstevnet
|
342
|
(14)
|
113
|
Anders Warlo Totland
|
Nes og Bromma Skytterlag
|
Laagen Cup
|
342
|
(13)
|
113
|
Cecilie Fossmo
|
Ringebu og Fåvang Skytterlag
|
1.mai stevne 2024
|
342
|
(13)
|
113
|
Arne Magnus Hunstad
|
Vestre Toten Skytterlag
|
Laagen Cup
|
342
|
(13)
|
116
|
Kjell Strand Hovland
|
Klepp Skytterlag
|
Finnøystevnet
|
342
|
(12)
|
116
|
Gunhild Helstad
|
NTNUI Skyting
|
Baneåpning
|
342
|
(12)
|
118
|
Daniel Davidsen
|
Andebu Skytterlag
|
Lågen Cup 2024. Eker
|
342
|
(11)
|
118
|
Ingvill Tobiassen
|
Bodø Østre Skytterlag
|
Vårstevnet
|
342
|
(11)
|
118
|
Erik Rognli
|
Kongsberg Skytterlag
|
Lågen Cup 2024. Eker
|
342
|
(11)
|
118
|
Geir-Wiggo Dale
|
Os Skyttarlag
|
1.mai Jondal 2024
|
342
|
(11)
|
118
|
Even Englund
|
Stavanger Skytterlag
|
Gannstevnet
|
342
|
(11)
|
123
|
Per Kåre Lyngen
|
Flå (Uttrøndelag) Skytterlag
|
Baneåpning
|
342
|
(10)
|
123
|
Kristian Storenes
|
Imenes Skytterlag
|
Jørgen Kittelsen minnestevne
|
342
|
(10)
|
123
|
Idar Wergeland
|
Lindås Skyttarlag
|
Åpent stevne
|
342
|
(10)
|
123
|
Håkon Rognstad
|
Time Skytterlag
|
Gannstevnet
|
342
|
(10)
|
123
|
Øyvind Lønning
|
Åsane/Hordvik Skyttarlag
|
Åpent stevne
|
342
|
(10)
|
128
|
Lill Kristin Skuggerud
|
Rollag og Veggli Skytterlag
|
Lågen Cup 2024. Eker
|
341
|
(19)
|
128
|
Tore Egil Halse
|
Trondhjems Skytterlag
|
Baneåpning
|
341
|
(19)
|
130
|
Sara Kristine Havik-Johnsen
|
Fiskum Skytterlag
|
LP Cup runde 1 2024
|
341
|
(17)
|
131
|
Hege Kristin Aune Jørgensen
|
Beiarn Skytterlag
|
Åpent dobbeltstevne 2
|
341
|
(16)
|
131
|
Tommy Valstrand
|
Sandstad Skytterlag
|
Vårstevnet
|
341
|
(16)
|
131
|
Ole Kr. Finnbråten
|
Skedsmo Skytterlag
|
Vårstevnet
|
341
|
(16)
|
134
|
Jakob Dalene
|
Kristiansand og Omegn Skytterlag
|
Greipstadstevnet, karusell
|
341
|
(15)
|
134
|
Mona Isene
|
Rennebu Skytterlag
|
Vårstevnet
|
341
|
(15)
|
134
|
Tore Fulsaas
|
Rollag og Veggli Skytterlag
|
Larvikstevnet 2024
|
341
|
(15)
|
137
|
Arild Brodahl
|
Hallingskarvet Skytterlag
|
1.mai Jondal 2024
|
341
|
(14)
|
137
|
Jan Ole Seim
|
Seim Skyttarlag
|
1.mai Jondal 2024
|
341
|
(14)
|
137
|
Bjørn Roar Hagavold
|
Stjernen Skytterlag
|
Lågen Cup 2024. Eker
|
341
|
(14)
|
137
|
John Olav Solaas
|
Trondenes Skytterlag
|
1 Mai stevne
|
341
|
(14)
|
141
|
Steinar Rudseter
|
Blaker Skytterlag
|
Vårstevnet
|
341
|
(13)
|
141
|
Ketil Wietfeldt Næss
|
Fredrikstad Skytterlag
|
Hisåsstevnet
|
341
|
(13)
|
143
|
Ingeborg Rosøy
|
Heim/Hemne Skytterlag
|
Vårstevnet
|
341
|
(12)
|
143
|
Per Terje Sønsterud
|
Nordre Modum Skytterlag
|
Vårstevne bane
|
341
|
(12)
|
143
|
Anton Rudland
|
Ringebu og Fåvang Skytterlag
|
Baneåpning
|
341
|
(12)
|
146
|
Tore Rødland
|
Klepp Skytterlag
|
Egersundstevnet
|
341
|
(11)
|
146
|
Anders Haugen
|
Lom og Skjåk Skytterlag
|
Vårstevnet
|
341
|
(11)
|
146
|
Øyvind Bekken
|
Nora Skytterlag
|
Baneåpning
|
341
|
(11)
|
146
|
Heine Nes
|
Stord Skytterlag
|
1.mai Jondal 2024
|
341
|
(11)
|
146
|
Kurt Eirik Bekkevold
|
Sørskogbygda Skytterlag
|
Vårstevnet
|
341
|
(11)
|
151
|
Ingrid Finnestad
|
Løiten Skytterlag
|
Vårstevnet Fredrikstad
|
341
|
(10)
|
152
|
Dag Skår
|
Hardanger Skyttarlag
|
1.mai Jondal 2024
|
341
|
(9)
|
152
|
Geir Lunde
|
Klepp Skytterlag
|
Finnøystevnet
|
341
|
(9)
|
154
|
Marte Eline Havre
|
Åsane/Hordvik Skyttarlag
|
Åpent stevne
|
341
|
(8)
|
155
|
Arne Erik Nilsen
|
Raumnes Skytterlag
|
Vårstevnet
|
340
|
(20)
|
156
|
Rune Vandevjen Olsen
|
Nord-Odal Skytterlag
|
Vårstevnet
|
340
|
(18)
|
157
|
Åsne Skår
|
Hardanger Skyttarlag
|
1.mai Jondal 2024
|
340
|
(15)
|
157
|
Bjørnar Wikane
|
Jondal Skyttarlag
|
1.mai Jondal 2024
|
340
|
(15)
|
157
|
Tore Indreiten
|
Stavanger Skytterlag
|
Finnøystevnet
|
340
|
(15)
|
160
|
Ingrid Jensløkken
|
Blaker Skytterlag
|
Vårstevnet
|
340
|
(14)
|
160
|
Ole-Thomas Groseth
|
Ådal Skytterlag
|
Vårstevne bane
|
340
|
(14)
|
162
|
Kristi Skår
|
Hardanger Skyttarlag
|
1.mai Jondal 2024
|
340
|
(13)
|
162
|
Øyvind Haugen
|
Høland/Bjørkelangen Skytterlag
|
1.mai stevne 2024
|
340
|
(13)
|
162
|
Kenneth Esaiassen
|
Kongsberg Skytterlag
|
LP Cup runde 1 2024
|
340
|
(13)
|
162
|
Anders Kolrud
|
Østre Gausdal Skytterlag
|
1.mai stevne 2024
|
340
|
(13)
|
166
|
Kai Egil Berntsen
|
Froland Skytterlag
|
Jørgen Kittelsen minnestevne
|
340
|
(12)
|
166
|
Morten Velo
|
Ringerike Skytterlag
|
Lågencup 2024 - Sigdal
|
340
|
(12)
|
166
|
Kristi Haug Transet
|
Røyken og Hurum Skytterlag
|
Lågen Cup 2024. Eker
|
340
|
(12)
|
166
|
Oda Andreassen Berg
|
Sørskogbygda Skytterlag
|
1.mai stevne 2024
|
340
|
(12)
|
170
|
Hans Solbrekken Ruud
|
Etnedal Skyttarlag
|
1.mai stevne 2024
|
340
|
(11)
|
170
|
Rune Albjerk
|
Jondalen Skytterlag
|
Larvikstevnet 2024
|
340
|
(11)
|
170
|
Casper Leander Amundsen
|
Nord-Odal Skytterlag
|
Vårstevnet
|
340
|
(11)
|
170
|
Daniel Tveiten Haig
|
Nordstrand Skytterlag
|
Baneåpning
|
340
|
(11)
|
174
|
Sander Nesbø Sælensminde
|
Bergen Skytterlag
|
1.mai-stevnet 2024
|
340
|
(10)
|
174
|
Rasmus Lillekvelland
|
Nordstrand Skytterlag
|
Baneåpning
|
340
|
(10)
|
174
|
Marte Bjerkaas Nisja
|
Sunndal Skytterlag
|
1.mai stevne 2024
|
340
|
(10)
|
177
|
Einar Spillum
|
Bodø Østre Skytterlag
|
Åpent dobbeltstevne 2
|
340
|
(9)
|
177
|
Klara Taugl
|
Søndre Odalen Skytterlag
|
1.mai stevne 2024
|
340
|
(9)
|
179
|
Rune Flikkerud
|
Nord-Odal Skytterlag
|
Skøimåsanstevnet 2024
|
340
|
(8)
|
180
|
Linn Hege Bakken
|
Østre Gausdal Skytterlag
|
1.mai stevne 2024
|
340
|
(6)
|
181
|
Arne Engevik
|
Stord Skytterlag
|
1.mai Jondal 2024
|
339
|
(18)
|
182
|
Knut D Y Åkre
|
Folgefonn Skyttarlag
|
1.mai Jondal 2024
|
339
|
(17)
|
183
|
Harald Kvåle
|
Jondal Skyttarlag
|
1.mai Jondal 2024
|
339
|
(15)
|
183
|
Heidi Hansen
|
Sørkedalen Skytterlag
|
1.mai stevne 2024
|
339
|
(15)
|
185
|
Trygve Thaule
|
Rise og Løddesøl Skytterlag
|
Jørgen Kittelsen minnestevne
|
339
|
(13)
|
185
|
Hans Andre Tandberg
|
Søndre Modum Skytterlag
|
Lågen Cup 2024. Eker
|
339
|
(13)
|
187
|
Torgeir Jåtun
|
Greipstad Skytterlag
|
Greipstadstevnet, karusell
|
339
|
(12)
|
187
|
Markus Nyhammer Haugen
|
Seim Skyttarlag
|
1.mai Jondal 2024
|
339
|
(12)
|
187
|
Lise Grønhovd
|
Sigdal Skytterlag
|
Lågencup 2024 - Sigdal
|
339
|
(12)
|
190
|
Wenche Belsvik
|
Egersund Skytterlag
|
Gannstevnet
|
339
|
(11)
|
190
|
Tore Brandtzæg
|
Mære Skytterlag
|
1.Mai Stevnet
|
339
|
(11)
|
190
|
Ørjan Svartisdal Karlsen
|
Røvassdalen Skytterlag
|
Åpent dobbeltstevne 2
|
339
|
(11)
|
190
|
Andreas Hustuft Aadne
|
Styrvoll Skytterlag
|
Lågen Cup 2024. Eker
|
339
|
(11)
|
190
|
Hans Framstad Skaare
|
Tingelstad Skytterlag
|
Vårstevnet
|
339
|
(11)
|
195
|
Erling jr Lien
|
Fikse Skyttarlag
|
Løitenstevnet 300m
|
339
|
(9)
|
195
|
Einar Tunheim
|
Hå Skytterlag
|
Finnøystevnet
|
339
|
(9)
|
197
|
Jørn Vikhagen
|
Jondalen Skytterlag
|
Larvikstevnet 2024
|
339
|
(8)
|
198
|
Marius Malme
|
Fåberg Skytterlag
|
1.mai stevne 2024
|
339
|
(7)
|
199
|
Even Gultvedt
|
Aas Skytterlag
|
Vårpokalen
|
339
|
(0)
|
200
|
Tom Olav Moldskred
|
Aalesund Skyttarlag
|
Stamnæsspokalen 2024
|
338
|
(15)
|
200
|
Kine Svartisdal Storvolleng
|
Dunderlandsdalen Skytterlag
|
Åpningsstevnet
|
338
|
(15)
|
202
|
Tore Nedland
|
Haugesund og Sveio Skyttarlag
|
1.mai Jondal 2024
|
338
|
(14)
|
202
|
Mina Fleischmann
|
Høland/Bjørkelangen Skytterlag
|
Vårstevnet Halden
|
338
|
(14)
|
202
|
Audun Risvik
|
Overhalla Skytterlag
|
1.Mai Stevnet
|
338
|
(14)
|
202
|
Steffen S Kristiansen
|
Råde Skytterlag
|
Vårstevnet Fredrikstad
|
338
|
(14)
|
202
|
Peder Bakken
|
Singsås Skytterlag
|
Baneåpning
|
338
|
(14)
|
202
|
Atalie Pedersen
|
Vaagakallen Skytterlag
|
1 Mai stevne
|
338
|
(14)
|
208
|
Jan Erik Aasheim
|
Bodø Østre Skytterlag
|
Åpent dobbeltstevne 2
|
338
|
(13)
|
208
|
Magnus Bjerke
|
Høland/Bjørkelangen Skytterlag
|
Vårstevnet Fredrikstad
|
338
|
(13)
|
208
|
Ove Steinkjellå
|
Karmøy Skytterlag
|
Finnøystevnet
|
338
|
(13)
|
208
|
Vidar Offigstad
|
Løiten Skytterlag
|
1.mai stevne 2024
|
338
|
(13)
|
208
|
Mathias Nyhammer Haugen
|
Seim Skyttarlag
|
1.mai Jondal 2024
|
338
|
(13)
|
213
|
Elisabeth Steinfeld Leganger
|
Bergen Skytterlag
|
Åpent stevne
|
338
|
(12)
|
214
|
Sander Fleischmann
|
Høland/Bjørkelangen Skytterlag
|
Vårstevnet Fredrikstad
|
338
|
(11)
|
214
|
Asbjørn Sevland
|
Karmøy Skytterlag
|
Finnøystevnet
|
338
|
(11)
|
214
|
Ole Brukstuen
|
Lismarken Skytterlag
|
1.mai stevne 2024
|
338
|
(11)
|
214
|
Julianne Skallerud Brekke
|
Råde Skytterlag
|
Hisåsstevnet
|
338
|
(11)
|
218
|
Sigmund Haugen Kjosaas
|
Dale (Sunnfjord) Skyttarlag
|
Vårtreffen Bane Aurland
|
338
|
(9)
|
218
|
Rune Vikøren
|
Farnes Skyttarlag
|
Åpent stevne
|
338
|
(9)
|
218
|
Øyvind Johannessen
|
Fredrikstad Skytterlag
|
Vårstevnet Halden
|
338
|
(9)
|
218
|
Kari Helene Halvorsrud
|
Øymark Skytterlag
|
Hisåsstevnet
|
338
|
(9)
|
222
|
Roar Sandås
|
Enebakk Skytterlag
|
Vårstevnet Halden
|
338
|
(8)
|
222
|
Nora Robertsen
|
Stavanger Skytterlag
|
Gannstevnet
|
338
|
(8)
|
224
|
Anne Marie Rosnes
|
Herdla Skyttarlag
|
1.mai-stevnet 2024
|
338
|
(7)
|
224
|
Ståle Villumstad
|
Spydeberg Skytterlag
|
Vårstevnet Fredrikstad
|
338
|
(7)
|
226
|
Jenny Aardalen
|
Ullensaker Skytterlag
|
1.mai stevne 2024
|
337
|
(20)
|
227
|
Kjell Arild Kleivkås
|
Kristiansand og Omegn Skytterlag
|
Greipstadstevnet, karusell
|
337
|
(14)
|
227
|
Bjørn Egil Hansen
|
Nøtterø Skytterlag
|
Laagen Cup
|
337
|
(14)
|
229
|
Knut Melby
|
Atrå Skytterlag
|
Notoddenstevnet 2024
|
337
|
(13)
|
229
|
Runar Tobiassen
|
Bodø Østre Skytterlag
|
Baneåpning
|
337
|
(13)
|
229
|
Silje Metveit
|
Imenes Skytterlag
|
Greipstadstevnet, karusell
|
337
|
(13)
|
232
|
Helene Storenes
|
Imenes Skytterlag
|
Jørgen Kittelsen minnestevne
|
337
|
(12)
|
233
|
Marius H. Sandvik
|
Knipenborg Skyttarlag
|
Vårtreffen Bane Knipenborg
|
337
|
(11)
|
233
|
Kenneth Stubstad
|
Mandal Skytterlag
|
1.Mai stevne Mjåvann
|
337
|
(11)
|
233
|
Elin Mikkelsplass
|
Oslo Østre Skytterlag
|
Lågen Cup 2024. Eker
|
337
|
(11)
|
233
|
Kamilla Dyrendahl
|
Rissa Skytterlag
|
Baneåpning/Åpningspokal og premieskyting pokal 1
|
337
|
(11)
|
237
|
Terje Hus
|
Kvinnherad Skyttarlag
|
1.mai Jondal 2024
|
337
|
(10)
|
237
|
Giske Bach Ørmen
|
Råde Skytterlag
|
Skjebergsmellen 2024
|
337
|
(10)
|
237
|
Tonje Engevik
|
Stord Skytterlag
|
Notoddenstevnet 2024
|
337
|
(10)
|
240
|
Ben Magne Stokland
|
Løiten Skytterlag
|
1.mai stevne 2024
|
337
|
(9)
|
240
|
Jonas Sveum
|
Nordre Land Skytterlag
|
Vårstevne bane
|
337
|
(9)
|
240
|
Helene Reigstad
|
Seim Skyttarlag
|
Åpent stevne
|
337
|
(9)
|
240
|
Bjørn Lennart Vorre
|
Styrvoll Skytterlag
|
Laagen Cup
|
337
|
(9)
|
244
|
Kari Sofie Brøndbo Fiskum
|
Harran Skytterlag
|
1.Mai Stevnet
|
337
|
(8)
|
244
|
Andre Raaen
|
Skjelstadmark Skytterlag
|
Vårstevnet
|
337
|
(8)
|
246
|
Bjørnar Strand
|
Bodø Østre Skytterlag
|
Baneåpning 2024 Stevne 1
|
337
|
(7)
|
246
|
Erlend Rudland
|
Ringebu og Fåvang Skytterlag
|
1.mai stevne 2024
|
337
|
(7)
|
248
|
Marianne Stigen
|
Rælingen Skytterlag
|
1.mai stevne 2024
|
337
|
(5)
|
249
|
Kristoffer Hansen
|
Eker Skytterlag
|
Lågen Cup 2024. Eker
|
336
|
(15)
|
249
|
Tormod Måge
|
Gjesdal Skytterlag
|
Bjerkreimstevnet
|
336
|
(15)
|
251
|
Frank Willy Lie Bråten
|
Trysil Skytterlag
|
1.mai stevne 2024
|
336
|
(14)
|
252
|
Helge Roar Åndal
|
Malmefjorden Skytterlag
|
Vårstevnet
|
336
|
(13)
|
252
|
Marie Mørch Lislien
|
Sigdal Skytterlag
|
Lågencup 2024 - Sigdal
|
336
|
(13)
|
254
|
Kine Bekkevold
|
Austerbygda Skytterlag
|
Åpningsstevnet
|
336
|
(12)
|
254
|
Kai-Aleksander Kristiansen
|
Skjelstadmark Skytterlag
|
Baneåpning
|
336
|
(12)
|
254
|
Jan Terje Trætteberg
|
Urskog Skytterlag
|
Vårstevnet
|
336
|
(12)
|
257
|
Fredrik Jensen
|
Løiten Skytterlag
|
Vårstevnet
|
336
|
(11)
|
258
|
Morten Emil Amundsen
|
Mo Skytterlag
|
Åpent dobbeltstevne 2
|
336
|
(10)
|
258
|
Jostein Lassen
|
Stavanger Skytterlag
|
Egersundstevnet
|
336
|
(10)
|
260
|
Edla Fiskum
|
Harran Skytterlag
|
1.mai stevne 2024
|
336
|
(9)
|
260
|
Sindre Flesjå
|
Knm Harald Haarfagre
|
Finnøystevnet
|
336
|
(9)
|
260
|
Odd Morten Skogly
|
Lindås Skyttarlag
|
1.mai Jondal 2024
|
336
|
(9)
|
260
|
Ragnhild Eide Ure
|
Os Skyttarlag
|
1.mai-stevnet 2024
|
336
|
(9)
|
260
|
Baste Sudmann
|
Time Skytterlag
|
Gannstevnet
|
336
|
(9)
|
260
|
Therese Moen
|
Trondhjems Skytterlag
|
Baneåpning
|
336
|
(9)
|
266
|
Kjersti Fagerlund
|
Tønjum Skytterlag
|
Vårtreffen Bane Aurland
|
336
|
(8)
|
267
|
Jonas Sørenmo
|
Kolvereid Skytterlag
|
1.Mai Stevnet
|
336
|
(7)
|
268
|
Bjørn Petter Leite
|
Stavanger Skytterlag
|
Finnøystevnet
|
336
|
(6)
|
269
|
Steinar Skorpa
|
Stavanger Skytterlag
|
Åpningsskytingen
|
335
|
(16)
|
270
|
Lars Petter Ven
|
Heim/Hemne Skytterlag
|
Vårstevnet
|
335
|
(14)
|
271
|
Arne Birkeland
|
Haugesund og Sveio Skyttarlag
|
1.mai-stevnet 2024
|
335
|
(13)
|
271
|
Svenn Harald Hovd
|
Namdalseid og Lyngen Skytterlag
|
Vårstevnet
|
335
|
(13)
|
271
|
Nils Johan Johansen
|
Nesna Skytterlag
|
Åpent dobbeltstevne 2
|
335
|
(13)
|
271
|
Kirsten Sørli
|
Søgne Skytterlag
|
1.Mai stevne Mjåvann
|
335
|
(13)
|
275
|
Odin Williksen Afdal
|
Kråkstad og Ski Skytterlag
|
Vårstevnet Fredrikstad
|
335
|
(12)
|
275
|
Knut Olav Olsen
|
Randsfjord Skytterlag
|
1.mai stevne 2024
|
335
|
(12)
|
275
|
Hans Petter Aas-Hveem
|
Rygge Skytterlag
|
Vårstevnet Halden
|
335
|
(12)
|
278
|
Kristoffer Uthus Stokke
|
Selbu Skytterlag
|
Baneåpning
|
335
|
(11)
|
278
|
Bernt Krone
|
Sokndal skytterlag
|
Egersundstevnet
|
335
|
(11)
|
278
|
Vetle Mæle Skår
|
Time Skytterlag
|
Egersundstevnet
|
335
|
(11)
|
281
|
Kjetil Sundby
|
Enebakk Skytterlag
|
Skøimåsanstevnet 2024
|
335
|
(10)
|
281
|
Fride Berg Standerholen
|
Stange og Romedal Skytterlag
|
1.mai stevne 2024
|
335
|
(10)
|
281
|
Jostein Kjernli
|
Østre Gausdal Skytterlag
|
1.mai stevne 2024
|
335
|
(10)
|
284
|
Alf Olav Skeivoll
|
Greipstad Skytterlag
|
Greipstadstevnet, karusell
|
335
|
(9)
|
284
|
Stig Aase
|
Hardanger Skyttarlag
|
1.mai-stevnet 2024
|
335
|
(9)
|
284
|
Arild Einar Steinsnes
|
Haugesund og Sveio Skyttarlag
|
Egersundstevnet
|
335
|
(9)
|
284
|
Ingar Sørum
|
Lier Skytterlag
|
Lågen Cup 2024. Eker
|
335
|
(9)
|
284
|
Rune Raknerud
|
Trøgstad Skytterlag
|
Skøimåsanstevnet 2024
|
335
|
(9)
|
289
|
Sebastian.K. Dahlberg
|
Gann Skytterlag
|
Gannstevnet
|
335
|
(8)
|
289
|
Geir Lie
|
Holum Skytterlag
|
1.Mai stevne Mjåvann
|
335
|
(8)
|
289
|
Bjarne Sollesnes
|
Jondal Skyttarlag
|
1.mai-stevnet 2024
|
335
|
(8)
|
289
|
Tom Nyhaven
|
Søgne Skytterlag
|
1.Mai stevne Mjåvann
|
335
|
(8)
|
293
|
Åshild Rosnes
|
Herdla Skyttarlag
|
Åpent stevne
|
335
|
(7)
|
293
|
Ole Morten Austvoll Lunde
|
Klepp Skytterlag
|
Bjerkreimstevnet
|
335
|
(7)
|
293
|
Thomas Bakøy Sunde
|
Rissa Skytterlag
|
Baneåpning/Åpningspokal og premieskyting pokal 1
|
335
|
(7)
|
293
|
Mariann Opperud
|
Ådal Skytterlag
|
Lågencup 2024 - Sigdal
|
335
|
(7)
|
297
|
Gustav Rosland
|
Tørdal Skytterlag
|
Laagen Cup
|
335
|
(6)
|
298
|
Erlend Rustad
|
Kråkstad og Ski Skytterlag
|
Vårstevnet Fredrikstad
|
335
|
(4)
|
299
|
Jakob Witt
|
Aas Skytterlag
|
Vårpokalen
|
335
|
(0)
|
300
|
Magne Øvrebø
|
Hallingskarvet Skytterlag
|
1.mai Jondal 2024
|
334
|
(16)
|
301
|
Frode Kristensen
|
Herdla Skyttarlag
|
1.mai Jondal 2024
|
334
|
(15)
|
302
|
Per Johan Brekke
|
Bjordal/Søreide Skyttarlag
|
1.mai-stevnet 2024
|
334
|
(13)
|
303
|
Audun Fossberg
|
Fana Skyttarlag
|
1.mai Jondal 2024
|
334
|
(10)
|
303
|
Eirik Ahdell
|
Nesjestranda & Skaala Skytterlag
|
Skjebergsmellen 2024
|
334
|
(10)
|
305
|
Sindre Flesjå
|
Finnøy Skytterlag
|
Egersundstevnet
|
334
|
(9)
|
305
|
Harald Brekke
|
Hardanger Skyttarlag
|
1.mai-stevnet 2024
|
334
|
(9)
|
305
|
Gjermund Sørum
|
Lier Skytterlag
|
Lågen Cup 2024. Eker
|
334
|
(9)
|
305
|
Sverre Waage Selheim
|
Nidaros Skytterlag
|
Vårstevnet
|
334
|
(9)
|
309
|
Jan Høiby
|
Hommelvik Skytterlag
|
Vårstevnet
|
334
|
(8)
|
309
|
Aleksander Mogen
|
Radøy Skyttarlag
|
1.mai Jondal 2024
|
334
|
(8)
|
311
|
Knut Øystein Freng
|
Bodø Østre Skytterlag
|
Baneåpning 2024 Stevne 1
|
334
|
(6)
|
311
|
Britt Nesteby
|
Tynset Skytterlag
|
1.mai stevne 2024
|
334
|
(6)
|
313
|
Lars Guldbrandsen
|
Eidskog Skytterlag
|
Vårstevnet
|
334
|
(4)
|
314
|
Fred Erik Berge
|
Laudal Skytterlag
|
Greipstadstevnet, karusell
|
333
|
(14)
|
315
|
Per Einar Lunde
|
Nittedal Skytterlag
|
Vårstevnet
|
333
|
(12)
|
315
|
Rolv Lekven
|
Os Skyttarlag
|
Åpent stevne
|
333
|
(12)
|
315
|
Tor-Arne Solbakken
|
Rygge Skytterlag
|
Skøimåsanstevnet 2024
|
333
|
(12)
|
318
|
Ragnhild Lien
|
Løiten Skytterlag
|
Vårstevnet
|
333
|
(11)
|
318
|
Oddvar Steen
|
Nordre Skage Skytterlag
|
1.Mai Stevnet
|
333
|
(11)
|
318
|
Karl R. Hetland
|
Skedsmo Skytterlag
|
Vårstevnet
|
333
|
(11)
|
318
|
Bjørner Kolrud
|
Østre Gausdal Skytterlag
|
1.mai stevne 2024
|
333
|
(11)
|
322
|
Martin Aadland Vad
|
Stord Skytterlag
|
1.mai-stevnet 2024
|
333
|
(10)
|
323
|
Ole Jo Brembu
|
Høylandet Skytterlag
|
1.Mai Stevnet
|
333
|
(9)
|
323
|
Gabriel Skjulhaug Yttri
|
Leikanger Skyttarlag
|
Vårtreffen Bane Farnes
|
333
|
(9)
|
325
|
Audun Fiskum
|
Harran Skytterlag
|
1.Mai Stevnet
|
333
|
(8)
|
325
|
Kjetil Kongsgård Røraas
|
Kongsberg Skytterlag
|
Laagen Cup
|
333
|
(8)
|
325
|
Atle Bakken
|
Siljan Skytterlag
|
Larvikstevnet 2024
|
333
|
(8)
|
328
|
Hans Augedal
|
Hå Skytterlag
|
Gannstevnet
|
333
|
(7)
|
328
|
Pål Kristian Kværneng
|
Løiten Skytterlag
|
Løitenstevnet 300m
|
333
|
(7)
|
330
|
Espen Skaarer-Johansen
|
Spydeberg Skytterlag
|
Hisåsstevnet
|
333
|
(6)
|
331
|
Ulf Larsen
|
Stavanger Skytterlag
|
Egersundstevnet
|
333
|
(5)
|
332
|
Ann Cathrine Sverkmo Valleraunet
|
Vemundvik Skytterlag
|
1.Mai Stevnet
|
332
|
(14)
|
333
|
Kjell Nornes
|
Leikanger Skyttarlag
|
Vårtreffen Bane Knipenborg
|
332
|
(13)
|
333
|
Ingrid Eline Aas
|
Nordre Skage Skytterlag
|
1.Mai Stevnet
|
332
|
(13)
|
335
|
Oddbjørn Schau
|
Raumnes Skytterlag
|
Vårstevnet
|
332
|
(12)
|
335
|
Edgar Bjorøy
|
Sartor Skyttarlag
|
1.mai Jondal 2024
|
332
|
(12)
|
337
|
Beate Hjellen
|
Aalesund Skyttarlag
|
Stamnæsspokalen 2024
|
332
|
(11)
|
338
|
Anna-Cecilie Lunde
|
Degernes Skytterlag
|
Vårstevnet Fredrikstad
|
332
|
(10)
|
338
|
Oddgeir Kilen
|
Fortun Skyttarlag
|
Vårtreffen Bane Knipenborg
|
332
|
(10)
|
338
|
Ola Strand Nystuen
|
Løiten Skytterlag
|
Løitenstevnet 300m
|
332
|
(10)
|
338
|
Simon Myhren
|
Spydeberg Skytterlag
|
Skøimåsanstevnet 2024
|
332
|
(10)
|
338
|
Johny Andre Bertheau
|
Sørum Skytterlag
|
Skøimåsanstevnet 2024
|
332
|
(10)
|
338
|
Lars Fossum
|
Valnesfjord Skytterlag
|
Baneåpning 2024 Stevne 1
|
332
|
(10)
|
344
|
Kristian Martinsen
|
Fet Skytterlag
|
Vårstevnet
|
332
|
(9)
|
344
|
Lars Næprud
|
Lillehammer Skytterlag
|
Vårstevnet
|
332
|
(9)
|
344
|
Jørn Ole Skiri
|
Rauma Skytterlag
|
Baneåpning
|
332
|
(9)
|
344
|
Gaute Almeland
|
Voss Skyttarlag
|
Vårtreffen Bane Aurland
|
332
|
(9)
|
348
|
Pelle Sandås
|
Enebakk Skytterlag
|
Vårstevnet
|
332
|
(8)
|
348
|
Britt Helen Holtan
|
Orkland Ytre Skytterlag
|
Vårstevnet
|
332
|
(8)
|
348
|
Jan Ove Sollie
|
Rissa Skytterlag
|
Baneåpning/Åpningspokal og premieskyting pokal 1
|
332
|
(8)
|
348
|
Hans Anders Kleven
|
Sigdal Skytterlag
|
Lågencup 2024 - Sigdal
|
332
|
(8)
|
352
|
Gyda Veie
|
Rissa Skytterlag
|
Baneåpning/Åpningspokal og premieskyting pokal 1
|
332
|
(5)
|
353
|
Arild K Norheim
|
Fredrikstad Skytterlag
|
Skjebergsmellen 2024
|
332
|
(4)
|
354
|
Vidar Gaarder
|
Rollag og Veggli Skytterlag
|
LP Cup runde 1 2024
|
331
|
(12)
|
355
|
Reidar Ågedal
|
Grindølen Skytterlag
|
Greipstadstevnet, karusell
|
331
|
(11)
|
355
|
Otto Myrvold
|
Nordre Modum Skytterlag
|
Lågen Cup 2024. Eker
|
331
|
(11)
|
357
|
Nils Kristian Johansen
|
Nesna Skytterlag
|
Baneåpning
|
331
|
(10)
|
357
|
Vegard Granlund
|
Råde Skytterlag
|
Vårstevnet Halden
|
331
|
(10)
|
359
|
Henrik Martiniussen Sylliaas
|
Askim Skytterlag
|
Vårstevnet Halden
|
331
|
(9)
|
359
|
Jim R Aronsen
|
Saltdal Skytterlag
|
Åpningsstevnet
|
331
|
(9)
|
359
|
Håvard Nesvik Voss
|
Stavanger Skytterlag
|
Baneåpning
|
331
|
(9)
|
359
|
Hedda Lohne Tveit
|
Tørdal Skytterlag
|
Notoddenstevnet 2024
|
331
|
(9)
|
363
|
Jostein Nerødegård
|
Begna Skyttarlag
|
Løitenstevnet 300m
|
331
|
(8)
|
363
|
Jan Erik Fredriksen
|
Eker Skytterlag
|
Lågen Cup 2024. Eker
|
331
|
(8)
|
363
|
Kirsten Aaslund
|
Frogn og Drøbak Skytterlag
|
Skjebergsmellen 2024
|
331
|
(8)
|
363
|
Arild Valand
|
Mandal Skytterlag
|
1.Mai stevne Mjåvann
|
331
|
(8)
|
363
|
Sindre Jule
|
Overhalla Skytterlag
|
1.Mai Stevnet
|
331
|
(8)
|
368
|
Anders Skaarud
|
Nordstrand Skytterlag
|
Baneåpning
|
331
|
(7)
|
369
|
Ole Kasper Martinsen
|
Fet Skytterlag
|
Vårstevnet
|
331
|
(6)
|
369
|
Kristoffer Valleraunet
|
Kvam Skytterlag
|
Vårstevnet
|
331
|
(6)
|
369
|
Torbjørn Landro
|
Sartor Skyttarlag
|
Vårtreffen Bane Knipenborg
|
331
|
(6)
|
372
|
Rune Kokås Brandtzæg
|
Mære Skytterlag
|
Vårstevnet
|
330
|
(13)
|
373
|
Stine Njøs Eikeland
|
Leikanger Skyttarlag
|
Hisåsstevnet
|
330
|
(11)
|
374
|
Kenneth Rakkestad
|
Vennesla Skytterlag
|
1.Mai stevne Mjåvann
|
330
|
(10)
|
375
|
Martin Saxebøl
|
Frogn og Drøbak Skytterlag
|
Vårstevnet Fredrikstad
|
330
|
(9)
|
376
|
Ken Davidsen
|
Andebu Skytterlag
|
Lågencup 2024 - Sigdal
|
330
|
(8)
|
376
|
Kristoffer Rødal
|
Kongsberg Skytterlag
|
Laagen Cup
|
330
|
(8)
|
376
|
Kåre Grønning
|
Reinsfjell Skytterlag
|
Baneåpning
|
330
|
(8)
|
376
|
Aina Tangen
|
Stange og Romedal Skytterlag
|
1.mai stevne 2024
|
330
|
(8)
|
376
|
Øystein Kvarekvål
|
Voss Skyttarlag
|
1. runde Banekarusellen
|
330
|
(8)
|
381
|
Fredrik G. Kristiansen
|
Blaker Skytterlag
|
1.mai stevne 2024
|
330
|
(4)
|
382
|
Roar Saksvik
|
Orkla Skytterlag
|
Vårstevnet
|
329
|
(15)
|
383
|
Anna Mørch Lislien
|
Sigdal Skytterlag
|
Lågencup 2024 - Sigdal
|
329
|
(11)
|
384
|
Ole Martin Sten
|
Drevja Skytterlag
|
Åpningsstevnet
|
329
|
(10)
|
384
|
Henning Hjallen
|
Kongsberg Skytterlag
|
Laagen Cup
|
329
|
(10)
|
386
|
Marius Tronstad
|
Haugesund og Sveio Skyttarlag
|
1.mai-stevnet 2024
|
329
|
(9)
|
386
|
Bjarte Langenes
|
Åsane/Hordvik Skyttarlag
|
Åpent stevne
|
329
|
(9)
|
388
|
Svenn Ivar Simskar
|
Grane Skytterlag
|
Åpningsstevnet
|
329
|
(7)
|
388
|
Kjell Egil Norum
|
Lindesnes Skytterlag
|
1.Mai stevne Mjåvann
|
329
|
(7)
|
388
|
David Heidtmann
|
Nora Skytterlag
|
Vårstevnet
|
329
|
(7)
|
391
|
Torkel Strøm
|
Eidskog Skytterlag
|
Skøimåsanstevnet 2024
|
329
|
(3)
|
392
|
Rune Langvann
|
Røvassdalen Skytterlag
|
Åpningsstevnet
|
328
|
(11)
|
393
|
Vegard Saxebøl
|
Frogn og Drøbak Skytterlag
|
Laagen Cup
|
328
|
(10)
|
393
|
Morten Helgaset
|
Voss Skyttarlag
|
1.mai Jondal 2024
|
328
|
(10)
|
395
|
Aage Espedal
|
Gann Skytterlag
|
Bjerkreimstevnet
|
328
|
(8)
|
395
|
Morten Lunde
|
Klepp Skytterlag
|
Gannstevnet
|
328
|
(8)
|
397
|
Olav Måge
|
Gjesdal Skytterlag
|
Bjerkreimstevnet
|
328
|
(7)
|
397
|
Martin Kvivesen Lorentsen
|
Levanger og Frol Skytterlag
|
Baneåpning
|
328
|
(7)
|
399
|
Troy Blegeberg Skibrek
|
Jondalen Skytterlag
|
Lågencup 2024 - Sigdal
|
328
|
(6)
|
399
|
Tor Henning Post
|
Ugland Skytterlag
|
Jørgen Kittelsen minnestevne
|
328
|
(6)
|
401
|
Knut Kvarekvål
|
Voss Skyttarlag
|
1.mai Jondal 2024
|
328
|
(4)
|
402
|
Ove Berge
|
Hålandsdal/Eikelandsfjorden Skytterlag
|
1.mai-stevnet 2024
|
327
|
(11)
|
403
|
Trond Saksvik
|
Haugesund og Sveio Skyttarlag
|
1.mai Jondal 2024
|
327
|
(10)
|
404
|
Elias Furunes
|
Drangedal Skytterlag
|
Larvikstevnet 2024
|
327
|
(9)
|
405
|
Line Marie Sannan Strandbråten
|
Stjernen Skytterlag
|
Lågencup 2024 - Sigdal
|
327
|
(8)
|
405
|
Trygve Mjelde
|
Vaksdal/Modalen Skyttarlag
|
1.mai-stevnet 2024
|
327
|
(8)
|
407
|
Bjørnar C. S. Galby
|
Frogn og Drøbak Skytterlag
|
Hisåsstevnet
|
327
|
(7)
|
407
|
Øyvind Taugl
|
Søndre Odalen Skytterlag
|
1.mai stevne 2024
|
327
|
(7)
|
409
|
Robert Miller
|
Eidsberg Skytterlag
|
Vårstevnet Halden
|
327
|
(6)
|
409
|
Simon Gerhard Simonsen
|
Karmøy Skytterlag
|
Finnøystevnet
|
327
|
(6)
|
409
|
Erlend Aas
|
Mostadmark Skytterlag
|
Baneåpning
|
327
|
(6)
|
409
|
Arnold Slåen
|
Råde Skytterlag
|
Hisåsstevnet
|
327
|
(6)
|
413
|
Atle Lyngen
|
Flå (Uttrøndelag) Skytterlag
|
Vårstevnet
|
327
|
(4)
|
414
|
Embret Ressem
|
Mosvik Skytterlag
|
1.Mai Stevnet
|
326
|
(12)
|
415
|
Erland Ødegård
|
Tingelstad Skytterlag
|
Vårstevne bane
|
326
|
(8)
|
416
|
Oddgeir Kvestad
|
Folgefonn Skyttarlag
|
1.mai-stevnet 2024
|
326
|
(7)
|
417
|
Harald Haavik
|
Hatlestrand og Ølve Skytterlag
|
1.mai Jondal 2024
|
326
|
(6)
|
417
|
Njål Stian Børdal
|
Åsane/Hordvik Skyttarlag
|
Åpent stevne
|
326
|
(6)
|
419
|
Lars Rasmus Sandvik
|
Nordstrand Skytterlag
|
Baneåpning
|
325
|
(12)
|
420
|
Anders Foss Hidemstrædet
|
Blaker Skytterlag
|
Skøimåsanstevnet 2024
|
325
|
(10)
|
421
|
Henrik Dorholt
|
Lunde Skytterlag
|
Laagen Cup
|
325
|
(8)
|
422
|
Preben Øidne
|
Grindølen Skytterlag
|
Greipstadstevnet, karusell
|
325
|
(7)
|
422
|
Maria Krohn
|
Klepp Skytterlag
|
Gannstevnet
|
325
|
(7)
|
424
|
Malin Lauvrak
|
Dølemo Skyttarlag
|
Jørgen Kittelsen minnestevne
|
325
|
(6)
|
424
|
Jarle Kvinen
|
Gann Skytterlag
|
Gannstevnet
|
325
|
(6)
|
426
|
Tor Kristian Lavik
|
Åsane/Hordvik Skyttarlag
|
Åpent stevne
|
324
|
(10)
|
427
|
Anne Beate Engebretsen
|
Øvre Rendal Skytterlag
|
1.mai stevne 2024
|
324
|
(9)
|
428
|
Bendik Adamiak-Husby
|
Aas Skytterlag
|
Lågen Cup 2024. Eker
|
324
|
(8)
|
428
|
Rolf Eldstad
|
Overhalla Skytterlag
|
1.Mai Stevnet
|
324
|
(8)
|
430
|
Andreas Lunde
|
Nittedal Skytterlag
|
Vårstevnet
|
324
|
(6)
|
431
|
Inge Eriksen
|
Bergen Skytterlag
|
1.mai Jondal 2024
|
324
|
(3)
|
432
|
Bernt Noodt
|
Nidaros Skytterlag
|
Baneåpning
|
323
|
(11)
|
433
|
Ida Seljestad Kvestad
|
Folgefonn Skyttarlag
|
1.mai Jondal 2024
|
323
|
(9)
|
434
|
Arne Hægestøyl
|
Dølemo Skyttarlag
|
Jørgen Kittelsen minnestevne
|
323
|
(7)
|
435
|
Aleksander Bråten
|
Hardanger Skyttarlag
|
1.mai-stevnet 2024
|
323
|
(6)
|
435
|
Inger Marie Bringsdal
|
Søgne Skytterlag
|
1.Mai stevne Mjåvann
|
323
|
(6)
|
437
|
Oda Johanne Nordøen
|
Åsane/Hordvik Skyttarlag
|
Åpent stevne
|
323
|
(3)
|
438
|
Øyvind Guggedal
|
Klepp Skytterlag
|
Bjerkreimstevnet
|
322
|
(12)
|
439
|
Jan Dalene
|
Kristiansand og Omegn Skytterlag
|
Greipstadstevnet, karusell
|
322
|
(6)
|
440
|
Hilde Kjøsnes Thoresen
|
Hommelvik Skytterlag
|
Baneåpning
|
322
|
(3)
|
441
|
Henrik Oppen
|
Oslo Østre Skytterlag
|
Løitenstevnet 300m
|
321
|
(7)
|
441
|
Roy Wollvik
|
Stavanger Skytterlag
|
Åpningsskytingen
|
321
|
(7)
|
443
|
Vidar Dyrendahl
|
Rissa Skytterlag
|
Baneåpning/Åpningspokal og premieskyting pokal 1
|
321
|
(6)
|
444
|
Grete Ernstsen
|
Saltdal Skytterlag
|
Åpent dobbeltstevne 2
|
321
|
(5)
|
445
|
Andreas Øvsthus
|
Vareld Skyttarlag
|
1.mai Jondal 2024
|
321
|
(3)
|
446
|
David Davidsen
|
Sande Skytterlag
|
Lågencup 2024 - Sigdal
|
320
|
(8)
|
446
|
Asle Raade
|
Tingelstad Skytterlag
|
Vårstevne bane
|
320
|
(8)
|
448
|
Paul Otto Vatne
|
Nordstrand Skytterlag
|
Baneåpning
|
320
|
(5)
|
448
|
Ida Johnsrud
|
Sarpsborg Skytterlag
|
Skjebergsmellen 2024
|
320
|
(5)
|
450
|
Marius Mastervik
|
Drevja Skytterlag
|
Åpningsstevnet
|
319
|
(10)
|
451
|
Sigbjørn Nilsen
|
Napp Skytterlag
|
1 Mai stevne
|
318
|
(6)
|
452
|
Fredrik Ekeberg Johansen
|
Eker Skytterlag
|
Lågen Cup 2024. Eker
|
318
|
(3)
|
453
|
Arvid Tufta
|
Kvinnherad Skyttarlag
|
1.mai-stevnet 2024
|
317
|
(8)
|
454
|
Amalie Mortensen Torbal
|
Oslo Østre Skytterlag
|
Løitenstevnet 300m
|
317
|
(4)
|
455
|
Erik André Broe
|
Skedsmo Skytterlag
|
Vårstevnet
|
316
|
(8)
|
456
|
Dag-Kjetil Selsvik
|
Jondal Skyttarlag
|
1.mai Jondal 2024
|
316
|
(6)
|
457
|
Terje Kvestad
|
Kongsberg Skytterlag
|
Lågencup 2024 - Sigdal
|
315
|
(6)
|
457
|
Vetle Kosmo
|
Valnesfjord Skytterlag
|
Baneåpning 2024 Stevne 1
|
315
|
(6)
|
459
|
Oddbjørn Håstul
|
Larvik Skytterlag
|
Larvikstevnet 2024
|
315
|
(5)
|
459
|
Erlend Gulaker
|
Lånke Skytterlag
|
Baneåpning
|
315
|
(5)
|
459
|
Olav Teigland
|
Tysnes Skyttarlag
|
1.mai-stevnet 2024
|
315
|
(5)
|
462
|
Torbjørn Haavik
|
Hatlestrand og Ølve Skytterlag
|
1.mai-stevnet 2024
|
315
|
(2)
|
463
|
Svein Strandbråten
|
Stjernen Skytterlag
|
Lågencup 2024 - Sigdal
|
314
|
(10)
|
464
|
Georg Groven
|
Gann Skytterlag
|
Gannstevnet
|
314
|
(8)
|
465
|
Trond Erling Andersen
|
Nordre Land Skytterlag
|
Vårstevnet Halden
|
314
|
(1)
|
466
|
Per Inge Aakvik
|
Aalesund Skyttarlag
|
Stamnæsspokalen 2024
|
313
|
(1)
|
467
|
Torbjørn Elliot Kirkeby Garstad
|
Frogn og Drøbak Skytterlag
|
Vårstevnet Fredrikstad
|
312
|
(1)
|
468
|
Stig Tore Kvam
|
Larvik Skytterlag
|
Larvikstevnet 2024
|
311
|
(3)
|
469
|
Martine Evenrud
|
Viken (opland) Skytterlag
|
Vårstevne bane
|
310
|
(3)
|
470
|
Arne Erik Christophersen
|
Lismarken Skytterlag
|
Løitenstevnet 300m
|
310
|
(2)
|
471
|
Niklas Helgesen
|
Vestre Toten Skytterlag
|
Løitenstevnet 300m
|
310
|
(1)
|
472
|
Asle Hauge
|
Farnes Skyttarlag
|
Vårtreffen Bane Farnes
|
309
|
(8)
|
473
|
Jonny Hugo Johansen
|
Voss Skyttarlag
|
Vårtreffen Bane Aurland
|
308
|
(2)
|
474
|
Per-Erik Haugen
|
Nordstrand Skytterlag
|
Baneåpning
|
307
|
(4)
|
475
|
Kari Skulbørstad
|
Lånke Skytterlag
|
Baneåpning
|
307
|
(1)
|
476
|
Hege Haugeplass
|
Aurland Skyttarlag
|
Vårtreffen Bane Aurland
|
306
|
(1)
|
477
|
Ole-Anders Hagen
|
Målselv Skytterlag
|
Org.med. Falken
|
299
|
(17)
|
478
|
Tony Rubbås Jacobsen
|
Målselv Skytterlag
|
Org.med. Falken
|
296
|
(10)
|
479
|
Andreas Vigemyr
|
Heddeland og Breland Skytterlag
|
Organisasjonsmedaljen
|
294
|
(11)
|
480
|
Signe J. D. Stangborli
|
Klepp Skytterlag
|
Organisasjonsmedaljen
|
294
|
(10)
|
481
|
Espen Kambo
|
Stavanger Skytterlag
|
Organisasjonsmedaljen
|
294
|
(8)
|
482
|
Sveinung Kvamme
|
Målselv Skytterlag
|
Org.med. Falken
|
293
|
(16)
|
483
|
Steinar Norum
|
Lindesnes Skytterlag
|
Organisasjonsmedaljen
|
293
|
(11)
|
484
|
Rune Rundhaug
|
Karmøy Skytterlag
|
Organisasjonsmedaljen
|
292
|
(7)
|
485
|
Odd Arild Stava
|
Karmøy Skytterlag
|
Organisasjonsmedaljen
|
292
|
(6)
|
486
|
Tor Jostein Jenssen
|
Bardu Skytterlag
|
Org.med. Falken
|
291
|
(8)
|
487
|
Magne Gamst
|
Målselv Skytterlag
|
Org.med. Falken
|
291
|
(6)
|
488
|
Øyvind Løkstad
|
Målselv Skytterlag
|
Org.med. Falken
|
291
|
(5)
|
489
|
Frode Hanssen
|
Målselv Skytterlag
|
Org.med. Falken
|
290
|
(13)
|
490
|
Sverre Jacobsen
|
Holum Skytterlag
|
Organisasjonsmedaljen
|
290
|
(10)
|
491
|
Oscar Stagrum Ottem
|
Målselv Skytterlag
|
Org.med. Falken
|
290
|
(8)
|
492
|
Arnt Ingve Svela
|
Klepp Skytterlag
|
Organisasjonsmedaljen
|
288
|
(9)
|
492
|
Ivar Meek Ljotebø
|
Vadheim Skyttarlag
|
Organisasjonsmedalje Sogn Ytre
|
288
|
(9)
|
494
|
Hege Rødland
|
Klepp Skytterlag
|
Organisasjonsmedaljen
|
287
|
(7)
|
495
|
Svein Bjarnar Nesse
|
Fjordane Skyttarlag
|
Organisasjonsmedalje Sogn Ytre
|
283
|
(9)
|
496
|
Sandra Elise Johansen
|
Balsfjord Skytterlag
|
Org.med. Falken
|
283
|
(7)
|
497
|
Lars A. Nymo
|
Gisund Skytterlag
|
Org.med. Falken
|
283
|
(5)
|
498
|
Idar Leknes
|
Bjørnen Skytterlag
|
1.mai stevne 2024
|
279
|
(0)
|
499
|
Åse Irene Nordås
|
Bardu Skytterlag
|
Org.med. Falken
|
270
|
(5)
|
500
|
Bente Marie Fardal
|
Lindesnes Skytterlag
|
Organisasjonsmedaljen
|
268
|
(1)
|
501
|
Fredrik Ås Orerød
|
Froland Skytterlag
|
Jørgen Kittelsen minnestevne
|
254
|
(8)
|
502
|
Kjell Bøe Bjørgum
|
Aurland Skyttarlag
|
Vårtreffen Bane Aurland
|
253
|
(7)
|
503
|
Tor Bertil Risvik
|
Overhalla Skytterlag
|
1.Mai Stevnet
|
244
|
(5)
|
504
|
Anton Jenssen
|
Mosvik Skytterlag
|
Vårstevnet
|
240
|
(12)
|
505
|
Ole Jørgen Solli
|
Styrvoll Skytterlag
|
Notoddenstevnet 2024
|
240
|
(10)
|
506
|
Håvard Moen
|
Herfjord Skytterlag
|
Vårmønstring
|
238
|
(0)
|
507
|
Amalie Sagemoen
|
Ugland Skytterlag
|
Jørgen Kittelsen minnestevne
|
237
|
(9)
|
508
|
Lars Ranvik Bruseth
|
Mælum Skytterlag
|
Laagen Cup
|
235
|
(9)
|
509
|
Odd Ivar Sæther
|
Blaker Skytterlag
|
Vårstevnet
|
235
|
(7)
|
510
|
Christian Espenes
|
Overhalla Skytterlag
|
1.Mai Stevnet
|
233
|
(8)
|
511
|
Robert Stornes
|
Nidaros Skytterlag
|
Baneåpning
|
233
|
(5)
|
511
|
Siv Svartisdal
|
Røvassdalen Skytterlag
|
Åpent dobbeltstevne 2
|
233
|
(5)
|
513
|
Øivind Ødegård
|
Eidsberg Skytterlag
|
Vårstevnet Halden
|
232
|
(7)
|
514
|
May-Britt Radford
|
Kongsvinger og Omegn Skytterlag
|
Skjebergsmellen 2024
|
232
|
(5)
|
515
|
May-Britt Radford
|
Eidskog Skytterlag
|
1.mai stevne 2024
|
232
|
(4)
|
516
|
Roger Voll
|
Nord-Odal Skytterlag
|
Vårstevnet
|
232
|
(2)
|
517
|
Trond Stensbøl
|
Roverud Skytterlag
|
Vårstevnet
|
232
|
(1)
|
518
|
Terje Grøterud
|
Sigdal Skytterlag
|
Lågencup 2024 - Sigdal
|
231
|
(9)
|
519
|
Tom Ingar Nilsstua
|
Blaker Skytterlag
|
Vårstevnet
|
231
|
(5)
|
519
|
Torkil Hopmark
|
Smøla Skytterlag
|
Vårstevnet
|
231
|
(5)
|
521
|
Espen Ekeroth
|
Halden Skytterlag
|
Hisåsstevnet
|
231
|
(4)
|
522
|
Leif Vigre
|
Imenes Skytterlag
|
Vårstevnet
|
231
|
(2)
|
523
|
Bjørn Einar Andersen
|
Nordre Land Skytterlag
|
Vårstevnet Halden
|
230
|
(5)
|
523
|
Håvard Valstad
|
Øvre Ogndal Skytterlag
|
Vårstevnet
|
230
|
(5)
|
525
|
Einar Furuseth
|
Lismarken Skytterlag
|
1.mai stevne 2024
|
229
|
(2)
|
526
|
Kristoffer Vad
|
Sigdal Skytterlag
|
Lågencup 2024 - Sigdal
|
229
|
(0)
|
527
|
Augon Myrjord
|
Sauherad Skytterlag
|
Notoddenstevnet 2024
|
228
|
(4)
|
528
|
Bjarne Sigurd Ramsjø
|
Svinndal Skytterlag
|
Skjebergsmellen 2024
|
228
|
(3)
|
529
|
Jens Ronald Johansen
|
Halden Skytterlag
|
Hisåsstevnet
|
227
|
(5)
|
530
|
Benny Husåsfallet
|
Skogbygden Skytterlag
|
Vårstevnet
|
226
|
(6)
|
531
|
Kenneth Husåsfallet
|
Skogbygden Skytterlag
|
Vårstevnet
|
226
|
(5)
|
531
|
Geir Anders Hætta Berg
|
Sørfjord og Omegn Skytterlag
|
Baneåpning 2024 Stevne 1
|
226
|
(5)
|
533
|
John Almeland
|
Voss Skyttarlag
|
1. runde Banekarusellen
|
224
|
(4)
|
534
|
Ingvald Førde Ekra
|
Imenes Skytterlag
|
Jørgen Kittelsen minnestevne
|
223
|
(6)
|
535
|
Arne Blix
|
Herfjord Skytterlag
|
Vårmønstring
|
223
|
(0)
|
536
|
Jim Bakkelund
|
Sande Skytterlag
|
Baneåpning Skarsløkka
|
222
|
(5)
|
537
|
Hege Ingrid Sydnes
|
Blaker Skytterlag
|
Skøimåsanstevnet 2024
|
221
|
(6)
|
538
|
Inger Hustuft Aadne
|
Styrvoll Skytterlag
|
Laagen Cup
|
221
|
(2)
|
539
|
Henrik Meum Stormo
|
Rygge Skytterlag
|
Hisåsstevnet
|
218
|
(2)
|
540
|
Sven Erik Rustad
|
Kråkstad og Ski Skytterlag
|
Hisåsstevnet
|
218
|
(1)
|
541
|
Olav Aaker
|
Torsnes Skytterlag
|
Vårstevnet Halden
|
216
|
(2)
|
542
|
Yngvar Rønningen
|
Froland Skytterlag
|
Jørgen Kittelsen minnestevne
|
215
|
(4)
|
542
|
Tommy Vikan Nordby
|
Sørum Skytterlag
|
Skøimåsanstevnet 2024
|
215
|
(4)
|
544
|
Eirik Tørhaug
|
Nordre Land Skytterlag
|
1.mai stevne 2024
|
212
|
(3)
|
545
|
Morten Mjåvatn
|
Ømmervatn Skytterlag
|
1.Mai Stevnet
|
194
|
(5)
|
546
|
Leif Engseth
|
Aldersund Skytterlag
|
Åpningsstevnet
|
149
|
(0)
|
547
|
Tove Marie Isdahl-Engh
|
Nordstrand Skytterlag
|
Baneåpning
|
144
|
(5)
|