Landsskytterstevnet 2022 Bodø

Arrangør: Bodø Østre Skytterlag

Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Viser påmelding 1001 - 1200 av 1252
Påmeldte skyttere

Hauger, Mathea Lovise Junge

Stord Skytterlag - Klasse: R, Klasse skogsløp: SR (K)

Rommetveit, Oddvard

Stord Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Sørheim, Jarle

Stord Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Haugen, Lars Emil

Stordalen Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Lindgren, Roger

Stordalen Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Røkke, Bernt

Stordalen Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Hansen, Einar

Storfjord Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Hanssen, Åge Waldemar

Storfjord Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Larsen, Stig-Morten

Storfjord Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Steinnes, John Helge

Storfjord Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Gåre, Harald

Storsteinnes Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Myhre, Per

Storsteinnes Skytterlag - Klasse: V65, Links (M)

Nylund, Ulf

Storsteinnes Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Vik, Erik

Strandvik Skyttarlag - Klasse: 5 (M)

Hoem, Svein

Stryn Skyttarlag - Klasse: V73 (M)

Bergan, Martin

Styrvoll Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Bråten, Espen B.

Styrvoll Skytterlag - Klasse: NV (M)

Bråten, Linn- Merete Vatnås

Styrvoll Skytterlag - Klasse: NV (K)

Bråten, Syver Vatnås

Styrvoll Skytterlag - Klasse: NU (M)

Bråten, Åshild Vatnås

Styrvoll Skytterlag - Klasse: R (K)

Elgen, Dorthe Sofie

Styrvoll Skytterlag - Klasse: R (K)

Elgen, Ludvik

Styrvoll Skytterlag - Klasse: NU (M)

Kongssund, Ole

Styrvoll Skytterlag - Klasse: J (M)

Nakjem, Inge Martin

Styrvoll Skytterlag - Klasse: NV (M)

Nakjem, Ingebjørg

Styrvoll Skytterlag - Klasse: ER (K)

Nakjem, Lone Skoglund

Styrvoll Skytterlag - Klasse: NV (K)

Nakjem, Åsmund

Styrvoll Skytterlag - Klasse: ER (M)

Rambo, Jonas

Styrvoll Skytterlag - Klasse: ER (M)

Rasmussen, Christian Emiil

Styrvoll Skytterlag - Klasse: R (M)

Skinner, Eric

Styrvoll Skytterlag - Klasse: J (M)

Kosmo, Vetle

Sulitjelma Skytterlag - Klasse: EJ (M)

Aarskog, Anton Jon

Sundnes Skyttarlag - Klasse: V73 (M)

Nisja, Ane Bjerkaas

Sunndal Skytterlag - Klasse: EJ (K)

Nisja, Marte Bjerkaas

Sunndal Skytterlag - Klasse: 5 (K)

Nisja, Terje

Sunndal Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Fivelstad, Ivar

Sunnylven Skyttarlag - Klasse: 5 (M)

Hauge, Dag Andre

Sunnylven Skyttarlag - Klasse: 4 (M)

Hauge, Isak Frøysadal

Sunnylven Skyttarlag - Klasse: EJ (M)

Hauge, Kirsti Frøysadal

Sunnylven Skyttarlag - Klasse: 1 (K)

Hauge, Kristian Frøysadal

Sunnylven Skyttarlag - Klasse: 5, Klasse skogsløp: SENB (M)

Hauge, Ørjan Frøysadal

Sunnylven Skyttarlag - Klasse: J (M)

Grøtte, Camilla Irene Kalset

Surnadal Skytterlag - Klasse: 4 (K)

Mikkelsen, Marius

Surnadal Skytterlag - Klasse: J (M)

Mikkelsen, Tor Fredrik

Surnadal Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Mikkelsen, Trond Gullik

Surnadal Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Nordvik, John

Surnadal Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Otnes, Mons

Surnadal Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Snekvik, Jorun

Surnadal Skytterlag - Klasse: 5 (K)

Snekvik, Karen

Surnadal Skytterlag - Klasse: 5 (K)

Sæterbø, Jon

Surnadal Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Ramsjø, Bjarne Sigurd

Svinndal Skytterlag - Klasse: 3, Klasse skogsløp: SENB (M)

Aurdal, Thor Einar

Sykkylven Skyttarlag - Klasse: 4 (M)

Myrvoll, Kjell Arne

Syvde Skyttarlag - Klasse: V55 (M)

Osnes, Bjørnar

Syvde Skyttarlag - Klasse: V55 (M)

Bakkevoll, Arnfinn

Søgne Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Englund, Harald

Søgne Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Finnestad Lund, Caroline

Søgne Skytterlag - Klasse: EJ (K)

Finnestad, Mette Elisabeth

Søgne Skytterlag - Klasse: 5 (K)

Herlofsen, Fredrik

Søgne Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Jåtun, Jon Olav

Søgne Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Lorentzen, Magne

Søgne Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Lund, Andreas Finnestad

Søgne Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Lund, Tor Harald

Søgne Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Nyhaven, Benjamin Langenes

Søgne Skytterlag - Klasse: EJ (M)

Nyhaven, Tom

Søgne Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Sørli, Johan

Søgne Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Sørli, Kirsten

Søgne Skytterlag - Klasse: 4 (K)

Sørli, Peter

Søgne Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Teisrud, Aleksander

Søgne Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Løvbrøtte, Kjell Ivar

Søndre Land Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Løvbrøtte, Monica Olsen

Søndre Land Skytterlag - Klasse: NV (K)

Magnussen, Arne Opgården

Søndre Land Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Opheim, Knut Olav

Søndre Land Skytterlag - Klasse: 1 (M)

Sagbakken, Jan Olav

Søndre Land Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Skredderstuen, Lars Kristian

Søndre Land Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Eken, Morten

Søndre Modum Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Tandberg, Harald

Søndre Modum Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Taugl, Klara

Søndre Odalen Skytterlag - Klasse: 5 (K)

Taugl, Øyvind

Søndre Odalen Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Kristiansen, Eline Johanne

Sørfjord og Omegn Skytterlag - Klasse: 3 (K)

Johansen, Helge

Sørkedalen Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Bekkevold, Kurt Eirik

Sørskogbygda Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Haakonsen, Sigrid Indrebø

Sørskogbygda Skytterlag - Klasse: 2 (K)

Lauritzen, Markus

Sørskogbygda Skytterlag - Klasse: J (M)

Klubnes, Christer

Såner Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Klubnes, Markus

Såner Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Straume, Kjell Kristian

Såner Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Kjellmo, Gunnar

Tana Skytterlag - Klasse: V55, Klasse skogsløp: SV55 (M)

Mudenia, Camilla

Tana Skytterlag - Klasse: 4 (K)

Skår, Olav

Tana Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Helseth, Arne

Tangen Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Løvseth, Jon Arne

Tangen Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Ruud, Åse Nafstad

Tangen Skytterlag - Klasse: 1, Links (K)

Skogsrud, Tille

Tangen Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Risa, Per Sverre

Time Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Skår, Lars

Time Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Borgli, Tomine

Tingelstad Skytterlag - Klasse: ER (K)

Grina, Karl Emil

Tingelstad Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Grønberg, Maud Elise B.

Tingelstad Skytterlag - Klasse: 3 (K)

Hansen Hagen, Erik Aleksander

Tingelstad Skytterlag - Klasse: ER (M)

Hansen, Morten

Tingelstad Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Kristiansen, Oliver Aschim

Tingelstad Skytterlag - Klasse: ER (M)

Nordli, Finn Olav

Tingelstad Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Raade, Asle

Tingelstad Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Sonflå, Audun

Tingelstad Skytterlag - Klasse: J (M)

Staxrud, Oddvar

Tingelstad Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Stenberg, Sigurd

Tingelstad Skytterlag - Klasse: ER (M)

Svendsrud, Morten Hamar

Tingelstad Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Tangen, Oddvar

Tingelstad Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Ødegård, Erland

Tingelstad Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Øverbø, Vetle

Tingelstad Skytterlag - Klasse: J (M)

Jorde, Ole-Jonny

Torpo Skytterlag - Klasse: V55, Links (M)

Olsen, Gunnar

Tretinddalen Skytterlag - Klasse: V55, Links (M)

Olsen, Ole Jakob

Tromsø Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Thomassen, Tore

Tromsø Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Arnesen, Vibeke

Trondenes Skytterlag - Klasse: 3, Klasse skogsløp: SENA (K)

Eggum, Oddmund

Trondenes Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Heide, Merethe

Trondenes Skytterlag - Klasse: 2, Klasse skogsløp: SENA (K)

Hermansen, Kjell Arne

Trondenes Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Hermansen, Silje

Trondenes Skytterlag - Klasse: NV (K)

Johansen, Jens

Trondenes Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Johansen, Rolf Harry

Trondenes Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Kalvik, Tom Marius Gjertsen

Trondenes Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Killi, Eivind

Trondenes Skytterlag - Klasse: 3, Klasse skogsløp: SENB (M)

Killi, Njål

Trondenes Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Kjøsnes, Annie Valle

Trondenes Skytterlag - Klasse: 1 (K)

Kjøsnes, Idar Johnny

Trondenes Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Kjøsnes, Maria

Trondenes Skytterlag - Klasse: 1 (K)

Lian, Kamilla

Trondenes Skytterlag - Klasse: 2, Klasse skogsløp: SENA (K)

Lian, Lars

Trondenes Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Lian, Odd

Trondenes Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Lossius, Jenny Sofie Gjervik

Trondenes Skytterlag - Klasse: ER (K)

Lossius, Synnøve Afrodite Gjervik

Trondenes Skytterlag - Klasse: EJ (K)

Lossius, Trine Kristin Gjervik

Trondenes Skytterlag - Klasse: 2 (K)

Riisnæs, Magnus

Trondenes Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Sareussen, Idar

Trondenes Skytterlag - Klasse: V65, Klasse skogsløp: SV65 (M)

Solaas, John Olav

Trondenes Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Theodorsen, Oddmund Karl

Trondenes Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Vang, Elin Sareussen

Trondenes Skytterlag - Klasse: 2, Klasse skogsløp: SENA (K)

Halse, Tore Egil

Trondhjems Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Wie, Karin

Trondhjems Skytterlag - Klasse: 1 (K)

Løvåsen Skjefstad, Sturla

Trysil Skytterlag - Klasse: R (M)

Løvåsen, Bent Ove Bredal

Trysil Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Løvåsen, Knut

Trysil Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Skjefstad, Sondre Løvåsen

Trysil Skytterlag - Klasse: ER (M)

Nyengen, Hans Petter

Trøgstad Skytterlag - Klasse: Å (M)

Raknerud, Rune

Trøgstad Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Aas, Lasse

Tydal Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Aas, Rune

Tydal Skytterlag - Klasse: 4, Links (M)

Aas, Sindre

Tydal Skytterlag - Klasse: J (M)

Bremset, Ludvik

Tydal Skytterlag - Klasse: R (M)

Bremset, Øystein

Tydal Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Dragseth, Rolf Kåre

Tydal Skytterlag - Klasse: 3, Links (M)

Kjøsnes, Gisle

Tydal Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Østbyhaug, Eivind

Tydal Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Aasegaard, Adrian

Tynset Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Baar, Mattias

Tynset Skytterlag - Klasse: NU (M)

Baar, Thomas

Tynset Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Harsjøen, Lars Olav

Tynset Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Nesteby, Britt

Tynset Skytterlag - Klasse: 5 (K)

Nilsen, Roger

Tynset Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Nystuen, Geir Håkon

Tynset Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Oldertrøen, Per Erik

Tynset Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Oldertrøen, Trond

Tynset Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Ryen, Morten

Tynset Skytterlag - Klasse: 3, Links (M)

Westum, Eline

Tynset Skytterlag - Klasse: 3 (K)

Lindahl, Erlend

Tyristrand Skytterlag - Klasse: ER (M)

Willand, Bjørn

Tyristrand Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Hestetun, Reidar

Tønjum Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Bergane, Ragnar

Tørdal Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Kåsene, Vidar

Tørdal Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Rosland, Helge

Tørdal Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Sørdalen, Tom

Tørdal Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Tveit, Hedda Lohne

Tørdal Skytterlag - Klasse: J, Links (K)

Fjuk-Herje, Ola

Urskog Skytterlag - Klasse: 5, Klasse skogsløp: SENA (M)

Haavardsholm, Ketil

Urskog Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Hoel, Erlend Sørlie

Urskog Skytterlag - Klasse: EJ, Klasse skogsløp: SENB (M)

Hoel, Sigrid B.S.

Urskog Skytterlag - Klasse: EJ (K)

Sørli, Daniel

Urskog Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Ljotebø, Ivar Meek

Vadheim Skyttarlag - Klasse: 3 (M)

Fossum, Lars

Valnesfjord Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Haugen, Bjørn

Valsøyfjord Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Haugen, Åge

Valsøyfjord Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Kristiansen, Tore

Valsøyfjord Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Solheim, Lars Kristian

Vegårshei Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Bronebakk, Terje

Vennesla Skytterlag - Klasse: 3, Klasse skogsløp: SENB (M)

Damås, Kolbjørn

Verdal Søndre Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Lund, John Olav

Verdal Søndre Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Salthammer, Jo Voldset

Vestnes og Vågstranda Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Solbakken, Øystein

Vestnes og Vågstranda Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Helgesen, Niklas

Vestre Toten Skytterlag - Klasse: J (M)

Myhre, Jonny

Vestre Toten Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Hellan, John

Vestvågøy Skytterlag - Klasse: 1 (M)

Bakke, Tuva

Viken (opland) Skytterlag - Klasse: 4 (K)

Bratli, Aurora

Viken (opland) Skytterlag - Klasse: ER, Klasse skogsløp: SER (K)

Haugom Nordengen, Sondre

Viken (opland) Skytterlag - Klasse: J, Klasse skogsløp: SJ (M)

Bratland, Dina

Vikna Skytterlag - Klasse: 4 (K)

Bratland, Trygve

Vikna Skytterlag - Klasse: 2, Links (M)

Strøm Hushagen, Sondre

Vikna Skytterlag - Klasse: 4, Klasse skogsløp: SENB (M)

Stokkevåg, Svein Magne

Vindafjord Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Forrige 1 2 3 4 5 6 7 Neste