Landsskytterstevnet 2022 Bodø

Arrangør: Bodø Østre Skytterlag

Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Viser påmelding 201 - 400 av 1251
Påmeldte skyttere

Hammervold, Egil Magne

Eidsvåg og Eidsøra Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Hammervold, Ronja

Eidsvåg og Eidsøra Skytterlag - Klasse: 5 (K)

Almås, Magne

Elverum Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Hartz, Tore

Elverum Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Johansen, Elliot Almås

Elverum Skytterlag - Klasse: ER (M)

Johansen, Leonor Almås

Elverum Skytterlag - Klasse: R (K)

Køhl, Christian

Elverum Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Ottershagen, Åsmund

Elverum Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Setsaas, Even Køhl

Elverum Skytterlag - Klasse: J (M)

Undseth, Morten

Elverum Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Pettersen, Øyvind

Enebakk Skytterlag - Klasse: 1 (M)

Haugen, Ole Jørgen

Engesetdal/Skodje Skyttarlag - Klasse: 4, Klasse skogsløp: SENB (M)

Slyngstad, Lars

Engesetdal/Skodje Skyttarlag - Klasse: V65 (M)

Valde, Andreas

Engesetdal/Skodje Skyttarlag - Klasse: J (M)

Hundseid, Johannes

Etne Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Bjørnødegård, Tor

Etnedal Skyttarlag - Klasse: V55 (M)

Fjellaksel, Arild

Evenes Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Rognli, Nils Erik

Evenes Skytterlag - Klasse: V73, Klasse skogsløp: SV73 (M)

Garlibakken, Ola

Fagernes Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Svenstad, Gunnhild

Fagernes Skytterlag - Klasse: V65 (K)

Svenstad, Per

Fagernes Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Karlsen, Tuva

Fagervika Skytterlag - Klasse: ER (K)

Einarsen, Ini Sofie

Falken Skytterlag - Klasse: EJ (K)

Haakseth, Anna-Kristine

Falken Skytterlag - Klasse: ER (K)

Jørgensen, Helge

Falken Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Jørgensen, Kjell Ole

Falken Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Rolandsen, Rannveig

Falken Skytterlag - Klasse: 2 (K)

Strømseng, Jan Erik

Falken Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Rinde, Nikolai

Farsund Skytterlag - Klasse: ER (M)

Isaksen, Dag

Fet Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Helle, Folke

Finnøy Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Steinnes, Per Gunnar

Finnøy Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Bakke, Erik

Fiskum Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Endsjø, Rita

Fiskum Skytterlag - Klasse: 1 (K)

Gjøsæther Tyse, Ingeborg

Fiskum Skytterlag - Klasse: EJ (K)

Havik Holst, Solveig

Fiskum Skytterlag - Klasse: R (K)

Havik Johnsen, Elisabeth

Fiskum Skytterlag - Klasse: ER (K)

Havik-Johnsen, Sara Kristine

Fiskum Skytterlag - Klasse: EJ (K)

Johnsen, Sebastian E

Fiskum Skytterlag - Klasse: J (M)

Moa, Åse

Fiskum Skytterlag - Klasse: V73 (K)

Solheim, Stian

Fiskum Skytterlag - Klasse: ER (M)

Aamodt, Anne

Flesberg Skytterlag - Klasse: EJ (K)

Halvorsen, Andreas Kjønstad

Flesberg Skytterlag - Klasse: J, Klasse skogsløp: SJ (M)

Kvalstad, Niri August

Flesberg Skytterlag - Klasse: J (M)

Lilledrange, Øyvind

Flikka Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Melvær, Egil

Florø Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Sørdal, Ola

Florø Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Eskelund, Kai

Flå (Uttrøndelag) Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Johansen, Stein

Flå (Uttrøndelag) Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Lyngen, Atle

Flå (Uttrøndelag) Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Løberg, Rasmus

Flå (Uttrøndelag) Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Stensås, Oddvar

Flå (Uttrøndelag) Skytterlag - Klasse: V65, Links (M)

Wie Jensen, Liv-Monica

Flå (Uttrøndelag) Skytterlag - Klasse: 2 (K)

Brendryen, Arne

Folldal Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Løvseth, Jo Ivar

Forsvarets Personell- og Vernepliktssenter - Klasse: HK416 (M)

Bugge, Lars

Frogn og Drøbak Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Hensel, Jan Håkon

Frogn og Drøbak Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Nythe, Odd Petter

Frogn og Drøbak Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Pettersen, Kay

Frogn og Drøbak Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Saxebøl, Martin

Frogn og Drøbak Skytterlag - Klasse: EJ (M)

Saxebøl, Monica

Frogn og Drøbak Skytterlag - Klasse: 5 (K)

Saxebøl, Sverre

Frogn og Drøbak Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Saxebøl, Vegard

Frogn og Drøbak Skytterlag - Klasse: EJ (M)

Eriksen, Åsulv

Froland Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Aufles, Steinar

Fustvatn Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Grythe, Halvard K.

Fyresdal Skyttarlag - Klasse: 3 (M)

Grythe, Inga Lorentzen

Fyresdal Skyttarlag - Klasse: NV (K)

Aven, Ørjan

Førde Skyttarlag - Klasse: 4 (M)

Gram, Harry

Førde Skyttarlag - Klasse: V65 (M)

Langedal, Odd Arne

Førde Skyttarlag - Klasse: 4 (M)

Espedal, Aage V

Gann Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Espedal, Trygve

Gann Skytterlag - Klasse: 3, Klasse skogsløp: SENB, Links (M)

Didriksen, Eir Linnea

Gildeskål Skytterlag - Klasse: J, Links (K)

Didriksen, Yme

Gildeskål Skytterlag - Klasse: R, Links (M)

Idland, Åsmund

Gjesdal Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Måge, Tormod

Gjesdal Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Sirekrok, Camilla

Gjesdal Skytterlag - Klasse: J (K)

Sirekrok, Simon

Gjesdal Skytterlag - Klasse: ER (M)

Sirekrok, Torbjørn

Gjesdal Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Søyland, Svein Kå.

Gjesdal Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Djupnes, Bjørn Cato

Gjøvik og Brusveen Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Hoff, Tore

Gjøvik og Brusveen Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Korsen, Marius

Gjøvik og Brusveen Skytterlag - Klasse: EJ (M)

Myrstuen, Lars

Gjøvik og Brusveen Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Stake, Gunhild

Gol og Ødegården Skyttarlag - Klasse: 4 (K)

Stake, Ida Haugstad

Gol og Ødegården Skyttarlag - Klasse: 4 (K)

Abel, Øyvind

Grane Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Brennhaug, Trond

Grane Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Fellingfors, Marius

Grane Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Fellingfors, Per Magne

Grane Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Haugbakken, Sander

Grane Skytterlag - Klasse: J (M)

Haugbakken, Trond

Grane Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Lamo, Bendik

Grane Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Nilsen, Steinar

Grane Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Tangstad, Eirik

Grane Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Blomli, John Giseth

Granvin Skyttarlag - Klasse: V73 (M)

Valand, Karsten

Grindølen Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Ågedal, Reidar

Grindølen Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Hegland, Sivert

Grong Skytterlag - Klasse: 1 (M)

Hegland, Svenn

Grong Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Hjellum, Astrid

Grong Skytterlag - Klasse: ER (K)

Hjellum, Håkon

Grong Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Hjellum, Ingrid

Grong Skytterlag - Klasse: J (K)

Hjellum, Sjur Ivar

Grong Skytterlag - Klasse: 1 (M)

Sklet, Lorents

Grong Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Toremo, Asbjørn

Grong Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Hofslundsengen, Trym

Hafslo Skyttarlag - Klasse: ER, Klasse skogsløp: SER (M)

Næss, Bengt

Hafslo Skyttarlag - Klasse: V65 (M)

Auve, Vetle

Hallingskarvet Skytterlag - Klasse: ER (M)

Auve, Vidar

Hallingskarvet Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Brodahl, Arild

Hallingskarvet Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Hefte, Marit

Hallingskarvet Skytterlag - Klasse: 4 (K)

Lieng, Bjørn

Hallingskarvet Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Overvoll, Kenneth

Hallingskarvet Skytterlag - Klasse: ER (M)

Overvoll, Paul-Arne

Hallingskarvet Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Svarteberg, Kjell

Hallingskarvet Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Lervik, Kjell Magne

Halsa (Nordmør) Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Andreassen, Hans-Kristian Obelixz

Halsa (Salten) Skytterlag - Klasse: 1 (M)

Andreassen, Kjell Andreas Mikkola

Halsa (Salten) Skytterlag - Klasse: NU, Links (M)

Hansen, Sandra

Halsa (Salten) Skytterlag - Klasse: NV (K)

Indergård, Astrid Elise

Halsa (Salten) Skytterlag - Klasse: NU (K)

Indergård, Lill Kathrin

Halsa (Salten) Skytterlag - Klasse: NU (K)

Jensen, Sten Arnt

Halsa (Salten) Skytterlag - Klasse: 1 (M)

Sund, Elise Sofie

Halsa (Salten) Skytterlag - Klasse: NV (K)

Sund, Rune Johan

Halsa (Salten) Skytterlag - Klasse: ER (M)

Åsvang, Trygve

Halsa (Salten) Skytterlag - Klasse: 1 (M)

Eira, Ivar

Hammerfest Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Heggem Eira, Marthe

Hammerfest Skytterlag - Klasse: J (K)

Heggem Eira, Mathias

Hammerfest Skytterlag - Klasse: R (M)

Kristoffersen, Svein Tore

Hammerfest Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Larsen Kristoffersen, Henriette

Hammerfest Skytterlag - Klasse: 4 (K)

Tormodset, Anita

Hammerfest Skytterlag - Klasse: 2 (K)

Aase, Amalie Eide

Hardanger Skyttarlag - Klasse: J (K)

Aase, Stig

Hardanger Skyttarlag - Klasse: 4 (M)

Aase, Vegard Eide

Hardanger Skyttarlag - Klasse: R (M)

Bakke, Johannes Skaar

Hardanger Skyttarlag - Klasse: V73 (M)

Bakke, Ole Johannes

Hardanger Skyttarlag - Klasse: 3 (M)

Bjørke, Isak

Hardanger Skyttarlag - Klasse: R (M)

Bjørke, Iselin

Hardanger Skyttarlag - Klasse: R (K)

Bjørke, Jon Olav

Hardanger Skyttarlag - Klasse: 4 (M)

Bjørke, Jonas

Hardanger Skyttarlag - Klasse: ER (M)

Brurok, Håvard

Hardanger Skyttarlag - Klasse: 1 (M)

Hjartnes, Olav

Hardanger Skyttarlag - Klasse: V73 (M)

Måkestad, Sverre

Hardanger Skyttarlag - Klasse: V65 (M)

Øye, Henry

Hardanger Skyttarlag - Klasse: V55 (M)

Øye, Joakim

Hardanger Skyttarlag - Klasse: 4 (M)

Bjørhusdal Solum, Nora Anneah

Harran Skytterlag - Klasse: NU (K)

Fiskum, Andreas

Harran Skytterlag - Klasse: ER (M)

Fiskum, Audun

Harran Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Fiskum, Edla

Harran Skytterlag - Klasse: 4 (K)

Fiskum, Kari Sofie Brøndbo

Harran Skytterlag - Klasse: 5 (K)

Fiskum, Othelie

Harran Skytterlag - Klasse: NU (K)

Ness, Leo

Harran Skytterlag - Klasse: ER (M)

Ness, Oliver

Harran Skytterlag - Klasse: ER (M)

Solum, Aleksander

Harran Skytterlag - Klasse: 1 (M)

Solum, Per Arne

Harran Skytterlag - Klasse: 1 (M)

Solum, Tuva Jakobie Bjørhusdal

Harran Skytterlag - Klasse: R (K)

Dalland, Knut

Hatlestrand og Ølve Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Birkeland, Arne

Haugesund og Sveio Skyttarlag - Klasse: 5 (M)

Birkeland, Olve Grønås

Haugesund og Sveio Skyttarlag - Klasse: 5 (M)

Skogøy, Gerhard

Haugesund og Sveio Skyttarlag - Klasse: V73 (M)

Valen, Rune V.

Haugesund og Sveio Skyttarlag - Klasse: ER, Klasse skogsløp: SER (M)

Hanssen, Viggo

Heddeland og Breland Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Johnsen, Jane Vigemyr

Heddeland og Breland Skytterlag - Klasse: 2 (K)

Herland, Borger

Hedrum Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Gressetvold, Erika

Hegra Skytterlag - Klasse: J (K)

Gressetvold, Thea

Hegra Skytterlag - Klasse: ER, Links (K)

Håpnes, Martin

Hegra Skytterlag - Klasse: ER (M)

Hansen, Jon Ivar

Heim/Hemne Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Rosøy, Ingeborg

Heim/Hemne Skytterlag - Klasse: 5 (K)

Skårild, Esten

Heim/Hemne Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Skårild, Marte Aune

Heim/Hemne Skytterlag - Klasse: 4 (K)

Kristensen, Frode

Herdla Skyttarlag - Klasse: 5 (M)

Rosnes, Anne Marie

Herdla Skyttarlag - Klasse: 5 (K)

Rosnes, Geir

Herdla Skyttarlag - Klasse: V55 (M)

Rosnes, Åshild

Herdla Skyttarlag - Klasse: 5 (K)

Solbakken, Solveig

Herdla Skyttarlag - Klasse: V73 (K)

Ådlandsvik, Øystein

Herdla Skyttarlag - Klasse: V65 (M)

Alstad, Einar

Herfjord Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Halvorsen, Geir Olav

Herfjord Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Jønland, Asgeir

Herfjord Skytterlag - Klasse: V55, Klasse skogsløp: SV55 (M)

Moen, Håvard

Herfjord Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Moen, Tore Olav

Herfjord Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Stoknes, Odd Einar

Herfjord Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Svenning, Dagfinn

Herfjord Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Lillegård, Eline

Hjelmen Skytterlag - Klasse: 5 (K)

Lillegård, Lars

Hjelmen Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Wines, Henrik

Holla Skytterlag - Klasse: J (M)

Nordby Pettersen, Henrik

Holmestrand og Omegn Skytterlag - Klasse: ER (M)

Gjerland, Jon Magnar

Holsen Skyttarlag - Klasse: V55 (M)

Leganger, Elisabeth Steinfeld

Holsen Skyttarlag - Klasse: 5 (K)

Leganger, Vidar

Holsen Skyttarlag - Klasse: 2 (M)

Bringsdal, Inger Marie

Holum Skytterlag - Klasse: EJ (K)

Riise, Knut

Hovdebygda og Ørsta Skyttarlag - Klasse: V73 (M)

Kristiansen, Steffen Sandseter

Hv-01 Oslofjord - Klasse: HK416, Links (M)

Ingesen, Ole Morten

Hv-03 Telemark og Buskerud - Klasse: HK416 (M)

Loftsgarden, Tor Olav

Hv-03 Telemark og Buskerud - Klasse: HK416 (M)

Odden, Hroar

Hv-03 Telemark og Buskerud - Klasse: HK416 (M)

Vatnås, Ole-Morten

Hv-03 Telemark og Buskerud - Klasse: HK416 (M)

Hovland, Kjell Strand

Hv-08 Agder og Rogaland - Klasse: HK416 (M)

Forrige 1 2 3 4 5 6 7 Neste