Landsskytterstevnet 2022 Bodø

Arrangør: Bodø Østre Skytterlag

Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Viser påmelding 601 - 800 av 1252
Påmeldte skyttere

B. Hanssen, Veronika Charlotte

Løiten Skytterlag - Klasse: 1 (K)

Bakken, Ole Magnus

Løiten Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Bråten Triggs, Christian

Løiten Skytterlag - Klasse: ER (M)

Engen Østhagen, Magnus

Løiten Skytterlag - Klasse: ER (M)

Lien, Dag

Løiten Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Løvseth, Jo Ivar

Løiten Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Løvseth, Sofie Bårdseng

Løiten Skytterlag - Klasse: 2 (K)

Storsveen, Per Egil

Løiten Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Krafft, Willy

Løveid Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Aurheim, Jan Inge

Lånke Skytterlag - Klasse: 1 (M)

Bye, Jan Olav

Lånke Skytterlag - Klasse: V55, Klasse skogsløp: SV55 (M)

Ertsgård, Jon

Lånke Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Kristiansen, Kai-Aleksander

Lånke Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Lunsæter, Maren Galguften

Lånke Skytterlag - Klasse: 5 (K)

Halseth, Roy

Malvik Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Island, Morten

Malvik Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Sjøvold, Christen

Malvik Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Byberg, Tore

Mandal Skytterlag - Klasse: 5, Klasse skogsløp: SENA (M)

Fasseland, Tor

Mandal Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Langfjord, Mats

Mandal Skytterlag - Klasse: J (M)

Stubstad, Espen

Mandal Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Stubstad, Fredrik

Mandal Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Stubstad, Kenneth

Mandal Skytterlag - Klasse: 5, Links (M)

Hanssen, Frode

Maritim Helikopterving - Klasse: HK416 (M)

Larsen, Stig Anders Jernberg

Maritim Helikopterving - Klasse: HK416, Klasse skogsløp: SHK4161 (M)

Håtuft, Atle

Meland Skyttarlag - Klasse: V55 (M)

Mjelde Jakobsen, Espen

Meland Skyttarlag - Klasse: 3, Klasse skogsløp: SENB (M)

Andersen, Finn H.

Melbo Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Johansen, Terje Schjelderup

Melbo Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Dalsegg, Svein

Meldal Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Nygård, Kåre

Meldal Skytterlag - Klasse: V73, Links (M)

de Moon, Maria

Meråker Skytterlag - Klasse: 2 (K)

Kveli, Geir

Meråker Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Fagervik, Gunnbjørn

Mosjøen Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Røsdal, Gudmund

Mosjøen Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Holter-Belgen, Runar

Moss og Våler Skytterlag - Klasse: 2, Klasse skogsløp: SK (M)

Jensen, Balder H.

Moss og Våler Skytterlag - Klasse: J, Klasse skogsløp: SJ (M)

Jensen, Terje H.

Moss og Våler Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Karlsen, Guro Sørnskog

Moss og Våler Skytterlag - Klasse: EJ (K)

Ødegård, Tonje Wehn

Moss og Våler Skytterlag - Klasse: 5 (K)

Aas, Erlend

Mostadmark Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Aas, Stig Oddbjørn

Mostadmark Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Bjørgum, Ole Kristian

Mostadmark Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Tangstad, Trond

Mosvik Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Bruseth, Arnt

Mælum Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Bruseth, Lars

Mælum Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Hauge, Caroline Karlberg

Mælum Skytterlag - Klasse: 3 (K)

Hauge, Daniel

Mælum Skytterlag - Klasse: ER (M)

Hauge, Emil

Mælum Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Hauge, Geir

Mælum Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Hauge, Kjerstin Steinhaug

Mælum Skytterlag - Klasse: 2, Klasse skogsløp: SENB (K)

Hauge, Magnus

Mælum Skytterlag - Klasse: J (M)

Hauge, Roar

Mælum Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Karlsen, Rannveig

Mælum Skytterlag - Klasse: V55 (K)

Oterkiil, Runar

Mælum Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Rui, Emrik Bruseth

Mælum Skytterlag - Klasse: J (M)

Brandtzæg, Tommy K.

Mære Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Berntsen, Stein Hugo

Målselv Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Enger, Gyda

Målselv Skytterlag - Klasse: 1 (K)

Fagerheim, Johannes

Målselv Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Gamst, Magne

Målselv Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Gravrok, Tor Olav

Målselv Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Hagen, Ole-Anders

Målselv Skytterlag - Klasse: 5, Klasse skogsløp: SENA (M)

Hanssen, Frode

Målselv Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Jacobsen, Tony Rubbås

Målselv Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Johansen, Ervin

Målselv Skytterlag - Klasse: ER, Klasse skogsløp: SER, Links (M)

Johansen, Ira

Målselv Skytterlag - Klasse: R (K)

Kvamme, Sveinung

Målselv Skytterlag - Klasse: 4, Klasse skogsløp: SV55 (M)

Lundnes, Harald

Målselv Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Lundnes, Synne

Målselv Skytterlag - Klasse: J (K)

Nordmo, Anne Vedøy

Målselv Skytterlag - Klasse: 2 (K)

Feragen, Ida

Namdalseid og Lyngen Skytterlag - Klasse: J, Links (K)

Hovd, Svenn Harald

Namdalseid og Lyngen Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Sverkmo Julnes, Snorre

Namdalseid og Lyngen Skytterlag - Klasse: ER (M)

Sverkmo, Bente

Namdalseid og Lyngen Skytterlag - Klasse: 1 (K)

Sverkmo, Venke

Namdalseid og Lyngen Skytterlag - Klasse: V55 (K)

Sverkmo, Willy

Namdalseid og Lyngen Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Vågø, Eivind

Namdalseid og Lyngen Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Vågø, Vilde Malm

Namdalseid og Lyngen Skytterlag - Klasse: R (K)

Granlund, Jon

Nannestad Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Granlund, Nina Cecilie

Nannestad Skytterlag - Klasse: 2 (K)

Nerlien, Kevin Weaas

Nannestad Skytterlag - Klasse: EJ (M)

Snesrud, Nikolai H

Nannestad Skytterlag - Klasse: ER (M)

Leirvoll, Rino

Napp Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Leirvoll, Victoria Iren

Napp Skytterlag - Klasse: J (K)

Nilsen, Sigbjørn

Napp Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Garnes, Kåre

Narvik Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Hoseth, Roald

Narvik Skytterlag - Klasse: V73, Links (M)

Holmebukt, Håvard

Nedre Målselv Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Nyheim, Birger

Nedre Målselv Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Nyheim, Eva Sollie

Nedre Målselv Skytterlag - Klasse: 2 (K)

S. - Holmebukt, Emma - C.

Nedre Målselv Skytterlag - Klasse: 2 (K)

Bergmo, Arvid

Nedre Nordreisa Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Henriksen, Trond Are

Nedre Nordreisa Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Eidal, Kjell

Nes og Bromma Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Engene, Kjell

Nes og Bromma Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Hagavold, Ine Aronsen

Nes og Bromma Skytterlag - Klasse: ER (K)

Rauk, Knut Olav

Nes og Bromma Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Totland, Anders Warlo

Nes og Bromma Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Totland, Knut Sigurd

Nes og Bromma Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Nygård, Trond

Nes/Hovind Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Huskebakk, Tobias A.

Nesna Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Johansen, Hilmar

Nesna Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Strøm, Silje

Nesna Skytterlag - Klasse: NV, Links (K)

Dypveit, Fridtjof

Nidaros Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Dypveit, Sille

Nidaros Skytterlag - Klasse: 1 (K)

Hagelund, Endre

Nidaros Skytterlag - Klasse: 5, Klasse skogsløp: SENB (M)

Noodt, Bernt

Nidaros Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Stornes, Robert

Nidaros Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Gundersen, Ketil

Nittedal Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Lunde, Andreas

Nittedal Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Lunde, Per Einar

Nittedal Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Samdal, Odd Arne

Nittedal Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Moseng, Idar

Nora Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Flikkerud, Rune

Nord-Odal Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Johnsen, Bjørn Marius

Nord-Odal Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Andersen, Bjørn Einar

Nordre Land Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Andersen, Trond Erling

Nordre Land Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Ingesen, Ole Morten

Nordre Modum Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Aas, Ingrid Eline

Nordre Skage Skytterlag - Klasse: 4 (K)

Fladvad, Jo Inge

Nordre Skage Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Olsen-Andsjøen, Solbjørg

Nordre Skage Skytterlag - Klasse: 1 (K)

Solum, Halvor

Nordre Skage Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Stokkan, Steinar

Nordre Skage Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Uhlen, Lena

Nordre Skage Skytterlag - Klasse: NV (K)

Myrset, Bjørn

Nordskogbygda Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Myrset, Ruben

Nordskogbygda Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Westrum, Ann Iren Lindsetmo

Nordskogbygda Skytterlag - Klasse: 1 (K)

Haugen, Per-Erik

Nordstrand Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Lauvrak, Gunstein

Nordstrand Skytterlag - Klasse: 4, Klasse skogsløp: SENB (M)

Tømmermo, Bernt-Olav

Notodden Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Johnsen, Dagfinn

Nøtterø Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Dørum, Magnar E.

Opdal og Midtbygden Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Skaslien, Arne Robert

Opdal og Midtbygden Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Stensheim, Vegard

Opdal og Midtbygden Skytterlag - Klasse: J (M)

Stensheim, Wenche

Opdal og Midtbygden Skytterlag - Klasse: NV (K)

Tilset, Eva Karin

Opdal og Midtbygden Skytterlag - Klasse: 2 (K)

Asheim, Kristian Haugsdal

Oppedal/Brekke Skyttarlag - Klasse: 5 (M)

Hjartholm Langhelle, Simen

Oppedal/Brekke Skyttarlag - Klasse: ER, Klasse skogsløp: SER (M)

Oppedal, Benedikte

Oppedal/Brekke Skyttarlag - Klasse: 4 (K)

Oppedal, Bjørn Ingvar

Oppedal/Brekke Skyttarlag - Klasse: 2 (M)

Oppedal, Tor Erik

Oppedal/Brekke Skyttarlag - Klasse: 3 (M)

Wergeland, Arild

Oppedal/Brekke Skyttarlag - Klasse: 4 (M)

Wergeland, Mathilde Håvåg

Oppedal/Brekke Skyttarlag - Klasse: J (K)

Årskaug, Helge

Oppedal/Brekke Skyttarlag - Klasse: 1 (M)

Årskaug, Oddlaug Ellingsen

Oppedal/Brekke Skyttarlag - Klasse: 5 (K)

Takle, Ståle

OPSSTØ - Klasse: HK416 (M)

Saksvik, Roar

Orkla Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Berglund, Rune Frank

Orkland Ytre Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Holtan, Britt Helen

Orkland Ytre Skytterlag - Klasse: 4 (K)

Dale, Geir-Wiggo

Os Skyttarlag - Klasse: 5 (M)

Daviknes Hårvik, Celine

Os Skyttarlag - Klasse: J (K)

Daviknes, Cathrine Marie

Os Skyttarlag - Klasse: 2 (K)

Evensen, Amalie

Os Skyttarlag - Klasse: 5 (K)

Evensen, Jan Kristian

Os Skyttarlag - Klasse: 4 (M)

Evensen, Maren

Os Skyttarlag - Klasse: EJ (K)

Evensen, Sofie

Os Skyttarlag - Klasse: 4 (K)

Korsvold Nagel, Tirill

Os Skyttarlag - Klasse: J (K)

Myklebust Fjellstad, Daniel

Os Skyttarlag - Klasse: J, Links (M)

Møller, Adelheid Røttingen

Os Skyttarlag - Klasse: J, Links (K)

Nygård, Henrik

Os Skyttarlag - Klasse: V65 (M)

Røyseth, Arild

Os Skyttarlag - Klasse: 5 (M)

Ure, Iselin Eide

Os Skyttarlag - Klasse: ER (K)

Ure, Ragnhild Eide

Os Skyttarlag - Klasse: 4 (K)

Ure, Ørjan

Os Skyttarlag - Klasse: 3 (M)

Grøtting, Arne Johan

Oslo Østre Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Johansen, Tore

Oslo Østre Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Klyve, Stian Stafsberg

Oslo Østre Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Kveli, Hans O

Oslo Østre Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Oppen, Henrik

Oslo Østre Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Samdal, Kristine Havik

Oslo Østre Skytterlag - Klasse: R (K)

Samdal, Simen Havik

Oslo Østre Skytterlag - Klasse: ER (M)

Torbal, Amalie Mortensen

Oslo Østre Skytterlag - Klasse: J (K)

Bergin, Atle Magnus

Overhalla Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Bergin, Marie Skjørholm

Overhalla Skytterlag - Klasse: NU (K)

Eldstad, Rolf

Overhalla Skytterlag - Klasse: 4, Klasse skogsløp: SK (M)

Eriksen, Ole Marius

Overhalla Skytterlag - Klasse: 1 (M)

Jule, Olav

Overhalla Skytterlag - Klasse: V73, Klasse skogsløp: SV73 (M)

Olsen, Tor Helge

Overhalla Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Risvik, Audun

Overhalla Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Risvik, Birger

Overhalla Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Risvik, Tor Bertil

Overhalla Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Sklett, Åse Edny

Overhalla Skytterlag - Klasse: 4, Klasse skogsløp: SK (K)

Bjørnsen, Geir Arne

Porsgrunds Skytterlag - Klasse: ER (M)

Bjørnsen, Jan Elias

Porsgrunds Skytterlag - Klasse: ER (M)

Høgsveen, Thor

Porsgrunds Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Skaanevik, Petter

Porsgrunds Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Mogen, Aleksander

Radøy Skyttarlag - Klasse: 3 (M)

Strand, Helene

Rakvåg Skytterlag - Klasse: NV (K)

Strand, Stig

Rakvåg Skytterlag - Klasse: NV (M)

Gyltnes, Lasse

Ramsund Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Melsbø, Fritz

Ramsund Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Søfting, Roald

Ramsund Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Grina, Kari

Randsfjord Skytterlag - Klasse: V65 (K)

Støen, Morten

Randsfjord Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Velo, Ivan

Randsfjord Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Velo, John Håvard

Randsfjord Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Øiom, Anne Ingeborg Sogn

Randsfjord Skytterlag - Klasse: 5 (K)

Loftsgarden, Halvor

Rauland Skyttarlag - Klasse: V55, Links (M)

Loftsgarden, Jan Henning

Rauland Skyttarlag - Klasse: V55 (M)

Forrige 1 2 3 4 5 6 7 Neste