Disse fikk premie i Nammo-cup felt
Her kan du se hvem som var de heldige vinnere av fine spesiallagde feltvesker. De tre beste i hver klasse får premie. Det samme gjør deltakerne på de tre beste lagene i lagkonkurransene. Resten av premiene er uttrekkspremier. Maks én premie til hver skytter.
Ellen Østensen Winnem |
Alteren |
Per Johnny Solberg |
Asker |
Tor Jostein Jenssen |
Bardu |
Odd Kolsrud |
Begnadalen |
Storm Nygard-Sture |
Bergen |
Eirik Birkeland |
Birkenes |
Gunnar Innvær |
Bremnes |
Bjørn Snekvik |
Bæverdalen |
Bjørn Paulsen |
Bø (Vesterålen) |
Bjørn Anders Solsem |
Bø (Vesterålen) |
Gustav Berg Finvåg |
Bø (Vesterålen) |
Bertine Halsnes |
Dale (Sunnfjord) |
Bjørn Viggo Løken |
Degernes |
Kine Saksæther Andersen |
Degernes |
Jan Kåre Moland |
Drangedal |
Torbjørn Tørnes Naas |
Drangedal |
Adrian Mathias Torp |
Eidsberg |
Knut Ola Halvorsen |
Eidsvoll Verk |
Harald Holst |
Eker |
Odd Arne Køhl |
Elverum |
Tore Hartz |
Elverum |
Martin Raa |
Fana |
Jarl Stølen |
Farsund |
Nikolai Rinde |
Farsund |
Martin Vincent Nyhammer Johansen |
Fet |
Erling Sylte |
Fiskå |
Karstein Velle |
Fiskå |
Brita Oline Wathne Langeteig |
Fjordane |
Olav Kvalheim Thorsnes |
Fjordane |
Eimund Økdal |
Flå (Uttrøndelag) |
Mariell Karlsen |
Fredrikstad |
Bjørn Reidar Dybendal |
Galterud |
Edvard Reve |
Gjesdal |
Torbjørn Sirekrok |
Gjesdal |
Brede Veum Melheim |
Hafslo |
Geir Ove Optun |
Hafslo |
Kristian Ovrid |
Hafslo |
Steinar Vik |
Hardanger |
Petter Nordvik |
Haugesund og Sveio |
Svein Terje Ohm |
Haugesund og Sveio |
Tor Hellot Brynjelsen |
Haugesund og Sveio |
Mina Wårøy Møll |
Holum |
Emilie Gjerløw |
HV-01 Oslofjord |
Lars Tore Ruud |
HV-01 Oslofjord |
Tor Olav Loftsgarden |
HV-03 Telemark og Buskerud |
Knut Martin H Solvik |
HV-08 Agder og Rogaland |
Magne Ingolf Madsen |
HV-08 Agder og Rogaland |
Anders Edvin Gusdal |
Imenes |
Eivind Igland |
Imenes |
Elisabeth Stalleland Igland |
Imenes |
Bjørnar Wikane |
Jondal |
Ann Kristin Årskog Vikhagen |
Jondalen |
Kim-André Aannestad Lund |
Jondalen |
Rune Albjerk |
Jondalen |
Sander Årskog Vikhagen |
Jondalen |
Arnfinn Leirbekk |
Jøa |
Line Rødland |
Klepp |
Stig Andrè Rødland |
Klepp |
Tore Rødland |
Klepp |
Vegard Thorsen |
Klepp |
Ola Morten Ruud |
Kongsvinger og Omegn |
Alf Stensli |
Kristiansand og Omegn |
Johan Arthur Nygård |
Kristiansand og Omegn |
Krister Engvoll |
Kristiansand og Omegn |
Lars Fredrik Gyland |
Kristiansand og Omegn |
Liv Kirsti Gabrielsen |
Kristiansand og Omegn |
Stein Lindevik |
Kristiansand og Omegn |
Tone Marita Ryen |
Kristiansand og Omegn |
Tor Arnfinn Homme |
Kristiansand og Omegn |
Julie K. Tvinnereim |
Kristiansand og Omegn |
John Oddvar Ryen |
Kristiansand og Omegn |
Eivind Hyttnes |
Kristiansund |
Hermann Lyngvik |
Kristiansund |
Magnus Steen Bjerkelund |
Kristiansund |
Christine Hougaard |
Kråkstad og Ski |
Ole Hougaard |
Kråkstad og Ski |
Carina Norum Husabø |
Leikanger |
Frode Ølmheim |
Leikanger |
Jomar Slinde |
Leikanger |
Odd Rinde |
Leikanger |
Svein Kåre Furre |
Leikanger |
Ola Strand Nystuen |
Løiten |
Paul Mjaaland |
Mykland |
Kjell-Erik Hansen |
Namdalseid og Lyngen |
May Kristin Brørs |
Namdalseid og Lyngen |
Snorre Sverkmo Julnes |
Namdalseid og Lyngen |
Svein Nesjan |
Namdalseid og Lyngen |
Willy Sverkmo |
Namdalseid og Lyngen |
Kaja Helene Remmen |
Nesna |
Ann Irene Lindsetmo Westum |
Nordskogbygda |
Ida Bentsen |
Nordskogbygda |
Jostein Haugsvær |
Oppedal/Brekke |
Torgeir Haugsvær |
Oppedal/Brekke |
Emil Svartemyr Virkesdal |
Oppedal/Brekke |
Maren Evensen |
Os |
John Kenneth Nilsen |
Os |
Arvid Austefjord |
Os |
Oddvar Drange |
Os |
Amalie Mortensen Torbal |
Oslo Østre |
Nils Hovde |
Oslo Østre |
Viktor Elof Nilsson |
Oslo Østre |
Åshild Nykmark |
Raumnes |
Halvor Kongsjorden |
Rollag og Veggli |
Bjørn Øktedalen |
Rollag og Veggli |
Hanne Skjærvik |
Sandstad |
Rune Hamnes |
Sandstad |
John Olav Ågotnes |
Sartor |
Erling Grøterud |
Sigdal |
Bjarne By |
Skaun |
Elin Berge |
Skaun |
Lillian Sandvik |
Skaun |
Martin Finnstø Østeggen |
Skibotn |
Kjetil Lobben |
Snarum |
Leon Vartdal |
Stjørdal |
Lars Sigurd Tufteland |
Stord |
Lauritz Ø Bjelland |
Stord |
Magnus Børve Romfog |
Stord |
Nora Aadland Flatås |
Stord |
Einar Kolden |
Stordalen |
Benedicthe Alexandra Svartkjønnli Nygård Kiil |
Storfjord |
Jakob Sommerseth Rognli |
Storfjord |
Vegard Kiil Molberg |
Storfjord |
Bernhard Emil Aamodt |
Søgne |
Oddvar Tangen |
Tingelstad |
Per Olav Tangen |
Tingelstad |
Sigurd Stenberg |
Tingelstad |
Torstein Dynna |
Tingelstad |
Ulrik Johan Jakobsen |
Trondenes |
Erik Fjelltveit Nyhuus |
Trysil |
Frank Willy Lie Bråten |
Trysil |
Terje Stolt |
Trysil |
Karl Petter Elvestad |
Trøgstad |
Rune Aas |
Tydal |
Isa Haugen |
Tysse |
Eirik Thomassen |
Tønjum |
Prince Solevåg |
Vegårshei |
Jan Willy Myhre |
Vestre Toten |
Aurora Bratli |
Viken (Opland) |
Sondre Haugom Nordengen |
Viken (Opland) |
Tuva Bakke |
Viken (Opland) |
Harald H. Valø |
Vikna |
Lars Kåre Almeland |
Voss |
Øystein Kvarekvål |
Voss |
Berit Jeanne Brun |
Vågå |
Noah Rommetveit |
Ørnes |
Knut Einar Rubbås |
Øvre Målselv |
Frida Hervik |
Øvre Ogndal |
Christer Rene B Ulvedal |
Åsane/Hordvik |