Landsskytterstevnet 2022 Bodø

Arrangør: Bodø Østre Skytterlag

Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Viser påmelding 801 - 1000 av 1252
Påmeldte skyttere

Loftsgarden, Tor Olav

Rauland Skyttarlag - Klasse: 4 (M)

Loftsgarden, Vetle M

Rauland Skyttarlag - Klasse: R (M)

Dahle, Steinar

Rauma Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Reiten, Anne

Rauma Skytterlag - Klasse: 3 (K)

Skiri, Brage

Rauma Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Skiri, Jørn Ole

Rauma Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Skiri, Tora

Rauma Skytterlag - Klasse: 5 (K)

Borgen Fuglerud, Celina

Raumnes Skytterlag - Klasse: R (K)

Drognes, Knut

Raumnes Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Folberg, Anette

Raumnes Skytterlag - Klasse: J (K)

Fuglerud, Bjørnar

Raumnes Skytterlag - Klasse: 1 (M)

Huser, Ole Gustav

Raumnes Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Ingeborgrud, Kåre Anders

Raumnes Skytterlag - Klasse: 1 (M)

Ingeborgrud, Ole Marius

Raumnes Skytterlag - Klasse: J (M)

Kjuus, Anders

Raumnes Skytterlag - Klasse: V55, Links (M)

Nilsen, Arne Erik

Raumnes Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Nykmark, Kjell

Raumnes Skytterlag - Klasse: 1 (M)

Nykmark, Åshild

Raumnes Skytterlag - Klasse: J (K)

Osborg, Kristine

Raumnes Skytterlag - Klasse: J (K)

Pettersen, Noah

Raumnes Skytterlag - Klasse: ER (M)

Schau Gruebekken, Lars Ole

Raumnes Skytterlag - Klasse: ER, Links (M)

Schau, Oddbjørn

Raumnes Skytterlag - Klasse: 1 (M)

Grønning, Kåre

Reinsfjell Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Heggem, Ida Jamtøy

Reinsfjell Skytterlag - Klasse: 3, Klasse skogsløp: SK (K)

Indergård, Sigurd Bersvend

Reinsfjell Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Hårstad, Otte

Rennebu Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Hårstad, Sivert

Rennebu Skytterlag - Klasse: NU (M)

Hårstad, Sverre

Rennebu Skytterlag - Klasse: R, Links (M)

Isene, Mona

Rennebu Skytterlag - Klasse: 5 (K)

Rønning, Håvard

Rennebu Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Rønning, Johannes

Rennebu Skytterlag - Klasse: J, Klasse skogsløp: SJ (M)

Rønning, Torunn

Rennebu Skytterlag - Klasse: ER, Klasse skogsløp: SER (K)

Skamfer, Håkon

Rennebu Skytterlag - Klasse: R, Klasse skogsløp: SR (M)

Skamfer, Vegard

Rennebu Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Trøite, Bjørn

Rennebu Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Braastad, Iver

Ringebu og Fåvang Skytterlag - Klasse: NV (M)

Rudland, Anton

Ringebu og Fåvang Skytterlag - Klasse: 5, Klasse skogsløp: SENB (M)

Rudland, Erlend

Ringebu og Fåvang Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Rudland, Olav

Ringebu og Fåvang Skytterlag - Klasse: J (M)

Grønhovd, Inga Bråthen

Ringerike Skytterlag - Klasse: 2 (K)

Haugen-Thoresen, Benjamin

Ringerike Skytterlag - Klasse: NU (M)

Myrset, Gunnar

Ringerike Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Nordli, May Britt

Ringerike Skytterlag - Klasse: V65 (K)

Thoresen, Hanne Gussow

Ringerike Skytterlag - Klasse: 5 (K)

Thoresen, Sven

Ringerike Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Rydningen, Ole Nikolai

Rise og Løddesøl Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Alseth, Magnar

Rissa Skytterlag - Klasse: V73, Links (M)

Bjerve, Knut

Rissa Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Byberg, Knut

Rissa Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Dyrendahl, Rolf

Rissa Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Dyrendahl, Tormod

Rissa Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Saur, Morten

Rissa Skytterlag - Klasse: V73, Klasse skogsløp: SV73 (M)

Sunde, Ketil

Rissa Skytterlag - Klasse: 3, Links (M)

Sunde, Theodor

Rissa Skytterlag - Klasse: J, Links (M)

Sunde, Tor Martin

Rissa Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Veie, Gyda

Rissa Skytterlag - Klasse: J, Klasse skogsløp: SJ (K)

Veie, Heine Aleksander

Rissa Skytterlag - Klasse: R, Klasse skogsløp: SR (M)

Veie, Tore

Rissa Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Fulsaas, Narve

Rollag og Veggli Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Kongsjorden, Halvor

Rollag og Veggli Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Kongsjorden, Heine

Rollag og Veggli Skytterlag - Klasse: EJ (M)

Kongsjorden, Roar

Rollag og Veggli Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Tveiten, John Melvin

Rollag og Veggli Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Hauger, Terje

Roverud Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Jørgensen, Jan Håkon

Rygge Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Meum Stormo, Henrik

Rygge Skytterlag - Klasse: 3, Links (M)

Oswald, Kristian Ystgaard

Rygge Skytterlag - Klasse: J (M)

Thrane Svendsen, Halvor

Rælingen Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Haugen, Kennet

Rømskog Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Nilssen, Nils

Rømskog Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Biørnstad, Olav

Røvassdalen Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Karlsen, Tom

Røvassdalen Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Karlsen, Ørjan Svartisdal

Røvassdalen Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Larsen, Tina Mari Husnes

Røvassdalen Skytterlag - Klasse: EJ (K)

Svartisdal, Siv

Røvassdalen Skytterlag - Klasse: 4 (K)

Brevik, Daniel Ivar

Røyken og Hurum Skytterlag - Klasse: EJ, Klasse skogsløp: SENB (M)

Knudsen, Sebastian

Røyken og Hurum Skytterlag - Klasse: J (M)

Lindvik, Nicholas Alexander

Røyken og Hurum Skytterlag - Klasse: J, Klasse skogsløp: SJ (M)

Svensson, Ulf

Røyken og Hurum Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Transet, Ola Petter

Røyken og Hurum Skytterlag - Klasse: 4, Klasse skogsløp: SENB (M)

Kristiansen, Steffen S

Råde Skytterlag - Klasse: 5, Links (M)

Norgård, Nicholas

Råde Skytterlag - Klasse: EJ (M)

Slåen, Arnold

Råde Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Undhjem, Ole Alexander

Råde Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Ørmen, Giske Bach

Råde Skytterlag - Klasse: 5 (K)

Ørmen, Knut Martin Bach

Råde Skytterlag - Klasse: R (M)

Ørmen, Pål Øyvind

Råde Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Ernstsen, Grete

Saltdal Skytterlag - Klasse: 4 (K)

Helgesen, Gøran

Saltdal Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Sørdal, Jan Erik

Saltdal Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Bøe, Ida Kristine

Sandar og Sandefjord Skytterlag - Klasse: R (K)

Bøe, Irene Knudsen

Sandar og Sandefjord Skytterlag - Klasse: 5 (K)

Bøe, Mats Oliver

Sandar og Sandefjord Skytterlag - Klasse: NU (M)

Bøe, Steinar Holtan

Sandar og Sandefjord Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Dahl, Anders Martin

Sandar og Sandefjord Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Dahl, Christian Henrik

Sandar og Sandefjord Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Fjeldheim, Emil Johan

Sandar og Sandefjord Skytterlag - Klasse: R (M)

Fjeldheim, Jon Håvard

Sandar og Sandefjord Skytterlag - Klasse: NV (M)

Knudsen, Tom

Sandar og Sandefjord Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Enerud, Bjørn

Sande Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Heimstad, Tine

Sande Skytterlag - Klasse: 3 (K)

Henriksen, Håvard

Sandhornøya Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Horsdal, Geir

Sandhornøya Skytterlag - Klasse: 1 (M)

Pettersen, Per Einar

Sandhornøya Skytterlag - Klasse: 1 (M)

Vollan, Elias

Sandhornøya Skytterlag - Klasse: 1 (M)

Vollan, Kamilla

Sandhornøya Skytterlag - Klasse: NV, Links (K)

Balseth, Erlend

Sandnessjøen Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Andersen, Oddvar

Sarpsborg Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Ågotnes, John Olav

Sartor Skyttarlag - Klasse: 5 (M)

Ågotnes, Ole Kristian

Sartor Skyttarlag - Klasse: 5 (M)

Blindheim, Eirik

Seim Skyttarlag - Klasse: 4 (M)

Bogstad Seim, Nathalie

Seim Skyttarlag - Klasse: NU (K)

Seim, Christoffer Bogstad

Seim Skyttarlag - Klasse: R (M)

Seim, Rune

Seim Skyttarlag - Klasse: 4 (M)

Stokke, Kristoffer Uthus

Selbu Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Uthus, Magnus

Selbu Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Ødegård, Bengt

Selbu Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Ekstrøm, Jan

Sem Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Kirkesæther, Espen

Sem Skytterlag - Klasse: V55, Links (M)

Arnesen, Anne

Sigdal Skytterlag - Klasse: 2 (K)

Bjørge, Jøran

Sigdal Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Grønhovd, Lise

Sigdal Skytterlag - Klasse: 5 (K)

Grøterud, Erling

Sigdal Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Grøterud, Terje

Sigdal Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Jamne, Henrik

Sigdal Skytterlag - Klasse: ER (M)

Jamne, Karoline

Sigdal Skytterlag - Klasse: ER (K)

Jamne, Nils-Henrik

Sigdal Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Rolfsrud, Alan Jin

Sigdal Skytterlag - Klasse: NU (M)

Rolfsrud, Edwin Jin

Sigdal Skytterlag - Klasse: J (M)

Vatnås, Ole Morten

Sigdal Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Buseth, Jorun Øien

Singsås Skytterlag - Klasse: 3 (K)

Buseth, Odd Harry

Singsås Skytterlag - Klasse: 1 (M)

Singsaas, Lars

Singsås Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Singsaas, Randi

Singsås Skytterlag - Klasse: 3 (K)

Øyan, Ingrid

Singsås Skytterlag - Klasse: 3 (K)

Hereid, Lars Johan

Skarpskytten Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Lund, Hans-Olav Erøy

Skarpskytten Skytterlag - Klasse: 2, Klasse skogsløp: SK (M)

Berge, Elin

Skaun Skytterlag - Klasse: 2 (K)

Halvorsen, Bjørnar

Skaun Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Haugen, Kjersti Quande

Skedsmo Skytterlag - Klasse: 4 (K)

Hetland, Karl R.

Skedsmo Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Andersrød, Arne

Skjeberg Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Finnestad, Ingrid

Skjeberg Skytterlag - Klasse: 5 (K)

Haakafoss, Steinar A.

Skjeberg Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Tran Brendryen, Thiril

Skjeberg Skytterlag - Klasse: 5 (K)

Buland, Svein

Skjelstadmark Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Olsen, Morten Egil

Skjelstadmark Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Skjelstad, Ivar

Skjelstadmark Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Døhl, Nicolay André

Skogn Skytterlag - Klasse: J (M)

Haugberg, Ludvik

Skogn Skytterlag - Klasse: J (M)

Haugberg, Roy

Skogn Skytterlag - Klasse: 1 (M)

Mo, Astrid

Slagen Skytterlag - Klasse: R (K)

Mo, Sverre

Slagen Skytterlag - Klasse: NV (M)

Holmen, Hanne Merethe

Smøla Skytterlag - Klasse: 2 (K)

Holmen, Kurt

Smøla Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Hopmark, Torkil

Smøla Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Stensønes, Eline Holmen

Smøla Skytterlag - Klasse: R (K)

Tyrhaug, Odd

Smøla Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Tyrhaug, Varg Andre

Smøla Skytterlag - Klasse: R (M)

Vikan Tyrhaug, Mali

Smøla Skytterlag - Klasse: NU (K)

Anshushaug, Helge

Soknedal Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Røstad, Terje

Soknedal Skytterlag - Klasse: V55, Klasse skogsløp: SV55 (M)

Solberg, Michal Edvin

Soknedal Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Solheim, Olav

Soknedal Skytterlag - Klasse: V73, Klasse skogsløp: SV73 (M)

Staverløkk, Tore

Soknedal Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Vikestad, Børge

Soknedal Skytterlag - Klasse: J (M)

Enoksen, Helene

Sortland Skytterlag - Klasse: V55 (K)

Grønbeck, Rita

Sortland Skytterlag - Klasse: 1 (K)

Halvorsen, Jonas

Sortland Skytterlag - Klasse: J (M)

Skårbø, Magne

Stadlandet Skyttarlag - Klasse: V65 (M)

Stokland, Ben Magne

Stadlandet Skyttarlag - Klasse: 5 (M)

Stokland, Bendik

Stadlandet Skyttarlag - Klasse: 4 (M)

Bjørseth, André

Stange og Romedal Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Faldbakken, Lise

Stange og Romedal Skytterlag - Klasse: 4 (K)

Faldbakken, Per Olav

Stange og Romedal Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Lundsbakken, Jan Erik

Stange og Romedal Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Oustad, Tore

Stange og Romedal Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Tangen, Aina

Stange og Romedal Skytterlag - Klasse: 4 (K)

Tangen, Rune

Stange og Romedal Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Indreiten, Tore

Stavanger Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Kambo, Espen

Stavanger Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Lassen, Jostein

Stavanger Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Skorpa, Steinar

Stavanger Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Voss, Helge

Stavanger Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Wollvik, Roy

Stavanger Skytterlag - Klasse: 2, Klasse skogsløp: SV55 (M)

Gording, Kristian

Steinkjer Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Skjelbred, Harald

Steinkjer Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Wettre, Kjersti Brøndbo

Steinkjer Skytterlag - Klasse: 4 (K)

Tobiassen, Roger

Stiklestad og Vuku Skytterlag - Klasse: 3, Links (M)

Bakken, Knut

Stjørdal Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Denstad, Harald

Stjørdal Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Forseth, Ellen

Stjørdal Skytterlag - Klasse: V55, Klasse skogsløp: SK (K)

Gederaas, Lisbeth

Stjørdal Skytterlag - Klasse: 2 (K)

Kyllo, Anita B

Stjørdal Skytterlag - Klasse: 1 (K)

Kyllo, Nils Olaf

Stjørdal Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Reitan, Tor Jakob

Stjørdal Skytterlag - Klasse: V55, Klasse skogsløp: SV55 (M)

Vartdal, André

Stjørdal Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Vartdal, Leon

Stjørdal Skytterlag - Klasse: R (M)

Engevik, Arne

Stord Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Hauger, Jon Terje

Stord Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Forrige 1 2 3 4 5 6 7 Neste