Landsskytterstevnet 2022 Bodø

Arrangør: Bodø Østre Skytterlag

Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Viser påmelding 401 - 600 av 1252
Påmeldte skyttere

Stensli, Alf

Hv-08 Agder og Rogaland - Klasse: HK416 (M)

Tvinnereim, Jarle S.

Hv-08 Agder og Rogaland - Klasse: HK416 (M)

Halse, Tore Egil

Hv-11 Møre og Fjordane - Klasse: HK416 (M)

Moldskred, Tom Olav

Hv-11 Møre og Fjordane - Klasse: HK416 (M)

Rotmo, Eirik Leander

Hv-12 Trøndelag - Klasse: HK416, Klasse skogsløp: SHK4161 (M)

Ude, Bjørn

Hv-12 Trøndelag - Klasse: HK416, Klasse skogsløp: SHK4161 (M)

Håkstad, Roy

Hv-16 Nord-hålogaland - Klasse: HK416, Klasse skogsløp: SHK4161 (M)

Lossius, Trine Kristin Gjervik

Hv-16 Nord-hålogaland - Klasse: HK416, Klasse skogsløp: SHK4161 (K)

Aa, Ole Arild

Hyen Skyttarlag - Klasse: 5 (M)

Mjellem, Bertel Oddne

Hyen Skyttarlag - Klasse: 5 (M)

Mjellem, Daniel Matias

Hyen Skyttarlag - Klasse: J (M)

Mjellem, Lars Rune

Hyen Skyttarlag - Klasse: ER (M)

Røyrvik, Alf Erik

Hyen Skyttarlag - Klasse: 4 (M)

Skinlo, Odd Peter

Hyen Skyttarlag - Klasse: V73 (M)

Strandheim, Jon

Hyllestad Skyttarlag - Klasse: 2 (M)

Haugen, Øyvind

Høland/Bjørkelangen Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Maristad, Terese

Høland/Bjørkelangen Skytterlag - Klasse: 5 (K)

Nordby, Arild Inge

Høland/Bjørkelangen Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Sletner, Anders Oddevald

Høland/Bjørkelangen Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Sletner, Terje

Høland/Bjørkelangen Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Strand, Lars Klemet

Høland/Bjørkelangen Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Blokkum, Bjørn

Hølonda Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Brembu, Ole Jo

Høylandet Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Brøndbo, Karl

Høylandet Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Brøndbo, Knut Morten

Høylandet Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Elverum, Harald

Høylandet Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Holen, Johan

Hå Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Skretting, Ove

Hå Skytterlag - Klasse: 1 (M)

Tunheim, Einar

Hå Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Vaule, Paul

Hå Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Bjellerås, Bjørn

Imenes Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Gusdal, Anders Edvin

Imenes Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Igland, Hallgeir

Imenes Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Igland, Kjetil jr.

Imenes Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Jørgensen, Kari

Imenes Skytterlag - Klasse: 2 (K)

Metveit, Anders

Imenes Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Metveit, Geir Atle

Imenes Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Mikkelsen, Paul Notto

Imenes Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Storenes, Helene

Imenes Skytterlag - Klasse: 5 (K)

Storenes, Inge

Imenes Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Storenes, Kristian

Imenes Skytterlag - Klasse: EJ (M)

Storenes, Kåre

Imenes Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Tunheim, Sindre

Imenes Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Grande, Arnstein Mork

Innsatsstyrke Bjørn West - Klasse: HK416 (M)

Hauger, Jon Terje

Innsatsstyrke Bjørn West - Klasse: HK416, Klasse skogsløp: SHK4161 (M)

Eithun, Håkon

Innset Skytterlag - Klasse: R (M)

Eithun, Vemund

Innset Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Grøtta, Nils-Åge

Isfjorden og Åndalsnes Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Homme, Finn Tore

Iveland Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Håvik, Jo-Bjørnar

Jondal Skyttarlag - Klasse: 2 (M)

Håvik, Linea Storli

Jondal Skyttarlag - Klasse: ER (K)

Krutnes, Sverre

Jondal Skyttarlag - Klasse: V73 (M)

Selsvik, Aamund

Jondal Skyttarlag - Klasse: R (M)

Selsvik, Dag-Kjetil

Jondal Skyttarlag - Klasse: 3 (M)

Selsvik, Jarand

Jondal Skyttarlag - Klasse: R (M)

Sollesnes, Bjarne

Jondal Skyttarlag - Klasse: 5 (M)

Sollesnes, Liv

Jondal Skyttarlag - Klasse: 5 (K)

Hanserud, Bjørn Magnus

Jondalen Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Hanserud, Inga Marie

Jondalen Skytterlag - Klasse: J, Klasse skogsløp: SJ (K)

Kongsjorden, Eline

Jondalen Skytterlag - Klasse: R (K)

Kongsjorden, Vebjørn

Jondalen Skytterlag - Klasse: NU (M)

Lund, Katrine Aannestad

Jondalen Skytterlag - Klasse: 5 (K)

Mathisen, Asbjørn

Jondalen Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Skibrek, Troy Blegeberg

Jondalen Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Skibrek, Trym Blegeberg

Jondalen Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Skjæret, Jan-Eivind

Jordet og Tenaasen Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Gansmo, John

Jøa Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Gansmo, Marius

Jøa Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Jensen, Odd Charles

Jøa Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Årdal, Toralf

Jølster Skyttarlag - Klasse: V73 (M)

Eira, Nils Andreas Olli

Karasjok Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Guttorm, Benedicte

Karasjok Skytterlag - Klasse: 4 (K)

Maurstad, Kurt

Karasjok Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Maurstad, Ragnhild

Karasjok Skytterlag - Klasse: 3 (K)

Olli, Egil

Karasjok Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Ellingsen, Jan M.

Karmøy Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Sevland, Arve

Karmøy Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Sevland, Asbjørn

Karmøy Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Wathne, Odd Jarle

Karmøy Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Andreassen, Vilde Stenseng

Kjøpsnes Skytterlag - Klasse: ER, Klasse skogsløp: SER (K)

Olsen, Torgeir

Kjøpsnes Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Stenseng Grav, Ida Adelaide

Kjøpsnes Skytterlag - Klasse: EJ, Klasse skogsløp: SR (K)

Austvoll, Halvar

Klepp Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Austvoll, Mariann

Klepp Skytterlag - Klasse: 2 (K)

Fossøy, Stian Andre

Klepp Skytterlag - Klasse: 3, Klasse skogsløp: SENB (M)

Guggedal, Rita

Klepp Skytterlag - Klasse: 2 (K)

Guggedal, Øyvind

Klepp Skytterlag - Klasse: 3, Links (M)

Hovland, Kjell Strand

Klepp Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Kloster, Ståle

Klepp Skytterlag - Klasse: V55, Links (M)

Krohn, Maria

Klepp Skytterlag - Klasse: 2 (K)

Lunde, Morten

Klepp Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Lunde, Ole Morten Austvoll

Klepp Skytterlag - Klasse: J (M)

Rødland, Camilla S.

Klepp Skytterlag - Klasse: V55 (K)

Rødland, Hege

Klepp Skytterlag - Klasse: 2 (K)

Rødland, Line

Klepp Skytterlag - Klasse: 5 (K)

Rødland, Stig Andrè

Klepp Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Rødland, Tore

Klepp Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Rødland, Trond Inge

Klepp Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Seldal, Nils

Klepp Skytterlag - Klasse: V73, Links (M)

Ueland, Ivar

Klepp Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Aune, Dagfinn

Klæbu Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Tiller, Rune

Klæbu Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Herstad, Jens

Knipenborg Skyttarlag - Klasse: V55 (M)

Hov, Kjetil

Knipenborg Skyttarlag - Klasse: 2 (M)

Sandvik, Bjarne

Knipenborg Skyttarlag - Klasse: V73 (M)

Sandvik, Ingunn Marie H.

Knipenborg Skyttarlag - Klasse: V55 (K)

Sandvik, Robert

Knipenborg Skyttarlag - Klasse: V55 (M)

Jenssen, Sindre

Kolvereid Skytterlag - Klasse: ER (M)

Johansen, Johannes

Kolvereid Skytterlag - Klasse: NU (M)

Johansen, William

Kolvereid Skytterlag - Klasse: ER (M)

Restad, Else

Kolvereid Skytterlag - Klasse: V55 (K)

Rolandsen, Snorre

Kolvereid Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Hjallen, Erling

Kongsberg Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Hjallen, Henning

Kongsberg Skytterlag - Klasse: EJ (M)

Dalene, Jan

Kristiansand og Omegn Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Engen, Even Åsen

Kristiansand og Omegn Skytterlag - Klasse: ER (M)

Engen, Roar

Kristiansand og Omegn Skytterlag - Klasse: NV (M)

Homme, Anne Maren G.

Kristiansand og Omegn Skytterlag - Klasse: R (K)

Homme, Knut Fredrik G

Kristiansand og Omegn Skytterlag - Klasse: ER (M)

Homme, Tor Arnfinn

Kristiansand og Omegn Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Olsen, Lennarth

Kristiansand og Omegn Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Olsen, Odd Frank

Kristiansand og Omegn Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Skaiå, Magnus Selland

Kristiansand og Omegn Skytterlag - Klasse: ER (M)

Torsvik, Tor Ivan

Kristiansand og Omegn Skytterlag - Klasse: ER (M)

Tvinnereim, Jarle

Kristiansand og Omegn Skytterlag - Klasse: 4, Klasse skogsløp: SK (M)

Tvinnereim, Julie K.

Kristiansand og Omegn Skytterlag - Klasse: ER (K)

Tvinnereim, Klara Elisabeth K.

Kristiansand og Omegn Skytterlag - Klasse: R (K)

Gujord, Kjell

Kristiansund Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Hals, Roger

Kristiansund Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Afdal, Odin Williksen

Kråkstad og Ski Skytterlag - Klasse: EJ (M)

Eie, Jon Arne

Kråkstad og Ski Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Gleditsch, Anne-Lise

Kråkstad og Ski Skytterlag - Klasse: V73 (K)

Haneborg, Christian F.

Kråkstad og Ski Skytterlag - Klasse: R, Klasse skogsløp: SR (M)

Heiaas, Emma Helene

Kråkstad og Ski Skytterlag - Klasse: J (K)

Heiaas, Gard

Kråkstad og Ski Skytterlag - Klasse: 2, Klasse skogsløp: SENB (M)

Heiaas, Torunn

Kråkstad og Ski Skytterlag - Klasse: 2 (K)

Hynne, Thore

Kråkstad og Ski Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Liseter, Ivar

Kråkstad og Ski Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Liseter, Torhild

Kråkstad og Ski Skytterlag - Klasse: V73 (K)

Rustad, Erlend

Kråkstad og Ski Skytterlag - Klasse: 4, Links (M)

Rustad, Sven Erik

Kråkstad og Ski Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Sundsaasen, Mathilde K.

Kråkstad og Ski Skytterlag - Klasse: J (K)

Hansen, Andreas

Kvinnherad Skyttarlag - Klasse: EJ (M)

Hus, Terje

Kvinnherad Skyttarlag - Klasse: 4 (M)

Sjo, Ørjan Almeland

Kvinnherad Skyttarlag - Klasse: 4 (M)

Brandskognes, Einar

Kvæfjord Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Eriksen, Bjørnar

Kvænangen Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Kaino, Jan Otto

Kvænangen Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Håkstad, Njård W.

Lakselvdal Skytterlag - Klasse: EJ, Klasse skogsløp: SENB, Links (M)

Håkstad, Roy

Lakselvdal Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Håkstad, Torinn

Lakselvdal Skytterlag - Klasse: 4 (K)

Håkstad, Torunn Schjelderup

Lakselvdal Skytterlag - Klasse: 4 (K)

Levang, Marius

Lakselvdal Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Lingrasmo, Åsgeir

Lakselvdal Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Nordmo, Per Steinar

Lakselvdal Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Kjellbakk, Oddbjørn

Lakså Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Simonsen, Stian

Lakså Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Dybvik, Ola-Johan

Langevåg Skyttarlag - Klasse: EJ (M)

Høybakk, Torbjørn

Langevåg Skyttarlag - Klasse: 2 (M)

Sæterøy Høybakk, Monica

Langevåg Skyttarlag - Klasse: 4 (K)

Sæterøy Høybakk, Nora

Langevåg Skyttarlag - Klasse: J, Links (K)

Strandheim, Ottar

Lavikdal Skyttarlag - Klasse: V65 (M)

Brennset, Arvid

Leikanger Skyttarlag - Klasse: V73 (M)

Fossøy, Arild

Leikanger Skyttarlag - Klasse: 1 (M)

Næss, Kjell

Leikanger Skyttarlag - Klasse: V55 (M)

Yttri, Eivind

Leikanger Skyttarlag - Klasse: 3 (M)

Yttri, Gabriel Skjulhaug

Leikanger Skyttarlag - Klasse: 3 (M)

Yttri, Siv Kristin Laberg

Leikanger Skyttarlag - Klasse: 2 (K)

Grumdal, Ole

Leksvik Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Ramdahl, Norvall

Leksvik Skytterlag - Klasse: V65, Klasse skogsløp: SV65 (M)

Haakenstad, Magnus

Lesja Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Haakenstad, Paul Magnar

Lesja Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Håkenstad, Odd Sverre

Lesja Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Kappelslåen, Tom

Lesja Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Svelstad, Brede

Lesja Skytterlag - Klasse: ER (M)

Elvebakk, Helge

Levanger og Frol Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Hammer, Adrian Stubrud

Levanger og Frol Skytterlag - Klasse: J (M)

Aagård, Erling

Lierne Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Grønås, Anna Aalberg

Lillehammer Skytterlag - Klasse: EJ (K)

Hopsø, Terje

Lillehammer Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Næprud, Lars

Lillehammer Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Birketvedt, Bjarne

Lindesnes Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Norum, Kjell Egil

Lindesnes Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Norum, Steinar

Lindesnes Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Wårøy, Emil Stiland

Lindesnes Skytterlag - Klasse: ER, Links (M)

Brukstuen, Anders

Lismarken Skytterlag - Klasse: 1 (M)

Brukstuen, Ole

Lismarken Skytterlag - Klasse: 4, Links (M)

Christophersen, Agnes

Lismarken Skytterlag - Klasse: J (K)

Christophersen, Arne Erik

Lismarken Skytterlag - Klasse: 5, Links (M)

Furuseth, Einar

Lismarken Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Harildstad, Sander

Lismarken Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Høiby, Amund Wardberg

Lismarken Skytterlag - Klasse: 4, Klasse skogsløp: SENA, Links (M)

Vestby, Jon Inge

Lismarken Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Haugen, Anders

Lom og Skjåk Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Jøingsli, Trond

Lom og Skjåk Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Tveito, Arvid

Lunde Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Tveito, Runar

Lunde Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Grina, Egil

Lunner Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Frøyland, May Elin

Lyngdal Skytterlag - Klasse: 5, Klasse skogsløp: SENA (K)

Jensen, Harald

Lyngdal Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Forrige 1 2 3 4 5 6 7 Neste