Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Norgestoppen - 100 på topp -

Her kan du få opp oversikter over de beste resultatene i landet. Oversikten ta kun med åpne stevner. Interne stevner tas ikke med. NB! Listene er uoffisielle. Videre utvikling av denne løsningen er ikke prioritert.

eller
Rank Skytter Skytterlag Stevne/Resultat Totalt *
1 Åse Marit Myrvang Høland/Bjørkelangen Skytterlag KM krets 1 Akershus 350 (25)
2 Daniel Sørli Høland/Bjørkelangen Skytterlag Klubbkarusellen runde 1 350 (23)
3 Rasmus Løberg Flå (Uttrøndelag) Skytterlag FC 3 Hovdebygda og Ørsta 350 (22)
3 Hans Kristian Wear Styrvoll Skytterlag Skytternes mestermøte og MILNM 2021 Elverum 350 (22)
3 Roger Nilsen Tynset Skytterlag Trippelstevne Nord-Østerdal Lonås 350 (22)
6 Odd Arne Brekne Lyngdal Skytterlag Mittvekestevne 350 (21)
6 Pål Øyvind Ørmen Råde Skytterlag FC runde 2 Nordskogbygda 350 (21)
8 Reidun Kristin Knapstad Florø Skytterlag FC Sykkylven 3.runde bane 350 (20)
9 Runar Tveito Lunde Skytterlag Høststevne Bamble 350 (19)
10 Anette Thingbø Sundnes Balestrand Skyttarlag Mittvekestevne 349 (26)
11 Ole Magnus Bakken Løiten Skytterlag VÅPENSMIA CUP - Fløyterstevnet bane 349 (25)
12 Sindre Nordvik Løiten Skytterlag Treningskarusell 2 349 (24)
13 Tor Arnfinn Homme Kristiansand og Omegn Skytterlag FC runde 2 Nordskogbygda 349 (23)
14 Tor Gaute Jøingsli Lom og Skjåk Skytterlag Trippelstevne Nord-Østerdal Fåset 349 (22)
15 Katrine Aannestad Lund Jondalen Skytterlag FC Sykkylven 3.runde bane 349 (21)
15 Thomas Krågtorp Råde Skytterlag VÅPENSMIACUP-Torpastevnet 349 (21)
15 Roger Ottosen Viken (opland) Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Vinstra 349 (21)
18 John Olav Ågotnes Sartor Skyttarlag Fjøssystemer-CUPEN Vinstra 349 (20)
18 Kim Johan Vemmelvik Søgne Skytterlag Kleppstevnet 349 (20)
20 Liv Sollesnes Jondal Skyttarlag FC runde 2 Nordskogbygda 349 (19)
21 Kim-André Aannestad Lund Jondalen Skytterlag Lågencup 2021 2. runde Rollag og Veggli 349 (18)
21 Anne Ingeborg Sogn Øiom Randsfjord Skytterlag FC runde 2 Trysil 349 (18)
23 Anders Warlo Totland Nes og Bromma Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Heimsilstevnet 349 (17)
23 Mette Strandlien Ringebu og Fåvang Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Øyer/Dølen 349 (17)
23 Peter Sørli Søgne Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Brommastevnet 349 (17)
26 Steinar Skoland Lyngdal Skytterlag Mittvekestevne 349 (14)
26 Mette Elisabeth Finnestad Søgne Skytterlag Vårstevne 349 (14)
28 Andreas Vigemyr Heddeland og Breland Skytterlag Agderstevnet 349 (5)
29 Simon Kolstad Claussen Høland/Bjørkelangen Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Ringebu/Fåvang 348 (25)
30 Thomas Bråthen Høland/Bjørkelangen Skytterlag Sommerstevnet Skiptvet 348 (23)
31 Trond Bergan Jondalen Skytterlag LågenCup 2021 runde 1 - Flesberg 348 (21)
31 Tor Harald Lund Søgne Skytterlag Lågen cup 2021 - Runde 2 - Jondalen 348 (21)
33 Helene Vikøren Bergen Skytterlag Banestemne Hardanger (1.mai-stemnet) 348 (20)
33 Geir Atle Metveit Imenes Skytterlag FC Sykkylven 3.runde bane 348 (20)
33 Thomas Baar Tynset Skytterlag FC Sykkylven 3.runde bane 348 (20)
36 Vegard Solhaug Aurland Skyttarlag SIERRACUP HALLINGDAL Hallingstevnet 2021 348 (19)
36 Trine Ramsvik Stette Engesetdal/Skodje Skyttarlag Jotunheimtreff Lom og Skjåk 348 (19)
38 Morten Støen Randsfjord Skytterlag Trippelstevne Nord-Østerdal Tynset 348 (18)
38 Ole Kristian Austad Tørdal Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Heimsilstevnet 348 (18)
40 Anja Karine Bjørnsen Drangedal Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Brommastevnet 348 (17)
40 Olve Grønås Birkeland Haugesund og Sveio Skyttarlag VÅPENSMIA CUP - Fløyterstevnet bane 348 (17)
40 Arne Engevik Stord Skytterlag Sommarcup Stord Skyttarlag veke 25 348 (17)
40 Ivar Fivelstad Sunnylven Skyttarlag Jotunheimtreff Dovre/Dovreskog 348 (17)
44 Ole Kristian Bryhn Røyken og Hurum Skytterlag FC runde 2 Nordskogbygda 348 (15)
44 Marte Bjerkaas Nisja Sunndal Skytterlag Hjemme-LS/Lagsmesterskap/Pokalskyting 348 (15)
46 Ronja Hammervold Eidsvåg og Eidsøra Skytterlag FC runde 2 Trysil 348 (13)
46 Magnus Bjerke Høland/Bjørkelangen Skytterlag Aurskog/Høland Kommune Stevne 348 (13)
48 Sondre Ravnanger Oslo Østre Skytterlag SM bane 348 (4)
49 Ole Kristian Ågotnes Sartor Skyttarlag Sannidalsstevnet 2021 348 (0)
50 Inge Hvitås Kjølsdalen Skyttarlag FC 3 Hovdebygda og Ørsta 347 (25)
51 Odd Sverre Håkenstad Lesja Skytterlag Trippelstevnet Nora 2021 347 (24)
52 Einar Johansen Time Skytterlag Timestevnet 347 (23)
52 Bent Ove Bredal Løvåsen Trysil Skytterlag Hjemme LS Trysil 347 (23)
54 Terese Maristad Høland/Bjørkelangen Skytterlag Klubbmesterskap 347 (22)
55 Nils Kåre Midtflå Oslo Østre Skytterlag Rælingsstevnet 347 (21)
56 Halvor Thrane Svendsen Rælingen Skytterlag Lågencup 2021 - Runde 3 - Styrvoll 347 (20)
56 Giske Bach Ørmen Råde Skytterlag Ryggestevnet 347 (20)
56 Klara Taugl Søndre Odalen Skytterlag Høststevne 347 (20)
59 Torgeir Pleym Iversen Haugesund og Sveio Skyttarlag Stordstemnet Bane 2021 347 (19)
59 Håkon Sørli Høland/Bjørkelangen Skytterlag FC runde 2 Åmot 347 (19)
59 Daniel Tveiten Haig Nordstrand Skytterlag FC 3 Hovdebygda og Ørsta 347 (19)
59 Bjarne Hammersvik Muri Oslo Østre Skytterlag Lågencup 2021 2. runde Rollag og Veggli 347 (19)
59 Steffen S Kristiansen Råde Skytterlag Dobbelt høststevne Frogn og Drøbak 347 (19)
64 Arild Brodahl Hallingskarvet Skytterlag FC Sunnylven 3.runde bane 347 (18)
64 Esten Skårild Heim/Hemne Skytterlag Hjemme-LS Heim/Hemne 347 (18)
64 Ole Arild Aa Hyen Skyttarlag FC 3 Hovdebygda og Ørsta 347 (18)
64 Line Rødland Klepp Skytterlag Hafrsfjordstevnet 347 (18)
64 Jørand Aas Lunde Skytterlag Lågen cup 2021 - Runde 2 - Jondalen 347 (18)
64 Amalie Evensen Os Skyttarlag Jotunheimtreff Vågå 347 (18)
64 Jeanette Hegg Duestad Sem Skytterlag Skytternes mestermøte og MILNM 2021 Elverum 347 (18)
71 Even Gultvedt Aas Skytterlag VÅPENSMIACUP-Torpastevnet 347 (17)
71 Amund Haugstulen Dovre og Dovreskog Skytterlag Samlagstevnet 2021 347 (17)
71 Anders Haugen Lom og Skjåk Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Ringebu/Fåvang 347 (17)
71 Helge Norberg Oslo Østre Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Ringebu/Fåvang 347 (17)
71 Ivar Rinde Riflen/Skoger Skytterlag Mittvekestevne 347 (17)
71 Tore Veie Rissa Skytterlag Tormod Haltstrands minnestevne 347 (17)
71 Svein Magne Stokkevåg Vindafjord Skytterlag Banestevne, for inviterte lag 347 (17)
78 Arnt Erik Aune Bodø Østre Skytterlag Valnesfjordstevnet - AN 5 347 (16)
78 Dag Lien Løiten Skytterlag Trippelstevne Os 347 (16)
78 Lars David jr Øvrum Nannestad Skytterlag VÅPENSMIACUP-Torpastevnet 347 (16)
81 Nils Thomas Valand Aurland Skyttarlag Hjemme-LS Aurland og Tønjum 347 (15)
81 Runar Tobiassen Bodø Østre Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Hallingskarvetstevnet 347 (15)
81 Karina Stette Engesetdal/Skodje Skyttarlag Midsundstevnet 2021 347 (15)
81 Tore Rødland Klepp Skytterlag Saudastevnet 2021 347 (15)
81 Anton Rudland Ringebu og Fåvang Skytterlag Treningskarusell 3 347 (15)
81 Terje Nisja Sunndal Skytterlag FC runde 2 Åmot 347 (15)
81 Hannah Johansen Time Skytterlag Timestevnet 347 (15)
88 Ingrid Marie Håkenåsen Lillehammer Skytterlag Eidsberg stevnet 2021 347 (14)
88 Anders Kolrud Østre Gausdal Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Ringebu/Fåvang 347 (14)
88 Petter B. Slevigen Øymark Skytterlag Eidsberg stevnet 2021 347 (14)
88 Øyvind Lønning Åsane/Hordvik Skyttarlag SIERRACUP HALLINGDAL Hallingstevnet 2021 347 (14)
92 Ingeborg Rosøy Heim/Hemne Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Otta 347 (13)
92 Arild Røyseth Os Skyttarlag SIERRACUP HALLINGDAL - Brommastevnet 347 (13)
92 Inge Hvitås Sauherad Skytterlag Drangedalstevnet bane 2021 347 (13)
92 Lars Emil Haugen Stordalen Skytterlag Grensetreffet bane 347 (13)
96 Kristian Andersen Øvre Ogndal Skytterlag Landsdelskretsstevne Trønderkretsen 347 (12)
97 Marianne Stigen Rælingen Skytterlag Hjemme-LS 347 (11)
98 Otte Hårstad Rennebu Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Otta 347 (9)
99 Sindre Grønås Våler Skytterlag Samlagsstevnet Bane 347 (5)
100 May Elin Frøyland Lyngdal Skytterlag Sannidalsstevnet 2021 347 (0)
101 Jan Kåre Moland Drangedal Skytterlag FC 3 Hovdebygda og Ørsta 346 (24)
102 Tor Christian Mathisen Bamble Skytterlag Hjemme LS Bamble 346 (23)
102 Linn Christine Vatland Time Skytterlag Hjelmelandsstevnet 2021 346 (23)
104 Bengt Bratland Nermark Trondenes Skytterlag Sparebank 68° Nord Ofoten Cup 3 346 (22)
105 Anders Edvin Gusdal Imenes Skytterlag FC runde 2 Nordskogbygda 346 (21)
105 Rune Vandevjen Olsen Nord-Odal Skytterlag Skytternes mestermøte og MILNM 2021 Elverum 346 (21)
105 Erling jr Lien Ølen Skytterlag Kleppstevnet 346 (21)
108 Trond Inge Rødland Klepp Skytterlag Kleppstevnet 346 (20)
109 Ingeborg Lundby Løiten Skytterlag LDKS 2021 Opplandskretsen 346 (19)
109 Marianne Berger Oslo Østre Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL Hallingstevnet 2021 346 (19)
109 Mats Aadland Flatås Stord Skytterlag Sommarcup Stord Skyttarlag veke 23 346 (19)
112 Ole Martin Halvorsen Bergen Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Brommastevnet 346 (18)
112 Jakob Witt Fjordane Skyttarlag SIERRACUP HALLINGDAL - Brommastevnet 346 (18)
112 Lars Bugge Frogn og Drøbak Skytterlag Lågencup 2021 2. runde Rollag og Veggli 346 (18)
112 Ludvik André Sagstad Tolaas Nesjestranda & Skaala Skytterlag FC Sunnylven 3.runde bane 346 (18)
112 Per Terje Sønsterud Nordre Modum Skytterlag Lågencup 2021 2. runde Rollag og Veggli 346 (18)
112 Kåre Grønning Reinsfjell Skytterlag Det Nordenfjeldske Skytterstevne 346 (18)
112 Sander Hustad Engevik Stord Skytterlag Sommarcup Stord Skyttarlag veke 28 346 (18)
112 Kristian Westum Tynset Skytterlag Trippelstevne Nord-Østerdal Tynset 346 (18)
120 Anders Kruhaug Bjerkvik Skytterlag LM 2021 346 (17)
120 Aleksander Bech Lund Båstad Skytterlag Urskogstevnet 2021 346 (17)
120 Helene Johansen Vikøren Farnes Skyttarlag FC runde 2 Trysil 346 (17)
120 Martin N. Voss Kongsvinger og Omegn Skytterlag FC runde 2 Trysil 346 (17)
120 Irene Knudsen Bøe Sandar og Sandefjord Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Heimsilstevnet 346 (17)
120 Kurt Eirik Bekkevold Sørum Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL Hallingstevnet 2021 346 (17)
126 Idar Wergeland Lindås Skyttarlag Banestemne Jondal (1. Mai-stemna) 346 (16)
127 Jan Erik Aasheim Bodø Østre Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Østre Gausdal 346 (15)
127 Odd Martin Nythe Frogn og Drøbak Skytterlag Hjemme-LS Frogn og Drøbak 346 (15)
127 Harald Brekke Hardanger Skyttarlag Banestemne Hardanger (1.mai-stemnet) 346 (15)
127 Tor Jarle Nystuen Nøtterø Skytterlag Høststevnet Aas 2021 346 (15)
127 Arnfinn Bakkevoll Søgne Skytterlag Mjåvannmesterskap 346 (15)
132 Helene Storenes Imenes Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL Hallingstevnet 2021 346 (14)
132 Johanna Reksten Nordbygda og Rand Skyttarlag FC Sykkylven 3.runde bane 346 (14)
132 Anita Jære Rennebu Skytterlag Trippelstevne Nord-Østerdal Lonås 346 (14)
132 Hans Runar Kojedal Røros Skytterlag FC runde 2 Trysil 346 (14)
136 Vidar Nottveit Seim Skyttarlag Banestemne Hardanger (1.mai-stemnet) 346 (11)
137 June Emilie Åsenden Vinstra Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Østre Gausdal 346 (10)
138 Lise Margrethe Rinde Åsane/Hordvik Skyttarlag Hordastevnet bane 346 (7)
139 Ole Kristian Ågotnes Lunde Skytterlag Samlagsstevne bane Telemark 346 (6)
140 Arne Magnus Hunstad Vestre Toten Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Otta 345 (21)
141 Kjetil Skår Hardanger Skyttarlag Midtsommarcup veke 25 345 (19)
141 Runar A. Sørensen Spydeberg Skytterlag Pinup-cup - kvalik til SMM 345 (19)
141 Anders Walde Mikkelson Stord Skytterlag Baneopning 2021 345 (19)
141 Tom Marius Gjertsen Kalvik Trondenes Skytterlag Åpent banestevne Valnesfjord 345 (19)
145 Chris-Andrè B. Fauske Hardanger Skyttarlag FC runde 2 Nordskogbygda 345 (18)
145 Brynjar Grønås Birkeland Haugesund og Sveio Skyttarlag Internt kvalifiseringsstevne 2 for LS 2021 345 (18)
145 Ole-Anders Hagen Målselv Skytterlag FC runde 2 Trysil 345 (18)
145 Jenny Tovseth Vatne Nordstrand Skytterlag FC runde 2 Åmot 345 (18)
149 Audun Fiskum Harran Skytterlag Sommerstevnet 2021 345 (17)
149 Gunnar Halbjørhus Hemsedal Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Hallingskarvetstevnet 345 (17)
149 Sigve Chrisander Iversen Oslo Østre Skytterlag FC runde 2 Nordskogbygda 345 (17)
149 Ben Magne Stokland Stadlandet Skyttarlag FC 3 Hovdebygda og Ørsta 345 (17)
149 Sigve Chrisander Iversen Storfjord Skytterlag VÅPENSMIA CUP - Fløyterstevnet bane 345 (17)
149 Tommy Johansen Tangen Skytterlag Urskogstevnet 2021 345 (17)
155 Sander Engevik Byneset Skytterlag Landsdelskretsstevne Trønderkretsen 345 (16)
155 Torfinn R Johnsen Bø (Vesterålen) Skytterlag Kvæfjordstevnet 345 (16)
155 Ketil Næss Fredrikstad Skytterlag Fylkesmesterskap Østfold 345 (16)
155 Ingvill Mari Tobiassen Malvik Skytterlag Samlagsstevnet Uttrøndelag 345 (16)
155 Endre Hagelund Oslo Østre Skytterlag Kr. M. Gylstads Minnestevne 2021 345 (16)
155 Odd Tyrhaug Smøla Skytterlag Kaptein John Brun/Sørsmølapokalen 345 (16)
155 Heine Nes Stord Skytterlag Tysnesmesterskap Bane 345 (16)
155 Karen Snekvik Surnadal Skytterlag Skarphedinstevnet 2021 345 (16)
155 Thomas Sørfjord Sørfjord og Omegn Skytterlag FC runde 2 Åmot 345 (16)
164 Roar Sandås Enebakk Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL Hallingstevnet 2021 345 (15)
164 Vidar Auve Hallingskarvet Skytterlag Øystre Slidre Stevne 345 (15)
164 Jan-Eivind Skjæret Jordet og Tenaasen Skytterlag Åpent banestevne Lismarken 345 (15)
164 Anita Lundby Løiten Skytterlag FC runde 2 Nordskogbygda 345 (15)
164 Sondre Grønvoll Målselv Skytterlag VÅPENSMIA CUP-Bustenskjoldstevnet 345 (15)
169 Kjetil jr. Igland Imenes Skytterlag VÅPENSMIA CUP - Kongestevnet 345 (14)
169 Einar Furuseth Lismarken Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Ringebu/Fåvang 345 (14)
169 Håkon Gammelsæter Tolaas Nesjestranda & Skaala Skytterlag Det Nordenfjeldske Skytterstevne 345 (14)
169 Lars Elling Haugsvær Oppedal/Brekke Skyttarlag HYLLESTADSTEMNET 2021 345 (14)
173 Tommy Opdalshei Dunderlandsdalen Skytterlag Åpent stevne 345 (13)
173 Rune Albjerk Jondalen Skytterlag Lågen cup 2021 - Runde 2 - Jondalen 345 (13)
173 Ruben Myrset Nordskogbygda Skytterlag FC runde 2 Nordskogbygda 345 (13)
173 Rasmus Lillekvelland Nordstrand Skytterlag FC Sykkylven 3.runde bane 345 (13)
177 Tora Skiri Rauma Skytterlag FC Sykkylven 3.runde bane 345 (12)
178 Knut Bjørnar Mellem Bjerkvik Skytterlag LM 2021 345 (11)
179 Sverre Brovoll Oslo Østre Skytterlag Kr. M. Gylstads Minnestevne 2021 345 (10)
180 Lars Andreas Nystad Bodø Østre Skytterlag Lagmesterskap bane 2021 345 (5)
181 Tore Byberg Mandal Skytterlag Landsdelskretsstevne 345 (3)
182 Hanne Skarpodde Blaker Skytterlag Urskogstevnet 2021 344 (20)
182 Arnhild Eiken Leikanger Skyttarlag FC runde 2 Trysil 344 (20)
182 Dick Brevik Malmefjorden Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Heimsilstevnet 344 (20)
182 Hans Bakken Nordre Skage Skytterlag Sommerstevnet 2021 344 (20)
182 Mona Isene Rennebu Skytterlag VÅPENSMIA CUP - Fløyterstevnet bane 344 (20)
187 Marius Granberg Fet Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Østre Gausdal 344 (19)
187 Kenneth Stubstad Mandal Skytterlag Mjåvannmesterskap 344 (19)
187 Trond Bråten Nord-Odal Skytterlag Trippelstevnet Nora 2021 344 (19)
187 Ingrid Finnestad Skjeberg Skytterlag Lågen cup 2021 - Runde 2 - Jondalen 344 (19)
191 Kristina Vestveit Nervold Asker Skytterlag VÅPENSMIA CUP - Kongestevnet 344 (18)
191 Martias Flikka Flikka Skytterlag Mittvekestevne 344 (18)
191 Dag Skår Hardanger Skyttarlag Vårpremieskyting 2021 344 (18)
191 Trygve Borgen Sande Skytterlag Lagsmesterskap + Nils G . pokalen + vårpokalen 344 (18)
191 Even Englund Søgne Skytterlag 3.Ærespris Stevne 344 (18)
196 Jakob Nørbech Aspøy og Straumsnes Skytterlag Årvågsfjordstevnet bane 2021 344 (17)
196 Sigmund Haugen Kjosaas Dale (Sunnfjord) Skyttarlag Heime-LS 2021 344 (17)
196 Tormod Bjørnødegård Gjøvik og Brusveen Skytterlag Gjøvikstevnet 2021 344 (17)
196 Jon-Hermann Hegg Hegg Skyttarlag Dobbelt høststevne Frogn og Drøbak 344 (17)
196 Gaute Grøterud Sigdal Skytterlag Kråkstad og Ski Banestevne 2021 344 (17)
201 Elisabeth Skudalsnes Bruvik Skyttarlag Hjemme-LS 344 (16)
202 Ingvill Tobiassen Bodø Østre Skytterlag Steinkjerstevnet 344 (15)
202 Regine Langbakk Gjerpen Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL Hallingstevnet 2021 344 (15)
202 Lars Næprud Lillehammer Skytterlag Trippelstevne Nord-Østerdal Lonås 344 (15)
202 Matheas Amb Lismarken Skytterlag VÅPENSMIA CUP-Bustenskjoldstevnet 344 (15)
202 Tony Rubbås Jacobsen Målselv Skytterlag BEWiSynbra stevnet 344 (15)
202 Tor-Arne Solbakken Rygge Skytterlag Høststevne Nannestad 344 (15)
202 Stein Ove Robøle Øystre Slidre Skyttarlag Øystre Slidre Stevne 344 (15)
202 Njål Stian Børdal Åsane/Hordvik Skyttarlag Banestemne Jondal (1. Mai-stemna) 344 (15)
210 Bjørn Lieng Hallingskarvet Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Brommastevnet 344 (14)
210 Erlend Aas Mostadmark Skytterlag Trippelstevne Nord-Østerdal Tynset 344 (14)
210 Marie Asbjørnsen Stavanger Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Brommastevnet 344 (14)
210 Simon Sørgård Sørfjord og Omegn Skytterlag Valnesfjordstevnet - AN 5 344 (14)
210 Simen Finstad Såner Skytterlag Hjemme LS, Aas 2021 344 (14)
210 Lars Kristian Solheim Vegårshei Skytterlag FC runde 2 Nordskogbygda 344 (14)
210 Eivind Lien Ølen Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Heimsilstevnet 344 (14)
217 Arnt-Erik Aune Bodø Østre Skytterlag Seriestevne 2 / Internstevne 2 344 (13)
217 Øyvind Nitteberg Høland/Bjørkelangen Skytterlag Trening Høland/Bjørkelangen og Urskog 344 (13)
219 Audun Risvik Overhalla Skytterlag Skytternes Mestermøte Kvalifisering 344 (12)
219 Bjørner Kolrud Østre Gausdal Skytterlag Gjøvikstevnet 2021 344 (12)
221 Bertel Oddne Mjellem Hyen Skyttarlag FC 3 Hovdebygda og Ørsta 344 (11)
221 Bjørn Egil Hansen Nøtterø Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Østre Gausdal 344 (11)
223 Ragnhild Haugen Stordalen Skytterlag Grensetreffet bane 344 (10)
223 Sigbjørn Hausberg Surnadal Skytterlag FC runde 2 Nordskogbygda 344 (10)
225 Åsne Skår Hardanger Skyttarlag Samlagsstemnet (SM) bane 2021 344 (8)
225 Espen By Dyrendahl Rissa Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Østre Gausdal 344 (8)
227 John Borge Bruvik Skyttarlag Hordastevnet bane 344 (6)
228 Sondre Steinsholt Sandar og Sandefjord Skytterlag Samlagsstevne bane Vestfold 344 (1)
229 Roger Hals Kristiansund Skytterlag Hjemme LS Kristiansund 344 (0)
230 Jøran Nordhuus Brønnøysund Skytterlag Kommunemesterskap 343 (19)
230 Fredrik Fulsaas Holmestrand og Omegn Skytterlag Hjemme-LS Holmestrand bane 343 (19)
230 Bjarne Sollesnes Jondal Skyttarlag Lagsmesterskap bane 343 (19)
230 Oda Andreassen Berg Sørskogbygda Skytterlag Åpent banestevne Lismarken 343 (19)
234 Ola Tore Dokken Nordre Land Skytterlag Hjemme-LS bane 343 (18)
234 Raymond Eliassen Saltdal Skytterlag Bjøllånesstevnet 343 (18)
236 Ole Erik Thoresen Hommelvik Skytterlag Trippelstevnet Nora 2021 343 (17)
236 Ole Jørgen Solli Styrvoll Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Vinstra 343 (17)
238 Sander Nesbø Sælensminde Bergen Skytterlag Intern serie 4 343 (16)
238 Stian Valand Bergen Skytterlag Hjemme-LS 343 (16)
238 Kjell Oddbjørn Stensæter Gol og Ødegården Skyttarlag Viken 1 bane 343 (16)
238 Anton Jenssen Mosvik Skytterlag Hjemme-Mosvik 343 (16)
238 Anita Bjørkedal Sartor Skyttarlag Hjemme-LS 343 (16)
238 Jorun Snekvik Surnadal Skytterlag Midsundstevnet 2021 343 (16)
244 Tom-Freddy Andreassen Bamble Skytterlag Hjemme LS Bamble 343 (15)
244 Øyvind Johannessen Fredrikstad Skytterlag Eidsberg stevnet 2021 343 (15)
244 Ole Martin Erdal Førde Skyttarlag HYLLESTADSTEMNET 2021 343 (15)
244 Ingeborg Rosøy Løiten Skytterlag Høststevne 343 (15)
244 Arne Fossmo Ringebu og Fåvang Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Ringebu/Fåvang 343 (15)
244 Halvor Kongsjorden Rollag og Veggli Skytterlag Hjemme-LS 2021 343 (15)
244 Lise Grønhovd Sigdal Skytterlag VÅPENSMIA CUP - Fløyterstevnet bane 343 (15)
244 Kristian Frøysadal Hauge Sunnylven Skyttarlag FC runde 2 Nordskogbygda 343 (15)
244 Ingar Waag Surnadal Skytterlag FC runde 2 Nordskogbygda 343 (15)
244 Kjell Ivar Løvbrøtte Søndre Land Skytterlag VÅPENSMIA CUP-Bustenskjoldstevnet 343 (15)
244 Maren Galguften Lunsæter Tromsø Skytterlag Trippelstevne Nord-Østerdal Lonås 343 (15)
244 Øyvind Haugen Urskog Skytterlag FC runde 2 Trysil 343 (15)
244 Hilde Jægersborg Åsheim Skytterlag Kvalifisering mestermøte 343 (15)
257 Vegard Haugan Alta Skytterlag Lagmesterskap bane 100/200 343 (14)
257 Roy Lund Blaker Skytterlag Jotunheimtreff Lesja 343 (14)
257 Vidar Offigstad Løiten Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Ringebu/Fåvang 343 (14)
257 Tonje Wehn Ødegård Moss og Våler Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Ringebu/Fåvang 343 (14)
257 Oda Flikkerud Nord-Odal Skytterlag VÅPENSMIA CUP-Bustenskjoldstevnet 343 (14)
257 Thomas Høgåsseter Raumnes Skytterlag Hjemme-LS Raumnes skytterlag 343 (14)
257 Hanne Gussow Thoresen Ringerike Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Brommastevnet 343 (14)
257 Thomas Bakøy Sunde Rissa Skytterlag Trippelstevne Nord-Østerdal Lonås 343 (14)
257 Roar Kongsjorden Rollag og Veggli Skytterlag Lågen Cup 2021 - Runde 3 - Kongsberg 343 (14)
257 Kjell Oddvar Frøysa Sunnylven Skyttarlag Heime-LS 343 (14)
257 Andreas Finnestad Lund Søgne Skytterlag Lågen cup 2021 - Runde 2 - Jondalen 343 (14)
257 John Arild Knapp Vestre Toten Skytterlag LDKS 2021 Opplandskretsen 343 (14)
269 Lars Klemet Strand Høland/Bjørkelangen Skytterlag FC runde 2 Åmot 343 (13)
269 Einar Tunheim Hå Skytterlag Hjemme-LS 343 (13)
269 Asbjørn Lunsæter Lonås Skytterlag Trippelstevne Nord-Østerdal Lonås 343 (13)
269 Brage Skiri Rauma Skytterlag FC Sykkylven 3.runde bane 343 (13)
269 Aleksander Teisrud Søgne Skytterlag FC runde 2 Åmot 343 (13)
269 John Olav Solaas Trondenes Skytterlag VÅPENSMIACUP-Torpastevnet 343 (13)
275 Katrine Sandnes Gjendem Eide og Naas Skytterlag Serieskyting 3.runde 343 (12)
275 Eivind Lussand Fana Skyttarlag Fana Cup - Ute 343 (12)
275 Odd Arild Stava Karmøy Skytterlag Gjesdalstevnet 2021 343 (12)
275 Trine Lise Haugan Mostadmark Skytterlag Mesterskapspokalen og vårpokal for mostadmark 343 (12)
275 Ola Vangen Sunnylven Skyttarlag FC runde 2 Åmot 343 (12)
275 Hans Petter Nyengen Trøgstad Skytterlag Kråkstad og Ski Banestevne 2021 343 (12)
275 Kine Otnes Haugen Valsøyfjord Skytterlag Samlagsstevne bane Nordmør 343 (12)
282 Marius Hagfors Austerbygda Skytterlag Samlagsstevnet bane 343 (11)
282 Anita Lystad Hovdebygda og Ørsta Skyttarlag HjemmeLS Ørsta 343 (11)
284 Jon Terje Hauger Stord Skytterlag Stordstemnet Bane 2021 343 (10)
285 Øyvind Bjerklund Holla Skytterlag Lunde stevnet 343 (9)
285 Kaja Helene Remmen Nesna Skytterlag Lagmesterskap bane 343 (9)
285 Lennart Henden Syvde Skyttarlag VM-Cup 343 (9)
288 Anders Andfjell Rakvaag Bjøllånes Skytterlag Åpningsstevnet 343 (8)
288 Trond Petter Lystad Hovdebygda og Ørsta Skyttarlag Fjøssystemer-CUPEN Ringebu/Fåvang 343 (8)
288 Geir Omslandseter Porsgrunds Skytterlag Samlagsstevne bane Telemark 343 (8)
288 Bjarte Langenes Åsane/Hordvik Skyttarlag Hordastevnet bane 343 (8)
292 Lars Bruseth Mælum Skytterlag Sommerstevnet 2021 343 (6)
293 Julie Paulsen Johannessen Fredrikstad Skytterlag Samlagstevne Østfold 343 (4)
293 Stine Cecilie Bjerklund Holla Skytterlag Samlagsstevne bane Telemark 343 (4)
295 Jørgen Skivenesvåg Åsane/Hordvik Skyttarlag Krinsstevne Bergenhus 343 (2)
296 Knut Jørgen Brodahl Fana Skyttarlag Hjemme-LS Bane 342 (21)
297 Odd Arne Langedal Førde Skyttarlag Dalestemnet 2021 342 (20)
297 Trond Jøingsli Lom og Skjåk Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Heimsilstevnet 342 (20)
299 Roger Størseth Lånke Skytterlag Lagsmesterskap bane 2021 342 (19)
300 Leif Sindre Modalsli Kongevold Flikka Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Østre Gausdal 342 (18)
300 Amund Iversen Hobøl Skytterlag VÅPENSMIA CUP - Kongestevnet 342 (18)
302 Reidar Ågedal Grindølen Skytterlag FC runde 2 Nordskogbygda 342 (17)
302 Eline Lillegård Hjelmen Skytterlag Halsastevnet 2021 342 (17)
302 Jørn Daltorp Høland/Bjørkelangen Skytterlag Trening Høland/Bjørkelangen og Urskog 342 (17)
302 Steinar Holtan Bøe Sandar og Sandefjord Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL Hallingstevnet 2021 342 (17)
302 Camilla Irene Kalset Grøtte Surnadal Skytterlag Midsundstevnet 2021 342 (17)
307 Knut Einar Rubbås Øvre Målselv Skytterlag LM Bane 2021 342 (16)
308 Guro Øie Bævre Bæverdalen Skytterlag Elitestevnet 342 (15)
308 Henrik Sandås Enebakk Skytterlag Høststevnet Aas 2021 342 (15)
308 Fredrik Ås Orerød Froland Skytterlag 3.Ærespris Stevne 342 (15)
308 Alf Olav Skeivoll Greipstad Skytterlag Klubbmesterskap bane 342 (15)
308 Øystein Matre Haugesund og Sveio Skyttarlag SIERRACUP HALLINGDAL - Brommastevnet 342 (15)
308 Kjell Arild Kleivkås Kristiansand og Omegn Skytterlag Skagerakstevnet, karusell 342 (15)
308 Ørjan Svartisdal Karlsen Røvassdalen Skytterlag FC runde 2 Nordskogbygda 342 (15)
308 Thiril Tran Brendryen Skjeberg Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Otta 342 (15)
308 Aleksander Trøa Olsen Stordalen Skytterlag Bølareinstevnet 342 (15)
308 Bjørn Lennart Vorre Styrvoll Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Ringebu/Fåvang 342 (15)
318 Hege Jødahl Blaker Skytterlag VÅPENSMIA CUP-Bustenskjoldstevnet 342 (14)
318 Christian Køhl Elverum Skytterlag VÅPENSMIA CUP - Kongestevnet 342 (14)
318 Kai Egil Berntsen Froland Skytterlag Frolands mesterskap bane 342 (14)
318 Gøran Helgesen Saltdal Skytterlag Samlagsstevnet baneskyting 342 (14)
318 Svein Gunnar Bolstad Åsane/Hordvik Skyttarlag SIERRACUP HALLINGDAL - Hallingskarvetstevnet 342 (14)
323 Arvid Ulset Aspøy og Straumsnes Skytterlag FC Sunnylven 3.runde bane 342 (13)
323 Martias Flikka Flikka Skytterlag J.Kittelsens Minnestevne /1. Ærespris 342 (13)
323 Arild Einar Steinsnes Haugesund og Sveio Skyttarlag Stordstemnet Bane 2021 342 (13)
323 Kristi Haug Transet Røyken og Hurum Skytterlag Riflen og Røyken og Hurum lagsmesterskap 342 (13)
327 Svein Erik Halvorsen Bergen Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Brommastevnet 342 (12)
327 Øyvind Haugen Høland/Bjørkelangen Skytterlag Klubbmesterskap 342 (12)
327 Trym Blegeberg Skibrek Jondalen Skytterlag Hjemme-LS bane 342 (12)
327 Helge Roar Åndal Malmefjorden Skytterlag Hjemme LS 342 (12)
327 Lars David Øvrum Nannestad Skytterlag Høststevne Nannestad 342 (12)
327 Dag Rasmussen Nordstrand Skytterlag FC Sunnylven 3.runde bane 342 (12)
327 Jonas Ørmen Råde Skytterlag Sommertrening #2 342 (12)
327 Tommy Valstrand Snillfjord Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Otta 342 (12)
327 Håvard Sørheim Stord Skytterlag FC runde 2 Nordskogbygda 342 (12)
327 Tonje Engevik Stord Skytterlag FC runde 2 Nordskogbygda 342 (12)
327 Sven Inge Ødegård Time Skytterlag 2. Lagskonkurranse 342 (12)
327 Amund Ødegård Tingelstad Skytterlag VÅPENSMIACUP-Torpastevnet 342 (12)
339 Kenneth Esaiassen Kongsberg Skytterlag LågenCup 2021 runde 1 - Flesberg 342 (11)
339 Hilmar Johansen Nesna Skytterlag Åpent Stevne 342 (11)
339 Baste Sudmann Time Skytterlag Timestevnet 342 (11)
339 Gisle Ommedal Time Skytterlag Hjemme LS Time 342 (11)
339 Hans Framstad Skaare Tingelstad Skytterlag Hjemme LS 342 (11)
339 Kai Tore Austad Tørdal Skytterlag Lunde stevnet 342 (11)
345 Per Marius Nystuen Bjoneroa Skytterlag VÅPENSMIACUP-Torpastevnet 342 (10)
345 Espen Glosli Degernes Skytterlag Eidsberg stevnet 2021 342 (10)
345 Monica Saxebøl Frogn og Drøbak Skytterlag FAGERNES STEVNET 342 (10)
345 Even Måge Hatlestrand og Ølve Skytterlag Hjemme-LS 342 (10)
345 Benedikte Oppedal Oppedal/Brekke Skyttarlag Fjøssystemer-CUPEN Otta 342 (10)
345 Mads Lysevold Singsås Skytterlag Lagsmesterskap Bane 342 (10)
345 Erlend Seilen Åsane/Hordvik Skyttarlag Hjemme-LS 342 (10)
352 Erik-Tobias Sletteland Dale (Sunnfjord) Skyttarlag Mestermøtekvalik 1 342 (9)
352 Sindre Olafsen Nittedal Skytterlag VÅPENSMIA CUP-Bustenskjoldstevnet 342 (9)
354 Jan Terje Trætteberg Urskog Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Heimsilstevnet 342 (8)
355 Torill Fosli Fuglem Mostadmark Skytterlag Malvik cup bane runde 2 342 (7)
356 May Elin Frøyland Lyngdal Skytterlag Lagmesterskap 342 (6)
356 Marius Bakken Moss og Våler Skytterlag Samlagsstevnet bane 342 (6)
356 Ragnhild Lien Stange og Romedal Skytterlag Samlagsstevne Hedmark Bane 342 (6)
359 Knut Erik Svarstad Bamble Skytterlag Samlagsstevne bane Telemark 342 (5)
359 Lars Johan Skjeggedal Mykland Skytterlag Samlagsstevne Aust-Agder 342 (5)
361 Tore Byberg Mandal Skytterlag Agderstevnet 342 (2)
362 Adrian Hansen Nesna Skytterlag Kvalikstevne 2 Mestermøte - Nesna 341 (21)
363 Daniel Jøndal Listou Nittedal Skytterlag Samlagsmesterskap, bane 341 (19)
363 Mons Otnes Surnadal Skytterlag Halsastevnet 2021 341 (19)
363 Øystein Bremset Tydal Skytterlag Tydalsmesterskap 341 (19)
366 Eirunn Ø Søyland Gjesdal Skytterlag Hjemme-LS Gjesdal 341 (18)
366 Lars Rasmus Sandvik Nordstrand Skytterlag Rådestevnet 2021 341 (18)
368 Geir Finstad Blaker Skytterlag Trippelstevne Nord-Østerdal Tynset 341 (17)
368 Gisle Isene Førde Skyttarlag VÅPENSMIACUP-Torpastevnet 341 (17)
370 Line Merete Juva Drangedal Skytterlag VÅPENSMIACUP-Torpastevnet 341 (16)
370 Odd Ivar Pedersen Lang-Ree Elverum Skytterlag Trippelstevne Nord-Østerdal Tynset 341 (16)
370 Einar Brandskognes Kvæfjord Skytterlag Kvæfjordstevnet 341 (16)
370 Tom Nyhaven Søgne Skytterlag Skagerakstevnet, karusell 341 (16)
374 Christian Holstad Lilleng Engesetdal/Skodje Skyttarlag Samlagsstevne Bane Sunnmør 341 (15)
374 Elisabeth Steinfeld Leganger Holsen Skyttarlag Dalestemnet 2021 341 (15)
374 Helge Anshushaug Soknedal Skytterlag Ole A. Solbergs Minnestevne 341 (15)
374 Elin Rugli Øyfjell Skyttarlag Hjemme-LS 341 (15)
378 Lars Guldbrandsen Eidskog Skytterlag Kvalifiseringsstevne 2 341 (14)
378 Sindre Tunheim Imenes Skytterlag 3.Ærespris Stevne 341 (14)
378 Sander Årskog Vikhagen Jondalen Skytterlag Skytterlagskampen 341 (14)
378 Gunstein Lauvrak Nordstrand Skytterlag FC runde 2 Nordskogbygda 341 (14)
378 Hans Kristian Tvedt Seim Skyttarlag Hjemme-LS Seim 341 (14)
378 Sebastian Johnsen Spydeberg Skytterlag Sommerstevnet Skiptvet 341 (14)
378 Erland Ødegård Tingelstad Skytterlag VÅPENSMIA CUP-Bustenskjoldstevnet 341 (14)
378 Gunhild Helstad Øvre Rendal Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Øyer/Dølen 341 (14)
386 Vanja Eirin Ramstad Degernes Skytterlag Kråkstad og Ski Banestevne 2021 341 (13)
386 Ruben Myrset Elverum Skytterlag Hjemme LS 341 (13)
386 Per Kåre Lyngen Flå (Uttrøndelag) Skytterlag Hjemme-LS Bane 341 (13)
386 Vidar Auve Geilo Skytterlag FC runde 2 Nordskogbygda 341 (13)
386 Frode Kristensen Herdla Skyttarlag SIERRACUP HALLINGDAL - Hallingskarvetstevnet 341 (13)
386 Kari Mørck Kråkstad og Ski Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Otta 341 (13)
386 Svein Kåre Furre Leikanger Skyttarlag FC runde 2 Åmot 341 (13)
386 Espen Stubstad Mandal Skytterlag Mandalsmesterskap 2021 341 (13)
386 Silje Jeanett Holter Moss og Våler Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Øyer/Dølen 341 (13)
386 Lars Gulbrandsen Lilleng Råde Skytterlag FC runde 2 Nordskogbygda 341 (13)
386 Olav Noralf Stensås Soknedal Skytterlag Trippelstevnet Nora 2021 341 (13)
386 Ståle Villumstad Spydeberg Skytterlag Eidsberg stevnet 2021 341 (13)
398 Anders Milde Fana Skyttarlag Samlagsstevne Bane 341 (12)
398 Alvilde Røiseland Lie Holum Skytterlag Mittvekestevne 341 (12)
398 Nikolas Omland Hå Skytterlag Timestevnet 341 (12)
398 Bjørn Roar Hagavold Stjernen Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Ringebu/Fåvang 341 (12)
402 Sander Harildstad Lismarken Skytterlag VÅPENSMIACUP-Torpastevnet 341 (11)
402 Frank Odden Løiten Skytterlag Hjemme-LS bane Løiten 341 (11)
402 Vidar Gaarder Rollag og Veggli Skytterlag Lågen cup 2021 - Runde 2 - Jondalen 341 (11)
402 Jan Roger Hoff Viksdalen Skyttarlag Fjøssystemer-CUPEN Ringebu/Fåvang 341 (11)
406 Lars Jødahl Blaker Skytterlag Klubbmesterskap Blaker 341 (10)
406 Morten Undseth Elverum Skytterlag FC runde 2 Trysil 341 (10)
406 Andreas Hustuft Aadne Styrvoll Skytterlag Lågencup 2021 - Runde 3 - Styrvoll 341 (10)
409 Kim Andre Korsmo Bodø Østre Skytterlag Vårmønstring / AN1 341 (9)
409 Arne Birkeland Haugesund og Sveio Skyttarlag SIERRACUP HALLINGDAL - Brommastevnet 341 (9)
409 Gudbrand Mo Lom og Skjåk Skytterlag Samlagstevnet 2021 341 (9)
409 Frank Willy Lie Bråten Trysil Skytterlag FC runde 2 Trysil 341 (9)
413 Geir Kongsjorden Rollag og Veggli Skytterlag LågenCup 2021 runde 1 - Sigdal 341 (8)
413 Hanne Waag Surnadal Skytterlag Midsundstevnet 2021 341 (8)
415 Even Gultvedt Trondhjems Skytterlag Lagmesterskap Bane 341 (7)
415 Roy Haugsnes Årvågsfjord Skytterlag Auremesterskap 2021 341 (7)
417 Christopher Haddal Flikka Skytterlag Samlagsstevne bane 341 (6)
417 Ove Steinkjellå Karmøy Skytterlag Gjesdalstevnet 2021 341 (6)
417 Tom Eirik Malin Tana Skytterlag Finnmarksmesterskap Bane 341 (6)
417 Jostein Kjernli Østre Gausdal Skytterlag Internt 341 (6)
421 Ola Petter Transet Røyken og Hurum Skytterlag Samlagsstevnet bane Drammen 341 (5)
422 Hanne Rytterager Oliversen Stange og Romedal Skytterlag Samlagsstevne Hedmark Bane 341 (4)
423 Steinar Norum Lindesnes Skytterlag Lagmesterskap 2021 341 (0)
424 Hans Kristian Dokken Nordre Land Skytterlag Høsttreffen Gjøvik 340 (20)
425 Frode Hanssen Målselv Skytterlag Hjemme LS Bane 340 (19)
426 Frode Lund Blaker Skytterlag Rælingsstevnet 340 (17)
426 Jon Fjellheim Valbø Sannidal Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Hallingskarvetstevnet 340 (17)
426 Egil Berakvam Vindafjord Skytterlag Banestevne, for inviterte lag 340 (17)
429 Sven By Herfjord Skytterlag Samlagsstevne bane 340 (16)
429 Geir Kjetil Aa Hope Hyen Skyttarlag Heime Ls 340 (16)
429 Sveinung Kvamme Målselv Skytterlag Midt-Tromsstevnet 2 340 (16)
429 Bernt-Olav Tømmermo Notodden Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Østre Gausdal 340 (16)
429 Britt Nesteby Tynset Skytterlag Tynset kommunalt banestevne 340 (16)
434 Håvard M. Ellefsen Byneset Skytterlag Hjemme-LS Byneset 340 (15)
434 Marit Hefte Hallingskarvet Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Vinstra 340 (15)
434 Tor Hansen Lakså Skytterlag Ekstrastevne 340 (15)
434 Eirik Kristiansen Oslo Østre Skytterlag Høststevnet Aas 2021 340 (15)
434 Torkil Hopmark Smøla Skytterlag Høsttreffen Gjøvik 340 (15)
439 Frode Torsvik Fjon Skyttarlag SIERRACUP HALLINGDAL Hallingstevnet 2021 340 (14)
439 Bernt Tore Inderøy Hyllestad Skyttarlag Tuastemnet 2021 340 (14)
439 Bjørnar Wikane Jondal Skyttarlag Treningscup 6. runde 340 (14)
439 Dag Rune Espelien Riflen/Skoger Skytterlag VÅPENSMIA CUP - Kongestevnet 340 (14)
439 Tore Fulsaas Rollag og Veggli Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL Hallingstevnet 2021 340 (14)
439 Erik Fjelltveit Nyhuus Trysil Skytterlag Trippelstevne Nord-Østerdal Fåset 340 (14)
439 Adrian Aasegaard Tynset Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Ringebu/Fåvang 340 (14)
439 John Almeland Voss Skyttarlag 3. Banekarusell Vossakrinsen 340 (14)
447 Jorunn Ospedal Vallestad Aurland Skyttarlag Fjøssystemer-CUPEN Ringebu/Fåvang 340 (13)
447 Jenny R. Lund Blaker Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Østre Gausdal 340 (13)
447 Lene Mari Sæthre Bodø Østre Skytterlag Hjemme-LS 340 (13)
447 Tore Egil Halse Halsa (Nordmør) Skytterlag FC runde 2 Trysil 340 (13)
447 Ole Bjarne Hovland Knipenborg Skyttarlag Hjemme-LS 2021 340 (13)
447 Ove Herjuaune Malvik Skytterlag Samlagsstevnet Uttrøndelag 340 (13)
447 Glenn Anda Pettersen Mælum Skytterlag Høststevne Bamble 340 (13)
447 Magne Gamst Målselv Skytterlag LM bane sen/vet 340 (13)
447 Kjell Eidal Nes og Bromma Skytterlag Mittvekestevne 340 (13)
447 Morten Eken Søndre Modum Skytterlag VÅPENSMIACUP-Torpastevnet 340 (13)
457 Lars Hallvard Ese Balestrand Skyttarlag VÅPENSMIA CUP-Bustenskjoldstevnet 340 (12)
457 Atalie Pedersen Bjerkvik Skytterlag Kvæfjordstevnet 340 (12)
457 Ove Sunde Dale (Sunnfjord) Skyttarlag Hytteholstemnet 2021 - PEAB K.NORDANG 340 (12)
457 Magne Øvrebø Hallingskarvet Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Brommastevnet 340 (12)
457 Jon Olav Bjørke Hardanger Skyttarlag LM bane 2021 340 (12)
457 Arne Erik Christophersen Lismarken Skytterlag LDKS 2021 Opplandskretsen 340 (12)
457 Håvard Valstad Mære Skytterlag Bølareinstevnet 340 (12)
457 Birger Meistad Orkla Skytterlag Elitestevnet 340 (12)
457 Kjetil Fjellheim Sannidal Skytterlag Hjemme-LS 2021 Sannidal 340 (12)
457 Christian Køhl Sogndal Skyttarlag Heradsmeistarskap bane 340 (12)
457 Bjørnar Rasmussen Aurdal Sykkylven Skyttarlag FC Sykkylven 3.runde bane 340 (12)
457 Rune Raknerud Trøgstad Skytterlag VÅPENSMIA CUP - Kongestevnet 340 (12)
469 Guro Emilie Hiksdal Øglænd Bremnes Skytterlag Hjemme LS Bane 340 (11)
469 Roger Nesheim Eidsbygda Skyttarlag LDKS Bane Fjordane 340 (11)
469 Linda Herland Hedrum Skytterlag Lågencup 2021 2. runde Rollag og Veggli 340 (11)
469 Linn Grødum Homme Kristiansand og Omegn Skytterlag Samlagsstevne 340 (11)
469 Kai-Aleksander Kristiansen Lånke Skytterlag Hjemme-LS bane 340 (11)
469 Odd Arne Samdal Nittedal Skytterlag Klubbmesterskap, bane 340 (11)
469 Espen Grina Tingelstad Skytterlag VÅPENSMIA CUP - Kongestevnet 340 (11)
469 Kenneth Rakkestad Vennesla Skytterlag Hjemme LS 2021 Greipstad 340 (11)
469 Øystein Rønningen Østre Gausdal Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Vinstra 340 (11)
478 Ivar Skaar Pedersen Langevåg Skyttarlag Hjemme LS 2021 340 (10)
478 Tommy K. Brandtzæg Mære Skytterlag Bølareinstevnet 340 (10)
478 Ragnhild Eide Ure Os Skyttarlag Hjemme LS - Bane Os 340 (10)
478 Tore Johansen Oslo Østre Skytterlag Eidsberg stevnet 2021 340 (10)
478 Kristian Hauge Sunnylven Skyttarlag FC 3 Hovdebygda og Ørsta 340 (10)
483 Gro Bjerregaard Bardu Skytterlag Hjemme-LS 340 (9)
483 Jan Erik Fredriksen Eker Skytterlag LågenCup 2021 runde 1 - Sigdal 340 (9)
483 Are Grov Hestetun Engesetdal/Skodje Skyttarlag Kvalifisering til skytterenes mestermøte 340 (9)
483 Marius Rinde Farsund Skytterlag Kleppstevnet 340 (9)
483 Arve Halsteinslid Haugen Skyttarlag LDKS Bane Fjordane 340 (9)
483 Dina Marki Morttjernet Høland/Bjørkelangen Skytterlag Sommerstevnet Skiptvet 340 (9)
483 Kjell Ivar Kristiansen Lunner Skytterlag Urskogstevnet 2021 340 (9)
483 Sindre Jule Overhalla Skytterlag Loddoengstevnet 2021 340 (9)
483 Frøydis Indergård Reinsfjell Skytterlag Bæverdalsstevnet 2021 340 (9)
483 Aina Tangen Stange og Romedal Skytterlag Trippelstevne Nord-Østerdal Lonås 340 (9)
493 Lennarth Olsen Kristiansand og Omegn Skytterlag FC 3 Hovdebygda og Ørsta 340 (8)
493 Kristina Olsen Rælingen Skytterlag Hjemme-LS 340 (8)
495 Jon Ivar Hansen Heim/Hemne Skytterlag Trippelstevne Nord-Østerdal Fåset 340 (7)
495 Lars Lillegård Hjelmen Skytterlag Surnadalsstevnet 2021 340 (7)
495 Runar Tobiassen Malvik Skytterlag Landsdelskretsstevne Trønderkretsen 340 (7)
498 Bjørn Tore Beisland Imenes Skytterlag Landsdelskretsstevne 340 (4)
498 Ragnar Sollid Vingelen Skytterlag Trippelstevne Os 340 (4)
500 Odin Røstum Stabell Alta Skytterlag SM bane 2021 340 (3)
500 Regine Nesheim Eidsbygda Skyttarlag Samlagsstemne bane Nordfjord 340 (3)
502 Janne Kornbrekke Kristiansand og Omegn Skytterlag Agderstevnet 340 (2)
502 Åsmund Thaule Rise og Løddesøl Skytterlag Samlagsstevne Aust-Agder 340 (2)
504 Gunnar Bråten Alvdal Skytterlag Hjemme-LS Alvdal/Folldal 340 (0)
504 Christen Sjøvold Malvik Skytterlag Lagsmesterskap/Ungdomspokalen 340 (0)
506 Tom Karlsen Røvassdalen Skytterlag Saltdalstevnet 2021 339 (18)
507 Knut Erik Svarstad Siljan Skytterlag Drangedalstevnet bane 2021 339 (17)
507 Arnt Tomas Sundli Soknedal Skytterlag Ole A. Solbergs Minnestevne 339 (17)
509 Karl Rudolf Friedrich Gjøvik og Brusveen Skytterlag VÅPENSMIA CUP - Kongestevnet 339 (16)
509 Aleksander Teisrud Høland/Bjørkelangen Skytterlag Trening Høland/Bjørkelangen og Urskog 339 (16)
509 Otto Myrvold Nordre Modum Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Heimsilstevnet 339 (16)
509 Ole Alexander Undhjem Råde Skytterlag Uttaksstevne 339 (16)
513 Ida Haugstad Stake Gol og Ødegården Skyttarlag SIERRACUP HALLINGDAL - Heimsilstevnet 339 (15)
513 Ole Jo Brembu Høylandet Skytterlag Skytternes Mestermøte Kvalifisering 339 (15)
513 Ole Kr. Finnbråten Skedsmo Skytterlag Høststevne 339 (15)
513 Sigbjørn Hopmark Smøla Skytterlag Serieskyting 1.runde 339 (15)
517 Simen Bredesen Aas Skytterlag John Arne Stenbergs Pokal 2021 Ute 339 (14)
517 Kjell Ivar Brustad Eidskog Skytterlag Kvalifiseringsstevne 2 339 (14)
517 Daniel Kittilsen Lunde Skytterlag Lunde stevnet 339 (14)
517 Sigmund Løken Stord Skytterlag Sommarcup Stord Skyttarlag veke 30 339 (14)
521 Wenche Belsvik Egersund Skytterlag Mittvekestevne 339 (13)
521 Christoffer Finstad Frogn og Drøbak Skytterlag Dobbelt høststevne Frogn og Drøbak 339 (13)
521 Jørn Hansson Løiten Skytterlag Treningskarusell 1 339 (13)
521 Tor-Erik Fossli Målselv Skytterlag Skytterlagskampen 339 (13)
521 Nils Johan Johansen Nesna Skytterlag FC runde 2 Nordskogbygda 339 (13)
521 Eline Tovseth Vatne Nordstrand Skytterlag FC 3 Hovdebygda og Ørsta 339 (13)
521 Stian Stafsberg Klyve Oslo Østre Skytterlag Rælingsstevnet 339 (13)
521 Cecilie Fossmo Ringebu og Fåvang Skytterlag LDKS 2021 Opplandskretsen 339 (13)
521 Morten Velo Ringerike Skytterlag Lågen cup 2021 - Runde 2 - Jondalen 339 (13)
521 Trygve Thaule Rise og Løddesøl Skytterlag J.Kittelsens Minnestevne /1. Ærespris 339 (13)
521 Arve Vassli Stjørdal Skytterlag Skarphedinstevnet 2021 339 (13)
521 Harald Tandberg Søndre Modum Skytterlag Høstpokalen 2021 339 (13)
533 Anders Kvarme Flå (Uttrøndelag) Skytterlag Hjemme-LS Bane 339 (12)
533 Ørjan Aven Førde Skyttarlag Fjøssystemer-CUPEN Østre Gausdal 339 (12)
533 Adrian Herland Rollag Hedrum Skytterlag Viken 1 bane 339 (12)
533 Torill Lystad Hovdebygda og Ørsta Skyttarlag Hytteholstemnet 2021 - PEAB K.NORDANG 339 (12)
533 Anders Hunstad Sigdal Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL Hallingstevnet 2021 339 (12)
533 Morten Magne Helland Stord Skytterlag Sommarcup Stord Skyttarlag veke 30 339 (12)
533 Andreas Martinsen Søgne Skytterlag Hjemme-LS Søgne 339 (12)
540 Svend Karlsen Askim Skytterlag Ryggestevnet 339 (11)
540 Sverre Saxebøl Frogn og Drøbak Skytterlag VÅPENSMIA CUP - Fløyterstevnet bane 339 (11)
540 Ask Aarsæther Hovdebygda og Ørsta Skyttarlag FC Sunnylven 3.runde bane 339 (11)
540 Sander Fleischmann Høland/Bjørkelangen Skytterlag Gjøvikstevnet 2021 339 (11)
540 Arve Sevland Karmøy Skytterlag VÅPENSMIACUP-Torpastevnet 339 (11)
540 Maximilian Zimmermann Kvinnherad Skyttarlag Fjøssystemer-CUPEN Østre Gausdal 339 (11)
540 Fred Erik Berge Laudal Skytterlag Hjemme-LS for Laudal, Heddeland & Breland og Torridal 339 (11)
540 Dag Ivar Borg Malm Skytterlag Steinkjerstevnet 339 (11)
540 Arnt Bruseth Mælum Skytterlag VÅPENSMIACUP-Torpastevnet 339 (11)
540 Arild Wergeland Oppedal/Brekke Skyttarlag Fjøssystemer-CUPEN Øyer/Dølen 339 (11)
540 Hanna Hunstad Sigdal Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Hallingskarvetstevnet 339 (11)
540 Terje Holm Søndre Land Skytterlag Jotunheimtreff Lesja 339 (11)
540 Hans Andre Tandberg Søndre Modum Skytterlag Høstpokalen 2021 339 (11)
540 Kjell Johansen Trondhjems Skytterlag Samlagsstevnet Uttrøndelag 339 (11)
540 Bjørn Willand Tyristrand Skytterlag Øystre Slidre Stevne 339 (11)
555 Børge Vatnedal Holum Skytterlag Mjåvannmesterskap 339 (10)
556 Tor Harry Mikkelsen Alta Skytterlag Hjemme-LS bane 339 (9)
556 Stig Anders J. Larsen Balsfjord Skytterlag BEWiSynbra stevnet 339 (9)
556 Hans Solbrekken Ruud Etnedal Skyttarlag FAGERNES STEVNET 339 (9)
556 Sondre Dæhlen Gjøvik og Brusveen Skytterlag Høsttreffen Gjøvik 339 (9)
556 Marius Solheim Wikane Jondal Skyttarlag Treningscup 1. runde 339 (9)
556 Lars Johan S. Hereid Skarpskytten Skytterlag Hjemme-LS 339 (9)
556 Jostein Rubbås-Risvik Øvre Målselv Skytterlag FC runde 2 Nordskogbygda 339 (9)
563 Hilde Kjøsnes Thoresen Hommelvik Skytterlag Steinkjerstevnet 339 (8)
563 Asbjørn Sevland Karmøy Skytterlag Mittvekestevne 339 (8)
563 Ole Dorholt Lunde Skytterlag Samlagsstevne bane Telemark 339 (8)
563 Linn Hege Bakken Ringebu og Fåvang Skytterlag Kvalikktil mestermøte 339 (8)
563 Bjørn Petter Leite Stavanger Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL Hallingstevnet 2021 339 (8)
568 Bjørnar Ulvik Frosta Skytterlag Hjemme LS Frosta og Aasen 339 (7)
568 Truls Buhagen Hommelvik Skytterlag Malvik cup 4, med innlagt Olaf Larsens pokal 339 (7)
568 Bjarte Holdhus Åsane/Hordvik Skyttarlag Krinsstevne Bergenhus 339 (7)
571 Torbjørn Landro Sartor Skyttarlag Samlagsstevne Bane 339 (6)
571 Runar Driveklepp Volda Skyttarlag Fjøssystemer-CUPEN Ringebu/Fåvang 339 (6)
573 Terje Svarteberg Hallingskarvet Skytterlag Samlagsstevnet bane 339 (5)
574 Oddlaug Ellingsen Årskaug Oppedal/Brekke Skyttarlag Samlagstemna Sogn-Ytre 339 (4)
575 Daniel Davidsen Andebu Skytterlag Samlagsstevne bane Vestfold 339 (2)
576 Martin Strypet Alvdal Skytterlag Hjemme-LS Alvdal/Folldal 339 (0)
577 Kai Tore Austad Drangedal Skytterlag Interncup Tørdal/Drangedal finale 338 (17)
577 Reidar Rødne Etne Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Hallingskarvetstevnet 338 (17)
577 Håvard Rønning Rennebu Skytterlag Ole A. Solbergs Minnestevne 338 (17)
580 Espen Hovland Lunde Skytterlag VÅPENSMIA CUP - Fløyterstevnet bane 338 (16)
581 Jonny Innvær Bremnes Skytterlag Jotunheimtreff Lom og Skjåk 338 (15)
581 Herman Baklid Jondalen Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Brommastevnet 338 (15)
581 Ola-Johan Dybvik Langevåg Skyttarlag Aalesund bane 338 (15)
581 Ingrid Eline Aas Nordre Skage Skytterlag Hjemme-LS Overhalla 338 (15)
585 Ole Brukstuen Lismarken Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Vinstra 338 (14)
585 Elin Mikkelsplass Nes og Bromma Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Brommastevnet 338 (14)
585 Nils Kristian Johansen Nesna Skytterlag FC runde 2 Åmot 338 (14)
585 Tor Bertil Risvik Overhalla Skytterlag Loddoengstevnet 2021 338 (14)
585 Jørn Ole Skiri Rauma Skytterlag Skaalastevne Bane 2021 338 (14)
585 Jan Andre Runhovde Rygge Skytterlag Ryggestevnet 338 (14)
585 Kristian Fjellheim Bakke Sannidal Skytterlag Hjemme-LS 2021 Sannidal 338 (14)
585 Lise Faldbakken Stange og Romedal Skytterlag Hjemme-LS bane 338 (14)
585 Leif Gravem Sunndal Skytterlag Samlagsstevne bane Nordmør 338 (14)
585 Ola Fjuk-Herje Urskog Skytterlag FC runde 2 Trysil 338 (14)
585 Ingrid Hegge Øystre Slidre Skyttarlag Øystre Slidre Stevne 338 (14)
596 Edvin Karlsen Askim Skytterlag Kråkstad og Ski Banestevne 2021 338 (13)
596 Magne Almås Elverum Skytterlag Jotunheimtreff Lom og Skjåk 338 (13)
596 Kristin Nerødegård Myrstuen Gjøvik og Brusveen Skytterlag Hjemme-LS 338 (13)
596 Emil Johansen Nygårdseter Kongsvinger og Omegn Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Ringebu/Fåvang 338 (13)
596 Gaute Eliassen Hamre Leikanger Skyttarlag Heime-LS Bane 338 (13)
596 Stine Njøs Eikeland Leikanger Skyttarlag Heradsmeistarskap bane 338 (13)
596 Geir Olav Alu Brøto Nes og Bromma Skytterlag Trippelstevne Nord-Østerdal Fåset 338 (13)
596 Øystein Breden Otta Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Østre Gausdal 338 (13)
596 Marianne Helseth Tangen Skytterlag Hjemme-LS bane 338 (13)
605 Jakob Witt Aas Skytterlag John Arne Stenbergs Pokal 2021 Ute 338 (12)
605 Lars Myrstuen Gjøvik og Brusveen Skytterlag Hjemme-LS 338 (12)
605 Rune Kristoffersen Langevåg Skyttarlag Samlagsstevne Bane Sunnmør 338 (12)
605 Kjersti Brøndbo Wettre Steinkjer Skytterlag Hjemme-LS 338 (12)
609 Lars Myrset Eidsvåg og Eidsøra Skytterlag FC 3 Hovdebygda og Ørsta 338 (11)
609 Ole Jørgen Haugen Engesetdal/Skodje Skyttarlag Jotunheimtreff Dovre/Dovreskog 338 (11)
609 Frode Markhus Husnes Skyttarlag Samlagsstemnet bane 338 (11)
609 Kjell-Erik Hansen Namdalseid og Lyngen Skytterlag Hjemme-LS Namdalseid og Lyngen skytterlag bane 338 (11)
609 Erling Waag Surnadal Skytterlag Det Nordenfjeldske Skytterstevne 338 (11)
609 Glenn Tore S. Gaustad Trøgstad Skytterlag Dobbelt høststevne Frogn og Drøbak 338 (11)
609 Lars Fossum Valnesfjord Skytterlag NNM Bane 2021 338 (11)
616 Jakob Dalene Kristiansand og Omegn Skytterlag Hjemme-LS Bane 338 (10)
616 Pål Kristian Kværneng Løiten Skytterlag Trippelstevne Nord-Østerdal Tynset 338 (10)
616 Eskil Myhre Vestre Toten Skytterlag Treningsstevne 4 338 (10)
619 Arild Valand Mandal Skytterlag Mandalsmesterskap 2021 338 (9)
619 Henrik Oppen Oslo Østre Skytterlag Åpningsfatene 1. avd 338 (9)
619 Peder Bakken Singsås Skytterlag Lagsmesterskap Bane 338 (9)
619 Jostein Lassen Stavanger Skytterlag Hjelmelandsstevnet 2021 338 (9)
623 Emil Johan Hansen Bjøllånes Skytterlag Rana -Salten 338 (8)
623 Miklas Ellingsen Brunes Bodø Østre Skytterlag Midtsommerstevne 338 (8)
623 Knut D Y Åkre Folgefonn Skyttarlag Krinsstemna bane 2021 338 (8)
623 Arne Erik Nilsen Raumnes Skytterlag Kråkstad og Ski Banestevne 2021 338 (8)
623 Marte Eline Havre Åsane/Hordvik Skyttarlag SIERRACUP HALLINGDAL - Brommastevnet 338 (8)
628 Runar Finvåg Bodø Østre Skytterlag Restech's Krus 338 (7)
628 Nils Andreas Olli Eira Karasjok Skytterlag NNM Bane 2021 338 (7)
628 Anita Jære Lom og Skjåk Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL Hallingstevnet 2021 338 (7)
631 Håkon Brevik Kristiansund Skytterlag Hjemme LS Kristiansund 338 (6)
631 Marius Rinde Riflen/Skoger Skytterlag Samlagsstevnet bane Drammen 338 (6)
633 Morten Melby Bamble Skytterlag Samlagsstevne bane Telemark 338 (5)
633 Per Tore Taklo Hundeide Skyttarlag Jotunheimtreff Vågå 338 (5)
633 Tom Kr. Noodt Nidaros Skytterlag 3. Kvalikforsøk mestermøte 338 (5)
633 Inger Hustuft Aadne Styrvoll Skytterlag Samlagsstevne bane Vestfold 338 (5)
637 John Nordvik Surnadal Skytterlag Lagmesterskap Surnadal 338 (4)
638 John Arne Stenberg Aas Skytterlag Finale Follocup senior 338 (2)
638 Jørn Arve Vedhugnes Tana Skytterlag sm bane 338 (2)
640 Nichlas Wesche Evjen Selbu Skytterlag Lagsmesterskap 338 (0)
640 Ole Johan Aune Snillfjord Skytterlag LM Bane 2021 338 (0)
642 Sara Bråten Aarskog Grue Skytterlag Hjemme LS 2021 337 (18)
643 Kathrine Johansen Balsfjord Skytterlag Midt-Tromsstevnet 1 337 (17)
643 Torkel Strøm Eidskog Skytterlag Trippelstevnet Nora 2021 337 (17)
645 Martin Aadland Vad Stord Skytterlag Sommarcup Stord Skyttarlag veke 25 337 (16)
646 Øyvind Abel Grane Skytterlag Børgefjellstevnet - Grane 337 (15)
646 Ole Morten Ingesen Nordre Modum Skytterlag LågenCup 2021 runde 1 - Sigdal 337 (15)
648 Ragnhild Øyen Aspøy og Straumsnes Skytterlag Hjemme-LS Aspøy og Straumsnes 337 (14)
648 Kjetil Sundby Enebakk Skytterlag Follo cup 2. runde Enebakk-Trøgstad 337 (14)
648 Sigurd Opsahl Gjermshus Grue Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Ringebu/Fåvang 337 (14)
648 Inga Mørck Kråkstad og Ski Skytterlag Kråkstad og Ski Banestevne 2021 337 (14)
648 Milda Haugen Røros Skytterlag Urskogstevnet 2021 337 (14)
648 Hanne Amalie Hanssen Trondenes Skytterlag SM bane Ofoten 337 (14)
648 Ragnhild Lien Ølen Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Heimsilstevnet 337 (14)
655 Kjell Egil Norum Lindesnes Skytterlag karusell Øvre Eiken 337 (13)
655 Solveig Hermann Tobiassen Malvik Skytterlag Samlagsstevnet Uttrøndelag 337 (13)
655 Marius Sveipe Ringebu og Fåvang Skytterlag Treningskarusell 3 337 (13)
655 Jan Roger Hoff Viksdalen Skyttarlag Fjøssystemer-CUPEN Øyer/Dølen 337 (13)
659 Martin Sandås Enebakk Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Brommastevnet 337 (12)
659 Simen Dæhlen Gjøvik og Brusveen Skytterlag Høsttreffen Gjøvik 337 (12)
659 Alexander Bengtson Nittedal Skytterlag Hjemme-LS 337 (12)
659 Oddvar Mørkved Hustad Nordre Skage Skytterlag Samlagsstevnet 2021 337 (12)
659 Roar Saksvik Orkla Skytterlag Surnadalsstevnet 2021 337 (12)
659 Iver Bjarne Brandtzæg Tydal Skytterlag Tydalsmesterskap 337 (12)
665 Thomas Andre Laurhammer Bremnes Skytterlag Banestevne, for inviterte lag 337 (11)
665 Kjell Arne Fjærli Bæverdalen Skytterlag Halsastevnet 2021 337 (11)
665 Andreas Tuveng Dalsbygda Skytterlag Trippelstevne Os 337 (11)
665 Anna-Cecilie Lunde Degernes Skytterlag VÅPENSMIA CUP - Kongestevnet 337 (11)
665 Torinn Eiken Hyllestad Skyttarlag Heime LS og lagsmesterskap 337 (11)
665 Tore Brandtzæg Mære Skytterlag Hårråmyrstevnet 337 (11)
665 Erlend Rudland Ringebu og Fåvang Skytterlag Treningskarusell 3 337 (11)
665 Hans Petter Aas-Hveem Rygge Skytterlag Klubbmesterskap 337 (11)
665 Rune Aas Tydal Skytterlag Mesterskapspokal 337 (11)
665 Tor-Einar Larsen Valnesfjord Skytterlag Hjemme-LS 337 (11)
665 Gaute Sande Almeland Voss Skyttarlag 5. Banekarusell 337 (11)
676 Trine Jåtun Greipstad Skytterlag Klubbmesterskap bane 337 (10)
676 Odd Frank Olsen Kristiansand og Omegn Skytterlag FC 3 Hovdebygda og Ørsta 337 (10)
676 Eivind Lambela Skibotn Skytterlag Midtsommerstevne Light 337 (10)
676 Tore Indreiten Stavanger Skytterlag ALLE - Klubbmesterskap bane 337 (10)
676 Heidi Hansen Sørkedalen Skytterlag Dobbelt høststevne Frogn og Drøbak 337 (10)
681 Idar Leknes Bjørnen Skytterlag FC runde 2 Nordskogbygda 337 (9)
681 Karl Gunnar Strøm Bodø Østre Skytterlag Rana -Salten 337 (9)
681 Stig Andrè Rødland Klepp Skytterlag Kleppstevnet 337 (9)
681 May-Britt Radford Kongsvinger og Omegn Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Ringebu/Fåvang 337 (9)
681 Rune Virkesdal Nyborg Skyttarlag Dalestemnet 2021 337 (9)
681 Lars Singsaas Singsås Skytterlag Hjemme LS Budal 337 (9)
681 Cato Rognli Storfjord Skytterlag Hjemme-LS-Bane 337 (9)
681 Iva Hidemstrædet Vågå Skytterlag Lagmesterskap 337 (9)
689 Lennart Tennfjord Engesetdal/Skodje Skyttarlag Kvalifisering til skytterenes mestermøte 337 (8)
689 Ole Nikolai Jåtun Greipstad Skytterlag Kristiansands karusellen 337 (8)
689 Christian Holstad Lilleng Hildre og Brattvåg Skyttarlag Hjemme-LS Bane og klubbmesterskap 337 (8)
689 Frode Standal Kleive Skytterlag Skaalastevne Bane 2021 337 (8)
689 Vegard Granlund Nannestad Skytterlag Høststevne 337 (8)
689 Andreas Lunde Nittedal Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Heimsilstevnet 337 (8)
689 Roy Solend Spydeberg Skytterlag Samlagsstevnet bane 337 (8)
696 Bendik Giskås Øvre Ogndal Skytterlag Hjemme LS bane Øvre Ogndal 337 (7)
697 Kjell oddbjørn Stensæter Gol og Ødegården Skyttarlag Åpent banestevne Lismarken 337 (6)
697 Kristian Storenes Imenes Skytterlag Samlagsstevne Aust-Agder 337 (6)
699 Anders Spornæs Aas Skytterlag John Arne Stenbergs Pokal 2021 Ute 337 (5)
699 Audun Fossberg Kvinnherad Skyttarlag Hordastevnet bane 337 (5)
701 Karl Johan Olsen Skarpskytten Skytterlag SM bane 337 (3)
701 Trond Gullik Mikkelsen Surnadal Skytterlag Lagmesterskap Surnadal 337 (3)
701 Nina Vatne Alfsen Vegårshei Skytterlag Samlagsstevne Aust-Agder 337 (3)
704 Kirsten Aaslund Frogn og Drøbak Skytterlag Samlagsstevnet bane 337 (2)
704 Sten Morgan Stang Sarpsborg Skytterlag Landsdelskretsstevne Viken II 337 (2)
704 Ole Johan Nyengen Trøgstad Skytterlag Klubbmesterskap bane 337 (2)
707 Ståle Takle Bardu Skytterlag Sparebanken 68 Nord Ofoten Cup 3 337 (0)
707 Tore Martinussen Skedsmo Skytterlag Klubbmestarskap bane 337 (0)
709 Morten Eriksen Mosjøen Skytterlag Steinkjerstevnet 336 (16)
710 Amund Gultvedt Aas Skytterlag VÅRPOKALEN 2021 336 (15)
710 Sander A.B. Ellingsen Bodø Østre Skytterlag Midtsommerstevne 336 (15)
710 Thor Einar Aurdal Sykkylven Skyttarlag Fjøssystemer-CUPEN Otta 336 (15)
713 Camilla Emilie Bergersen Gjerdrum Skytterlag VÅPENSMIA CUP - Kongestevnet 336 (14)
713 Yngve Natvik Knipenborg Skyttarlag Hjemme-LS 2021 336 (14)
713 Vegar Selen Stjørdal Skytterlag Hjemme-LS Stjørdal 336 (14)
716 Ola Kåre Dybvik Langevåg Skyttarlag Midtukestevne 336 (13)
716 Svenn Harald Hovd Namdalseid og Lyngen Skytterlag Torgeir Brandtzægs minnestevne 336 (13)
716 Marie Alme Nordbygda og Rand Skyttarlag Hjemme - LS Bane 336 (13)
716 Markus Nyhammer Haugen Seim Skyttarlag Hjemme-LS Seim 336 (13)
716 Arnt Erik Otnes Valsøyfjord Skytterlag Årvågsfjordstevnet bane 2021 336 (13)
721 Martin Qværnstrøm Blaker Skytterlag KM krets 1 Akershus 336 (12)
721 Erling Lodden Bømlo Skytterlag Heimebane-LS 336 (12)
721 Tor-Martin Fossum Enebakk Skytterlag Follo cup 2. runde Enebakk-Trøgstad 336 (12)
721 Vegard Lussand Fana Skyttarlag Fana Cup - ute 336 (12)
721 Benedicte Guttorm Karasjok Skytterlag Åpent banestevne 1 336 (12)
721 Kjell Strand Hovland Klepp Skytterlag Lågen cup 2021 - Runde 2 - Jondalen 336 (12)
721 Jesper Nilsstua Raumnes Skytterlag Urskogstevnet 2021 336 (12)
721 Gustav Rosland Tørdal Skytterlag Lunde stevnet 336 (12)
721 Anders Jaavall Øymark Skytterlag Hjemme-LS 336 (12)
730 Jonny Denstad Rissa Skytterlag Baneåpning 336 (11)
730 Sigurd Stensås Soknedal Skytterlag Hjemme-LS bane 336 (11)
730 Jo Inge S. Auren Spydeberg Skytterlag Pinsestevne Spydeberg - senior 336 (11)
730 Kirsten Sørli Søgne Skytterlag Hjemme-LS Søgne 336 (11)
730 Dina Bratland Vikna Skytterlag Samlagsstevnet 2021 336 (11)
735 Tom Olav Moldskred Aalesund Skyttarlag Samlagsstevne Bane Sunnmør 336 (10)
735 Per Asle Nordli Asker Skytterlag Hjemme LS - Drammen skyttersamlag 336 (10)
735 Marianne Jødahl Riste Blaker Skytterlag KM krets 1 Akershus 336 (10)
735 Per Eivind Støre Evensen Elverum Skytterlag Hjemme-LS Elverum Skytterlag 336 (10)
735 Lars Høybakk Langevåg Skyttarlag FC 3 Hovdebygda og Ørsta 336 (10)
735 Grete Ernstsen Saltdal Skytterlag Bjøllånesstevnet 336 (10)
735 Ole Andreas Nygaard Skiptvet Skytterlag VÅPENSMIA CUP-Bustenskjoldstevnet 336 (10)
735 Kjetil Andre Oliversen Stange og Romedal Skytterlag Hjemme-LS bane 336 (10)
735 Kjell Arild Høgda Tromsø Skytterlag Midtsommerstevne Light 336 (10)
735 Torbjørn Berntsen Østre Gausdal Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Østre Gausdal 336 (10)
745 Marius Pung Aas Skytterlag KLUBBMESTERSKAP BANE 2021 336 (9)
745 Ole Gudem Asker Skytterlag LågenCup 2021 runde 1 - Sigdal 336 (9)
745 Per Stubberud Askim Skytterlag Dobbelt høststevne Frogn og Drøbak 336 (9)
745 Hanna Synnøve Huser Blaker Skytterlag VÅPENSMIA CUP-Bustenskjoldstevnet 336 (9)
745 Knut Øystein Freng Bodø Østre Skytterlag Åpent banestevne Valnesfjord 336 (9)
745 Simen Dæhlen Gjøvik og Brusveen Skytterlag Hjemme-LS 336 (9)
745 Asbjørn Myklebust Hovdebygda og Ørsta Skyttarlag HjemmeLS Ørsta 336 (9)
745 Geir Lunde Klepp Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Østre Gausdal 336 (9)
745 Roy Halseth Malvik Skytterlag Ole A. Solbergs Minnestevne 336 (9)
745 Anders Skaarud Randsfjord Skytterlag Høststevne Nannestad 336 (9)
745 Siv Svartisdal Røvassdalen Skytterlag Eyvind Rørviks minnestevne 336 (9)
745 Thomas Benjaminsen Sandar og Sandefjord Skytterlag Hjemme-LS 336 (9)
745 Vetle Mæle Skår Time Skytterlag Timestevnet 336 (9)
758 Håvard Sætermo Budal Skytterlag Hjemme LS Budal 336 (8)
758 Geir Lie Holum Skytterlag Hjemme LS Mandal og Holum 336 (8)
758 Amund Høiby Lismarken Skytterlag Gjøvikstevnet 2021 336 (8)
758 Rune Lysgård Fagerheim Smøla Skytterlag Hjemme-LS 336 (8)
758 Ken Roger Stø Vinstra Skytterlag VÅPENSMIA CUP - Fløyterstevnet bane 336 (8)
758 Morten Helgaset Voss Skyttarlag 3. Banekarusell Vossakrinsen 336 (8)
764 Børre Pedersen Lakselvdal Skytterlag Hjemme-LS Bane 336 (7)
764 Olav Flaten Tolgen Skytterlag Olsok Stevne 336 (7)
764 Terje Trætteberg Urskog Skytterlag Trening Høland/Bjørkelangen og Urskog 336 (7)
767 Beate Hjellen Aalesund Skyttarlag Lagsmesterskap bane 2021 336 (6)
767 Benedicte Guttorm Alta Skytterlag Ungdom 100m/ Rambøllpokalen 3 336 (6)
767 Per Ove Fossheim Hyen Skyttarlag Heime Ls 336 (6)
770 Rut Bjerva Aanestad Mælum Skytterlag Sommerstevnet 2021 336 (5)
770 Kåre Kvaløy Sauda Skytterlag Hjelmelandsstevnet 2021 336 (5)
772 Per Edvin Bech Askim Skytterlag Samlagsstevnet bane 336 (3)
773 Elin Strand Fagernes Skytterlag Samlagsstevne bane 336 (1)
774 Ole Henrik Hansen Sørfjord og Omegn Skytterlag Bjøllånesstevnet 335 (16)
774 Stig Næss Vardø Skytterlag LM Bane 335 (16)
776 Karl Haslestad Ugland Skytterlag Hjemme LS Froland 335 (15)
777 Geir Ove Tufte Drangedal Skytterlag Hjemme LS bane Drangedal og Tørdal 335 (14)
777 Jakob Vik Fitjar Skytterlag Hjemme-LS Fitjar Skyttarlag 335 (14)
777 Kari Helene Halvorsrud Øymark Skytterlag Hjemme-LS 335 (14)
780 Ingvar Brohaug Alvdal Skytterlag Trippelstevne Nord-Østerdal Lonås 335 (13)
780 Mads Larsen Aspås Batnfjord Skytterlag Hjemme LS 2021 335 (13)
780 Jostein Holm Eidsvoll Verk Skytterlag KM bane krets 3 335 (13)
780 Knut Ola Halvorsen Eidsvoll Verk Skytterlag KM bane krets 3 335 (13)
780 Bjørnar Eriksen Kvænangen Skytterlag BEWiSynbra stevnet 335 (13)
780 Hugo Larsen Narvik Skytterlag Kvæfjordstevnet 335 (13)
780 Jim R Aronsen Saltdal Skytterlag Bjøllånesstevnet 335 (13)
787 Truls Pedersen Lakselvdal Skytterlag BEWiSynbra stevnet 335 (12)
787 Emil Hauge Mælum Skytterlag Høststevne Bamble 335 (12)
787 Kristian Gording Steinkjer Skytterlag Samlagsstevnet bane 335 (12)
790 Nathalie J. Losvar Alta Skytterlag Sommerstevne II 335 (11)
790 Roar Forfot By Skytterlag Samlagsstevne bane 335 (11)
790 Jan Øivind Svardal Fana Skyttarlag Samlagsstevne Bane 335 (11)
790 Arne Blix Herfjord Skytterlag Lagsmesterskap bane 2021 335 (11)
790 Frank Bilstad Øvre Ogndal Skytterlag Ola Five-stevnet 2021 335 (11)
795 Anders Foss Hidemstrædet Blaker Skytterlag VÅPENSMIACUP-Torpastevnet 335 (10)
795 Kari Sofie Brøndbo Fiskum Harran Skytterlag FC runde 2 Åmot 335 (10)
795 Anne Marie Rosnes Herdla Skyttarlag Samlagsstevne Bane 335 (10)
795 Nils Holme Hyen Skyttarlag FC Sykkylven 3.runde bane 335 (10)
795 Jenny Aardalen Oslo Østre Skytterlag FC runde 2 Trysil 335 (10)
795 Espen Kambo Stavanger Skytterlag Hjelmelandsstevnet 2021 335 (10)
801 Pål Skogen Nordre Land Skytterlag VÅPENSMIA CUP - Fløyterstevnet bane 335 (9)
801 Hanne Gussow Thoresen Ringerike Skyttersamlag Fjøssystemer-CUPEN Ringebu/Fåvang 335 (9)
801 Trine Gromsrud Urskog Skytterlag Hjemme LS 2021 335 (9)
801 Knut I. Kvarekvål Voss Skyttarlag 2. Banekarusell 335 (9)
805 Elisabeth Steinfeld Leganger Bergen Skytterlag Lagsmesterskap bane 335 (8)
805 Eivind Vågø Namdalseid og Lyngen Skytterlag Hjemme-LS Namdalseid og Lyngen skytterlag bane 335 (8)
805 Rolf Eldstad Overhalla Skytterlag Torgeir Brandtzægs minnestevne 335 (8)
805 Kamilla Dyrendahl Rissa Skytterlag Hjemme LS Rissa 335 (8)
805 Lars Handå Røvassdalen Skytterlag Åpningsstevnet 335 (8)
805 Bendik Stokland Stadlandet Skyttarlag Fjøssystemer-CUPEN Ringebu/Fåvang 335 (8)
811 Maria Helene Nogva Eide og Naas Skytterlag Serieskyting 1.runde 335 (7)
811 Oddgeir Kilen Fortun Skyttarlag Fjøssystemer-CUPEN Otta 335 (7)
811 Arnt Inge Oddan Heim/Hemne Skytterlag Trippelstevne Nord-Østerdal Lonås 335 (7)
811 Carl Konow Nesna Skytterlag Åpent Stevne 335 (7)
811 Anders Dyrnes Smøla Skytterlag Kaptein John Brun/Sørsmølapokalen 335 (7)
816 Magnus Skyrud Jensen Bodø Østre Skytterlag Lagmesterskap bane 2021 335 (5)
816 Per Ove Røkke Bodø Østre Skytterlag Intern Sesongåpning 1 335 (5)
818 Håvard Mogan Enerud Sande Skytterlag Samlagsstevne bane Vestfold 335 (3)
819 Bjørn A. Bylterud Enebakk Skytterlag Finale Follocup senior 335 (1)
820 Øystein Kvarekvål Voss Skyttarlag Lagsmeisterskap Bane 335 (0)
821 Kåre Gunnar Brekke Greipstad Skytterlag Klubbmesterskap bane 334 (16)
822 Jørn Strypet Alvdal Skytterlag Trippelstevne Os 334 (15)
823 Dagfinn Harald Grønvoll Målselv Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Brommastevnet 334 (14)
823 Karl R. Hetland Skedsmo Skytterlag Rælingsstevnet 334 (14)
823 Steinar Skorpa Stavanger Skytterlag Hafrsfjordstevnet 334 (14)
826 Geir Seland Gransherad og Heddal Skyttarlag Hjemme LS Gransherad 334 (13)
827 Conny J. Karlsen Alta Skytterlag Hjemme-LS bane 334 (12)
827 Svein Richard Rogne Mosjøen Skytterlag Børgefjellstevnet - Grane 334 (12)
827 Bjørn Enerud Sande Skytterlag Hjemme-LS 334 (12)
827 Mariann Opperud Ådal Skytterlag VÅPENSMIACUP-Torpastevnet 334 (12)
831 Solfrid Ulseth Moen Aspøy og Straumsnes Skytterlag Samlagsstevne bane Nordmør 334 (11)
831 Herman Erdal Førde Skyttarlag HYLLESTADSTEMNET 2021 334 (11)
831 Kåre Storenes Imenes Skytterlag VÅPENSMIA CUP-Bustenskjoldstevnet 334 (11)
831 Atle Magnus Bergin Overhalla Skytterlag Sommerstevnet 2021 334 (11)
831 Tore Kampen Ringebu og Fåvang Skytterlag Samlagstevnet 2021 334 (11)
831 Roar Havstein Sem Skytterlag Klubbmesterskap bane 2021 334 (11)
831 Lasse Aas Tydal Skytterlag Tydalsmesterskap 334 (11)
838 Per Ove Røkke Bodø Østre Skytterlag Intern Sesongåpning 2 334 (10)
838 Kaja Jansen Mælum Skytterlag Drangedalstevnet bane 2021 334 (10)
838 Erik Bauge Rissa Skytterlag Landsdelskretsstevne Trønderkretsen 334 (10)
838 Ellen Nørstegård Tråen Rollag og Veggli Skytterlag Hjemme-LS 2021 334 (10)
838 Kristian Aarskog Sundnes Skyttarlag Samlagstemne bane Søre Sunnmøre 2021 334 (10)
838 Carl Ove Glahus Ørlendingen Skytterlag Samlagsstevne bane 334 (10)
844 Andreas Seilen Bruvik Skyttarlag Hjemme-LS 334 (9)
844 Oddgeir Kvestad Folgefonn Skyttarlag Banestemne Jondal (1. Mai-stemna) 334 (9)
844 Kay Johnny Gjerde Langevåg Skyttarlag Hjemme LS 2021 334 (9)
844 Øyvind Løkstad Målselv Skytterlag Skytterlagskampen 2 334 (9)
844 Hans Anders Kleven Sigdal Skytterlag Samlagsstevne Ringerike 334 (9)
844 Sveinung Rossevatn Øvre Eiken Skytterlag karusell Øvre Eiken 334 (9)
844 Elin Mikkelsplass Øvre Målselv Skytterlag Midt-Tromsstevnet 2 334 (9)
851 Odd Ivar Sæther Blaker Skytterlag KM krets 1 Akershus 334 (8)
851 Bård Johan Furnes Bodø Østre Skytterlag Midtsommerstevne 334 (8)
851 Adrian Christoffer Pedersen Hammerfest Skytterlag Åpningspokalen 2021 334 (8)
851 Nils Tormod Mælen Loen Skyttarlag Hjemme LS 334 (8)
851 Knut Sigurd Totland Nes og Bromma Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Brommastevnet 334 (8)
851 Jan Ove Lotsberg Nordbygda og Rand Skyttarlag LDKS Bane Fjordane 334 (8)
851 Maria Engen Skogly Røyken og Hurum Skytterlag Riflen og Røyken og Hurum lagsmesterskap 334 (8)
851 Håkon Vasset Sande Skytterlag Lagsmesterskap + Nils G . pokalen + vårpokalen 334 (8)
851 Atle Bakken Vågå Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Ringebu/Fåvang 334 (8)
860 Terje Grøterud Sigdal Skytterlag Snarumspokalen 334 (7)
860 Ivar Waag Surnadal Skytterlag Hjemme-LS bane Surnadal 334 (7)
862 Einar Spillum Bodø Østre Skytterlag Hjemme-LS 334 (6)
862 Robert Stornes Nidaros Skytterlag Surnadalsstevnet 2021 334 (6)
862 Magnar E. Dørum Opdal og Midtbygden Skytterlag Trippelstevne Nord-Østerdal Fåset 334 (6)
865 Tobias Breivik Bodø Østre Skytterlag Intern Sesongåpning 2 334 (5)
865 Bernt Noodt Nidaros Skytterlag 2. Kvalikforsøk mestermøte 334 (5)
867 Vidar Auve Hallingskarvet Skytterlag Samlagsstevnet bane 334 (4)
867 Daniel Strand Moss og Våler Skytterlag Finale Follocup senior 334 (4)
867 Jørund Oskar Ertsås Mære Skytterlag Petter P. 1 Ungdomspokal 334 (4)
867 Mads Fjerdingby Korsviken Rælingen Skytterlag Hjemme-LS 334 (4)
867 Nils Kåre Midtflå Rælingen Skytterlag Fet-stevnet 334 (4)
867 Jim Henrik Olsen Røvassdalen Skytterlag Lagmesterskap Bane 334 (4)
873 Bjørn Marius Johnsen Nord-Odal Skytterlag Samlagsstevnet Bane 334 (3)
873 Eline Tovseth Vatne Nord-Odal Skytterlag Samlagsstevnet Bane 334 (3)
875 Terje Andreas Solås Ramsund Skytterlag Lagsmesterskap Bane 334 (2)
876 Kjell Anders Vikan Botnan Skytterlag Hjemme LS 334 (0)
876 Hans Kristian Lundby Løiten Skytterlag Samlagsstevne Hedmark Bane 334 (0)
876 Kjersti Quande Haugen Skedsmo Skytterlag Klubbmestarskap bane 334 (0)
879 Arnold Slåen Rælingen Skytterlag Rælingsstevnet 333 (16)
880 Geir Torkildsen Bodø Østre Skytterlag Saltdalstevnet 2021 333 (15)
881 Sofie Evensen Os Skyttarlag Ungdomsstevne 333 (14)
882 Morten Kyllo Frosta Skytterlag Slutningsskyting 2021 Frosta SKL 333 (13)
883 Krister Engvoll Kristiansand og Omegn Skytterlag Frolands mesterskap bane 333 (12)
883 Sigurd Sve Rissa Skytterlag Landsdelskretsstevne Trønderkretsen 333 (12)
885 Øyvind Guggedal Klepp Skytterlag Kleppstevnet 333 (11)
885 Bendik Uhlen Stokkan Nordre Skage Skytterlag Sommerstevnet 2021 333 (11)
885 Per Arve Strømstad Oslo Østre Skytterlag Onsdagsserie I 333 (11)
885 Frode Finstad Røros Skytterlag Olsok Stevne 333 (11)
885 Tor Kristian Dulsvik Sogndal Skyttarlag Samlagsstemne Bane 21 Sogn indre 333 (11)
885 Sigmund Løken Stord Skytterlag Sommarcup Stord Skyttarlag veke 25 333 (11)
885 Benjamin Langenes Nyhaven Søgne Skytterlag Klubbmesterskap Bane 333 (11)
892 Guro Heen Eidsberg Skytterlag Eidsberg stevnet 2021 333 (10)
892 Per- Inge Heen Eidsberg Skytterlag Hjemme-LS 333 (10)
892 Harald Kvåle Jondal Skyttarlag Lagsmesterskap bane 333 (10)
892 Rune Flikkerud Nord-Odal Skytterlag Hjemme-LS 333 (10)
892 Tor Olav Loftsgarden Rauland Skyttarlag Hjemme-LS 333 (10)
892 Lars Kjetil Hunnes Rauma Skytterlag Lagmesterskap bane 2021 333 (10)
892 Hans Emil Kiil Storfjord Skytterlag Hjemme-LS-Bane 333 (10)
899 Lars Olav Sørgaard Bardu Skytterlag Hjemme-LS 333 (9)
899 Ole Jørgen Grytten Holsen Skyttarlag Hjemme-LS Førde 333 (9)
899 Eirik Sylte Kongsberg Skytterlag Lågen Cup 2021 - Runde 3 - Kongsberg 333 (9)
899 Ketil Sundal Nordstrand Skytterlag Hjemme-LS Oslo 333 (9)
899 Ingeborg Haukerud Raumnes Skytterlag Hjemme-LS Raumnes skytterlag 333 (9)
899 Dag Andre Hauge Sunnylven Skyttarlag FC runde 2 Trysil 333 (9)
905 Hege Haugeplass Aurland Skyttarlag Samlagsstemne Bane 21 Sogn indre 333 (8)
905 Marius Rinde Farsund Skytterlag Mittvekestevne 333 (8)
905 Erik Wik Moss og Våler Skytterlag VÅPENSMIA CUP - Kongestevnet 333 (8)
905 Veronica Meldal Brandtzæg Mære Skytterlag Petter P. 1 Ungdomspokal 333 (8)
905 Kristian Eidal Nes og Bromma Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Brommastevnet 333 (8)
905 Adrian Santana Berg Singsås Skytterlag Landsdelskretsstevne Trønderkretsen 333 (8)
905 Olav Gravem Sunndal Skytterlag Hjemme-LS/Lagsmesterskap/Pokalskyting 333 (8)
905 Kjell Kristian Straume Såner Skytterlag Hjemme-LS Såner 333 (8)
905 Per Olav Tangen Tingelstad Skytterlag Hjemme LS 333 (8)
905 Sigmund Våge Vareld Skyttarlag Stordstemnet Bane 2021 333 (8)
915 Kristoffer Vad Sigdal Skytterlag Snarumspokalen 333 (7)
916 Siri Mortensen Høland/Bjørkelangen Skytterlag Hjemme LS 333 (6)
916 Torinn Håkstad Lakselvdal Skytterlag FC runde 2 Nordskogbygda 333 (6)
916 Jan Kristian Evensen Os Skyttarlag Hjemme LS - Bane Os 333 (6)
916 Aleksander Instanes Markussen Ramsund Skytterlag Lagsmesterskap Bane 333 (6)
920 Christian Espenes Overhalla Skytterlag Samlagsstevnet 2021 333 (5)
921 Lars Inge Veslegard Hallingskarvet Skytterlag Lagmesterskap bane 333 (4)
921 Arild Moen Skjelstadmark Skytterlag Hjemme-LS bane 333 (4)
923 Heidi Baar Lonås Skytterlag Samlagsstevnet Bane 333 (2)
924 Jørn Olsen Rælingen Skytterlag Rælingsstevnet 332 (19)
925 Sverre Vestvik Beitstad Skytterlag Bølareinstevnet 332 (14)
926 Tormod Måge Gjesdal Skytterlag Midt-Tromsstevnet 1 332 (13)
926 Bjørn Lind Jordet og Tenaasen Skytterlag Samlagsstevne bane Østerdal 332 (13)
926 Christer Klubnes Såner Skytterlag Hjemme-LS Såner 332 (13)
926 Vebjørn Trøan Lillebo Tynset Skytterlag Trippelstevne Nord-Østerdal Tynset 332 (13)
930 Knut Melby Atrå Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Brommastevnet 332 (12)
930 Idar Helmer Pedersen Hammerfest Skytterlag St. Hansbålet 332 (12)
930 Ole Jakob Jemtland Sigdal Skytterlag Hjemme LS - Sigdal 332 (12)
930 Andrea Svendsberget Åmot Skytterlag FC runde 2 Åmot 332 (12)
934 Gunhild Stake Gol og Ødegården Skyttarlag SIERRACUP HALLINGDAL - Brommastevnet 332 (11)
934 Annbjørg Laugerud Skaug Jondalen Skytterlag Skytterlagskampen 332 (11)
934 Torunn Schjelderup Håkstad Lakselvdal Skytterlag FC runde 2 Trysil 332 (11)
934 Lars Nøkleby Trøgstad Skytterlag Follo cup 2. runde Enebakk-Trøgstad 332 (11)
934 Tor Henning Post Ugland Skytterlag Hjemme LS Froland 332 (11)
939 Kjell Bøe Bjørgum Aurland Skyttarlag Hjemme-LS Aurland og Tønjum 332 (10)
939 Jostein Nerødegård Begna Skyttarlag Hjemme-LS 332 (10)
939 Ingebrigt Berget Dalane Skyttarlag Hytteholstemnet 2021 - PEAB K.NORDANG 332 (10)
939 Kristi Skår Hardanger Skyttarlag SIERRACUP HALLINGDAL - Hallingskarvetstevnet 332 (10)
939 Jan Høiby Hommelvik Skytterlag Torgeir Brandtzægs minnestevne 332 (10)
939 Sigmund Dobbe Stavanger Skytterlag Hafrsfjordstevnet 332 (10)
945 Øystein Nyhagen Bodø Østre Skytterlag Åpent stevne - AN 3 332 (9)
945 Kai Ågedal Evje og Hornnes Skytterlag FC runde 2 Trysil 332 (9)
945 Morten Nordtug Forr Skytterlag Lagmesterskap 200meter 2021 Forr skytterlag 332 (9)
945 Joakim Øye Hardanger Skyttarlag LM bane 2021 332 (9)
945 Svein Gunnar Jakobsen Mosjøen Skytterlag Samlagsstevnet bane 332 (9)
945 Åse Edny Sklett Overhalla Skytterlag Hjemme-LS Overhalla 332 (9)
945 Kato Sætre Tresfjord Skytterlag Søndre Krets Bane 2021 332 (9)
952 Hans Jakob Løkkesmo Budal Skytterlag Hjemme LS Budal 332 (8)
952 Terje Hus Kvinnherad Skyttarlag Heima-LS 332 (8)
952 Fride Berg Standerholen Stange og Romedal Skytterlag Hjemme-LS bane 332 (8)
955 Morten Lunde Klepp Skytterlag VÅPENSMIA CUP-Bustenskjoldstevnet 332 (7)
955 Nina Johanne Dønheim Sartor Skyttarlag Lagsmesterskap bane 2021 332 (7)
955 Per Erik Oldertrøen Tynset Skytterlag Hjemme-LS Tynset 332 (7)
958 Bjørnar Strand Bodø Østre Skytterlag Intern Sesongåpning 2 332 (6)
958 Anders Skjerven Hafslo Skyttarlag Samlagsstemne Bane 21 Sogn indre 332 (6)
958 Sander Eide Aase Hardanger Skyttarlag SIERRACUP HALLINGDAL Hallingstevnet 2021 332 (6)
958 Maren Oline Nygaard Åmot Skytterlag FC runde 2 Nordskogbygda 332 (6)
958 Morten Grønvold Åsheim Skytterlag Hjemme LS Ringsaker - Bane 332 (6)
963 Elisabeth Nystad Bodø Østre Skytterlag NNM Bane 2021 332 (5)
963 Tor Olav Gravrok Målselv Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Brommastevnet 332 (5)
963 Kristoffer Sandnes Kojedal Røros Skytterlag Samlagsstevnet Bane 332 (5)
963 Sondre Strøm Hushagen Vikna Skytterlag Jøa 125 år 332 (5)
967 Joar Bakken Kvernes Skytterlag Skaalastevne Bane 2021 332 (4)
967 Sverre Håvard Melhus Rissa Skytterlag Baneåpning 332 (4)
969 Børge Nilsen Hammerfest Skytterlag Lagmesterskap bane 2021 332 (3)
969 Joakim Øye Hardanger Skyttarlag KM bane 2021 332 (3)
969 Fredrik Taklo Hundeide Skyttarlag Samlagsstemne bane Nordfjord 332 (3)
972 Øystein Herjuaune Malvik Skytterlag Lagsmesterskap/Ungdomspokalen 332 (0)
972 Ole Herman Stene Selbu Skytterlag RENÅPOKALEN 332 (0)
972 Per Joar Nygård Vingelen Skytterlag Hjemme-LS Bane Vingelen 332 (0)
975 Henning Bakkejord-Johnsen Bø (Vesterålen) Skytterlag Samlagsmesterskap bane 331 (18)
976 Jan Gunnar Tufta Hatlestrand og Ølve Skytterlag Hjemme-LS 331 (13)
976 Anne Marte Morstøl Vinstra Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Østre Gausdal 331 (13)
978 Øivind Ødegård Eidsberg Skytterlag Hjemme-LS 331 (12)
978 Frode Stavnes Ertvågøy Skytterlag Auremesterskap 2021 331 (12)
978 Rune Vikøren Farnes Skyttarlag FC runde 2 Trysil 331 (12)
978 Bjørn Bjellerås Imenes Skytterlag FC runde 2 Åmot 331 (12)
978 Egil Stensen Winterhus Karmøy Skytterlag Hjemme-LS Bane m/Lagsmestersk. 331 (12)
978 Unni Gorm-Hansen Kvinnherad Skyttarlag SIERRACUP HALLINGDAL - Heimsilstevnet 331 (12)
978 Jan Hanasand Løveid Skytterlag Høststevne Bamble 331 (12)
978 Agnar Dahl Ullensaker Skytterlag KM bane krets 3 331 (12)
986 Ane Martine Berg Hjelmen Skytterlag Samlagsstevne bane Nordmør 331 (11)
986 Rune Kokås Brandtzæg Mære Skytterlag Torgeir Brandtzægs minnestevne 331 (11)
986 Einar Grue Tynset Skytterlag Tynset kommunalt banestevne 331 (11)
989 Karl-Tore Gjengstø Aalesund Skyttarlag Hjemme-LS bane Aalesund 331 (10)
989 Erlend Overaa Engesetdal/Skodje Skyttarlag FC runde 2 Åmot 331 (10)
989 Anders Tidemansen Førde Skyttarlag VÅPENSMIACUP-Torpastevnet 331 (10)
989 Anne Margrethe Kyllingstad Gjesdal Skytterlag Baneåpning Gjesdal 331 (10)
989 Mikael Brendløkken Øyer/Dølen Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Østre Gausdal 331 (10)
994 Helge Hollund Surdal Aalesund Skyttarlag Stamnæsspokalen 2021 331 (9)
994 Bendik Adamiak-Husby Aas Skytterlag Follocup Trøgstad - Aas 331 (9)
994 Tore Hoff Gjøvik og Brusveen Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Østre Gausdal 331 (9)
994 Randi Karoliussen Levanger og Frol Skytterlag Hjemme-LS Levanger og Frol 331 (9)
994 Eline Johanne Kristiansen Sørfjord og Omegn Skytterlag Samlagsstevnet baneskyting 331 (9)
994 Knut Martin Hølland Solvik Vegårshei Skytterlag Hjemme-LS 331 (9)
994 Knut Hårklau Voss Skyttarlag Heime LS Bane Voss 331 (9)
994 Ingrid Grobakken Øystre Slidre Skyttarlag Øystre Slidre Stevne 331 (9)
1002 Geir Innvær Bremnes Skytterlag Hjemme LS Bane 331 (8)
1002 Ivar Eira Hammerfest Skytterlag Åpningspokalen 2021 331 (8)
1002 Jakob B Skogan Kvam Skytterlag Ola Five-stevnet 2021 331 (8)
1005 Truls Kluften Nittedal Skytterlag VÅPENSMIA CUP - Kongestevnet 331 (7)
1005 Atle Bakken Siljan Skytterlag Ryggestevnet 331 (7)
1005 Anders Kolrud Østre Gausdal Skytterlag Trippelstevne Nord-Østerdal Fåset 331 (7)
1005 Ruth Jane Rossevatn Øvre Eiken Skytterlag Heime LS 331 (7)
1009 Kine Bekkevold Austerbygda Skytterlag Hjemme-LS 331 (6)
1009 Torinn Håkstad Dale (Sunnfjord) Skyttarlag Heime-LS 2021 331 (6)
1009 Ole Martin Tvetbråten Nittedal Skytterlag Samlagsmesterskap, bane 331 (6)
1009 Kenneth Kaastad Os Skyttarlag Samlagsstevne Bane 331 (6)
1009 Emilie Haget Sem Skytterlag Klubbmesterskap bane 2021 331 (6)
1009 Henning Nøkleby Trøgstad Skytterlag Klubbmesterskap bane 331 (6)
1015 Astrid Marie Lunde Ruud Hadding Skytterlag Hjemme-LS 331 (5)
1016 Kristian Kvam Kristiansund Skytterlag Nordmør skyttersamlag Cup 2 331 (4)
1017 Lars-Håkon Nohr Nystad Bodø Østre Skytterlag Lagmesterskap bane 2021 331 (3)
1018 Stein Skumsvoll Farsund Skytterlag Samlagsstevne bane 331 (2)
1019 Viktoria Instanes Markussen Ramsund Skytterlag Sparebank 68° Nord Ofoten Cup runde 4 331 (0)
1020 Bjørn Atle Brendjord Lesja Skytterlag Jotunheimtreff Dovre/Dovreskog 330 (14)
1020 Einar Nordengen Tyristrand Skytterlag Lågen Cup 2021 - Runde 3 - Kongsberg 330 (14)
1022 Atle Lotsberg Nordbygda og Rand Skyttarlag FC Sunnylven 3.runde bane 330 (13)
1022 Jakob Lotsberg Nordbygda og Rand Skyttarlag FC 3 Hovdebygda og Ørsta 330 (13)
1024 Kjell Aarskog Blaker Skytterlag Hjemme-LS Blaker 330 (12)
1024 Bjørn Kjønås Førde Skyttarlag Hjemme-LS Førde 330 (12)
1024 Per Christian Berg Kråkstad og Ski Skytterlag Hjemme LS Kråkstad og Ski 330 (12)
1024 Kai Nyhammer Lørenskog Skytterlag Hjemme-LS 330 (12)
1024 Ulrik Johan Jakobsen Trondenes Skytterlag Sparebank 68° Nord Ofoten Cup 1 330 (12)
1029 Kjell Kristian Midtsæter Fitjar Skytterlag Hjemme-LS Fitjar Skyttarlag 330 (11)
1029 Tom Ingar Nilsstua Raumnes Skytterlag Hjemme-LS Raumnes skytterlag 330 (11)
1029 Vegard K. Govasli Øvre Velfjord Skytterlag Samlagsstevnet bane 330 (11)
1029 Theodor Enok Bakken Skramstad Åmot Skytterlag FC runde 2 Åmot 330 (11)
1033 Olav Svalastog Frogn og Drøbak Skytterlag Treningspokal 1 330 (10)
1033 Olav Marius Aa Hyen Skyttarlag Heime Ls 330 (10)
1033 Tonje Fredheim Røsvik Skytterlag NNM Bane 2021 330 (10)
1033 Edgar Bjorøy Sartor Skyttarlag Banestemne Hardanger (1.mai-stemnet) 330 (10)
1037 Elisabeth Aadland Vaagsbø Fana Skyttarlag Samlagsstevne Bane 330 (9)
1037 Kjetil Kongsgård Røraas Kongsberg Skytterlag Lågen Cup 2021 - Runde 3 - Kongsberg 330 (9)
1037 Rune H. Dahl Nittedal Skytterlag Klubbmesterskap, bane 330 (9)
1040 Tor Jostein Jenssen Bardu Skytterlag Kvæfjordstevnet 330 (8)
1040 Siri-Anne de Voogd Eidsvoll Verk Skytterlag Hjemme-LS 330 (8)
1040 Line Jordal Myrset Eidsvåg og Eidsøra Skytterlag Isfjordstevne 2021 330 (8)
1040 Gunnar Bergene Etnedal Skyttarlag Klubbmesterskap 330 (8)
1040 Simen Brattbakk Solbjør Kleive Skytterlag Halsastevnet 2021 330 (8)
1040 Lisa Iren Husnes Larsen Røvassdalen Skytterlag Bjøllånesstevnet 330 (8)
1046 Marthe Køhl Elverum Skytterlag VÅPENSMIA CUP-Bustenskjoldstevnet 330 (7)
1046 Dag Myklebust Forr Skytterlag Torgeir Brandtzægs minnestevne 330 (7)
1046 Jorun Øien Buseth Singsås Skytterlag Hjemme LS Budal 330 (7)
1049 Alf Helge Olsen Røst Bodø Østre Skytterlag Hjemme-LS 330 (6)
1049 Sander Tveitastøl Haugesund og Sveio Skyttarlag Internt kvalifiseringsstevne 2 for LS 2021 330 (6)
1049 Sondre Strøm Hushagen Nannestad Skytterlag Samlagsstevnet 2021 330 (6)
1049 Lennarth Olsen Sogndal Skyttarlag Samlagsstemne Bane 21 Sogn indre 330 (6)
1053 Sondre Saksvik Orkla Skytterlag Samlagsstevnet Uttrøndelag 330 (4)
1054 Per Johan Brekke Bjordal/søreide Skyttarlag Lagsmeisterskap bane 330 (0)
1055 Roy Håkstad Lakselvdal Skytterlag Hjemme-LS Bane 329 (14)
1056 Aleksander Bråten Hardanger Skyttarlag LM bane 2021 329 (12)
1056 Roy Cato Hopland Nordbygda og Rand Skyttarlag Hjemme - LS Bane 329 (12)
1056 Roar Aune Øvre Surnadal Skytterlag Surnadalsstevnet 2021 329 (12)
1059 Dag-Kjetil Selsvik Jondal Skyttarlag Treningscup 6. runde 329 (11)
1059 Atle Sundt Finstad Nordskogbygda Skytterlag FC runde 2 Nordskogbygda 329 (11)
1059 Edward Murr Rygge Skytterlag Ryggestevnet 329 (11)
1062 Lars Fredrik Gyland Kristiansand og Omegn Skytterlag Greipstadstevnet, karusell 329 (10)
1062 Jørgen Brukstuen Lismarken Skytterlag Åpent banestevne Lismarken 329 (10)
1062 Jardar Følling Viksdalen Skyttarlag HJEMME-LS 329 (10)
1062 Anne Beate Engebretsen Øvre Rendal Skytterlag LDKS 2021 Opplandskretsen 329 (10)
1066 Bjørn Arve Hansen Heim/Hemne Skytterlag Hjemme-LS Heim/Hemne 329 (9)
1066 Sven Erik Rustad Kråkstad og Ski Skytterlag Lagmesterskap 2021 329 (9)
1066 Martin Sikle Mathiesen Ringebu og Fåvang Skytterlag Treningskarusell 4 329 (9)
1066 Vegar Grønberg Tingelstad Skytterlag Hadlands karusell runde 3 329 (9)
1070 Julian Brunes Ellingsen Bodø Østre Skytterlag Midtsommerstevne 329 (8)
1070 Simon Gerhard Simonsen Karmøy Skytterlag Banestevne, for inviterte lag 329 (8)
1070 Halvor Mørck Kråkstad og Ski Skytterlag Kråkstad og Ski Banestevne 2021 329 (8)
1070 Sanna Bye Ystgaard Mære Skytterlag Torgeir Brandtzægs minnestevne 329 (8)
1070 Torbjørn Husevåg Reinsfjell Skytterlag Hjemme LS 2021 329 (8)
1070 Åshild Solbrekken Flatla Røros Skytterlag Hjemme-LS 329 (8)
1070 Rune Stenmo Stordalen Skytterlag Grensetreffet bane 329 (8)
1070 Jo Voldset Salthammer Vestnes og Vågstranda Skytterlag Søndre Krets Bane 2021 329 (8)
1078 Kirsten Elin Bergsvik Finnøy Skytterlag Hjemme-LS 2021 329 (7)
1078 Vegar Bakken Moltustranda og Larsnes Skyttarlag Heime-LS Moltustranda og Larsnes 329 (7)
1078 Paul Otto Vatne Nordstrand Skytterlag FC Sunnylven 3.runde bane 329 (7)
1081 Janne Haugnes Florø Skytterlag Heime-LS 329 (6)
1081 Ivar Friheim Hegra Skytterlag Hjemme-LS bane 329 (6)
1081 Roar Hauge Mælum Skytterlag Sommerstevnet 2021 329 (6)
1081 Silje Kjelaas Mære Skytterlag Lagmesterskap. bane 2021 329 (6)
1081 David Davidsen Sande Skytterlag Hjemme-LS 329 (6)
1081 Erlend Balseth Sandnessjøen Skytterlag Samlagsstevnet bane 329 (6)
1087 Edgar Vorland Bømlo Skytterlag Bømlomeisterskap Bane 329 (5)
1087 Håvard Sneisen Hommelvik Skytterlag Malvik Cup 5 329 (5)
1087 Jan Dalene Kristiansand og Omegn Skytterlag Greipstadstevnet, karusell 329 (5)
1087 Idar Moen Malmefjorden Skytterlag Hjemme LS 329 (5)
1087 Kjell Eidal Nes og Bromma Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Brommastevnet 329 (5)
1087 Åsmund Gorset Opdal og Midtbygden Skytterlag Hjemme-LS Oppdal 329 (5)
1087 Rune Grobakken Øystre Slidre Skyttarlag Hjemme LS 329 (5)
1094 Geir Hauge Mælum Skytterlag Hjemme-LS Mælum 329 (4)
1095 Harald Borlaug Aurland Skyttarlag Hjemme-LS Aurland og Tønjum 329 (3)
1095 Eivind Yttri Leikanger Skyttarlag Øystre Slidre Stevne 329 (3)
1097 Rune Fossberg Bergen Nordre Skytterlag Lagstevne 329 (2)
1097 Lars Bjarne Oddan Oddan Skytterlag Hjemme ls 329 (2)
1099 Kåre Krogstad Eide og Naas Skytterlag Vårpokal 329 (0)
1099 Kjell Helge Jakobsen Evenes Skytterlag Sparebank 68° Nord runde 3 329 (0)
1099 Svein Bjarnar Nesse Fjordane Skyttarlag Lagsstemna bane 329 (0)
1102 Frode Solheim Oppedal/Brekke Skyttarlag Heime LS - Bane 328 (12)
1103 Arild Bruheim Gjerdrum Skytterlag Klubbmesterskap 100/200m 2021 328 (11)
1103 Ole Morten Østerås Mære Skytterlag Samlagsstevnet bane 328 (11)
1105 Atle Lyngen Flå (Uttrøndelag) Skytterlag Hjemme-LS Bane 328 (10)
1105 Eivind Killi Trondenes Skytterlag Åpent banestevne Valnesfjord 328 (10)
1107 Bengt-Erik Hansen Balsfjord Skytterlag BEWiSynbra stevnet 328 (9)
1107 Ingve Flikka Flikka Skytterlag Tørdalstevnet 2021 328 (9)
1107 Kine E. Nordmo-Stykket Lakselvdal Skytterlag BEWiSynbra stevnet 328 (9)
1107 Øistein Bakken Moss og Våler Skytterlag VÅPENSMIA CUP - Fløyterstevnet bane 328 (9)
1107 Øystein Bjertnæs Snarum Skytterlag Snarumspokalen 328 (9)
1107 Einar Fævelen Årvågsfjord Skytterlag Årvågsfjordstevnet bane 2021 328 (9)
1113 Marius Tuveng Dalsbygda Skytterlag Trippelstevne Os 328 (8)
1113 Kjetil Haugen Etnedal Skyttarlag Klubbmesterskap 328 (8)
1113 Jon Sæterbø Surnadal Skytterlag Bæverdalsstevnet 2021 328 (8)
1113 Terje Stolt Trysil Skytterlag Hjemme LS Trysil 328 (8)
1117 Elin Grøndalen Hemsedal Skytterlag Høstskyting 328 (7)
1117 Magne Osmundnes Hyen Skyttarlag Heime Ls 328 (7)
1119 Knut Atle Sørskogen Stovner Nittedal Skytterlag Hjemme-LS 328 (6)
1120 Benjamin Karolius Bjerkvik Skytterlag SM bane Ofoten 328 (5)
1120 Bjørn Vidar Gjerstad Degernes Skytterlag Samlagstevne Østfold 328 (5)
1120 Sverre Waage Selheim Nidaros Skytterlag Trippelstevne 2021 328 (5)
1120 Erling Normann Saltdal Skytterlag Valnesfjordstevnet - AN 5 328 (5)
1124 Anne Guri Hodnungseth Gol og Ødegården Skyttarlag Haustskyting/Lagmeisterskap 328 (0)
1125 Vegard Bentsen Saltdal Skytterlag Beiarstevnet 2021 327 (12)
1126 Olav Holen Blaker Skytterlag KM krets 1 Akershus 327 (11)
1126 Ketil Sandberg Jøa Skytterlag Hjemme-LS Jøa 327 (11)
1128 Gaute Eide Bergstø Os Skyttarlag Samlagsstevne Bane 327 (9)
1128 Knut Haug Tolgen Skytterlag Olsok Stevne 327 (9)
1130 Morten Musiol Oslo Østre Skytterlag Hjemme-LS Oslo 327 (8)
1131 Karl Thomas Aandal Hals Batnfjord Skytterlag Samlagsstevne bane Nordmør 327 (7)
1131 Bjørnar C. S. Galby Frogn og Drøbak Skytterlag Kråkstad og Ski Banestevne 2021 327 (7)
1131 Petter Skaar Kristiansand og Omegn Skytterlag Kristiansands karusellen 327 (7)
1131 Henrik Meum Stormo Rygge Skytterlag Junistevne Aas Barn og unge under 20 år Viken II 327 (7)
1131 Ivar Evje Sigdal Skytterlag Lågen Cup 2021 - Runde 3 - Kongsberg 327 (7)
1131 Sveinung Søyland Moen Trondhjems Skytterlag Samlagsstevnet Uttrøndelag 327 (7)
1131 Trond O.K. Andersen Åsane/Hordvik Skyttarlag SIERRACUP HALLINGDAL - Hallingskarvetstevnet 327 (7)
1138 Bjørn Mølland Greipstad Skytterlag Hjemme LS 2021 Greipstad 327 (6)
1138 Lisbeth Bakk Årvågsfjord Skytterlag Årvågsfjordstevnet bane 2021 327 (6)
1140 Charles Andreas Wahl Alta Skytterlag Ungdom 100m/ Rambøllpokalen 3 327 (5)
1140 Vidar Isaksen Alta Skytterlag Åpent banestevne 2 327 (5)
1140 Ingvald Førde Ekra Imenes Skytterlag Hjemme LS 327 (5)
1140 Kristina Sjøberg Kristiansand og Omegn Skytterlag Kristiansands karusellen 327 (5)
1140 Hans Jørgen Bjerva Mælum Skytterlag Hjemme-LS Mælum 327 (5)
1140 Camilla Johannessen Spydeberg Skytterlag Hjemme-LS Spydeberg 327 (5)
1146 Bjarne Sigurd Ramsjø Svinndal Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Øyer/Dølen 327 (4)
1146 Markus Klubnes Såner Skytterlag Hjemme-LS Såner 327 (4)
1148 Ørjan Metveit Imenes Skytterlag Samlagsstevne Aust-Agder 327 (3)
1148 Espen Kjelaas Mære Skytterlag Samlagsstevnet bane 327 (3)
1150 Lasse Gyltnes Ramsund Skytterlag Lagsmesterskap Bane 327 (2)
1151 Hølje Kjell Kaasa Bolkesjø Skytterlag Lagmesterskap bane 2021 327 (0)
1151 Karoline Mo Feten Fjordane Skyttarlag Lagsstemna bane 327 (0)
1151 Pål J Berg Gjerpen Skytterlag Hjemme - LS 327 (0)
1151 Reidar Thaule Rise og Løddesøl Skytterlag Lagmesterskap 2021 327 (0)
1155 Hroar Odden Kongsberg Skytterlag Samlagstevnet Bane 2021 326 (11)
1155 Ketil Gundersen Nittedal Skytterlag Hjemme-LS 326 (11)
1155 Einar Skovly Råde Skytterlag Hjemme-LS Råde 326 (11)
1158 Tove Linnerud Hemsedal Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Heimsilstevnet 326 (9)
1158 Jon Arne Olsen Nesna Skytterlag Kvalikstevne 3 Mestermøte - Nesna 326 (9)
1158 Jonas Siksjø Streitlien Nordstrand Skytterlag Hjemme-LS Oslo 326 (9)
1158 Syver Jotun Nordstrand Skytterlag Høststevnet Aas 2021 326 (9)
1158 Asle Dulsvik Sogndal Skyttarlag Samlagsstemne Bane 21 Sogn indre 326 (9)
1158 Georg Storvik Øvre Velfjord Skytterlag Samlagsstevnet bane 326 (9)
1158 Kristoffer Øibakken Åsheim Skytterlag Kvalifisering mestermøte 326 (9)
1165 Marius Mastervik Drevja Skytterlag Samlagsstevnet bane 326 (8)
1165 Torgeir Nisja Sunndal Skytterlag Hjemme-LS/Lagsmesterskap/Pokalskyting 326 (8)
1165 Olav Teigland Tysnes Skyttarlag Tysnesmesterskap Bane 326 (8)
1168 Ole Håkon Eidså Greipstad Skytterlag Greipstadstevnet, karusell 326 (7)
1168 Torunn Galborgen Stranden Hadding Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL Hallingstevnet 2021 326 (7)
1168 Maren Husås Søndre Odalen Skytterlag FC runde 2 Nordskogbygda 326 (7)
1168 Gunnar Hjelen Årvågsfjord Skytterlag Lagmesterskap bane 2021 326 (7)
1172 Sverre Sørum Bjoneroa Skytterlag Hjemme-LS 326 (6)
1172 Inger Johanne Haabet Bodø Østre Skytterlag Seriestevne 2 / Internstevne 2 326 (6)
1172 Anders Leknes Karmøy Skytterlag Hjemme-LS Bane m/Lagsmestersk. 326 (6)
1172 Dag Hauger Spydeberg Skytterlag Hjemme-LS Spydeberg 326 (6)
1172 Eskil Aasen Wangen Vinstra Skytterlag Hjemme-LS 326 (6)
1177 Asle Helge Hundeide Hundeide Skyttarlag LDKS Bane Fjordane 326 (5)
1177 Lars Emil Hoff Ramsund Skytterlag SM bane Ofoten 326 (5)
1179 Kristian Westvik Hansen Namdalseid og Lyngen Skytterlag Vigdarvoldstevnet 326 (3)
1179 Per Einar Lunde Nittedal Skytterlag Hjemme-LS 326 (3)
1181 Clas Kjøl Kristiansund Skytterlag Hjemme LS Kristiansund 326 (0)
1182 Edgar Bjorøy Sartor Skyttarlag Banestemne Jondal (1. Mai-stemna) 325 (12)
1183 Vemund Hagaseth Fagernes Skytterlag FAGERNES STEVNET 325 (11)
1183 Øyvind Taugl Søndre Odalen Skytterlag Dobbelt høststevne Frogn og Drøbak 325 (11)
1185 Vidar Dyrendahl Rissa Skytterlag Hjemme LS Rissa 325 (9)
1185 Torill Engevold Stange og Romedal Skytterlag Hjemme-LS bane 325 (9)
1185 Johny Andre Bertheau Sørum Skytterlag KM krets 1 Akershus 325 (9)
1188 Amund Wardberg Høiby Lismarken Skytterlag Åpent banestevne Lismarken 325 (8)
1188 Trond Haugen Ørlendingen Skytterlag Hjemme-LS 325 (8)
1190 Unni Gorm-Hansen Kvinnherad Skyttarlag Agastemnet 325 (7)
1190 Eilen Hammer Nyengen Trøgstad Skytterlag Follocup Trøgstad - Aas 325 (7)
1192 Magnus Kårstad Gaular Skyttarlag HJEMME-LS 325 (6)
1192 Svein Buland Skjelstadmark Skytterlag Hjemme-LS bane 325 (6)
1192 Svend Svendli Storsteinnes Skytterlag NNM Bane 2021 325 (6)
1192 Trond Oldertrøen Tynset Skytterlag Hjemme-LS Tynset 325 (6)
1196 Ragnhild Maurstad Karasjok Skytterlag Åpent banestevne 1 325 (5)
1196 Ketil Sunde Rissa Skytterlag Baneåpning 325 (5)
1196 Bjørn Holmboe Sande Skytterlag Lagsmesterskap + Nils G . pokalen + vårpokalen 325 (5)
1199 Tore Lunsæter Fåset Skytterlag Samlagsstevnet Bane 325 (2)
1200 Jan Erik Leirnes Bergen Skytterlag Lagsmesterskap bane 325 (1)
1201 Erland Haugen Røros Skytterlag Samlagsstevnet Bane 325 (0)
1202 Oddbjørn Duaas Heim/Hemne Skytterlag Hjemme-LS Heim/Hemne 324 (10)
1203 Ronny Langhelle Bruvik Skyttarlag Hjemme-LS 324 (9)
1203 Alf Erik Røyrvik Hyen Skyttarlag Heime Ls 324 (9)
1203 Karoline Lien Løiten Skytterlag Hjemme-LS bane Løiten 324 (9)
1203 Ole Kristian Winterstø Stavanger Skytterlag Hjemme-LS bane Stavanger skytterlag 324 (9)
1207 Terje Holten Bodø Østre Skytterlag Midtsommerstevne 324 (8)
1207 Arne Hægestøyl Dølemo Skyttarlag Hjemme LS 324 (8)
1207 Henrik Husebø Kristiansen Fana Skyttarlag Hjemme-LS Bane 324 (8)
1207 John Ivar Johnsen Hitra Skytterlag Samlagsstevne bane 324 (8)
1207 Dagfinn Mehl Kvinnherad Skyttarlag Lagsmeisterskap Bane 324 (8)
1207 Sven Thoresen Ringerike Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Brommastevnet 324 (8)
1207 Line Camilla Næss Styrvoll Skytterlag Hjemme-LS Styrvoll 324 (8)
1207 Øyvind Langø Øvre Velfjord Skytterlag Samlagsstevnet bane 324 (8)
1215 Karsten Birkeland Hyllestad Skyttarlag HYLLESTADSTEMNET 2021 324 (7)
1215 Terje Ljostveit Sauda Skytterlag Saudastevnet 2021 324 (7)
1217 Torstein Halsli Nidaros Skytterlag Lagmesterskap 324 (5)
1217 Ingvar Thomas Sørfjord Sørfjord og Omegn Skytterlag Bjøllånesstevnet 324 (5)
1219 Åmund Kolltveit Hardanger Skyttarlag Vårpremieskyting 2021 324 (4)
1219 Per Roar Lillemo Jølster Skyttarlag LDKS Bane Fjordane 324 (4)
1221 John Arne Arvesen Stange og Romedal Skytterlag Hjemme-LS bane 324 (3)
1222 John Norum Lindesnes Skytterlag Lagmesterskap 2021 324 (0)
1222 Atle Hartz Nilsen Søndre Modum Skytterlag Høstpokalen 2021 324 (0)
1224 Erlend Johnsen Hitra Skytterlag Samlagsstevne bane 323 (11)
1225 Reidar Kaastad Os Skyttarlag Samlagsstevne Bane 323 (10)
1225 Tine Heimstad Sande Skytterlag VÅPENSMIA CUP - Fløyterstevnet bane 323 (10)
1227 Torgeir Svergja Kvikne Skytterlag Hjemme-LS 323 (9)
1228 Styrk Lydvo Borstrondi Skyttarlag 5. Banekarusell 323 (8)
1228 Janne Frilund Kleive Skytterlag Samlagsstevnet bane Kleive 323 (8)
1228 Embret Ressem Malm Skytterlag Samlagsstevnet bane 323 (8)
1231 Terje Vestvik Beitstad Skytterlag FC runde 2 Nordskogbygda 323 (7)
1231 Martin Troning Herfjord Skytterlag Lagsmesterskap bane 2021 323 (7)
1233 Per Inge Aakvik Aalesund Skyttarlag Jotunheimtreff Lesja 323 (6)
1233 Ole Petter Holm Birkenes Skytterlag Klubbmesterskap bane 323 (6)
1233 Kristian Lotsberg Nordbygda og Rand Skyttarlag Tuastemnet 2021 323 (6)
1236 Trond Lønberg Eidsberg Skytterlag Høststevnet Aas 2021 323 (5)
1236 Arild Dyrendahl Rissa Skytterlag Hjemme LS Rissa 323 (5)
1236 Per Ivar Emanuelsen Tromsø Skytterlag BEWiSynbra stevnet 323 (5)
1239 Lene Sørheim Nilsen Asker Skytterlag Lagmesterskap 2021 - Bane 323 (3)
1239 Øyvind Orderud Enebakk Skytterlag Finale Follocup senior 323 (3)
1239 Vidar Austheim Øvre Ogndal Skytterlag Henningstevnet 323 (3)
1242 Jo Inge Breisjøberget Åslia Skytterlag Åslia Skytterlag - Hjemme-LS 323 (2)
1243 Jon Arne Aaslie Åslia Skytterlag Åslia Skytterlag - Hjemme-LS 323 (1)
1244 Marius Fellingfors Grane Skytterlag A.M Loes pokal 2021 323 (0)
1244 Leif Haviken Søndre Modum Skytterlag Høstpokalen 2021 323 (0)
1246 Ane Bjerkaas Nisja Sunndal Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Vinstra 322 (13)
1247 Odin Garli Soknedal Skytterlag Ole A. Solbergs Minnestevne 322 (11)
1248 Ørjan Ure Os Skyttarlag SIERRACUP HALLINGDAL - Brommastevnet 322 (9)
1249 Rolf Morten Berg Hjelmen Skytterlag Samlagsstevne bane Nordmør 322 (8)
1249 Lars Ivar Staurseth Hønsvik Kleive Skytterlag Samlagsstevnet bane Kleive 322 (8)
1249 Thea Rinde Oterkiil Mælum Skytterlag Drangedalstevnet bane 2021 322 (8)
1249 Kim Johnsen Spydeberg Skytterlag Pinsestevne Spydeberg - senior 322 (8)
1253 Stig Aase Hardanger Skyttarlag Vårpremieskyting 2021 322 (7)
1253 Asle Homberset Hjartåbygda Skyttarlag Samlagstemne bane Søre Sunnmøre 2021 322 (7)
1255 Astri Espedal Velde Aas Skytterlag Treningsstevne 200m Aas & Co 322 (6)
1255 Nelia Johanne Kvarme Aas Skytterlag John Arne Stenbergs Pokal 2021 Ute 322 (6)
1255 Kjell Flesaker Fiskum Skytterlag Lågencup 2021 - Runde 3 - Styrvoll 322 (6)
1255 Leif Vigre Imenes Skytterlag Hjemme LS 322 (6)
1255 Jahn-Michael Myrvoll Syvde Skyttarlag Samlagstemne bane Søre Sunnmøre 2021 322 (6)
1260 Ingrid Øyan Singsås Skytterlag Hjemme LS Budal 322 (5)
1260 Espen Skaarer-Johansen Spydeberg Skytterlag Klubbmesterskap bane 322 (5)
1260 Dag Inge Østgård Tynset Skytterlag Hjemme-LS Tynset 322 (5)
1263 Louis Vold Vestvik Bømlo Skytterlag Bømlomeisterskap Bane 322 (4)
1263 Hallvard Bratseth Rissa Skytterlag Hjemme LS Rissa 322 (4)
1263 Nicholas Norgård Råde Skytterlag Uttaksstevne 322 (4)
1266 Tomas Eikeland Tysse Skyttarlag Hjemme-LS 322 (3)
1267 Nils Jakob Mella Alta Skytterlag Ungdom 100m/ Rambøllpokalen 3 322 (1)
1268 Per Stensland Bergen Nordre Skytterlag Dugleikspokalen Vår 2021 322 (0)
1268 Stig Tore Kvam Larvik Skytterlag Hjemme-LS - Larvik 322 (0)
1268 Harald Eri Skarpskytten Skytterlag Lagsmesterskap 322 (0)
1271 Jens Inge Blakstad Batnfjord Skytterlag Hjemme LS 2021 321 (14)
1272 Sander Thon Etnedal Skyttarlag VÅPENSMIA CUP-Bustenskjoldstevnet 321 (9)
1272 Arnt Ingve Svela Klepp Skytterlag Gjesdalstevnet 2021 321 (9)
1274 Morten Hidle Bremnes Skytterlag Hjemme LS Bane 321 (8)
1275 Ørjar Eiken Hyllestad Skyttarlag Heime LS og lagsmesterskap 321 (7)
1275 Julie Østgård Tynset Skytterlag Trippelstevne Nord-Østerdal Fåset 321 (7)
1275 Janne Tormodset Viksdalen Skyttarlag Dalestemnet 2021 321 (7)
1278 Erik Stølen Opdal og Midtbygden Skytterlag Hjemme-LS Oppdal 321 (6)
1279 Jan Tore Løkken Nord-Odal Skytterlag Hjemme-LS 321 (5)
1279 Sten Egil Nystad Storfjord Skytterlag Hjemme-LS-Bane 321 (5)
1279 Torstein Dynna Tingelstad Skytterlag VÅPENSMIA CUP - Kongestevnet 321 (5)
1279 Olav Aaker Torsnes Skytterlag Kretsstevne bane 4.krets 321 (5)
1279 Jan Børge Isaksen Vaagakallen Skytterlag Lagmesterskap Bane 321 (5)
1284 Knut Ove Muldsvor Slagen Skytterlag Hjemme-LS 321 (4)
1284 Knut Inge Brænd Spydeberg Skytterlag Hjemme-LS Spydeberg 321 (4)
1286 Erik André Broe Skedsmo Skytterlag Samlagsmesterskap, bane 320 (13)
1287 Inge Eriksen Bergen Skytterlag Intern serie 5 320 (11)
1288 Odd Birger Olsen Inderøy Skytterlag Hjemme-LS 320 (10)
1289 Inga Kvam Oslo Østre Skytterlag Onsdagsserie II 320 (9)
1290 Rune Jørgensen Beiarn Skytterlag NNM Bane 2021 320 (8)
1290 Svein Budal Budal Skytterlag Hjemme LS Budal 320 (8)
1290 Ingrid Moen Herfjord Skytterlag Lagsmesterskap bane 2021 320 (8)
1290 Magnus E. Bøthun Sogndal Skyttarlag Samlagsstemne Bane 21 Sogn indre 320 (8)
1290 Per Øyvind Strøm Spydeberg Skytterlag Hjemme-LS Spydeberg 320 (8)
1295 Audun Myksvoll Sartor Skyttarlag Hjemme-LS 320 (6)
1296 Gunnar Vestvik Bømlo Skytterlag Bømlomeisterskap Bane 320 (5)
1296 Terje Kvestad Kongsberg Skytterlag VÅPENSMIA CUP - Fløyterstevnet bane 320 (5)
1296 Siv Tone Rossevatn Forgard Øvre Eiken Skytterlag Heime LS 320 (5)
1299 Ida Løseth Flå (Uttrøndelag) Skytterlag Elitestevnet 320 (4)
1299 Stein-Erik Bergersen Gjerdrum Skytterlag Klubbmesterskap 100/200m 2021 320 (4)
1299 Aleksander Olsen Lie Haugesund og Sveio Skyttarlag Banestevne, for inviterte lag 320 (4)
1302 Morten Dølhaug Reinertsen Alvdal Skytterlag Samlagsstevnet Bane 320 (2)
1302 Birger Pedersen Bodø Østre Skytterlag Midtsommerstevne 320 (2)
1302 Cecilie Muldsvor Slagen Skytterlag Klubbmesterskap bane 2021 320 (2)
1302 Inge Brigt Kvam Stavanger Skytterlag Hjelmelandsstevnet 2021 320 (2)
1306 Ronny Vedå Aalesund Skyttarlag Lagsmesterskap bane 2021 320 (1)
1306 Åsne Kaasa Notodden Skytterlag Laguttak Notodden (Senior) 320 (1)
1308 Magnus Uthus Selbu Skytterlag RENÅPOKALEN 320 (0)
1309 Hege Ingrid Sydnes Blaker Skytterlag VÅPENSMIA CUP - Kongestevnet 319 (10)
1310 Gabriel Skjulhaug Yttri Leikanger Skyttarlag Heime-LS Bane 319 (9)
1310 Endre Arntsen Løiten Skytterlag Hjemme-LS bane Løiten 319 (9)
1310 Bertil Aasheim Øvre Ogndal Skytterlag Samlagsstevnet bane 319 (9)
1313 Andor Nesse Trondenes Skytterlag Hjemme-LS 319 (8)
1314 Guro Sørnskog Karlsen Moss og Våler Skytterlag Follocup 1. runde F/D - M/V 319 (7)
1314 Stig Foseid Aakre Seim Skyttarlag GRENSESTEVNET 2021 319 (7)
1314 Lars Kristian Skredderstuen Søndre Land Skytterlag VÅPENSMIA CUP - Kongestevnet 319 (7)
1317 Guttorm Kvernmo Narvik Skytterlag Midtsommerstevne Light 319 (6)
1317 Erik Nyseter Opdal og Midtbygden Skytterlag Hjemme-LS Oppdal 319 (6)
1317 Andreas Nordby Sjøvik Søndre Odalen Skytterlag Hjemme LS 319 (6)
1317 Jan Atle Ree Time Skytterlag Banecupfinalen 319 (6)
1317 Judith Camilla Andersen Øvre Målselv Skytterlag Åpent banestevne Valnesfjord 319 (6)
1322 Odin A. Hellem Moss og Våler Skytterlag Follocup 1. runde F/D - M/V 319 (5)
1322 Arne Kuraas Røros Skytterlag Hjemme-LS 319 (5)
1324 Jostein Opsahl Gann Skytterlag Hafrsfjordstevnet 319 (4)
1325 Gro Anita Stepanenko Randsfjord Skytterlag Hjemme-LS 319 (3)
1325 Inga Lill Rossevatn Øvre Eiken Skytterlag Heime LS 319 (3)
1327 Hans Ivar Hammerås Hølonda Skytterlag Hjemme LS Bane 319 (0)
1327 Are Alexander Wingård Rælingen Skytterlag Klubbmesterskap bane 2021 319 (0)
1329 Kenneth Rakkestad Søgne Skytterlag Greipstadstevnet, karusell 318 (10)
1330 Elling Skogan Skogn Skytterlag Hjemme-LS Skogn 318 (9)
1330 Magne Ingolf Madsen Vegårshei Skytterlag Hjemme-LS 318 (9)
1332 Alex Blokzijl Jondal Skyttarlag LS på heimebane 318 (8)
1333 Frode Sivertsen Birkenes Skytterlag Klubbmesterskap bane 318 (7)
1333 Ingar Bentstuen Blaker Skytterlag Samlagsmesterskap, bane 318 (7)
1333 Geir Stenvold Brekken/Aursund Skytterlag Lagsmesterskapet 318 (7)
1333 John Håvard Velo Randsfjord Skytterlag Hjemme-LS 318 (7)
1337 Bente Hjelen Årvågsfjord Skytterlag Årvågsfjordstevnet bane 2021 318 (5)
1338 Rolf Magne Hellevang Nordbygda og Rand Skyttarlag LDKS Bane Fjordane 318 (4)
1338 Astrid Kristine Halvorsrud Øymark Skytterlag Klubbmesterskap 2021 318 (4)
1340 Karl-Emil Ramstad Frogn og Drøbak Skytterlag Finale Follocup senior 318 (0)
1340 Roy Erland Lindesnes Skytterlag Lagmesterskap 2021 318 (0)
1342 Bernt Kvamme Kirkenes Skytterlag Åpen bane 2/21 317 (8)
1342 Petter André Smukkestad Spydeberg Skytterlag Hjemme-LS Spydeberg 317 (8)
1344 Klavs Kjeldmand Holmestrand og Omegn Skytterlag Hjemme-LS Holmestrand bane 317 (7)
1344 Jakob Gleditsch Kråkstad og Ski Skytterlag Follocup senior 1.runde 317 (7)
1344 Terje Buseth Singsås Skytterlag Lagsmesterskap Bane 317 (7)
1347 Finn H. Andersen Melbo Skytterlag Samlagsmesterskap bane 317 (6)
1347 Arnt Erik Karlsen Wollum Søndre Odalen Skytterlag Hjemme LS 317 (6)
1349 Jostein Kjelvik Forr Skytterlag Bølareinstevnet 317 (5)
1350 Lars Jakobsen Fåberg Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Øyer/Dølen 317 (4)
1350 Jonas Waggestad Slagen Skytterlag Klubbmesterskap bane 2021 317 (4)
1352 Abel Leander Sandvei Bodø Østre Skytterlag Lagmesterskap bane 2021 317 (2)
1353 Ove Johan Dyrendahl Rissa Skytterlag Lagsmesterskap R/ER/J/V pokal 5 317 (1)
1354 Jo Kristian Bergum Byneset Skytterlag Hjemme-LS Byneset 316 (10)
1355 Vidar Øvereng Nordre Skage Skytterlag Hjemme-LS Overhalla 316 (9)
1355 John - Aage Hamnvik Skibotn Skytterlag Midtsommerstevne Light 316 (9)
1355 Jonas Kjone Husåsfallet Skogbygden Skytterlag Hjemme LS Skogbygden 316 (9)
1358 John Kjell Lien Fyresdal Skyttarlag Samlagstevne 316 (7)
1358 Sondre Svinstad Holum Skytterlag karusell Øvre Eiken 316 (7)
1360 Ruben Omland Kvinesdal Skytterlag Mittvekestevne 316 (6)
1360 Gunnar Hølland Solvik Vegårshei Skytterlag Hjemme-LS 316 (6)
1362 Knut Arne Almås Høylandet Skytterlag Samlagsstevnet 2021 316 (5)
1363 Olav Biørnstad Røvassdalen Skytterlag Lagmesterskap Bane 316 (4)
1363 Vidar Storesætre Tysnes Skyttarlag Samlagsstemnet bane 316 (4)
1365 Bernt Johansen Sandar og Sandefjord Skytterlag Hjemme-LS 316 (3)
1365 Bjørn Magne Berg Styrvoll Skytterlag Lågencup 2021 - Runde 3 - Styrvoll 316 (3)
1365 Trond A Hansen Vaagakallen Skytterlag Sparebank`1 vandrepokal 316 (3)
1368 Svein Tore Kristoffersen Hammerfest Skytterlag Åpningspokalen 2021 315 (10)
1368 Kristian Hanasand Løveid Skytterlag Lagmesterskap bane 315 (10)
1370 Ole Martin Sten Drevja Skytterlag Samlagsstevnet bane 315 (9)
1371 Hogne Homberset Hjartåbygda Skyttarlag Samlagstemne bane Søre Sunnmøre 2021 315 (8)
1372 Steinar Lund Folgefonn Skyttarlag Agastemnet 315 (7)
1373 Alf Kristian Alfsen Vegårshei Skytterlag 3.Ærespris Stevne 315 (6)
1374 Kristin Sve Bratseth Rissa Skytterlag Samlagsstevne bane 315 (5)
1374 Tor Kristian Lavik Åsane/Hordvik Skyttarlag Samlagsstevne Bane 315 (5)
1376 Ola Skrivlien Venås Østre Gausdal Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Østre Gausdal 315 (4)
1377 Knut Åstrøm Dunderlandsdalen Skytterlag Lagmesterskap 315 (3)
1377 Kristoffer Vartdal Eidsberg Skytterlag Hjemme-LS 315 (3)
1377 Syver Kristiansen Lunner Skytterlag Høststevne 315 (3)
1380 Asbjørn Løddesøl Rise og Løddesøl Skytterlag Lagmesterskap 2021 315 (0)
1380 Ragnhild Bryhn Øyer/Dølen Skytterlag Fjøssystemer-CUPEN Østre Gausdal 315 (0)
1382 Bjørn Grønås Våler Skytterlag Hjemme-LS 2021 314 (8)
1383 Kenneth Husåsfallet Skogbygden Skytterlag Hjemme LS Skogbygden 314 (7)
1384 Tor Eivind Gilje Bremnes Skytterlag Hjemme LS Bane 314 (6)
1384 Inge Myklebust Lørenskog Skytterlag Hjemme-LS 314 (6)
1384 Øyvind Lauritzen Sørskogbygda Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Hallingskarvetstevnet 314 (6)
1387 Rune Hagen Tørdal Skytterlag Tørdalstevnet 2021 314 (4)
1388 Torbjørn Sirekrok Gjesdal Skytterlag Baneåpning Gjesdal 314 (3)
1389 Marius Hjellsand Høylandet Skytterlag Samlagsstevnet 2021 314 (2)
1390 Steinar Bolstad Fjordane Skyttarlag Lagsstemna bane 313 (9)
1390 Kari Fjellheim Sannidal Skytterlag Hjemme-LS 2021 Sannidal 313 (9)
1392 Eirik Strøm Aas Skytterlag Follocup Trøgstad - Aas 313 (5)
1393 Håvard Moen Herfjord Skytterlag Hjemme-LS bane 313 (4)
1394 Julie Marie Ottesen Aas Skytterlag Follocup Trøgstad - Aas 313 (3)
1394 Hanne Ihleby Råde Skytterlag Hjemme-LS Råde 313 (3)
1394 Trygve Herskedal Syvde Skyttarlag VM-Cup 313 (3)
1397 Emma Helene Heiaas Kråkstad og Ski Skytterlag Follocup senior 1.runde 313 (1)
1398 Geir Magne Ryttervoll Brekken/Aursund Skytterlag Aursund/Tydals skytinga 313 (0)
1399 Maria Winsjansen Kristiansand og Omegn Skytterlag Hjemme-LS Bane 312 (7)
1400 Trygve Sørbø Kvarme Aas Skytterlag John Arne Stenbergs Pokal 2021 Ute 312 (5)
1401 Ivar Baard Ertvaag Ertvågøy Skytterlag Skarphedinstevnet 2021 312 (4)
1402 Arnt Haugen Brekken/Aursund Skytterlag Lagsmesterskapet 312 (3)
1402 Dag Martin Mæland Bremnes Skytterlag Hjemme LS Bane 312 (3)
1404 Malin Lauvrak Dølemo Skyttarlag Samlagsstevne Aust-Agder 312 (1)
1405 Jostein Hammerås Hølonda Skytterlag Hjemme LS Bane 312 (0)
1406 Markus Solend Spydeberg Skytterlag Follocup senior 1.runde 311 (5)
1406 Hans D. Lockert Storfjord Skytterlag Midtsommerstevne Light 311 (5)
1408 Knut Arne Vespestad Bømlo Skytterlag Bømlomeisterskap Bane 311 (4)
1409 Jon Gultvedt Aas Skytterlag Treningsstevne 200m Aas & Co 311 (3)
1409 Amund Normann Saltdal Skytterlag Beiarstevnet 2021 311 (3)
1411 Yngve Larring Kråkstad og Ski Skytterlag Follocup senior 1.runde 310 (6)
1411 Thomas Munch-Olsen Vegårshei Skytterlag Hjemme-LS 310 (6)
1413 Mathias Bakk Årvågsfjord Skytterlag Årvågsfjordstevnet bane 2021 310 (5)
1414 Håvard Tynes Sykkylven Skyttarlag Heime LS 2021 309 (9)
1415 Svein Yngve Hegland Grong Skytterlag Åpnings-stevnet 2021 309 (8)
1416 Ole Christian Lorentsen Bodø Østre Skytterlag NNM Bane 2021 309 (6)
1417 Olga Johanne Tamnes Brekken/Aursund Skytterlag Lagsmesterskapet 309 (5)
1417 Tuva Hugås Sulitjelma Skytterlag Beiarstevnet 2021 309 (5)
1419 Andreas Velo Randsfjord Skytterlag Hjemme-LS 309 (4)
1419 Jan Blådammen Skogbygden Skytterlag Hjemme LS Skogbygden 309 (4)
1421 Dagfinn Strøm Beiarn Skytterlag Bjøllånesstevnet 309 (3)
1421 Lars Sverre Svendsgard Dovre og Dovreskog Skytterlag Jotunheimtreff Dovre/Dovreskog 309 (3)
1421 Ole Simen Eckhoff Gjermestad Egersund Skytterlag Hjemme LS Egersund Bane 309 (3)
1424 Bård Gåsbakk Hølonda Skytterlag Hjemme LS Bane 309 (0)
1425 Othilie Lunsæter Lonås Skytterlag Hjemme LS 308 (10)
1426 Bjarne Sveen Torpa Skytterlag VÅPENSMIA CUP - Kongestevnet 308 (4)
1427 Espen Foseid Aakre Seim Skyttarlag FC runde 2 Nordskogbygda 308 (3)
1428 Monika E. Villumstad Spydeberg Skytterlag Hjemme-LS Spydeberg 308 (2)
1429 Alf Eivind Sandbraaten Sørkedalen Skytterlag Samlagsstevnet bane Drammen 308 (1)
1430 Nikolai Bjørnsund Bardu Skytterlag Lagmesterskap 307 (2)
1431 Jens Ole Jensen Brønnøysund Skytterlag Lagsmesterskap 307 (0)
1431 Åshild Kvarekvål Voss Skyttarlag Heime LS Bane Voss 307 (0)
1433 Victoria Bråten Aarskog Grue Skytterlag Hjemme LS 2021 306 (5)
1434 Halvard K. Grythe Fyresdal Skyttarlag Samlagstevne 306 (3)
1435 Hans Jørgen Forfot By Skytterlag Lagsmesterskap 305 (5)
1435 Odd Charles Jensen Jøa Skytterlag Hjemme-LS Jøa 305 (5)
1437 Ina Myhre Vestre Toten Skytterlag Hjemme-LS_2021 305 (3)
1438 Terje Herfjord Fjellværøy Skytterlag Kretsmesterskap 305 (1)
1438 Sivert Sørgård Sørfjord og Omegn Skytterlag Beiarstevnet 2021 305 (1)
1440 Vidar Kvalevåg Haugesund og Sveio Skyttarlag Hjemme-LS 304 (9)
1441 Anders Johnsen Eidskog Skytterlag Klubbmesterskap bane 2021 304 (6)
1442 Kjell Martin Jakobsen Kjøpsnes Skytterlag Hjemme-LS 304 (3)
1443 Simen Ek Brombach Råde Skytterlag Hjemme-LS Råde 303 (3)
1444 Kasper S. Reinsborg Selbu Skytterlag Landsdelskretsstevne Trønderkretsen 302 (2)
1445 Ann Silje Vad Sigdal Skytterlag Hjemme LS - Sigdal 301 (6)
1446 Vidar Lauvsland Øvrebø Skytterlag Hjemme LS 2021 Greipstad 301 (0)
1447 Ole Jacob Kristiansen Brønnøysund Skytterlag Hjemme-LS Brønnøy - bane 300 (5)
1448 Halvor Rolf Ajer Nordstrand Skytterlag Åpningsstevne 2021 300 (4)
1449 Emma Flom-Jacobsen Fish Larvik Skytterlag Hjemme-LS - Larvik 300 (0)
1450 Odin Arnesen Nes/Hovind Skytterlag Hjemme-LS 299 (3)
1451 Tore Sigurd Fitjar Fitjar Skytterlag Hjemme-LS Fitjar Skyttarlag 299 (1)
1452 Torgrim Soleng Bardu Skytterlag Hjemme-LS 298 (2)
1453 Eivind Kvedalen Etnedal Skyttarlag VÅPENSMIA CUP-Bustenskjoldstevnet 298 (1)
1454 Kristian Westvik Hansen Namdalseid og Lyngen Skytterlag Ola Five-stevnet 2021 296 (4)
1455 Terje Bronebakk Vennesla Skytterlag Hjemme LS 2021 Greipstad 295 (4)
1456 Frode Sæther Andenes Skytterlag NNM Bane 2021 294 (11)
1457 Arne Eikeland Bjerkreim Skytterlag Hjemme LS Bjerkreim 293 (1)
1458 Svein Abelsen Dunderlandsdalen Skytterlag Rana -Salten 292 (1)
1459 Edla Fiskum Harran Skytterlag Skytternes Mestermøte Kvalifisering 288 (1)
1460 Nils Flakke Tysnes Skyttarlag Tysnesmesterskap Bane 288 (0)
1461 Britt Helen Holtan Orkland Ytre Skytterlag KM-Org. Medaljen 285 (7)
1462 Magnus Lund Bodø Østre Skytterlag Organisasjonsmedaljen, 200m 285 (5)
1463 Kristoffer Valleraunet Namdalseid og Lyngen Skytterlag Hjemme-LS Namdalseid og Lyngen skytterlag bane 284 (6)
1464 Mats Svartangen Sørum Skytterlag Hjemme-LS 284 (4)
1465 Kristian Larsen Søndre Odalen Skytterlag Hjemme LS 283 (4)
1466 Geir Bjerregaard Bardu Skytterlag Midtsommerstevne Light 282 (4)
1467 Robert Fredheim Røsvik Skytterlag Vårmønstring / AN1 281 (3)
1468 Anker Hopland Stadlandet Skyttarlag Lagsmesterskap 2021 281 (2)
1469 Bård Pedersen Bodø Østre Skytterlag Organisasjonsmedaljen, 200m 280 (9)
1470 Oddgeir Stokkevåg Stadlandet Skyttarlag Heime-LS Bane 280 (4)
1471 Ole Øystein Knudsen Skiptvet Skytterlag Sommerstevnet Skiptvet 280 (3)
1472 Jan Olav Hamremoen Hovin (Gauldal) Skytterlag Hjemme-LS 2021 279 (0)
1473 Anita Eng Kjekshus Kolvereid Skytterlag Organisasjonsmedalje 2021, Kolvereid 277 (9)
1474 David Tysse Rustad Rælingen Skytterlag SM Stang og Medaljestevnet Akershus 2021 276 (2)
1475 Leif Engseth Aldersund Skytterlag Beiarstevnet 2021 274 (1)
1476 Inge Korsmo Bodø Østre Skytterlag Organisasjonsmedaljen, 200m 272 (4)
1477 Per-Kristian Olsen Aas Skytterlag John Arne Stenbergs Pokal 2021 Ute 266 (3)
1478 Odin Sandlie Mellingsæter Rælingen Skytterlag SM Stang og Medaljestevnet Akershus 2021 264 (5)
1479 Martin Hugubakken Nesseth Tynset Skytterlag Hjemme-LS Tynset 262 (1)
1480 Atle Berg Gjerpen Skytterlag Jentekruset 2021 249 (0)
1481 Magnus Riiber Denstad Rissa Skytterlag Knepokalen R/ER/J/V pokal 4 246 (11)
1482 Ronja Hammervold Surnadal Skytterlag Lagmesterskap Surnadal 246 (8)
1483 Oddbjørn Håstul Larvik Skytterlag Klubbmesterskap 245 (12)
1484 Roger nilsen Tynset Skytterlag FC runde 2 Trysil 242 (9)
1485 Erik Tobias Sletteland Lakselvdal Skytterlag Skytternes Mestermøte kvalik 4 240 (5)
1486 Erlend Ragnar Ekerholt Aas Skytterlag DUGLEIKSMERKE AAS 2021 240 (0)
1487 Tobias Hodøl Kronmo Skytterlag Lagsmesterskap 238 (0)
1487 Gjermund Sørum Lier Skytterlag Samlagsstevnet bane Drammen 238 (0)
1489 Håvard Sørheim Stord Skytterlag Sommarcup Stord Skyttarlag veke 29 236 (4)
1490 Vebjørn Berg Blaker Skytterlag Urskogstevnet 2021 235 (3)
1490 Terje Svarteberg Hallingskarvet Skytterlag Banestemne Jondal (1. Mai-stemna) 235 (3)
1492 Trond Stensbøl Roverud Skytterlag FC runde 2 Nordskogbygda 234 (8)
1493 Marianne Borgen Holla Skytterlag SIERRACUP HALLINGDAL - Brommastevnet 234 (5)
1494 Rune Nyborg Holm Eidsvoll Verk Skytterlag Samlagsmesterskap, bane 233 (6)
1495 Tom Knudsen Sandar og Sandefjord Skytterlag Drangedalstevnet bane 2021 233 (4)
1496 Aamund Mundal Fjærland Skyttarlag Lagsmeistarskap 233 (0)
1497 Preben Øidne Grindølen Skytterlag Landsdelskretsstevne 232 (5)
1498 Jan Åge Gjerstad Stange og Romedal Skytterlag Hjemme-LS bane 232 (2)
1499 Martin Vangen Rissa Skytterlag Sverre Dyrendahls minnepokal 231 (9)
1500 Kjell Tore Skarmyr Dølemo Skyttarlag Drangedalstevnet bane 2021 231 (8)
1501 Fredrik Jensen Løiten Skytterlag Samlagsstevne Hedmark Bane 231 (2)
1502 Gard Eirik Seter Asker Skytterlag Samlagsstevnet bane Drammen 230 (0)
1503 Heidi Støa Kristiansen Asker Skytterlag Hjemme LS - Drammen skyttersamlag 229 (6)
1504 Ola Wærhaug Skedsmo Skytterlag Eidsberg stevnet 2021 229 (4)
1505 Lars Erik Skullerud Viken (opland) Skytterlag Karusell 1 229 (0)
1506 Ove Røyrvik Hardanger Skyttarlag LM bane 2021 228 (8)
1507 Hanne Johansen Vikøren Gjøvik og Brusveen Skytterlag Gjøvikstevnet 2021 228 (4)
1507 Odd Morten Skogly Lindås Skyttarlag Hjemme-LS 228 (4)
1509 Jens Pettersen Nordstrand Skytterlag Åpningsstevne 2021 227 (3)
1510 Bård Kaasen Kvænangen Skytterlag Lagsmesterskap bane 227 (0)
1511 Paul Magnar Haakenstad Lesja Skytterlag Hjemme-LS 226 (7)
1512 Kristian Fagernes Rælingen Skytterlag Hjemme-LS 225 (5)
1513 Frank Egil Dahl Frosta Skytterlag Slutningsskyting 2021 Frosta SKL 225 (0)
1514 Ole Herland Hedrum Skytterlag Hollastevnet 2021 223 (3)
1514 Tom Kappelslåen Lesja Skytterlag Hjemme-LS 223 (3)
1516 Terje Lundebrekke Stadlandet Skyttarlag Lagsmesterskap 2021 222 (8)
1517 Jim Bakkelund Sande Skytterlag Krag/Mauserfatet 222 (2)
1517 Benny Erik Husåsfallet Skogbygden Skytterlag Hjemme LS Skogbygden 222 (2)
1519 Trond-Arthur Daniloff Langfjorddalen Skytterlag Hjemme LS 222 (1)
1520 Tove Marie Berg Blaker Skytterlag Hjemme-LS Blaker 221 (3)
1521 Bendik Lamo Grane Skytterlag Baneåpning 2021 221 (0)
1522 Janne Agnete Kristiansen Lånke Skytterlag Vårstevne 220 (4)
1523 Sindre Espedal Espedal Skytterlag Stein Mek. Verksted 219 (4)
1524 Torstein Dynna Lunner Skytterlag Høststevne 219 (2)
1525 Ole Petter Søderstrøm Meland Skyttarlag Hjemme LS 218 (6)
1526 Eivind Letto Storfjord Skytterlag Hjemme-LS-Bane 218 (5)
1527 Sigurd Folkestad Kronmo Skytterlag Trippelstevne Os 218 (4)
1528 Vegard Mytting Sørum Skytterlag Samlagsmesterskap, bane 218 (1)
1529 Olav Måge Gjesdal Skytterlag Dugleiksmerket -1 217 (2)
1530 Bjørn Olav Breisjøberg Åslia Skytterlag Klubbmesterskap bane 217 (0)
1531 Tor Erik Kleppa Espedal Skytterlag Skyttarlagets vandrepokal 213 (3)
1532 Olav Mundal Fjærland Skyttarlag Lagsmeistarskap 211 (0)
1533 Roger Voll Nord-Odal Skytterlag Hjemme-LS 210 (2)
1533 Anders Løbben Randsfjord Skytterlag Hjemme-LS 210 (2)
1535 Asgeir Svane Daniloff Langfjorddalen Skytterlag Hjemme LS 209 (1)
1536 Vidar Råket Ertvågøy Skytterlag Lagmesterskap 2021 206 (1)
1537 Torgeir Mundal Fjærland Skyttarlag Lagsmeistarskap 206 (0)
1537 Anne Reiten Isfjorden og Åndalsnes Skytterlag Samlagsstevnet bane Kleive 206 (0)
1537 Trond Olsen Sannidal Skytterlag Hjemme-LS 2021 Sannidal 206 (0)
1540 Tom Inge Espedal Espedal Skytterlag Stein Mek. Verksted 201 (2)
1540 Sondre Nytun Nergård Nittedal Skytterlag Hjemme-LS 201 (2)
1542 Erik Vigen Ådal Skytterlag Ådalsmesterskap bane 2021 199 (1)
1543 Hans Nordgaard-Tveit Treungen Skyttarlag Samlagstevne 197 (2)
1544 David Birger Herberg Biri Skytterlag VÅPENSMIA CUP - Fløyterstevnet bane 196 (2)
1544 Geir Johansen Gjøvik og Brusveen Skytterlag Hjemme-LS 196 (2)
1546 Ketil Amundsen Mo Skytterlag Rana -Salten 186 (1)
1547 Jens Erik Kleven Sveum Skude Skytterlag VÅPENSMIA CUP - Fløyterstevnet bane 180 (0)
1548 Kristian Kleppa Espedal Skytterlag Skyttarlagets vandrepokal 161 (0)
1549 Sigbjørn Nilsen Napp Skytterlag NY - Trofast pokalen 97 (0)
1550 Roald Johnsen Napp Skytterlag NY - Trofast pokalen 96 (0)
1551 Ben Helland Alteren Skytterlag Åpent stevne 1 mai 47 (1)