Arrangementer siste år
3. mai 2024
|
1. runde Banekarusellen
|
Resultater (31)
|
30 - onsdag 1. mai 2024
|
1.mai Jondal 2024
|
Resultater (212)
|
29 - onsdag 1. mai 2024
|
1.mai-stevnet 2024
|
Resultater (234)
|
28. april 2024
|
Vårpremieskyting 2024
|
Resultater (8)
|
25. april 2024
|
Vårpremieskyting 2024
|
Resultater (26)
|
24. april 2024
|
Lagsmeisterskap felt 2024
|
Resultater (38)
|
24. april 2024
|
Nammo-cup felt Voss
|
Resultater (23)
|
20. april 2024
|
Lagsmesterskap
|
Resultater (13)
|
20. april 2024
|
Krinsstemna felt 2024
|
Resultater (35)
|
20. april 2024
|
Nammo Cup Felt Jondal
|
Resultater (13)
|
20 - søndag 21. april 2024
|
Hordastemna Felt
|
Resultater (184)
|
13. april 2024
|
Krinsstevne KM felt 2024
|
Resultater (40)
|
13. april 2024
|
LM felt 2024
|
Resultater (21)
|
13. april 2024
|
Nammo cup felt 2024 Hardanger
|
Resultater (21)
|
30. mars 2024
|
Lagsmesterskap Felt 2024
|
Resultater (14)
|
20. mars 2024
|
Lagsmesterskap 15m
|
Resultater (7)
|
16 - søndag 17. mars 2024
|
Samlagsstemne felt
|
Resultater (66)
|
9. mars 2024
|
Jondalsfelten
|
Resultater (59)
|
3. mars 2024
|
Intern felt II
|
Resultater (14)
|
25. februar 2024
|
Intern Felt I
|
Resultater (12)
|
25 - mandag 26. februar 2024
|
Lagsmeisterskap 15m 2024
|
Resultater (15)
|
20 - onsdag 21. februar 2024
|
LM 15M 2024
|
Resultater (40)
|
17. februar 2024
|
SM 15M 2024
|
Resultater (99)
|
8. februar 2024
|
Lagsmeisterskap 15m
|
Resultater (12)
|
5 - torsdag 8. februar 2024
|
Krinsstemna 15m Vossakrinsen
|
Resultater (48)
|
30 - onsdag 31. januar 2024
|
Lagsmeisterskap 15m
|
Resultater (36)
|
27. januar 2024
|
Lapuacup 23-24, FINALE
|
Resultater (104)
|
20 - søndag 21. januar 2024
|
Miniatyrstemne Røldal
|
Resultater (23)
|
14. januar 2024
|
Lapuacup runde 6
|
Resultater (7)
|
12. januar 2024
|
Lapuacup 23-24, R6 i Str.barm
|
Resultater (13)
|
11. januar 2024
|
Lapua Cup 6
|
Resultater (11)
|
10. januar 2024
|
Lapua Cup runde 6
|
Resultater (5)
|
9 - onsdag 10. januar 2024
|
Lapuacup runde 6 Voss
|
Resultater (35)
|
9 - onsdag 10. januar 2024
|
Lapuacup 23-24, R6 i Vangd.åsen
|
Resultater (31)
|
9 - onsdag 10. januar 2024
|
Lapua Cup 6. runde 23-24
|
Resultater (19)
|
8 - søndag 14. januar 2024
|
LapuaCup 6 runde
|
Resultater (8)
|
5. januar 2024
|
Lapuacup 23-24, R5 i Str.barm
|
Resultater (16)
|
4. januar 2024
|
Lapua cup nr 5
|
Resultater (11)
|
4. januar 2024
|
Lapua Cup Runde 5 23/24 Borstrondi
|
Resultater (11)
|
4 - søndag 7. januar 2024
|
Lapuacup runde 5
|
Resultater (7)
|
3. januar 2024
|
Lapua Cup runde 5
|
Resultater (9)
|
2 - onsdag 3. januar 2024
|
Lapuacup runde 5 Voss
|
Resultater (36)
|
2 - onsdag 3. januar 2024
|
Lapuacup 23-24, R5 i Vangdalsåsen
|
Resultater (31)
|
2 - søndag 7. januar 2024
|
Lapuacup 5.runde 23/24
|
Resultater (23)
|
1 - søndag 7. januar 2024
|
LapuaCup 5 runde
|
Resultater (2)
|
30. desember 2023
|
Lagsmeisterskap innandørs 2023
|
Resultater (7)
|
17. desember 2023
|
Lapuacup runde 4
|
Resultater (9)
|
15. desember 2023
|
Lapuacup 23-24, R4 i Strandebarm
|
Resultater (24)
|
13. desember 2023
|
Lapua Cup runde 4
|
Resultater (5)
|
13. desember 2023
|
Lapua cup nr 4
|
Resultater (11)
|
12 - onsdag 13. desember 2023
|
Lapua Cup 4. runde 23/24
|
Resultater (20)
|
12 - onsdag 13. desember 2023
|
Lapuacup runde 4 Voss
|
Resultater (35)
|
12 - onsdag 13. desember 2023
|
Lapuacup 23-24, R4 i Vangdalsåsen
|
Resultater (24)
|
11. desember 2023
|
Lapua Cup Runde 4 23/24 Borstrondi
|
Resultater (13)
|
11 - søndag 17. desember 2023
|
LapuaCup 4 runde 23-24
|
Resultater (9)
|
8 - lørdag 9. desember 2023
|
Krinsstemne Ytrekrinsen 15M
|
Resultater (60)
|
7. desember 2023
|
Lapuacup runde 3
|
Resultater (8)
|
6. desember 2023
|
Lapua Cup runde 3
|
Resultater (8)
|
5. desember 2023
|
Laupa 3 2024
|
Resultater (12)
|
5 - onsdag 6. desember 2023
|
Lapua Cup 3. runde 23/24
|
Resultater (16)
|
5 - onsdag 6. desember 2023
|
Lapuacup runde 3 Voss
|
Resultater (36)
|
4. desember 2023
|
Lapua Cup Runde 3 23/24 Borstrondi
|
Resultater (12)
|
4 - søndag 10. desember 2023
|
LapuaCup 3 runde 23-24
|
Resultater (8)
|
1. desember 2023
|
Lapuacup 23-24, R3 i Str.barm
|
Resultater (13)
|
28. november 2023
|
Lapuacup 23-24, R3 i Vangdalsåsen
|
Resultater (31)
|
24 - søndag 26. november 2023
|
Odda miniatyren
|
Resultater (70)
|
23 - søndag 26. november 2023
|
Miniatyrstemna
|
Resultater (108)
|
17. november 2023
|
Lapuacup 23-24, R2 i Strandebarm
|
Resultater (5)
|
17. november 2023
|
Lapua cup 2. runde 23-24
|
Resultater (9)
|
16. november 2023
|
Lapuacup runde 2
|
Resultater (7)
|
16. november 2023
|
Laupa 2 2024
|
Resultater (18)
|
15. november 2023
|
Lapua Cup runde 2
|
Resultater (11)
|
14 - onsdag 15. november 2023
|
Lapuacup runde 2 Voss
|
Resultater (48)
|
14 - onsdag 15. november 2023
|
Lapua Cup 2. runde 23/24
|
Resultater (24)
|
14 - onsdag 15. november 2023
|
Lapuacup 23-24, R2 i Vangdalsåsen
|
Resultater (33)
|
13. november 2023
|
Lapua Cup Runde 2 23/24 Borstrondi
|
Resultater (11)
|
10. november 2023
|
Lapuacup 23-24, R1 Strandebarm
|
Resultater (6)
|
10. november 2023
|
Lapua cup 1. runde 23-24
|
Resultater (8)
|
7 - onsdag 8. november 2023
|
Lapuacup 23-24, R1 Vangdalsåsen
|
Resultater (35)
|
5. november 2023
|
Lapuacup runde 1
|
Resultater (3)
|
1. november 2023
|
Lapua Cup runde 1
|
Resultater (8)
|
1. november 2023
|
Lapuacup runde 1 Voss
|
Resultater (34)
|
31 - onsdag 1. november 2023
|
Lapua Cup 1. runde 23/24
|
Resultater (21)
|
31 - lørdag 4. november 2023
|
Strandebarm miniatyren
|
Resultater (140)
|
31 - søndag 5. november 2023
|
Hardanger miniatyren
|
Resultater (156)
|
30. oktober 2023
|
Lapua Cup Runde 1 Borstrondi
|
Resultater (10)
|
24. september 2023
|
Krinsstemne bane sørfjordkrinsen
|
Resultater (12)
|
11 - mandag 18. september 2023
|
Lagsmeisterskap bane
|
Resultater (14)
|
3. september 2023
|
Lagsmeisterskap Bane
|
Resultater (41)
|
2. september 2023
|
Krinsstevnet bane 2023
|
Resultater (68)
|
2. september 2023
|
LM bane 2023
|
Resultater (43)
|
30. august 2023
|
Lagsmeistarskap bene
|
Resultater (7)
|
27. august 2023
|
Lagsmesterskap bane
|
Resultater (17)
|
16. august 2023
|
Krinsstevne Vossakrinsen
|
Resultater (35)
|
12 - søndag 13. august 2023
|
Samlagsstemne bane
|
Resultater (80)
|
8. august 2023
|
Organisasjonsmedaljen
|
Resultater (6)
|
2. august 2023
|
Lagsmeistarskap feltskyting 2023
|
Resultater (7)
|
28 - fredag 4. august 2023
|
Landsskytterstevnet 2023 Voss
|
Resultater (3856)
|
27. juli 2023
|
Norgesmeistarskap Skogsløp Sprint
|
Resultater (75)
|
27 - lørdag 29. juli 2023
|
NC Hardanger 2. runde fh/stang (6. stevne)
|
Resultater (99)
|
26 - fredag 28. juli 2023
|
NC Borstrondi 2. runde fh/stang (4. stevne)
|
Resultater (99)
|
26 - fredag 28. juli 2023
|
NC Borstrondi 2. runde fh/stang (5. stevne)
|
Resultater (94)
|
26 - lørdag 29. juli 2023
|
NC Odda 2. runde bane
|
Resultater (748)
|
25 - lørdag 29. juli 2023
|
NC Hardanger 2. runde bane
|
Resultater (1007)
|
23 - lørdag 29. juli 2023
|
NC Jondal 2. runde bane
|
Resultater (843)
|
15 - søndag 16. juli 2023
|
Agastemnet
|
Resultater (113)
|
8. juli 2023
|
Lagsmeisterskap
|
Resultater (13)
|
15. juni 2023
|
Banekarusell nr 6 Vossakrinsen
|
Resultater (23)
|
9. juni 2023
|
5. runde Banekarusellen
|
Resultater (33)
|
1. juni 2023
|
Banekarusell nr 4 Vossakrinsen
|
Resultater (33)
|
24. mai 2023
|
3. runde banekarusell Vossakrinsen 2023
|
Resultater (28)
|
12. mai 2023
|
Banekarusell nr 2 Vossakrinsen
|
Resultater (32)
|
6. mai 2023
|
Vårpremieskyting
|
Resultater (7)
|
5. mai 2023
|
Banekarusell nr 1. Vossakrinsen
|
Resultater (29)
|